Arama sonuçlarınız

1. A

Aytaç Sunar Saygısı

@Troy sadece isim benzerliği yoksa benle hiç bir alakası yok :D edit büdüt: Konu hortlamış ya la =))
  2. A

İşte Uğur Dündar'ın Yeni İşi

Muhtemelen o gazete yazan en usturuplu adam olacaktır.
  3. A

FB-GS Maçını Bedavaya İzleyin

Daha önce bir internet sitesi yönetip yanınızda personel caliştirmadığınızı buradan anliyoruz. Bu bir avukatlık değil gerçektir. Nasıl televizyonlar reklamlarla çarkı döndürüyorsa, internet siteleride sunucu giderlerini ve personel giderlerini karşılamak için reklam alırlar. Bu gayet doğal...
  4. A

Casper dizüstü tavsiyesi

Casper Dizüstü tavsiyesi diye bir şey söz konusu olamaz bence. Birazcık tecrübeli bir bilgisayar kullanıcı size casper tavsiye etmeyecektir. Malesef durum budur.
  5. A

FB-GS Maçını Bedavaya İzleyin

Bazı arkadaşları anlamak çok güç ? SDN'in o kadar personeline nasıl maaş sağladığını düşünüyorsunuz . O kadar çalisan heralde vakit öldürmek için sabah akşam didinmiyorlar orada. Tabikide reklamlar olcaktır bu şekilde. İlginizi çeker yada çekmez. Çekmediyse almazsınız Digitürk Play'i olur biter..
  6. A

Java Programlama : Aşağıçevirim - Yukarı Çevirim Kavramları

Şu şekilde bir yazı kurmak istediğimizi varsayalım. 1-Üniversite Personeli Arayüzü : Bu alan interface olacak ve Calis() isminde bir metoda sahip. 2-Akademik Personel,İdari Personel Sınıfları : Bu iki kısım yukarudaki Üniversite personeli <strong>arayüzünü</strong> kullanacaktır. 3-...
  7. A

Android Markette 10 Milyar İndirme Promosyonu / 10 cent

Arkadaşa ezik gelebilir ama Sony Ericson Xperia Neo modellerine baksın derim. Tasarımı da hoş :D
  8. A

C programlama ders anlatımı kitabı

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Müh. ve bir çok okulda ders kitabi olarak kullanılan benimde genel olarak memnun kaldıgım Deitel Kardeşlerin yazdığı C ve C++ kitabinin öneririm. Çeviride ara sıra sorun olsada piyasada ki en iyi kitap kanımca. http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=79829
  9. A

Bilgisayar Mühendisliği Hakkında

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim bundan önce de Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gerede Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Teknolojileri Ve Programlama bölümü mezun oldum .. Bu konuda bir kaç şey karalamak istiyorum ... Öncelikle Bilgisayar Mühendisliğini hakkını...
  10. A

SDN'nin Eksiklikleri.

Bu konu da ben de bir kaç sey söylemek isterim.. Neredeyse kurulduğu günden beri SDN'i takip ediyorum. SDN'de özellikle 2007 de okuyucu modunda dolasmıs ve 2008 de siteye üyeliğini yapmış biir olarak yaziyorum .. Öncelikle bazı arkadaşlarımızın dediği gibi paylasılan incelemelerin doyurucu...
  11. A

İşte Miss Turkey 2010 Güzeli! - Gizem Memiç

Serenay denilen kız güzel bir kız değil =))) Bir kızın güzel sayılabilmesi icin esmer olması sart =)
  12. A

Filistinli fok balıklarından değersizmi?

Cok dogru bir benzetme.. Agzına saglık ..
  13. A

Recep İvedik 3 Yorumları

Kesinlikle vasatın altınfa bir film. Yeni olan bir iki espiri dısında hiç bir şey yok ..
  14. A

Acemi spiker :D kop kop :D

Güzellik Spikeri :)
  15. A

Bedavadan Biraz Pahalıya İhone İsteyenler Parmak Kaldırsınlar

Heyacanlandınız demi ***************
  16. A

Vmware Workstation Videoanlatim Ariyorum

Eğer Profesyonel İşler Yapmayacaksan Wmare'ye gerek yok :) Boşuna bilgisayarını kastırır. onunla aynı işlevi yapan üstelik bedeva olan bir program var.. Virtual Box isimli programı kullanabilirsin. Geçtiğimiz günerde incelemiştim burada belki yardımcı olur :) Üstelik Türkçe Edit : Konuyu...
  17. A

Microsoft Bing İsmini Kaybedebilir

Microsoft tamda Avrupa Birliği ile tekel devasını sonuçlandırırken bu yeni gelişme ortaya çıktı. Bing Information Designs LLC şirketi Microsoft&#8217;a arama motorunda kendi ismini kullanmasının şirtketlerinin marka değerlerini düşürdüğü gerekçesiyle dava açtı. Şirket Bing ismini 2000...
  18. A

Exper'den 26 Bin Öğrenci Bilgisayarı

Bazı arkadaşlar devir daimden bahsetmişler.. Devir daime gerek yok 5 Yıl boyunca bütün 6. sınıf öğrencilerine bu laptoplardan verilecek zaten ..
  19. A

Ampüllerin Sonu mu Geliyor?

Ampüller Ölmez Vatan Bölünmez :D
  20. A

Yeliz Yeşilmen hamile!

Vatana millete hayırlı olsun :D Çok bi sevindirik olduk Yelizcim iyiki doğuracaksın :D Bi halt yemişn bari marifet gibi milleti özendirme . Ondan sonra yurdum insanı evlenmeden cocuk yapma modası başlatacak :S
  21. A

"Galatasaray ile dalga geçtim"

Şeysinle dalga gecsin :) Senin Galatasaray gibi büyük bir camiayla dalga geçmeye çapın yetmez..
  22. A

Ubuntudan tekrar xp ye geçiş nasil yaparim?

Hiren Boot Programını indir. Daha Sonra İndirdiğin İmajı bir cd ye yaz. Bilgisayarını Cd den baslat Hiren Boot araçlarından Partition Magic ile istediğin gibi hardiskini biçimlendirebilirsin.
  23. A

SDN-Anasayfa Görünümü

Arkadaşlar SDN büyüdü kocaman bir aile oldu... 2005 Yılında 3 kişi idi sanırım kadro o zamandan beri takip ediyorum. İlk Mambo Joomla sistemi ile basladılar . Sonra yavaş yavaş gelişti site. Site büyüdükçe dertlerde büyüdü tabi. Masraflar arttı .Yeni editörler elemanlar işe alındı .. Bütün...
  24. A

C Pointerlar

Gösterge (pointer) C programlarında önemli yere sahip bir kavramdır. Gösterge, bir değişkenin bellekteki adresini tutan bir değişken olarak düşünülür. Örneğin, b değişkenin bellekteki konumunu, yani adresini gözönüne alalım. Bu adresi bir başka a değişkeni içine yerleştirelim. Bu durumda...
  25. A

Wordpress Temasını Kuramıyorum

Tema dosyalarını özelden atabilir misin ? denemek istiyorum
  26. A

Siyasi Konular Hakkında Bilmemiz Gerekenler

Forumlar tartışmak içindir . Gerekli kurallar çervesinde Siyasette yapılabilir. ama Malesef SDN'de bazı provekatör arkadaşlar var ve işleri çığrından çıkartıyorlar.. Alemci_Dayı 'ya bende katılıyorum . Gündem konusu hem sex içerikli başlıklarla dolu. Lüten HÜRRİYET'leşmeyelim. farkımız olsun..
  27. A

Video Alışkanlıklarınızı Değiştirin - GOM Player

1 Senelik konuyu hortlatmış arkadas saolsun bende bir yorum yapayim.. VLC'yi beğenmeyen arkadaşlar var :) VLC 'yi diğerlerinden ayıran bir özellik var. Ağdaki görüntü yayınlarını yakalayabiliyor. Misal bir ev ağınız var. diğer bilgisayarınızda TV kartı varsa o yayını VLC aracılığıyla bütün...
  28. A

Wordpress Temasını Kuramıyorum

Temanın içersindeki bütün dosylaları ftp ye atmanız gerekiyor.. Eğer tema dosyalarının içine Wp-includes dosyalarınıda koymuslarsa oradaki dosyalarıda wp-includes klasörüne atın öyle bir deneyin
  29. A

C# Girilen Sayının Ascii Kodunu Veren Program

Başka bir forumda arkadaşın bir tanesi Girilen Sayının asci Konu verelen programı C# olarak istiyordu. İstediğini yaptık yararlanmanız amacıyla sizlerlede paylasıyorum using System; using System.Collections.Generic; using System.Linq; using System.Text; namespace...
  30. A

Delphi Repeat Until Döngüsü

Bazı durumlarda döngünüzün kaç kere işleyeceğini tahmin edemeyebilirsiniz. Yani döngünüz bir şarta (veya birden çok) bağlı olarak işleyecektir. Dolayısıyla bu işlemi &#8220;for&#8221; döngüsüyle çözemeyeceksiniz. Döngünüzün çalışma sayısı bir şarta bağlı olacaksa çözüm yollarından bir tanesi...
  31. A

Netten para nasıl kazanılır?

web Master Forumları var :) Oralara takılarak iş yapabilirsiniz :) işinizi güzel yaparsanız para kazanabilirsiniz :) http://ww.r10.net mesala burası :) ama davetiye lazım =))
  32. A

Troy Abime sor o bilir :D bak bakalım sdn nerden nereye gelmiş.. 2005-2009 dediğim gibi sabır ve emek :)
  33. A

Arkadaşlar Türk halkı artık kanmıyor reklam oyunlarına :) Güzel bir icerik yaparsanız adam siteden yararlanırsa hayrına tıklıyor Reklamlara .. Zaten göz aldatmaca reklamlara Google Göz açtırmıyor hile yapmaya kalkmayın :) Kendi reklamınıza tıklayın ben tıkladım banlandım :D Hit olayı ise...
  34. A

Kur Wordpress Blog. Yaz özgün kendine ait birşeyler.. Yakala hiti koy reklamı al parayı =)) ama sabır işi bu :) Tek dileğim google seni sevsin =))
  35. A

Abdulhamit'in Kurtlarla dansı Devam Ediyor..

Bazı arkadaşlar ders kitaplarınad anlatılanları inanıyor sanırım hala :) Gerçek Abdülhamit'i tanımak isteyenler okusun diyorum ben :) Beğeneceğinize inanıyorum
  36. A

SDN, TV programı yapsa isim ne olurdu?

Kanal 24 iyi bir seçim olur :) Kaliteli bir kanal. Shiftdelete yakısır oraya :)
  37. A

Abdulhamit'in Kurtlarla dansı Devam Ediyor..

