Arama sonuçlarınız

1. Logithx

Öneri Huawei Watch Gt2 Pro vs Gt3

Biri eski biri yeni cihaz bu iki cihazın arasında ne gibi farklılıklar var hangisi tercih edilmeli..
  2. Logithx

Kulaklık Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar kulaklık alacağım üç seçenek arasında kaldım bu kulaklıklardan hangisi alınmalı daha önce kullanan var ise iyi kötü yanlarını söyleyebilirmi yada bu bütçelerde farklı kulaklık önerileriniz varmıdır.. Steelseries Arctis 5 Razer Kraken Tournament Edition HyperX Cloud Alpha
  3. Logithx

Gtav Gpu Kullanımı

Merhaba arkadaşlar yeni bir sistem topladık arkadaşa sistem i5 10400 işlemci msı gtx 1660 super gaming x ekran kartı thermaltake 750w gold güç kaynağı warzone oyununda gpu kullanımı %97 ile 99 iken gta5'de gpu kullanımı %65 ile 80 arası değişiyor oyun 1080p yüksek ayarlarda 120 ile 140 fps...
  4. Logithx

Sıvı Soğutma Pompa Kontrolü

Merhaba sıvı soğutma pompasının devir kontrolü yapılabiliyormu ne kadar denediyswm olmadı anakart msı z490 tomahawk sıvı soğutma thermaltake th240 sıvı soğutma pompası pump fan'da takılı..
  5. Logithx

Mekanik Klavye

Merhaba bir çok model klavye araştırdım ama karar veremedim daha önce gamepower ürünlerinden ogre ve saber modelini aldım tuş basma sorunları oluşunca geri verdim 650 - 700 tl arası mekanik olabilir ama mavi switch olmasın mekanikte olmayabilir ama kaliteli olsun klavye önerisinde...
  6. Logithx

Cpu Bağlantısı Sorunsalı

Merhaba elimde msı mag z490 tomahawk anakart var bu anakartta cpu güç bağlantısı 8+4 pin ama thermaltake toughtpower gf1 750w 80+ gold güç kaynağı içerisinde bir tane 8 pin güç kablosu çıktı işlemcim intel 10700k sadece 8 pinlik güç bağlantısı bağlasam bir sorun olurmu bir kaç araştırma yaptım...
  7. Logithx

Msı Mystic Light

Merhaba msı mag z490 tomahawk anakart üzerinden jrgb ve jrainbow isminde iki soket var fanların rgb'lerini mystic light yazılımı üzerinden kontrol etmek için hangi sokete bağlanması gerekiyor..
  8. Logithx

12.000 Tl Sistem Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar 12.000 tl monitör dahil sistem önerebilirmisiniz..
  9. Logithx

10000 - 12000 TL Sistem Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar 10000 - 12000 tl arası monitör dahil sistem tavsiye almak istiyorum kendi kafamda bir sistem var ama sizlerinde önerisini almak istiyorum..
  10. Logithx

7000 - 8000 TL Sistem Önerisi..

Merhaba arkadaşlar kendi kafamda bir sistem oluşturdum ama el elden üstündür diyerekten sizlerden de öneri bekliyorum şimdiden teşekkür ederim..
  11. Logithx

Ssd Tercihi Hakkında

Merhaba arkadaşlar ssd alacağım evde internet film için kullanılan bir laptop var onun için olacak marka olarak bir kaç marka arasında kaldım internette hepsi için olumlu yorumlar olduğu gibi olumsuz yorumlarda var sizce aşağıdaki markalar arasında hangisi daha iyi olur.. Sandisk Kingston...
  12. Logithx

Windows 10 Görev Çubuğu Sorunu

Merhaba arkadaşlar windows 10'da görev çubuğu nokta nokta gibi görünüyor daha doğrusu noise grain efekt varmış gibi resimde gördüğünüz gibi daha önce böyle bir sorun yoktu son güncellemeyi yapmamıştım yeni format attım tüm güncellemeleri yaptım durum bu acaba bu bir sorunmu yoksa windows 10'un...
  13. Logithx

İos'u Android'e Aktarma

Merhaba arkadaşlar android'i ios'a aktarmak için move to ios isimli uygulama var peki ios'u android'e aktarmak için bir uygulama varmı yada başka bir yöntem varmı..
  14. Logithx

