Arama sonuçlarınız

1. C

1200 tl pc topladım .. sizce nasıl ?

mrb pc asagıda belirttğim gibi. Max bütcem 1200 tl peşin alıcagım. hafta sonu vatandan almayı dusnuyorm. Başlıgı acmamım sebebi: örnegin ekran kartımla(Ram,anakart, ekran vb) aynı düzeyde çalısabilen ve daha ucuz olan fakat bnm bulamadgım bir parca vardır die bir bakmanızı istiyorm. bu sayede...
  2. C

Kasa woltu neye göre ayarlanır..

http://www.vatanbilgisayar.com/Ram/corsair-cmz4gx3m1a1600c9-4gb-vengeance-ddr3-1600mhz-cl9-tek-modul-bellek/productdetails.aspx?I_ID=51143 ram bunu takıcam . takmayı dusunuyorm + önerdiginz kasalar gayet sık belki oraya gidince 500 watt power aynı bos kasayı ayrıda yapabilirm:) XILENCE'de cok...
  3. C

simdi kasamdaki butun hddmı fln yazıyım bıde sız kontrol edın uyumluluk acısından :) http://www.vatanbilgisayar.com/Bilgisayar%20Kasas%C4%B1/xigmatek-cpc-t45ub-t51-asgard-pure-black-edition-500w-midt-atx-siyah-kasa/productdetails.aspx?I_ID=42536...
  4. C

gittim kendim baktmda .. kasa asırı buyuk yanı odamda ona yer ckmaz:) baktm bulamadım 1+1 funlı bi kasa . 350 watt almayı dusnuyorm..öneriniz varmı? ve önerdidginiz fx-4100'i almaya karar verdim.. yardmcı olanlara tessekkurler..
  5. C

http://www.vatanbilgisayar.com/Bilgisayar%20Kasas%C4%B1/xigmatek-cpc-t45ub-t51-asgard-pure-black-edition-500w-midt-atx-siyah-kasa/productdetails.aspx?I_ID=42536 Alcağım kasa bu wattıyla beraber uygunmudur ?
  6. C

ekran kartım hd 5570 1gb 128 bt atının. fakat bunakarsı onerebilceginz daha iyi bi anakart ve islemci varsa o fiyatlarda ilgilenebilirz. özellikle vatanda %25 gibi bi indrim zamanında hepsını almayı dusunuyorm..
  7. C

allıcam anakartım: ASUS M5A78L-M LX AMD 760G/SB710 AM3+ DDR3 1866MHZ alıcam islemci: AMD ATHLON II X3 455 AM3 3.3GHZ 1.5MB CACHE 45NM bune gore bı watt ve kasa söylermısnz.. (300 watt sorn olurmu )
  8. C

yenı kasa toplcam.. fakat wolt olayını çözemedim .. islemciye göremı almak gerek... ? i3 bi islemci almayı dusunuyorm.. bilgi verirseniz sevinirm.. tskkurler
  9. C

Kasa Önerisi Bütçe 800-900 TL

elimde 500 gb hdd war gecen sene 90na almıstım :) + elimdeki kasayıda satıcam 1gb hd 5570 war. işlemcim: AMD athlom(tm) 62x2 dual core processor 4600 + 2 ( cpus ) 2.4ghz sistem modeli: GA-MA78GM-52H 3gb ram war bakalmya gzl bıseyler yapcam :) vatanda 170se 150 de sen ona :) netten sıparıs...
  10. C

Kasa Önerisi Bütçe 800-900 TL

mrb. elimdeki pcyı kurtarmya calıstm ama olmadı : ısınmasını bı turlu kesemedım. kendı ımkanlarımla bı kasa almak ıstıyorm. butcem max 900 olabilir. mornitor klavye mouse fln bunlar elimde mevcut. sadece kasa istiyorm. oyun agırlıklı olmasından yanayım.. ATI/NVIDIA sızce hangısı daha ıyıyse onu...
  11. C

İşlemciyi Nasıl Soğutabilirim?

oynadgım oyun counter,dota fazlası dgl. atı hd 5570 ekran kartım war 1 gb 128 bit . ısıyı ölcmek ıcın kullangıdım program core temp. kasayı acmayı fln denıcem . bilgilendirmeyi tekrar yaparm. tsskkrler --- Mesaj Güncellendi --- yine olmadı kasayı actım havayı dısarı yerden yuksege koydm...
  12. C

yaklasık 2 kere termal macun olayını yaptm. funı taktm yıne aynısı oldu b bılgısayar dukkanna goturdm. yenı fun aldm taktık. eskı funda 5 dkda kapanıyodu yenı fun takınca 35-40 dk oyunda durabilyorm. su bilgileride verim: işlemcim: AMD athlom(tm) 62x2 dual core processor 4600 + 2 ( cpus )...
  13. C

internetten oyuna girince işlemci sıcaklıgı 140-150lere kadar cıkıo ve buda kasayı kapatmasına neden oluo. islemci funını degıstırdım.fakat oyunda 40-50 dk sonra yıne 140-150lere cıkıo ve kapanıo. baska bı yontem daha warmı ısıyı dusurmek ıcın ? tsskrler
  14. C

