Arama sonuçlarınız

1. red-bird

Öneri Dağ Rüzgarı

Dağ Rüzgarı Kaderde senden ayrı düşmek de varmış Doğrusu bunu hiç düşünmemiştim... Seni tanımadan Hele seni böyle deli divane sevmeden Yalnızlık güzeldir diyordum Al başını, kaç bu şehirden Ufukta bir çizgi gibi gördüğün dağlara Rüzgarın iyot kokularını taşıdığı denizlere git Git gidebildiğin...
  2. red-bird

Onursal Üyelerimiz ve Yeni Rütbe

:)
  3. red-bird

Bir Zamanlar

Çok teşekkürler ?
  4. red-bird

Bir Zamanlar

Bir Zamanlar Susmaz, haykırırdı cümlelerim. Kalemlerim biter, tükenirdi. İsyan ederdi tüm satırlar. Bir zamanlar içimde hep karalar... Dönüp dönüp duruyor dünya, Duyguların merkezinde. Şu sayfalar dolusu yazılar, Şimdi hepsi çok geçmişte. Gülümsemeyi öğren çocuk, Aşkı öğret, gözlerinle...
  5. red-bird

Kısaca

Gerekir mi?
  6. red-bird

Kısaca

sonuç yok :)
  7. red-bird

Kısaca

Kar var Kış var Soğuk var, Güneş var Gökkuşağı var Sıcak var, Sessiz sedasız seviyorsun ama Ölüm var... red-bird
  8. red-bird

Pesimist'in Yazıları

-Neden diye sordum yine, neden hep böyle oldu yıllar boyunca, nesin sen dedim, kötü bi insan mısın bu kadar? Niye hep??.. Asıl soru bu.. Niye hep? - bende dedim hep bunları =) Neden?
  9. red-bird

Pesimist'in Yazıları

Yaz kalsın bir köşede. Yok olmasın yeterki pesi...
  10. red-bird

Söyle Rahatla

Birden aklıma geldi ve sdn'deki buluşma resimlerimize baktım, ne günlermiş :)
  11. red-bird

Kötü

Kötü bu his Bu his kötü Beklemek acıyı işliyor yüreğe Özledim diyememek kötü Yangın yeri Yer ve gök arasında sıkışıp kalmış gibi Onca gidecek yer varken Sanki tek adresin O’ymuş gibi… red-bird
  12. red-bird

Yağmurlar Yağsa, Islansak...

Uzun zaman olmuştı yazmayalı... Gökyüzü böyle sahte değildi Güneş varken üşümüyor, Yağmur yağarken terlemiyorduk Sesim titremiyordu Netti ve herşey ortadaydı Sonra bir kara bulut düşüverdi yüreğime Tüm duygularımı kirletti yavaş yavaş Sen yağmur oldun üzererime Ve damladıkça yüreğime Yenilendim...
  13. red-bird

Ayrıldığım kıza okuduğum şiir !!

Güzel bir deneme olmuş, devami gelmeli bence... ağzına sağlık.
  14. red-bird

Ne Okuyorsunuz ?

Ece Temelkuran - Düğümlere üfleyen kadınlar... 'Çünkü bir erkek, bir kadının nefesi kadar...'
  15. red-bird

Hoş gördümm... Yakışırr Berkinciğee. Nazar değmesin :))
  16. red-bird

Kimler gelmiş pesicann ben hep buralardayımm :P desem inandırıcı olmaz dimiii...
  17. red-bird

Son kez sarılmak

Her ozlemedim diyisimde bin kat daha özlüyorum. Bilme sen, görme ve duyma ... Kat kat bezenmiş yollarda, çoktan unutulmuş bir gül gibi Soluk, kırık ve nefessiz hayat. Gözyaşı olup yagarken gökyüzünden saçlarına, Alnına ve yanaklarına... Sendeyken bile yani... Özlemedim diyorken bile hani...
  18. red-bird

Ol(ma)sa mı!

Ruhum aşk. Ben aşk. Aşk ise kayıp bir iğne... Özlemedim, yanılıyorsun. Ne ilgi bekliyor yürek, ne sevgi, ne de başka bir husumet. Evet bunların hepsi husumet... İstenilen aşk. Acimak değil, kısıtlamak değil, yönetmek hiç değil. Yaşanılasi güzellik...
  19. red-bird

Ben bu konuyu yeni gördüm ve yorum yapmadan geçmek istemedim şimdik, konu hortlattigim için pardonn ama çok güzel düşünülmüş aklınıza, emeginize sağlık ya. :))
  20. red-bird

Hissetmek nefesini

Ne mutlu o halde sana da , ona da :)
  21. red-bird

Her Yanı Sensizlik Kaplamış

Yaa ben ilk defa okudum bu şiiri ve ne de güzelmiş :( Bir kadının seslenisini ne güzel de anlatmış... paylaşımın için teşekkürler hüzün_lü
  22. red-bird

Iyi Ki Varsınız

Eskiden yıllar önce açmış olduğum bi konunun okunup yorumlanmasi benim için harika bi duygu. Teşekkürler harbikiz.
  23. red-bird

Pesimist'in Yazıları

Burdayım arkadaşım... özledim sizi
  24. red-bird

Sebebi...

Cümlelerim var sana, her seferinde daha da kilitlenen boğazimda. Bir tek sevgi sözcüğüne sığdıramadığım duygularım.* Yazıp yazıp sildiğim, bir türlü yakıştıramadığım, bu O’nu anlatmaya yetmez diye yırtıp attığım onlarca kağıt... Ve yine özlüyorum seni, yine içimde baş köşeye oturdun bu gece...
  25. red-bird

Pesimist'in Yazıları

Aynen öyle pesican ...
  26. red-bird

Kakts ieim

Online destek, canım çok teşekkür ederim yaa :( gördüm duygulandım... bende çok özledim... konum hortladigi içinse nasıl mutlu oldum anlatamam...
  27. red-bird

Zaman.

Geç bir cevap olacak ama... Teşekkür ederim Kolpaçino :)
  28. red-bird

Seni Seviyorum...

Umursamaz tavırlarından canım acısa da, duymak istediklerimi söylemesen, söyleyemesen de… Seni Seviyorum… Ürkek bir kız çocuğunun hata yaptığını bile bile istediği şeyi ısrarla yapmasındaki korkak bir cesaretle… Seni Seviyorum… Teninin yumuşaklığında, ellerinin sıcaklığında, derin...
  29. red-bird

[RÖPORTAJ] Pesimist'i Yakından Tanıyalım!

Güzel yürekli pesican :) sen bu kadar değilsin... ama yinede güzel olmuş... Ayrıca belirtmeden edemicem '' bende özledim'' ...................
  30. red-bird

Bir Güzel Sözde Senden!

” Bazen ona bişeyler yazarsın, yazar silersin…Yazar silersin… O hiçbirini okumamış olur; Ama sen hepsini söylemiş olursun…” (M.Mungan)
  31. red-bird

Söyle Rahatla

Her yolu deneyip, istediğine ulaşamayınca olmuyor... Olmuyor işte, ama ulaşmalıyım... Yada ulaşmalısın... En kısa zamanda hemde.
  32. red-bird

Deri Koltuk-1

Umutsuz; bekleyişlerim… Ve bir o kadar da gereksiz biliyorum… Sanma ki alışkanlık tüm bu satırlar ve hissettiklerim. Bugün geçti bak, yarın geldi birden… Oysa bugün yani dün sesini duymuş olmanın verdiği huzurla geçti zamanım, içim huzurluydu ama başım çatlıyordu. Senin sesin hiç iyi gelmedi...
  33. red-bird

Bir İstek Şarkı

Yine o yağmurlu gözlerin, gözlerimin önünde. Sen yokken hemde… Seni sensiz yaşamak bile güzel demicem.Ama bil ki, seni sensizken de yaşayabiliyor olmak güzel. Bana bu hakkı verdiğin için teşekkür ederim. Hala içimde geziniyorsun. Usul usul yine, eskisi gibi. Hiç kötü bir tarafın yok, görmedim...
  34. red-bird

Zaman.

Sinuhe, tavsiyelerin için teşekkür ederim. Daha dikkatli olmaya çalışırım :) Beğenmene sevindim...
  35. red-bird

Zaman.

Cümlelerim uzuyor git gide... Sende çoğalıyor her güzel şey. Camdan gökyüzüne yada, sokaktan geçenlere bakmak yetmiyor bir süre sonra, Seni düşünürken bile zaman çok çabuk geçiyor. ... Acımasız zaman... Ne saçma ama, çay bile tadından ödün veriyor sen yoksan... Demlenemiyor bir türlü. En...
  36. red-bird

Yokuz...