Windows 10 Güncelleme Sorunu

Arkadaşlar windows 10 64 bit kurulumu yaptım güncellemeleri indirirken hep takılıp kalıyor indirmiyor daha önce 32 bit kullanıyordum onda böyle bir sorun yoktu bunun çözümü nedir..
  15. Logithx

Cs Go Çalışmayı Durdurdu Hatası

Arkadaşlar cs go.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyorum internetteki bazı çözüm önerilerini denedim faydası oldu oyuna giremiyordum şimdi de bir kaç oyun oynadıktan sonra harita değişimleri sırasında hata veriyor bazı haritaları hiç açmıyor direk hata veriyor işletim sistemi windows 10 32 bit 64...
  16. Logithx

Photoshop Hatası

Arkadaşlar daha öncesinde böyle bir sorun yoktu birden bire bu hata oluşmaya başladı "could not initialize photoshop failed to initialize cooltype" hatasının çözümü nedir..
  17. Logithx

Flash Bellek Klonlama

Merhaba arkadaşlar flash belleğimde bootable windows 7 kurulumu var bu bellekteki dosyaları başka bir flash belleğe kopyalamak istiyorum kopyala yapıştır yöntemiyle yapılırsa çalışmayacağından flash bellekteki dosyaları diğer belleğe nasıl klonlayabilirim..
  18. Logithx

Youtube Kasıyor

Selamlar arkadaşlar youtube'dan chrome yada opera internet tarayıcısından video izlerken ayrı bir sekme açtığımda videonun sesleri kasmaya başlıyor sadece sekme açınca bile bu oluyor başka bir siteye giriş yapmadığım halde bile kasıyor ama bir sürü site açıyım youtube'un olduğu sekmedeysem...
  19. Logithx

HP Kartuş Mürekkebi Tavsiyesi

Selamlar arkadaşlar bende HP C5180 yazıcı var bu yazıcının altı tane kartuşu var ben yazıcıya doldurulabilen kartuş almak istiyorum ama mürekkep markası konusunda kararsız kaldım genel olarak tavsiye edilen iki marka var biri OCP diğeri Photoink kullanan arkadaşlar varsa ve bu iki markadan hariç...
  20. Logithx

İOS 7.1 Duvar Kağıdı İle İlgili

Arkadaşlar ios 7.1 yükledikten sonra duvar kağıdının üst kısmında bir kararma gördüm alttaki resimlerde de göreceğiniz gibi bu ios 7.1 ile gelen bir özellik mi çünkü sadece kilit ekranında ve menüdeyken bu şekilde görünüyor..
  21. Logithx

İOS 7 Güncellemeler

Arkadaşlar ios 7'de uygulama güncellemeleri geliyor güncellemeleri yüklüyorum app store güncellemeler kısmında uygulamalar kalıyor ios 6'da gelen uygulama güncellemelerini yükledikten sonra uygulamalar güncellemeler kısmından gidiyordu bunları silmenin ya da kaldırmanın bir yöntemi varmı..
  22. Logithx

İOS 7 İle İlgili

Arkadaşlar ios 7'ye geçiş yaptım kilit ekranını kapatırken kilit sesi çıkıyor açarken çıkmıyor ve denetim merkezinden bluetooth'u açınca yukarıda işareti çıkmıyor..
  23. Logithx

İphone 4'ün Ekranı Karardı

Arkadaşlar bugün telefonun ekranı birden karardı ne home tuşuna ne de power tuşuna basıyorum ekran gelmiyordu başka bir telefondan aradığımdaysa telefon normal çalıyormuş gibi görünüyordu ama iphone'de ne bir ses ne de bir görüntü vardı sonra araştırdım çoğu kişi bu sorunla karşılaşmış home +...
  24. Logithx

Yer Bildirimi

Arkadaşlar mobilden yer bildirimi yaparken telefon yeri tespit ediyor ama liste çıkıyor ordan bir yeri seçmem gerekiyor yoksa yer bildirimi yapmıyor bulunduğum yeri nasıl bildiririm..
  25. Logithx

Facebook Sürekli Online

Arkadaşlar facebook'a telefondan girdiğim zaman çıkış yaptıktan sonra sürekli online görünüyorum yeşil simge var normalde telefon simgesi çıkması lazım diğer arkadaşlarım çıkış yapınca telefon simgesi çıkıyor facebook'a giriş yaptığım mobil işletim sistemi ios bunun bir çözümü varmıdır..
  26. Logithx

