Arama sonuçlarınız

1. C

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Davetiyemi aldım teşekkür ederim :)
  2. C

LeechTurk.Com Davetiye Dağıtımı

Bana da gönderirseniz sevinirim. [email protected]
  3. C

Bitturk.net Davetiye Dağıtımı

Bana da gönderirseniz sevinirim. [email protected]
  4. C

Ben de alabilir miyim ? [email protected]
  5. C

Bana da gönderebilirseniz sevinirim. [email protected]
  6. C

LeechTurk.Com Davetiye Dağıtımı

Bana da gönderebilirseniz sevinirim. [email protected]
  7. C

Türk Antivirüs Yayınlandı!

Başlı başına rezalet,bu arkadaşlar bence hemen open source yapıp programcılarımızdan destek almaları gerekiyor.Belki bu şekilde gelişebilir.
  8. C

Digiturk Play 'den Fenerbahçe-Galatasaray Maçını İzlemek ?

Arada sorunlar olabiliyor.Onun yerine arkadaşlarını alıp çok daha uygun bir fiyata ve eğleneceğin için cafe,kahvehane vb. yayın yapan bir yere gitmen daha mantıklı olur.
  9. C

Zokora Tekme Atmadı

Irkçılığı kesinlikle savunmuyorum emrenin ceza almamasınada tepkiliyim ama zokorayıda trabzonspor yönetiminin doldurduğunu düşünüyorum
  10. C

Yıldırım Demirören İle Fenerbahçe Yöneticilerinin Şok Telefon Kaydı!

Bu adamın söylediği her şey doğru çıktı şimdiye kadar.Böyle bir ses kaydının olduğuna inanmıyorum ama varsa ortalık karışır.Raporlar çelişkili,federasyonun niyeti belli açıkça gözüküyorki dönen bir dolap var.İstediğim yapan kişilerin bunları açıklayıp bir an önce herkesi memnun edecek bir yol...
  11. C

Turkiye ve siyahi insan

Türk insanı ve akıl almaz yaratıcılığı :)
  12. C

Final maçı iptal mi olacak?

Keşke biraz düşünülerek daha anlamlı bir şeyler yapılsaydı.
  13. C

Aziz Yıldırım: Ligden çekiliriz!

Açıklamaları samimi bulmuyorum çok çelişkili ayrıca sonradan fikir değiştiriyorlar nedensiz bir şekilde,olan taraftara oluyor.
  14. C

SDN Forum Spor Toto Süper Lig 2012 Yılının En İyi Kalecisini Seçiyor

Tarafsız olarak söylüyorum ki, 39 hafta baz alındığında genel olarak açık ara farkla muslera,son maçlara baktığımızda ise volkan.Ama bu işler 1-2 maç güzel oynamakla olmuyor,bizim ülkemizde çok olan bir şeydir bu,bir maç hata yapar küfür edersin,bir maç güzel oynar dünyanın en iyi oyuncusu...
  15. C

Galatasaray 2 - 2 Beşiktaş | Süper Final Şampiyonluk Grubu

Galatasaray yanlış değişiklikler yüzünden galibiyeti kaçırdı.Değişikliklerin hepsi yanlıştı.80. dakikada 5 kanat oyuncumuz oldu.Buda galatasaraya gereksiz 2 puana mal oldu :) Trabzonspor maçındada selçuğu çıkardıktan sonra trabzon top hakimiyetini alıp 2 gol atmıştı.Fatih Terim'in bu sonuçlardan...
  16. C

Messi gol oldu yağdı!

Ligimizdeki bir çok takımdan,hatta beşiktaştan bile daha fazla gol atmış :)
  17. C

1000 TL Sınırlı Toplama PC - Acill Yardım :(

1000 tl ile seni senelerce götürecek bir şeyler yapamazsın,monitör alman gerekiyorsa hiç bir şey yapamazsın diyebilirim :)
  18. C

F.Bahçe'den Beşiktaş'a müthiş teklif

Maç sırasında bayan taraftarların küfürlü tezahüratları oldu.Ayrıca ilk yarıdaki maçta yaşanılan olaylar biliniyor.Beşiktaş için en uygun yerin olimpiyat stadı olduğunu düşünüyorum.
  19. C

Yandex Hacklendi!

