Arama sonuçlarınız

1. conquerorr

Öneri Bu bilgisayarlardan hangisi daha iyi?

Merhaba kardeşim için fiyat performans ürünü bakıyoruz sizce aşağıdaki ürünlerden hangisini almalıyım özellik bakımından? Bunların harici başka önerileriniz varsa bu fiyat bandında ona da bakabilirim. Ürün 1 : Birinci seçenek Ürün 2 İkinci seçenek
  2. conquerorr

Şarkımı dinleyerek görüşlerinizi benimle paylaşır mısınız

Yaklaşık 1.5 sene önce yapmış olduğum şarkımı geçenlerde YouTube da paylaşma mutluluğuna eriştim. Neyi eksik neyi fazla değerli sdn üyelerine de danışarak kendimi daha da geliştirmek isterim yorumlarınız benim için önemli. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim. :) Fatih Kılınç - Sen Yokken
  3. conquerorr

Burs veren kurum veya kuruluşlar

Arkadaşlar üniversite 2.sinif öğrencisiyim KYK bursuyla geçiriyorum eğer bildiğiniz burs veren kurum veya kuruluşlar varsa aydinlatirsaniz çok sevinirim. Başvurmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler :)
  4. conquerorr

Slot Bozuldu Anakartın Sonu mu Geliyor

Anakartta ram girişlerinden biri (iki giriş var) bozuldu, yani rami o slot (ram girişi) görmüyor! Öncelikle bunun onarımı için yapabileceğim bir şey var mı? Sonraki sorum da bu slotlardan birinin bozulması anakartın öldüğü anlamına mı geliyor? Ben tek girişe 8gb ram takmayı planlıyorum yeni...
  5. conquerorr

4GB/128bit Ekran Kartı mı Yoksa 2GB/256 Ekran Kartı mı

Fifa 17 ve bazen de Cod veya Battlefield oynayan biriyim bilgisayarımın ekran kartı yanmıştı bugün de bir ekran kartı almaya karar verdim. Iki secenegim var ya Asus 4Gb 128 bit ya da yine Asus 2Gb 256 bit ekran kartı alacağım. Siz neyi önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.
  6. conquerorr

Yanında Olmak İsterdim - Sensizken

Gokhan Aricioglu'nun kendine ait bestelerini caldigi su videolari izleyip begenirseniz cok sevinirim sdn ailesi.:) Destekleriniz icin simdiden cok tesekkurler.:)
  7. conquerorr

Adana/Karaisalı Varda(Alman) Köprüsü

Merhaba arkadaslar daha dun yasadigim guzel sehrin guzel ilcesi Karaisali`daydim. Bu yerin tarihi hakkinda vikipedi kaynakli bir yazi ve devaminda kendi cekmis oldugum fotograflari sizlerle paylasmak istedim. Varda Köprüsü : Varda Köprüsü Adana ili Karaisalı ilçesi Hacıkırı (Kıralan)...
  8. conquerorr

ttneti mahkemeye vermek istiyorum

10 gündür evde internet yok! Ilgilenmeleri için başvurduk arıza kaydı alındı 48 saat içinde döneceğiz dediler ama 4 gün de onub üstünden geçti su durumda 3 ay kadar da sozlesmemiz var. Bu durumu gosterip sözleşmeyi feshettirme hakkımız var mı varsa nasil yapabiliriz biri anlatirsa sevinirim...
  9. conquerorr

Dilko Practice Boxset Cevap Anahtarı Olan

Arkadaslar elinde eger Dilko Practice Boxset 4,5,8,9,10 denemelerinin cevap anahtarlari olan varsa rica ediyorum gonderebilir mi internette bulamiyorum bosa gidecek yoksa.
  10. conquerorr

Galaxy S3 telefonuma imei nasıl atabilirim

Yurtdışından dayım Samsung Galaxy S3 getirdi arkadaşlar benim imei atabilme gibi bir şansım var mı bilmiyorum evde kullanmadığım bir telefonum da var yani onun imei ni kullanmayı düşünüyorum eğer bana nasıl atılacağını söyleyebilecek varsa.. Ve bu arada telefon çin malı falan değil orjinal...
  11. conquerorr

Bunun ne olduğunu bilen var mı?