Tablet Bilgisayar

Arkadaşlar tablet almayı düşünüyorumda hangi markayı önerirsiniz..
  27. Logithx

Blog

Merhaba arkadaşlar blog platformları arasında hangisini önerirsiniz..
  28. Logithx

Windows Live Messenger

Arkadaşlar windows live messenger'da gelen kutusunu açan ikona tıkladığımda gelen kutusu açılmıyor sorun ne olabilir..
  29. Logithx

İşlemci

Arkadaşlar Celeron D 2.66 ghz'mi daha iyi Pentium 4 2.80 ghz'mi..
  30. Logithx

İşlemci

31. Logithx

Anakart

Arkadaşlar bilgisayarım bazen kilitleniyor tahminimce güç kesintisi oluyor ilk açılışta power düğmesine bastığınızda cd sürücüsünün ışıkları yanıp söner bilgisayarım bazen kilitleniyor kasaya baktımda ise sanki ilk kez açılıyormuş gibi ışıkları yanıyor ama reset atmadan tekrar başlamıyor...
  32. Logithx

Windows XP'de Pocket Pc Nasıl Çalışır

Arkadaşlar bende bir cihaz var içerisinde pocket pc yüklü ben exe dosyalarını çalıştıramıyorum windows xp'de pocket pc ye müdahale edebilecek bir yazılım varmı yada exe dosyalarını nasıl çalıştırabilirim..
  33. Logithx

Navigasyon Cihazı Map Yükleme

Arkadaşlar yakumo isimli bir navigasyon cihazı var içerisinde türkiye yol haritası yüklü değil cihaza türkiye haritasını nasıl yüklerim google map veya nokianın smart2go haritaları yüklenebilirmi cihazda windows ce işletim sistemi var yüklü yabancı maplar var smart2go mapları smart2go'da nokanın...
  34. Logithx

Network Kurlumu

Arkadaşlar 24 adet bilgisayar var iki katlı bir mekanımız var yukarıda 12 aşağıda 11 bir tanede ana bilgisayar bu bilgisayarları elimizde iki tane hub var birini yukarısı için alıdık diğeride aşağıdaki bilgisayarlar için yukarıdaki hub ile aşağıdaki hub nasıl birleştiririz yine cat5 kablosu...
  35. Logithx

Setup Hazırlama Programı

Arkadaşlar bildiğiniz iyi bir setup hazırlama programı varmı..
  36. Logithx

Anakart

Arkadaşlar bilgisayarcıya gittiğimde kutusundan yeni çıkmış bir anakarta bilgisayarcıdaki eleman bir cihaz taktı dijital göstergesi olan bir kart diyelim tekrar çıkardı anakartın üzerinde kalmadı o takılan cihaz ne işe yarıyor bileniniz varmı..
  37. Logithx

Microsoft Outlook 2003

Arkadaşlar microsoft outlook 2003'e hotmail hesabımı nasıl tanıtırım..
  38. Logithx

Dosya Kurtarma

Arkadaşlar harddisk uçtu format attım bazı önemli dosyalarım vardı onları geri getirebileceğim bir program varmı ne önerirsiniz..... En iyi dosya kurtarma programı hangisi acaba.....
  39. Logithx

Bilgisayar Saati İle İlgili

Arkadaşlar bilgisayarın saati kendiliğinden geride kalıyor pili bitik deil ama ayarlıyorum çalışıyorda 1-2 gün sonra saat geride kalıyor ama çalışıyor neden böle yapıyodur bios pili zayıflamış olabilirmi.....
  40. Logithx

RARCrack.exe Virüsü

Arkadaşlar RARCrack.exe diye bir virüs bulaştı bilgisayara kendi kendine rar dosyaları oluşturuyor siliyorum tekrar yine rar dosyaları oluşturuyor "Kaspersky" "nod32" tarattım "Super Anti Spyware" "Malwarebytes' Anti-Malware" tarattım bir sonuç alamadım bunun bir çözümü varmı formattan başka.....
  41. Logithx

Kitlenme Problemi

Arkadaşlar bilgisayarda "Lime Wire" programını açtığım an bilgisayar kitleniyor nedeni ne olabilir.....
  42. Logithx

Kitlenme Problemi

Arkadaşlar bilgisayar bazen windows logosundayken kitleniyo bazen açılınca kitleniyo bazen saatlerce açık kalıyo hiç kitlenmiyo kitlendiği zaman reset attığımda yeniden başlıyor ya garip garip yazılar şekiller çıkıyo sorun nede olabilir..... Herşeyi yaptım virüs taraması format attım kasayı...
  43. Logithx

Bios Güncelleme

Arkadaşlar bios güncelleme yapıcam ama anakartın güncelleme dosyasını bulamadım anakartın cd'sinin içinde de yok..... Anakart Adı : BİOSTAR P4VTG Bios Türü : Phoenix - AwardBİOS v6.00PG Bios Sürümü : VTG0806 BF
  44. Logithx

Bios Güncelleme

Arkadaşlar anakartın bios güncelleme dosyalarını bulamadım sitesinde de yok nerden bulabilirim..... Anakart Markası : BİOSTAR Anakart Üreticisi : VİA Technologies, Inc. Anakart Modeli : PT800-8237 BİOS : Phoenix - AwardBİOS v6.00PG
  45. Logithx

Videoların Sesini Yükseltme

Arkadaşlar bir videoyu telefona atmak için mp4 çeviriyorum videonun sesi çok az çıkıyor neden olabilir mp4 videolarının sesini yükseltebileceğim bir program varmı.....
  46. Logithx

Sağ Tuş Menüsü

Arkadaşlar "bilgisayarım" sağ tuş yapınca hiç bir menu yok özellikler yönet ara menülerin hepsi silinmiş onları nasıl geri getirebilirim.....
  47. Logithx

DLL Hatası (sysInfo2.dll)

Arkadaşlar bilgisayarda "D" bölümünü açmak için çift tıklayınca "sysInfo2.dll" hatası veriyor bu hatayı nasıl çözebilirim.....
  48. Logithx

Bilgisayar

Arkadaşlar bilgisayarda kitlenlenme sorunu var bilgisayar açıkken hiç bir sorun yok ama bilgisayarı kapat dedikten sonra windows ayarları kaydediliyor diyor orda kitlenip kalıyor bilgisayar kapanmıyor sorun ne olabilir.....
  49. Logithx

Ses Sistemi

Arkadaşlar 300 YTL ye kadar güçlü bir ses sistemi alacağım ne önerirsiniz 5+1 de olabilir 2+1 de olabilir.
  50. Logithx

Windows

Arkadaşlar windows için diğer işletim sistemlerinde kullanmayı kolaylaştıran eklentiler var apple imac'de bulunan masaüstünde birden bazla program veya pencere açıldığında açılan program veya pencereleri küçük halde masaüstünde hepsini birlikte gösteriyor windows xp için o eklentiyi arıyorum...
  51. Logithx

Windows XP Eklentileri

Arkadaşlar windows xp eklentileri diye bir konu açılmıştı o konuyu bulamadım biri o konunun linkini yazabilirmi.....
  52. Logithx

Firewall

Arkadaşlar en iyi firewall yazılımı hangisi.....
  53. Logithx

Masaüstü Özelleştir

Arkadaşlar masaüstü özelleştir seçeneğine tıkladığımızda karşımıza ağ bağlantıları internet explorer bilgisayarım belgelerim çıkıyor onları işaretliyince onları masaüstüne gönderiyor o seçeneklerde internet explorer seçeneği yok neden olabilir.....
  54. Logithx

Maçı kim kazanır?

TÜRKİYE
  55. Logithx

Türkiye-2 İşviçre-1

Portekiz yenilgisiyle oluşan kara bulutlara, Euro 2008'deki kader sınavımız olan İsviçre maçında yağan yağmura, Hakan Yakın'ın golü de eklenince 'Eyvah' dedik. Ancak Çılgın Türkler asla pes etmedi ve önce Kral Semih ardından 90+2'de hepimizi çığlıklara boğan...
  56. Logithx

Acronis True İmage Home 10

Acronis True İmage Home 10
  57. Logithx

Sata HDD'ye Format Atma

Arkadaşlar sata hdd'ye format nasıl atılıyor.....
  58. Logithx

Scan Disk

Arkadaşlar bir sorum olacak..... Scan disk nasıl yapılır.....
  59. Logithx

Flash Anlatım İlerleme Çubuğu

Flash anlatım hazırlayıp kayıt ettikten sonra 3 tane dosya kayıt ediyor biri ana dosya diğeri 2 kb'lık bir dosya diğer dosyada 2 kb'lık ana dosyayı açıyorum anlatımdaki ilerleme çubuğu yok 2 kb'lık dosyaları açtığımda ilerleme çubuğu oluyor ama onları flash upload sitesine upload...
  60. Logithx