Online destekimm teşekkür ederim... bi kayıplardayım bi buralardayım... bende yazılanların play tuşuna basıyorum ve dalıyorum geçmişe... Çok güzel günler geçirdik o günler geri gelmeyecek ama daha güzel günler de geçirmek nasip olacak inşallah... Kötü günleri hiç hatırlamıyorum bile :)...
  37. red-bird

Sen...

:) teşekkür ederim LaWa...
  38. red-bird

Karışıkk

hangi resimde!!!
  39. red-bird

Chilek’çe & Delice

Ne demeli şimdi! … Ne yazsam kavuşturur seni bana … Çok zaman geçti görüşmeyeli, özledim, çok özledim… Sözlerle ifade etmek zor. Kelimeler kifayetsiz kalır derler de inanmazdım. Öğrendim ki her aşk mutlu sonla bitmiyormuş. Oysa aşk filmleri böyle miydi? hani sonunda kavuşurdu sevenler...
  40. red-bird

Sen...

Ben kırmızı bir kuştum, çırpınırken uçmak için gökyüzüne seninle karşılaştım. Sen esrarengizdin, çözümsüz gibi, sıradışı… Seni tanımam, anlamam, bilmem gerekirdi. Ve… Seni tanıdıkça sevmeye başladım, sevdikçe daha da bir çok sevmeye… Ama hala esrarengizdin bana. Ben öyle görmek istiyordum seni...
  41. red-bird

Karışıkk

Normal herşey, güzel hatta, çok güzel hayat… Ama eksik… Sende de eksik AŞK… Bensiz aşk’ın ne anlamı varki! ve Sensiz aşk olamaz ki… Belkide bu yüzden yalan AŞK… Aşk=Sen Aşk=Ben Sen yoksun=Aşk Yok Ben yokum=Aşk Yok Yalan oldu Aşk… AAhhhh Aşk ahhh :)
  42. red-bird

Karışıkk

Keşkeler değil aslında. Anlatmak istenilene uygun bir cümle yok... Keşke yok, hiç yok... Sıcak bakışa, içten cümlelere, samimi sözcüklere neden keşke olsun ki... Olsa olsa iyi ki olur :)
  43. red-bird

Karışıkk

Bir çift sözüm var her seferinde. Her seferinde daha da uzayan cümlelerim. Hiç birşey söylememem gerekirken belki, bir çok şeyi haykırasım var içimde… Sen varsın… İçim sıkıntılı ne zamandır. Her dakika duyasım var sesini Ve görmeliyim gözlerini… --- Çokça şeyin peşi sıra, çokça farklı…...
  44. red-bird

Yokuz...

teşekkür ederim hüzün_lü... Burada olmakda çok güzel. :)
  45. red-bird

Yokuz...

Yanında olamıyorum sevgilim Uzaklar var aramızda, aşılmaz yollar… Adım atsam sana doğru, hep bir engel var Seni özledim diyemeyecek kadar kilitli dudaklarım Söylememem gereken hisler var içimde Söylemiyorum, söyleyemiyorum da işte… İçime akıyor gözyaşlarım. Hep gülüyorum, gülümsüyorum ona buna...
  46. red-bird

Sen Öldür Beni!

Düşler kuruyorum Düşler bozuyorum... süper.
  47. red-bird

Saklıyım...

Teşekkür ederim Aygü...
  48. red-bird

Saklıyım...

Saklıyım. Her bir köşesinde düşüncelerinin. Ve; Tüm cümlelerinde bir kelime ben varım. Hiç yaşanmamış sayabilir misin ki Aşk'ı? O etrafında pervane olmuşken hemde... Sana deliyken, Sırılsıklam olmasa da,sevdalıyken gönülden. Saklıyım. İçerinde, en saf duygularının doruklarında Kendine...
  49. red-bird

Sıkıntısı Olan Bu Yazıyı Okusun !

''Kahrın da hoş, lûtfun da hoş '' paylaşımın için teşekkürler...
  50. red-bird

Lavinya'nın Günlüğünden

'Öyle yorgun düştü ki hayat, ne güne uyanası var ne de güneş olup doğası... O bitti diye her şey bitiyor. Yokluğu bütün varlıkları yok etti. Gülümsemediği için artık kimse gülümsemiyor. Ağlamadığı için artık kimse ağlamıyor. Kalbi atmıyor diye ruh bedeni terk ediyor... O seni öyle çok seviyor...
  51. red-bird

Mümkün mü!

Gözlerim yine dalıp gitti uzaklara O günlerin neşesi saramıyor yüreğimi İç çekiyorum, özlemlerle koklaşarak Gözyaşlarım okşuyor yanaklarımı Dudaklarım bu tadı seviyor Tuzlu ve tatlı, farklı işte... Her yutkunuşumda kalbim daha bir hızlı çarpıyor Sonra kapanıyor gözlerim, Takatim kalmıyor...
  52. red-bird

Yoksa Unuttun mu Çoktan!

o parçayı maalesef ben dinleyemiyorum ama alabula :)
  53. red-bird

Yoksa Unuttun mu Çoktan!

bilmişcim, bende özlemişim şiir eklemeyi. Teşekkür ederim. Efsana destek, teşekkürler... Sorun değil :)
  54. red-bird

Yoksa Unuttun mu Çoktan!

Sessiz. Tüm cümleler bitti mi şimdi? Yoksa, Uğruna cümle kurulacak gözler çok mu uzak! ----------- O aynaya baktığında beni hatırlıyor musun hala? İkimizi görüyor musun, o günkü gibi... Peki ya yatağına uzandığında Kokum sarıyor mu seni usulca? Şimdi mesafelerden bahsetmek saçma Seni...
  55. red-bird

Yanlışlardayım...

herkes o yanlışlardan geçiyor kullanıcı... dilerim sen çabuk doğruyu bulursun ... yüreğine sağlık çok güzeldi.
  56. red-bird

Karanlık

teşekkür ederim petercim :) yeni gördüm kusura bakma emii
  57. red-bird

Sakın Gitme

kullanıcıcım ve li10 çok çok teşekkürlerr :)
  58. red-bird

Seni İstiyorum

mkocaman, çok teşekkürler
  59. red-bird

Karanlık

:) BEN çok teşekkür ederim asıl, beni yalnız bırakmadığın için canım...
  60. red-bird

Seni Çok Seviyorum*

doğru söylüyorsun Lawa'cım ama bazen insan dayanamayıp söyleyebiliyor yada aşırı derecede söylemeden belli edebiliyor... Yine eskilerden bir şiir bulmuşsun, tabi ekleyemiyorum kiii yeni şiirr :(
  61. red-bird

Sakın Gitme

unut gitsin Lawa, ama unutabiliyorsan... yoksa mutlu olamazsınnn...
  62. red-bird

Seviyorum

Lawa'cım bende sana aynen katılıyorum canım
  63. red-bird

Sana...

Sana olsun be Elmacıkcım, bilirim O'nun peşinden gidersin hiç düşünmeden...
  64. red-bird

Seviyorum

yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar... Aşk öyle ki gerçekten de yaşarken hem en mutlu, hem en mutsuz olabiliyorsun Hiç birşeyi gözün görmüyor, tüm kusurları saklıyorsun... Her şey toz pembe iken birden kararıverebiliyor. Aşk, tüm duyguları bir arada yaşamamıza sebep olabiliyor...
  65. red-bird

Gitme...

teşekkürler.
  66. red-bird

Negatif

ben teşekkür ederim arkadaşım...
  67. red-bird

Sana...

afiyet olsun şekercan :)
  68. red-bird

Bir Çizik

lawa, ne demişler geç olsun ama güç olmasın... zaman aşımına rağmen yaptığın yorumun için sana minnettarım :) findukfaresi, bende seni görünce çok mutlu oluyorum :) çok teşekkür ederim
  69. red-bird

Her Bakışında

Lawa ve Emir yorumlarınızı yeni gördüm kusuruma bakmayın lütfen, ikinizede çok çok teşekkür ediyorum :)
  70. red-bird

Seviyorum

ReasTa teşekkür ederim, beğenmene sevindimm...
  71. red-bird

Seviyorum

Duymak gibisi yok sesini Nefesinde, aşkının sönmeyen ateşi Bir hayal misali her cümlen Beni anlatan bakışlarında ve bakışında gözlerime İçimi titreten kokun. Seviyorum, hiçbirşeyi düşlemeden Yaşadıklarımın her damlasında çizilisin... Damlaya yazı yazılır mı diye sakın sorma Sen berraklığın ta...
  72. red-bird

Gitme...

