Arama sonuçlarınız

1. buroodriver

Sizce bu ekran kartlarından hangisini alayım ?

Arkadaşlar selamlar. Bu iki ekran kartı arasında kaldım. Donanım işlerinden epeydir uzak olduğum için baya yeni ürünler gelmiş. Bir arkadaşım PNY QUADRO al dedi. Diğeri de beni cezbediyor hani. PNY QUADRO grafik işleri ve render için daha uygunmuş, ben onun yalancısıyım. Öncelikle yeni...
  2. buroodriver

LG G4 vs SONY Xperia XA Ultra - Kameraları kafamı karıştırıyor

Arkadaşlar selamlar herkese. İki modelden birini alacağım.Yardımınızı istiyorum.Öncelikle iki cihazın karşılaştırması için tıklayınız ... Lütfen modeller hakkında fikri ve deneyimi olmayan arkadaşlar yorum yapmasın . Benim için önemli olan kameradır. Telefon demek benim için kolay taşınabilen...
  3. buroodriver

Onur AİR Soygunu - Bilinçlenin !

Konu karalama amaçlı değildir tamamen bilinçlendirme amaçlıdır.Başka böyle firmalar varsa yazın da bilelim arkadaşlar.Gına geldi artık böyle yüzsüzlerden. 3 mart sabahı uçağımız vardı. Her zaman 1,5 saat kala çıktığımız yoldan sabah ne olur ne olmaz deyip yaklaşık 2 saat kala çıktık. O gün de...
  4. buroodriver

DSLR Fotoğraf Makineleri İçin En Uygun Mikrofon Çeşidi Hangisi

Arkadaşlar Selamlar. Canon 550D makinede kullanmak üzere mikrofon arıyoruz. Youtube kanal video çekimlerinde kullanılacak. Fakat aklımızda iki seçenek var. Birincisi yaka mikrofon ikincisi kamera üstüne yerleştirilen jack girişliler. Şimdi yaka mikrofonda şu durum var.Bazen iki üç arkadaş bir...
  5. buroodriver

2+1 Ses Sistemim Var FLAC İçin Ayrıca 5+1 Almama Lüzum Var Mı ?

Arkadaşlar selamlar. Logitech S220 2+1 ses sistemim var. Epey memnunum yıllardır kullanırım. Müzikle de aram epey iyidir günün bir kaç saatini dinlemeye ayırırım. Dinlediğim tarzdan ötürü enstrümanlar ve sesin orijinalliği bizim için biraz daha ön plandadır. Olabildiğince yüksek haz arıyorum (...
  6. buroodriver

Bugün veya Yarın Laptop Alacağım Sizce Hangisi

Arkadaşlar selamlar. Beni 1-1,5 sene gündelik işlerde idare edecek bir laptopa ihtiyacım var oyun vs. yüklemeyeceğim ağır programlar yüklemeyeceğim. Bu yüzden yüksek bütçe açmama lüzum yok zaten istesem de yok o bütçe. 700-800 TL civarı limitim var bir kaç araştırma yaptım . Sizce hangisini...
  7. buroodriver

Yazıcım Kağıtları Algılayamıyor - Vine Çektim

Arkadaşlar merhabalar.Epson SX235w yazıcı var elimde . Ancak kağıt gözünde bir sürü kağıt olmasına rağmen kağıt yok hatası veriyor. Ve içindeki motor sürekli çalışıyor. Yani kopyala tuşuna basıyorum bir kaç saniye o motor çalışıyor sonra susuyor . Ardından makine ışıkları yanıp yanıp sönüyor...
  8. buroodriver

Adsense Çek Ödemesi Anlayanlar Bakar Mısınız

Merhaba arkadaşlar.Adsense hesabımda birikmiş 20 dolara yakın para var ben bunu çekmek istiyorum . 2 tane hesap tanımladım doğrulama için yaptıkları ufak ödemeleri yatırdıklarını söylüyorlar ama 2 hesap geçmişinde de ödeme görünmüyor ben de çek ile alayım dedi. Adresimi güncelledim ve resimde...
  9. buroodriver

Saç Spreyi/Köpüğü Anlayanlar İçeri Lütfen

Arkadaşlar selamlar . Ben şimdi saçımı uzatıcam ( tabi bu uğurda intihar etmezsem ) Saçımın özellikle ense kısmı kabarıyor ve ucu kıvır kıvır oluyor.Ve saçımın 1-2 bölgesine şekil veremiyorum dalgalı bir saçım var.Asabımı bozuyor :hammer: Şimdi bu kısımları dışarı çıkarken düzeltmek...
  10. buroodriver

Yeni Binaya Taşınıcaz ADSL'e Geçicez Paket Önerir Misiniz

Arkadaşlar yeni mahallede kablo tv alt yapısı yok mecbur aisl'e geçicez.Ttnet kullanmayı pek düşünmüyoruz . Doping kullanmayı düşünüyorum şurdaki 3.sıradaki paket uygun geldi bana bu firma sizce nasıl ttnet gibi ordan burdan fazla fatura yolluyorlar mı ? Paket önerilerinizi...
  11. buroodriver

Wireles Driver Kuramadım Bir Türlü

Arkadaşlar merhabalar.Acer Aspire E1 571G bilgisayarıma format attım . Gerekli driverleri indirdim sitesinden ancak kurulum yaparken resimdeki hatayı verdi.Bilgisayarım intel i5 olduğu için satıcı kısmı intel olan sürücüyü indirdim.farklı siteden de indirdim ancak yine aynı hatayı verdi. FN+F3...
  12. buroodriver

Üniversite Sınavlarına Hazırlanıcam Yol Gösterir Misiniz?

Arkadaşlar selamlar.Bu sene 4 sınava da girdim aşağı yukarı kolay geldi bana sınavlar ve iyice hırs yaptım. Şimdi ben 1-2 ay sonra dersaneye başlayacağım.Bu süre zarfında kendim evde çalışmak istiyorum.Çünkü meslek lisesi olduğumuz için hiç bir dersi görmedik.Haliyle matematikte işlem yeteneğim...
  13. buroodriver

İphone WhatsApp Girmiyor. AppStore'dan Satın Alan Birisi Bakabilir Misiniz ?

Arkadaşlar selamlar.Sabah kalktığım Whatsapp'a girmediğini gördüm.Benimki kırılmış uygulama.Yani AppStore'dan alınmış değil.(Kredi kartı olsa oradan satın alırdım ama yok) Bir kaç kişi aynı dertten muzdarip ama hepsi kırdırılmış kullanıyor.Satın almış olan birisi deneyebilir mi girebiliyor mu ...
  14. buroodriver

3 Günlük Laptop'a Ya Format Atıcam Ya da Kırıcam

Arkadaşlar selamlar.3 gün önce kardeşim acer aspire E1-571G aldı.Pc'yi bugün açayım dedim yorgun yorgun . Sonra açılışta win8 metro ekranı gelmedi ve siyah ekranda sürekli res atıp durdu ama tekrar en başa , yani acer yazan ekrana değilde ; aynı ekrana gelip durdu. Bende gittim Win7 Satın...
  15. buroodriver

Bu Fotoğrafı Oylar Mısınız ? Yardımlarınızı Bekliyorum

Arkadaşlar selamlar.Yarışmaya katıldım yapmanız gereken çok basit. 4 haneli kodu girip fotoğrafı oylamanız gerek.Yardım eden etmeyen herkese teşekkürler :) http://teknogenc.milliyet.com.tr/detay/3590/?MessageID=2
  16. buroodriver

Özel Bir İsteğim Var,Şu Sayfayı Şikayet Edebilir Misiniz ?

Arkadaşlar yarım ederseniz ne mutlu bana yardım etmezseniz de canınız sağolsun her daim seviliyorsunuz :) Şu sayfayı şikayet etme nedenim benim inancıma saygı duymaması ve aşağılaması.Yetmezmiş gibi rahatsız olduğumuzu söyleyince hakaret edip küfür ediyor sonra engel koyuyorlar. Bizde rock...
  17. buroodriver

Uygulama İndirirken Parola Girme Zahmetinden Kurtulma

kaynak : http://iosdukkani.com/ Tweak kurmak için cihazın Jailbreak’lı olması gerekir.Tweak’i bigboss reposundan kurabilirsiniz.Anlatım video da kolay gelsin :) http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vc4SfAe-UFs
  18. buroodriver

2013 | En İyi Cydia Tweak’leri Bölüm -1-

Kaynak : http://iosdukkani.com/ Bugün sizlere sitemiz tarafından en çok kullanılan ve önerilen tweakleri paylaşacağız.Bu tweaklar iosdukkani.com tarafında test edildi ve problemsiz çalıştığı onaylandı.Gönül rahatlığı ile tweakları yükleyebilirsiniz.Zaman geçtikçe konu güncellenecek ve tweak...
  19. buroodriver

En İyi Yarış Oyunları Bölüm -1-

Kaynak : http://iosdukkani.com/ http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HOHgBSkGdFM 1-Real Racing 2 – Kuşkusuz en iyi araba yarış oyunların birisi.Grafikler ve oynanabilirliğe zaten diyecek bir şey yok. Her şey harika. 2-Reckless 2 – Oldukça başarılı ve çok zevkli...
  20. buroodriver

IOS 6.1 Untethered Jailbreak Videolu Anlatım

Uzun zamandır beklenen 6.x cihazlar için Jailbreak sonunda çıktı.Anlatım videosundan nasıl yapıldığını izleyebilirsiniz. kaynak : http://iosdukkani.com/ http://www.youtube.com/watch?v=YAez9--pzwk&feature=youtu.be
  21. buroodriver

Reklam Aldım Ancak Siteme Ekleyemiyorum

Arakdaşlar merhaba.Bir siteden reklam aldım bana onay verip kodu verdiler.Ancak ya ben yanlış yapıyorum yada bir sorun var.Verdikleri kodu olduğu gibi kopyalıyorum.Sonra WordPress panelinden bileşenlerden yeni banner ekleyip oraya yapıştırıyorum. Örneği aşağıdaki resimden bakabilirsiniz.İlk defa...
  22. buroodriver

İphone İçin Grand Theft Auto 3

Kaynak 21.yy’a damgasını vurmuş ve en efsane oyunlar listesinde kendine üst sıralarda yer edinmiş , internet kafe işlemecilerinin kendilerine bol kazanç sağlattığı için çok sevdiği , hepimizin çok iyi bildiği bir oyun . Rockstar Games firmasının oyunlarından olan Grand Theft Auto 3 , şimdi...
  23. buroodriver

Alt Yazılı Film İndirme Sitesi Tavsiyesi Lazım

Arkadaşlar merhabalar.Konu başlıkta belli.Nedense hiç bulamıyorum böyle bir site.Hep dublajlı filmler var.Ben dublajlı sevmiyorum o yüzden bana alt yazılı lazım ama nedense bulamıyorum.Torrent turbobit fark etmez site önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.
  24. buroodriver

Hangi İnterneti Kullanıyorsunuz ve Memnun Musunuz ?

Evet arkadaşlar soru açık ve net.Sonuçları sitemde paylaşacağım.Lütfen herkes anketi doldursun.Ayrıca nedenlerinizide konuya cevap olarak yazarsanız sevinirim sitede paylaşacağım için katılımcı sayısının yüksek olmasını istiyorum. Önce ben başlayayım.Uydunet kullanıyorum ve çok memnunum.Çünkü...
  25. buroodriver

Hangi İnterneti Kullanıyorsunuz ve Memnun Musunuz ?

Evet arkadaşlar soru açık ve net.Sonuçları sitemde paylaşacağım.Lütfen herkes anketi doldursun.Ayrıca nedenlerinizide konuya cevap olarak yazarsanız sevinirim sitede paylaşacağım için katılımcı sayısının yüksek olmasını istiyorum. Önce ben başlayayım.Uydunet kullanıyorum ve çok memnunum.Çünkü...
  26. buroodriver

"Bu Aksesuarla Şarj Etme Desteklenmiyor” Hatası Çözümü

Eğer ekrandaki hatayı alıyorsanız bu yazımız sizin çok ama çok yakından ilgilendiriyor. Bir çok İphone kullanıcısının başına gelmiş , aslında korkulduğu kadar büyük bir sorun teşkil etmeyen bir problem aslında.Çözümü için bir kaç kolay ve kesin sonuç veren yöntemler mevcut ; Sorunu gidermek için...
  27. buroodriver

Suya Düşen İphone İçin İlk Yapılması Gerekenler

O çok değer verdiğimiz canımız ciğerimiz İphone’umuz yüzme bilmediği halde suya mı atladı ? Eğer başınıza böyle bir olay gelebileceğini düşünüyorsanız veya zaten şuan başınıza böyle bir olay geldiyse hemen panik yapmayın.Makalemiz tam da sizin için . Bu anlatacaklarım sadece İphone için değil...
  28. buroodriver

İphone Phone Drive Nasıl Kullanılır - Resimli Anlatım

Merhabalar.Bugün sizlere Phone Drive adlı uygulamanın nasıl kullanıldığını resimli olarak anlatacağım.Öncelikle nedir bu Phone Drive.Cihazımızın desteklemediği bir çok formatta dosyayı çalıştırabileceğimiz bir uygulama.Biz bugün Microsoft Word uzantısı olan .docx ve video formatı olan FLV...
  29. buroodriver

İphone Sürekli Reset Atma Sorunu Çözümü

Hemen hemen her IOS kullanıcısının başına gelmiş yada mutlaka gelebilecek bir problem. Çokta korkulacak bir problem değil. Sorun muhtemel olarak cihaz-işletim sistemi arasındaki bir çalışma sorunu ya da hata nedeniyle bu sorun olabilmekte. Konuyu daha da açacak olursak şu nedenlerden dolayı...
  30. buroodriver

Bunları Biliyor Musunuz?

Bölüm -1- Apple hakkındaki bu bilgiler sizi şaşırtacak. · Her Apple ürününde Steve Jobs’un gizli imzası olduğunu · Apple’ın kurucusu olan Steve Jobs’un Apple’dan kovulup tekrar işe alındığını · Apple’a şimdiye kadar en pahalıya patlayan iPhone’un iPhone 2g (orginal)...
  31. buroodriver

İphone Wifi Sorunu Çözümü !

İphone’larda en çok saçma ve sinir bozan problem.Telefon bazen modemi görmez bazende şifreyi girsenizde bir türlü bağlanamaz.Benim bile başıma defalarca kez geldi. Bir çoğumuzun aklına hemen anten ile alakalı bir sorun olduğu fikri gelebilir.Ancak durun , erken teşhis hayat kurtarır tamam...
  32. buroodriver

İphone Wifi Sorunu Çözümü !

33. buroodriver

Güncel Sources (Repolar)

Şahsen ben kendim çok Sources (Repo) ekleme taraftarı değilim. Çünkü dün dediğim gibi Cydia’yı açarken uzun bir süre beklememek ve kasmaması için en çok kullanışlı olan Sourcesleri (Repoları) eklamak daha mantıklı olacaktır. Şimdi sizlerle benim kullandığım Sourcesleri (Repoları) paylaşıyorum...
  34. buroodriver

Origin - Başkasının Hesabındaki Oyunu Kendi Hesabıma Aktarabilir Miyim ?

Merhabalar.Başka bir origin hesabındaki Fifa12 oyununu kendi hesabıma aktarabilir miyim ? 2 Hesapta benim normalde ama ben kendi hesabıma aktarmak istiyorum bu mümkün mü ?
  35. buroodriver

Orjinal KEY var Ama Oyunu Kuramıyorum

Merhabalar arkadaşlar.Arkadaştan pes 12 orjinal key aldım kendisi 13 e geçtiği için bana bunu verdi daha doğrusu sattı.Ama bende dvd rom olmadığı için cd sini almadım.Bende internetten korsan bir tane indirdim oyunu kurarken bu keyi yazdım ancak bir hata/uyarı aldım.Resmini çektim bir bakın...
  36. buroodriver

Fifa 2012 Orinal Anahtar Var Ama DVD-Rom Yok

Arkadaşlar merhaba sahibinden de orjinal 2012 alacağım adamın biri ile anlaştık ama bende dvd rom yok.Şimdi bayram günüde adama gel ver oyunu denmez yoğundur.Adam bana anahtar kodunu verse ve ben normal internetten korsan indirsem ancak crack yapmasam benim oyunum orjinal olur mu ? Online...
  37. buroodriver

Elimde Format DVDsi var ancak Dvdrom yok Usb ile nasıl hallederim

Arkadaslar merhaba.elimde fotmat dvd cd si var ancak bende dvd rom yok .Simdi komsunun laptopundan cdyi usb ye nasil atarim ben bunu ? Bir arkadasim yarim yamalak bir seyler dedi ama pek anlamadim? Cd yi once iso dosyasina cevirip sonra iso dosyasini usb tools ile usb ye atacakmisim bu mumkun mu...
  38. buroodriver

Samsung GİO Açılmayan Telefona Odin İle Versiyon Yükleme

Kendim hazırladım yararlı olabildiysem ne mutlu bana :clover: <a href="http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=AYCqFOVl0OU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=AYCqFOVl0OU
  39. buroodriver

Telefonu Açamıyorum-Samsung Gal. Gio s5660

Merhabalar.-Samsung Gal. Gio s5660 cihazım var.Telefona root yapmıştım ancak açılış ekranını değiştirmek isteyince telefon restart yaparken bir daha açılmadı.GalaxyGio5660 yazısında takılı kalıyor. Hard Reset attım ancak yinede hata aldım.Şimdi benim ne yapmam gerekiyor ? Cihazın garantisi var...
  40. buroodriver

Aylık Ödeme Yapabileceğim Türk Host Firması Var Mı ?

Evet arkadaşlar soru açık ve net.Ben normalde hostgatorden aylık ödeme ile alacaktım paypal ile ancak paypal hesabıma tanımlı kredi kartı yok.Yurtdışı alımlarda kredi kartı tanımlama şartmış.Bu yüzden Türkiyeden alacağım ancak aylık yani aydan aya ödemeli firma bulamadım.Yardımlarınızı...
  41. buroodriver

PayPal Ödemeden Anlayan - Bir Bakar Mısınız ?

Arkadaşlar merhabalar.Hostgatorden yeni bir host alacağım.Paypalda para var benim .Ödeme yapıyorum ama resmini attığım sayfa çıkıyor atla diyorum yine orası çıkıyor.Benim paypalıma tanımlanmış hesap kartım var ama kredi kartı yok.Kredi kartı şart mı? Bunu nasıl halledebilirim ? edit:resim...
  42. buroodriver

Kedi Bakımından Anlayan Bakabilir Mi ?

Merhaba arkadaşlar.Benim bir kedim var 3 haftadan beri besliyorum ancak özellikle son 2-3 gündür tuvalet sıkıntısı yaşıyoruz.Ben kristal kum kullanıyorum.Şimdi kedi geliyor kumu birazcık eşeliyor ve yapmadan geri gidiyor.Aynı şeyi bir kaç kez tekrarlıyor.Sonra taze kum koyuyorum güzelce yapıyor...
  43. buroodriver

Kulak çınlaması (Tinnitus) nasıl geçer?

Merhaba arkadaşlar . Öncelikle bu yazı tamamen özgün yazı olup bana aittir.Çünkü bu hastalığı geçirdim ve Allah düşmanımın başına vermesin(Amin). Öncelikle özellikle bu hastalığa yakalananlar ve bil hassa yakalanmayanlar yazıyı sonuna kadar dikkatlice okusun.Öncelikle tinnitus hakkında bilgi...
  44. buroodriver

Maliye İhbar Hakkında Sorum Var Bilgisi Olan Bakabilir mi ?

Arkadaşlar merhaba. Şimdi bir cafe var ; 1-Vergi vermiyor.Yani yaptığı satışlarda fiş kesmiyor. 2-Sigortasız işçi çalıştırıyor . Şimdi ben bu adamları maliyeye ihbar etmek istiyorum.Bir sonuç çıkar mı bu işten.Kesinlikle ceza almalarını istiyorum.Nedeni bende saklı.Bilgisi olanlar paylaşırsa...
  45. buroodriver

Kulağım Çok Çınlıyor ve Hiç Geçmiyor

Arkadaşlar merhaba.Bugün bir gece kulübünde konsere gittim.Etkinlik 4 saat sürdü ve ben sahne dibindeydim ayrıca kolonlara çok yakındım.(arada bir kulak zarımın titrediğini hissettim,hani birisi kulağınızın içine bağırırda bir titreşim hissedersiniz ya o his ).Mekan kapalı mekandı ayrıca...
  46. buroodriver

Kulaklık Önerinizi Bekliyorum

Arkadaşlar merhabalar.İphone 3S cihazımda kullanmak için kulaklık arıyorum.Bir sürü kulaklık denedim ama bırakın performansını test etmeyi , kulaklığı desteklemedi bile ( samsung gio'nun telefon kulaklığı hariç , artık nasıl oluyorsa o destekliyor :D ) Kriterlerim; Ses yüksekliği hiç önemli...
  47. buroodriver

İphone Sbsettings ve Activator Hakkında Sorularım Var

Arkadaşlar merhabalar.3Gs cihazım var.Arkadaşlar şimdi ben bu cihazı aldığımda sbsettings arka plandaki uygulamaları tek tuş ile kapatıyorduk.Yani home tuşuna 2 defa basmaya gerek yoktu.Sb setting kurulu ama bunu bir türlü yapamadım nasıl yapacağım ? ( Cihazı geçenlerde restore ettim sonrada jb...
  48. buroodriver

Bu Sınıfı Nasıl Geçerim ?

Arkadaşlar merhabalar herkes gibi bende bugün karnemi aldım ancak çoğu insan kadar iç açıcı bir karnem yok iddia kuponundan birazcık farklı Şimdi ben 3 dersten kaldım.İngilizce , matematik ve temel işlem ( bölüm dersi) . Karnemde sınıf tekrarı yazıyor.Ancak hemen solunda ortalama yükseltmeye...
  49. buroodriver

Site Kurmak İstiyorum , Ama Nasıl ?

Arkadaşlar Merhabalar.Bir kaç hafta içinde site işine girmek istiyorum yani bir site kurmak istiyorum. Ama bu işte "sıfırım" desem yeridir. Sormak istediğim bir kaç sorum var . Cevaplamak istediğiniz soruya numara belirtirseniz sevinirim . 1- " Film Forum Sitesi" - " Videolu Ders Konu Anlatım...
  50. buroodriver

İphone 3GS JB Atacağım Bir Kaç Küçük Sorum Var

Arkadaşlar merhabalar. 3GS cihazım var. içinde 5.0.1 ( 9A405 ) kurulu. Daha önceden cihaz jeilbreaklıydı ancak restore ettiğim için JB gitti. İnternetten biraz araştırdım çok farklı şeyler var.Bende acemiyim.Şimdi sorularıma geçiyorum . 1- Bazı sitelerde " Cihazınız Sim Kilitli, Sim Locked ise...
  51. buroodriver

Dersten Kalma Nasıl Oluyor ?

