Arama sonuçlarınız

1. _ceyda_

avril

Sizce avrilin kaç conversi vardır ??? :) Bence 360 heralde
  2. _ceyda_

Kardeş kavgası

bir kişilik de oynanılıyo 2 de başarılar dilerim biraz gıcık olsada:D http://www.oyunlar1.com/games.php?flash=3127 yandaki oyunlarıda rahatla oynıyabilirsiniz pardon galiba bu konu buraya değildi ama malesef konuyu silmeyi bilmiyorum
  3. _ceyda_

Görevimiz Tembellik 2

Görevimiz tembellik 2 hiç verdilermi bilmiyorum ama eğlenceli diye verdim :D
  4. _ceyda_

Ben geldim arkadaşlar

arkadaşlar ben eski üyeyim şifremi unuttum diye giremedim sonra bakmak aklımdan gelmedi bugün baktım forum yenilenmiş kendime yeni şifre aldım çok güzel bir forum burası. ve en sonunda geldim ben burdayım.
  5. _ceyda_

Oyun Sitesi

Kardeşim çok girip oynıyo bende bazen girip oynıyorum. Çok güzel Bütün oyunlar var. Verildiğse pardon bakmadım . www.oyunlar1.com Saygılarınızla
  6. _ceyda_

Profilimi Düzenlerken Eklentinizi Kaydetmede Sorun Var diyor.

Arkadaşlar porfilimi değiştirdim . tmm Ama diyoki bir hata meydanı geldi Eklentinizi kaydetmede bir sorun var, lütfen tekrar deneyin. %( deniyorum olmuyo nasıl yapabilirim. :) %(
  7. _ceyda_

Hangisi ?

Arkadaşlar sizin hangisi benim cep telefonum var ve turkcell . ^^
  8. _ceyda_

İtiraf etmek istiyorum

Arkadaşlar bu konu her yazılıda ( sınavda )geçiyo artık yeter !!! şimdi konu: Arkadaşlar her sınavda öğretmen diyo ki : - Ben a diyim yazın , b diyim yazın , c diyim yazın , d diyim yazın diyo bende artık demek istiyorum ki artık yeter gına geldi kaç kere sölediniz çok istiyosanız söleyin demek...
  9. _ceyda_

Forum kurallar

1. Başlıkta ve mesaj içeriğinde yazı yazarken normal cümle kurallarına uyalım. Yazıların hepsinin büyük ya da hepsinin küçük harf olması, yanlış. 2. Telif haklarını zedeleyen dosyalara link...
  10. _ceyda_

Temel Ve Kraliçe Elizabeth

:) TEMEL VE KRALİÇE ELİZABETH Temel Istanbul a gelmis, yürüyormus.Bu arada 5 dakikada bir top atislari duyul- maktaymis. Merak edip sormus. "Hemserim bu top atislari neyin nesi?" diye. Kraliçe Elizabeth in gelmesi sebebiyle top atisi yapildigi anlatilmis. Aradan yarim saatgeçmis ve...
  11. _ceyda_

Kuş Sanmış

:) KUŞ SANMIŞ Saf köylü, kente iş için gelmiş. Bir evin penceresinde gördüğü papağanın renk renk tüylerine hayran oluyor. - Allahım... Ne güzel yaratıklar var... Tam o sırada papağan konuşmaya başlıyor: - Ne bakıyorsun? Köylü, neye uğradığını şaşırıyor: - Kusura bakma hemşehrim. Seni kuş...
  12. _ceyda_

Konuşmıyanlar

:) KONUŞMAYANLAR Hayat bilgisi dersinde öğretmen sordu: - Balıklar neden konuşmaz? Funda parmak kaldırdı: - Öğretmenim, siz de başınızı suya soksanız konuşamazsınız!
  13. _ceyda_

Kırk Yıllık Sirke

:) KIRK YILLIK SİRKE Bir dostu, Hoca'ya sormuş: - Sende kırk yıllık sirke varmış? - Var. - Biraz versene. İlaç yapacağım. - Yoo... Her isteyene verseydim kırk yıldır durur muydu?
  14. _ceyda_

