Arama sonuçlarınız

1. GaMeRR119

ReD - Tek Derdim Aslında Gece 2012 (+16)

Tek Derdim Aslında Gece ;) http://www.youtube.com/watch?v=A2zdXPzT-Vc&feature=related Not : Resim +16'dır...Uyarı Başlıkta Yapılmıştır...
  2. GaMeRR119

Sagopa Kajmer & Kolera - Yinede Çok Cesur ( ''Orda Olmak'' Albümünden) 2012

biz kimleriz ki saman alevinden daha hızlı yana yana tutuşup küllere kavuşur yine de çok cesur sizler kimlersiniz ki biri diğerinden berbat olan al birini vur ötekine bir farkı yok yine de çok cesur Nakaratı Bir Başka Yawww :D
  3. GaMeRR119

Saç dökülmesine karşı ne tavsiye edersiniz?

bence hiçbirşey kullanma olgunluk örtülmemesi gerekn bir fiziksel değişmedir ;)
  4. GaMeRR119

Söyle Rahatla

biz kimleriz ki saman alevinden daha hızlı yana yana tutuşup küllere kavuşur yine de çok cesur sizler kimlersiniz ki biri diğerinden berbat olan al birini vur ötekine bir farkı yok yine de çok cesur Sagopa Kajmer - Yine de Çok Cesur...
  5. GaMeRR119

''Bu Ülkede Polislik Bitmiştir''

haklısın en başlıca neden bu olsa gerek...ancak mit'te genellikle çok değilde genellikle yakını uzaktan veya başka biryerden yakını olmayanları 1.sıraya koyarlar...emniyette böyle neden yapılmıyorki...yakını olmayan adam daha bi cesur olur bence...
  6. GaMeRR119

Pit10 - Ağır Abi feat Müslüm Gürses

güzek karışım :)
  7. GaMeRR119

Ceza feat Tech N9ne - Dark Places ( Karanlık Yerler )

güzel olmuş :)
  8. GaMeRR119

Zekeriya Beyazdan kurbanlık için tartışılacak yorum

geyik bu adam :D
  9. GaMeRR119

KPSS Önlisans ve Ortaöğretim sonuçları açıklandı!

Arkadaşlar Ben Barajı Geçtim Ancak Yaşım İleride :D:D Aldığım Puan İse 73,99205.... Acaba Biryere Girme Şansım Nedir Girebilirmiyim Doğu , Batı , Kuzey , Güney Farketmezzz Acaba Ben Nerelere Rahat Girebilirim Vede Bu Sınavda Gireceğimiz Yerlere İlişkin Bir Klavuz Olmalı Ösym'nin Sitesinin...
  10. GaMeRR119

Sekiz 2 !

bence güzel :)
  11. GaMeRR119

eskiyi bayağı arattı performansını düşürmemesi kanaatindeyim ancak sago düşürdü bence bu kadarı yeter bu tarz gitsin çok fazla bişey istemiyoruzz :D
  12. GaMeRR119

Favori Sanatçınız Hangisi ?

Saian : '' Sakulta Kim ? '' - Korkunç Bir Kareteci :D Saian : '' Orda Dur '' :)
  13. GaMeRR119

12 ekim'de duyurusu yapılmıştı bu albümün :) İşte Sagopa'dan bu tarz parçalar bekliyoruz biz :D mesela 40 fazla iyi değildi istediğim performansı alamamıştım ama genede güzel dedim :) İnşallah Böyle Devam Eder :)
  14. GaMeRR119

Rap Müzik Hayatının Neresinde?

RaP ile herşey anlatılabilir yeterki mısralar dile gelsin ;)
  15. GaMeRR119

Kolera'nın Çıkartmış Olduğu Vede Şuan Tüm Müzikmarketlerde Bulunan ''ORDA OLMAK'' Albümünde Sagopa Kajmer İle Yaptığı Düet Müziği Olan Olan '' YİNE DE ÇOK CESUR'' Adlı Müziğini Sizlere Takdim Ediyorum :) http://www.youtube.com/watch?v=jb2XaBr-0uk
  16. GaMeRR119

Muamma klib

mükemmel yaa :)
  17. GaMeRR119

Favori Sanatçınız Hangisi ?

Red ve sagopa kajmer :)
  18. GaMeRR119

Gangnam Style Ergen Versiyonu

iki git yemek ye beynine kan gitmiyo heralde amele yanığı...abazalıktan önünü göremez olmuş...
  19. GaMeRR119

Değerli Çalışma Arkadaşımız Power'ı Kaybettik

Allah Rahmet Eylesin...:unsure:
  20. GaMeRR119

Ais Ezhel ft. Yener - Yaprak Düşerse

Süper Be Agaa :)
  21. GaMeRR119

Kamufle & Red - Umut Tükenmiş

Ais :)
  22. GaMeRR119

Red & Rapcato - Organize Ol da Gel

Orrrrrrrrrrrrrganize Oluyoruzzz :D
  23. GaMeRR119

Kara yanık sesiyle kulakları dağladı

hehehe :) kara başka yaaa :)
  24. GaMeRR119

Alper Ayyıldız SDN Röportajı!

biz şarkıya baktıgımızda adamı değil sözleri ve ritmi görürüzz...gerisi beni ilgilendirmez...
  25. GaMeRR119

Sagopa Kajmer - Onları da Anlıyorum

Sagopa Kajmer Orhan Gencebay Hayranıdır...En Büyük İsteklerinden Biriside Kendisiyle Düet Yapabilmektir :)
  26. GaMeRR119

eyvallah kardeşim :)
  27. GaMeRR119

Eğer yapabilirsen Beni Mutlu Etmiş Olursun E Koca Formda Bitek Ben ReD Dinlemiyorum Yanlışmıyım :):):)
  28. GaMeRR119

ReD ile röportaj istiyom ben :D:D:D
  29. GaMeRR119

Sagopa Kajmer - Shi - Ultimate

sagopanın 40 şarkısınıda o kadar fazla beğenmedim bundaki gibi...ya sagopa kajmer eğer burayı takip ediyorsan ki nette gezindiğini biliyoruz...;) sana şunu söylüyorum ISTAKOZ tarzı yap gerisi bizi bozuyo...
  30. GaMeRR119

Anıl Piyancı & Grogi & ReD & Zeynep - Delili Yok

http://www.youtube.com/watch?v=e71UBdcOtpk DeLiLi YooooooooooooooooooKKKK ! ;)
  31. GaMeRR119

Cartel - Turkish Rap

hehehe :D ilkler başkadır yaw :D
  32. GaMeRR119

Akçakale'ye top mermisi düştü: 5 kişi hayatını kaybetti

Kısasa Kısas İsitiyoruzz..Gerisi Sizin Olsun...kısasa kısas en kuvvetli şekilde yapılırsa bunun doğaracağı sonuclar şunlardır... 1.Suriye Türkiye'nin Gücünü Yakından Tanıyacak... 2.Türkiye Uluslararası siyasette herhangi bir prestij kaybetmeyecek... daha ayrıntılı size burada 20 tane daha...
  33. GaMeRR119

Akçakale'ye top mermisi düştü: 5 kişi hayatını kaybetti

düşünce şeklin doğru ancak devamını söylemeyi unuttun heralde...savaşa gerek yok onlar bize savaş açmadılar buda bir oyun orasıda doğruda TÜRKİYE bu konuda kısasa kısas uygulamak zorunda...top mermisine karşılık bizden giden 5 cana karşılık suriye askeri üslerinden bitanesini havadan...
  34. GaMeRR119

