Arama sonuçlarınız

1. oguzhanuyar

[Genel Konu] Huawei Kullanıcıları Kulübü

Selamlar google olmayan huawei cihazınıza google yüklediniz mi ? Yüklenen sonuçlar nasıl sorun yaşayan var mı ?
  2. oguzhanuyar

Önerebileceğiniz akıllı saat varmı?

Hocam Huawei GT2 Pro kullanıyorum. Tavsiye ederim kalp ritimi ve spo2 için almıştım.
  3. oguzhanuyar

[Genel Konu] Huawei Kullanıcıları Kulübü

https://forum.shiftdelete.net/konular/p40-lite-kullanicilari.712505/ Burada herkesi birleştirsek aklımıza takılanları yazsak daha verimli olacağını düşünüyorum. 1606476632 Hocam p40 lite hocam p40 lite olarak açtım p40 lite kullanıcısı olarak fakat p40 serisi kullananlar ve google ile...
  4. oguzhanuyar

P40 LİTE Kullanıcıları

P40 lite kullananları tek bir yerde toplamayı amaçlamaktır. 1606476859 Öncelikle selamlar herkese ben android dünyasına galaxy s2 ile giriş yapıp note 4 ve s7edge ile devam etmem sonrası P40 Lite cihazına geçiş yapma kararı aldım. Bugün bir güvenlik güncellemesi geldi cihaza herkese geldiğini...
  5. oguzhanuyar

Poco X3 NFC Türkiye'de !

selamlar poco x3 nfc xiaomi magazalarına geldi mi bir bilginiz var mı acaba?
  6. oguzhanuyar

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

fakat cihazı görüp almak istiyorum şuan sadece piyasadaki cihazlardan alabiliyorum yarın almam lazım bu yüzden eğer teknosa içindeki ürünlerde varsa bakacağım nfc yok onu düşünüyorum sadece günlük yaşamda nfc kullanıyorum da
  7. oguzhanuyar

anladım hocam acil durumlardan dolayı fe dusuncemi biraz kaydırdım yarın alacağım telefon fakat 4000 bütce ayırdım cunku s7 edge anakarttan sorun cıkarttı kullanılmaz halde 4 gundur telefonsuzum sizce ne almalıyım? oppo reno 4 lite xiaomi note9pro - mi note 10 lite - poco x3 nfc realme 7 pro...
  8. oguzhanuyar

S20 FE için çöp diyorsunuz şuan resmen başka cihaz almayı düşünüyorum sayenizde :) o zaman biraz daha bakacağız demektir bu... değişim kampanyasına katılamıyorum ekranım kırık olduğu için ama öneri ve yardım için teşekkürler
  9. oguzhanuyar

S20 FE beni kendine çekmeye başladı sonumuz hayrolsun...
  10. oguzhanuyar

Hocam çok haklısın kaybedeceğim özellikler içinde kişisel olarak en önemlisi IP68 olacaktır suyun altında bile s7 edge ile video çekmişliğim var. Kamera konusunda da lafım yok lakin cihazım kırık ve kamera bu yüzden kameram ile eskisi kadar güzel şeyler söylemem mümkün değil. Mi note 10 lite a...
  11. oguzhanuyar

S7E cihazım en sonunda yavaş yavaş başladı kendini bitirmeye şimdi her zaman olan sorunları bosvermek için sıfırlıyorum yine bu sefer kullandığım daha az uygulama tutacağım bu beni üzer sanırım sonbahara yeni cihaza geçeceğim... Sizler olsanız ne alırsınız son dönem piyasasına göre mi note 10...
  12. oguzhanuyar

Valla boşverdim ekran patlayana kadar kullanıp başka bir cihaza geçiş ama s7 edge den note 10lite a geçilir mi ? Onceden note 4 kullanıyordum sizin tavsiyeleriniz nedir maksimum 5000tl
  13. oguzhanuyar

S7Edge ekranı en uygun nerede bulabilirim
  14. oguzhanuyar

Merhabalar Samsung A9 2018 Cihazıma Yardım / Whatsapp

Selamlar cihazıma android 10 güncellemesi geldi fakat bunun sonrasında whatsapp da açılır pencere bildirimi özelliği kullanılamaz hale geldi. Bununla alakalı bir bilgisi olan ya da çözüm bulan biri varsa yardımcı olursa sevinirim :)
  15. oguzhanuyar

Anlıyorum hocam bakacağım teşekkürler
  16. oguzhanuyar

Peki bir sorum var sizlere bunu kolay bir şekilde cihazıma kurabilir miyim ?
  17. oguzhanuyar

Evet dediğin kullanımlarda yakalanabiliyor. Fakat cihazı nasıl aldıysam aynı şekilde kullanıyorum. Modifiye etmedim sadece güncelleme yaptım gerisi düz kullanıcı modundaydım. Sadece tema yüklü o da siyah açıkcası bişey izlemek için bilgisayara dönüyorum artık dışarıdaysam da note 3 ile izliyorum...
  18. oguzhanuyar

