Arama sonuçlarınız

1. AhmetKemal

Calculus PDF

Arkadaşlar Soo T Tan ve James Stewart'ın Calculus PDFleri lazım,yardımcı olabilir misiniz?Özelden atarsanız sevinirim.
  2. AhmetKemal

İnternet Sitesi Açmak İstiyorum

Sadece bir alan adı alarak blogger.com'a yönlendirip 20-25 tl'ye site sahibi olabilirsiniz.Blogger.com Google'a ait olduğundan adsense ile de para kazanmanız mümkün.
  3. AhmetKemal

Samsung, Fiziksel Klavyeli Kılıfını Duyurdu

Sızıntılardan dolayı yapmış olma ihtimalleri yüksek.Gelecekteki ürünlerinde kullanacaklarını zannetmiyorum.
  4. AhmetKemal

Bloğum Nasıl? Ne Eklenmeli? Nasıl Yaygınlaşabilirim?

Header kısmı basit duruyor,oraya logo gelebilir.
  5. AhmetKemal

SDN Takipçileri Google'ın Alphabet Kararını Nasıl Değerlendiriyor?

yıllardır komplo teorisi şeklinde insanların konuştuğu,bilgisayarlarımız izleniyor,herşey amerika'nın elinde vs. konuşmalar daha bir değer kazandı.-ki haklılık payı yüksek.
  6. AhmetKemal

Lionel Carole Galatasaray'da!

Ali Ece'nin ''Arsenal sürekli Fransa 2.liginden topçu alıyor'' demesinden sonra beklentiyi yükselttiğim transfer.Telles'i gazlasın yeter.
  7. AhmetKemal

FTP üzerinden site kurmak çok zor mu ?

Blogger kullanacaksan FTP tarzı işlere girişmene gerek yok.Bende biraz kolaycıyımdır ve blogger kullanıyorum.FTP için de geçmişte vBulletin kurulumu falan yaparken çeşitli programlar ile kuruyorduk.FTP dizinine klasörleri kopyala yapıştır yapıyorduk galiba.Bu kadar basit diye hatırlıyorum ama...
  8. AhmetKemal

Mr. Robot 1. sezon 4. bölüm fragmanı!!

sonu fight club olur diye izlemek istemiyorum 2,3.bölümlerini.
  9. AhmetKemal

Hangi Forum Yazılımını Seçmeliyim?

vBulletin 2000lerin başında herkesin kullandığı,phpBB'ye göre kullanımı daha zordu ancak daha güzeldi,şu sıralar o piyasada olmadığım için pek bilmiyorum.SMF bitti artık onu düşünmemek gerek.
  10. AhmetKemal

Tercih

bende geçen sene Çukurova-Elektrik Elektronik'e yerleştim.Girdiğim sene puanları baya düşmüştü Uludağ'ın
  11. AhmetKemal

Tercih

yazılıma ilgin varsa,puanını heba etmek istemiyorsan uludağ-elektrik elektronik mühendisliği 2.öğretim size gelebilir.
  12. AhmetKemal

Chrome'un baş belası

Hjackthis.
  13. AhmetKemal

Seneye Olacak YGS ve LYS İçin Yardım !

Yaz tatilinde YGS bitir,Nisan'a kadarda LYS bitir.
  14. AhmetKemal

Yönetim Bilişim Sistemleri

derken?
  15. AhmetKemal

Bilişim Sektörü

ben elektrik-elektronik mühendisliği öğrencisiyim ve ablamda mühendis.Gaziantep gibi şehirde küçük işletmeler bile ''odaya kayıtlı belge''nizi istiyor.
  16. AhmetKemal

Bilişim Sektörü

Geçen seneye kadar teknoloji fakültesi mezunları odalara kayıt olamıyordu.Toplumun bir kısmı onları mühendis olarak görmüyor,daha çok elektrikçi,makineci gibi görüyorlar.
  17. AhmetKemal

36 Bin Sıralamayla Hangi Mühendisliklere Gidebilirim

Aynen.Otomotiv Mühendisliği de sadece Hacettepe Üniversitesi'nde okunur.
  18. AhmetKemal