Bot Tavsiyesi

al bitane gitsin bu soruyu sorman bile hata 2.el vereyim ben sana :D 3.5 sene kullanılmış :)
  35. GaMeRR119

Yaratıcı fikirler platformu

ben mesela don yapmak istiyorum dışarıya hava sızdırmayan vede dışarıya ses vermeden rahatça s.çarcasına sossurmasını sağlayabilen eğer yapabilirsem offf Ozon Tabakası iflas eder ;)
  36. GaMeRR119

Kendini anime karakterine çeviren ilginç kız

Öff Be Rus Progmraları Bi Başka Oluyo Hee :) Garılara Bak Laa :) [Hamza Ayıp Oluyo Ama Haaa]
  37. GaMeRR119

Dövme Yaptırma Hakkında

ben dövmeden anlamam ama arka sokaklarda oduncu mesut abiye sorarsan o sana tarif eder yolu ;)
  38. GaMeRR119

Çinden Sipariş -> ems kargo kime teslim edildi.??

biri Made In China mı dedi KAÇINNNNNNNNNNNNN !
  39. GaMeRR119

Kadın Dediğin..!

bekarlık istediğine ç.kmaktır ;) pardon sultanlıktır :)
  40. GaMeRR119

Dealextremeden alıcağım ürünler

hiç almasaydın oradan alışveriş yapan arkadaşımı bidaha hiç görmedim yazık oldu :(
  41. GaMeRR119

Yeni Ehliyet Alanlar

motosiklete devam ;)
  42. GaMeRR119

Alevi sunni evliliği

aslında ben bu konuda....................................................................... not : Üyemiz Şuan Derin Düşüncelere Dalmıştır Lütfen Daha Sonra Tekrar Sorunuz !
  43. GaMeRR119

Günün Sözü

bana ben istemediğim halde verilen tekşey hırsımdır ;)
  44. GaMeRR119

Türkçe konuşmayı ve yazmayı bilen iranlı arkadaş arıyorum

merhaba ben gamerr arkadaşlar ben game derler iranlıymışım öyle diyolar ama ben inanmıyom :) inanırsam seninle irtibata geçecem ;)
  45. GaMeRR119

Kediler Ne Yer, Ucuza Nasıl Kedi Beslenir?

ya bırakın kedi köpeğide acıktım ben yaa :D
  46. GaMeRR119

SDN Muhabbet Kafe

bir arkadşaım var tekstilde çalışıyor adı murat :D sevdiğim bir elemandır bana sürekli ugrar akşam takılırız kafaları çekeriz yeri geldiğinde tv'De maç film izler yeri geldiğinde karı kıza giderizzz :D bu akşam bana söylediği bir laf vardı aralıksız güldük onu söylemek istedim :D Murat : ''İşe...
  47. GaMeRR119

Eşcinsellik ve Askerlik

valla konuya giriş amacım bu 2 kelimenin arasındaki bağlantıyı nasıl bulduğunu görmekti :D pişman oldum ben gidiyom :D
  48. GaMeRR119

Tehlikenin Farkında Mısınız ?(İllumunati)

harbiden hee..bunun neresine illumunati diyeceksin :) çikita muzu illumunati deme o muzu alır.............. :) böyle kişilere uyuz oluyom böyle şeyleri araştırıyolar araştırıyolar kafayı yiyolar bırakın kendi haline doktor bu elemanı dedi :)
  49. GaMeRR119

Sagopa Kajmer-Bir Pesimistin Gözyaşları

sagopa kajmer farklı birşeydir anlamaya çalışırken içinde mutlaka kaybolursunuz nerdenmi biliyorum e yaşadık da biliyozzz ;)
  50. GaMeRR119

Sagopa Kajmer - Yakın Ve Uzak

çoğu kişi seninle aynı fikirde haksızsın diyemem ;) ancak bana göre sagopa hiç değişmedi ;)
  51. GaMeRR119

Red & Rota - Hiç Değişmedim

ısrar :D sen diyosan öyledir başkan boynumuz kıldan ince kılıçtan keskindir ;)
  52. GaMeRR119

:):) kaybedenler kulubunde o sesi veren türk ese sanatçsı ve oyuncusu aynı zamanda behzat ç.'De oyamıştır :)
  53. GaMeRR119

Görgüsüz Müdür!

orası öyle de...müdürede iyi giydirmiş :)
  54. GaMeRR119

Türkiye'nin En Güzel Dayak Yenilebilecek 10 Yöresi

Bu Yazıyı Görmüşken Söyleyeyim İşim Gereği Bir Yada 2 Gibi ay tekirdağda konakladım :D Adamlar İşi Aşmış yaww :D hani içince sapıtırsın derler ya yok öyle bişey bu tekirdağda :D adamlar tıngır mıngır sessiz sedasız içip gidiyolar :D Bide telirdağda bakkal bulamazsınız tekel bayii ile idare etmek...
  55. GaMeRR119

Guardiola, Transfere Yeşil Işık Yaktı

yinemi zaytung ;)
  56. GaMeRR119

Saian - Mafya Şarkısı (Kinetic Typography)

hehehe bu ne yaa :) güzelmiş beğendim hee :)
  57. GaMeRR119

Freestyle King 3

ReD nerede yaw :)
  58. GaMeRR119

ReD Bambaşkadır Hocam Çoğu Kişi İlk Dinlediğinde Derki Hep Küfür Ediyor...Ya Kimse Sormuyorki Bu Adam Niye Küfür Ediyor ? :) Bu Arada Bu Lafı Söyleyen Kişi Behzat Ç. Dizisinde Oynamış Olan Dizideki Lakabı Ercüment Olan Birisi ;);)
  59. GaMeRR119

Kamufle Seçmeler

++++ Dinleyin ;)
  60. GaMeRR119

http://www.youtube.com/watch?v=caiFmVOUaCY Dipnot : Şarkının Kendisi 40.saniyeden Sonra Başlamaktadır...
  61. GaMeRR119

yok bee ıstakozun kısa zamanda milyonladıgını gördüm ;) ben bu adamı seviyorum :) ReD'i de seviyorum :)
  62. GaMeRR119

Yeis Sensura - Dokunmam Farklı Tene 1-2

yeis güzel bebedir :) bu ortamda yenidir :D ama iyi bebedir :)
  63. GaMeRR119

Yeis Sensura - Dokunmam Farklı Tene 1-2

way be :)
  64. GaMeRR119

Rap'in Kralı...
  65. GaMeRR119

Sagopa Kajmer - Kötü İnsanları Tanıma Senesi ( Şubat Dizisi )

sagopa kajmer kutusunu sadece bu şarkıyla tanımayın...kutuyu açın bakalım içinden neler çıkacak :)
  66. GaMeRR119

Süper Modlar Hakkında Düşüncelerinizi Buradan Paylaşın

ama yapma kardeşim sende çok sert konuştun konuşmalarımızın büyük harf küçük harflerini kim düzeltecek böyle gereksiz işlerle kim uğraşacak...tabi ki modlar uğraşacak...ben rap müzik hakkındaki isteğimi belirttim...rica ediyorum müziği kısıtlamaya kalkmayın yapmaya calıstıgınız şey özgürlüğü...
  67. GaMeRR119

ben bundan bahsetmiyorum aslında dediğin doğru disiplinden verilen taviz kötü sonuclar verir...ancak rap müziğinden bahsediyorum adam küfürlü yazabilir bizde sadece rap müzik icin bu kuralı koyabilirz..sadece neden rap müzik için diye sorarsan müzik sınırlamanın düşmanıdır müziği sınırlayamazsın...
  68. GaMeRR119

eSa arkadaşım üzerinden formu eleştirmek istiyorum...rap müzik parçası koyuyorum koyduğum adam şarkısında bayağı küfür kullanmış ama o beni ilgilendirmez ki milletin zevki vardır küfürü sever bazıları ise küfürden nefret eder ;) küfür terbiye açısından malesef insanlar arasında göreceli bir...
  69. GaMeRR119

[RÖPORTAJ] by efsane'yi Yakından Tanıyalım

by efsane seninle tanıştığıma memnun oldum...;) sağlıcakla kal ve kendine iyi bak Allah'a emanet ol ;)
  70. GaMeRR119

ReD & Flowart - Jamaika Bileti

Şarkı Hakkında Dipnot : Şarkının Başı Ağır Bir Küfür İle Başlamaktadır...
  71. GaMeRR119

Red - Mistrack Ft. Grogi - Hayki - DJ Sivo - Patron - Kamufle - Şehinşah - DJ Artz

.... ** Groginin Başlaması Hoşuma Gitti :)
  72. GaMeRR119

ReD - Ofsayt Yrrm

.... ***** Söz Koymuyorum Arkadaşlar Bıktım Sözlerini Sansürlemekten :) Sansürleme İşine Girsem Bu Adama Bulaşmam Bidaha.. Buda Bana Ders Oldu :)
  73. GaMeRR119

ReD & RoTa - Deliler

..... **** Red verse Benle t**** geçmek için önce organ nakli yaptır Baban peçete kullansaydı koçum asla olmayacaktın Adını s***** taksam böbürlenip şansı zorlayacaksın Omurgandan iliklerine hiphop çekip saplayacaktım Bende tanka binen kızlar he bide rap yaparlar hızla Revüde beş...
  74. GaMeRR119

ReD - Esirim Hayalinle Aynalara

ulan yanımda olsan alnının çatından öperim seni hee :)
  75. GaMeRR119

ReD - Yağmur

.... http://www.youtube.com/watch?v=ID3j0OyJMgc yerimide nasıl bilir yağmur üzerime yağar üzerime yağar düzenimi bozar yaşamayı sana dokunmak algıladım benim mutluluğum nefesin kadar Senin aşkın gözlerimden dudaklarıma yol yaptı bu şehrin filminde çok ucuz bi rol kaptım Ellerimle...
  76. GaMeRR119

hehe :) beğendinmi red normalde çok küfür eder ancak sözcükleri cımbızla seçtiği biçok şarkısında görülmüştür ;) bi yazar tam yazar :)
  77. GaMeRR119

ReD & Keişan

.... http://www.youtube.com/watch?v=F_Ukfg1ezwk Red; rapi mistik sindir babylon'dan onun hiç bi s.kime bize adil olmaz ama aynı bi deli gibi gülmen için sana tavşan çıkarırım mavi dondan Keişan; katil olmak aslında farkı zorla taklit olmaz rap team kalk git onla nakit olsa bende...
  78. GaMeRR119

.... http://www.youtube.com/watch?v=sjQpYe0BPvA - ALEF HIGH - Yine bir sabah, yine kalem, yine sen Yine baştan sona yazıldığın bir eser Diledigin gibi bir hayat hakkın benim degılmış Kapında uyanır denizi dilesen. Aslında bildigim bir gerçek bu Yinede gidip yerine bir başka erkek bul...
  79. GaMeRR119

ReD - Lütfedipte Anla

...... http://www.youtube.com/watch?v=S_41yknRl4U Hayatı bi çarşafa katlayıp hiç ol Ben ilerledikçe değeri düşer, geçtigim bi çok yer Sıkıldıkça tanrınızın lütf ettigi rolden Ölüme doğru gider Burak karanlık bi holden ve Yirmi tane sigara kadar uzun gece ancak Bu boşluktan istifade, eline...
  80. GaMeRR119

ReD - Çocuklar Duymasın

... http://www.youtube.com/watch?v=vLHFQ4hLpj8 1.Verse Leopar desenli donlu melankolik zenci muma redtube'a rap şarkı koyan yegane türk genci, Filmlerini yayınlamadım diye yersiz tepki gösterirken şekil a'da görüyoruz ilkokuldan terki, Yarısı benim şarkı ismim olunca dissinin benim en...
  81. GaMeRR119

ReD - Löypsko

.... http://www.youtube.com/watch?v=Z7otVO7P-is Seninle izdivaca tek gönüllü Hugolina. Çünkü hala saklıyorsun arşivinde Macarena. Mikrofonun başına geçip, marketten Popolin al. Öyle s.çıyon ki örtemiyo para filan moruk! O kafayla takılırsın en boktan patikata, boyun kadar s.kin olsa...
  82. GaMeRR119

ReD - Üçle Çarp

evet doğrudur buda benim tarzım :) çok özür dilerim :)
  83. GaMeRR119

ReD & Flowart - Jamaika Bileti

.... **** Açık sözlü biri olduğumdan beni sevmez Agaların korktuğundan, havalı damgası Banada kondurulan, boş laflar Deydimi ? Yordu ulan (s.ktir!) Sıktı tayfanın kaprisleri bizi Sadece msn artisleri sizi Kekolara itafen olsa yapardım Dj Akman'ın varisleri gibi Dedi feat için ünlü olup...
  84. GaMeRR119

ReD - Üçle Çarp

....... http://www.youtube.com/watch?v=nPBa7GrfOv8 Hayatım monoton, elimde ritim molotof Yerin dibinde koro bol, Pausla beni moron ol Tek ilah Bonobo, dilimde alev comodor S.kik bi bale gösterisi gibi rapin monolog Bende para yok duayla bulduk ara yol Yıkık bi gecekondu hiphop sen...
  85. GaMeRR119

Red - Bundan İbaret

......... http://www.youtube.com/watch?v=gSzGi7mqgSc beni hatırla beni unutma yabancı satırlar sana yazıldı adınla şekiller işledim bu lanet vücuda sev şimdi küfür yiyip yatarsa kapında aklından ellerine yalan bazlı akımlar yalnızca gülmek için bile sana bakıp da sebep bile yokken...
  86. GaMeRR119

Sehabe & Yeis Sensura - Kuşlar Uçmayı Unutmaz (Orjinal Video)

Sehabe & Yeis Sensura - Kuşlar Uçmayı Unutmaz (Orjinal Video) http://www.youtube.com/watch?v=UtlRKjxrnRg
  87. GaMeRR119

Hiphoplife Freestyle King 3 Cypher

Listende Yok :( ama RED !
  88. GaMeRR119

Büyük Kapışma (Kısa Film)

velet olmadığım icin alınmıyorum kocum :) istediğin gibi takıl hee ama önce bana abi demesini öğren terbiyesi eksik kaçmış insan :)
  89. GaMeRR119

sende doğmaması gereken biriymişsin...;)
  90. GaMeRR119

bana göre iş yapmayın arkadaşım ben buradan uyarıyorum benim mükemmel dediğime forumun tamamı berbat diyebilir veya bu durum terste olabilir :D bana göre iş yapan düz yolda b.k çukuruna düşer benden demesi :I
  91. GaMeRR119

Yalçın Çakır Melek Subaşı :D

geyikçiler çok etrafta :)
  92. GaMeRR119

o zaman konuşta düzgün iş yapsınlar yoksa tuvalete çişe bile beraber gitmeye kalkıcazz :)
  93. GaMeRR119

hmmm madem bana göre iş yapıyosun şimdi zorlu görevimize geldi bunu yapabileceğinden emin değilim james bond ama yaparsın sen :D aç camı aşağıya atla :D söz ölmezsen 3bucuk dakikanı geri vercem :)
  94. GaMeRR119

way be yaratıcılık mükemmel :)
  95. GaMeRR119

Günün Komik Gifi

kedinin yanlışları... 1.Kızı Öpmemiş... 2.O Tenhalıkta O Kızı ......memiş :)
  96. GaMeRR119

Kızım Bak Git ! (İğrenç)

Ve Beyin Koşarak Uzaklaşır :)
  97. GaMeRR119

Uçan Kamyon :D

f.cke :)
  98. GaMeRR119

Kedi 2 köpeği birden dövüyor

hll be kocum benim :)
  99. GaMeRR119

PSY - Gangnam Style - Video Klip - 2012

asasörde bana öyle hareket çekersen çektiğin yerini koparır eline veririm :) ayrıca olm bu şahin k gibi suyun içinden çıkıyo lan :)
  100. GaMeRR119

Yalçın Çakır - Yalan Testi

niye çarptı biliyomusun :)
  101. GaMeRR119

Çorumluyum Komutanım

kadın teröristlere duyrulur mallarımız tazedir :D karasından sarısından beyazından bulunur :) her türlü :)
  102. GaMeRR119

Hoooppp Hamza Ayıp Oluyo Bak :)

heheheh :D abi bu nedir yaa :)
  103. GaMeRR119

Gülmek garanti değil :)

bu ne yaa geyşa muhabbetine döndü mekan :)
  104. GaMeRR119

Dünyanın en kısa fıkrası (anlayana)

kadının biri varmıs..............................................................................................
  105. GaMeRR119

Günün Esprisi

ben ona baktım oda bana baktı şimdi 10 cocuga bakıyozzz :D
  106. GaMeRR119

Günün Sözü

Hayvan Gibi Yaşamışsam Dünyada , Hayvan Olarak Ölmekten Şikayet Etmem...!
  107. GaMeRR119

3 ay sonra doğacak kızım için ......

Allah Analı Babalı Büyütsünde İsmi Önemli Değil :) Amaaaaan Neyse Dur Madem İsimde Vereyim :) LeYLa ;)
  108. GaMeRR119

Oyun yaması nasıl kurulur ?

türkçe yama diye aratmadınmı kardeşim sen ;) gir işte tr yama'ya felan vardır oralarda kesin ayrıca kurulumlarını anlatıyolar yanlış bilmiyosam ;)
  109. GaMeRR119

Sınıfta kaldım iyi değilim psikolojim bozuk

kardeşim senin icin ilk önce şunu sölemek istiyorum..sen şimdiden sınıf tekrarı yapmışsan ilerde açıköğretimin yolu görnüyor sana 1 yılını şuan bosuna yedin gersini düşün artık...çalışmıyosun çalışmıyosun sonra geliyosun kaldım moralim bozuk çalış kalma normal geç yaz tatilinde gününü gün et o...
  110. GaMeRR119

Konuyu açana göre mi, konuya göre mi yorum yaparsınız?

ben oraya açan bi kişi icin neden giriyimki hee diyelimki bi kişiye garezim var orumda onun baslıgına yorum atmam olur biter ;) aslında garezz felan boş işler herkesle iyi geçin konu neyse ona göre yaz işte :)
  111. GaMeRR119

Bir kıza aşık oldum !!!

bence sen o kızı bırak arkadşaım fantazi olsun die sana gülmüş olabilir :) o kızında bana adresini ver sen bırak ben müsayit bi zamanda sorarım neden sana gülmüş :)
  112. GaMeRR119

Babamla Hep Kavga Ediyoruz

balgam nedir yaa :D tükürdü dersen suratıma anlarımda balgam nedir yaa :D bilader sen su içiyonda kafamı yapıyo sende :)
  113. GaMeRR119

16 Yaşında Hamam Macerası :D

-amirim şüpheli sapıkları yakaladık ne yapalım -bırakın.. onlar bize istihbarat topluyolar :)
  114. GaMeRR119

Avengers Dürüm Keyfi :)

olmaz olurmu yoktu..:)
  115. GaMeRR119

Yandex Vs Google

benimkileri bulmanı isteyen kim ? böyle bir karşılaştırma yazmamın nedeni yandex çıkışını iyi yaptu eğer gerisini getirebilirse bu karşılaşma çoktan başlamış denilebilir..
  116. GaMeRR119

Memati öldü mü?

mematinin yerini başkası dolduramaz zaten :) kara kapatır mematinin yerini :D kara hoşuma gitti benim mematiden son zamanlarda sogumustum nedeni olarak son zamanlarda uçkurculuk yapıyodu dizide :D bide yürüyüşü hasta ediyodu beni :D
  117. GaMeRR119

Kurtlar Vadisi oyuncusuna şok dayak!

L** yaa saçmalıga bak :) hey allahım bu özürlüler varken bu Türkiye zor kalkınır biliyorum of oooooooooffffff :D
  118. GaMeRR119

SDN Yandex Kullananlar Buraya ! ...

yandex neden rusların gönlünü fethetmiştir hocam bunu cevabı siyasi bir cevap olacagından buraya siyasetle kirletmek istemiyorum ancak birkaç yerden güvendiğim birkaç yer yandex kullanmışlar vede ciddi anlamda sıkııntılı oldugunu söylediler ;) yandex'e çok güvenmiyorum ama denemek amaçlı bende...
  119. GaMeRR119

Bu site bende açılmıyor Ya sizde ?

hacı domainde sıkıntı yok ;) sitedeymiş sıkıntı bikaçtane daha arakdaşıma sordumda ben sorun dediler sitede :D Allah Allah kaçgündür kapalı yaa şarkı sözlerine bakamaz oldum gardaş :D
  120. GaMeRR119

Günün Sözü

Akıllı insanlara gülmek, delilerin ayrıcalığıdır.
  121. GaMeRR119

Katana VS Uzun Kılıç

vay bee :D
  122. GaMeRR119

Bu site bende açılmıyor Ya sizde ?

http://sarki.alternatifim.com/ Arkadaşlar Siteyi Açamıyorum Bendemi Sorun Var Yoksa Sitedemi Çözemedim Kaç Gündür Böyle :huh:
  123. GaMeRR119

Arka Sokaklar Komiser Hüsnü :D

hehehe :)
  124. GaMeRR119

Leyla ile Mecnun

hass.... :D
  125. GaMeRR119

Kopma Zamanı Gelmedi Mi?

hehe :D
  126. GaMeRR119

Falcaoyu Durdurmanın Tek Yolu

hehehehe :D
  127. GaMeRR119

Ördeğe Tecavüz!

hehe :)
  128. GaMeRR119

Hayatımın erkeği

güzelmiş :)
  129. GaMeRR119

Herkese Benden Çay

çay :D
  130. GaMeRR119

Dekan WC :)

ne gerek var sanki farklı bişey yapacak :D :D
  131. GaMeRR119

Evli Adamın Keyfi...

132. GaMeRR119

Kayıp kardeşler bulundu

güzel :)
  133. GaMeRR119

Siz Vatan İçin Ne Yaptınız?

134. GaMeRR119

Söyle Rahatla

seni kendi tanışalım görüşelim başlığı altına davet ediyorum kardeşim :D kendimle ilgili sanal ortama bilgi vermem :D beni bilen bu şekilde bilir bilmeyenden banane :D
  135. GaMeRR119

Kenan İmirzalıoğlu iddialı geliyor: Karadayı

bakalım nasıl bir senaryo yedirecekler bize :D
  136. GaMeRR119

İşler Güçler 13. Bölüm Fragmanları

diyemedim ya la :)
  137. GaMeRR119

Söyle Rahatla

ul*n a101'E girersem fırça atmadan çıkmam :D bütün elemanlarına fırça atarım :D sallarım kola niye buzdolabında deil biz soğuk içemezmiyiz...vs vs bağırıyom bağırıyom çıkıyom :D erkek elemanları artistlenecek ama cüsseyi görünce malum geri kaçıolar :D ul*n aynada bakıyomda kendime neyim l*n ben...
  138. GaMeRR119

İşler güçler dizisi en komik sahneleri

rüyamda param çıkışmadı :D
  139. GaMeRR119

Keişan - Saklambaç

evet evet böyle abazalara verirsin kamerayı kendimi çekiyom diye tuvaleti çeker :D
  140. GaMeRR119

Fransız kadınları böyle zayıflıyor!

hehe :D of kadın oldugunu düşünsene orada bide türkiyede oldugunu düşün abovv heralde erkek olarak bizimkiler bi 10bin verirler :D
  141. GaMeRR119

Saçmalamanında Bir Sınırı Var

hehe :D aynı ferdi tayfurun plastik bardakla elini kesmesi gibi bişey :D
  142. GaMeRR119

Keişan - Saklambaç

evet bewko'ya katılıyom videoda bir amacının olmadıgı bellı :D ulan sokakta görsem tipine ............ :D
  143. GaMeRR119

Keişan - Saklambaç

Red'in Üstüne Tanımam Gerisi Boş :)
  144. GaMeRR119

Keişan - Saklambaç

sen heralde anıl piyancının kolpazilla'sını dinlemedin :D gir dinle :D
  145. GaMeRR119

Halı Saha Maçına Beklenmedik Misafir

:D:D mükemmel bişey yaw :D
  146. GaMeRR119

Alfa Romeo Giulietta :))

odun :)
  147. GaMeRR119

Keişan - Saklambaç

1.03 sn'de kadir kirişçide var :D
  148. GaMeRR119

Keişan - Saklambaç

http://www.youtube.com/watch?v=zHrjO3MtqcM Dinleyin Kendinizden Geçin..Video İçersinde Abaza Dansı Mevcuttur :D O Ne Biçim Danstır :D Vede Evet Böyle Bir Abazalığa Apaçiliğe Güzel Bir Son Yakışır Dikkat Edin Sonunda Mideniz Kalkmasın :D
  149. GaMeRR119

'Kim Neyi Sever'

ebemi :)
  150. GaMeRR119

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Cennetin Kapısında Mads Mikkelson :) Bir Harika :)
  151. GaMeRR119

Film tavsiyesi

Cennetin Kapısında... Film Oldukça Durağan Ancak Tekgöz(Mads Mikkelson)'ün Savaştığı Sahneler Mükemmel :) Baltasını Öyle Güzel Kullanıyo ki Herkes Ondan Korkuyor Sırf Dövüş Sahneleri İçin İzleyin Derim :D Film Oldukça Durağan Bişeyde Anlattığı Yok :)
  152. GaMeRR119

Memati öldü mü?

öyle yalvardın ki içm kan ağladı tmm sırf senin icin koca senaryoyu değiştiriyoz memati geri geliyo :)
  153. GaMeRR119

10 parmak klavye

hemen cevabını vereyim ben sana ;) bir kitap al karşına yazmaya basla :) yaz yaz yazz sürekli yazz hızlanmaya çalış :) kendini bu şekilde geliştirebilirsin :)
  154. GaMeRR119

Kaç saniye dayanabilirsin?

ben iradesi fazla güçlü biriyim :) kadına aç değilim :) çünkü aç olsam açlığımı gece gideririm ;) sıkıntı yok bende ancak kate upton bana bu gösteriyi yapsa kendisini oynatırım çünkü bu gösterinin en babasını gördüm :) bende dikkat herşeydir :D ancak orada bir hile var kate upton göğüslerini...
  155. GaMeRR119

Beyin Kullanma Hafiza Testi

İlk önce sana şunu söylemek istiyorum testin çok saçma bana göre bazı sorularının cevabı her ikiside çıktıgı icin ben bu soruların farklı tarzda sorulması gerektiğini düşünüyor ve testinin bazı sorularının saçma oldugunu ortaya sürüyorum..
  156. GaMeRR119

Tamirci Dediğin Çekirdekten Yetişir

bizim arabanında aküsünde sorun var usta bi bakıversene :D
  157. GaMeRR119

Günün Sözü

Güneş girmeyen eve elektrik faturası kabarık girer.
  158. GaMeRR119

Wolfteam NyxLauncher Hatası Ve İnternet Explorer Komut Dizisi Hatasına Kesin Çözüm!

şu hayatta bildiğim bir standart kelime varsa o da zevkler ve renklerin asla tartışılmadığıdır...
  159. GaMeRR119

FPS Yükseltebilirmiyim ?

misal açısından verdim ;) misal açısından verildi mta..;) biostan yapılıyo gülüm o ;) ben senin icin anlatımı sunardımda bu başlıkta değil inşallah başka birzamana sunarım :) del çek biosa gir yap işte içeriğini daha sonra açıklayacam ama aslında forum donanımda bahsetmişler bu konuyla...
  160. GaMeRR119

FPS Yükseltebilirmiyim ?

Gençlerin Yeni Modası Olan Araba Oyunlarından MTA Sanandreas son zamanlarda öne çıkmıştır..bu öne çıkma tabikide birsürü oyuncuya oyuna çekmektedir..Ancak oyuncular şu problemden sürekli dert yanıyolar...FPS'm düşük Bundan Dolayı oyundan sürekli atılıyorum..oyunda lag olmak istemiyorum..fps...
  161. GaMeRR119

Hangi tür oyunlar oynarsınız ?

savaş...
  162. GaMeRR119

Film olmasını istediğiniz oyunlar

max payne 2......
  163. GaMeRR119

Wolfteam NyxLauncher Hatası Ve İnternet Explorer Komut Dizisi Hatasına Kesin Çözüm!

olmadı diyen arkadaşlar lütfen bana söyleyin siz neyi eksik yaptınız lan :D buarada olmadı diyen arkadaşlar siz kesinlikle yukarıdakileri yanlış yaptınız...size ben ne dedim sonunda okumadınızmı hiç dediklerimi...YAPAMADIYSANIZ OLMADIYSA KAYIT OLUN FORUMA GELİN KONUŞALIM..YOK KARDEŞİM BEN...
  164. GaMeRR119

Her Baktığınızda Güleceksiniz!

güzelmiş emeğe saygı ;)
  165. GaMeRR119

İntihar Mektubu...

hehehe yememiş :D
  166. GaMeRR119

Zekasını sevdiğim bakkalım :))

erdal baba patlat bi türkü :)
  167. GaMeRR119

Merhabalar ;)

beyin ? gece gece ne içiyon bilader sen..su içiyon kafayımı buluyon..ula ben modum diye geçinenler bana büyük harf heryerde yazılmaz diye mesaj çekenler şu anlatım bozuklugunuda düzeltin..
  168. GaMeRR119