Selamlar herkese geçen 388.sayfada açıklamıştım %72 batarya sağlığım vardı şuan %70 fakat sizlere bir kaç püf nokta sunacağım. Ben bunları yaparak ciddi demiyorum bakın tamı tamına 2.5 kat fark yarattı tabi bu dediklerim oyun oynamayıp telefonu strese sokmayan kullanıcılar için geçerli...
  19. oguzhanuyar

Gayet normal karşılanmalı mesela şuan benim pilimin kapasitesi 3600 değil 2577 mAh bu yüzden dolayı da power bank yanımda bulunduruyorum dışarı çıkarken
  20. oguzhanuyar

Dostum bugün aynı sorunu bende yaşadım muziği durdurdu bluetooth uzerinden bağlıyken şaşırdım. Yazını görünce aklıma geldi buyuk ihtimal uygulama temassız kontrol durumu diye dusunuyorum
  21. oguzhanuyar

Evet bize de yeni güncelleme geldi şimdi fakat güvenlik esaslı diye düşünüyorum aldıracaklar yeni telefon
  22. oguzhanuyar

OneUI bize gelmeyecek sanırsam
  23. oguzhanuyar

yurtdışında bir sürü forumda kullanıldığında verilerin cok az bir sapma ile doğru olduğunu söylüyorlar bu yüzden ben satın aldım prosunu gayet gösteriyor ama arada kaldım ki bence veriler doğru baya bir azalma var batarya ömründe herhalde uzun sürmeyecek yeni pil almam gibi duruyor malum bu...
  24. oguzhanuyar

Selamlar accubattery pro kullanıyorum pil durumunu %73 olarak analiz ediyor 2 senede 1000 mAh azalma var 2600lerde suan seyrediyor sizlerin cihazlarında bu durum nedir bilgi sahibi olmak istiyorum...
  25. oguzhanuyar

Neler değişti bana da sabah bir sürüm geldi güncelledim fakat açıklama yoktu adam akıllı
  26. oguzhanuyar

selamlar herkese öncelikle 2 sene oldu ve her hangi bir pil sorunu ile karşılaşmamıştım telefonumun fakat ölçüm sonucu 3600 mAh olan pilim suan 2970 seviyelerinde benim adıma guzel bir değer fakat yarın servise gidecegim ve pilin ölçülmesini ardından değişimini talep edeceğim bakalım bana...
  27. oguzhanuyar

acele etmeyin derim aksi taktirde pil kullanımınız cok artacaktır
  28. oguzhanuyar

Cihaz garantiliyse değiştiriyorlar kronik
  29. oguzhanuyar

SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

S7 Edge kullanıyorum dönemi için gayet güzel bir cihaz şuan da stabil şekilde çalışıyor 2 senede sorun yaşamadım kamera odaklı baktığım için bundan sonra ya p20 pro ya da note 9 alırım herhalde ki bu beni daha rahat 2 sene daha götürür
  30. oguzhanuyar

Uzun ömürlü telefon Arıyorum

uzun omurlu telefonun tek çaresi telefonu arama sms harici kullanmamak bunun harici 6 sene dayanan bir telefon gormedim yazılımlarını guncelleyip çalışıyor fakat eskisi kadar stabil değil ayrıyetten kullanım için yazılımlar güncellendiği için cihazların destekleri kalkıyor bu yüzden hem ios hem...
  31. oguzhanuyar

Oreo s7 edge için hiç iyi gelmedi adeta baştan aşağı batarya katili ve arka işlem yoğunluğu doldu tamam önceden de vardı ama oreo sonrasında daha da arttı
  32. oguzhanuyar

Bence göndermelisiniz aksi taktirde uğraşırsınız kullanıcı hatası deseler bile nedeni öğrenirsiniz ---- Mesajlar birleştirildi ---- İsterseniz telefonu hücreselini ekranı kapattığınızda kapatan uygulamalar var bunları deneyebilirsiniz gayet akıcı ve işlevseller ---- Mesajlar birleştirildi...
  33. oguzhanuyar

arkadaşlar instagram için sorun GPU yazılımı ile alakalı oldugu soyleniyor fakat samsungu aradım tamamen format atın sorun devam ederse bize getirin dediler... simdi onu deneyecegim ---- Mesajlar birleştirildi ---- aynı sorunu yaşıyorum servisin dediği reseti tekrar atacagım olmadı servise...
  34. oguzhanuyar