Yakınlarda babamın bulduğu bir alet üzerindeki siyah tuşa basınca titriyor. Ne işe yaradığını ve adını bilmiyorum. Ne sizce? - - - Mesaj Güncellendi - - - [/url][/IMG]
  12. conquerorr

Siyasetle ilgili kısa bir soru...

Arkadaşlar günümüzde baskanlık sistemi gelsi mi tartışması var bana bu sistemle ilgili başta olmak üzere şuanki anayasal sistemle ilgili bilgi verir misiniz? şimdiden teşekkürler...
  13. conquerorr

Teoman Cover

Arkadaşlar, Teoman'ın Kum Saati şarkısını yorumladım izler yorum yaparsanız sevinirm:) https://www.youtube.com/watch?v=A31wBufdXbg
  14. conquerorr

Youtube'a video yüklediğimde kullanıcı adım gözüksün istiyorum

Arkadaşlar konu başlığında da net olarak belirttim aslında yani youtube a düzenli olarak video yüklemeyi planlıyorum altta ismim soyismim yazıyor yani orada kullanıcı adım gözüksün istiyorum bazılarınki gözüküyor o şekilde ama benimki sadece isim soyisim gözüküyor bunun bir ayarı vs var mı acaba...
  15. conquerorr

Lütfen Bir Göz Atın Seveceksiniz Bu Adamları...

Arkadaşlar sizlere iki tane genç sesleri tanıtacağım buyurun dinleyin sizin yorumlarınız neler eleştiri yapabilirsiniz yapıcı olursa iyi olur:D Buyurun ; 1- http://www.youtube.com/watch?v=Z3cR0keBFwk 2- http://www.youtube.com/watch?v=1vmotHOmxAI Umarım beğenirsiniz iyi seyirler ve dinlemeler :)
  16. conquerorr

Facebook Sayfama Davetlisiniz...

Arkadaşlar 1.2 ay olmuştur facebookta açtığım sayfada kendimce beğendiğim şiirleri paylaşıyorum siz de beğenerek sayfama destek olursanız sevinirim :) https://www.facebook.com/dsslavuntlar
  17. conquerorr

Camtasia Studio 8 Ses Ekleme Sorunu

Merhaba arkadaşlar size camtasia da yaşadığım bir sorunu anlatacağım yaptığım bir videoya camtasia dan ses ekliyorum ses dediğim bir şarkı mp3 formatında. Şarkı 3 dakika olmasına rağmen camtasia da 9 dk görünüyor zaman çizelgesine attığımda da dahil. Yani bu neden böyle anlamış değilim lütfen...
  18. conquerorr

Turktorrent Davetiye dağıtımı...

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır turktorrent kullanıcısıyım birkaç tane davetiyem ne zamandır duruyor üyeliği olmayan arkadaşlar benden isteyebilirler yoruma msn'lerini yazmaları yeterlidir. https://www.facebook.com/dsslavuntlar?ref=hl Ayrıca sayfamı da beğenirseniz sevinirim:)
  19. conquerorr

Buyrun dinleyin Zeki Müren gibisi yoktur...

http://www.youtube.com/watch?v=KuEOq3NDyvM Dinledikçe dinleyesim geliyor benim belki sizde seversiniz:)
  20. conquerorr

Burçlara inanıyor musunuz?

Merhaba arkadaşlar ne bileyim mesela şu burcu erkeği şu kadın burcuyla anlaşamaz. Kesin olarak sonunda ayrılık vardır birbirine zıttırlar falan filan. Bunların doğruluk payı ne sizce cidden çok merak ettim:)
  21. conquerorr

Bu resmin orjinalini nasıl bulabilirim

Bu resmin daha çözünürlüklü hd olanını nerde bulabilirim acaba? Ekmekçi kadın diye geçiyor sanırım:)
  22. conquerorr

Bu gibi resim nasıl yapılır...