Osmanlın en sır padişahı Sultan Abdulhamid. Kimilerine göre kızıl sultan kimilerine göre Osmanlı&#8217;nın 33 sene daha yaşamasını sağlayan bir dahi idi. Sultan Abdulhamit hakkında bilinmeyenleri öğrenmek daha doğrusu gerçek Sultan Abdülhamit&#8217;i öğrenmek için Abdulhamit&#8217;in...
  38. A

Facebooktan Lazlara hakaret eden Atsızlar grubunu şikayet edelim

Bende bir lazım ama ağzımdan LAZİSTAN Diye bir kelime çıkmadı. Türkiye Cumhuriyetinde yaşamaktan ve Türk olmaktan mutluyum.. Ne mutlu turk doğana değil Ne mutlu Türküm Diyene demiş Atatürk.. Bu Nihal Atsız gibi düşünen kafatascı Zihniyet'in hala daha olması beni şahsen üzüyor.. Milleti...
  39. A

Google Adsense'de Değişiklik

Troy Forum'un 200 000 Tekil hitininden %10'unu bana versen köşe olurum :D
  40. A

Kürt Sorununa Farklı Bakış Açıları

Son günlerde moda oldu Kürtler&#8217;i yazmak. Bende bir şeyler yazmak istedim. Bildiğiniz üzere ülkemizde uzun yıllardır Kürt sorunu var. En azından kimilerine göre var. Aslında yazma amacımda tam olarak bu. Gerek ülkemizde olsun , gerek ise dünya çapında olsun Kürt sorunu ile ilgili...
  41. A

Truveo'ya erişim engellendi!

Ben hiç duymadım bu siteyi :) Ama yasaklanmasına karşıyız tabiki..
  42. A

Facebook'un kölesi olduk resmi ShiftDelete.Net sayfası açtık!

Troy senin adına da grup acalim :D
  43. A

Bill Gates Kendini Hayırseverliğe Adadı!

Bill amca paranın 10 d a birini bana ver :D bende bana verdiğin paranın 10 da 9'unu dağatayim :D O bana yeter :)
  44. A

Google Wave Davetiye Dağıtımı

Teşekkürler emubaltaci :)
  45. A

Google Wave Davetiye Dağıtımı

[email protected] Elinde olan varsa alabilirim :)
  46. A

Windows 7 IIS ASP.NET çalıştıramıyorum (404.3)

Size söyle alternatif bir yol sunabilirim Microsoft'un Sitesinden Visual Web Developper isimli programı indiririp bilgisayarına kur. Bu program Microsoft tarafından Asp.Net'te web siteleri geliştirmek için özel olarak tasaralndı. Bu program ile bilgisayarında ISS kurmana gerek yok...
  47. A

SDN Puan sistemi ve merak edilenler.

Uzun zamandır SDN'i takip ediyorum :) Bilmiyorum bir iki ayda nasıl 1000-2000 mesaj atılıyor ama bu puanlama iyi olmus .. Hayirli olması dileğiyle..
  48. A

Başbuğ, bayram mesajı vermedi

biz genede Tüm silahli kuvvetlerimizin bayramını tebrik ederiz..
  49. A

Baykal namaz sonrası barış ve huzur istedi

Arkadasım kendi şahsi fikrimi söyledim.. Burası forum herkes dileğini belli kurllar çevresinde söylemekte özgür. Ve bem bu adama inanmıyorum. Davranışlarındaki tutarsızlıkta beni buna itiyor..
  50. A

Format atamama sorunu..

Modiye İşletim Sistemi kur Eray =) Ama güvendikleri kur :) en güvendiğin modiye işletim sistemi kuskusuz kendi yaptıgındır. Acer gibi dandik bir marka nasıl olurda bios'a sata seçeneği eklemez anlamış değilim demek isterdim ama şaşırmadım :) Şurayı bi incele eray...
  51. A

Eset nod32 4

ben Hala Nod 3 sürümündeyim Kasper Sky 'dan sonra favorim Nod =)
  52. A

Devleti karanlıklardan tümüyle arındıracağız

Her karanlığın sonunda bir aydınlık vardır. Doğru işlerde arkanızda yanlışta karşınızdayız sayın Başbakan ..
  53. A

Format atamama sorunu..

Acemi değilsin anlaşılan bios'a gir. oradan SATA ayarlarından Satayi disabled olarak ayarla birde böyle dene =) Cd'ye entegre etttiğin sata sürücünde sorun olabilir.. Sata sürücülerde sorun yaşiyorsan eğer Perfect XP diye googleda arat o modifiye xp'yi kur ben aylarca kullandım memnundum =)
  54. A

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

Natalie'me asılmak yok ona göre :)
  55. A

Sizce En İyi Resim Görüntüleme Programı Hangisi?

Windows 7 Resim görümtüleyici ve son zamanlarda Video cekimlerinden dolayı Snagit :D
  56. A

Dünyanın En Uzun Mankeni

Bu kadın bile olamaz ne mankeni :D Hatun dediğin kısa olur =) ve Esmer olur bunun ten rengide uymuyor , boyuda :D
  57. A

Cinsiyetimden Utanmaya Başladım

Ratingin ... :D Annadınız siz onu :D Hadi bi renklam girelim :)
  58. A

Allah'ı Tanımak

Sağlam Backlink kasmılar demekki :D para var huzur var abi :D
  59. A

Bunları yiyin mutlu olun

Bi basküle cık değişikliği farkedersin :D
  60. A

Selamlar Sdn Ailesi (Geç Kalmış Bir Tanıtım)

Sende bi Kahinlik var sanırım :D Sen Kahin misin ? :thumbup:
  61. A

Cinsiyetimden Utanmaya Başladım

Hacı değiştir Cinsiyetini kurtul :D hatta senle kafa demlemeye bile giderik o kadar utaniyosan :D
  62. A

Bunları yiyin mutlu olun

Peki mutlu musun güven :D
  63. A

Bunları yiyin mutlu olun

Bunları yiyince direk mezarda mutlu bir ahiret hayati ile karsilasiyoruz.. Allah günahlarımızı şu mubarek günlerde affeylesin :D bu zamanlarda bol bol yiyin bakın bu günler mubarek gunler :D
  64. A

Selamlar Sdn Ailesi (Geç Kalmış Bir Tanıtım)

Hoş gelmişen =))) Sen bizi hiç sevmiyisen .. bu zamana kadar nie saklamıssan kendini:d
  65. A

2009 Yılı Kurban Bayramı Tebrik Mesajları

Herkesn bayramı mubarek olsun :) Troy bayram harciliği olarak benim adsense kodlarımı verim bayram boyunca sitede yayınla harçlık yerine geçer :D
  66. A

Kamu çalışanları, 117 gün tatil yapacak

KPSS'ye girmeyi ciddi ciddi düşünmeye başladım :D Böle haftada bir iki günde eylem yaparsak hayirlisiyla biz bu tatili 250 küsür güne çıkartırız :D anlayana sivri sinek saz anlamayana bişi yok =)))
  67. A

Linux Kategorisi Açılsın Artık!

Muhtemelen SDN Sunucularıda Linux'tur :d Troy abimiz Linux'u cok feci öğrencez Sorada Server'a sızıp Sdn'i haklicez zannediyor galiba :D Yok Valla Troy . Söz valla beyaz sapkalı Linux'cu olacam D: Şaka bir yana Web Server olarak Linux'u tek geçerim =) Ama kişisel kullanım için Forza...
  68. A

Toplama mı marka mı?

Kaynak
  69. A

Göstermelik olursa abdestsizde klınır :) Baykal olunca herşey aklına geliyo insanın =) kendi içersinde tutarsız bi adam ..:hammer:
  70. A

Obama, Kurban Bayramı'nı kutladı

Thanks Hüseyin Obama Abi :D Allah Razı olsun :D
  71. A

Ben özledum yarumi, ağlasam ayip midur?

ahh Kazım abi ah :(
  72. A

Google Adsense'de Değişiklik

google sen cok cakalsın :D Bi kerecik kendi reklamıma tıkladım die banladın 3 senelik hesabımı :d içerde kalan 20 $ al :D cocuklara bayramda harclık verin benim yerime :D
  73. A

Abdest almıştır inşallah :D
  74. A

Tüm dünyayı şok eden gelişme!

Ne olacak altından otellerini bozdurur bozdurur harcarlar artık ... :D sosyal mesaj :
  75. A

Bursaspor 1-0 Galatasaray - Turkcell Süper Lig 14. Hafta

Bir Galatasaray taraftarı olarak Bursa Spor'u tebrik ederim .. bugun anladımki Baroş Galatasaray icin gerçekten bir nimetmiş .. Hakan Balta'nın yerine kaliteli bir sol defans şart. Arda'nın kulagı cekilmeli, SELANA CADISI İLE TAKILMASI ONLENMELİ :)
  76. A

Ttnet imana geliyor !

buda benimki =) 1 Mb Sınırız Tarife Kullaniom ..
  77. A

Sabri Sabri Sabriii Sabriiii Aut

Bütün takımlarda Sabri gibi yüreklten oynayan adamlar olsun ... Sabrinin geliştirmesi gerken yönü şutları değil cünkü sabri forvet değil.. Sabri orta acmasını öğrensin kafidir.. Ara sıra kızmama rağmen sabri Takımı için canını dişine takan bir futbolcu..
  78. A

Google Kapasiteyi Büyütüyor!

Editörümüz Akhun Aktosun bu konuda bi açıklama yaparsa sevirm :) Google videoyu kulllanmak isterim ama ben video yükleyemiyorum en son bi haber okudugumdada zaten Google video servisini artık geliştirmiyeceğini duyurmuştu vazgectilerse bilelim yani :)
  79. A

Google Kapasiteyi Büyütüyor!

Bu nasıl bir destek :) Ben video upload edemiyorum . bildiğim kadari ile google bunu engellemişti ..
  80. A

Gece Online Listesi

Şu anda sitede 69'u kayıtlı olmak üzere ve 749'u misafir olmak üzere 818 online üye bulunamtakymıss =) Vbulletin amcanın yalancısıyım :D Google bootlarini da sayiyormu :p
  81. A

Alfabeye 'q,w,x' PKK'lıya kademeli af

Karikatür çok rencide edici. o adamın muhatap alındıgı falan yok. olaylar devamlı capritiliyor.
  82. A

Windows 7 Satışa Çıktı

Microsoft bana özel kampanya yaptı bedevaya bende kullaniyorum.. Allah Razi olsun Biil Amca Xp den sıkılmıstım 8 senedir :)
  83. A

Alfabeye 'q,w,x' PKK'lıya kademeli af

Delinin biri kuyuya taş atmış.. 40 akıllı çıkaramamış ... Haberin yalan olduğu 40 km den belli oluyor.. Yalan Haberde birinzi Amiral Gemisi Zürriyetti artık Habertürk onla yarışıyor :)
  84. A

Ampul Sönüyor

Ampülün Voltajı bazı arkadaslarda hazımsızlık sorunu yaratmış.. Bu sorunun 2011 de artarak devam edeceğini düşünüyorum. Nede olsam hazımsızlıkları artacaktır ..
  85. A

Başbakan ne yapmak istiyor?