Bilişim Sektörü

Ben şahsen yüzde yüz İngilizce bölümü her zaman bir adım önde görüyorum.Onun dışında bir yer tercih edecekseniz ''Mühendislik mi Teknoloji Fakültesi mi olduğuna'' ya da ''şehir güzel mi çirkin mi'' olduğuna karar verirsiniz.
  19. AhmetKemal

36 Bin Sıralamayla Hangi Mühendisliklere Gidebilirim

Mekatronik,Elektrik-Elektronik,Makine mühendisliğini tercih etmenizi öneririm.En iyi ihtimal Yıldız Teknik Üniversitesi-Makine Mühendisliği en kötü ihtimal Dokuz Eylül Üniversitesi-Makine Mühendisliğine yerleşirsiniz.
  20. AhmetKemal

Bilişim Sektörü

130-200.000 arasındaki sıralamalarda 10.000lik fark çok önemli değil,gelme olasılığı yüksek.Geçen seneyi baz alarak düşünmeyin,geçen sene kontenjan açılmamıştı.
  21. AhmetKemal

İnternetden Gelen Gereksiz Reklamlar

hijackthis kullanın.
  22. AhmetKemal

Bilişim Sektörü

Karabük şehir olarak güzel bir şehir olmayabilir ama Abdullah Gül zamanında başlayan üniversiteye büyük yatırım var ve şehrin çoğunluğu öğrenci.Düzce'yi düşünmeyin bile Karabük-Bilgisayar müh yüzde yüz ingilizceyse.
  23. AhmetKemal

Blogger ile yaşadığım sorun

İlk paragraftaki sorunu resimlerle anlatırsanız belki yardımcı olabilirim.
  24. AhmetKemal

Blogger ile Para Kazanmak Mümkün Mü?

Adsense bildiğim kadarıyla Blogger kullanıcılarına ilk 6 ay üyelik vermiyor
  25. AhmetKemal

Domain öneriniz?

Arkadaşlar,elektrik-elektronik mühendisliği öğrencisiyim.Bilim-teknoloji-programlama konularına ilgili ve bazı noktalarına hakimim.Yeni bir blog açmayı düşünüyorum ancak aklıma alan adı gelmiyor.Bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
  26. AhmetKemal

Bilişim Sektörü

Karabük yüzde yüz ingilizce miydi
  27. AhmetKemal

Websitem hakkında

Adsense için 6 ay beklemeniz lazım
  28. AhmetKemal

Heroes reborn dan bilgiler!

Finalde yapmamıştı,sezon finalinden sonra bitirmişlerdi mis gibi diziyi.
  29. AhmetKemal

iPhone'da Güncelleme Yaparken Yaşanan Hafıza Sorunu Tarih Oluyor

Apple iOS güncellemesi sırasında yaşanan ''yetersiz hafıza'' sorununu iOS 9 ile birlikte ortadan kaldıracak.Güncelleme esnasında yeterli alanı sağlamak adına bazı uygulamalar silinecek ve güncellemeden sonra otomatik olarak yüklenecek...
  30. AhmetKemal

Boş Değilim Kampanyası...

250 mb :|
  31. AhmetKemal

C++ dili öğrenmek

Bence C'den önce Python öğrenmelisin,gözünü korkutmamak adına.Kısa sürede Python'ın temelini öğrenip C'ye geçebilirsin.Elimdeki C kitaplarının PDF'lerini de mail atarsanız size yollayabilirim. [email protected]
  32. AhmetKemal

Facebook'ta çalışmak için nerede okumalıyım?

Kardeşim en kötü İzmir ya da Ankara'da devlet üniversitesinde okuman gerektiğine inanıyorum.Katip Çelebi ya da Yıldırım Bayezid Üniversitesi'nde de okuma kesinlikle.Fırsatın varsa bekle derim.
  33. AhmetKemal

Galatasaray, Sabri Sarıoğlu ile yeniden anlaştı

#GalatasaraydaH ırsızVar
  34. AhmetKemal

C dili için kaynak

Öncelikle Python gibi C temelli basit olan dili öğrenmenizi öneririm.Ben buradan başlamıştım > https://www.youtube.com/user/ekalyoncu81 Python öğrendikten sonra C'yi videolarla öğrenebilirsiniz.Yoksa da size mail olarak elimde bulunan kitapların pdflerini atabilirim.
  35. AhmetKemal

Evde oturarak nasıl para kazanılır ?

internetine güveniyorsan upload yaparak para kazanabilirsin,ancak onda da telif hakkı devreye giriyor.
  36. AhmetKemal

En İyi E-Posta Servisi Sizce Hangisi?