Arkadaşlar merhabalar . Lisede dersten kalma hakkında birkaç sorum olacaktı . Öncelikle belirtmek istiyorum , 3. sınıfa gidiyorum. 1- Benim 1. sınıfta matematiğim 2. dönem " 1 "düştü ama ilk dönem 3 düştüğü için ortalamam 2 oluyor . Normalde ortalamadan kalmıyorum ama bir arkadaşım 2. dönem...
  52. buroodriver

Uploader olmak istiyorum , ama nasıl ?

Arkadaşlar merhabalar .Lise 3. sınıfta öğrenciyim ve artık tamamen paramı kendim kazanmak istiyorum. Bir kaç gündür aklımda bir iş var . Bu iş ise " uploaderlik". Ama bunun hakkında pek bir bilgim yok açıkcası.Google'dan oradan buradan bir şeyler öğrendim ama ne kadar yeterli bilmiyorum.O yüzden...
  53. buroodriver

İnternet Hızımı Artırınca Upload Hızım Artar Mı ?

Arkadaşlar merhabalar . Uydunet kullanıyorum tarifem 3mpbs sınırsız. Tarifemi bir kaç hafta sonra 10 mpbs yapmayı düşünüyorum . Hızı artar mı , ki mutlaka artacaktır. Peki yaklaşık ne kadar artar ? Yaklaşık kaç kat daha hızlanır. Uploaderlik yapmak istiyorum . Bu iş hakkında derin...
  54. buroodriver

Telefonuma Bir Şeyler Yükleyince Işık Kapanıyor

Arkadaşlar merhabalar.İphone 3GS 16GB cihazım var. Telefonumda ışık kapanma sorunu var.Bu sorunu kısaca anlatayım.Telefon ışığı açıkken birden ışığı kapanıyor ancak ekrana dikkatlice bakınca olup biteni görmek mümkün.Yani dediğim gibi ışıklar gidiyor.Karanlık bir oda gibi düşünün ışıklar yok ama...
  55. buroodriver

FB - GS Derbisinin Yayını Arena'da Verilecek Mi ?

Beyler 2-3 gün önce gazetelerde maçın arenada dev ekranda verilebileceği söyleniyordu.Bugün sabahın köründe kalktım hem Galatasarayın hemde UA'nın resmi sitelerine baktım bunun hakkında hiç bilgilendirme bulamadım . Bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın bizimle.
  56. buroodriver

Dolandırıcılık Hakkında Hukuki Sorum Var

İyi günler sevgili forum sakinleri. Şuan yardım değerli fikirlerinize ihtiyacım var. arkadaşlar direkt mevzuya gireyim. Şimdi ben 10 gün önce iphone aldım 2. el .adam bana satarken 5 ay daha garantisi var dedi.(ona eylül 2010 'da hediye gelmiş , adam aynştayn olduğu için telefon o zaman...
  57. buroodriver

İphone Anlayan Yardım Edebilir Mi ?

Arkadaşlar merhabalar daha 3 gün önce aldığım 3s cihazda bir arıza var ancak arıza mı pek anlamadım ama bana kalırsa arıza . ( bu söylediğim size saçma gelebilir , telefonun özelliklerini daha tam bilmediğim için kesin konuşamam . zira telefonla konuşurken telefonu yüzümüze yaklaştırdığımızda...
  58. buroodriver

İphone Hakkında Bir Kaç Önemli Sorum Var - Lütfen Yardım ( Daha Yeniyim)