Dostlar selamlar oreo sonrası telefonumda bir sorun oluştu Instagram hikayelerini upload edemiyorum sürekli hata veriyor apple üzerinden denediğimde ise direkt yükleyebildim sizler böyle bir sorun ile karşılaştınız mı? Bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.
  35. oguzhanuyar

sanırsam 8.0 sonrasında bu kadar oldu biraz daha kullanayım sıfırlayıp deneyeyim daha sonrasında kesin sorun devam ederse servise vereceğim
  36. oguzhanuyar

telefonum akım çekme sorunu yaşıyor sanırsam şarjdayken feci şekilde ısındı gerçekten bu sefer patlayacak sandım fakat samsung u aradım dediler ki cihazınızı sıfırlayın kullanın sorun yasarsanız servise getirin dediler sizce ne yapmalıyım hiç patlama sorunu oldu mu s7 edgelerde
  37. oguzhanuyar

selamlar dostlar şimdi güncellemeyi indiriyorum mobil veri aracılığı ile bakalım yarın sabaha nasıl bir izlenim alcaz
  38. oguzhanuyar

bende aynı bekleyeceksin başka şansın yok ---- Mesajlar birleştirildi ---- zaten samsungun en sevmediğim özelliği güncelleme durumu sırf bunun için GM8 e geçirecekler adamı resmen neyse bakalım gittiği yere kadar gitsin olmadı pixel 3 alırız bu gidişle ---- Mesajlar birleştirildi ---- zaten...
  39. oguzhanuyar

Soruları da alın gelin! Hediyeli canlı yayın! SDN Cevaplıyor!

Selamlar s9+ / p20 pro/ Mate 10 pro sizce ukt olarak bakıldığında hangisi mantıklı snapdragonlu note 3 den geçiş sağlayacağım iyi yayınlar
  40. oguzhanuyar

hızlı şarj aktifken fazla ısınıyor mu cihazınız ?
  41. oguzhanuyar

ayrıyetten cihazım fazla ısınıyor son zamanlarda
  42. oguzhanuyar

S7 Edge cihazım malesef böyle servise vermeli miyim sizce ? hızlı şekilde yardımcı olurlar mı ? Babama mate 10 pro aldım 2 gün gidiyor arayüzü baya muazzam artık şakasına dalga geçiyor yine mi bitti pilin diye :)
  43. oguzhanuyar

Bugünün verileri buyrun
  44. oguzhanuyar

S2 ya da S3
  45. oguzhanuyar

gear almak istiyorum fakat kullanıcı yorumu lazım memnuniyet durumu malum forumda başlık açılmış fakat daha dönen olmadı umarım en kısa zamanda dönüş sağlarlar bizden kullanan var mı acaba ?
  46. oguzhanuyar

1.5 sene oldu değişken fakat 4-6 arası rahat alıyorum ama 9 da gordugum zamanlar oluyor mesela suan yazarken tahmini kalan 2 saat 36 dk fakat kullanılma süresi 6 saat 42 dk olarak vermiş 6 saat rahat gidiyor malum full kullanım bu
  47. oguzhanuyar

Su geçi ---- Mesajlar birleştirildi ---- ---- Mesajlar birleştirildi ---- Forumdaki herkese tekrar selamlar bir sorum var Gear kullanan var mı aranızda? Varsa S3 mü S2 mi?
  48. oguzhanuyar

SDN Cevaplıyor #126

İyi yayınlar. S9 Lansmanı olurken Samsung Türkiye aynı anda ülkede lansman yapacak mı bir bilginiz var mı?
  49. oguzhanuyar

3.5 saat de gördüm 15 saat de gördüğüm zamanlar oldu fakat ortalama günlük hayatta ki sosyal ağlarla alakalı paylaşımlar olsun kontroller olsun sürekli elimde bu yüzden mantıklı olan değerler 5-6 saat alıyoruz herşey açık
  50. oguzhanuyar

SDN Cevaplıyor #122

Merhabalar A8+ 2018 mi yoksa S7 Edge mi ?
  51. oguzhanuyar

haklısın aslında bakalım ne olacak bize 8.0 anca mart gibi geleceği söyleniyor ama bunu da merak ettim her zaman malum geliyor ama iyileştirme denip geçiliyor malesef
  52. oguzhanuyar

bu güncelleme bana da geldi bende dün yükledim fakat ne vardı diye merak ediyordum sadece widget mi değişti ? Bir de ben tema kullanıyorum etkilemeyeceğini düşünüyorum sizce ?
  53. oguzhanuyar

Bakırköy Samsung bak derim hızlı çalışıyorlar
  54. oguzhanuyar

Benim 6-8 arasi değişkenlik gösteriyor günlük kullanımda ama 4 olmuyor hiç arttirmak icin yollar deniyorum bakalim en kotu bataryayi değiştircem
  55. oguzhanuyar

Selamlar herkese cihazım S7 Edge fakat bir türlü düzenli günlük kullanımda saf şekilde rahat 8 saat alamıyorum pil süresi olarak sizler şu zamana kadar neler yaptınız nasıl uzattınız sürelerinizi paylaşırsanız sevinirim.