İsim

:) İSİM Adamın biri birgün yolda giderken bir çocuk görür ve çocuğu çok sevimli bulur çocuğa senin adın ne der çocuk tam söyleyeceği sırada dur ben tahmin edeyim der ama baş harfini söyle der çocuk -y der adam başlar saymaya -yasin çocuk başını sallar -yusuf çocuk gene başını sallar adam y ile...
  15. _ceyda_

Hap

:) HAP Bir adam uçağıyla Afrika'nın üzerinde gezerken birden uçağı arızalanır ve ormanlık bir alana düşer. Üstüne üstlük bir afrika kabilesinin ona doğru yaklaştığını görür. Adam içinden "İste şimdi hapı yuttuk" der. O anda düşüncesinde Nur yüzlü dedenin sesini duyar. - Hayır...
  16. _ceyda_

Enayi

:) ENAYİ Bir yığın sebze yüklenmiş el arabasını kan ter içinde yokuş yukarı çıkarmaya çabalayan manav çırağına acıdı, yardım etti. Güç bela yokuşun başına geldiler. Geniş bir soluk alarak sordu: - Oğlum, tek başına bu kadar yükü taşıyamayacağını ustana söylemedin mi? - Söyledim ama... -...
  17. _ceyda_

Denemiş İlaçlar

:) DENENMİŞ İLAÇLAR Doktor, hastasına telefon etti: - Size verdiğim reçetedeki ilaçları kullanmaya başladınız mı? - Başladım, doktor. - İyileşmeye de başladınız mı? - Daha iyiceyim. İlginize teşekkür ederim. Daha önce böyle telefonla sormazdınız... - Ben de aynı hastalığa tutuldum...
  18. _ceyda_

Caneza}{ Çocuk Mocuk

:) CENAZE Hindistan'a, kaplan avına giden John'un ailesine gelen telgrafta şunlar yazılıydı: "John, avda öldü. Cenazesi ayın 17'inde Londra'da olacak." Ayın 17'sinde John'un ailesine kafes içinde büyük bir Bengal kaplanı geldi. Bunun üzerine aile...
  19. _ceyda_

Asker Ne Yapmaz

:) ASKER NEYAPMAZ Komutan içkiyi yasakladı ve duvara "Alkol öldürür" diye yazdırdı. Ertesi sabah, bu yazının altına bir cümle eklenmişti: "Asker ölümden korkmaz". bu az olduğu için bir tane daha :) AYNADAKİ ADAM! Temel aynalı sigaralığından bir tane sigara çıkarmış, o...
  20. _ceyda_

Arası Yokmuş

:) ARASI YOKMUŞ Gözü, bankta oturmuş portakal soyan adama takıldı. Soyuyor, tuzluyor, yanındaki çöp kutusuna atıyor... Bir süre izledikten sonra yanına gidip sordu: - Afedersiniz, güzelim portakalları tuzlayıp çöpe atmanız garibime gitti de... - Efendum, penum tuzlu portakalla aram eyu...
  21. _ceyda_

Amerikan Şakası

AMERİKAN ŞAKASI John'la James kır gezintisine çıkmışlardı. Bir ara John, James'e yerdeki sığır tersini gösterdi: - Bak James... Günün birinde öleceksin, mezara koyacaklar, mezarının üstünde otlar bitecek. Otları inekler yiyecek. İnekler işte böyle pisleyecek. Ben, bunu görünce...
  22. _ceyda_

Hangi takımlısınız

Vallah ölümüne fb ama birisi yaptıysa bilmiyom pek bakmadım. ;D
  23. _ceyda_

Uyumakla düşünceniz ne ? Nedir

Arkadaşlar seçiminizi yapın . bazıları saçma ama neyse .
  24. _ceyda_

Emma Watson

bu kızın yaşı kaç acaba ??? bide şu resmine bakın resimler düzenlendi.
  25. _ceyda_

Her müziğin kilibini ve şarkısını seyretceksiniz ve dinliyeceksini

her müziğin kilibini ve şarkısını seyretceksiniz ve dinliyeceksini BU sitede üst bölümde sanatcının adının ilk başladığı harfe tıklayın ve listeye bakın . İsterseniz de üsteki ara yazan bölüme yazın işte sitenin adı http://www.videoff.com/
  26. _ceyda_