Şimdi dokunulmazım Dokunsan ağların çünkü... Sevdana aç ve hasretin içimde gömülü... Cümlelerim sert ve kırıcı değil mi! Sen.... Sen değilsin çünkü... Ağlak ve aptal benliğim içerisindeki dinmek bilmeyen aşkın, Ve küçük düşüren, karşılıksız bakışlarım Dokunuşlarınla dirilişim gibi, Senin her...
  73. red-bird

Negatif

Karışmış diğerlerinin arasına Umarsız bakışlarının, gözü yaşlı kurbanı kalbim Muhtaç, evet muhtacım Yazık yüreciğim... Bugün baktım, iki yaprağı solmuş çiçeğimin Acıdı içim... Yalnızım, Öyle ki, kalabalığın arasında tek karanlığım Görünmek istemiyorum, sensizlikten belkide. Her negatif düşünce...
  74. red-bird

Sana...

Bir fısıltı duydum, gecenin kör ayazında İçimde bir sevinç hissettim, normalin tam aksine Beni içinin en derininde saklayan sendin O fısıltının sıcaklığını kulaklarımda hissettim Ve, nefesin aldı beni benden, gittim seninle uzaklara... Sevdiceğim, seni sana karşı bile sevmeye kıyamadığım...
  75. red-bird

Son

hepberaber, bekleriz :) princess ile ;) dimi canım...
  76. red-bird

Özledim...

valla süper olurrr :)
  77. red-bird

Troy'un Yıkıldığı An...

hee tamam o zman :D pcmeraklısı :D
  78. red-bird

Mutlu Son

tamam sen kendini övme ben överim; harikasın sen chi ama bir okadar uyuss Deli edersin beni Hadi şimdi yat uyu (sss) :P şaka bir yana iyiki tanıyorum seni :) dörtlükteki ilk satır doğrudur biline... :P (çok mu şımarttım ne :D )
  79. red-bird

Mutlu Son

üzmüyo deli ediyo beni bu chi :D
  80. red-bird

Unutmak mı!!!

Pr!ncess, canım ya çok teşekkür ederim :$ Chi, tekrar tekrar o güzel yorumlarına teşekkür ederimmm... Bazılarına sinirlensem de :P çok teşekkürler :$
  81. red-bird

Unutmak mı!!!

teşekkür ederim lavinya... chi bana gıccık bu günlerde ondan sanırsam :P :D (ama yorum yapmadan da duramıyo canım benimmmmmmmmmmmm)
  82. red-bird

Mutlu Son

hı hı tabeeeeeeee. UYUS'sun işte yaaaaaaaa uyussssssss
  83. red-bird

Anneannem

:D ona ne şüphe ;)
  84. red-bird

Anneannem

evet kalmayacak. benim sıram ne zaman gelecek .................... güzel yorumun iiçin teşekkürler.
  85. red-bird

Mutlu Son

bak hala sıkıştırıyorsun
  86. red-bird

Unutmak mı!!!

evet aynen öyle....
  87. red-bird

Unutmak mı!!!

aksini iddia eden olmadı chi, ne bu asabiyet :(
  88. red-bird

Mutlu Son

chim, beni çok sıkıştırıyorsun verecek cevaplar bulamıyorum bazen. hem ben yazar değilim ki, keşke olabilsem... Ama yazıyorum işte bişiler. İlla yaşadıklarım demek değil.
  89. red-bird

Unutmak mı!!!

bakıyorumda sen de benim gibi iddialı konuşmaya başladın chicim :) teşekkürler yorumun içinnn
  90. red-bird

Son

uww, kızma chi... ben sınırları zorlamıyorum, sınırlar beni çok zorladı. Ama ben asla sınırları zorlamadım, zorlasaydım zaten belkide böyle olmazdı... Kim bilir ki!!!
  91. red-bird

Sevdiğimden

yazık, hisedilipte yaşanamayan duygulara... yazık boş boş avutulmaya çalışılan yüreklere... teşekkürler,chi.
  92. red-bird

Özledim...

afiyet olsun chim, yakında onuda gerçekleştircem inşallah :D birde şöle güzel arka fon müzikleri bulabilsemmmmmm...
  93. red-bird

Yangınnnn

chicim seni buralarda görmek ne güzel :) senin yorumunda ayrı güzeldi, teşekkür ediyorum...
  94. red-bird

Hissetmek nefesini

Ürpertici bakışların, içimi yakan ses tonun eşliğinde Nefesini hissetmek öyle müthiş ki. İyiki varsın canımın taa içi :) FY2005, devam et yazmaya çünkü yazdıkça daha iyi olacak emin ol... Okuduktan sonra bende bir iki cümle eklemek istedim :)
  95. red-bird

Bir Erkeğin Bakışı...

keyloger, bir bayan olaraktan teşekkür ediyorum :)
  96. red-bird

Troy'un Yıkıldığı An...

Pesi sen ne zaman geldin buralara yaaaaaaaaaa... Troy'un t-shirt'una laf edip durmayın, ben daha geçen gittim ofise farklı bir t-shirt vardı üzerinde. Bunlar tamamen tesadüf. Belki de yine pesican'ın koplolarından biridir :P :D beklerim billaaa. :D :D
  97. red-bird

Bir Erkeğin Bakışı...

LaWa ve zeroaxa kesinlikle katılıyorum size. +1 :)
  98. red-bird

Mutlu Son

katılıyorum sana LaWa, huzur olmadan zaten mutluluk olamıyor ki... Onun gözleride bana huzur veriyor, ne mutlu bana :) (ufak bir örnekti tabi, sadece bu demek değildir huzur...yanlış anlaşılmayayım :) )
  99. red-bird

Mutlu Son

finduk'um hoş geldin diğerlerini okumadın mı yoksamm :( çok teşekkürler, güzellik senden kaynaklı :) (bakış açısı )
  100. red-bird

Bir Erkeğin Bakışı...

Erkek Ayrılık Süreçlerinde Hiçbir Zaman Kadının Fikrindeki Güzelliğini Kirletmez Kadın Ayrılık Süreçlerinde Her Zaman İçin Erkeği Lekelemekten Vazgeçmez (Kesinlikle) sonuna eklenen 'kesinlikle' ifadesini, bir bayan olarak 'KESİNLİKLE' kabul etmiyorum çünkü bizzat yaşadığım bir olayda...
  101. red-bird

Unutmak mı!!!

Lawa, beni bu sözlerinizle gerçekten onurlandırıyorsunuz fakat ben kendimi o kadar iyi görmüyorum. Ama inşallah ileride bu güzelliğe de nail olabilirim... (Aminnnnnnn) :)
  102. red-bird

Mutlu Son

Bense senin bir gülüşüne hayran Ne güzel gözlerindeki ışığı görebilmek Mutluluğa açılan her yolda sen varsın Yani bu hikayenin bitişi, ne tuhaf ki mutlu son... Her gün bir umut, her gün bir coşku ile Senin sevgin ile başlamak güne Tuhaf dedim ya hani, inanılmaz geldiği içindi Çünkü ben mutlu...
  103. red-bird

Unutmak mı!!!

:) o zaman sende susmaaaaaaaa LaWa taha; bunu diyen kaçıncı kişisin bilmiyorum ama keşke çıkarabilsem, keşke o kadar iyi olabilsem...
  104. red-bird

Unutmak mı!!!

işte o zman susacağım demek istedim :)
  105. red-bird

Son

kim unutmuş ki sen unutabilesin :(
  106. red-bird

Sevdiğimden

O zaman bundan sonra yorumlarını eksik etmezsin, bende eski nankörlüklerini affederim :) şaka bir yana çok teşekkür ederim, ne güzel yazdıklarımın okunduğunu bilmek. Bugün daha bir sevindim sayenizde.
  107. red-bird

Anneannem

evet LaWa :( bende birden bir cümle ile geriye yolculuk ettiğim için yazdım, hemen şimdi hatta... Herkesin kıymetini bilelim. Sonradan pişman olmamak adına. Çok özledim seni anneannem :(
  108. red-bird

Son

:D hiç güleceğim yoktu iyimi... Teşekkürler ve Amiin...
  109. red-bird

Sevdiğimden

çok çok çok teşekkürler :$
  110. red-bird

Unutmak mı!!!