Bununla ilgili bir konu mevcut...
  20. C

Yandex, Hotmail , Google , Paypal , Microsoft'un siteleri hacklendi

Evet hepsi gitmiş sağlam saldırı yapmışlar helal olsun :)
  21. C

Yandex, Hotmail , Google , Paypal , Microsoft'un siteleri hacklendi

Hepsi açılıyor bende şu an
  22. C

Galatasaray - Beşiktaş | Ne zaman? Hangi Kanalda? | Süper Final Şampiyonluk Grubu

Maçın zorlu geçeceğine inanıyorum,bir yanda moral bulmuş beşiktaş,bir yanda şampiyonluk yolunda en önemli maçlarından birini oynayan galatasaray.Taraftarıyla birlikte baskılı oynayacağını ve top hakimiyetini bırakmayacağını düşünüyorum.Beşiktaşın iki bekininde defansif özellliklerinin olmaması...
  23. C

Fatih terim'e 3 maç ceza

Gitmeyenler genelde böyle biliyor :) Fenerbahçe stadı her türlü olanaklara sahip yeni olmadığı için.Arenada daha eksiklikler var,ben kadıköye tek araçla 20 dakikada giderken daha yakın olan arenaya 2 saatte gidiyorum :) Özettir bu bence.
  24. C

Fatih terim'e 3 maç ceza

Şükrü saraçoğlu ulaşım bakımından çok uygun,kadıköyün en işlek yerinde.Arena ise ulaşım bakımından o kadar zor ki,bunu gitmediysen bilemezsin :) Ben bir kaç maça gittim ve gördüm,ordaki sıkıntılar çözülene kadar o stadyum dolmaz... Bunu tarafsız yazıyorum emin ol :)
  25. C

Fatih terim'e 3 maç ceza

Ağır bir küfür etseydi maç esnasında tribüne gönderilirdi.Tahkim büyük ihtimalle cezayı indirir,rüştünün 1 maç ceza alıp fatih terimin 3 maç ceza alması uygun olmaz.
  26. C

Wp kurulumu

Biraz öyle oldu ama hepimiz bu işi bilerek doğmadık ya ? Arkadaşta kısa sürede öğrenecektir eminimki...
  27. C

Önerdiğim Programlar ve kısa İncelemeleri

Bittorrent yerine uTorrent kullanırım,daha küçük boyutlu,işlevsel ve arayüzüyle beni kendine çekiyor.Onun dışında everything ve irfanview gereksizdir.CD burner xp yerine de burnaware tercih ederim.Hotspot shield free sürümü interneti yavaşlatır,reklamları can sıkar.Tabi bunlar benim şahsi...
  28. C

Winzip mi Winrar mı 7-Zip mi

Fazla işim olmadığı için winrar kullanıyorum.İlk başladığımda winrar ile başlamıştım,alıştık bir kere devam ediyoruz :) Freeware yazılım sevdiğim için 7zip bir ara deneyeceğim.
  29. C

Firefox ile 3D Farkını Yaşayın

Normal bir ev kullanıcısı için söylemiştim :)
  30. C

Firefox ile 3D Farkını Yaşayın

Ne gerek var ki ? :) Firefox'un övülen tek noktası olan eklenti desteği bunlardan ibaret :)
  31. C

Samsung Galaxy Ace S5830i

Kararsız kaldım gerçekten.Biraz daha araştırıp alsam iyi olacak :)
  32. C

Vodafone'dan Avea'ya geçeyim mi?

Reklamları hoşuma gidiyor,tarifeleri ucuz,fiyat & kalite orantısı yerinde.Ben memnunum tavsiye ederim.
  33. C

Komik Resim Arşivim

1,405 kişi bakmış :) Sanırım her fotoğraf için ayrı oluyor sadece burada paylaştım çünkü :)
  34. C

Issız Bir Adaya Düşseniz Yanınıza Alacağınız 5 şey Ne Olurdu?

Cep telefonu,bilgisayar,bol bol yiyecek ve içecek,wc kağıdı,mızrak vb. :)
  35. C

Güvenlik yazılımı tercihiniz ücretli mi ücretsiz mi ?

