Arama sonuçlarınız

1. esplendor1903

Windows 10 Update Sorunu

Merhabalar, yaklaşık 1 aydır karşılaştığım sorunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Ne yaptıysam düzelmedi son çare olarak steam i sileceğim gibi duruyor. Siz de böyle bir şeyle karşılaştınız mı ? Çözümü var mı ?
  2. esplendor1903

Oyun içi Alt+Tab sonrası kitlenme

Öncelikle Merhaba, Herhangi bir oyun içinde alt+tab yaptığımda bilgisayar kitleniyor, beklemek işe yaramıyor mecbur düğmesine basılı tutup kapatmak zorunda kalıyorum. laptopun ekranını kapatıp 5 dakika beklesem bile açtığımda aynı ekran sabit kalıyor. capslock, numpad gibi şeylerin ışıkları...
  3. esplendor1903

Casper via v1 açılamama sorunu

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi telefon ekranı şu şekilde. Edit: arkadaşlar v1 değil e1.
  4. esplendor1903

Etimesgut'taki Zırhlı Birlikler'in kapıları tutuldu

Sosyal medyadaki, "Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığında bir grup asker tarafından kalkışma yapılacağı" iddiası üzerine vatandaşlar kışla önünde toplandı, belediyeye ait kamyonlarca birliğin kapıları tutuldu. ANKARA Sosyal medyadaki, "Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen...
  5. esplendor1903

Asus Zenfone için Pokemon Go Güncellemesi

Asus Zenfone 2 kullanıcısıyım ve intel işlemci olduğundan dolayı pokemon go çalışmıyordu siyah ekran veriyordu. Bugün baktığımda güncelleme gelmiş ve anında indirdim sorunsuz çalışıyor.Burdan bütün asus zenfone kullanıcılarına duyurulur.
  6. esplendor1903

Android 6 güncellemesi yardım

Android 6 yı Zenfone 2 için uzun zamandır bekliyorum ve internete baktığımda zenfone 2 için yayınlandığını söylüyorlar fakat bana gelmedi , system güncellemelerini kontrol ediyorum ama yok hiç bi şekilde gelmemiş bana konuyla ilgili bilgisi olan biri bana iletebilir mi ?
  7. esplendor1903

Kayıp Sürücü Hatası

Arkadaşlar pc yeni, hiç bir usb aygıtını algılamıyordu driverları falan kurmayı denedim driver boosterla sonra 'sistem aygıtları' adında bi güncelleme var bunu hala yapmıyor kayıp sürücü yazıyor. Üstelik aygıt yöneticisinden hiçbir aygıtı güncelleyemiyor öylece kalıyor windows update dahil...
  8. esplendor1903

Saçma sapan yavaşlık sorunu

Arkadaşlar son 1-2 haftadır bu sorunu yaşıyorum. Bilgisayarım jet gibi çalışmasına rağmen masaüstüne sağ tıkladığımda gelen menü 5-6 saniye bekletiyor. Hiç bi anlam veremedim masaüstünde bir simgeye sağ tıkladığımda hızlıca açılıyor fakat masaüstünün kendisine tıklandığımda 5-6 saniye...
  9. esplendor1903

Asus Zenfone 2 Şarj

Asus zenfone 2 nin şarj sorununu bilmeyen yoktur çabuk gidiyor ancak yeni gelen güncellemeden sonra aşırı gitmeye başladı. Geçen gün akşam doldurdum şarjı %100 dü ve arka plan uygulamalarını vb. şeyleri kapattım ardından uyudum sabah kalktığımda şarj %55 di. Şok oldum sizce ne yapmam gerekir...
  10. esplendor1903

Kitap önerir misiniz ?

Öncelikle Merhaba , Kitap almayı düşünüyorum kafamda bir tane var Carl Sagan - Kozmos Evrenin ve Yaşamın Sırları bu kitap almalı mıyım yoksa bu tarz bir kitap önerebilir misiniz ? Şimdiden teşekkürler
  11. esplendor1903

Rocket League Gamepad çalışmıyor

Merhaba öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Pc üzerinde 2-3 aydır rocketleague oynuyorum x360-ce ile gamepad ayarlarını yapmıştım ve düzgün bir şekilde oynuyordum ancak son 1 haftadır rocket league gamepademi algılamıyor. Forced , pes 16 gibi oyunlarda denedim çalışıyor ama...
  12. esplendor1903