SDN ye resim gösterme.

arkadaşlar imdat şimdi ben size resim göstermek istiyorum nasıl yapıyoruz bilmiyorum lütfen yardım edin
  27. _ceyda_

Cennette yer kalmadı (Nasrettin hoca ) ( fıkra )

Bir gün padişah vezirlerine. gidin bana hoca yı çağırın demiş.. nasrettin hoca gelmiş. padişah: hoca ben cennetemi yoksa cehennememi gitcem demiş. hoca: cehenneme padişah:neden demiş hoca:boş yere öldürrüğünüz insanların hepsi cennete gitti cennette yer kalmadı....
  28. _ceyda_

Temel ve Turiast ( fıkra )

Temel İstanbul boğazında tekneyle turist gezdiriyormuş. Bir gün bir Amerikalıyı almış, başlamışlar tura. Adam bir saray görüp sormus: - Bu ne kadar zamanda yapıldı? Temel: - 10 yılda demiş. Adam: - Yazık, bizde olsa 5 yılda biterdi. Derken bir cami görüp sormus: - Bu ne kadar zamanda yapıldı...
  29. _ceyda_

Tahmin yürütelim mi ???

arkadaşlar sizce bu sitede kaç kişi üye. Benim tamhinim: 1100 Bence,Sizce. ;) ;)
  30. _ceyda_

Harika bir site

Bu site bence çok güzel. Sizinle paylaşmak istedim . Bu forumdan sonra da gelemez ama . http://www.ozgurforum.net/ Yorumlarınızı bekliyorum. Buyrun. :) :) :)
  31. _ceyda_

Borcum borç (fıkra)

borcum borç Köyün birinde vatandaşın biri ölmüş.Sırt üstü son istirahate çekilen merhumun sağ eli bağrında sol elide erkeklik organının üzerindeymiş.Köy halkı merhumun bu vaziyetinden bir mana çıkarmaya çalışsalarda bir sonuca varamamışlar. Merhumun bu vaziyetini köyün imamına sormuşlar.İmamda...
  32. _ceyda_

Sigara yasağı başbakan tanımadı

Sigara yasağı başbakan tanımadı ALMANYA’NIN eski Başbakanı Helmut Schmidt (89) ile eşi Loki (88) hakkında, kapalı alanlarda sigara yasağına uymadıkları gerekçesiyle soruşturma açıldı. Çift geçen hafta tiyatro arasında sigara içerken gazetecilere yakalanmıştı.
  33. _ceyda_

Pinokyo Bush!

Pinokyo Bush! ABD Başkanı George W. Bush ve hükümet yetkililerinin, Irak'ı işgal etmek için Amerikan ve dünya kamuounu doğru bilgilendirmedikleri konusundaki araştırmada halka 935 kez yanlış bilgi verildiği ortaya çıktı. Gazeteci örgütleri tarafından yapılan araştırma, Başkan Bush ve...
  34. _ceyda_

Akıllı köpek (komik)

AKILLI KOPEK Adamin birisi Afrika'da safariye çikarken yanina minik köpegini de almis. Minik köpek bir gün ormanda dolasip, kelebekleri kovalar, çiçekleri koklarken kayboldugunu fark etmis. Ne yapacagini düsünürken bir de bakmis ki karsidan leopar geliyor, belli ki günlük yiyecegini...
  35. _ceyda_

Küfürbaz

KÜFÜRBAZ (fıkra) Bir zamanlar bi mahallede kimsesiz adamın biri yaşarmış, adam küfürbaz mı küfürbaz. Ağzını açınca küfürle başlıyormuş söze. Öyleki insanlar bununla konuşmaz olmuş. Bir gün bu adam yan mahalleden bir kıza aşık olmuş. "Bu kızı bana istemeyen ib*e" vermeyen pu*ttur&quot...
  36. _ceyda_

sağır ve dilsiz (fıkra)

sağır ve dilsiz Adamin birisi ev ariyormus. Bir emlakcidan bir evin anahtarini almis ve eve bakmaya gitmis. Evi cok begenmis. Tam cikacakken evin penceresinden karsi evi görmüs. Bir de ne görsün, bir adam ve bir kadin cirilciplaklar. Kadin elleriyle gögüslerini oksuyor, adamda s***ne bir süt...
  37. _ceyda_

neden yedin (temel)

NEDEN YEDIN Küçük Temel bir gün sahilde gezerken bankta oturan hamile bir bayan görür ve sorar: -"Teyze, sana bir sey sorabilir miyim?" Hamile bayan: -"Tabiki yavrucum, ne demek." Temel sormaya baslar: -"Teyze, haçan usagunu çok sevimisun?" Hamile bayan...
  38. _ceyda_

1

buraya en sevdiğiniz siteleri yazın lütfen çünkü herkezin işine yarıyacak yani 1 tane site
  39. _ceyda_

Karne Notlarım

uf ya bu gün karne aldık siin karne nasıl bende: matamatik 4 hepsi 5 sidzde ^^ ^^ ^^
  40. _ceyda_

Dursunun Askerlik Acısı fıkra

Dursunun Askerlik Acısı Temelle dursun askerdeyken dursunun babası ölmüş.Bu kara haber komutanlara iletilince komutanlar nasıl solerız bunu dursuna diye dusunuyorlarmış.O anda komutanın biri dursunu en ıyı arkadası olan temele:'bu haberı dursuna sen soyle der'.Temelde dursunun yanına...
  41. _ceyda_

Temel ile tren fıkra

TEMEL İLE TREN temel bir gün trende giderken çok acayip poku gelir ve tuvaleti bulamaz çanatasından çıkarır bir peçete ve sıçar tam camdandışarı atarken rüzgar olduğundan trenin tavanına yapışır göreviliyi çağırır der şurayı temizle sana 5 milyon vereyim der görevli cvp verir sen oraya nasıl...
  42. _ceyda_

TEMEL İLE TREN

TEMEL İLE TREN temel bir gün trende giderken çok acayip poku gelir ve tuvaleti bulamaz çanatasından çıkarır bir peçete ve sıçar tam camdandışarı atarken rüzgar olduğundan trenin tavanına yapışır göreviliyi çağırır der şurayı temizle sana 5 milyon vereyim der görevli cvp verir sen oraya nasıl...
  43. _ceyda_

YAVUZ UN MNBS

“YAVUZ'UN MİNİBÜSÜ” ARTIK SÜPER BENZİNLE TAM GAZ!.. BOMBA BİR TRANSFERLE SÜPER FM’E TRANSFER OLAN YAVUZ SEÇKİN YENİ PROGRAMININ GALASINI ÜNLÜLERİN DE KATILDIĞI MUHTEŞEM BİR PARTİYLE...
  44. _ceyda_

Fıkra

Türkiye'de modern bir hapishaneyi gezen gazeteci çığlıkların geldiği bir odanın önünde durur: "Bu çığlık da ne?"... Temel: "Burası elektrikli sandalye odası. Bir zenciyi idam ediyoruz." "Peki niye çığlık atıyor?" "Elektrikler kesildi de, mumla...
  45. _ceyda_

İsterseniz verin

isterseniz buraya bu konuya msn adresinizi yazabilirsiniz yani arkadaşlık amacına yanlış anlamayın buraya msn adreslerinizi yazabilirsiniz benimki : ceyda_irmak@windowslive.com sizde verebilirsiniz buyrun :) :)
  46. _ceyda_

Ali Kırca`ya 350 bin YTL`lik taklit davası

Ali Kırca`ya 350 bin YTL`lik taklit davası atv `den Show Haber `e geçen Ali Kırca , ekibiyle birlikte `Haberin Merkezi` sloganını da yeni kanalına götürünce atv tarafından dava edildi. atv , slogan dışında müzik, animasyon, grafik gibi görsel unsurlar üzerine de tedbir konulmasını istedi...
  47. _ceyda_

Butto' nun 15 yaşındaki "yedek katili" yakalandı

Butto’nun 15 yaşındaki ‘yedek katili’ yakalandı :O :R :O :R Pakistan polisi suikasta kurban giden Benazir Butto’nun katil zanlılarından birini yakaladı Pakistan polisi 27 Aralık 2007’de seçim mitingi yaptığı sırada suikasta kurban giden Pakistan eski Başbakanı...
  48. _ceyda_

Diş macunu can aldı

diş macunu can aldı İngiltere'de, 19 yaşındaki Francesca Sanna’nın diş macununun alerjik etkisi nedeniyle yaşamını yitirdiği iddia edildi. Ülkenin Lancashire bölgesinde meydana gelen olayda, Francesca Sanna, her sabah olduğu gibi banyoda dişlerini fırçalamaya başladı. Genç...
  49. _ceyda_

İŞTE BU

ben shiftdelete yi seçtim siz ;) ;) ;) :) ^^
  50. _ceyda_

Bir canın bedeli ayda 500 YTL

Bir canın bedeli ayda 500 YTL Faruk Çelik 6 yaşındaki Nazlıcan motorlu araçların girmesinin yasak olduğu yaya yolunda bisikletiyle gezerken bir servis minibüsünün altında kalarak öldü. Mahkeme minibüs şoförünü ayda 500 YTL'lik taksitlerle ödenmek üzere 12 bin YTL para cezasına...
  51. _ceyda_

Diyarbakır bombacısı yakalandı

Diyarbakır bombacısı yakalandı Diyarbakır´da 6 kişinin öldüğü saldırının ardından yakalanan bombacı terör örgütü PKK mensubu Erdal Polat´ın şok itirafları Erdal Polat, polise verdiği ifadede, bombalı saldırıyı ince ayrıntılarına kadar anlattı. Erdal Polat ifadesinde askeri aracın yanmasını...
  52. _ceyda_

Mide Dman lalar...

Mide Düşmanı İlaçlar... Sık Kullanılan Aspirin, Ağrı Kesiciler Ve Özellikle Antiromatizmal İlaçların Mide Zarına Zarar Vererek Ülser Oluşumunu Kolaylaştırdığı Bildirildi Sık...
  53. _ceyda_

İngiltere´de Kuş Gribi

İngiltere´de Kuş Gribi Dorset Kentinde Ölen Kuğularda Kuş Gribi Tespit Edildi İngiltere´nin Dorset kentinde Chesil Beach adı verilen bölgede leşleri bulunan üç kuğuda H5N1 tipi kuş gribi virüsü tespit edildi. Olaydan sonra bölgede araştırmalar başladı. Henüz itlaf işlemlerine...
  54. _ceyda_

TUĞÇE BARAN köşe yazarı

Psikopat bir ev kadınının günlük faaliyetleri :R İyilik kisvesi altında birine kötülük mü yapmak istiyorsunuz? Ona gidin herhangi bir narenciye ağacı hediye edin. Limon, portakal, mandalina, kumkat, turunç.. Hiç fark etmez! Hani böyle hafiften de “başladığım her işi bitiririm...
  55. _ceyda_

Denizhan Dakılır Benim Abim

ben ceyda ırmnak dakılır dakılırdan anladınız mı ??? ben denizhan dakılırın kardeşiyim :$
  56. _ceyda_

Am

gerçekten ben bu foruma aşığım siz bu foruma aşıkmısınız ??? ??? siz ne dersiniz ??? ??? :) :) siz bana katılıyomusunuz ??? ???
  57. _ceyda_

idir sitesi

arkadaşlar burdan internet oyun vb şeyleri indirebilirsiniz www.tamindir.com beklerim. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
  58. _ceyda_

İşte bu site

bence en güzel site bu siz ne diyosunuz cevap bekliyorum :) :) :) shiftdelete.net
  59. _ceyda_

Selam Millet

Ben ceyda ırmak dakılır yasım 9 dakılırdan anlamıssınızdır herhalde denızhan ın kardesıyım
  60. _ceyda_

hangisini tercih edersin

acaba sen shiftdeleteyimi tercih ederdin yoksa öbür forum sitelerinimi??????? :)