:$ ah şu içim yangını bir sönse...
  111. red-bird

Son

bulent, yok öle bi acı içimde çok şükür. şiir denebilirse işte yazmayı seviyorum ;) tabiki duygularda katılıyor ama dediğim gibi çok şükür öyle bir acı yok içimde :)
  112. red-bird

Son

cybernetic; çok güzel yazmışsın hislerin hissettiklerin hep böyle güzel olur inşallah :) teşekkürler yorumuna. nikesteel; okuduğun için ben teşekkür ederim, aman bunalıma girme sakın. Sadece oku hisset yeter, bizde seviyoruz elbet ama ben çok fazla neşeli yazamıyorum nedense !!! Denicem ama :)
  113. red-bird

Anneannem

Şimdi sen gelsen anneannem Ellerinden doya doya öpüp sarılabilsem sana Kızsan bana bağırsan, sonrada iyiliğin içindi diye söylensen Ben ağlasam sen kıyamasan. Ufacıktım seni gördüğümde Hayallerinle hatırlayabiliyorum seni, zorla Ama nasıl birşeyse unutamıyorum işte Saçma gelecek belki ama Her...
  114. red-bird

Son

gkhnckr, bırakırken sebebi varsa birleştikten sonra intikam amacı güdülmeyebilir bence... ama çoğu zaman dediğin gibi olur haklısın. teşekkürler yorumun için :) yusufsan21, olurmu öyle şey buyur sende gel aramıza :)
  115. red-bird

Sevdiğimden

asıl ben teşekkür ederim okuduğun için. Sıkmıyorum umarım :$
  116. red-bird

Özledim...

:) çok teşekkürler ikinizede. Amin Lawa, herkes için...
  117. red-bird

Son

tsunmys; çok teşekkür ederim, ama dönmesine gerek yok. Birşey bitmişse bitiyor. Kalan duygular oluyor... Lawa, istesekte istemesekte devam ediyoruz değil mi... Hayat, güzel yaşamasını bilene ne mutlu... teşekkürler pr!ncess :)
  118. red-bird

Unutmak mı!!!

laWa; cümlelerimin sihri sensin oysa sen bitersen, onlarda yok oluşa ilerler Geçmesine rağmen onca seneler Hala içimdeysen, bilki tükenemezsin, tükenmezsin. Asla izin vermem, veremem. İçimsin... Pr!nces; Bitmesin hiç sevdam, öyle huzurluyum ki senin aşkınla Umut etmek bile güzel seni...
  119. red-bird

Unutmak mı!!!

Tüketilmiyor kelimeler seninleyken Sonsuza ulaşamıyor hiç bir cümle Her dokunuşun mısralarıma yansıyor görmelisin Seni nasıl seviyorum bilsende, aslında bilmemelisin... Çünkü ben yalnızca bir düşüm.. Harika bahçelerin arasından sızdım kollarına. Al beni şimdi... Hemen... Çünkü gözlerini...
  120. red-bird

Son

Bendim oysa hatalı. Çekip gitmek zorunda kalan. O üzülmesin ne olur, Mutluluğu daim olsun hep. Bu bana yeter. Belkide karamsar düşünmekten yazamıyorum sevinçlerimi Oysa öyle güzelki anlar, anlılar Kim bilir belki bir gün güzellikleride yazarım sana...
  121. red-bird

Unutmak mı!!!

yani!!!
  122. red-bird

Unutmak mı!!!

Gel usulca yanıma, Belli etmeden Fısılda sevdiğini, ama sakın Duymayayım Hissetmek bile yeter... Nefesini...
  123. red-bird

Son

:$ şimdi gözlerime ağlamayı hatırlattın... teşekkürler. 'Unutsanda o günleri, bilki ben bir hançer gibi saplı kalacağım kalbinin en kuytu köşesinde. Kimi zaman gülümsemene, kimi zaman hıçkırıklara boğulmana sebep olacağım. Beni unuttuğunu sandığın her an, her cümle, her şarkı, her baktığın...
  124. red-bird

Son

aman Allah korusun unutanında unutmayanında canı sağolsun. Kimsecikler ölmesin... Ben bu içimdeki kalp oldukça yazmaya devam ederim de, okunur mu bilmem :) Yazılarımı değerli buluyorsan çok şanslıyım demektir :)
  125. red-bird

Unutmak mı!!!

çok çok teşekkür ederim arkadaşım :) her zaman beklerim ^^
  126. red-bird

Son

teşekkürler canımcım iyiyim :) merak etme kötü birşey olmadı yazıyorum işte herzaman yaptığım gibi ;) Ama unutamaz işte :)
  127. red-bird

İsimsiz Mektuplar

konuyu dağıtmayalım arkadaşlar ;) yazılar,mektuplar ekleyelim :)
  128. red-bird

Son

Son birşey; Kesinlikle dışarıdan göründüğün gibi değilsin. Ağzından nefret dolu kelimeler çıksa dahil AŞIKSIN. Üstüne örttüğün hiçbirşey kapatmamış, yok edememiş sevgini. Kimi zaman deştiğin kalbin acıtıyor değil mi canını! Çoğu zamansa umarsız davranıp, aklını başka şeylerle meşgul ediyorsun...
  129. red-bird

Unutmak mı!!!

senin yorumu okumak ne kadar mutlu etti beni anlatamam :) çok teşekkür ediyorum. Senin tarafından takip edildiğimi bilmiyordum, hele birde not almak bana çok geldi yani sevinç bkımından. Çok ama çook teşekkü ederim. Bende özledim :( tebrik etmeyi unutmuşum, süper mod. olmuşsun hayırlı olur...
  130. red-bird

İsimsiz Mektuplar

bilmem açılmıyo
  131. red-bird

Unutmak mı!!!

Bir yaprak, Fısıldadı seni bana acıyla Görmek istiyormuşsun beni Hemde her saniye... İmkansız diye. Karşılıksız olmayan aşk'larda kavuşamazmış Bizzat yaşayarak öğrendik. İçimizdeki kıpırtılarla önce yeşerdik Sevdik, sevildik, kenetlendik. Günü geldiğinde gözlerimizdeki yaşlarla Kopuverdik...
  132. red-bird

İsimsiz Mektuplar

Yokluğun İçindeki Sen Kimi zaman düşünürsün. Ne çok karikatür çizmişsindir içinde, onunla ilgili; gülümsemek adına. Her kara kalem çalışmanda ufak bir yeri kırmızıya boyarsın. Aşk adına. Ve ne kadar çok yazarsın ona. Hislerini açığa vurmak, rahatlamak, sevmek, sevilmek adına. Yanlış yapar...
  133. red-bird

Özledim...

Özledim… İster istemez özlüyorum Muhabbetlerini, sözlerindeki inceliği… Ama artık herşey o kadar farklı ki Özellikle de sen, öyle değiştin ki Acı veriyor bu, delice özleyen yüreğe. Zannediyorum ki, bir sabah kalktığımda yine seni görebileceğim Bazen sarılıp, bazen kavga edeceğim...
  134. red-bird

Sevdiğimden

Sevdiğimden Kızıyorum sana, öfkeliyim çoğu zaman Ama sanma ki seni sevmediğimden Sadece özlediğimden… Göremediğimden o gülen gözlerini Sevemediğimden dilediğimce seni. Yanaklarına dokunmak, kimi zaman öpmek Kimi zamansa kızıp vuracakken, bana sarıldığını hissetmek… Çok mu zor...
  135. red-bird

Yangınnnn

tabi ne demek :) iste yeterki...
  136. red-bird

İsimsiz Mektuplar

ben dinleyemiyorum :(
  137. red-bird

İsimsiz Mektuplar

teşekkürler yorumun için :) ama hep aynı soruları sormuşsun :)
  138. red-bird

Yangınnnn

adriano, okuduğun için teşekkür ederim... Sorularına ise cevap vermek istemesem darılırmısın bana :( Lawa, yangın çok zor sönüyo, hatta sönmüyo bence... Sadece alevi köz oluyor...
  139. red-bird

Yangınnnn

okuyan gözlerine sağlık canım :)
  140. red-bird

Yalan mı!

konuyu kaynatmamak adına uzatmayacağım nokta. dip not: sana göre kendin harika olmayabilirsin belki ama bana göre harikasın O KADARRR.
  141. red-bird

Yangınnnn

Yer ve göğün arasında ufacık varlık Sen ve ben. Umursamazca başkalarını Sanki dünya bizden ibaret Aşk'ın yangın... Sen ateş, ben dumanın... Çünkü zamanla senden uzaklaştım. Kor, Kalan her ateş yaktı içimi, Severken uzaklaştım Gözlerinde yaş Kalbinde boşluk olarak kaldım Ben ise her yokoluşta...
  142. red-bird

Yalan mı!

mütevazlik değil kızz, sende harikasın biliyosun bunu da zaten ;)
  143. red-bird

Yalan mı!

o senin harikalığın canımcım. teşekkürler :)
  144. red-bird

Seviyorum

sevemezdim, yalan olsaydı sevda ve sevemezdim, yalan olsaydın sen. iyi ki gerçeksin.
  145. red-bird

Seviyorum

Pr!ncess ve darkcım çok çok teşekkür ederim. inş.gelecek devamı da ;)
  146. red-bird

Seviyorum

Sen uzak zamanların yakın sevgisi Bilinmezlerin cevap anahtarı. Ne desem, 'başarırsın' demek zorunda mısın? İstedim ama başaramadım işte Güvenini kırdım belkide Bana aldığın gül hala duruyor Eskisinden daha bir gizemli şimdi O kırmızılığı yok mesela Bir de kokusu daha keskin. Ama kara... Yine...
  147. red-bird

Yalan mı!

