Arama sonuçlarınız

1. R

Sodalı Kumlama Uygulaması

Merhaba arkadaşlar hepimiz günlük hayatımızda gözümüze çarpan ama bir türlü çözüm getiremediğimiz kirlilikleri hayatımızdan atmak istiyoruz. Bahçe duvarlarımız mutfak tezgahlarımızda evlerimizin her hangi bir köşesinde oluşan tortu tabakalarına veya partiküllere şahitlik ediyoruz. İşte bu tortu...
  2. R

Yeni Soluk İptv

YENİ SOLUK İPTV Merhaba arkadaşlar hepimiz televizyon izlemeyi seven insanlarız. Televizyon olmadan neler yapardık düşünemiyorum bile. Haber aldığımız çeşitli programlar seyrettiğimiz yarışmalar ve dizelerle eğlendiğimiz televizyon yayıncılığı ilk başladığı günden bu yana çok fazla değişime...
  3. R

VDS İLE UÇUN

Merhaba arkadaşlar. Günümüzde yayılan internet işçiliği bu işi daha sağlıklı ve hızlı gerçekleştirmek için bir çok yan kaynağa baş vuruyor ve bunların başında ise bireysel bir hizmet sağlayan vds geliyor. Türkiye’de de Vds hizmeti veren bir çok firma bulunmaktadır. Vds kullanıcılara kendi...
  4. R

Ankara’da Gezilecek Yerler

Merhaba arkadaşlar gezmeyi seven bir toplum olarak gezilecek yerleri de merak etmekteyiz. Ankara başkentimiz olduğu için bu gezilecek yerlerin başında gelmektedir. Sitemiz de sizler için Ankara’da gezilecek yerler başlığı altında bu yerleri sizlere tanıttık. Ankara hem doğal güzellikleri bunun...
  5. R

Türkçe Paragraf Soruları (Önemli)

Merhaba arkadaşlar ben paragrafta hızımı ve anlama kabiliyetimi arttırmak için kitap okumaya başladım ayrıyetten paragraf sorusuda çözüyorum.Sizce günlük 40 paragraf + 30 sayfa kitap okumak iyi mi yoksa yükseltmelimiyim ? Eşit ağırlığım.
  6. R

Bilgisayar Önerisi

Merhaba arkadaşlar, Bi kurumda sadece internete girmek amacıyla donma yapmadan işlemleri yapılabilecek şekilde makine alacağız. Oksid Bilişim ile anlaşmamız olduğu için bu firmadaki fiyatlar indirimli olacak tarafımıza. Ne tür özelliklerde bir bilgisayar donanımı olsa işimizi görür. Ekran...
  7. R

Android Güvenlik Açığı Ve Korunma Yolları

Arkadaşlar, Android kullanan milyonlarca cep telefonu büyük bir güvenlik tehdidi altında olabilir. Güvenlik uzmanı Ravi Borgaonkar’ın blog sayfasında yaptığı açıklamaya göre, Samsung, HTC, Motorola ve Sony Ericsson gibi Android kullanan sayısız akıllı telefonun, bellek kartlarındaki tüm...
  8. R

Ustaların Fikrini Almak İstiyorum

Selamun aleyküm, Ben bu yaz 3 aylık bi kursa gitmek istiyorum 3 ay sonra öğrendiklerimle kendimi geliştirmek için şirkete girip çalışmaya başlayacağım. Kararsız kaldığım birşey var Web Tasarım Kursu Web Programcılığı Grafikerlik Kursu Veya önerileriniz neler olabilir ? Bu konu hakkında...
  9. R

Adsense Reklam yerleşimi hakkkında fikir

Arkadaşlar, www.dehablog.com bloğumdaki temaya uygun adsense yerleşimi nasıl olur ve nereden ekleyebilirim.
  10. R

Php

Merhaba arkadaşlar footerde hata var çözemedim yardımcı olurmusunuz. error, unexpected '<' in /home/kolayhit/public_html/wp-content/themes/web5/footer.php on line 2 footer.php içeriği <?php <p>&nbsp;</p> <p align="center"> İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan Scriptci.in...
  11. R

Ücretli iş yaptirilacaktir

ModNot: Bahsi geçen ücret konusunda shiftdelete.net'in hiç bir sorumluluğu yoktur Merhaba arkadaşlar bi kaç şey yaptırmak istiyorum; Üst banner Okul için Flash şekilde olması gerekiyor. (Fireworks) Düğün Veya Nisan davetiyesi (Fireworks) Birde Tv logosu (Fireworks) Bunları Fireworks...
  12. R

Php de sitemap nasil yapilir ?

Merhaba arkadaşlar php sitem var ancak sitemap nasıl yapabileceğimi bilmiyorum. Bazı kişiler örnek vermiş ancak düzenlemesini yapamadım. Bu konu hakkında bilgi sahibi kişiler varmı forumumuzda ?
  13. R

Şifremi Unuttum Butonu

Site adresi http://www.pvp-serverler.gen.tr sitemdeki script yayıncısı tarafından dağıtılmış bi script yalnız scriptte şifremi unuttum butonu yok nasıl yapabilirim sizc bunu ?
  14. R

Php ' de güvenlik / açik

Merhaba arkadaşlar sitem nekadar güvenli bunu test edebileceğim birşey varmı veya sitemde açık varmı yokmu bakabilirmisiniz sizlere zahmet. muizz.net
  15. R

Php acil yardim

http://www.muizz.net/ sitemdeki ana sayfada anket var bi türlü kaldıramadım ordan nasıl kaldırabilirim.
  16. R

Ücretsiz Logo

Merhaba ücretsiz logo yapabilicek varmı ? Birisi bu boyutta http://haberportal.baymyo.com/userfiles/image/adv/adv_275x150.png biriside http://www.muizz.net/App_Themes/HERBAY_NBLACK/images/logo.png Site ismi : muizz.net Yapanların şimdiden ellerine sağlık.
  17. R

Register.com domain

Merhaba arkadaşlar register.com da domain regledim kendi indexini attı paneli ingilizce anlamıyorum.Nasıl indexi kaldırabilirim. Ftp de gözükmüyor.
  18. R

Düşünceniz nedir ?

Merhaba arkadaşlar elimizde bi proje var proje için gerekli şeyler hazır ancak bi eksiğimiz var.Domain ismi ne olur karar veremedik.Bir site kurucagınızı düşünün site mynet olsun içeriği herşeyi aynı buna verebileceğiniz isim ne olurdu ? kısa ve öz gerçekten ciddi anlamlı domainler gelen varsa...
  19. R

Asp 'de uzman kişilerden destek bekliyorum

Merhaba arkadaşlar sitemde yeni üyelik almak için veya şifremi unuttum a tıklayınca...