Çözüm Üretin sayın Baykal herşeye muhalefet olmakla muhalefet olmaz. Gerektiğinde doğrununda arkasında durmalısınız. Kanın durması için samimi olan herkes bir şekilde çözüme katkıda bulunuz. Ülkenin %20 sinin desteğini almış bir parti olarak sizinde bir çözüm önersinde bulunmanız gerekiyor.
  86. A

CHP sigara yasağını da mahkemeye götürecek mi?

Yüzde beşyüzlük bir zam yoktur . Yök gerekli acıklamayı bu konuda yaptı öyle bir zman söz konusu değil ama zam haberini büyük zevkle yayınlayan medya bu habri yayınlamadı. zamlara %8 gibi bir zam gelmiştir %500 ler söz konusu değildir. Yök'ün acıklamasını dikkate alınız bu konuda ..
  87. A

Türksat mı? Digiturk mü?

Digitürk :)
  88. A

İngilizler de şeriat mahkemesine başvurmaya başladı

Olamaz CHP direk İngiliz Anayasa mahkmesine itiraz etmelidir.. Bu Laikliğe aykırı bir durumdur. Mazallah şeriat gelir. İrtica gelir (!)
  89. A

Hangi banka müdürü hangi gazeteye 1 milyon lira hibe etti?

oda.tv =) Site ismini gördüm okumaya gerke bile duymadım .
  90. A

Yök Katsayıyı Kaldırdı

Chp'den katsayı acilimi bekliyoruz.... Bazı arkadaslar harcalara %100 zam geldiğinden falanda bahsetmiş. Bu haberler yalanlandı arkadslar. o şekilde bir zam söz konusu değil. Ayrıca bu değişikliği meslek liseleri içinde cok kücük bir bolumu oluşturan imam hatip liselerine bağlayanlarıda...
  91. A

Al sana "one minute" Sırtımızdan Bıçaklandık!

Karıştırdıgınız bir nokta var arkadaşlar. Biz ONE MİNUTEYİ bu amerikan yanlısı Filistin devlet başkanı için demedik . Bunun zaten ne oldugu belli .. Biz Tepkimiiz Flistin halkı için verdik. Sizin anlyamadıgınız nokta şu ki bu devlet baskanı zaten halkın benimsediği biri değil. Bunu gidip bütün...
  92. A

Peygamberi Atatürk'le kıyasladı

En başarılı Hz İsa Peygamberdir yakıstırması bence sacma .. Cünkü aslına bakarsanız Hz İsa'nında anlatmaya calistiğı Din İSLAM dı. Hz Musa'nınkide İSLAM dı .. Kainada gönderilen tek din islamdır.. Adlarının değişik olması bir şeyi değiştirmez. Allahu Tela Hz Muhammed ile İSLAM dinini...
  93. A

Facebook Adınızı Aldınız mı?

Direk adıma alacaktım ama benden once davranmıslar :) bende klasik olarak adım soyadım aldım =)
  94. A

Asp.Net İle Template Yapımı

Master Page ile ilgilli bir cok video mevcut aslında emeğine saglik genede . Asp.Net merakı olanlar Master Page tekniğini kavrarlarsa cok yararlı olur :) bir cok gereksiz işten kurtulurlar ..
  95. A

Mehmet Topuz hangi takıma gitmeli?

"BEN SPORCUNUN ZEKİ CEVİK VE AYNI ZAMANDA AHLAKLISINI SEVERİM ." Bir gün Galatasaraylı , bir gün beşiktasli bir gün fenerbahceli olan birinin zeki olduğuna inanabilirim ama ahlaklı olduğuna inanamam ..
  96. A

Ata öyle binilmez ...

Konuyu acarak tartısma ortamı oluşturmaya calisan arkadaşımız AT'ı görse bu inek nerden geldi derdi. Adı üstünde HAYVAN bu .! Hayvanlarıda doğal olarak flashlardan kameralardan ve kalabalıktan korkarlar.. ! Orada atın üstündekinin Tayyip Erdoğan olması yada Gazi Mustafa Kemal'in olması...
  97. A

Galatasaray: 1-1 :Ankaraspor

Tek Suc Teknik Direktör Bülent Korkmazındır. Galatasaray gibi bir takım 1-0 ın üstne yatmaz .. Ama bülent hoca sagolsun geldi geleli takıma defans yaptırıyor. Skibbe varken galatasaray düzine ile gol atiyordu. Zevk alıyorduk mactan ..
  98. A

Forum Puanlama Sistemi

Evet Durmak Yok Yola Devam dedim :D +++ rep lütfen :D :D şimdiden başladık... :)
  99. A

Bir "Kadaniz" Fıkrasıdır.

Bir karadeniz cocugu olarak tasvip etmedim.. Başlıgın silineceğini tahmin ediyorum..
  100. A

Seçimler

Hayirli olsun Türkiyem...
  101. A

Muhsin Yazıcıoğlu - Taziye Defteri -

Ben TÜRKÜM ..! Türk Esir olmaz ... Ben TÜRKÜM...! Türk Devletsiz olmaz.. Ben TÜRKÜM. !! Türk EZANSIZ olmaz... Ben TÜRKÜM....! TÜRK Bayraksız olmaz... Ben TÜRKÜM.. .! Türk Hürriyetsiz olmaz... Muhsin Yazıcıoglu. Mekanın cennet olsun Reis... Türk İslam ülküsü bizimde ülkümüzdür.. Yolundayız..
  102. A

Uğur Dündar isyan etti

Uğur dundar saglam papuc değil . ama savcının sadece tanık ifadelerine dayanarak adamın eşini direk bu şekilde suclamasıda hoş değil tabi..
  103. A

Murat Kekilli'yi yeniden kesfettim.

Murat Kekilliyi bende eskiden dinlerdim ama pekte anlam ifade etmezdi açıkcası. Ama gecen yıldan beri başka duygularla dinliyorum. gercekten cok anlamlı geliyor şimdi..
  104. A

İşte 'erotik' bulunan klip

Ben göğsümü gere gere Türküm diyemedikten sonra neyleyim ben öyle medeniliği.. Türkiye bir yunanistan değildir . Bir ingiltere hiç değildir. Bu giyim tarzı ülkemiz coğrafyasındaki insanların %90 nına göre açık seçiktir. Geleneklerimize terstir. Hala daha medenilesmek istiyorsanız buyrun yol...
  105. A

Text Editör Nasıl Yapılır ?

C# la yeteneğiniz olduktan sonra yazamacayınız cok az şey vardır muhtemelen :) Çok yetenekli bir dil . Visuadl studioda bir kac bileşem kullanakak ve orta düzeyde c# dili kullanılarak bir yazı editörü rahat yazlır. Ben gecen yıl Delphide yazdım böyle bir şey. ! fenada olmadı =) basit bir...
  106. A

Hocam sen benle niye uğrasiyon.. Sanne saclarımdan. Sacımı göstermemle baska bir tarafımı göstermem arasındaki farklı anlayamıyor musun ? . Bu dunyada bi tek siz mi medenisiniz .. Tövbe tövbe yaa
  107. A

Milli Şairimizden anlamlı bir iki mısra yazmak istiyorum .. MEDENİYET DEDİĞİN ACMAKSA BEDENİ ... HAYVANLAR BİLE DAHA MEDENİ ... Tamam hafif dekolte olabilir belki o kdarda gercici düşünmeyeyim ama bu ne kardeşim .erotik film mi cekioz.. Yok yarısma şarkı yarısması değilse vucut yarısması ise...
  108. A

Lincoln Bavullarını Topladı ve Gitti!

Bülent mutlu olmustur şimdi.... Takımın dengesini bozdu .. Sırada Kewella baros var demi Bülent Hoca ?
  109. A

Galatasaray benim için bitmiştir

Haklısın Lincoln ... Benim içinde Gs bitmiştir.. Bu bülent denilen hoca kılıklı adam resmen GS Den intikam aliyor...
  110. A

Tuvana'dan duyuru lütfen okuyun

Yok canım buda TESADÜFTÜR .. ! Sdn bilem TESADÜF'EN MEYDANA GELDİ. !
  111. A

saygı gösterirsen saygı bulursun ... laf dalaşına girersen karsılık bulursun... Hayırlı Geceler..
  112. A

El Cevap... KONUYU SAPTIRANLAR AYNI ŞEKİLDE BAŞKALARININ İNACNLARINA SAYGI GÖSTERMEYİP ONLARIN İNANCINA TERS DÜŞECEK HAREKETLER YAPARAK ONLARI TARTISMAYA ZORLAYANLARDIR... Anladınız siz onu ..
  113. A

Hadi o zaman atom yapalım .. galaksi meydanagetirelim .. SDN Galaxisisi ... Galaxinin hakimide Troy olsun ... Ne kadar kolay değilmi yazması .. Koca evrenin oluşması tesadüfse eminim bu kadar Darwinci arkadasın bir arada aynı anda bulunmasıda TESADÜFTÜR.. !
  114. A

Lafı değiştirmeyip yazdığıma karsı sende bir TEORİ üretsen.. Sence Boing 777 tesadüfen olusabilir mi ? Bırak gectim onu tesadüfen sen bana bir ucurtma oluşturabilir misin ? Peki sen dünyaya tesadüfen mi geldin ? Bu kadar tesadüf bir araya geldiği ise senin su anda yaşiyor oalabilmende bir...
  115. A

Son bir eklenti. Size KENDİNİZ BİLE İNANMIYOR İŞTE KÜCÜK BİR ALINTI:..
  116. A

Anlasildi Darwin'in fedalileri harekati var burada. Kusura bakmayın ama benim vaktim yok. Siz Darwin sacmalığını kabul ettirmek için calısmaya devam edin... Birde sayın bakalım.. KAC KİŞİSİNİZ ????????
  117. A

Bunu Lise 1 cağındaki cocuklara sor sana papağan gibi anlatsınlar Teori nedirmiş .. Karsınad cocuk yok arkadas? ben diyorumki Teorini ispatlamadığın sürece o benim gözümde sacmalıktır. hadi ispatlada kanun yapalım. gercekliğini kabul edelim..
  118. A

Yapma zaten ... Kimse sokmadı bizzat okudum vee benim çıkardığım özet insanlar maymundur. bu sacmalığı okudugum için Mevlam beni affetsin. Bilim diye okuduk ama bu sacmalık ..Sonra gidin bide Evrim teorisini çürüten eserleri okuyun . Okadar şeyin nasıl tesadüfi biçimde oldugunu halaa iddaa...
  119. A

