Arama sonuçlarınız

1. M

TorrentEagle Davetiye istekleri Buradan

davetıyenız yollandı
  2. M

davetıye gonderılmıstır sistemde kayıtlısınız zaten davetıye gonderılmıstır
  3. M

Torrent Aleminin Yeni Çocuğu

baya zaman oldu takıp etmeyelı ben ılk mesajlardada o arkadasa belırtmıstım.anlamadıysan yapıcam bır seyım yok sevgılı arkadasım.:) Bayram Süresince Tüm Torrentler 'Free' dir. TorrenT Eagle Yönetimi Olarak Tüm Üyelerimize ve İslam Alemine Mutlu Bayramlar Dileriz
  4. M

Bayram Süresince Tüm Torrentler 'Free' dir. TorrenT Eagle Yönetimi Olarak Tüm Üyelerimize ve İslam Alemine Mutlu Bayramlar Dileriz
  5. M

Torrenteagle.com Tanıtım & Davetiye Dağıtımı

Bayram Süresince Tüm Torrentler 'Free' dir. TorrenT Eagle Yönetimi Olarak Tüm Üyelerimize ve İslam Alemine Mutlu Bayramlar Dileriz
  6. M

merhaba arkadaslar turkıye gırıslerı yasaklandıktan sonra domaın adresımız torrenteagle.net olarak degıstırılmıstır
  7. M

merhaba arkadaslar turkıye gırıslerı yasaklandıktan sonra domaın adresımız torrenteagle.net olarak degıstırılmıstır
  8. M

sısteme reklam sırketı yuzunden bulasmıstır o gun halledıldı yasanan sıkıntılardan dolayı gerı donus yapamadık... merhaba arkadaslar turkıye gırıslerı yasaklandıktan sonra domaın adresımız http://torrenteagle.net olarak degıstırılmıstır
  9. M

uye alımları acıktır arkadaslar.Tekrar fıkır degıstırmek zorunda kaldık.cok talep var.erken kapattıgımızdanda dolayı sıkayetler geldı hem yonetım hem uyelerımızden tekrar uye alımını acmıs bulunmaktayız.uye alımı kapatılacagı zaman duyuru yapılmayacaktır.ıyı paylasımlar
  10. M

uye alımları acıktır arkadaslar.Tekrar fıkır degıstırmek zorunda kaldık.cok talep var.erken kapattıgımızdanda dolayı sıkayetler geldı hem yonetım hem uyelerımızden tekrar uye alımını acmıs bulunmaktayız.uye alımı kapatılacagı zaman duyuru yapılmayacaktır.ıyı paylasımlar
  11. M

sadece mynet ve sıte emaıllerını kabul etmıyoruz.ornek [email protected] gıbı *bızde zamanla gorucez ratıoless sıstemının basarılı olup olmamasını uye ındırdıgı sunumu 48 saat seed kalmak zorunda mısal 10 sunum ındırdı 1 kb kısdı 48 saatınıde tamamladı uyarı vermemıze gerek...
  12. M

merhaba sıtede daha once dedıgım gıbı 12 tema mevcut yenı uye olanlar sabıt temayı gormektedıler,daha sonra degıstırebılırler aktıvasyon yapyıtktan sonra .evet torrent sayfasını kendımız yazdıgımız ıcın kaynaklanıyo bu sorun xxx o konuda halledıcez. ılgınıze tesekkur ederım :) sıteye uye...
  13. M

TorrenTeagle ailesi olarak Türkiye'de ilk farklı Scripti kurdugumuz gıbı yine bir ilke imza attık ve Ratio sistemini kaldırdık.Sitemizde bundan sonra ratıoless sistemi geçerli olacak. Ratıoless sistemine göre siteye download yansımaz. *Seedde kalma koşulu zamanla sınırlıdır,bu zamanı doldurmak...
  14. M

TorrenTeagle ailesi olarak Türkiye'de ilk farklı Scripti kurdugumuz gıbı yine bir ilke imza attık ve Ratio sistemini kaldırdık.Sitemizde bundan sonra ratıoless sistemi geçerli olacak. Ratıoless sistemine göre siteye download yansımaz. *Seedde kalma koşulu zamanla sınırlıdır,bu zamanı doldurmak...
  15. M

torrent hayat demek paylasım demek :) bır cok upload sıtesı kapanıyo yada dosyaları sılıyolar.ancak torrente boyle bırsey mumkun degıl.seeder bulmak konusunda sıkıntı cekebılırsınız.evet bır cok torrent sıtesı acılıyo kapanıyo onemlı olan kalıtelı hızlı ve ıcerıgı bol bulunan bır sıte olmak.
  16. M

sevgılı utku ne garıptır burdanda banlanmıssın.sıteye gelıp hakaret edersen herhalde banlanırsın.:) bız burda cocuk avutmuyoruz kusura bakma ayrıca torrent adı ustune paylasımtır paylasım yaparsan hız artar.sunucular nahapsın son hızda ındırıyo sen kapatırsan uploud dıger adam nahapsın.bıde...
  17. M

