Arama sonuçlarınız

1. Webkurum

Kaliteli 4x4lük TV Arıyorum

50 yada 55 inc 3d smart özelliklere sahip full+ full tv arıyorum.3D performansı ve özellikle çok film izlenecek.Çok sık film izleyen birisi olduğumdan (babamda öyle olunca) çok iyi performans vericek bir tv arıyoruz. Fiyat sınırı 4000 TL civarı olucak şekilde önerirseniz memnun kalırım.
  2. Webkurum

Operatör Telefon Tavsiyesi

Arkadaşlar Operatör hiç önemli değil her operatöre geçebilirim. 24 Ay ile alacağım . Cihaza 70-80 lira verebilirim. Eğer cihaz + paket olursa 100 liraya kadar çıkabilirim. Paket olarak neredeyse hiç konuşmam temsili 50-100 dakika olsa yeterli.Önemli olan internet. İnternet kullanımım biraz...
  3. Webkurum

Drag Racing

Android tarafında oldukça ilgi gören Drag Racing, son zamanın en popüler oyunlarından bir tanesi.Oyunun kontrolleri ve oynayış sistemi gayet basit.Oyunun işleyişi drag yarışlarını gerçekleştirmek üzere geçiyor.Multiplayer özelliği barındıran bu oyun aracınızı alıp satmanızı,yükseltmenizi ve...
  4. Webkurum

Aklıma Takılan iPhone 5 Hakkındaki Soru

Arkadaşlar iPhone 5 Almayı düşünüyorum.İlk defa ios cihaz kullanıcağım.iPhone tercih etmemin sebebi uzun süre(2-2.5 yıl) kullanıcağımdan dolayıdır.Aklıma takılan soru işareti ise 1)Çizilme sorunu 2)16 GB'nin yeterli olup olmayacağı. Super User sayılırım. Oyun ve web ağırlıklı kullanacağım...
  5. Webkurum

Yedeklem

Arkadaşlar jelly bean yükleyeceğim tablete . Ama beğenmezsem geri dönüş için şuan olan android sürümümü nasıl yedeklerim ? Honeycomb var şuanda. Yedekleme nasıl yapılıyor ? (Oyun ve uygulamalar değil android sürümünden bahsediyorum)
  6. Webkurum

Vınn'ı Paylaştırma

Arkadaşlar 2.5 aylığına şehir dışındaydım , neti kapattırdım boşa ödememek için. Birkaç günlüğüne vınn kullanacağım . Vınn'ı nasıl paylaştırabilirim ?
  7. Webkurum

Torrent Hakkında

Superonline 20 mbit tarifedeyim ve torrent dosyası indirirken 20kb gibi komik hızla karşı karşıyayım . Pardus dosyasını test olarak kullandığımda idm ile 25 mbit hızla indirmekteyim. Torrent hızımı izleyici eklesemde güncellesem de değiştiremiyorum max 200 oldu 150 oldu . HDD de 15 gb yer var ...
  8. Webkurum

Superonline - Bakar mısınız ?

Superonline fiber kullanıyorum . Normalde akk geçince düşer 12den sonra reset atmadan hız düzelirdi. Reset atmama rağmen düzelmedi 17 dakika geçti ne yapmalıyım ? Düzelmeyen var mı ?
  9. Webkurum

Adobe After Effects Video Uzunluğu

AAE'ye bugün başladım . Birkaç edit vs yapmaya çalıştım ve yaptımda. Ama 4 saniyelik bir video oldu . Yani video zaten4 saniyelik renderledim . Bunun süresini nasıl uzatabilirim ? 4 Saniyede olan işlemleri 30-40 saniyede yapmak istiyorum tabiki videoyu dona dona yapmadan.
  10. Webkurum

Kamera veya Fotoğraf Makinesi Tavsiyesi

Kamera veya Fotoğraf makinesi almayı düşünüyorum . Yanlız hangisini alırsam alayım Videoyu çok iyi çekmesi gerek. İnceleme olaylarına gireceğim birkaç video çekmem lazım . Bilgi seviyem yüksek bu konuda ama içli dışlı olan kişilerden tavsiye bekliyorum . Bütçe şuanlık belirtmiyorum uçuk...
  11. Webkurum

Samsung Galaxy S3'e Gamepad(Kol) Bağlamak

http://www.youtube.com/watch?v=Bgc5cNnwihw http://www.youtube.com/watch?v=46IiRyigUH0 Sadece s3 değil tüm android telefonalr için geçerli bir kural . Özellikle tablet,Galaxy S3 ve Note kullanıcılarına tavsiye ederim . :thumbup: Not: Program root yetkisi istiyor. Rootsuz telefon kalmasın ...
  12. Webkurum

Mesaj Düzenleme

Bildiğiniz üzere Sdn'de belirli bir dakikadan sonra mesajınızı editleyemiyorsunuz.Bu beni çok rahatsız etmeye başladı. Tabiki Sdn yöneticileri bunu belirli bir amaçla yapmıştır. Ama bu konuyu kulüb kurma amaçlı açtım . Android tanıtımları vs. yapacaktım. İlk mesaja beğenilenleri ekleyecektim vs...
  13. Webkurum

Android Kullanıcıları Kulübü ## AlımlarAçık ##

Madem forumumuzda bu kadar android kullanıcısı mevcut. Bende Android Kullanıcıları Kulübü'nü kurmak istedim. Android kullanan arkadaşları liste halinde bu mesajımda bulunduracağım. Katılmak isteyen kullanıcılar konuya " Katılmak istiyorum. Kullandığım Cihaz: xxxxx " Şeklinde mesaj atmaları...
  14. Webkurum