Bunu anlamaya calismak yerine Kuran-ı Kerim'i anlamaya calis .. Bak bakalım evrim teorisi gibi masall mı anlatiyor sana ? Bana evrimi anlatma.. Evrimin özü insan maymundur..
  120. A

Madem bu teori o kadar doğru .. İspatlayın efendim .. merakla belkliyoruz... Ama karşı teoriler büyük ölcüde ispatli.. Buyrun buradan yakın .. Bilim sallamaktan ibaret değil. Salladıklarını ispat edersen o gercektir.. Evrim teorisi kocaman bir yalandır. Bilim kurgu filmleri bile daha...
  121. A

Format sonrası disk birleştirme sorunu

Bilgisayarıma sağ tıkla orada Yönete gir karşına gelen ekranda disk yönetimi çıkacak oradan hardiskin üstündeki bölümlerde değişiklikler yaparsın. Ama sistem sürücün yani C hariç ..
  122. A

Kuranda gecen evrim Kelebeklerin evrimidir . İnsan gibi yüce bir varlığın maymundan donmesi değildir... Umarım bunuda biliyorsundur. Darwin'in sarhos kafa ile yazdıgı evrimle alakası yoktur..
  123. A

Anlayan anladı ... Bu kadar şeyin tesadüfi bir araya gelmesi imkansız.. Yani Sizin darvin bu teoriyi ayık kafa ile yazmamış belli . Yazsa idi emin ol bilin kurgu filimlerinden daha sacma olmazdı. JURASSİCK PARK FİLMİ BİLE DARWİN teorisinden pardon sacmalamasından daha inandırıcı..
  124. A

İnsanoglu tesadüfen çekilen 6 rakamı tutturamıyorken .. Kocaman evrende meydana gelen milyarlarca olayı bu şekilde abuk subuk şeylere bağlamak , hangi akla mantığa sığar.. Darwin'in Evrim teorisi saccmalıktan öte bir şey değildir. Evrime inanan arkadslar once 6 rakamı tuturmayı deneyin sonrada...
  125. A

Kurtlar Vadisi'nin iletişim adresini verir misiniz?

Dizinin araya girmesinden sonrabir takım şeylerin değişmesini bekliyordum acıkcası . Ama bu kadar hızlı bir giriş beklemiyordum . Önümüzdeki bölümlerde net bir şeyler cıkar ortaya show tv ile 13 Bölümlük sözleşmeleri var. ! bence saglikli bir 13 bolum değil .Show Tv 'nin Ergenekon tutumu aşikar ...
  126. A

Programlama Bölümü

İlgi alaka gerektiren bir bölüm olur .. Derslerim olmasa katkı saglamak isterim acıkcası ..
  127. A

Haberturk gazetesini nasıl buldunuz?

vakti zamanında Aydın Doğan destekli kurulan fakat bunu gizliyen Vatan Gazetesi de tarafsız olduğunu iddaa etmişti. Fakat o vatan gazetesininin tarafı uzun zaman önce belli oldu ... buda demek oluyorki tarafsız medya yoktur... Bugun yerel medyalar bile taraf tutarken bu şekilde büyük medya...
  128. A

Skibbe: Lincoln olmayınca...

Tamam Lincoln cok kaliteli cokta formda ama Galatasaray gibi bir takımın tek oyuncuya bagli kalmasi ne kadar doğru ?
  129. A

Esra Kahraman - Ex Love

2 Sene önce kesfettiğim bir sarkı .. Haluk Levent'in Anla Şarkısının İngilizve versiyonu :) Ayrıca bu hatun arkadasımız gene Haluk Levent'in Yalan isimli parcasınıda oldukça güzel yorumlamıstır. Tavsiye ederim ..
  130. A

FX5500 mü? 9250 mi? Hangisi daha iyi

İkisinde Günümüz şartlarında cok cok eski şartlar.. Performans olarak Fx5500 Ati Radeon 9550 serisi ile eş değerde bir performans veriyordu. 9250 biraz daha performans bakımından geri kalabilir diye düşünüyorum ...
  131. A

Domain ismi arıyorum..yardım???

lidertasarim.com
  132. A

Cnn ve kanal d istanbul seçim anketi.

Bir süre sonra ikinci anket yayınlıcaklar.. KILICDAROGLU İLE TOPBAŞ ARASINFA FARK KAPANMIS GORUNECEK .. SECİME COK KISA BİR SÜRE KALA 3. BİR ANKET. ! ORADADA KILICDAROGLU BURUN FARKI İLE ÖNDE OLACAK =)) akıllllarınca bişiler yapmaya calişiyorlar işte ... Artık yemez halk bu numaraları ...
  133. A

Davos resti anketi

Türkiye'nin başbakanı ... Türkiyenin hislerine tercüman olmuştur ... Doğru olanın arkasındayız.. Kimsesizlerin kimsesesi, sessizlerin sesiyiz ..
  134. A

CHP den Başbakan'a Davos Tepkisi

ee Tabi kutabgu bilig gibi ve CHP gibi israil sempatizanlarıda çıkacaktır tabi.. Sözde Tam bağımsız Türkiye isterler ama .. Kraldan daha çok kralcı bunlar. Sözde Amerikan karsıtıdırlar ama Özde onlardan daha fazla amerikancıda yoktur. Chp ve onun gibi köhne zihinli insanlarada böylesi...
  135. A

Yeni deniz feneri skandalı mı?

Kaale Almayın Kutabgu Bilig , zafercem, eray gibi arkadaslari kendisilerine Kısaca Provakatör diyebilirisiniz.. Bende İstesem forumu birbirne katacak Mesajlar bulurum koyarım buraya. Ne Kirli camasirları var arkadasların savndugu ideolojinin :) Ama farkımız olsun Copy Paste yapmayalim :D
  136. A

Neden Tvdeki program formatları yurt dışından alınıyor?

bu halkı anca masallarla uyuturlar.. Öteki Türkü Türk halkı grçek kimliğini bulupta dünyayı ele gecirir diye korktukları için bize böyle sacma sapan seyleri gönderiyorlar işte türkiyedeki Kolları ile ..
  137. A

Anket - İstanbul'u kim alır? AKP mi yoksa CHP mi?

İstanbullu değiim ama tıpkı Kocaelide olacağı gibi İstanbul'uda AKP alır diye düşünüyorum ... Chp 'nin kocaeli adayı gecen donem İstanbulda Kadir topbaş'a yenilen Sefa Sirmen . Sefa Sirmen Chp'nin alabileceği oydan fazla bir oy alcaktır ama genede Kocaeli AKp de alır .. İstanbul içinde...
  138. A

Tarafsız dediğin böyle olur...

İnşallah alacakmıs :D Kıyamet Kopar ama siz İstanbul'u kandıramazsınız ... Sizin borunuz İzmirde Öter anca ki oda göreceli orada bile halk artık uyandı sizin masallarınız sıktı onları =)))
  139. A

Galatasaray dondu, Yiğidolar coştu!

Rahat Olun Salı günü hesabı sorulur :)
  140. A

Billur Kalkavana canlı yayında taciz +13

Köpek İşinide bilio ağzının tadınıda bilio :D
  141. A

Türk yapımı Tarayıcı İsim Arıyoruz ?

Önerilenler İcinde Piri Reis kesinlikle güzel...
  142. A

Eee Karneler nasıl ?

Anket Eksik :D bir karnem bile yok seceneği eklensin =)))
  143. A

Yerel seçimlerde oyunuz kime?

Oyum ak Kadrolara... Memleketimiz için hayirli olan olsun ..
  144. A

Laptop dolu cd,dvd yi boş görüyor

Sorun şu arkadasım Dvd okuyucalar biraz narin aletlerdir. Zamanla medya secmeye veya okumamaya baslarlar. Benim laptoptada aynı durum var... Temizleme Cd leri var optik okuyucular için onu kullanarak temizleyi dene ...
  145. A

Show'un Samanyolu'ndan istediği dizi

Ara Sıra takip ettiğim bir dizi... Stvnin en iyi yapımı diyebilirim ...
  146. A

Atatrkn Dini Hayat Gizleniyor mu ?

Ordu bu milletin gözbebeğidir. Ama bu ordunun içinde vatan hainlerinin olmadiği anlamına gelmez.. Gerçekler ortada fazlada üstünde durmaya gerek yok . Umarım sende bir gün gerçekleri anlarsın.. Atamın hitabesindeki gibi. " Gaflet ve dalelet icerisinde bulunanlar var" .. Ve bunun farkında...
  147. A

Sen Harbiden daha dun gece yazdığınm seyi bile hatirlamıyorsun ? Bak ne demişsin Kutabgu Bilig efendii.. bu milletin seçtiği egemenliği yok saymak değil midir ? Peki Bu Senin Atatürkcülük anlayısınla bağdaşiyor mu ? Buna ne laf bulacaksın bakalım ? Sözde Atatürkcü oldugunun ispati değil...
  148. A

Benim fikirlerle sorunum yok .. Komünislede aynı vatanı paylasirim . Hattta aynı evide paylasirim , paylastimda. Ama o acıkca Leninci oldugunu belli ediyordu. Cogu gibi Atatürk arkasına sıgınmıyordu.. Atatürk miliyetciliğini iyi öğrenmeni öneriyorum sana .. Atatürk milleyetciliği milleti yok...
  149. A

Senin ve senin gibilerin SÖZDE ATATÜRKCÜLÜK adı altında Yürüttüğünüz MaRKİST VE LENİNİST Yapiyi kabullendirme modası geçti . Bu ülke sizin ideallariniz için uygun bir ülke. Bu ülke sizin istediğiniz Atatürkçülükle değil ( bana göre sizinki inöcülük oynamaktan baska bir şey değil) , gerçek...
  150. A

Mondragon'un G.Saray Özlemi!

Sen benim için ve Tüm galatasaray taraftarı için Unutulmazsın Ali Ferid Mondragon .. Çünkü kalbinle oynuyordun ..
  151. A

Lincoln-Feldkamp başbaşa

Feldkamp umarım adamımım keyfini bozmadın . Performansı düşerse sorumlusu sensin :D
  152. A

Maça Doğru: Galatasaray - Werder Bremen

Çok güzel mac oluyor 4-1 önde şu anda cimbom ..
  153. A

Doğum Günün Kutlu Olsun... (Emubaltaci)

Doğum Günün kutlu olsun emubaltacı .... Nice Senelere ..
  154. A

Trt 6 (Trt Şeş)

Kesinlikle cok iyi oldu.. Roj Tv yi izleyip Türkiye karşıtı propaganda izlememek için alternatif olustu ... Güzel bir adım kesinlikle ... Sadece Kürt kökenli vatandaşlarımız için değil diğer etnik kökenler içinde böyle şeyler düşünülebilir ..
  155. A

Yusuf Şimşek Beşiktaş'ta !!!