Merhabalar ;)

o ne la :) güldünmü yoksa ingilizce selam mı verdin :) bende zaten çok geç yazdım hesabı önceden benim bilader kullanıyodu alıngan itin tekidir şimdiye kadar herhangi birinizi kırdıysa kusura bakmayın ;) yada bakın ne olacak :) sonucta o benim kardeşim..;)
  169. GaMeRR119

Bir Kelime Bir İşlem - İnanılmaz çözüm

mükemmelmiş yaw :)
  170. GaMeRR119

Merhabalar ;)

hocam kaderini kabul edeceksin ettikten sonra kurt büyütmüş aslan büyütmüş it büyütmüş ne farkeder ;) biz kaderimizi doğarken kabul ettik bundan sonra olacaklarda öncekiler gibi olacak zaten arada fark olmıyacak yani önceden ne olduki bundan sonra ne olsun yani bundan sonrada olacakların ta...
  171. GaMeRR119

Erkek Öğrenciye Uzun Saç İzni

kadınların yönetme adı altında hiçbiryerde çalışmamaları gerek yönetme işi çaba ister alın teri ister evet kadınlarda yapabilir ancak Türkiye'deki gerçek daima erkeklerden yanadır ;) gerçekleri görmeyi bilmeliyiz...
  172. GaMeRR119

Erkek Öğrenciye Uzun Saç İzni

vay be bugunlerede geldik ya bugunede şükür :D
  173. GaMeRR119

Söyle Rahatla

Aradığınız Şuan Kullanılmakta Veya Dolu Olmaktadır Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz...
  174. GaMeRR119

Merhabalar ;)

durun bari kendimle ilgili biraz daha bilgi vereyimde ayıp olmasın :) masabaşı çalışıyorum vede hastayım sinir hastasıyım.. sinirlerimi kontrol edemiyorum.. genç yaşlarda çıkan bu hastalık başıma dert olmuştu o yaştan beri hap kullanıyoz...sakinleştiriciler çok ağır.. ancak uysal bir hayvana...
  175. GaMeRR119

Türkiye' nin geleceği

by efsane'ye katılıyorum anasını sattımın dünyasında TÜRKİYE'nin ya geleceği var yada yok :) ama yoksa çok kötü yıkıma gidiyoruz be hocam çoook..
  176. GaMeRR119

Merhabalar ;)

hayvan kırması diyebiliriz :)
  177. GaMeRR119

Bir kıza aşık oldum !!!

Ona onu sevdiğini söyle karşılık vermezse senin değildir karşılık verirse depe depe kullanma hakkı kzanmışsın demektir :)
  178. GaMeRR119

Merhabalar ;)

tanışmayı birazcık geç yazmış olabilirim :) ancak insan olduguma dair kesin bilgiler yoktur :)
  179. GaMeRR119

Türkiye' nin geleceği

gördğü halde olmazsa diyorum belki aile gennellikle bu işte suçludur da...çocukta da suç illaki vardır :)
  180. GaMeRR119

Merhabalar ;)

AD : YOK SOYAD : YOK YAŞ : YOK YER : YOK Profilimde Benimle İlgili Görmüş Ve Göreceğiniz Şeylerin Tamamı Sahtedir Hiçbiri Gerçek Bilgi İçermemektedir :) LaKaPP : Serseri Mayın ;)
  181. GaMeRR119

Bir kıza aşık oldum !!!

hacım bana kız gülmez gülüyosa bi isteği vardır ;) birkere güler eyvallah 2.kez güler allah allah 3.kez güler allah demem acımam onu orada..............................(yayınımıza kısa bir süre ara vermekteyiz)
  182. GaMeRR119

Türkiye' nin geleceği

ya hocam herşeyide aileye yıkamazsın bazı şeyleride çocuğun istemesi lazım istemezse ilahı gelsin gene fıs çıkar :)
  183. GaMeRR119

Söyle Rahatla

vay arkadaş bu patrona da iş anlatılmıyor ulan pc çöktü diyom fare gözüküyo diyo :D:D hayır dedi ben yapacam dedi patron yeniden kurcam dedim ben hallederim yok ben yaparım :) Allah Allah :) gitmiş iki kere kurmuş xp'yi...:) Lan bilmiyosan bari geri çekil :) eeee ne demişler işini bilmeyen...
  184. GaMeRR119

Günün Sözü

"hacı hacıyı mekkede hoca hocayı tekkede it iti dakkada bulur"
  185. GaMeRR119

Günün Sözü

Yalnızca bir deli, suyun derinliğini iki ayağıyla anlamaya kalkar. Afrika Atasözü
  186. GaMeRR119

Doğru düzgün bi player yok mu yahu?

VLC'ye yeni geçtim ve pişman değilim ;)
  187. GaMeRR119

Adalarda mangal yapicaz

Himalayalara Gidiyoz Doplanın Uşaklar :D
  188. GaMeRR119

Masaüstü bilgisayarımı nasıl muhafaza etmeliyim ?

benden tavsiye parça parça muhafaza et ;) öteki türlü çok kötü sonucları var :D
  189. GaMeRR119

Durdurun uçağı inecek var !! Hatırlayanlar .? (Video.)

iyiydi durduralım hepimiz geberelim :D
  190. GaMeRR119

Cüneyt Arkın. (Hangi mantık ? ( Video ))

hassss.......:D ne oluyo lan orada tokatlama servisi :D
  191. GaMeRR119

Dersten Kalma Nasıl Oluyor ?

soru : dersten kalma nasıl oluyor cevap : dersin hocasını bulun..ana bacı girişin..son karneyi evde açınca boks maçına çift kişilik bilet :)
  192. GaMeRR119

Gün-Er restorant

Hocam O Değilde Manitaları Çok Güzel Bee :D
  193. GaMeRR119

Avon City Rush parfüm çeşitleri kol saati hediyeli

Avon Ürünlerini Şahsen Kullanmıyorum Tavsiyede Etmiyorum...Çünkü Biryerde Okudum Avonun 10 Yaş Gençleştirme Kremini Kullanan 9 Yaşındaki Kız Kayboldu..
  194. GaMeRR119

Devlet Okullarında Saç Uzatma Yasağı

2side değil :D potansiyel bir tehditim yakarım :D:D
  195. GaMeRR119

2. Yaşımızı Hediyelerle Kutluyoruz! Hediyeinizi Almayı Unutmayın!

yok bukez olmaz ondan öncekinde daha kötü resimler vardı mayoların yanında gecelik arıyorum gece yatacağım kıza lazım :D:D onun için kadın gecelik derginizin 2.sayısını bekliyorum..;)
  196. GaMeRR119

SDN Muhabbet Kafe

vay millet ne ettiniz bakem :D
  197. GaMeRR119

İmageshack.us adlı Resim upload sitesini kullanmayınız

hizliresim.com daha kullanışlıdır oradan devam edin :)
  198. GaMeRR119

Tavsiye Edilecek Komedi Filmleri - Gülmek Garantili!

3 salak...
  199. GaMeRR119

Devlet Okullarında Saç Uzatma Yasağı

Benim zamanımda bana saç kes olm diyecek hoca yoktu çıkmazdı :D zaten bu işede yanaşmazlardı :D
  200. GaMeRR119

Günün Sözü

hass....tir demeyin HA sizide birgün s..ebilir...(Anonim)
  201. GaMeRR119

Sağlık Hakkında: Sorular ve Cevaplar

hocam çok afedersin ürolojiyle ilgili sorularada bakıyonmu :):)
  202. GaMeRR119

Enteresan Bilgiler

:d:d:d
  203. GaMeRR119

Söyle Rahatla

dur yazamıyom elim dolu :)
  204. GaMeRR119

Atesitlerin Cevaplayamayacağı Zor Sorular

hehehe :):):)
  205. GaMeRR119

Gerkeli Bilgiler

hehe :D:D
  206. GaMeRR119

Herşeyi İndirdik Sizi Bekliyoruz

wayt be bu mağaza nerede la :)
  207. GaMeRR119

Günün Esprisi

Sanırım Biz Bu Gidişle Fuckkir Olcazz :) (Keişan)
  208. GaMeRR119

Futbol ve Seks

''İkisinde de camurlu ortam sevilmez.'' Bence Bu Yanlış :D Zevke Göre Değişir Arkadşaım :)
  209. GaMeRR119

Amatör Şarkı: Kadın

güzel bence :)
  210. GaMeRR119

SDN Muhabbet Kafe

hehe :):) seni öptüm len varmı itirazın :):)
  211. GaMeRR119

SDN Muhabbet Kafe

öpesim gelince sormuyom kimi öpsem diye öper geçerim :):)
  212. GaMeRR119

Söyle Rahatla

''Sanırım Biz Bu Gidişle Fuckkir Olcazz :) '' arkadaş nasıl bi sözdür yaa :):) bu KEİŞANı ne kadar dövsende az hee :)
  213. GaMeRR119

SDN Muhabbet Kafe

Muck :)
  214. GaMeRR119

Günün Esprisi

:):)
  215. GaMeRR119

Erkekler Melektir!

ormancıya bir soru sormak istiyom kimi yiyon olm sen :D:D karı dırdırını bilirim açık konuşsaydın bari :D:D beni yiyemezsin :D
  216. GaMeRR119

TTNET mağduru yurdum insanları (GÜLME GARANTİLİ)

eeeee arkadaşlar bende ttnet mağduruyum :D ne öneriyorsunuz ki ;)
  217. GaMeRR119

Yurdum İnsanı Yine 'Şov' Yaptı

hehe :D:D şu boy sırası benımde hosuma gıttı :D
  218. GaMeRR119

Alem bunlar yaa!

hehehe :D
  219. GaMeRR119

Hayvanların 'İnsan'cıl Halleri

mükemmeller :D
  220. GaMeRR119

Uzun saçlı küpeli birisi...

iç temizlenince tamamıyla dışta düzelir..;)
  221. GaMeRR119

Günün Komik Gifi

mükemmel hepside :D
  222. GaMeRR119

Fransız mallarını Boykot ediyoruz!

alayına boykot...ermeni tasarısını kabul etselerde etmeselerde bişey değişmeyecekti ki...geçmiş tarihine baktıgımızda sadece kan görüyoruz...pislik görüyoruz vahşet görüyor KATLİAM görüyoruz...şimdi ermeni tasarısı gibi uyduruk birşeyi kabul ederek kendi pisliklerine bir pislik daha katmıslar ne...
  223. GaMeRR119

Günün Sözü

siz hepiniz, ben tek olayım...ulan ben böyle adaletsiz dünyanın ta a.....................
  224. GaMeRR119

Bu Bir Başarı Mıdır? :)

burağım siten baştan aşağı başarılı sen daha ne şansından bahsediyosun ;)
  225. GaMeRR119

Bölüm Moderatörü Hakkında Görüş, Öneri ve Şikayetler

genel bi şikayetim yok ancak iyi yönetmediklerinde emin olun ilk olarak buraya yazarım :D
  226. GaMeRR119

İnanılmaz su numarası!

vay be çok güzel :D
  227. GaMeRR119

Merhaba, Ben 29 yasinda bir babayim

aradığınız cevaba şuan ulaşılamıyo de veya ulan siz bana yollasanıza de söverlerse fakedir..
  228. GaMeRR119

Test kitabı önerisi

evladım git bi dersaneye sor soruştur öğren :D bedava dağıtanlar var burada zaman öldürme yürü durdugun kabahat :D
  229. GaMeRR119

Dirseğim acayip şiş

kemikle alakalı bencede çünkü gerekenden fazla yük vermen çok zararlı şeydir ;) hertürlü problem çıkar vucut bu çok fazla yükleme yapma pc gibi beyni gb ile dolu değil veya kolları bacakları pc gibi fare ve klavye deil kendini bil gerisi gelir gelmezse bi b..luk vardır demek..;)
  230. GaMeRR119

Vücut kaç ayda gelişir?

vucut işi sabır işidir sabırın yokmu git bi hale çalış 1 sene bişeyler çıkar artık ne çıkarsa bahtına gardaşım..;)
  231. GaMeRR119

Fujifilm FinePix kazanmışım :D

ben demem kendime bile zor güvenen ben siteden alışveriş yapacam onun yerine a101'den gider o tv'yi alırım daha az kazıklanmış olurum :D:D
  232. GaMeRR119

İyi Geceler SDN...

iyi geceler diyerek fantazi mi yapıyonuz başlıkta olm :D
  233. GaMeRR119

Yapılacak şikayet ile ilgili soru

olayı okudum kardeşini kınamayacam tek diyebileceğim allah kimsenin başına vermesin vede allah ıslah etsin.. olay karakola intikal etmiş komiser o........ çıkınca olan sana oldu.. ilk önce kardeşin meselesini halledelim evin reisi babansa baban sensen sen kardeşinle ailen arasına kalın bir çizgi...
  234. GaMeRR119

Burs alan üniversite öğrencisi sigortalı çalışabilir mi?

ben üniversitenin dekanıyım hele bi çalış bacaklarını kırarım :D:D yok yok geyik biyanada bi b.. olmaz sen çalış kimse bişey diyemes sana ;)
  235. GaMeRR119

Zumba nedir?

verdiğin bilgiler icin teşekkür ederim.. senin sayende gözlükçü gözün ilerlemiş sen nerdeydin dedi ve kızdı bana.. çünkü zımba diye okudum başlıgı eyvallah.. sen burayı açmasan belkide of düşünmek bile istemiyom..
  236. GaMeRR119

Dövme Kalemi Almak İstiyorum Bilgisi Olan Var mı ?

dövme kalemimi bulursan banada söyle babannem arıyodu..
  237. GaMeRR119

Teknik Lise Sonucları

evet arkadaşlar bencede küçümsemeyin.. yani ben endüstriye gidipte doktor olmuş çok insan gördüm diyecemde bulunca görürüm bulamadım daha.. :( la alayı fasa fiso.. endüstri hayatını bitirmek icin gidilir.. :) veya emeli olmayan insanların tercihidir bana göre :)
  238. GaMeRR119

Hackercılık bedava :D

kpss'ye girmiş :D içerde bırakmış beyinini :D
  239. GaMeRR119

En İyi KARGO Şirketi Sizce Hangisi ?