Samsung'da SDN Logosu

Arkadaşlar bugün izmirde optimum alışveriş merkezinde samsung'a girdim ablama klima bakmak için . Bir de ne göreyim. Kasada duran kişinin önündeki vitrinde yemek sepeti samsung ve sdn'in logosu bulunmakta. Bu beni çok mutlu etti ve onurlandırdı. Direk sdn yazmamışlar ama sdn'in maskotunu...
  15. Webkurum

Ask.fm de ücretsiz beğeni

5 Hesaptan 30'ar olmak üzere 150 beğeni yapıyorum. Yani 30 soruyu 5 farklı hesaptan beğeniyorum.Referans amaçlı yapıyorum. İsteyenlerin konu altından yada pm ile ask.fm profil linkini vermesi yeterlidir. Not:Konu yanlış yerde ise taşınsın lütfen. Pek uygun yer bulamadığımdan buraya açtım. Not2...
  16. Webkurum

Fibere kavuştum beyler !

21:50 uçağı ile izmire ablamın yanına geldim. Fiber internete kavuştum . Kablosuz kullanarak girdiğimde aşağıdaki hız sonucunu alıyorum. Kabloluyu siz düşünün :D Yanlış anlaşılmasın. Hava falan atmıyoruz burda sadece sevincimi paylaşmak istedim :hammer: TTden bir kaç haftada olsa kurtuldum.
  17. Webkurum

Müthiş İndirim (AKKSIZ HAYATA MERHABA)

Evet arkadaşlar bir forumda rastladım. Bir üye onaylanan paketleri sızdırmış. Kesin doğru demiyorum ama eğer doğruysa bu fiyatlar bence müthiş.
  18. Webkurum

Telefon tavsiyesi

Dedeme telefon almayı düşünüyorum sizce ne önerirsiniz. Kapaklı bir nokia kullanıyor. Çok eski birşey olmasın ama çokta karışık olmasın. Sağlam ve açık seçik olsun . Bu şekilde öneri alabilirmiyim? Teşekkürler :)
  19. Webkurum

Lenovo ideapad Gta IV sorunu

Evet arkadaşlar bir sorun başıma geldi. GTA IV oyununu birkaç kez oynadım. Ablamın lenovo ideapad serisi bir pcsi var. Ona yükledim torrentten kurulumu yaptım. Razorun cracki bulunuyor.310 m ekran kartı,4gb ram i5 işlemci var laptopun. Çok iyi olmasada gta 4ü orta ayarlarda çalıştırabilecek...
  20. Webkurum

Leechturk kapandımı ?

Arkadaşlar dün download yapmıştım bugün de bir dizi indirecektim . Bir girdim kapalı. Site açılmıyor . Aynı sorunu yaşayan varmı ?
  21. Webkurum

Hangi linux sürümü ?

Linux sürümü kurmak istiyorum diğer pcmde var.Sizce hangi sürümü kurmalıyım KDE falan ?
  22. Webkurum

Tabletle ilgili bir sorum var ?

Arkadaslar tablete usb baglantisi ise baglandigimda 5 gbdan fazla kopyalama yapamiyorum disk bicimlendirmesi yuzunden. Ps3tede bu boyle. Filmler orn. 7 ila 20 gb arasinda. Bunlari nasil kopyalayabilirim. Bilgisi olan varmi ?
  23. Webkurum

İpod Touch 4. Nesil - Bilgisi olanalr yorum yaparsa sevinirim

İpod Touch 4. Nesin(En son sanırım) almayı düşünüyorum. 8 GB yetmez diyorlar 32 GB düşünüyorum. Sizce nasıl özellik bakımından ben beğendim. Görüşlerinizi almak istiyorum. Sizce değer bir ürün müdür ?
  24. Webkurum

Alışveriş için bakar mısınız ?

Arkadaşlar şöyle 24 taksit yapan fiyatları uçuk olmayan elektronik site varmı ? Güvenilir böyle bir site varsa yazarsanız sevinirim.
  25. Webkurum

Ekran Kartı

Arkadaşlar birkaç gün önce konu açmıştım pc toplamayı düşünüyorum. Yanlız biraz beklememi tavsiye ettiler. Bende tavsiyeye uyacağım. Bende diyorum ki madem öyle şuanda ekran kartı alayım 1000 tl gibi bir rakama. En azından ekran kartı almam toplarken pcyi , hemde güncel oyunları bu makinede...
  26. Webkurum

RC Car Hobiciler Burdamı ?

Rc Car almayı düşünüyorum daha almadım ama konuştum. Yeni başlayacağım için yükseltilebilir model düşündüm .Resim aşağıda . Herkes alacağı veya kullandığı araçları sergilesin , benim gibi amatölerede tavsiye versin :dil:
  27. Webkurum

Oyun Pc'si tavsiyesi

Oyun bilgisayarı toplayacağım.2000 max 2500 aralığında bir pc toplamak istiyorum. Yanlız özellikle GTA IV Liberty City , Crysis 2 ,Cod MW 3 gibi oyunlarda fps düşmesin. Very high da oynatan güzel bir pc istiyorum. Kasma söz konusu bile değil ,istemiyorum. Tavsiyenizi bekliyorum. Umarım bu...