250 Adet TrTeaM.NeT Davetiye Dağıtılacaktır !!

bende davetıye alabılırmıyım [email protected]
  18. M

evet tanıtım ıcın belırlı yerlerde belırlı nıckler kullanılıyo kımın yaptıgı bellı olsun dıye bu ıkı vıdeoyu yapan o dedıgınız bayan :) ben degılım ıfsa etmeyın benı:laugh: tesekkurler :flowers: http://www.youtube.com/watch?v=ptbOo5rWzrQ...
  19. M

hıc bır zaman 100 kısıden 100 mutlu edemezsın zaten :) onerılerınızı dıkkate alıcaz. konuyu actıgım zaman sıtedekı arkadasıma yardımcı olmak amaclı acmıstım.sımdı kendımı gorevlı buldum :) keske sahıplerınden olsam :)
  20. M

suan sıte kuralı oyle 72 saat seed zorunlulugu koymayıda dusunduk.ancak Türkıye kullanıcıların hızları belırlı oldugu ıcın upload kısıp 72 saatı tamamlıyacaklardı.suan sıte kuralı boyle hersey zamanla yerıne oturucaktır.dj konusuna gelıcen herkezın arayıs amacı farklıdır.kımısı muhabbete gelır...
  21. M

:) sızın kac yasınızda oldugunu acıkcası bılmıyorum ancak hazırlayanlar 26 27 24 30 yaslarında ortlama.malesef bır kez daga dusuncelerım benı yanılttı :) bızım Türk mılletıne secme hakkı cok tek dayatma olucak.secme hakkı vermıceksın senın sectıgını kullanmaya mecbur bırakıcaksın.Siteyi bıraz...
  22. M

suan sıte gırısı degısmıstır http://torrenteagle.com/rbg_login.php her gırıste ve her f5 te arka plandakı resım degısmektedır.ılerıde kullanıcıların gonderdıgı kendı bılgısayarları vs gıbı calısmları yayınlıcaz
  23. M

sunucuyu tasıması vardı o yuzden dolayı 1 gun sıteye ulasılamadı suan acık sıte.ayrıca sıtede 7 farklı tema var ıstedıgınız herhangı bır temayı secebılırsınız.ılla o kadının oldugu just temasını kullanmak zorunda degılsınız.ayrıca suan sıte gırısı degısmıstır...
  24. M

suan torrentlere x2,x3,x4,x5,x6,x7,x8,x9,ve x10 ozellıklerı eklemıs
  25. M

suan torrentlere x2,x3,x4,x5,x6,x7,x8,x9,ve x10 ozellıklerı eklemıs
  26. M

Öncelikle iyi günler hayırlı sabahlar diyerekten sözüme başlıyorum arkadaşlar. :) Bana daha yeni sabah oldu sizi bilemem de :D Bildiğiniz üzere torrent piyasası çok kalabalık. Her site yerini almış, herkes kendi sitesine kayıt olmuş. Yani kısaca herşey bi düzene oturmuş diyebilirim. Bu durum...
  27. M

uye alımı suan acıktır onumuzdekı gunlerde kapatmayı dusunuyoruz saygılar
  28. M

Site Adresi: Torrent Eagle Kayıt adresi: - Torrenteagle Kayıt İçerik: Genel Dil: Arabic,Bangla,Bulgarian,Chinese,Danish, Dutch,English,Finnish,French,German,Greek,Hungarian,İtalian, Polish,Portuguese-BR, Portuguese-PT,romanian,Russian,Serbocroatian,Spanish,Swedish,Türkçe,Vietnamese...
  29. M

İflas etti fetişizm patladı!

hahaha adamlar iflas etmiş ama daha önce göreydiniz keşkem :P
  30. M

Hayattaki seçimler(8)...

sen istersinde bırakır mı hiç :)
  31. M

Hadi İtiraf Edin

çok doğru bu sözü aldım hafıma kaydettim:) bi insan görüşünü itibariyle size çekici gelmezse onun içeriğini öğrenmek için bi çaba göstermezsiniz
  32. M

Sıkıldım!