Yusuf ilk olarak Fener'e gittiğinde bitti. Anadoluya gitti yeniden Yusuf oldu . Şimdi ikinci ve son kez bittiği andır bu transfer.. Hayırlı ugurlu olsun ..
  156. A

Salih Memecan'ın müthiş 2008 özeti | Komik

Bu adama bayiliyorum ... Ayrıca taraflı olduguna katılmıyorum . Çünkü iktidarada şapkayı giyidirdiğini karikatürü inceleyen herkes anlayabilir ..
  157. A

Avea Müşteri Hizmetleri +18

12 Dakka boyunac nerdeyse karnıma ağrı girecekti gülmekten...
  158. A

Yargıtay'dan şok karar: "Baz istasyonları şehir dışına"

Saglık mı cep telefonu mu ? birinden vazgecmemiz gerekecek bu durumda :)
  159. A

2008'in en çok izlenen dizileri

Kurtlar Vadisini Gecen'e bak yaprak dökümü pehh.. ! Reyting sistemi doğru değilki hak yerini bulsun ..
  160. A

Deep Freeze Kaldırma

http://www.programtr.org/News-file-article-sid-486.html Burdaki Programı deneyiniz .. Kaldırmasınız bile devre dışı bırakırsınız en azından ..
  161. A

Galatasaray'a Sevindirici Haber

Bu adam taş gibi dediler bi oynatamadık gitti umarım son sakatlıgı olur :)
  162. A

Hadise Düm Tek Tek'te ne anlatıyor?

İngilizcesi kulağa hoş geliyor ama Türkçesinden defalarca okumama rağmen bir anlam oluşturamadım kafamaa.. Zaten Eurovizyonda sözlerin güzelliğine puan verildiğini düşünmediğim için Türkiye Kesinlikle Hadise ile bu sene ilk 3 ü zorlar :)
  163. A

Banner Hakkında Yardıma İhtiyacım Var

Bahsetttiğiniz Banner Adobe Flash İle Yapılabilir Ama zahmet ve emek gerektirir doğal olarak bunu yaptırmak için ücret ödemeniziz gerekebilir :)
  164. A

Türkçe Programlama?

Bilgisayar Programcılıgı evrensel bir kavram .. O bakımdan böyle bir şey icin uğraşmak bence fantazi olur .. Ama yapılamaz mı.. Yapılabilir tabikide ..
  165. A

Milli Takım'a bir Brezilyalı daha

Gaziantepteki Tabatayıda türk Yapalım :D :D :D Hepsinden kaliteli :d
  166. A

Kılıçdaroğlu canlı yayından kaçtı

Bu haber dikkatinizi cektiyse Aydın Doğan 'ın pek dürüst gazetelrinde falan yer almadi. Farklı konularda en ufak iddaları hemen Tvlerine gazetlerine tasıyanlar neredeler acaba ? Adam her türlü iddaalarımı ispatlarım diyor.. bu olay patladıktan sonra , Kılıcdaroglu star Tvde pek bir tarafsız...
  167. A

Ben Colin (Kazım)'ıda Türk saymıyorum .. Zaten bir roportajında da kendisi bunu dile getitmişti. .. Mehmet Scholl ne kadar Türk ise Colin Kazım'da o kadar Türktür ...
  168. A

Pardon, acaba sizi sevebilir miyim?

bir ilahi müziği arkadaslar fonda calan ama ismi aklıam gelmedi ...
  169. A

Kılıçdaroğlu canlı yayından kaçtı

Bahsedilen programı dun gece canlı yayında izledim ... kılıcdaroğlu hakkında söylenenler yenilir yutulur cinsten değiil ... İddalları ortaya atan şahıs daha once Chp'nin Alman vakıflarından aldıgı parayı ispatlayan sahıs . Ve dun gece soylediklerinide tamamiyle ispatlayabileceğinden...
  170. A

Gencecik yeteneklerimiz dururken bu devşirme Türk sevdası nereden cıktıysa .. Hadi Aurello gercekten iyi futbolcuydu alternatifi azdı tamam eywalalh dedikte Devid'i cazibeli kılan bir yanı yok....
  171. A

Noolacak bu Başbakanın hali?

Gözlüklerimden memnunun sende kullansan iyi edersin :) Önerim için teşekkürler... Ben ülkemi lafta sevmiyorum , özde seviyorum .. Vatansever dediğin adamların neler yaptıklarıda ortada ... Saygılarımla ..
  172. A

Ahh Sivilce Ahh

Ben 21. yasına girecem nerdeyse 2 yıl oncesine kadar sivilce nedir bilmezdim .. Sora dertlerden , stresten dolayı diyorum ben sivilcelerim cıkmaya başladi.. Tam geciyor suratım tam tertemiz oluyor yine cıkıyor :) Ben ilac dayandıramadım .. Kullanmadığım krem kalmadi pes ettim artk ...
  173. A

Hangi e posta servisi daha iyi?

Gmail tabikide ...
  174. A

Bu Sese Dikkat!

Cellocanları numara taşımaya hazır ama tasıcak numaraları yok sanırım :(
  175. A

Bu Sese Dikkat!

Avea Emniyet Evlerinde cekmiyor mu Troy :s nasıl olur yaa :S
  176. A

Yeni Moda

Dikkatli bakıldıgında o bordo kısım oldukca sırıtıyor ... Montaj yapmaya calişmiş aceminin biri gibi geldi bana .. He olamaz mı böyle bir şey olabilir tabi ama bence montaj gibi ..
  177. A

Merve'yi Tavla - Yapay Zeka Kızı

Troy bağlayaldin mi işi ... Kızı tava getirdim olay sende bitiyo :D
  178. A

Doğan'ın kanalında büyük vurgun

Evet hatirliyorum tanıtım reklamlarınıda akibeti konusunda bir fikrim yoktu .. öğrenmiş olduk..
  179. A

Harddisk bölme sorunu???

Partigion Magic te veri kaybı olmadığını kim söylüyor =) Ne zaman kullanmaya kalkan biri olsa hep verilerini kaybediyor ..
  180. A

Merve'yi Tavla - Yapay Zeka Kızı

Arkadaslar bu hatun bana sulanıyor :devil::devil: Ama ben yüz vermiyorum :) Troy Bana Teşekkür edeceğini umut ediyorum ... Merveyi sana ayarladım al hayrını gör :D Tava geliyor ... Ve sonunda başardım :D Allah Mesut bahtiyar etsin :D
  181. A

Cumhuriyetimizin 85. Yılı Kutlu Olsun

Bu Özel Gün Herkese Kutlu olsun ... Nice 85. Yıllarda bu albayrak altında girmek dileğiyle ..
  182. A

Kurtlar Vadisi kanal mı değiştiriyor?

Show Tv de değil Pana Tv diye bir kanal açılsa ... Ve vadi orada yayınlanmaya başlasa gene bile Maliyetini kurtarır :)
  183. A

Cips mi, yoksa zehir mi yiyoruz?

Herşey de zararlı ... Ne yiyelim taş mı ?? :D Acaba bu haberi yapan arkadaslar hic bu cipslerin üretildiği fabrikaları gormusleri. Titizliğin ne derece önemli oldugunu. Üretim alanına girerken dezenfekte edilmeden giremediğini. Ortamın ne kadar temiz oldugunu görmüslermi... Kusura...
  184. A

FM 2009'a Hazır mısınız?

Cm 2001-2002 efsanesinden sora bir türlü kanım ısınmadı Fm'ye ...
  185. A

Cimbom'a Es-Es Şoku !!!

Baros'un golu tartısılır... Yakın cekimlerde , yavaslatılmıs goruntulerde ellle azcık temas var gibi gibi duruyor ... Ama Es Es 'in attıgı ikinci ol ofsayt... Es Es'in attıgı 3. gol de ofsayt... Daha ben ne diyim. Bide hakem mactan sonra Ayhan'ıda attı o var bide .. kırmızı gosterdi ..
  186. A

SORUN!!!E diski kayboldu:(((((((((((

Yanlışlıkla bicimlendirmeye calismiş olmayasın ... bicimlendiremeyince gözükmez orada ... Bilgisayarımsa Sol Tıkla Yönet de .. Orada Disk yoneticisi var . Oradan hardiskini sec bak bakalım bolumlerine bii ..
  187. A

Luis Aragones: Mayıs'ta görüşelim

2 de 2 yapınca ilk defa umutlandı sanırım dedecim :D
  188. A

Aşık oldum..

Aşk mı ? Ulaşana kadar seveceksin ... Ulastıktan sonra bak bakalım aşkın rüzgari esecek mi ? Ben hic gormedim o rüzgarın şiddetini arttıraral fırtınaya donustuğunu .. Gunden gune yok oluyor o asık insan duygusu . :) Onun için ben her zaman ulasılmazları seviyorum =) O zaman kıymeti oluyo =)
  189. A

Siyasi İçerikler ve Gündem (Türkiye/Dünya) Kategorisi

Daha radikla bir çözüm, en azından bir süreliğe Forumda siyasi konu acmakta yasaklanabilir ..
  190. A

Siyasi İçerikler ve Gündem (Türkiye/Dünya) Kategorisi

Alllah Razı olsun Troy .... Vallahi bıktım artrık laf kavgası yapmaktan .. Konunun iceriğide canımı sıkınca ister istemez cevap yazmak ve kavga etmek durumunda kalıyordum :) Çok iyi oldu bu ..
  191. A

Baykal'a heykel azizliği

İlginç bir rastlantı olmus ...
  192. A

Erdoğan'ın ayıpladığı kadın!