:$ :$ :$ çok teşekkürlerrrrrr. söz bitti.
  148. red-bird

Yalan mı!

Pr!ncess, bende çok istiyorum sık sık buralarda olmayı, ama imkanlar el verdiği anda hemen geliyorum. Ne kızın ne gücenin, ben özlüyorum belki sizde özlersiniz :) teşekkür ederim çokça :)
  149. red-bird

Yalan mı!

emir; çok teşekkür ederim yorumunla mutlu ettin beni :)
  150. red-bird

Troy ve Yeni Mod

henüz emekli olmadım adminim izindeyim ;)
  151. red-bird

Yalan mı!

kristal ben teşekkür ederim. webmaster, bende buralarda olmaktan memnunum, senin gözünde şair olabildimse büyük yollar katettim demektir :$ çok teşekkür ederim. Gülücüklerim soldu ama gülmeye devam ;)
  152. red-bird

Yaprak ve Hayat

aynen bende kuruyan güllerimi hep saklarım :) çok teşekkürler...
  153. red-bird

Sev-Me

çok teşekkür ederim :) beğendiyseniz ne mutlu bana
  154. red-bird

Sev-Me

AliA; çok teşekkürler. Elmacık; aklımdan geçenlere bir kez daha tercüman olmuşsun çok teşekkürler arkadaşım.
  155. red-bird

Sev-Me

silvercoral; yorumun için teşekkür ederim. Haklı olabilirsin. Ben zaten şair değilim ki. Nacizene içimden geçenleri yazıyorum bazende yazamadıklarım, ifade edemediklerim oluyor onunda tarifi olmuyor maalesef. Beğenmesen de okuduğun için teşekkürler :) herkes beğenmek zorunda değil zaten değil mi ;)
  156. red-bird

Yalan mı!

Gülmelimiyim!
  157. red-bird

Sev-Me

Elmacık'ım ben sana cevap verdim ama iletilmedi sanırım sana :( bende senin işin çıktı sandım. Tama çok kızcam kendime... Ama suçsuzum. Gülümse yeter ki...
  158. red-bird

Yalan mı!

Teşekkür ederim.
  159. red-bird

Sev-Me

7.42; oda enteresan neden ki acaba? ama güzel bişey bence :) pr!nces; teşekkürler. sevme desekte seviliyor zaten. Kimseyi dinlemiyor kalp :)
  160. red-bird

Yalan mı!

Yalan mı! Yaklaşık 24 saattir düşünüyorum Seni neden özlüyorum? Ve neden hala aklımdasın? Gereği var mı ki kendini yıpratmanın diyorum Cevaplar kaçıyor köşe bucak Hiç bir yanıt alamıyorum. Göremiyorum, koklayamıyorum hatta sesini bile duyamıyorum Neye istinaden hala paşa paşa ruhumda...
  161. red-bird

Sev-Me

Peki Elmacık, sen tamam desende seversin beni. Bilmem mi...
  162. red-bird

Yaprak ve Hayat

Yaprak ve Hayat Yaz, bir geldim bir geleceğim derken Bazense kandırdım diye üşütürken Bir hediye yaptım sana Hala dökülen yapraklardan. Kimi sararmış ve kurumuş Kimi hale tazeliğinde ama kopmuş Göz yaşı akıtmayacağım bu sefer Sevinçle dolu olsun istiyorum için ve içim Ne zamandır gülmüyor...
  163. red-bird

Sev-Me

Sev-Me Seviyorum seni Akıttığım her damlaya inat… Ve dalgaların hırçınlığında kıyıya vuran bir deniz kabuğunun çaresizliği gibi Çaresiz çünkü artık denize ait değil Tıpkı ben gibi… Kağıtlara yazılan cümlelerle sınırlı değil Öpüşlerim kadar hiç değil, Sarılamayışlarım...
  164. red-bird

Zamanlama Hatası

Zamanlama Hatası Vuslat uzak, hatta hiç yok… Görmez, duymaz ve işitmez. Aşk denen rüya fazlasıyla abartılı İster yaşa, ister çöpe at Şimdi dinlediğim şarkının sesini yaşım kadar açtım, çok değil. Yine de yaşlı ruhuma az gelen tınılar ve sağır kulaklarım daha fazlasını istiyor Oysa...
  165. red-bird

Sadece Nefret

yorumun için teşekkürler Lawa. İnsanın hayatında herşey istediği gibi gitmiyor. Ama çoğu şey tersine ilerleyince de insan böyle karamsarlaşıyor.
  166. red-bird

Troy ve Yeni Mod

PC meraklısı, seninkinide alıntı yapcaktım aceleylen beceremedim :innocent: Bende özledim burayı ve dostluklarımızı;) Avatarımı bende çok seviyorum, Runal sağolsun kulakları çınlayıversin :icon_1: Konuyu kaynattım affedin:pilot:
  167. red-bird

Sadece Nefret

:razz::razz::pinch: :innocent:nesseee
  168. red-bird

Sadece Nefret

Davranışlara bağlı bence, mesela ben senden nefret etmiyorum ames... 1 seneyi aştı tanışmamız... Bazen yanlışda anlaşılabilirsin... Aslında Nefret hiç kolay bişey değil bence... Ben kimseden kolay kolay nefret edemem, canım yansa da... Ama son damla vardır her zaman işte bu yüzden Nefret ettim o...
  169. red-bird

İnsan neden küser düşlerine

Lawa, Ames'te benim vereceğim cevabın aynısını ermiş... Ya öyleyse??? exstra, senin söylediğin en en en zoru...
  170. red-bird

Sadece Nefret

Evet Lawa insan önce kendinde değerli olmalı bence de fakat bazı şeyler insanların düşüncelerini olumsuz etkileyebiliyor. Ben kendim için değerliyim ve O hariç herkes benim için değerli... Değerlerini yitirene kadar içimde. Bu da karşımdakilerin elinde... Ames... Nefrett
  171. red-bird

Troy ve Yeni Mod

Troy kafaya vurmazzzzzzz sadece tatlı dili yeter :P anlayana :D
  172. red-bird

Sadece Nefret

pek tarzım değil.. Yine de teşekkürler.
  173. red-bird

Pasaklı

Pasaklı sevdam Seni kirli ellerinle sevdim bebeğim. Hani bir çocuğa; onunla oynama dersin de oynar ya! Kirletir üstünü başını sonra. Tıpkı öyle; sen beni sevdikçe, kirlendi sevdamız. Nedeni sorgusuzca belli. Boşver diyip geç, soranlara Sen sevdamın en tazeciğisin. Şimdi yetiştirdiğim çiçekler...
  174. red-bird

İnsan neden küser düşlerine

Küserim düşlerime hem de barışıp barışıp, tekrardan küserim. Ağlarım bir de... Güçsüzlüğüme. Güçsüzlüğüm, düşlerimin uzaklığından kaynaklanır. Küserim düşlerime. Önce yüzümü güldürüp hayallerle Canımı usul usul yaktığı için gerçekte... teşekkürler...
  175. red-bird

Köreldi Aşk

Köreldi Aşk Boş bir sayfa açtım şimdi Yazamıyorum ne zamandır Hep yazmak isteyip erteliyorum cümlelerimi Böyle zor işte yaşamak seni. Bir zamanlar her saat başı bir yazı yazardım Şimdi ise hiçbirşey yapamıyorum Boş boş bakıp kağıtlara Seni bir türlü karalayamıyorum Belkide içindeki sevdanın...
  176. red-bird

Sadece Nefret

Akşam olup karanlık çökünce mahalleye, ürperiyor içim. Hiç böyle değildim ben. Geçen gün babam görmüş seni. ‘İT’ diye bahsetmiş annemlere senden. Ne güzel dimi yaşanmışlığın sonu. Ben hiç ağlamanı istemedim, o soğuk kış geceleri kapıda beklediğin zamanları da unutmadım...
  177. red-bird

Çocuğum Daha

Çocukum Daha Küçük bir kız çocuğunun göz yaşları bu satırlar Beni kucağına al, der gibi babasına bakışları. Neden sen de kalamadın? Masallar anlatamaz mıydın bana? O masalları yaşatamaz mıydın ya da! Hani ben uyuma taklidi yaparken kucaklayıp götüremez miydin, babam gibi. Sonra gözümün tekinin...
  178. red-bird