[/IMG] Merhaba bu gördüğünüz resimde adamın yüzü silinmiş ama şeffaflık mı diyim geçiş çok iyi... Ayrıca adamın yüzüne verilmiş efekt de çok iyi bu gibi resim nasıl yapılır? Verdiği efekti tam olarak tutturabilmek için ne yapmak lazım ve adamın yüzü o hale nasıl gelmiş bilgi verir misiniz...
  23. conquerorr

Hâlâ hangi mesleğe sahip olmak istediğimi bulamadım

Merhaba abilerim ve ablalarım:)) Aslında hava harp okulu hakkında biraz bilgi almak istiyorum bilgisi olanlar beni biraz aydınlatabilir mi yani çalışma mesailerinden aylıklarına kadar vs. Bunun dışında 11.sınıfım ve nasıl desem mutlu olabileceğim bir meslek istiyorum yani polis olmak falan...
  24. conquerorr

Bu şiiri de ben yazdım Buyurun okuyun, değerlendirin...

Aşk Nedir Bilmezsin Sen Unutmaktır mühim olan, Geride hiç iz kalmadıysa eğer. Unutabiliyorsan eğer, Aşk nedir bilmezsin sen. Aşkı mı soruyorsun bana? Kim tarif edebilir ki benden başka? Dilim varmıyor anlatmaya, Aşk nedir bilmezsin sen. Bir meleğin kanadı olmaktır aşk Bir okyanusun dalgası...
  25. conquerorr

Bir şiir yazdım lütfen okuyun ve değerlendirin...

Öncelikle şunu belirteyim 16 yaşındayım lise 3.sınıf öğrencisiyim. Bir kıza yazmıştım bu şiiri. Akrostiş bir şiir, lütfen okuyup yorumlayın, eleştirin.Teşekkürler:) -Mavi Bir Gökyüzü Var Karşımda- Mavi bir gökyüzü var karşımda, Ele avuca sığmayacak da yalnızlık. Leylekler uçuyor mesela, sen...
  26. conquerorr

Necip Fazıl Kısakürek - Beklenen Şiiri

Ne hasta bekler sabahı, Ne taze ölüyü mezar. Ne de şeytan bir günahı, Seni beklediğim kadar. Geçti istemem gelmeni, Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme artık neye yarar? Necip Fazıl Kısakürek Okunmaya değer bir şiir olduğu için paylaştım, sizde okuyun istedim. Umarım...
  27. conquerorr

Bir söz vardı tam hatırlamıyorum, bir bakarmısınız?

Bir ara şuna benzer bir söz görmüştüm: ''Ciddiyet, geri zihniyetli insanların kendilerini gizlemek amacıyla bulduğu bir kelimedir'' gibisine benzer bir kelime vardı ama hatırlamıyorum nerede gördüm tam böyle değildi ama mantıken aynıydı ve kime ait acaba merak ediyorum sizin bu sözle ilgili bir...
  28. conquerorr

Ekran sorunu....

Arkadaşlar Windows8 64bit kullanıcısıyım ekran ayarlarım çok kötü durumda, nedense anlamıyorum pcden ekran çözünürlüğüne giriyorum 1152x864 görünüyor ve değiştiremiyorum.(resimde de gördüğümüz gibi) normalde olması gereken 1600x900 ama yok. Amd Catalyst e de giremiyorum bu hatayı alıyorum...
  29. conquerorr

Photoshop'ta Ateş Yüz yapımı nasıl yapılır?

[/URL][/IMG] Şimdiye kadar çok photoshop çalışmaları yaptım ama açıkçası çoğunu da böyle videolardan bakarak yani takip ederek yaptım şimdi de böyle yüz efektleri felan hoşuma gitti aramızda uzmanlar vardır böyle bir resmi yapmak zor mu nasıl yapılır youtube da açıkçası, düzgün yapabilen...
  30. conquerorr

Bu Resmi Kullanarak Logo Yapabilecek Varmı ?

Merhaba sayın sdn üyeleri yardımsever arkadaşlarımdan bir ricam var haxball(online futbol hokey karşımı bir oyun) oynuyorum ve bir takımım var yalnız her takımın logosu varken bizim logomuz yok bende güzel bir resim buldum bu resmi kullanarak çok hoş bir logo elde etmek istiyorum maalesef...
  31. conquerorr

Youtube Videom 301+ da takıldı...