Tunceliden Bile %26 oy aldıyaa =)) Chp'nin Türkiye ortalaması üstüne cıktıya... HEM CATLAYIN , HEM PATLAYIN ... AKILLI ALEVİLERDE VAR İŞTE .. !
  193. A

Türban tarih oldu

Kavga etmeyin, boşa tartısmayın Ben bu Tuncay'ım Özkan'ım sampatizanı ve Mthan ile bildim bileli tartısıyorum. Ne onların dedikleri değişti, nede benim düşüncelerim değişti.. sadece ortam gerip sinir katsayımı yükseltmekten başka bir işe yaramadı bu tartısmaları... Ama bu Tuncay'ım...
  194. A

Başörtü kışkırtıcılarının okkalı yalanları - VIDEO

Sen saymasını bilmiyon heralde dostum ... Daha 1 Milyon küsür insanı sayamıyorsun... 40 Milyonu saymak senin neyine =) Ayrıca nerde bu 40 milyon Tuncay Asığı ... Tuncayistan , Yada Ulualisan , diye bir ülke varda benim mi haberim yok ;? :helpsmilie:
  195. A

Hım 70 Milyom - 1 Milyom 290 bin = 77,5 Milyon küsür insan =) Biz kaac kişiyiz sayabildin mi ? Bu arada senin hokkabazlıklarına bugun için zaman ayıramayacam .. E malum senin gibi boş islerle uğrasiyoruz. Vatanımız içinde calisiyoruz biz :) Hadi sen Burda Tuncaycılık oynamaya devam et...
  196. A

bu fotoğraf bugün çekildi

anadolu ajansından al o zaman :) Tıkla ..
  197. A

Bizim sacmalamıza gerek yok Siz kaç kişiyseniz artık sizin sacmalıklarını yetiyo zaten :D
  198. A

Onun için olsa gerek bütün haberlerinizi oradan alıyorsunuz .. Ondan vazgectim bir patiyi kapatmak için hazıladığınız iddaa nameyi bile o hiç sevmediğiniz Aydın doğan'ın yalancı gazetelerinden alıyorsunuz .. kuzum siz kendi içinizde cok celisiyorsunuz ..
  199. A

Ee buda patronu Tuncay'ım gibi showcu ... Ama bu birazda komik... Bi değişik bi insan bunlar canım İki dakka ciddi olamazlar ki .. Amacları millet meselesi değilki proveke etmek =) Umrunda mı Türkiye ..
  200. A

Anayasa Mahkemesi yetkilerini aştı

Hangi Demokratik Rejim bu =) Cok pardon ama Anayasaları Hazırlayan meleklermi :) Onları meclis hazirlamiyor mu =) nasıl bir düşünce tarzıdır bu =) Nasıl bir akıl yürütme mantıgındır .. . Lütfen gerçekci bakalım olaylara ...
  201. A

Ne oldu zoruna mı gitti Tuncay'ım ;) Aydın Kankanla beraber olması ..
  202. A

Pes ediyorum . Düşüncelerin o kadar kemikleşmiş ki herşeyi kendi düşüncene göre yorumluyorsun. Bende diyoırumki bu ülked sadece senin gibi düşünenler yok . Ayrıca üniverdsite insanlar o dediğin haklara zaten sahipler.. Sadece başörtüler haric. Zaten istesende adamları kısıtlayamıyorsun cunku...
  203. A

Tuncelide Başbakan GerginLiği.

Bu şartlarda oraya gitmeye cesaret edebilecek başka bir lider var mı merak ediyorum ?
  204. A

Devalüasyon % 40

Yorumlarına birebir katılıyorum... Her ortamda dile getiririm .. Türkiye gerçekten solcu politkilarla yönetilmiş olsa cok daha çabuk kalkınacak bir potansiyel'e sahip.. Ama bizim solcu gecinen partilerimiz yada aydımlarımız solculuk oynamakla Komünistlik oynamak tabirlereini karıstırıyorlar...
  205. A

Biz de mahkemeyi esastan bozalım

İdelojik olarak olaya bakmaya devam ettikleri sürece istediğin kadar kısıtla.. Laf salatası ile Yüce Mahkeme üyeleri bir şekilde sıyrılırlar yine .. İşleri gücleri verdikleri kararlara uygun masallar yazmaya devam edeceklerdir MHP'nin teklifinide ciddi bulmuyorum . Akp'yi gaza gatirip hata...
  206. A

Defalarca Söylediğim Laiklik halkı dinsizleştirmek değildir. Laik devlet olurdu Laik insan nasıl olunuyor bilmiyorum . Devlet dinden uzak olabilir ama insan yapısı gereği bir şeylere inanmak durumundadır genelde .. ben Laikliğin gercek tanımını defalarca söyledim burada .. " Laiklik Din Ve...
  207. A

Tuncay'ım özkanımcılar anlayamaz bunu =) Onlar anca 80 Yasındaki Nine'nin başındaki örtüyü cekip atıp show yapmasını bilirler ...:surprised:
  208. A

Devalüasyon % 40

Ksksersey arkadasım bu konuyu sayflarca tartıstılar... Net rakamlar ve net hesaplamalarla cevaplar verildi.. ben demiyorum ki herşey gülistanlık.. Ama Türkiye'nin bu durumu gerçekten sapka cıkartılacak cinstendi.. Gitgde ilerliyorduk ki 22 Temmuz Secimlerinden sonra adamlarn yakasını...
  209. A

Birbirlerinden nefret ettikleri ve sadece hoş görü ve ortak davet gereği o karede olduklarına eminim ..
  210. A

25 Yaşında bende bilgisayar Mühendisi olacam ama Zıt düşünüyor olacaz ... Demekkki Her mühendis olacak insan geniş düşünemiyormus .. E tabi vicdan meselesi ne derseniz deyin .... Bilgisayar mühendisi olacak bir arkadasımızın daha yerinde örnekler vermesini isterdim . Yok kamu kurumlaına...
  211. A

Biz kamu kurumlarından değil Eğitimden bahsediyorum.. Eğitimde Yaşama Hakkı gibi insanın en dogal hakkıdır... Ayrıca benim icin boxerla yada bikini ile gelmen sorun olmaz ... Sen gezebiliyorsan o sekilden ben hic gocunmam yani ;)
  212. A

Mthan farklı frekanslarda konusuyoruz... Hadi herşey senin dediğin gibi olsun ... Diyelim ki ; Kuranda Basörtüsü yada türban olmasın ... Atatürk zamanında hatta osmanlı zamanında bile olmamıs olsun ... Ee şimdi gelmiş bayan ben bu şekilde inanıyorum doğru yada yanlıs yapmak istiyorum diyo...
  213. A

Mthan bak bundan onceki mesajlarımda bir şey dedim okumadın sanırım.. Sizih zihniyetiniz kul yapısı olan ANAYASAYI YANLIS YORUMLUYOR ... Bu yüzden Allah Kelamı olan Kuran-i Kerim-i Sizin yanlıs yorumlamanızı yadırgamıyorum ... Saygılarımla .. Sen benim kadar geniş düşünebilseydin keşke :)...
  214. A

Senin bu şekilde yazman su anlama geliyor... Sen bütün basortulüleri aynı kefeye koyuyorsun ... Biz moda olsun diye takanların hakkını gozetmiyoruz burada.. Senin bu önermenene göre türbansız gezen herkezde dinsiz diyebiliriz.. Çünkü yazdıgın o anlama geliyor... ama biz biliyoruzki Türban...
  215. A

olmaz mı Ergenekoncu Tuncay var bide işimiz gücümüz o . Kac kişiler diye sayıyoruz .. Malum ne kadar tuncay o kadar Ergenekoncu ..
  216. A

O şurasını acmıs ötekini bilmem nersini örtmüş benim umrumda değil ..... Senin bu dediklerini din hakkında o kadar araştırmalar yapan İhahiyatcılar yalanlıyorlar.. Sen yada buradaki diğer arkadaslar onlardan daha mı iyi biliyoruz ? ( Ama Siz Zekiriya Beyaz VE Yaşar Nuri Öztürk'e...
  217. A

Acil durumlarda duvarı kırın!!!

Polat Alemder Lazım oradan cıkmak için :)
  218. A

Sana Göre Bez parcası olan nesne bazıları için Kutsal bir şey olabilir ... Bu yüzden bu "bez parcası" tabirin hiç ama hiç hoş değil ... Eğer Ay'a gitmek istiyorsan bu ülkede önce bazı şeyleri halletmen , toplumsal barısı sağlaman lazım .. Ama bizim Üniversitelerimiz Bilim üretmek yerine ...
  219. A

Kılıçdaroğlu belgelerle dönüyor

Parti kapatmak için kaynak edindiğiniz Google Arama moturunu kullanip pek dürüst adamıınız Doğruluk Abideniz KEMAL KILIÇDAROGLU'nun meziyetlerini görebilirsiniz .. Saygılarımla...
  220. A

Tamda ben koymayı dusunuyordum haberi.... BAzı arkadaslarımızı cok sıkacak bu gercekler ;)
  221. A

Tanıdıkları nedense Hep bölücü örgüt üyesi :innocent:
  222. A

Halka Karşı Olup Halktan Oy İstemek

Sol adına hareket ettiğini savunup hem Kürtlere, hem başörtülülere karşı olan bir partinin sandıkta başarı şansı var mıdır? Cevaplanması gereken soru budur. Son kararlarla, Anayasa Mahkemesi ile CHP arasında tuhaf bir ittifak görüntüsü ortaya çıktı. Meclis'in yetki alanına giren her konu CHP...
  223. A

Bu adam bir sürü belge acıklıyor kameraların karsısında .. Tamam Doğru ise amenne ÇALACAKSA BENİM HIRSIZIM CALSIN DEMEM .. Ama bu adam acıkladığı belgeleri dha sonra neden medyaya dağıtmaktan çekiniyor.. Neyden korkuyorsun Kılıcdaroglu .. Bir şeyleri carpıttığın için onların açıga çıkmasından...
  224. A

Tuncay'ım Özkanım'ı alsınlar... Veli Kücük'ü Alsınlar... Ergenekon'u alsınlar... kabak tadı verdi ısıtıp ısıtıp aynı seyleri yazıyorlar.. Şu hürriyette Ergenekon ile ilgili iki satır Köşe yazısı görsem şaşarım .. İşi gücü hayallerle insanları ayrıştırmak bu gazetenin ...
  225. A

Seni Seviyorum!!!

Malesef Aşk Hep Şiirlerde Şarkılarda kalıyor ... Yada ulasılmaz olduğunda bu kadar çok sevgi kelimesi ağızdan çıkıyor ... Paylasımın için yürekten teşekkürler...
  226. A

Bugun bir arkadasımız rakamlarla Milli gelirin nasıl arttığını ispat etmişti.. ( başka bir konuda) Ayrıca bu yazar arkadaslarmız Milli gelirin hiç artmadığını iddaa ediyorlardı, şimdi ise kişi başına düşen milli gelirin 9 bin küsür dolara düşmesini yazısına konu ediyor :) Yani yazdıklarıyla...
  227. A

Galatasaray 3 puanla başladı: 1-0

Çok gol kaçırdık .... Rahat olmamız gereken maçta son dakkaları heyecanla gecirdik .. Allahtan Son dakikadaki pozisyonları kaleyi bulmadı ... Lincoln iki defa Direği dövdü =) frikik için bir şey demiyorumda orada ilk direkten donen pozisyonda once Arda topu rakipe isabet ettirdi . Lincoln'e...
  228. A

Firefoxda ile Farklı Görünen Site

Çözüm sende değil Siteyi kodlayan arkadaşta ... Siteyi baştan kodlaması gerekiyor bu konuda yapabileceğin tek sey siteye İnternet Explorerden girmek ...
  229. A

Umarım bu sorumun cevabını bulabilirim.

acıkcası gmailde denemedim ama hotmailde 50 sınırına bir kaç kez takıldığımı söyleyebilirim ... ama aynı seyden bahsetmiyoruz sanırım ..Ben herhangi bir maili aynı anda kac kişiye ulaştırabileceğimizden bahsetmiyorum . Sen ekleyebileceğin dosya boyutundan bahsediyorsan o yönden Gmail tabiki bir...
  230. A

Gece Online Listesi

aaah ben burdaymısım:D
  231. A

Mail göndermede sınır Programlarda değil ... Mail servislerinn kendisi sınırlıyor gonderimi... Yani sen www.gmail.com yada www.hotmail.com adresindende aynı anda 50 kişiden fazlaya mesaj gondermeye caliş gönderemezsin.. Nedeni dediğim gibi reklamı onlemek olabilir .Yada paralı servislerinde...
  232. A

'Allahu Ekber, yat da geber!'

