Arama sonuçlarınız

1. E

TEB İcat Çıkar

Türk Ekonomi Bankası bankacılık ürün ve hizmetleriyle ilgili yenilikçi ve yaratıcı fikirleri olanları, ya da teknolojik girişim projelerini hayata geçirmek isteyenleri içat çıkartmaya davet ediyor. TEB Akıl Fikir Yarışması ile hem hayal ettiğiniz girişiminizi hayata geçirebilir, hem de ödül...
  2. E

TEB İcat Çıkar

Türk Ekonomi Bankası bankacılık ürün ve hizmetleriyle ilgili yenilikçi ve yaratıcı fikirleri olanlara, ya da teknolojik girişim projeleri olanları içat çıkartmaya davet ediyor. TEB Akıl Fikir Yarışması ile hem girişiminizi hayata geçirebilir, hem de ödül kazanabilirsiniz. Başvurular için son...
  3. E

Taşıt kredisi için kararsızım

temiz ikinci el nissan qashqai yakaladım, kredi kullanarak almak istiyorum ama piyasadaki taşıt kredileri arasında kararsızım. yakın zamanda kullanıp da memnun kaldığınız taşıt kredileri için tavsiyeleriniz nelerdir?
  4. E

CEPTETEB Iphone Mobil Bankacılık Uygulaması Kullanan Var Mı?

CEPTETEB mobil bankacılık Iphone uygulaması yenilenmiş ve ATM'den QR kod ile kartsız para çekme özelliği getirilmiş.Bu yeni uygulamayı kullanan var mı? QR kod ile kartsız para çekme olayı gerçekten enteresan geldi, tutar ve yaygınlaşırsa çok içimize yarayabilir. Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok...
  5. E

6 Taksitli Alışverişte 1 Taksit Hediye

Selamlar, Güzel bir kampanya duyurmak istedim. 6 taksitli alışveriş yapınca 1 taksiti banka tarafından puan olarak ödeniyor. Yani bilgisayar alıyorsanız yanında başka donanım alacak kadar puanınız da oluyor. Ayrıntılı bilgi TEB kampanyalar sayfasında...
  6. E

Sunay Akın

Bir satranç oyunu olan hayatta yeni hamleler yapabilmek için, taşları tanımak ve yönlerini doğru algılamak gerekir. Düşünce kapısının kilitini açıp aralayacak olan güç de, bilgiden başka bir şey değildir! --- Sunay Akın Çok verimli geçeceğine inandığım Sunay Akın Etkinliği var. Kaçırmamanızı...