Yeşil.

hissetmeden asla yazmam... Yeşil demekki herkese göre farklı güzel :)
  179. red-bird

Tatlı mı tatlı :P

öyle miii, baktığını bilmiyordum amesfa :) sevindimm
  180. red-bird

Doğum günü hediyesi...

bu öneriyi tuttum Alengirli :D hiç aklıma gelmemişti...
  181. red-bird

rapchy, teekkür ederim :) napim bende yazmayı seviorum iştee.
  182. red-bird

Doğum günü hediyesi...

o halde bi çiçek buketi yaptır... ya da İşine yarayan bişi olsa daha güzel olur zarif bir kolye gibi... ben olsam daima saklayabileceğim birşey isterdim. hoş ben güllerimi de kurutup saklarım ya neyse :)
  183. red-bird

Bende kendi ufacık sitemi tavsiye edeyim bari :$ ufacık dünyamın geniş bakış açısından sizlere sevgileerrr www.chilekkiz.com :sweatdrop: içeriği : şiir, yazı vs :sorry2:
  184. red-bird

Doğum günü hediyesi...

yaz geldi sayılır güzel bir bady veya buluz alabilirsin. ama pakete ufak bir not eklemeyi unutma. ;)
  185. red-bird

Döngü

Teşekkür ederim fakat abi derken? Ben erkek değilim de :)
  186. red-bird

güveni, yalnızlığı, kırmızının harikalığını ve aşkını. tatlı mı tatlı bir kızı anlatıyor benim avatarım. ama bunların hepsi bana uymuyor :)
  187. red-bird

Sevgiliniz terketseydi..

sebep? kendine iyi bak...
  188. red-bird

Söyle Rahatla

kaç zaman oldu bu topic'e uğramayalı... En çok da 'resimler hayaller paramparça' yazdığımı hatırlıyorum buraya...
  189. red-bird

Döngü

ames, giderken yakılan can döndüğünde yine yanmaz mı sence de... Giderken nerelerdeydin misali... teşekkürler Lawa :)
  190. red-bird

Bu Sıra

evet güzel bir şiir hakkaten. teşekkürler
  191. red-bird

Gergin

çok teşekkürler Lawa, hep tek kelime olmaz ama başlıklarım bilgine :)
  192. red-bird

Gergin

bende sizi özledim amesim. Ben teşekkür ederim.
  193. red-bird

Döngü

Döngü Geri dönüşler de gidişler kadar acı veriyor bazen Bazen her bir gülümseyiş içten içe hançer saplayabiliyor O’nu görüşlerdeki heyecan, korkuyla unutuluyor bir anda Yüreğindeki korku heyecanı tüketiyor. Sevdiceği olamadığı o görkemli yâr’ı Anıp anıp her seferinde yüreğine...
  194. red-bird

Gergin

Gergin Yamacına erişmek mümkün mü? Hayallerimle-yaşadıklarım arasında o kadar uçurum var ki! Düşüyorum görüyor musun? O uçurumdan defalarca düştüğüm yetmedi, şimdi sonuncusunu gerçekleştiriyorum. Sevmek nedir, bana öğretir misin? Herşeyi yanlış öğrenmişim, mutlu etmeyi bile beceremiyorum. Mutlu...
  195. red-bird

İsimsiz Mektuplar

Bu Sefer Özlemedim… İnanma Sana küçüklüğümü yazmıştım hatırlıyor musun! Sözde büyüdüğüm zamanları da eklemiştim yanlarına. Ben hala küçüğüm oysa. O yazıyı senden başka kimsecikler okumadı biliyor musun? Herşey gizli daha güzel oluyor. Yaşanmamışlıklarda aşkı yaşarken daha bir başka...
  196. red-bird

İsimsiz Mektuplar

Merhaba Sevgilim; Merhaba Sevgilim; Çok uzun zaman oldu sevgi sözcüklerini işitmeyeli. Kader mi ayırdı, aptallıkmı bilemem ama görünüşte ayrılıklar bir işe yaramıyor bunun farkındayım. Yürekten çıkmamışsa sevda; ayrılık lafta kalıyor, sen de biliyormusun bunu! Arada bir soracak gibi oluyorlar...
  197. red-bird

İsimsiz Mektuplar

Kollarında Can Vereyim Bu şarkı beni hep ağlatmak zorunda mı? Nasıl sözler, nasıl vurgular ve nasıl bir müziktir bu! İçim yanıyor dinlerken Of. ‘Bak bir ömür bitti, bu son dileğim Dağı taşı ağlattı yaralı yüreğim. Denizde kaybolmuş bir sandal gibiyim Seni sensiz yaşadım, öksüz mü...
  198. red-bird

Kızımm

daha nostaljik olduğu kesin, karalamayı da çook seviyorum ama dediğim gibi tüm düşüncelerimi unutmadan yansıtmak adına klavyeyi tercih ediyorumm ;)
  199. red-bird

Kızımm

Neden? bence çok daha kolayyy :)
  200. red-bird

İnsanlık

estağfurullah ne demek :) tabiki sıkılmıyorum.
  201. red-bird

Lütfen Dur

Lawa, çok teşekkür ederim. evet bir sitem var chilekkiz.com. Kitap konusuna gelince o kadar iyi değilim maalesef :(
  202. red-bird

Sona Doğru

çok çok teşekkür ederim
  203. red-bird

Kızımm

Big; açıkcası kurşun kalemle karalamak klavye ile şiir yazmak çok daha hoşuma gidiyor. çünkü klavye ile aklıma her gelen cümleyi unutmadan anında girebiliyorum :) sabır konusundaki yorumun için çok teşekkürler, ama pek sabırlı olmadığım söylenir genelde.
  204. red-bird

Teşekkürler SDN Dostları / Red-Bird

:) Peter sen hangi bölümün modusun?
  205. red-bird

İnsanlık

insan gibi insan olanları saygıyla anıyorum. Dilerim gün geçtikçe insanlık yok olmaz. Lawa yorumun için tşk.
  206. red-bird

İnsanlık

darkcım takılıyorum canım, yanlış anlamadım yani ;) big, cümlelerinin gerçekçiliğinin farkındayım, inanıyorum diyorum çünkü bence öyle öyle olmasa inanmazdım zaten ;) ama sanırım anlatırken yanlış belşrtmiş olabilirim. :)
  207. red-bird

Kızımm

çok teşekkür ederim lawa, hep okuman ve beğenmen dileğiyle
  208. red-bird

İnsanlık

Darkcım bilemicem artık cümlelerinden öle anladım :P ;) Big, bende senin yaşadığın dünyada yaşıyorum, asrı saadet yüzyıllar önce bitmedi hala azıcıkta olsa var ben buna inanıyorum :)
  209. red-bird

İnsanlık

silindin mi diosun yani :O
  210. red-bird

çareler tükenmez'in ta kendisi :D
  211. red-bird

İnsanlık

afiyet olsun, saygılar
  212. red-bird

Çilek

muckkkk :$
  213. red-bird

İnsanlık

hayır tabiki de ;)
  214. red-bird

Sona Doğru

her zaman yazıyorum güzel olmasada seviyorum yazmayı işte :) beğeniliyorsa ne mutlu bana teşekkür ederim iltifatın için Darkladycim
  215. red-bird

İnsanlık

o boşluk olmamalı işte bence özlem hep taze kalır gerçekten iz bırakanda. yorumuna sağlık canımcım
  216. red-bird

Çilek

unutulmamak güzel, çilek dedim mi ben geliosam aklına ne güzel alengirliiiii, bende yorum yazdığını görünce çok şaşırdım teşekkür ederim canım benimmm
  217. red-bird

darkcımmm şuan giremiyorum cnmmm :( adrenaline; gözlemin çok doğru ;) finduk faresi; burdayım işteeee
  218. red-bird

Çilek

Yarın da bu yolları tek tek ilerlerken Tıpkı bugünkü gibi Seni hatırlayacağımdan emin olabilirsin Geçmişte yaşanan güzel anlardan Sana buket yapıp göndereceğim birgün Her bir anıya bir dip not yazacağım Buketin teması bundan ibaret olacak Ucuna bir çilek bağlayacağım Kurutulmuş olacak&#8230...
  219. red-bird

Kızımm

Kızım, Saçları kumral Gözleri masmavi Ve elleri senin sıcaklığını taşıyan. Içi kıpır kıpır Açan bir gülün sadeliği ve asilliğindeki güzellikle Ve çocuk aklıyla sevdirmek adına kendini Gülücükler saçışı etrafa Kızım, Adı Eylül Hüzün ayının sadeliğindeki sevinç Kıvır kıvır saçlarının uçları Ve...
  220. red-bird