Bu adamı savunmuyorum ... Yaptıkları doğruysa Allah ıslah etsin... Ama Sen Tuncay Özkan'ı savunuyorsun .. Hemde onca suçu işlemiş olmasına rağmen .. Cok sevdiğini iddaa ettiğin Atatürk'ün bize bıraktığı Türkiye Cumhuriyeti Devleti yasalarına karşı gelmesine rağmen ... İçten ice ülkeyi...
  233. A

Legolas Gec Office Outlook'a öyle bir derdin kalmaz ... Tamam açık kaynak kodlu yazılımları destekliyoruz ama Thunderbird bence Outlooktan iyi değil ... Sorunun cevabına gelince .. ! programda bir sınırlama olamaz .. Ama şöyle bir sınırlama var. Bir maili aynı anda en fazla 50 kişiye...
  234. A

Çakma iPhone'un İnceleme Videosu

Emmm :D Troy Teşekkür etttimde .. Nece konusuyo bu adam :D
  235. A

Erdoğan 'tartışılacak' dedi!

Legas'ın Tuncay'ı Özkancığı olsaydı sokerdi ninemin basından basortusunu ortada sorun falan bırakmazdı ... kökten cözüm.. ;) Neymiş efendim Türban takarlarsa halk etki altında kalırmıs .. Eee. ! Benin başı örtülü kardeslerim, kapıdan iceri girerken basını acıyor.. ! o zaman baskı olmuyor mu ...
  236. A

Ergenekona Bu Partiden Başlayın

Nie Padişahinizi Keyfinden etti diyemi :D
  237. A

Ergenekon tutukluları Tuncay Özkan ve Gürbüz Çapan'a İŞKENCE gibi uygulama. . .

Tuncay'ım Özkan'ım a demek Zaman Okutuyorlar.... Yahu okutmayın şöyle Ciddi gazeteleri Leman Okutun .. ! Vatan Okutun .. ! Hurriyet okusun onun işi gücü yok haberlerler =) Magazin pesinde o..
  238. A

Devalüasyon % 40

Başbakana bak be.. ! Ne basbakan Milletinin ağzından şükür düşmüyor... Sen Türkiye Cumhuriyeti Devletini Koyun Sürüsü olarak görüyorsan pek bir şey diyemiyeceğim ... Demekki sana göre Millet koyun sürüsü başbakanda çoban.... eğer öyle görüyorsan diyebileceğim tek kelime evet bu ülkeyi en...
  239. A

Kürdistanı tanımada salam taktiği

Eray Googlede Atsızlar diye bir araştırma yap gercek zihniyetlerini öğren o zaman ;) o kadar diyorum ...
  240. A

Gazi Mustafa Kemal'in Amerikalılara Hitabı

Benim burada tartıştığım Atatürk'ün yaşamı, hayata bakışı değil.. Atatürk'ü sevdiğini idda edenlerin aslında Leninist olduklarına benim isyanım... Ya Atatürk'ü seversin yada Atatürk'ün istemediği komünizmi Savunan Lenin'i ... Birini tercih etsinler Hem Atatürkcü hemde Leninci olunmaz ...
  241. A

Devalüasyon % 40

Evet Arkadaslar Rakamlar konusuyor... Şimdi Hayallerinizi konusturabilirsiniz ...
  242. A

Hoppa para kaçıyor!

O kadar yaşlı değilim ama 2001 yılında yediğimiz kazıktan cok cok daha iyi bir durumda olduğumu cok rahat bir şekilde söyleyebilirim.. En azından sağa sola gidecek arpa var. . Evimde pişecek aş var.. ! Güven var.. ! Daha ne istiyeyim =) Baykal Belasını mı istiyeyim basıma :) Baykal Dönek zaten...
  243. A

Sonuna kadar katılıyorum :) Cunku Defalarca dile getirdiğim gibi Onlar Atatürkcü Değil Leninci =) Lenin Deyince Aklına ne geliyor Rusya ? Rusya Düşmanı=Amerika :) Yani düsmanlık buradan geliyor ;) Not : B uradan Benim amerikancı olduğum anlamını cıkartmayınız ... Amerikaya bunlardan daha...
  244. A

Bu Video Bir kaç ay Önce Cumhurbaşkanlığı sitesinde yayınlandı daha onceden bir yerde yayınladığını hiç sanmıyorum ama olabilirde ..
  245. A

Hoppa para kaçıyor!

Para kacmıyor :D Siz Parayı kacırmaya calisiyorsunuz ama nafile :) He bu arada Gercekten HAMD OLSUN Kİ Türkiye Şu anda diğer dünya ülkerine göre en az etki altımda =) Kriz davulcuları olduğu halde :) Zaten ben bu insanları anlamıyorum :) 1923 ten beri Şeriat gelecek gelemedi =) Akp Hükümeti...
  246. A

Ergenekon'la birleştirilen Dost!

Kaç kişiler diye saymaktan basliyalim :D :devil::devil::devil: bir , iki, üc ....
  247. A

Ulusalcılar görmesin :S Atamı Vatan Haini ilan ederler falan :S
  248. A

Diyarbakırda kedi gibisin

Baykal bu yerin dibine soktuğu adamlarla İttifak Yaparak Atatürk'ün partisiyle Pkk'yı özdeşleştirmeye calisan bir haindir benim için ... Tayyip Erdoğan ile Dtp'lilerin hiç bir ortak yanı yok .. ! ama Baykal'ın Dtp'lilerle ortak yanı Markist olmaları =) İki ideolojide markist yapıyı...
  249. A

Bu kızlar ne yapıyo yaaa

Laikliğe Aykırı bi durum :S Chp'ye söyleyelim burdaki yorumlardan dolayı Sdn'i kapatmaak için Anayasa Mahkemesine başvursun :D Şaka bir yana İlgin bir şey bulamadım ... Bunun gibi binlerde video var belki internette iki kız dans etmeye calisiyorlar ama rezill oluyorlar sanırım =) dans...
  250. A

Devalüasyon % 40

Sorunun yanıtı cok basit :) Türkiye'ye güvenmek demek Hükümeti Yükseltmek demek .. Hükümeti desteklemek demek.. E hükümeti desteklemek demek te onların hortumlarının kesilmesi demek.. ! Hortumların kesilmesi demek, konya ovasında at kostururur gibi istediklerini yapamayacakları demek =) E...
  251. A

Erdoğan'lı Ergenekon kapağı

Nihat genc'in ne olduğunu anlayamdım :D Bir milli görüşcü bir Devsolcu =) Bir Lemancı =) Kısaca fırıldak :)
  252. A

Anayasa Mahkemesi yetkilerini aştı

Yahu arkadaslar olaya ideolojik bakmayın ... Olaya İdeolojik bakan arkadaslarda normal bir insan gibi su Anayasa mahkesinin Gerekceli kararını okusunlar ve yorum yapsınlar =)) ( Tabi karın agrısından yorum yazabilirlerse) .. Bu Gerekceler Malesef ama malesef Hayallere dayanılarak...
  253. A

Devalüasyon % 40

Türkiyede Kriz yok Kriz Çağıran patronlar .... =) Türkiye'ye güvenmeyip goturdular paraları yurtd dışına battılar =) Kapak olsun .. :)
  254. A

Ergenekon'la birleştirilen Dost!

Tüncay Özkan tutuklanacağını zaten biliyordu onun için bu dava ilk cıktığında show yaptı benide alın diye :) Bu tutuklananların hepsine bakın hepsi sözde Atatürkcüdür . İcinde gercek Atatürkcü oldugunu dusunmuyorum =) ama bizm bazı arkadaslarımızı kandırıyorlar işte biz Türk Milleti olarak...
  255. A

Kürdistanı tanımada salam taktiği

Bu Yenicağ gazetesi de Nihal Atsız'ın Fikir akımını desteklediği için Kafatasçı Türkcü olduğu için Türkten Baska herkesi düşman belledi için böyle seyleri yazması normal.. Türkiye Cumhuriyeti Devleti hiç bir zaman Kürdistan Diye bir yer tanımayacaktır .. Bunu bile bile Bu ŞAMANİST YENİCAĞ...
  256. A

Devalüasyon % 40

Arkadaşlarımız sadece Türk Ekonomisini takip ediyor Heralde ... ÇIKARTIN AT GÖZLÜKLERİNİ DE DUNYAYA GÖZLÜKSÜK BAKIN . .! Dünya krizle calkalanıyor Türkiye bu krizden en az etkilenenen ülkelerin başında geliyor . Siz kabul etmesenizde öyle .. ! zaten siz doğru olan hic bir seyi kabul...
  257. A

Luis Aragones: "Halen kalan maçlarımız var"

Bana bir masal anlat dede .... İcinde Fenerbahceninn galibiyeti olsunnn :D:D:D
  258. A

Meclis'te bela okuyan vekil

Laf dalasına girmeye gerek yok ... Benim vekilim bana senin vekilin sana ;) ben ağzına sağlık diyorum yaptığı hoş olmasada Kamer Genç hakediyor.. Sen Adalet bakanına bu adam diye bahsedrsen millete hakaret edersen Allah Belanı Verir öyle . Eğer bunları diyen adam cahilse kamer genc ondan 10...
  259. A

Meclis'te bela okuyan vekil

Hoş değil tabi ama .. Genede ağzına sağlık :devil:
  260. A

TARAF yazarlarından ilginç Teşekkür!

Taraf'ın amacını anlayabilmiş değilim.. desteklediğim yönleri de var ama ordunun üstüen bu kadar gitmesi iyi değil .. ?
  261. A

Son ankette Ak Parti uçtu, CHP ise...

İlk defa katılıyorum .... :sweatdrop:
  262. A

cunku hic halkla yanyana gelmiyor bu kişiler.. Hep kendi cevresiyle konustukları için kendi aralarında bile %20 cıkıyo yani :) Dikkat edin kendi kesimlerinden bile 5 oydan birini alabilmek güzel birşey :)
  263. A

Bana müneccim diyordun ama sende medyumsun galibaa :) Chp alsa bu kadar oyu halk verdi olurdu .. Psikolojiniz öğrenci mantığı gibi aynı ... DÜŞÜK ALINCA HOCA DÜŞÜK VERDİ YÜKSEK ALINCA CALİSTİM YAPTIM :)
  264. A

İftiralardan kıvrılmak imkansız ... Zamanlar ortaya cıkıyor iftiralar.... 1980 lerde 70 leede yaşananalrın yeni ortaya cıktını varsayarsak benim cocuğum tespit eder artık doğruyu yanlısı .. Tutttuğum partiye gelince oy benim oyum istediğimi tutarım . İstediğimi düsünürüm ama bir laf...
  265. A

Tavsiyelerine uyacam ... ;) Yeterki Seviyeyi bozmayalm ..
  266. A

BEn yok demedim Türkiyenin %1 etmezler ;)
  267. A

Hoş Geldin Sosyalist88 .. ! ne cabuk üye olmussun =) Hakaretten daha yeni ban yedin gene insanların zekalarına hakaret ediyorsun .. Uslanmaz mısın sen :)
  268. A

Kusura bakma ama bu ülkede tek yasakcı zihniyet var onunda oyu %20 .. Burumda geri kalan %80 de biz oluyoruz . ;)
  269. A

bunu ben sabahtan beri dile getirmeye calisiyorum ama anlatamiyorum... Biz daha once de cok tartıstık ama seviye vardı ne oldu bu forum'a anlamıyorum . :S
  270. A

Çok şükürki henüz daha bizim gibi özgür düsünenlerin okula gitmesi yasak değil ... Ama siz başa gecerseniz onuda yaparsanız amacınız herkezi kendinize benzetmek cunku . .. Cunku kabullenemiyorsunuz .. Cunku sindiremiyorsunuz .. Ama kabul edin hep azınlık kalacaksınız ..
  271. A

=) Bir kac gun sora patlayınca Baykal'ın hırsızlığı hırsız nasıl olunurmıs sizde sasarsınız .. Ayrıca her yerde cürük elma vardır .. 5 parmağın 5 i bir olmadiği gibi halkın yarısının desteğini almıs partinin icindekilerinde hepsinin dürüst olmaso beklememz. Akp icindede mutlaka yiyici...
  272. A

Gezgin bi insanım =) Üniversite okurken gezdim .. Hala da gezmekteyim :) Eğer oran verdiğin sekilde olsaydı Saadet Partisinin oyu %50 olurdu ... Ayrıca kara carsafıda sdece bayanların giyebileceğini düsünürsek gerckten salladın yani..
  273. A

Su zamana kadr hic kullanmamıştım . Ama bu gun sağolsun arkadaslar kullanmamı sağladılar ...
  274. A

Bu ülkede kara carsaflı oaranı %1 etmez .. Destekli sallayalım ;)
  275. A

Pc meraklısı artı kburada güzelce yorum yapilmiyor sorun oo .. ! ben saatlerdir bir kac arkadaslar savasıyorum resmen . ! Resmen terbiyesizlik ediyorlar. "beyinsiz" bile dediler.. Forum'un seviyesi eskisi gibi değil yani ...
  276. A

Cumhurbaşkanı Gül'e tepki

Savunduklarım ; 1- Her alanda özgür Türkiye 2-Gercek Demokrasi 3- Çağdaş Uygar Türkiye 4-Düzgün Medya 5-Bir tutam huzur... 6-Bir tutam farklı görüşe saygı .. 7-herkesin birbirini sindirebildiği türkiye 8-Liberal Ekenomi 9-Eğitim sistemi komple değişen üniversiteler. Bu Saydıklarım arasında...
  277. A

Oraya yazan insanlar var ..! bilinen seyleri yazıpta bosuna mesaj atmaya gerek yok .. .! Ben Sdn' forumdaki teknoloji haberlerinden cok sitedekilerle ilgileniyorum. Acıklayıcı olmustur umarım ...
  278. A

İnsan gibi görünen fakat yazdıklarıya tezat dusen demek ... Kusura bakmasın dediğiinin yanında hafif kaldı ama bu kadarına insanliğim müsade ediyor .. Ben birazcık almısım insanlıf vasıflarından kendime genede..
  279. A

Az sonra forumda kıyamet kopar .... Provakatör arkadaslarımız buraya uğrarlar ...
  280. A

'Savcı Zekeriya Öz gençliğinde Atatürk'e 'Beton Kemal' derdi'

Sosyalist88 arkadasına söyle bunları bana değil ;) Ağzımdan kötü laf cıkmadı cunku , hakaret etmedim cunku kimseye , insanları sucu bucu diye ayırmadım cunku ben ;) Tamam HAdi Size İyi oyunlar ... Burada kendi kendinize solculuk sağcılık necilik oynuyorsanız oynayın ..
  281. A

Bir İnsanı sevmiyor olmam Atatürk düşmanı olduğumu göstermez ... EVET BAKIN DİYORUM . .! AHMET NECDET SEZER'İ sevmiyorum ... Halkın %80 'inin sevmediği gibi sevmiyorum ... Esaz siz bırakın bu yalanları 1945 ten beri bir getiremediniz su dinci rejimi .. GElecek olsa şimdiye kadar gelirdi...
  282. A

Tek bir sey söylüyorum .. Resmen Beni Proveke etmeye calisiyorsunuz .. Ama Sdn'in hatrına . Buradaki seviye hatrına size küfür etmiyorum ...
  283. A

Forum belli bri zümrenin belli bir görüşün yeri değil arkadasım .. Burası bi teknoloji forumu ... Ben sizin gibi insanları ideolojilerine göre ayıklamadığım için hic bir yere gitmenize gerk yok . ! Sosyalist gecinen fakat sosyalist olmasına rağmen İnsani vasiflarını tam kavrayamamıs...
  284. A

aliorhan15 senle ilgili bir şey dediğimi hatirlamiyorum .. Beni Atatürk düşmanliğiyla suclayanları ispatlamaya cağarıyorum ... Atatürk'ü benden cok sevdiklerini idda edenler Avatarları ile kanıtlıyorlar sevemediklerini . Onlar Atamdan cok CHE'yi seviyor. Lenin'i seviyor ...
  285. A

Sosyalist sınırları asiyorsun .... Kimse sana burada kişilik haklarına saldırı hakkı vermiyor .. Milleti provoke edip , ona buna satasip terbiyesizlik yaratmayın.. Biz senelerdir buradayız forumun bu kadar seviyesiz olduğnu görmemiştim . Terbiyesiz insanlar..
  286. A

Yazdıklarımı okuman güzel .. aman iyii okuyamamısın .. ! Ben Hürriyetde okıyorum milliyette vatanda sabahta,akşamda, vakit,zaman da hepisin okuyorum sizin gibi tek medyaya bagli olmadiğin içinde sizden daha cok seyi öğreniyorum :) Anlatabildim umarım ..
  287. A

EVet bekliyorum Atatürk Hakkında tekbir aleytar sözümü bulun ben yazmayacam forumda ..! camur atmak kolay ;)
  288. A

Atatürk Düşmanı hee.. ! Sen nasıl bir sıfatla bana bu yakıstırmaya yapabilirsin ... Atatürk'ü benden cok sevdiğini iddaa edersin ama senin sevgin lafta . .! madem cok seviyorsun avatarına Atam'ın resmini koy .. ! ideolojik gorusunu yansıtanı değil .. ! Atatürk karsıtıı olduğumu...
  289. A

Bir Ben kimseye cahil demedim :) Yanında olmauya gerek yok ? Sen 17 asker şehit olurken yanında mıydın ? Doğru drüst haber yapan ajansları okusaydın Pornocu Hürriyet yerine sende benim bildiklerimi bilir. Dünyaya tek gorus acısından bakmaz .. HEr yonden değerlendirirdin ...
  290. A

Benim bahsettiğim Arkadasın Cok güvendiği halk onu secer dediği Ahmet Necdet Sezer Bey ile ilgili.. Kendisi halkın arasında dolasmak nasık bir duybu bilmez fakat arkadasın dediğine göre halk onu secermiş :) benim 8 yasında kardeşim inanmaz dediklerinee =)
  291. A

hodri meydan .... Bir Gül'ü koyalım bide sezeri bakalım % kac alacaklar ... Söylediklerine kendin inanıyormusun ? Halkın karşısına bir defa cıkmamış İşi gücü Köşkte Dhkpc ve PKK üyelerini affetmek olan biri nasıl oy alırr :) Kendin bile inanmyorsun .
  292. A

O da karakol, bu da karakol

Karar Verin İRan olmak istiyor musunuz İstemiyor musunuz :)
  293. A

+1 ... Gerci sizin derdinize ilac derman olmaz .. Beyninizin formatlanması laızım :)
  294. A

Halaycı vekilin bahanesine bak

Legas Madem o kadar üzüldün şehitler için ? O gece acıp kuran-i kerim'i iki dua etseydin .. O gün hic müzik dinlemeseydin , gülmeseydin eğlenmeseydin .. Yas mı ilan edildi ? Bugun insanın anası babası ölüyor 2 gun basliyor bildiğini okumaya .. Herşeyi karalama amaclı kullanmayın .. Hers...
  295. A

Halaycı vekilin bahanesine bak

Uğur Dündar efendi madem ülkede yas ilan ettin ... Tv 'indeki eğlence programlarını ortadan kaldır ... Bırakın dürüstlük taslamayı .. Golfcü pasayi görmezden geliyorsunuz ama vekilin yaptıkları gozunuze carrpiyor.. Dürüst haber tek taraflı olmaz ...
  296. A

Ülkenin Cumhurbaskanına yapılanlara bak ... Protesto edenler Şehitler için etmiyor zten .. Buradaki bazı arkadsasların sindiremediği gibi kendi idolojilerinden biri Cumhurbaskanı olmadığı için yuhaliyorlar... Ben İnsanın Halkın Gözünde Değerine bakarım ... BEnim için 3-5 tane azınlık...
  297. A

Kaynağa Bak cay demlee =) Vatan Gazetesi Kanıt göstersene .. Göstersenee =) Gösteremezsin ki iftiraaa =))
  298. A

Fantastik 4' lünüz

Nod 32 Firefox Flashget Live Msn
  299. A

Tarihi Düello Sonuçlandı

Kimse taraf olmadan duramaz ;) Bu Tartısmanın galibi sizin gibi Chp sempatizanları ve MHP lileri çin Kılıcdaroğludur .. ! Bizim Gibi Biraz daha Merkeziyetci insanlar için ise fırattır .! Bu tartısmanın galibii yok =) anket yapmaya kalkarsanızda %50 ye %50 cıkar =) cunku Türkiyenin yarısı...
  300. A

Küçük olması benim için sorun değil!

bence güzel bi hatun değil .. Esmer kızlar güzel olur ama ııhh bu iyi diil bence ..