Sürat Kargoyu Öneririm Bir Başkasını Öneremem Çünkü Ben Bu Kadar Müşterilerini İyi Tanıyan Vede Zamanında Getiren Bir Kargo Şirketi Görmedim :)
  240. GaMeRR119

Gelecekte başarılı olmak için neler yapmalıyım ?

harbi lan hiç kimse ilgilenmiyo.. çıt yok formda..
  241. GaMeRR119

Moderatör Olma Şartları Hakkında Düzenleme

biz doğuştan ihtarlıyık baba bizden mod olmaz zaten istememde ne uğraşacam :D:D he günün birinde olmak istersem mod ilk buraya başvururum böyle güzel ortam heryerde bulunmazz :D
  242. GaMeRR119

Söyle Rahatla

ReD bitiyorum bu adama :D Üçle Çarp Şarkısını Dinliyom Bittim Yawww Kaldırın Beni :)
  243. GaMeRR119

Ev almak istiyorum

hocam sana tavsiyem tokiye giriş sağlam yapıyo şerefsizim :) bak ben giriştim tokiye sıkıntı yok no problem :D
  244. GaMeRR119

Erkeklere Hediye

bence dalgayla adam seciyoda asıl önemli olan yüzme bilip bilmediği :)
  245. GaMeRR119

Mutlu Yıllar ReDo :)

dün işim vardı birara geldimde forma çıktım sonra gözümden kaçmış olmalı :D:D doğum günün kutlu olsun kardeşim nice yıllara inşallah torunlarına para verecek kadar yaşarsın :)
  246. GaMeRR119

Horlama ve yapılması gerekenler ?

sen tedaviden önce eksiklerini bul kendin alternatif şekilde telafi edebilirsen etmeye çalış olmazsa tıbbi yardım al sağdan soldan duymakla olmaz bu iş :D:D sağa sola ne bakıyon sen çorap tıka diyende olur sayın bay vapur :)
  247. GaMeRR119

Dünya çapında duyulmak

kardeşim benim reklam bu işte önemlidir.. kendini , herhangi bir şeyi duyurmak icin idealdir reklamını yapmayı bilirsen kazanırsın.. vede ekstradan birkaç şeyi cevaplıcaksın ama cevapların aşırı sağlam olmalı.. sallıyorum tasarladığın şey neyse o alandaki tasarlanmış şeylerden farkı ne vede bu...
  248. GaMeRR119

40 Günde Nasıl 5 KG alınır?

ye yat..yapman gereken sadece bu çünkü karpuz taktiğini uygulamadan kilo alman imkansız..Yatarak Büyü..;)
  249. GaMeRR119

A 101 de satılan lg tv den alan var mı?

A101'den Tv Almam Genellikle Domates , Biber Takılırım..
  250. GaMeRR119

Günün Sözü

Kafesi Bülbüle Sokmuşlar Bunda Bi Terslik Var Demiş !
  251. GaMeRR119

Nasıl daha Hızlı koşulur ?

ya bu koşma meselesini haydar dümen'e sor onunla ilgili yazılar yazıyodu o demi.. :)
  252. GaMeRR119

SDN Muhabbet Kafe

elektriği yatır suyu yatır onu yatır bunu yatır bulamdıysan gel beni yatır la bi gidin kardeşim başımdan ben bişeyleri yatırmak icin gelmedim bu dünyaya.. illaki bişey yatırcaksam onuda ben isterim.. suyu yatırcaksan git sen yatır patron ben senin uşağınmıyım lan oymakbeyi..!
  253. GaMeRR119

Saros Körfezi Erikli Nasıldır?

eren bende böyle adamları severim olmasada eğlence ortamını oluşturabilecek kapasitede olan kişileri :):) işte böyle kişilerle tatile çıkılır ;)
  254. GaMeRR119

Şubat ayından derleme kazalar :)

çok fena bunlar yaa :D
  255. GaMeRR119

Kurnazlıkta cag atladılar :P

hehehe adamlar şizofren ya :)
  256. GaMeRR119

Hashtagimsin Sen - İşler Güçler

hehehe güzel :)
  257. GaMeRR119

Arka Sokaklar Bu nasıl Mantıktır

Rıza Baba Var Dediler Geldik Bi Sorunmu Var Agaa :)
  258. GaMeRR119

Ayı Kurtarma Operasyonu :)

güzelmiş :)
  259. GaMeRR119

Cem Yılmaz İş Bankası Reklamı

cem yılmaz : ''Kesin ip var a............'' :D
  260. GaMeRR119

Fifa 2012 Goal ! Ben cok güldüm :D

261. GaMeRR119

Manha Manha :D Ölmeden önce son an

bende ya değişik duygulara girdim çıktım artık duygular karıştı şimdi fabrika ayarlarıma geri dönerim bişeyciğim kalmaz :D
  262. GaMeRR119

O Bir Fenomen: Rêmi Gaillard

bizim buralarda ................. lan bana diyecek bişey bırakmamışsınız :D:D
  263. GaMeRR119

Zamane Çocuğu Karne Alır

bütün formu takip edemiyorum ancak bu başlıklardakini okumaya gayret ediyorum zaman buldukca :)
  264. GaMeRR119

Sonra bana rus kızlarında ne buluyorsunuz demeyin! :D

:D:D ruslara bayılırım :) gerçi ukraynalılarda aynı ama olsun rus diyince of be ben kacıyom :)
  265. GaMeRR119

Ölürüm Brezilyam

:):)
  266. GaMeRR119

Görenleri Güldüren İlanlar

:d:d:d:d
  267. GaMeRR119

Zamane Çocuğu Karne Alır

268. GaMeRR119

Karikatür Serisi Part-1

:D:D
  269. GaMeRR119

Ünlü Yıldızların Yaşlandırılmış Halleri

midem bulandı :)
  270. GaMeRR119

Allah Belanızı Vermesin !!!

hehehe doğruya doğru :)
  271. GaMeRR119

İşte Bu İmkansız

hey allahım ya :)
  272. GaMeRR119

Biri hamile ya öbürleri !!!

Ul*n bu resmi biyerden çıkarcam ama heee 3 ayı ve şirin gız hikayesi la bu :D
  273. GaMeRR119

Artık Devir Değişti!

274. GaMeRR119

Tüplü jawa gören varmı

hehehe :D:D hemen patentini alıyoz 5 tl'ye :D:D benden 1 tl çıkıyo la para katıştırında alak :)
  275. GaMeRR119

"Töresi, Harakirisi Batsın!"

zay :)
  276. GaMeRR119

Uzak Masaüstü Bağlantısı Hata Veriyor :(

Arkadaşlar Durum Acildir Biriniz Anlamıyormu ?
  277. GaMeRR119

Uzak Masaüstü Bağlantısı Hata Veriyor :(

Windows 7 Kullanıyorum Vede Bağlanmaya Çalıştığımda Hep Bu Hatayı Alıyorum...Çözümünü Bulamadım Lütfen Yardım Ediniz...!!!...Durumum Çok Acildir Lütfen Yardımlarınızı Esirgemeyin.. NOT : Resimli Anlatım Olursa Daha Faydalı Ve Yararlı Olabilir..;)
  278. GaMeRR119

Selçuk Erdem'den "Ercan" Karikatürleri

hehehe :D
  279. GaMeRR119

Berke'nin işi var çocum

280. GaMeRR119

Yeni Modellere Bak!

281. GaMeRR119

Eski Reklamlar SÜPER birşey

:d:d:d:d
  282. GaMeRR119

İftarı bekliyoruz :D

:):):)
  283. GaMeRR119

Firefox!

çok açık bıraktığın icin sıkıntışarını içine atmış o da katlanarak büyümüş :)
  284. GaMeRR119

Laz karikatürleri

:d:d:d
  285. GaMeRR119

Aytaç Sunar Saygısı

troy baskan sucluyu bulduk gel al :)
  286. GaMeRR119

En Komik Film Afişleri

mükemmeller yawww :)
  287. GaMeRR119

Hapşuruk :D

insanda azıcık mide olacak yawww :D:D:D
  288. GaMeRR119

Masaüstü Resimleriniz ( Biraz Farklı Bir Konu )

tuvalet kağıdı var ne ayak :D
  289. GaMeRR119

Marsta Neler Dönüyor?

:D ilginç :D