Bu Şarkının İsmi Nedir

http://media.imeem.com/m/Bs0MnAJRWm Bu şarkıyı söyleyen yada bu şarkının ismi nedir.....
  61. Logithx

Flash Upload Siteleri

Arkadaşlar bana flash dosyalarını upload edebileceğim bir kaç tane site önerebilirmisiniz.....
  62. Logithx

Flash Animasyon

Hazırladığım flash anlatımın altındaki ilerleme çubuğu yok neden olabilir Adobe Captivate 3 kullanıyorum kaydettikten sonra 3 tane dosya veriyor bana birincisi aısl dosya onu açtığımda ilerleme çubugu yok diğeri 2 kb'lık bir dosya onu açıyorum onda ilerleme çubuğu var ama onu siteye upload...
  63. Logithx

Bu Şarkının İsmi Nedir

http://media.imeem.com/m/Q28fj57rs2 Bu şarkıyı söyleyen yada bu şarkının ismi nedir.....
  64. Logithx

Hard Disk

Bilgisayara ikinci bir hard diski nasıl takabilirim ne ayar yapmam lazım ayar derken jumper ayarları IDE ayarları gibi nasıl bağlayabilirim.....
  65. Logithx

Bios Update

Bios update etmek ne işe yarıyor.....
  66. Logithx

PIN Kodlu USB Bellek

CHDT Firması yeni geliştirdiği usb bellek üzerinde bulunan tuş takımı sayesinde PIN kodu uygulaması ile çalışıyor PIN kodu uygulamasıyla güvenlikte büyük bir artış görünüyor kullanıma gelince üzerindeki tuşlar yardımıyla PIN kodunun girilmesi gerekiyor En az 4 en çok 10 karakterlik şifre...
  67. Logithx

ANKET

İlgimi çekti hep anketleri oluşturanlar moderatörler diğer üyeler anket oluşturamıyorlarmı.....
  68. Logithx

Anakart: Sizce Hangisi

Gigabyte mı Asus mu Amesfa Not : Forum kurallarına dikkat edelim.
  69. Logithx

ADSL Modem

Modemin ethernet ışığı hiç durmadan yanıp sönüyor ne msn ne internetim açık sanki internetten bir dosya indiriyomuşum gibi modemin ışığı hiç durmadan yanıp sönüyor neden olabilir ve sorunu nasıl çözebilirim birde modeme şifre koyabilirmiyim yani benden başkası bilgisayarı açtığında internet...
  70. Logithx

NFO Uzantılı Dosyalar

Herkes bilir internetten rarlı bir dosya indirdiğimizde içerisinde mSinfo.nfo uzantılı dosyalar vardır ama genenlikle bu dosylar bir crack sitesinden crack indirdiğimizde karşımıza çok çıkar o dosyalara tıkladığımızda Sistem Bilgisi bu NFO Dosyasını Açamaz. Bozulmuş yada Tanınmayan Bir Sürüme...
  71. Logithx

Kullanıcı Hesabı

Bilgisayarı açtığımda direk masaüstüne gelmesini istiyorum ama masaüstüne gelmeden önce kullanıcı hesabına tıklamam gerekiyor ben ne kadar uğraştıysam iptal edemedim tek kullanıcı var bilgisayarda zaten açıldığındada tek kullanıcı ismi yazıyor örnek "OEM" ve tıklamadan açılmıyor nasıl...
  72. Logithx

Windows Güvenlik Duvarı

BİR İKİ GÜN ÖNCE BİLGİSAYARI AÇTIĞIMDA GÜVENLİK DUVARI DEVRE DIŞI KALMIŞ GÜVENLİK DUVARINI ETKİNLEŞTİRDİM AMA BİLGİSAYARI KAPATIP AÇINCA YENİDEN BAŞLATINCA OTURUM AÇIP KAPIYINCA GÜVENLİK DUVARI DEVRE DIŞI KALIYOR VE YENİDEN ETKİNLEŞTİRMEK GEREKİYOR BU OLAYI NASIL ÇÖZEBİLİRİZ.....
  73. Logithx

1500 Bilgisayara Bedel Bilgisayar

Dünyanın en büyük yazılım ve donanım şirketlerinden IBM 1500 bilgisayarın işini yapabilen anabilgisayar geliştirdi. Yeni bilgisayar, özellikler KOBİ'lerin ve diğer büyük işletmelerin yükünü hafifletecek IBM Türk Sistem ve Teknoloji Müdürü Oral Tuntaş, yeni bilgisayarın, özellikle...
  74. Logithx

