Arama sonuçlarınız

1. B

LeechTurk.Com Davetiye Dağıtımı

bende alabilir miyim [email protected]
  2. B

TorrentEagle Davetiye istekleri Buradan

bende alabilir miyim [email protected]
  3. B

Sizce iPhone5'imi Note2 ile takas edeyim mi?

note 2 ile iphone 5 karşılaştırılamaz bile. iphone 5 şu an piyasadaki en iyi telefon. ama illaki değiştirmek istiyosan sony xperia z yi al derim ben.
  4. B

LCD TV ekranı taşıyor!

aradım ama hşç bşley bulamadım tv de çözünürlükle ilgili bi bölüm yok
  5. B

LCD TV ekranı taşıyor!

slm. ben bi tane hdmi kablosu aldım. bilgisayarı bağladım tv ye. ilk başlarda bi sorun yoktu ekran falan taşmıyodu. çözünürlük ayarlarıyla oynadım herhalde. daha sonra tekrar kullanmayı denediğimde ekran taşmaya başladı. ayrıca çözünürlük ayarlarından masaüstünü yalnızca 2 (tv) üzerinde göster...
  6. B

Packard bell şarjda açılmıyor

bilgisayarım Packard Bell. özellikleri şöyle CPU Teknolojisi Intel® Core™ 2 Duo CPU Ailesi Intel® Centrino® Islemci CPU Numarası T6400 CPU Hızı 2.0 GHz CPU Bus Hızı 800 MHz CPU Ön BellEk 2MB RAM Kapasitesi 3 GB RAM Tipi DDR2 hd Kapasite 320 Gb VGA RAM 512 Mb VGA Chipset Markası NVIDIA...
  7. B

Aydında fibernet

merhaba ben aydında oturuyorum. aydına fiber internet altyapısı ne zaman gelicek merak ediyorum. bilen biri varsa beni bilgilendirebilir mi?
  8. B

TTNet bağlantı sorunu

internet birkaç gündür sorun çıkarıyodu. 2 dakika da bir internet gidip geliyodu. bıkmıştım artık. Dün ttnet i aradım düzelticez dediler. ilk başta düzeldi. bugün yine aynısı olmaya başladı. hatta şu an bu mesajı yazarken bile 2 kez gidip geldi. ne yapabilirim?
  9. B

TTnet & doping & superonline

1LİMİTSİZ 1 Mbps / limitsiz Ayda 49 TL arkadaşlar ben yukarıdaki TTNet paketini kullanıyorum. 1 Mb/sn Sınırsız 49,99 TL İlk 6 ay 34,99 TL babam doping te böyle bi kampanya görmüş almış. aynı hızda bunlar, iptal edelim dedim belki bağlantı hızı farklıdır iyi çalışır dedi. bağlantı hızları...
  10. B

Tek Şifre TTNet

benim ttnet tek şifre hesabım var. adsl kullanıcı adıyla üye oldum. oradan tivibuya filan giriş yapıyorum. ama superonline'a geçicem. tek şifrem iptal olur mu?
  11. B

Adil Kullanım Noktası

ben akn ile ilgili bilgi almak istiyorum. bu akn nedir? nasıl çalışır? internetten film izlersem akn'den düşer mi ?
  12. B

PES 2012 Lisans Yaması (1.0)

slm ben bu dosyayı indirdim kurdum rld.dll hatası verdi. rld.dll yükledim Securom failed to initialize hatasını verdi lütfen yardım