bende sıkıntıdan tüm forum konularına yorum yaptım :D
  33. M

Çok Büyük İkilemdeyim.Yardımınıza İhtiyacım Var Benim Göremediklerimi Bana Gösterin:/

bence ikiinide bırak yeni birini bul :D bu sarmaldan kurtulmuş olursun
  34. M

Hayattaki seçimler(6)...

gözlerimin önünde olup bitene karşı koyamıyorsam ben tabiki
  35. M

Şaşırdım kaldım

dinlen bi iki nefes al en önemlisinden başla :D
  36. M

Herkesin Bir Kankası Olmalı

sonuca gelelim terimler önemli değil ...insanın sırtını dayıyacağı aklına geleni söyleyebileceği alınır mı ne düşünür ne der diye kasmıycağı bi dostu olması gerek illaki
  37. M

Ön Konsolunu En Çok Sevdiğiniz Araba?

mercedesss
  38. M

Tek hamlede mükemmel park

wwouw diyorum sadece
  39. M

Sahibinden hararetli ilan!

o nedemek öyle :S kadına alınmaz falan feminisleri başına sarıcaksın bence ;)
  40. M

Lamborghini Aventador vs Bugatti Veyron Race

bende öyle biliyorum
  41. M

Opel Combo Yeni Nesliyle Satışta

bu tür arabaları sevemedim bi türlü
  42. M

2013 model Bmw 7 serisi karşınızda !

harika bi görünümü var bayıldım
  43. M

Bu arabayı çocuklar bile sürecek

ilginçmiş ne diyim
  44. M

Mercedes mi BMW mi Audi mi?

3üde bomba seçimimi oo piti piti yoluyla yapardım :P
  45. M

En Çok Hangi Ülkenin Otomobillerinden Hoşlanırsınız

abd derim chevrolet alman arabalarıda iyi aslında ama favorim abd
  46. M

Hayattaki seçimler(3)...

karşıdaki kişiye bağlı eğer o kişi benim gözümse aklımsa ruhumsa zaten gözlerimi kapatarak ona inanıyorsam gördüğüme değil ona inanırım ama böyle kişilerden fazla kalmadı
  47. M

Hayattaki seçimler(2)...

hep akılıma gelen ilk şeyi yapardım ama hep yanlış kararlar aldım şimdi aklıma gelene dur diyorum az bi düşeneyim sonra yaparım :D
  48. M

Hayattaki seçimler...

kesinlikle ööyle bende sevdiğime koşardım
  49. M

Hayattaki seçimler(8)...

mutlu olduğum kişini yanında olmayı tercih ederim
  50. M

Özel elektro manyetik ruh tespit etme aleti

bu kadının hangi davranışı normalki zaten allah akıl fikir versin
  51. M

16 yil sonra geri döndü..!

hayırlı olsun dinleyelim bakalım kimmiş ozan
  52. M

O nasıl küfür?

hangi kafayla yazdı allah bilir sonra yok hacklendi yok bilmem ne
  53. M

Kimse onu geçemiyor!

ya offf alıntı yapmıyım dedim özgün bi yorum yapayım dedim ama ya çok iyi yorum ya almadan durumadım :D
  54. M

Yakışıklı oyuncu siyahi bir kadınla dudak dudağa!

ıyyyy ya ırkçı olmakla alakası yok neyse yorum yapmıyım :D
  55. M

Twitter'da çılgınlık!

çok iyi tespit :D
  56. M

Brazzers Kurumsal Bir Şirketmi ?

ahahaha yarıldım yorumları dikkatle oku yada en iyisi brazzers yaz nete bak bakalım neymiş :P
  57. M

Lüks hayattan otobüs durağına

evet mesleğini pazarlamış kendini değil demekki
  58. M

Suskunların Sarı Bilali Bıçaklandı

nasıl böyle bir şey olur demiş bide ...adamı hastanelik etmiş :D
  59. M

İflas etti fetişizm patladı!

hatunlar böyle giyiniyo insanların başka havayolunu tercih etmeleri mümkün değilmiş gibi görünüyor oysa haha
  60. M

"Hiç kız arkadaşım olmadı" Rekorun Sahibi Yarışmacı Konuştu!

süper bir yaklaşım tebrikler :D
  61. M

Aylık kirası 5 bin dolar

haha daha bugün açıklamasını dinledim evim her zaman dolu hiç kiracı sıkıntısı çekmiyorum diyor:D
  62. M

Söyle Rahatla

çocuğun şemsiye ile gelmesi keşke hep çocuklar kadar inançlı olsak dedirtiyo
  63. M