1 yıllık zemana lisans kampanyasından yararlandım.Bedava kullanıyorum şuan :) Ayrıca mse kullanıyorum.Bilinçli bir kullanıcıyım,ekstra bir güvenlik yazılımına para vermeyi düşünmüyorum :)
  36. C

Acayip Bir Bilgi :)

Böyle karikatürleri seviyorum :)
  37. C

Türkiye'nin ilk yerli antivirüs programı

Yukarıda arkadaşın dediğine katılıyorum.Destek olmak için kullanılabilinir,ancak kimsenin normal av programını kaldırıp bunu kullanacağını sanmam.
  38. C

Söyle Rahatla

Bugün bir kez daha sordum nereye gidiyor türk futbolu diye... Galatasaray gibi bir takımın şampiyonluk yolunda en önemli maçlarından birini oynuyor,stad 35.000 kişi... Acaba bunun nedeni ulaşım sorunları ve hafta içi olması mı ? Bizde erman toroğlu gibi türk futbolunun ruhunu mu çağırsak ?
  39. C

Acayip Bir Bilgi :)

İlginç,kadından her yerde korkacaksın arkadaş :)
  40. C

Firefox'u Devleştirin

Böyle gereksiz eklentilerle binlerce oldu zaten :) Kuru kalabalık.
  41. C

Sizce En iyi Resim ve Dosya Upload Sitesi Hangisi?

Resim: www.imgur.com Dosya: www.mediafire.com
  42. C

En iyi Forum siteleri ?

Shiftdelete,donanimhaber ve maxigame :) dh üyeliğim yok ama sürekli güncel paylaşımlar olduğu için yararlanıyorum oradan...
  43. C

Netvarium adlı site

Burası türkiye...
  44. C

Instagram nereden para kazanıyor?

Zuckerberg'in milyon dolarlar vererek satın almasından sonra merak etmişimdir bunu :)
  45. C

Nostalji

Fifa ile tanışmam 2003 yılında oldu.Azmı sabahladık başında :) Hatırlayanlar ve özleyenler vardır belki,ben indirdim ve oynuyorum şuan :) http://www.youtube.com/watch?v=6wxSLKu7kmE&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=GcUHl2wLnVM Beğendiğim şarkılardı,belki sizlerede hatırlatır :)
  46. C

E-kitap Okur musunuz?

Kitabın amacına uymuyor bikere,hayatımızı teknolojiye bağlamayalım lütfen,herşeyi yerinde ve amacında kullanalım :)
  47. C

Söyle Rahatla

Aylardır rahat maç seyredemiyoruz... en son alınan kararla türk futbolu büyük risk altına girdi... umarım uefa ağır yaptırımlarda bulunmaz.Bunun zararı büyük olur,türk futbolunun kendini toparlaması zor.İnşallah en kısa sürede bu dava en adil şekilde sonuçlanıp futbolumuz için hayırlısı olur.
  48. C

Memnun Olduğunuz İnternet Sağlayıcı ?

Geçiş sürecinin nasıl olacağı hakkında bir fikrim yok,uzun süre 3g ile idare etmek istemediğimden çekiniyorum şu an için :)
  49. C

Memnun Olduğunuz İnternet Sağlayıcı ?

Bende süperonline'a geçmeyi düşünüyorum.
  50. C

Türkiye Genelinde İnternet Kesildi

Redhack ve anonymous saldırıyı üstlendi,hiç şaşırmadım nerde bir kesinti varsa onlar üstlenir zaten :D
  51. C

Ttnet İnternet Tüm Türkiye'de Koptu !

Az önce yine gitti,umarım bir açıklama yapıp özür olarak akk kaldırırlar :)
  52. C

Bir ay içinde almayı düşünüyorum hangisini tavsiye edersiniz biraz daha ayrıntılı :) Bu arada cam önemli.
  53. C

Joomla lisanslı tema hakkında!

Tema çok popüler değilse bir şey olacağını zannetmiyorum.Hukuki açıdan bir şey olmaz,ama sen yinede tedbiri elden bırakmayıp satın al derim.
  54. C

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-galaxy-ace-s5830i-2-gb-hafiza-karti-hediye-/productDetails.aspx?productId=telcepsams5830&categoryId=371946&SKU=TELCEPSAMS5830-M Yukarıdaki belirttiğim telefonu almayı düşünüyorum.Telefonlar hakkında iyi biliye sahip değilim.Bütçem 600 lira,bu telefon...
  55. C

Ttnet Memnuniyeti

Üç ay önce ttnet müşterisi oldum.Son zamanlarda 360p videoları bile izleyemiyorum.Genel olarak memnun olduğum söylenemez ama call center gerçekten iyi,hakkını vermek gerekiyor :)
  56. C

Komik Resim Arşivim

Güldürdüysem ne mutlu bana :)
  57. C

En son hangi diziyi seyrettiniz?