CS: GO Tam Ekran Sorunu

Arkadaşlar CS:GO da çözünürlüğü 1024x768 yapınca yada tüm 4:3 çözünürlüklerde ekran kare oluyor sağ ve sol taraflar siyah oluyor. Windows 8.1 de böyle bi sorun yoktu Windows 10'a geçince bu sorunla karşılaştım çözümünü bulamadım lütfen bi yardım edin
  13. esplendor1903

Windows 10

Merhaba öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Benim pc de get windows 10 diye bir bildirim çıktı. Windowsu 10'u yüklemem gerektiğine dair fakat şöyle bir sorum olacak. Windows 10 bilgisayarım için sorun çıkartır mı ? kasma, donma vs. Bilgisayarımın Özellikleri : İntel...
  14. esplendor1903

CS: GO "host error" sorunu

Oyundayken birden donuyor ve oyundan atıp şu hatayı veriyor "Host_Error: CL_Parse_Version: Server is protocol 2624 instead of 48" Çözümünü bilen varmı
  15. esplendor1903

Iphone 4 Jailbreak Dönüş

iphone 4 cihazıma jailbreak yapmıştım. Telefonda aşırı kasmalar hissettim ve jailbreaği geri almak istedim. Telefonu bilgisayara bağlayıp itunes tan geri yükle dedim ancak "iphone geri yükleme için hazırlanıyor" diyor öylece kalıyor. telefonu kapatıp açmayı deniyorum itunesa bağlama resmi...
  16. esplendor1903

Dvd sorunu

Öncelikle Merhaba, Benim pc nin dvd romu dvd i okumuyor. Eskiden okuduğu dvd yi şimdi okumuyor. Deneme amaçlı bir format dvd sini taktım başlangıçta okuyor ama bilgisayar açıkken okumuyor sebebi ne olabilir ? Edit : Hiçbir dvd okumuyor elimdeki oyun dvd lerinin hepsini taktım okumuyor
  17. esplendor1903

Boot Ekranı Windows 7 sorunu

Öncelikle merhaba, Benim pc de windows 7 yüklüydü, farklı diske windows xp kurdum. Windows xp ye girebiliyorum ancak boot ekranına bir türlü win 7 ekleyemiyorum. dvd sini takıp başlangıç onarma yaptım yine olmadı. eskidende böyle olmuştu easybcd programından halletim ancak artık o da olmuyor
  18. esplendor1903

Cs 1.6 Aynı modem aynı servera girme [HİÇBİR YERDE YOK]

Merhaba arkadaşlar, bazı modemlerde içindeki ayarlardan dolayı cs 1.6 serverina aynı anda giremiyor. İkinci girmeyi deneyeni oyuna almıyor. Çözümü araştırırsanız şuan anlatacağım şey hiçbir yerde yok. Öncellikle ilk giren kişi normal olarak servera bağlanıyor. İkinci giren oyunu açtığında...
  19. esplendor1903

Ati Catalyst Control Center Sorunu

Öncelikle Merhaba, Catalyst Control Centerin en güncel sürümü şuan "2013.0328.2217.38225" bu ancak benim bilgisayarımdaki sürüm "2009.0813.2131.36817" ... defalarca yeni sürümünü indirmeme rağmen kurarken zaten en güncel sürümünü kullanıyosunuz diyor. Deli olacağım lütfen yardımlarınızı bekliyorum
  20. esplendor1903

Windows 7 boot ekranı sorunu

öncelikle merhaba, bilgisayarımda windows 7 yüklüydü, windows xp de yüklemek istedim, yükledikten sonra windows 7 boot ekranından silindi. boot ekranına koymak için easy bcd programını kullandım ancak sonuç alamadım, programdan windows 7 yi eklesemde boot ekranına gelmedi. 1 aydır uğraşıyorum...
  21. esplendor1903

Windows 7 boottan silindi

Öncelikle Merhaba, Benim bilgisayarda windows 7 yüklüydü, windows xp yi yükledim , ama windows 7 halen duruyo silmedim fakat boot ekranından silindi, açamıyorum windows 7 yi ? yardımlarınızı bekliyorum
  22. esplendor1903

Teamspeak3 port açmak

öncelikle merhabalar, ben teamspeak3 server açmak için port açmam gerekiyor. port bir türlü açamıyorum, port scan yapan sitelerde port açık değil gözüküyor. Çoğu sitelerde baktım. Benim modem markası sg-1400 ancak hiçbir sitede benimki gibi degil. altta fotolara bakın lütfen yardım edin.