FON MÜZİĞİ

ARKADAŞLAR VİDEOLARIMIN ARKASINA KOYMAK İÇİN FON MÜZİĞİ ARIYORUM YARDIMCI OLURSANIZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.....
  75. Logithx

TOSHİBA U3 USB FLASH BELLEK

BENDE TOSHİBA U3 ÖZELLİKLİ 1 GB FLASH BELLEK VAR AMA İÇİNDEN U3 YAZILIMI SİLİNDİ VE ARAMALARIM SONUCU İNERNETTE BİR KAÇ PROGRAM BULDUM AMA İŞE YARAMADI U3 YAZILIMINI NASIL YÜKLEYEBİLİRİM VE NERDEN BULABİLİRİM.....
  76. Logithx

Uzantılar ile ilgili sorunum var

ÖNCEDEN BÖYLEYDİ [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=514&i=2222dk3.jpg] SONRADAN BÖYLE OLDU ÖNCEDEN DOSYALARIN UZANTILARINI YAZININ SONUNDA GÖSTERMİYORDU ŞİMDİ RESİMDEDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ YAZILARIN SONUNDA UZANTILARI YAZIYOR VE O UZANTILARI SİLDİĞİMDEDE DOSYA KULLANILAMAZ HALE GELİYOR NASIL...
  77. Logithx

Micro işlemci.

Tukwila adı verilen 4 çekirdekli işlemci, kişisel bilgisayarlarda kullanılmak yerine en üst düzey sunucular için tasarlandı. Standart bir PC işlemcisine eşdeğer 2 Ghz hıza sahip işlemci, hızı düşük olmasına karşın, yüksek bellek kapasitesi ve düşük enerji harcamasıyla dikkati çekiyor. 65...
  78. Logithx

Link Kısaltma

MESELA BİR DOWLOAD LİNKİ VAR VE O LİNK ÇOK UZUN OLDUĞUNDAN DOLAYI SİTEYE KOYMAK İSTEMİYORUZ BU LİNKİ NASIL KISALTABİLİRİZ YANİ LİNKİN YERİNE İNDİR, TIKLA GİBİ YAZILAR YAZABİLİRMİYİZ BİR KAÇ SİTEDE GÖRDÜM LİNKİN YERİNE YAZI YAZMIŞLAR YAZIYA TIKLAYINCA İNDİRME İŞLEMİ BAŞLIYOR BU İŞLEM NASIL...
  79. Logithx

Flashlı Anlatım Hazırlama

Sitedeki izle öğren'de yayınlanan flashlı anlatımların yapıldığı programın adı nedir
  80. Logithx

Masaüstü

BEN BİR YERDE GÖRMÜŞTÜM MASAÜSTÜNDE HİÇ BİR KISAYOL YOK İSTESEKTE KISAYOL OLUŞTURAMIYORUZ İNTERNETTEN İNDİRDİĞİMİZ BİR DOSYANIN KAYIT YERİNİ MASAÜSTÜ SEÇTİKTEN SONRA İNDİRİLEN DOSYAYI MASAÜSTÜNDE GÖSTERMİYOR MASAÜSTÜNE HERHANGİ Bİ KISAYOLU VEYA DOSYAYI KOPYALA YAPIŞTIR YAPINCA MASAÜSTÜNDE...
  81. Logithx

İnternette veya Oyunda Sevdiğiniz Bir Müziği Mikrofonsuz Kaydetme

Herkes oynadığın oyun yada internet sitelerindeki beğendiği bir müziği kaydetmek ister ama kaydetme özelliği olmadığı için yapamaz oyunlarda ise kişi oynadığı oyunun fonunda çalan müziği beğenir ee tabi bazı oyunların müzikleri oyunun kurulu olduğu dizinde mp3,waw yada ogg olarak vardır o...
  82. Logithx

FLASHLI ANLATIM İÇİN PROGRAM

SLM ARKADAŞLAR FLASH ANLATIM YAPMAK İÇİN PROGRAM ARIYORUM ADMIN VE MODERATÖRLERİN BİLGİSİNE İZLE-ÖĞREN YAPILAN FLASHLI ANLATIMLAR VAR ANLATIMLARIN YAPILDIĞI PROGRAM İSMİNİ YADA LİNKİNİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM.....