Bilgisayarın birden kapanması

kahretsin ... sadece 1 saat acık kaldı yıne kapandı. ya internetten bı sorun olamazmı.s normal oyun acık kalıo 123123 saat kapanmıo. netten gırdıgınde cat .S
  15. C

söylıyım. ıslemcı funını degıstırdm duzeltı.. bu tıp bı sorunu olan arkadaslar dırek ıslemcı funını degıstırsınler. tsskkurler.
  16. C

he bide söyle bi bilgi verim. oyuna normal girdgimde sıkıntı olmuyor. denedım 30 dk acık bıraktm kapanmadı. ama internetten girince 5-10 dk ıcınde kapanıyor. ekran kartının uyumsuzlugu degıldır. ıste gutrup denıcem yenı bı fun taktırcam kapanmazsa kalıcak. bu durumda coksacma zaten herseyı...
  17. C

saglun beyler . ekran kartımı yenı aldm 2 hafta once . macunu fln da yenı yaptım ama bı hata yapmıs olmalıyım takarken. direk fun degıstırmeyı dusunuyorm 50 tl gıbı bı fıyatı warmıs . kasayı arkadasmdan aldm toplama oldugu ıcın. yardmlar ıcın tskkrler . fun degıstırdıkten sonra tekrarlarsa bir...
  18. C

gercekten artık kesın sonuc ıstıyorm .. bunaldım ya. islemci fun'nındamı sorun wardır yanı . onerebilceginz fun fln warmı .s
  19. C

yeni bir kasaya gectm. kasa birden bire kapanıo. sadece kasa kapanıo modem resleme, ekran kapanması gibi durumlar olmuyor.. sonra basıyorm yıne acılıo. oyun oynamadıgım surece film mzk gibi islevlerde kapanmıo. guc kaynagından olabilr dediler degistirdim fakat yıne aynı sekılde oyuna girdim 1...
  20. C

Kasanın birden kapanması...

peki bi bilgilendirme yaparmısnz. dediginz dogru olma payı yuksek. güc kaynaklarında bir cesitlilik warmı ? sukadar olmalıdır bu kadar olmalıdır die . işlemcim: AMD athlom(tm) 62x2 dual core processor 4600 + 2 ( cpus ) 2.4ghz sistem modeli: GA-MA78GM-52H fiyatlara baktımda 500 yazanlar bile var...
  21. C

Kasanın birden kapanması...

mrb. bugun yenı bı kasa aldm. hersey guzeldı. 5 saat acık kaldı ve 35 dk once bırden kapandı. önemlı degıldır dedım actım ve oyuna yıne gırdm. 5 dk sonra kapandı bu sefer. neden kaynaklana bilir ? ekranın elektirgi fln duruo modem olsn hepsı duruo onlarda bi git gel olmuo. sadece kasa...
  22. C

Ati driver sorunu

cok sagol.
  23. C

Ati driver sorunu

hd atı 5570 ekran kartım var driver bulamıyorm. win 7 32 bit acill tsskkurler
  24. C

İşlemcimi değiştirmek istiyorum

dedignz gibi düsk aldm. counter veya dotada sıkıntı yapıcagını tahmin edemedim. aslnda yuksek alsam bıle ıslemcımın buna ızın vermeycegını bıraz gec anladm:) en mantıklısı beklemek ve bununla idare etmek. tskkrler.
  25. C

pekala. islemcimi degistirdgimde devamında neleri degistimemg erekicek. yani ekran kartını aldm simdi islemcide dvamı gelicekmi anakartı flnmı degıstırmelıyım ?
  26. C

3 gb ddr2 ramım war .
  27. C

mrb. dün ekran kartı aldm fakat counter war3 gıbı oyunlarda haladaha kasma yapıyo. islemcimin degismesi gerektigini düşünüyorm. işlemcim: p4 / 2.8 mhz anakartım: http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=2304#sp ekran kartım atı HD5570 ltfn biraz bilgi verirmsnz. bir kacda öneri. bu...
  28. C

Ekran kartı sürücüsü

Mrb. ekran kartımı aldım fakar driver bulamıyorm .. ltfn acill yardm atı radeon hd5670 aLdm fakat driver bulamıyorm..:s
  29. C

Ekran kartı tavsiyesi

çok tskkur ederm sgln:)
  30. C

Ekran kartı tavsiyesi

ikisinden birini secermisnz bnm yerime :) ddr5 kesinlikle destekler öyle dimi? bugun bilgisayar dükkanına gittimde desteklmiye bilir fln demisti :) --- Mesaj Güncellendi --- birde...
  31. C

Ekran kartı tavsiyesi

200 tl ayırabilirm.
  32. C

Ekran kartı tavsiyesi

cok fazla bilgiye sahip degilim. ıntel pentium 4 2.80 Mhz ıslemcım war. DDR2 ram. ekran kartım atı radeon x1550 degıtırmek ıstıyorm. DDR3 ekran kartlarını desteklemıyebılır gibi bi durum warmıs. 128 bit almak istiyorm. counter,dota gibi oyunlar ıcın . biraz bilgi ile beraber tavsiye verirseniz...