Jailbreak ile , apple storenin kendi sitesindeki ücretli oyunları indirebilir miyim yoksa bunun için ayrı bir site mi var? bu nasıl yapılıyor ? Mesela appstore'de dizimag uygulaması var 1.99 $ fiyatı . bunu nasıl ücretsiz indireceğim. 1-Apple store'deki ücretsiz uygulamarı almak için Apple...
  59. buroodriver

Video Düzenleme Programı Önerisi

Arkadaşlar merhabalar . Başlıkta da söylediğim gibi bana video düzenleme programı lazım.Öncelikle kullanımı zor olmayan , karmakarışık bir program olmazsa sevinirim. Sonuçta bu işte geçmişim yok , yani acemiyim :) Ayrıca bilindik tercih edilen programlar olursa sevinirim.Ayrıca böyle bir...
  60. buroodriver

Lise Öğrencisi İçin Klasik Kitap Önerisi

Arkadaşlar merhabalar. Seneye YGS sınavına gireceğim.Siz ,başlıkla ne alaka diye sormadan ben hemen söyleyeyim :) Malumunuz bu sene sınavda Türkçe'de bayağı uzun paragraflar geldi.Öğretmenimiz bu tip soruları zorlanmadan yapabilmemiz için tek çarenin okumak olduğunu söyledi ve okuduğumuz...
  61. buroodriver

Modeme Bağlanamama Sorunu

Arkadaşlar merhabalar . uydunet Netmaster CBW-700V Kablosuz Modem kullanmaktayım ( masa üstü bilgisayarıma kablo ile kullanıyorum) . Wi-fi şifremi değiştirmek için ve modem ismimi değiştirmek için modeme girmek istiyorum ancak başaramıyorum.Kullanma kılavuzunda yazdığı gibi ; tarayıcıma...
  62. buroodriver

YGS'ye 1 Yıl Geç Girmeli Miyim ?

Öncelikle merhabalar . Konuya girmeden önce söylemeliyim ki konu size saçma gelebilir ancak gerçekten kararsız kaldığım için açmak istedim. Lise 3. sınıfa gitmekteyim ve haliyle seneye sınava gireceğim.Ancak maddi durumlar nedeniyle 2 yıl üst üste dershaneye gitme durumum yok malesef.Seneye de...
  63. buroodriver

Dersane Seçimim - İstanbul

Arkadaşlar öncelikle merhaba , iyi forumlar . Lise 3. sınıfa gidiyorum ve çoğu öğrencinin yaptığı gibi bende seneye dersaneye giderek sınava hazırlanacağım . Ancak hangi dersaneye gideceğim hakkında pek bir bilgim yok.İstanbul Fatih'te oturmaktayım. Bu şehirde ve hatta bu ilçede dersaneye gitmiş...
  64. buroodriver

Frmtr'den SDN'ye Geçişim :)

Evet arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar . İsmim Burak yaşım 17 :) Başlıktada belirttiğim gibi aktif kullanıcısı olduğum frmtr'den bu foruma geçiş yaptım . Amacım frmtr yi aşağılamak değil , yanlış anlaşılmasın lütfen , ama çok şuan çok gereksiz bir forum haline büründü.Artık sadece oyun...
  65. buroodriver

2. El İphone Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Merhaba arkadaşlar . Yakın bir zamanda İnşallah iphone 3GS alacağım . ancak telefonlarözellikle iphoneler hakkında pek bir bilgim yok açıkcası.Hatta bende bu kadar zamangeçmesine rağmen daha yeni yeni iphone merakı oluşmaya başladı. Öğrenciyim ve sıfırı almaya param yok malesef O yüzden namı...
  66. buroodriver

İphone 3GS vs Nokia 603 - Sizce Hangisi ?

rkadaşlar merhabalar iyi forumlar :) yakın bir tarihte 2. el bir telefon alacağım ancak bu iki telefon arasında kaldım . Eğer iphone alırsam biraz eski olma durumu var , yani 1-1,5 yıllık falan . Ancak nokia alırsam model yeni olduğu için kesinlikle aldığım ürün garantili olacak. Bunu ne için...