Her gün bu sefer başlayacağım diyorum daha kısmet olmadı :) Bana şöyle amerikan pastası tarzında gençlik dizisi önerecek varmı ? :) Başka tarzda olabilir ama öncelik dediğim gibi...
  58. C

En popüler ilk 5 siteniz

www.forum.shiftdelete.net www.twitter.com www.maxigame.org/forum www.medyaspor.com www.youtube.com
  59. C

En iyi Forum siteleri ?

Tasarımı berbat ama aktif bir forum :) Bir sorunla karşılaşmıştım,su içip geldim 10 tane yorum gelmiş :)
  60. C

En iyi video player programı hangisi [ANKET]

Gom player kullanıyorum ama reklam olayı can sıkmaya başladı değiştirmeyi düşünüyorum :) KMPlayer ya da vlc deneyeceğim.
  61. C

500 Internal Server Error

Farkındayım ama uygun yer bulamadım :) .htaccess diye bir dosya var arama yaptığımda çıkıyor ama ben bu dosyayı göremiyorum hosting firmasıda aynısını söylemişti. Edit:Klasör izinlerini 7 5 5 yaparak çözdüm ama site çok geç açılıyor :) neyse yardımın için teşekkürler konu silinebilir.
  62. C

Hiç bir mod vs. kurmadım sadece foruma yönlendirme yaptım siteye girince,sorun olsaydı daha önceden olurdu yeni yapmadım ki.Benden kaynaklandığını düşünmüyorum.SMF kullanıyorum bu arada.
  63. C

Hangi Antivirüs Yazılımlarını Tercih Edersiniz?

Bilinçli bir kullanıcıya microsoft security essentials yeterlidir :)
  64. C

Daha önceden hiç bir sorun yoktu bugün ne olduysa siteme giremiyorum.Aldığım hata şu ; Bugün sunucu değiştirildi,hosting firmasıyla görüştüm klasör izinlerini değiştir dediler.Değiştirdim,sorun hala geçmedi ve yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler.Sorunun kaynağını,nasıl çözebileceğimi...
  65. C

Komik Resim Arşivim

Uzun zamandır arşivlediğim fotoğraflarımı malesef kaybettim.Kısa sürede topladığım küçük arşivimi sizinle paylaşmak istedim :) Albüm şeklindedir,buraya koyması uzun sürerdi :) http://imgur.com/a/VpcbD#0
  66. C

Mütevazi Mecnun

İyiymiş :)
  67. C

Yandex Mail kullananlar için önemli

Yandex yeni bir şirket değil,türkiyeye yeni geldi sadece, böyle bir hatayı nasıl yaparlar aklım almıyor.Denemek için açtığım e-posta adresini kullanmayacağım,aslında beğenmiştim ama bu hata sıradan bir hata değil.Ben hemen hemen bütün bilgilerimi e-posta adresimde saklıyorum.Böyle bir hata...
  68. C

Yoksa Ubuntu Laptop'um için daha mı iyi ?

Wine bir emulatör değildir diğerleriyle karıştırmayalım :)
  69. C

Mynetin reklam saçmalığı

Mynet zaten hep böyleydide,tek sevdiğim video izleme sitesi olan zapkolikte böyle oldu.Artık video izlemiyorum :)
  70. C

Hangi windows 7 sürümü

Sıradan bir ev kullanıcısı için home premium yeterlidir.
  71. C

Avg hakkinda bilgi

Onun yerine avira öneririm :) Sistemi daha az kasar ve daha iyidir ;)
  72. C

Disk Birleştirme (Defrag) Yazılımları Karşılaştırması

Haklısın ama, bu arşivi olanlar için iyi değil :) Yedeklemesi uzun sürüyor
  73. C

Asus x1550

Aygıt yöneticisinden olmamıştı ama vista yüklendi şuan teşekkürler :)
  74. C

Asus x1550

Windows 7 kullanıyorum.Oyunlarda sıkıntı yaşamaya başladım ekran kartımı güncellemek istediğimde amd sitesinde windows 7 için bulamadım.Vista için olanına yönlendirdi ve şu açıklama vardı ; Anladığım kadarıyla windows 7 için desteklenmiyor ama kullanıcı isterse yükleyebilir yazıyor.Daha...