Arama sonuçlarınız

1. F

Razer kraken 7.1 ses yok synapse.

Arkadaşlar merhaba saat 1 gibi kraken 7.1 elime geçti hemen kurmaya başladım 1 saat uraştır updateledim synapseyi herşeyi yaptım birtürlü ses alamadım razere mesaj attım ilgilenmediler bi bileniniz varsa kraken 7.1 gözükmüyor synapsede bi türlü nedenini soylermisiniz ses gelsin 7.1 i...
  2. F

Rival vs Deathadder 2013 ve setler

Merhabalar dedigim gibi bu ikilem arasıdna kaldım ve söyle birşey var yanında mause pad ve kulaklıkta olucak setlerim şöyle Razer Deathadder 2013 - Kraken 7.1 - Razer Goliathus speed edition VE Steelseries Rival - Steelseries siberia V2 (Ses Kartlı) - Steelseries 4 HD sert yüzey Bu iki...
  3. F

Razer DeathAdder 2013 mü Zowie ec evo mu

Baslikta belirttigim gibi cs go ve lol oyincusuyum baska marka onermeyin.soyledeginiz markayi nedenleriyle soyleyin lutfen c.tesi gunu alicam
  4. F

Arkadaşlar Metin2 pvp çok önemli bi sorunum var

Öncelikle SelamunAleyküm herkese iyi tatiller. Başlıkta belirttiğim gibi windows7 kullanıyorum. Metin2TR ye hiçbir sıkıntı olmuyor girerken fakat pvp pack attığımda exe tıklıyorum açılır gibi oluyor ama açılmıyor. Ekrana birşey gelmiyor fakat görev yöneticisinde açıldığı belli oluyor sonra...
  5. F

Oyun Bilgisayarı Tavsiyesi

İşlemci = İntel(R) Core(TM) i5-2310 CPU @2.90GHz 4 Çekirdek DDR3 Ramlar = Kingston 4 GB ömür boyu garantili ddr3 Ekran Kartı = AMD READON HD 6790 SERİES SOĞUTMALI 256 bit ddr5 Ağ bağlaçtırıcı = intel(R) 82579V gigabit network connection Dvd Cd Rom Sürücü = HL -DT-ST DVDRAM DH22NS70 ATA...
  6. F

Oyun Bilgisayarı için yardım edermisiniz bana.

İşlemci = İntel(R) Core(TM) i5-2310 CPU @2.90GHz 4 Çekirdek DDR3 Ramlar = Kingston 4 GB ömür boyu garantili ddr3 Ekran Kartı = AMD READON HD 6790 SERİES SOĞUTMALI 256 bit ddr5 Ağ bağlaçtırıcı = intel(R) 82579V gigabit network connection Dvd Cd Rom Sürücü = HL -DT-ST DVDRAM DH22NS70 ATA...
  7. F

Bilgisayar özellikleri... yardım

İşlemci = Intel Core i5-2310 cpu @ 2.90ghz Ekran Kartı = amd radeon hd 6700 series S.a arkadaşlar Ekran Kartım ve iişlemcim iyimdiir Oyun için arkadaşlar daha iyi performans almak için Oyun için iyimidir bu işlemci ve ekran kartım. cevaplarınızı bekliyorum oyun için performans ve rateler...
  8. F

İşlemci Ve ekran kartı için sorular

İşlemci = Intel Core i5-2310 cpu @ 2.90ghz Ekran Kartı = amd radeon hd 6700 series S.a arkadaşlar Ekran Kartım ve iişlemcim iyimdiir Oyun için arkadaşlar daha iyi performans almak için Oyun için iyimidir bu işlemci ve ekran kartım. cevaplarınızı bekliyorum oyun için performans ve rateler...