İnsanlık

Git gide ufalıyor mu herşey! Unutulup, küfleniyor mu herkes! Her düşünce düşüncesizleşip Her şarkıda hatırlananlar umursanmıyor mu zamanla! Özlemler de herşey gibi zamanla alışkanlığa Alışkanlık da umarsızlığa mı dönüşüyor! Zaman aşımınamı uğruyor duygularımız? Ne kadar nankör olunduğunu bir kez...
  221. red-bird

Sona Doğru

Yaşanmışlığın dibe vuruşudur bu satırlar Özlemle yüklü cümlelerimin bitişidir Ne seni özledim diyebilirim bundan sonra Ne de delice Seviyorum… Tükenişe ilerliyor mısralarım. Doksan dakika çoktan doldu Uzatmalar ise bitmek üzere iken Sarfettiğim çabanın değeri (-0) eksi sıfır Gelme...
  222. red-bird

Lütfen Dur

brevaheart okurken sıkılmmana sevim çok teşekkür ederim. kullanıcı dostum kayboldum evet ama hala izlerim duruyorrrr ;)
  223. red-bird

canımm unuturmuyum hiç hayırsızmıyım ben :)
  224. red-bird

evet süper dostluklar var burada, erthon şüphen olmasın ;) elmacikcım, var niekine pesi mail için tşk.çok duygulandım :P
  225. red-bird

Lütfen Dur

ben hep yazıyorum aslında ama buraya ekleyemiyorum maalesef :( Şirketin yasakları yüzündeeennnn :'( ama kendi sitemden de okuyabilirsin istersen bilmişim. Bende yorumlarını okumayı özlemişim. teşekkür ederim.
  226. red-bird

Peter; umuyorum tanışmak nasip olur... rapc. evet harika arkadaşlıklar, samimi dostluklar vardı :) findukfaresi; çok teşekkür ederim yorumuna. calvaria'ya saygılar. :) pesican; hala mail atmamışsın :D
  227. red-bird

Lütfen Dur

Ben tesekkur ederim.
  228. red-bird

Ben Saçmalık (yazı)

Tesekkur ederim :) elimden geldignce burda olmaya calisiyorum. Begnmene sevindim cgrszone, karamsarlik icime isledi sanirim :)
  229. red-bird

Ben Saçmalık (yazı)

Ben tesekkur ederimde kime inat yapiyorsun anliyamadim! Sende cvp veremiceksin neyse.
  230. red-bird

İsimsiz Mektuplar

Tesekkur ederim okudugun icin :)
  231. red-bird

Evet ames cok guzeldi. özledim hepinizi...
  232. red-bird

4. stanbul bulumas videolar

evet harika bir gündü ve video da öleydi :)
  233. red-bird

İsimsiz Mektuplar

Gelişi Güzel Hayaller, Ulaşılması Zor Yerler Mesafeleri aştım içimde. Yasaklığını sildim gitti. Silginin tortularını saklıyorum, belki bir gün tekrar yazmak isterim seni diye. Eskisi gibi olmaz değil mi! Olmasını da bekleyemem zaten. Çok oportünist olurum o zaman. Senden istememem gerekenleri...
  234. red-bird

İsimsiz Mektuplar

O'nun Dilinden Senin için duygusala bağlanacağım şimdi. Gönlüm umarsız ne zamandır. Senin dilinden kendimi anlatacağım, belki de abartacağım. Boşver, ben güzellikleri anlatacağım, senin dudaklarından çıkamayan kelimelerle belki de… Evet başlıyorum; Seni tanıdığımda ve sonrasınra...
  235. red-bird

İsimsiz Mektuplar

Herşey Çok Hızlı Kaç defa aradım seni, notunu tuttun mu? Ben, senin her arayışında ufak defterime kaydederdim. Hatta kaç dakika konuştuğumuzu bile. Üzdüğünde beni, kendim için ayırdığım konu kısmını atlardım. Hep sevinçleri yazardım. Seni güzel hatırlamak adına. Her mesajını, sanki...
  236. red-bird

Ben Saçmalık (yazı)

Boğuyorlar, düğüm düğüm ruhum. Başı boş, virane gezintiler var içerimde. Hepsi ağlak ve hepsinin bastığı yer ıslak. Göz yaşlarım süzülüyor içime. Mutluyum, MUTLU… Haykırmak istiyorum. Özgür olmak. Bakmak doya doya gökyüzüne ve kuşları izlemek uzunca. Kanatlarındaki özgürlüğü...
  237. red-bird

Lütfen Dur

Dur lütfen. Daha fazla canımı yakmana Gidipte başkalarının yüreği olmana Ve sevdamı başka kollarda arama göz yummayacağım. Dur lütfen. Gitme. Gittiğinde nasıl da tükendiğimi görmüyor musun? Hıçkırıklarımı duymayan kalmadı Kimi biliyor sana ağladığımı Kimi bildiğini sanıyor göz yaşlarımda...
  238. red-bird

Söyle Rahatla

kafa dinlemek istiyorum yahu!
  239. red-bird

Köpek yavrusu arıyoruz

köpek malesef mevcut değil ama tavşan istenirse bende var adminim :)
  240. red-bird

Atışalım mı :)?

Ne zamandır atışamıyorum sizlerle Çatışanlar gördüm birbirleriyle ÖZledim bir kaç mısra ile Didişmeyi sizlerle :)
  241. red-bird

İsimsiz Mektuplar

Uzaklara Ulaşamayan Mektup Merhaba Anneanneciğim; Uzun zamandır sana yazamadım. Yazmadım daha doğrusu… Öyle kirli hissediyorum ki kendimi kimi zaman, eskisi gibi seninle paylaşamıyorum duygularımı. Utanıyorum belki de senden, yüzüm eğiliyor resmine bakarken. Nedenini düşündüm de şimdi, o...
  242. red-bird

Kendini Kandıran Davranışlar

Muvazi yerde gördüm seni ve mavera bir zaman öncesiydi. Akılda kalıyor herşey, unutulmak istenmediği vakit. Beni görmeni istememiştim, korkmuş ve ürkmüştüm hatta. Nedeni belli belirsiz davranışlarımdan biriydi. Süregelen bakışlarımı alamıyordum senden. Bazı bazı yaşanılanlar canlanıyordu...
  243. red-bird

İsimsiz Mektuplar

Duman'ı Kaybeden Var Mı? Şimdi bakınıyordum etrafa, bir şey gördüm. Ne olduğunu söylemem ama, aklıma geldin. Şöyle ki telefonum uzun zamandır çalışmıyor, sözde servise verdim bir ayı geçti hala getirecekler. Neyse zaten bizde nadir görüşebiliyoruz. Kızmıştın bana en son. Ya oysa kızılacak bir...
  244. red-bird

İki hafta...

:) çok çok yaz kısa kısa değil, okuyalım bizde bolcaaa. Yüreğine sağlıkk arkadaşım.
  245. red-bird

Seni Yaşamak

Yumdum gözlerimi, sen karşımda gülümsüyordun. Gülüşünle ağlayışın hep aynıydı zaten. Gözlerin ışık ışık ve kızaran dudaklarında teredütlü kelimeler Gizlenen cümlelerin ardına sığınmış göz yaşları Hem ağlıyor, hem gülümsüyordun… Benden gizlerdin hep üzüldüğünü, sen güçlüydün çünkü Ağlamaz...
  246. red-bird

İçim Konuşurken

ben teşekkür ederim okuduğun için :)
  247. red-bird

Sımsıkı

Begenmene sevindim kullanici :)
  248. red-bird

Bencil Bir Yazı

Sanirim artik normal :)
  249. red-bird

Bencil Bir Yazı

Zorhak, cok tesekkur ediyorum sonunda guzel bir yorum alabildim. Okudugun icin tesekkurler.
  250. red-bird

İçim Konuşurken

Meslektasim anlastik :) ve isim kullanmayalim lutfen :P ne cok sey degismis yoklugumda yaa...
  251. red-bird

İçim Konuşurken

Tesekkur ederim uyarin icin :)
  252. red-bird

Bencil Bir Yazı

Ben hep yazıyorum Group XR ;)
  253. red-bird

İçim Konuşurken

farklı bir pc'den yazyorum burda normal gözüküor ama değiştirdim şimdi olmuş mu?
  254. red-bird

Sımsıkı

Üşüyordum, oysa ilkbahardı Çiçeklerin renkleri yeni yeni belirmiş olsada Güneş tam tepede arasıra bulutların işgaline uğramaktaydı Karalar çöktüğünde ben ağlardım Sen ağlayışıma dayanamaz, sarılırdın Sımsıkı… Isınırdım, kollarında huzur bağlıydı Kördüğüm gibi, her seferinde aynı huzuru...
  255. red-bird

İçim Konuşurken

Hiç olmamış varsayılamıyor yaşananlar… Ve, öngörülenler tutmuyor her zaman… Sorsan şimdi, yüzdelere vursan, doksanı çocuk olmak veya hiç dünyaya gelmemiş olmak isterdi… Yalan mı? Gerçeklerle direndiğimizde sonuç o kadar vahim ki. Hakkına erermiş herkes, Annem öyle...
  256. red-bird

Bencil Bir Yazı

Nasıl birşey bu, hala aklıma gelebilme lüksünü hissettiriyorsun damarlarıma. Her çekilişinde bedenim, kanımda adım adım dolaşıyorsun. İstemiyorum işte, istemiyorum bu şarkıyı dinlemeyi ve seni unutmayı istemiyorum aynı zamanda hatırlamakta. Canımı yakıyor ulaşılmazlığın. Sen benimken...
  257. red-bird

Seni çok sevmiştim....

