Arama sonuçlarınız

1. T

Patlayan Samsung Galaxy S3

sonucta elektronik ürün gelen akım fazla olmuş olabilir kısa devre yapmış olabilir.
  2. T

Ttnet bu ne iş

senin kullandığın d-smartın internetimi.hangi paketi kullanıyorsun fiyat nedir.
  3. T

Ttnet bu ne iş

ben bi eve gitsem ne yapacağımı biliyom onlara.abim aramış yok demişler sizinki kotalı netlimitsiz demişler.bakalım bu ay aynı hatayı yapacaklarmı
  4. T

Ttnet bu ne iş

merhaba.yaklaşık 2 aydır akk uygulanıyor ama online işlem merkezine giriyorum ve sonuç: Kullanmakta olduğunuz paket İŞYERİM NETLİMİTSİZ Başlangıç Paket-7 Ay indirimli İşyerim Paketleri Kmp...
  5. T

Shifdelete Sizce Aylık Trafiği ne kadar?

evet üşenmedim can sıkıntısından bütün sayfaları tek tek okudum :) maşallah diyorum çok büyük bir forum halini almış.başarılarınızın devamını dilerim. millet merakından soruyor işte kaç gb db bw var günlük kaç mesaj yazılıyor sitenin degeri nedir. vs. vs. boş sorular.adam düşünmüş yapmış bize...
  6. T

Facebook Artık Kısmen Paralı

hayırlı olsun bizde keriz çok kesin para verip kullanan olur.iyiki kapatmışım.zaten 8 ay falan kullandım sıkıldım boşboş saatler harcanıyor.5 aydırda hiç girmedim faceye.
  7. T

Kazıkçı TTNET

forumda başka konuya yaptıgım yorum : ''nedense bende dahil herkes şikayetçi bunlardan ama hiç bizaman bi topluluk oluşturulupta sitem edilmiyor herkes hızı düşsede forumlarda olumsuz yorum yapmaya ve ttneti kullanmaya devam ediyor.şu süperonline bizim buralara da gelse...
  8. T

TTnet AKK, Minumum Hız 3 Mbit Oldu...

nedense bende dahil herkes şikayetçi bunlardan ama hiç bizaman bi topluluk oluşturulupta sitem edilmiyor herkes hızı düşsede forumlarda olumsuz yorum yapmaya ve ttneti kullanmaya devam ediyor.şu süperonline bizim buralara da gelse ben ne yapacagımı biliyom :)
  9. T

TR Team ve R10 karşılığında IP Torrents ve TorrentLeech davetiyesi!!!

trteam var hala lazımsa torrentleech karşılığnda gönderebilirim.hızlı cevap için pm atınız
  10. T

TorrentLeech.org Davetiye Dağıtımı

merhaba arkadaşlar davetiyesi olan varsa banada gönderirse cok sevinirim.uzun süredir arıyorum bulamıyorum.şimdiden cok teşekkür ederim. [email protected]