Am I Doing This Right

başarılı bi çalışma olmuş komedi ya hahah
  64. M

Troll Dünyası :)

seviyorum trolleri ben ya :D
  65. M

Doğa'nın Kanunu

müzik sesinin nerden geldiğini bulmak için 30 sekme kapatmam gerekti :@
  66. M

On bir ayın sultanı

öffff tepkileriniz ne kadar sıkıcı :S karikatür bu yapan kişi biraz ileri gitmiş sadece
  67. M

Gökhan Zan - Kamil Zayat.. (Gökhan Tepeye Basarken)

gökhan iyi yapmış hahahha
  68. M

Günün Komik Fotoğrafları

türk insanı ve zekası :D çok güldüm
  69. M

Başlığı ben bulamadım söz sizde :D

ıyyyy iğrenç ya :S
  70. M

Zaytung Dergi: Gelin & Damat

çok haklı bi tespit :D
  71. M

Ne bakıyorsun ?

hahaha :D
  72. M

Dünyanın En Güçlü Jantı!

görüntüde oynamamı var :S bi araba nasıl o hale geliyo anlamadım :D
  73. M

Günün Komik Fotoğrafları

hepsi birbirinden iyi gülümsemek için birebirmiş ;)
  74. M

Günün Karikatürü

erdil yaşaroğlu karikatürlerinin hastasıyım :D
  75. M

Oğlum bak git

son zamanların fenomeni çöpçü dayiii hahahha
  76. M

Gülme krizine sokacak Facebook yorumları!

şaka gibi ya çok iyiymiş hahahahah
  77. M

Berabersek her yer Tekirdağ

süpermiş haha
  78. M

Bende annemden terlik yedim diyenler buraya!

benim annem işi şansa bırakmazdı fırlatmaz gelir yakın dövüş sanatı uygulardı :D
  79. M

Çok Özledim

kim özlemedi ki klişe olucak ama dizlerim kanadığı için ağlamayı özledim şimdi kalbim kanıyor
  80. M

Sizin sayınız hangisi...?

çok uzun işmiş ya 1 çıktı bulana kadar akla karayı seçtim :D
  81. M

Yeni dövmem ( Diablo 3 )

güzel olmuş dostum başarılı bi iş çıkarmışlar
  82. M

Ocağın gazı

geçmiş olsun diycem ama konu açılalı 15 gün olmuş geçmiştir herhalde :D
  83. M

Hayattaki Seçimler - 5 -

bu düşünce bana hep mantıksız gelmiştir ben onu ölümüne severken o nasıl başkasıyla mutlu olsun diye düşünebilirim :S bencilmiyim acaba gerçek sevgi değil mi benim sevgim .ben ona dokunurken inciticem diye düşünürken başkasının ona dokunduğunu bile bile nasıl mutlu olmasını isterim offfffffff...
  84. M

Elbet Yıllardır sevdiğiniz bir kişi vardır....

doğrumu doğru bi söz
  85. M

Otobüste Yanıma Oturan Kız

waaaay aşk insanın karşısına nerde ne zaman çıkar belli olmuyor dedirtin bi olay :P
  86. M

Aşkım lafından öğğ geldi

en çok hayatım kullanırız bizde ama aşkım da anlamlı güzel bi sözcük önemli olan yerli yersiz herkese kullanılıp anlamını yitirmemesi
  87. M

4 Yıldır lanet sigarayı bırakamıyorum

olay kafada bitiyo bence ben içerken zevk alıyorum bırakmayı düşünmüyorum belki istesem bırakırım nice tiryakiler var tek bi kararla sigarayı bırakıyolar
  88. M

İtiraf ediyorumm

itiraf ediyorum ben bir asosyalim :S
  89. M

Hayattaki seçimler(7)...

az ve öz
  90. M

Olmazsa olmazlarınız...?

bilgisayarım
  91. M

Free Hide IP 3.8.0.6

ıp degıstırme ne amacla kullandıgınıza baglı :)
  92. M

Torrent Siteleri İçin Üyelik Sorunu

kötüymüş ip sabitlemesini kaldıramıyomusunuz ki
  93. M

Sizce En iyi Resim ve Dosya Upload Sitesi Hangisi?

http://s2.dosya.tc/ dosyalar siz isteyene kadar asla silinmiyor üye olmasanız bile üstelik 250 mb. a kadar dosya yükleyebiliyorsunuz
  94. M

Garantisiz telefon almak ?