Haxball oynuyorum yani online bir futbol oyunu ve videomu yükledim youtube a 301 den sonra tıkandı neden böyle olur hep böylemi kalacak bunları lütfen açıklayabilirmi birde çözümü varmı lütfen yardım:( Video:http://www.youtube.com/watch?v=yXS4xyk2jcY
  32. conquerorr

Fifa 13 gol replay

arkadaşlar bir gol kaydetttim fifa 13 te my fifa 13 teki replay theatre bölümünde küçük ekrande izlenebiliyor ben onu bi şekilde büyütüp hd olarak kaydedip izlemek istiyorum harika bir gol olduğundan saklamak istiyorum lütfen olumlu yada olumlu bişey yazın lütfen....
  33. conquerorr

4 Adet Turktorrent Davetiyesi Dağıtıyorum

merhaba arkdaşlar 4 tane turktorrent davetiyem var ilk dört kişiye davetiye gönderilecektir şimdiden hayırlı olsun:)
  34. conquerorr

Haxball da odama gelenler faq alıyor

arkadaşlar haxball da takım maçı yapacağımız zaman oda açıp linki yolluyorum adamlar faq alıyor bunun sebebi ne olabilir ben onların odalarına girebiliyorum ama onlar benim odama giremiyorlar:(:( bir çözümü olan var mı?
  35. conquerorr

Windows 8 etkinleştirme nasıl yapılır?

merhaba arkadaşlar ben bugün Windows 8 formatı attım bilgisayar tertemiz çalışıyor ama etkinleştiremiyorum bir türlü bana yardım edermisiniz bir türlü etkin hale getiremedim:(
  36. conquerorr

Goal United oynayanlar

dostluk maçı oynayabiliriz ilgilenenler FC Conqoeror takımını seçip dostluk maçı ayarlayabilir kabul ederim..ve oyun hakında sorularınız varsa cevaplarım...
  37. conquerorr

Fifa 13 dvd çıktı mı?

fifa 13 dvd çıktımı çıktıysa fiyat nekadar vede crack neden daha çıkmadı teşekkürler
  38. conquerorr

Fifa 13 ultimate edition nedir?

fifa 13 ultimate edition indiriyorum torrentten ama açıkçası bu ultimate edition yazısından hoşlanmadım:) ne anlama gerliyor ultimate editon bildiğimiz yine normal fifa 13 olacak işallah bana açıklarmıısnz şuan tam ollarak ne indirdiğimi cevaplarınızı bekliyorım saygılar...
  39. conquerorr

Ps2 oyununu dvd ye nasıl aktarırım ?

merhaba sayın sdn okuyucuları playstation 2 kullanıyorum ve god of war 2 yi indirdim iso olarak bunu dvd ye nasıl yazacağım bu konuda yeni olduğumdan hiçbir fikrim yok bana yardım edecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim:)
  40. conquerorr

En iyi photoshop cs5 eğitim seti arıyorum

arkadaşlar photoshop kullanımını tamamen öğrenmek istiyorum bana yardımcı olacak en iyi siti söylermisiniz lynda nın cs5 eğitim setini indirmiştim 1on1 diye nasıl bişey olduğunu bile anlamadım bir göz atarmısınız tam olarak eğitim seti mi?
  41. conquerorr

Game of thrones izleyenler bir göz atsın

game of thrones imdb de 9.4 slmış bir dizi olması rağmen ben dizinin 1.sezonunu full izledim ama ama pek bir heyecan alamadım ben spartacus,prison break ve the walking dead dizilerinde hep sonraki bölüm ne olacak diye merak ettim yani dizi bir heyecan verdi sonraki bölümü iple çekiyordum fakat...
  42. conquerorr

PS2 de Chip ne kadar?

merhaba orjinal sony ps2 var bende, ve cip almak istiyorum her oyunu çalıştıran bir çip fiyatı ne kadar bilen varsa söyleyebilir mi? ayrıca normal bir dvd ye ps2 ye çip olmadan korsan oyun çalıştırmaz mı?
  43. conquerorr

Hayal gücü geniş olan ve banner kabiliyeti olanlar buyursun...