Secilcim, bu harika bir siir okurken gözlerim doldu. Tesekkurler paylastigin icin...
  258. red-bird

Gidisimde farkettim, unutulmamayi ve her unutmam diyenin yalanci olabilecegini sevda kirintilari kaldi her attigim adimda ben vazgecmem sevmekten asla :P
  259. red-bird

Toprak Sevdalar/red-bird

Tesekkur ederim ilavinya :)
  260. red-bird

Alengirli ile röportaj

Bu guzel röportaj icin ikinizede tesekkurler arkadaslar. Harika olmus.
  261. red-bird

Lütfen Kimse Darılmasın

yatmıştım zaten Troyyy ama şimdi kalktım :P teşekkürler rabia :) regedit, ben sürekli melankoli biri değilim sanırım okuduklarından anlamadığın gibi yanlışta anlamışsın ;)
  262. red-bird

Red Bird ' Ün Doğum Günü ! İyiki Doğdun Red Bird ;))

evet arkadaşlar şuanda zorlukla pc'yi açmış bulunmaktayım. hepinize tek tek çok ama çokkkkkkkkkkkkkk teşekkür ediyorum öyle büyük bir mutluluk ki bu mesajları okumak. Çok ama çok duygulandım gece gece :(
  263. red-bird

Lütfen Kimse Darılmasın

ben kendimi anlatmim cümlelerimden anlıyorsun beni Adminim :D
  264. red-bird

Lütfen Kimse Darılmasın

rabia çok teşekkür ederim güzel dileklerine, herkes mutlu olsun ya başka hiçbişi istemiyorum... dinlenmek ve iyi olmak istiyorum ben :( hastayımmmmmmm... stone, dualarda buluşalım arkadaşım :)
  265. red-bird

Lütfen Kimse Darılmasın

stone sende tamam abartma :P Troy onu nerden çıkardın yaa, elimde olsaaaaaa... neyse...:pinch:
  266. red-bird

Lütfen Kimse Darılmasın

evet gördüm :) ah stone ah ;)
  267. red-bird

İsimsiz Mektuplar

bilmişim yazarken gözlerim doluydu, öyle ki o kişininde bunu okumasını ve anlamsını çok isterdim... çok teşekkür ederim yorumun için canım arkadaşım.
  268. red-bird

29

güel olmuş... zor bir şey...
  269. red-bird

Yok

:( yine dokunaklı cümleler...
  270. red-bird

Söyle Rahatla

ne yapsam olmuyor gözüm... ------------------- öteki olabilmeyi yerine koyabilmeyi geride durabilmyi öğreniyor(um) --------------------- ne gemiler yaktım ne gemiler yaktım o kadar yandıki canım sonunda karşıdan baktım ne göreyim kendime yıldıslardan DAHA UZAKTIM BU KIZI YENİDEN...
  271. red-bird

Olmaz mı?

bestem canım okuyan gözlerine sağlık. stone çok teşekkür ederim dostuumm.
  272. red-bird

Söyle Rahatla

insanlar acımasız ve insafsız. ------------------------------ sen değil.
  273. red-bird

boş konulara kafa takıp yürekleri kırdın en çok kırılan yürek benimdi anlamadım şimdi sana karşı sıfırım. -------------------------- bir şey var biliyorum. Pişmanlıklar seni bulduğunda, dileğim üzülmemen.
  274. red-bird

Olmaz mı?

teşekkür ederim _taha ve online destek.
  275. red-bird

Lütfen Kimse Darılmasın

Merve, bu güzel yorumuna çok teşekkür ederim. öyle güzel geldi ki şuan bunu okumak yüreğime. Allah senden razı olsun.
  276. red-bird

Söyle Rahatla

dilimden düşmüyor kolaysa gelde al içimden söküp aşkını çektiysen kahrımı helal et hakkını zorlu sevdam hoşçakal :( :( :( :(
  277. red-bird

Ne dinliyorsunuz?

asya- gittin gideli
  278. red-bird

Beni Unutma

çok teşekkür ederim :( Ümit Yaşar Oğuzcan şiirlerine bayılıyorum ... Büyük acılarla tutuştuğum gün Çok uzaklarda da olsan yine gel Bu ölürcesine sevdiğine gel Ne olur Tanrıya kavuştuğum gün Beni unutma
  279. red-bird

Olmaz mı?

amesfa okuyan gözlerine sağlık teşekkürler.
  280. red-bird

Ve ben...

teşekkürler ilavinya... sanırım yanlış anlaşılma olacak oradaki yazı yorum yapan arkadaşlara değildi onu belirtmek isterim.
  281. red-bird

Ve ben...

sen benim canımı yakmadın ames... Sen kimsenin canını yakmadın bence :(
  282. red-bird

Ve ben...

çok teşekkür ederim seçil ve murat. bende sürekli yazmak istiyorum ama şu sıralar biraz imkansız oluyor seçil. tekrardan çok teşekkür ederim. 'artık yanlış anlaşılmak istemiyorum :( beni ağlattınız Allah büyük unutmayın.'
  283. red-bird

Olmaz mı?

seçil okuyan gözlerine, beni anlayan yüreğine sağlık. Allah gönlüne göre verir inşallah.
  284. red-bird

İyi Geceler SDN...

ii geceler.
  285. red-bird

Ve ben...

bilmişim çok teşekkür ediyorum, bende yorumlarını okumayı özlemişim. sende süpersin arkadaşım.
  286. red-bird

Olmaz mı?

Bir umut Bir istek Bir can çekiş AMA Asla bir heves değil Sonsuz olması dilenen Bir arzusun benim için İçin içim olsun Canım canın Ben veya sen değil de 'BİZ' olsun Gözün sadece beni Gönlün sadece beni dilesin Şu anda nasıl canımsan Seneler sonrada öyle kal Olmaz mı...
  287. red-bird

Ve ben...

Canını yaktım değil mi İstemedim oysa… Cümlelerimi birleştiremez oldum son günlerde İçimdeki karmakarışıklık sürüklüyor beni Önümde uzun bir yol Ve bunu tartabilecek kadar güçlü gözüken Zayıf bir bedenle atıyorum adımlarımı Sen geçen zaman sürecinde alıştıkça bensizliğe Benim içimde...
  288. red-bird

Söyle Rahatla

ben uzun zaman sendeydim, uzun zaman sende olacağım. ben mutluluğu öğrendim, öğrendiklerimle yaşayacağım. seni kırdımsa, üzdümse, yıprattımsa özür dilerim ama ben en çok kendimi yedim, bitirdim... ------------------------------------------- seni benden ne bu şehir ayırır nede ecel yüreğimi...
  289. red-bird

Lütfen Kimse Darılmasın

tarih belli nemesiscim. reallist evet çok haklısın, teşekkür ediyorum yorumuna.
  290. red-bird

Günaydın SDN

son pazarım... Günaydın SDN.
  291. red-bird

Lütfen Kimse Darılmasın

anlamam mı canım benim, çok iyi anladım. Amin inşallahhh.
  292. red-bird

Söyle Rahatla

uyuz
  293. red-bird

Lütfen Kimse Darılmasın

teşekkür ediyorum handsome. uzun zamandır göremiyorum seni, nerelerdesin?
  294. red-bird

Ne dinliyorsunuz?

:( düşünüyorum.
  295. red-bird

Erkekler melek olsaydı

resim güzzelmiş darkcım.
  296. red-bird

Söyle Rahatla

resimler,hayaller paramparça...
  297. red-bird

Söyle Rahatla

ihtiyacım var sana.