sıkıntı çıkmıyor mu ? yurt dışından gelmesi problem yaratmıyomu çünkü arap ülkelerinde falan pc telefon sudan ucuzmuş getirtcem cesaret edemiyorum
  95. M

Torrent Gündemi - Popüler Torrentler

çok güzel bi paylaşım yapmışsınız tşkler
  96. M

Evinizde Yangın Çıksa İlk Neleri Kurtarırsınız?

kesinlikle önce laptopum sonra harici disklerim sonra dvd arşivim :S galiba toparalayana kadar dumandan zehirlenirdim vasiyetim olsun yanıma gömün onları :D
  97. M

N.O.V.A. 3 - Near Orbit Vanguard Alliance

ekran görüntüleri güzelmiş :)
  98. M

Benzine İndirim Yapıldı

haha bu benzetme iyiydi ya cidden :D zam gelir gelir dedim inanmadınız noldu şimdi :D
  99. M

TV Kumandasının Mucidi Öldü!

o zaman pili icat eden kişiyide sayenizde analım :D
  100. M

TV Kumandasının Mucidi Öldü!

yattığı yer nur olsun arkadaş bi gün kumanda kayboldu ne önemli bi icatmış anladım
  101. M

AKK Sizce Kaç Gb Olmalı ?

hem en pahalı neti kullanıp hem kotalandırılmak kadar saçma bişey yok bencede akk kaldırılmalı
  102. M

Aylık kirası 5 bin dolar

hakikaten hem kusurlu gürültülü bi ev hem eski hem 5 bin dolar nası bi matık anlamadım
  103. M

Magnum Reklamında Oynayan Türk !!!

kıvançtır o candır o o ne güzel reklam olmuş o haha
  104. M

Dövme Önerisi?

akrep -yılan ejderha motifleri ama yazı hakkında yorum yok :)
  105. M

Twitter'da çılgınlık!

şu twitter ı bi ben mi çözemedim ya :S
  106. M

Benzine İndirim Yapıldı

has konuşmuşun dostum haklısın
  107. M

Ersin gecelerde!

ersinde gecelere çıkmış aman bu adamda magazin malzemesi oldu hayret bişi
  108. M

Ronaldo'dan skandal davranış

hiç inandırıcı değil haha
  109. M

Geceden kalan ünlüler hastaneye koşuyor

konudan çok tırnaklar dikkat çekiyo :P
  110. M

Serdar Ortaç'ın Babası Vefat Etti !

allah rahmet eylesin
  111. M

Mehmet Ali Erbil anjiyo oldu!

aynı fikirdeyim hiç sevmem kendisini daha neler gelicek başına
  112. M

Kızlar Mazoşist midir?

bu sadece kızlar için geçerli değil bu bi mantık kaçan kovalanır gibi :)
  113. M

Lost'un Yıldızı Kötü Günler Geçiriyor..

ayyy yazık ya üzüldüm bak şimdi
  114. M

Dünyanın en güzel kızları hangi memlekette ?

tabiki türk kızları :)
  115. M

Garantisiz telefon almak ?

o kadar para verceksem neen garantisiz alayım ki S:
  116. M

Hangi telefon?

asha 306
  117. M

Toshiba Laptop Sorunu

bir dahaki sefer bende intel deniycem amd kullanıyorum çok ısınıyor çoook :S
  118. M

Diz üstü bilgisayar önerisi

lenovo-toshiba-hp tabiki bütçe önemli bu markalar diğerlerine göre daha pahalı
  119. M

Dizüstü soğutucu

soğutucu inanılmaz farkediyor laptopun performansında ki değişimi görüceksin zaten yeterki iyi bir model seç. ortası büyük büyük pervaneli olanlar özellikle işe yarıyor ben hama kullanıyorum çok memnunum
  120. M

Dizüstü Bilgisayar Önerisi

çok güzel makina vaaauv diyebildim sadece :D
  121. M

Netbook önerileriniz

o fiyatlarda samsungların iyi configrasyona sahip makinaları var araştırırsan işine yarayacak bişey bulursun :)
  122. M

En iyi Laptop markaları hangisi?

kesinlikle lenovo 2. tercih toshiba zaten fiyat olarakda kendilerini belli ediyorlar;)
  123. M

Sizin fikriniz?

toshiba makinalar çok dayanıklı kendim kullanıyorum çok memnunum.
  124. M

Arkadaşlar bi bakarmısınız

samsung daha iyi görünüyor
  125. M

En Iyi Türk Torrent Sitesi

Yeni Açılan gerek görünümüyle gerek yönetiminin ilgili tutumuyla bence torrenteagle.com torrent dünyasında kendine yer bulacak :)