Arkdaşalar öncelikle şunu belirteyim benim burdaki amacım kendim uğraşmiyipte başkasına uğraştırmak değil benim istek sebebim hayal gücüm geniş değil eğer anlayan ve güzel bir banner hazırlayacak olan olursa allah razı olsun rica ediyorum kimse yapmak zorunda değil ama yaparsanızda makbule geçer...
  44. conquerorr

Fifa 12 de career mode yardım

Arkadaşlar SCN Nano Detailed 12 yani türkiye yaması ile career mode açıyorum transfer yapıyorum ama career mode ta da oyunun kendi ayarları ile oynanıyor galatasaray oyuncuları transfer yaptım güç yükselttim ama career mode ta etkisiz kalıyor nasıl çözüm bulabilirim?
  45. conquerorr

Bu resmin posteri çıkarılabilir mi?

Arkadaşlar The Walking Dead karekterlerinden olan Darly nin yani bu resmin posteri çıkarılabilirimi sizinde gördüğünüz gibi resim çok büyük(küçük görünüyorsa resme tıklayın)resmin posteri nasıl çıkartılır nerden ve nasıl ne kadara çıkarılır?
  46. conquerorr

En iyi İngilizce Eğitim Seti

Arkadaşlar bana şuanki en iyi ingilizce eğitim seti nin ismini veririmisiniz videolu ders anlatan olacak aynı daylight ingilizce seti gibi ama daha iyisi...
  47. conquerorr

Bunun gibi rank lar hazırlayabilirmisiniz?

bunlar gibi ama birbirinden daha uyumlu ve daha güzel olan bir rank hazırlarsanız çok minnettar olurum ben yapamadığımdan yapabilen arkadaş yaparsa şimdiden teşekkürler:)
  48. conquerorr

Gülmekten çatlatan fıkra...!

> > Evli bir çift cadılar partisine davetliydi. Dışarıya > > çıkmak için > > hazırlanırlarken kadının migreni tuttu, evde kalmak > > zorundaydı. Kocasına, > > partiye yalnız gitmesini, onun eğlencesini bozmak istemediğini söyledi. > > Biraz tartıştıktan sonra adam kostümünü giydi ve > >...
  49. conquerorr

Fifa 12 kadro güncelleme

fifa 12 nin kadro güncellmesi olan arkadaş benimle paylaşırsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler:D
  50. conquerorr

Modern Family yeterince komik mi

Arkadaşlar diziye başlamak istiyorum ama şüphem var biraz film komik sizce gülmekten geçiren bir dizi mi söylenildiği gibi yorumlarınızı bekliyorum:cool:
  51. conquerorr

Number One da yayınlanan bir oyun programı vardı neydi?

Arkadaşlar number one'da gününü bilmiyorum bir program var pc,ps,xbox gibi oyun fragmanları gösteriyor adını bir türlü hatırlayamıyorum bilen varsa nolur cevap yazsın şimdiden teşekkürler:))
  52. conquerorr

Fifa 12 kadro güncellemesi

arkdaşlar fifa 12 de kadro güncelleme si olan varsa benimle paylaşabilirmi birde oyunu indirenler online oynayabilirmi bir yolu çıktımı cevabınız için şimdiden teşekkürler:)
  53. conquerorr

The pirate ye explorer dan neden girilmiyor

arkadaşlar torrent sitesi olan pirate ye bir türlü girilmiyor neden olabilir ultrasurf la giriliyor ama internet explorer dan girilmiyor yardımcı olacak arkdaşlara şimdiden teşekkürler:)
  54. conquerorr

Yeni Başlayan veya Yakında Başlayacak Olan yabancı Komedi veya aksiyon diziler

Yeni Başlayan veya Yakında Başlayacak Olan yabancı Komedi veya aksiyon diziler var mı bilgi verirmisiniz?
  55. conquerorr

The Walkind Dead 3.sezon ne zaman?

The Walkind Dead 3.sezon ne zaman?açıklandımı bilgi verirmisiniz?
  56. conquerorr

Film riplemek

Arkadaşlar film riplemek nedir?neden riplenir? ve nasıl riplenir öğrenmek istiyorum da yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler:cool: