Arama sonuçlarınız

1. F

'Açlık Oyunları' Gerçek Bir Televizyon Şovu Oluyor

Yarışmaya katılan yarışmacıların birbirlerini öldürerek hayatta kalma mücadelesi vermelerini konu alan Açlık Oyunları (The Hunger Games) bir televizyon şovu oluyor. ABD televizyonlarında yayınlanacak olan programda filmdeki kuralların hepsi geçerli sadece birbirini öldürme kuralı yok. Bunun...
  2. F

Telif hakkı ve sosyal medya kimliği hakkında

Arkadaşlar bir torrent sitesinde türkçe dublaj film torrentleri ve oyun torrentleri yüklüyorum. Fakat aklıma takılan birşey var. Bunları yükleyen sadece ben değilim ve ne bileyim bugün aklıma geldi bir sorun çıkar mı diye ? Tamam belki torrentleri yüklemek suç olabilir ama bunları paylaşırken...
  3. F

Artık klavye ve fareye gerek yok, Son Teknoloji Leap var!

Üretenlerin Leap adını verdiği bu ürün bilgisayarınızda klavye ve fare'nin yaptığı işleri sizin yapmanızı sağlıyor. Videoyu izleyince de anlayacaksınız gerçekten çok kolay ve kullanışlı bir teknoloji. Üstelik bu teknoloji kireçlenmeye de yol açmaz. Sonuçta parmaklarınıza kadar elinizin her yeri...
  4. F

Oğlum bak git! - Rock 'n' Roll Versiyon

http://www.youtube.com/watch?v=YjDPoOiaLrQ
  5. F

Google Drive, Dropbox, Sky Drive, iCloud ve Box'u karşılaştırdım

Google Drive yakında kullanıcıların hizmetine sunulacak. Google'da bu işin içine girdikten sonra insanın aklına şu soru geliyor. "En iyi depolama hizmeti hangisi?" Çevrenizeki webmasterlara sorun bakalım hangi depolama servislerini kullanıyorlarmış. Dropbox olabilir mi? yada Sky Drive, yoksa...