Arama sonuçlarınız

1. L

Atatürk İmzalı Saat

Aşagıda Resmi Olan Atatürk İmzalı Saatten Arıyorum. Acaba Herhangi Bir Sitede Rastlayan Varmı? Daha Önce Anıtkabirde Rastlamıştım Alma Fırsatım Olmamıştı. Eğer Anıtkabirden Alıp Satıcak Olan Varsada Ulaşabilirmi ?
  2. L

Bursa'da Otel&Pansiyon Tavsiyesi

3 Günlük Bursaya Arkadaşımın Yanına Gidicem.İnternetten Araştırdım Ama Fazla Bişe Bulamadım.Bursa'da Uludağ Üniversitesi Yakınlarda Olabilir Yada Şehir Merkezinde Otel&Pansiyon Tavsiyesi Lazım Yardımcı Olanlara Şimdiden Çok Teşşekürler.
  3. L

Youtube Download

Bildiğiniz Youtube'dan Videoları İndirebileceğim Program Varmı.Ama İndirirken MP3 Formatı ile İndirmek İstiyorum ? Not: Mesajın tamamını kalın yazmak yasaktır.
  4. L

Belarus-Ukrayna Üniversite Eğitimi ?

Herkeze Selam; Bu Yıl , Yurtdışında Üniversite Eğitimi Almak İstiyorum. Belarus yada Ukraynada Üniversite Eğitimi Olabilir.Bu Ülkelerde Okuyan Yada Bilgi Sahibi Olan Varsa Bilgilerini Paylaşırsa Çok Sevinirim.Mesala Hangi Şehir Hangi Üniversite vb. Yada Önerceğiniz Başka Yurtdışındaki...
  5. L

Turk T.o.r.r.e.n.t Davetiye

[b]Turk t.o.r.r.e.n.t Davetiyesi Lazım Bu Mail Adresine Davetiye Atarmısınız ?
  6. L

Msn Kurulduğu Zaman Pc Kasması

Öncelikle Herkese Merhaba ; 1 Haftadır Şu SOrunla Ugraşıyorum Bir Türlü Bi Çözüm Bulamadım,Msn 8.1 Veya 8.5 Kurduğumda ve Program Açıldığı Zaman,Konuşma Pencerelerinde Falan Pc Kasmaya Başlıyor.İşlemci, Msnin %60 nı Kullanıyor Ram'de Aynı Şekilde Pcde Aniden Bi Kasma Meydana Geliyor.Fakat...
  7. L

LiveMsn 8.5 Windows Güncelleme Acil Yardım

LiveMsn 8.5 Windows Güncelleme Yapmadan Nasıl Kuracaz?Acil Yardım ?
  8. L

Torrentleech Davetiyesi

Torrentleech Davetiyesi Olan Arkadaşlar lyr0slyr0s@gmail.com Davetiye Atabilirmi ?
  9. L

Internet Explorer - Uygulama Hatası(Acil)

IEXPOLERE.EXE- Uygulama Hatası Alıyorum.Bilgisayar Açıldıktan 15 Dk Snra Falan O Hata Geliyor . Bilgisayarda Sonra Kasmaya Başlıyor Acaba Neden ?
  10. L

Kotasız İnternet Kullanıcıları Buraya

Kotasız İnternet Kullanıcıları, Acaba Favori Olarak Girdigi siteleri Download-Upload Yazabilirmi ? Yeni Kotasıza Geçtimde Güncel Siteleri Pm Yada Msj Yoluyla İletirse Sevinirim. Şimdiden Çok Teşşekürler.
  11. L

Dijital Fotoğraf Makinesi Tavsiyesi

PANASONIC LUMIX FX10 DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ : 2.5” Polycrystalline TFT LCD ekran (115K Piksel) 6.0 MP etkin çözünürlük 1/2.5”, 6.37 Mega Total Pixels CCD Primary Colour Filter 3x optik-4x dijital zoom ( Maks. 12 x optik zoom ile ) (Maks. 16.5x ekstra optik zoom kullanıldığında)...
  12. L

BitTorrent mi Utorrentmi İndirmede Hangisi ?

Ben T.o.r.e.n.t den İndirirken BitTorrenti Kullanıyorum çok Yavaş İndiriyor ,Başka Yerde O Dosyayı Attıgmda Başkası Hızlı Çekior Acaba Bu BitTorrentin Kurduktan Sonraki Ayarlar Neler? BitTorrent mi Utorrentmi İndirmede Hangisi Daha İyi?