Yahoo'da enteresan bir şekilde mailler geç gelmeye başladı,ayrıca iPhone'daki Yahoo uygulamasında da bazı mailleri 'okundu' olarak işaretlediğinizde,tekrardan o maillerden bildirim alabiliyorsunuz.
  37. AhmetKemal

Samsung'un Hayat Kurtaran Trafik Projesi

Yaygınlaşması -özellikle Türkiye için- çok olanaksız gözüküyor.
  38. AhmetKemal

Hosting ve Domain Hakkında

godaddy
  39. AhmetKemal

Delta Homes sitesinin kaldırılması

hjackthis öneririm
  40. AhmetKemal

Yeni başlayanlar için programlama...

Bende senin gibiyim şu an üniversite okuyorum ve python'dan başlamayı tercih ettim.baya kolay ve anlaşılır bi dil.
  41. AhmetKemal

Zamunda.net Giriş Sorunu

Arkadaşlar Turkcell Superonline kullanıyorum yaklaşık 1 senedir.İlk kez bu kadar çaresiz kaldım.Zamunda.net'e bu sabah itibariyle ne yapsam ne etsem girilmiyor.İnternet alemindeki her türlü şeyi yaptım,forumlardaki bütün açıklamaları,önerileri okudum.Ve hiçbir tarayıcıdan Zamunda.net'e...
  42. AhmetKemal

Turktorrent.us Davetiye Dağıtımı

Davetiyem geldi tesekkurler...
  43. AhmetKemal

En iyi Forum siteleri ?

SDN ve dh
  44. AhmetKemal

En iyi video player programı hangisi [ANKET]

KMPlayer her türlü :)
  45. AhmetKemal

Instagram'dan Yeni Rekor

Blackberry'e de gelmesini bekliyoruz
  46. AhmetKemal

Fringe 5. Sezon Onayı Aldı

Bu yıl iyice saçmaladılar.Peter'ı hatırlasınlar yeter tek istediğim o tek Olivia'yla olacak iş değil :D
  47. AhmetKemal

Person of Interest

Güzel dizi diyorlar,sınav atmosferinden başlayamadım yazın izlemeyi düşünüyorum :)
  48. AhmetKemal

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Teşekkürler,davetiyem gelmiş sağ olun var olun...
  49. AhmetKemal

Ttnet Memnuniyeti

TTNET'ten aslında bende memnundum ama Superonline'ın tarifeleri kat kat iyi olduğundan geçiş yaptım. Superonline'da hız kesintisi oluyor sadece,TTNET'ten pek bir farkı yok.Üzüldüğüm noktalardan biriside artık Tivibu üyeliğimin olmaması :)
  50. AhmetKemal

Galaxy Ace Plus!

Aynen,bu Ace Plus SIII'den önce göz doyurma gibi piyasaya sürülmüş
  51. AhmetKemal

Turktorrent.us Davetiye Dağıtımı

[email protected] davetiye gönderebilir misiniz?
  52. AhmetKemal

TorrentLeech.org Davetiye Dağıtımı

53. AhmetKemal

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

54. AhmetKemal

İnternet Hacker'lar Yüzünden mi Kesildi?

dün tvde bi canlı yayına katılacaktı Redhack grubu. ama mikrofonları olmadığı için katılamamışlar:)
  55. AhmetKemal

Dil Öğrenmenin Yolları?

Dil Öğrenme Seti al piyasada 60-70 liralık setler var,faydalı olduklarını söylüyorlar
  56. AhmetKemal

2. yabancı dil önerisi

İngilizce ve Almanca'yı 1.dil olarak sayıyorum 2.olarak İspanyolca
  57. AhmetKemal

Pes 2011 açılmıyor

Bende oyunu oynuyordum sürekli.Geçenlerde net framework'u güncelledikten sonra oyun açılmamaya başladı,programı kaldırdığımda tekrar giriş yapabildim.
  58. AhmetKemal

RedHack TTnet'e saldırdı

Superonline iyidir ya TTNET'ten kurtulduğum güne şükrediyorum