Arama sonuçlarınız

1. aquess1999

HTC Desire C Bootloader Unlock - Root Yapma - CWM - Kernel - Rom Yükleme

Merhaba arkadaşlar. :) Şimdi sizlere Desire C telefonumuza nasıl custom rom yükleyebileceğimizi anlatacağım. İlk olarak bootloader kilidini açmalıyız. Bootloader Kilidini Açma 1. İlk önce HTC Dev sitesine üye oluyoruz. https://www.htcdev.com/register/ 2. Sonra bu adrese girip Select Your...
  2. aquess1999

İnterneti bilgisayardan telefona aktarmak için program ?

Merhaba arkadaşlar. Telefonuma Cyanogenmod10 kurdum ama wi-fi çalışmıyor. Telefonuma bilgisayardan USB kablosu ile interneti aktaramaz mıyım ? Bunun için bir program filan var mıdır ? Telefon: HTC Desire C
  3. aquess1999

Bilgisayar açılmıyor, format da atılmıyor ?

Merhaba arkadaşlar.Arkadaşım bana bir bilgisayarını getirdi format at diye bilgisayar açılmıyormuş açmaya çalışınca mavi bir ekran çıkıyor ve şöyle yazıyor: Recovery Your PC needs to be repaired A required device isn't connected or can't be accessed. Error code: 0xc0000185 You'll need to...
  4. aquess1999

Counter'da Liseli Taktiği

http://www.youtube.com/watch?v=bGfm0Xaofns :mrgreen: :mrgreen:
  5. aquess1999

Kötü espiri yapan liselinin hazin sonu

http://www.youtube.com/watch?v=85n0iGJia74 :mrgreen::mrgreen:
  6. aquess1999

GTA V'in 2. Videosunu Battlefield 3 Karşılıyor!

Beklenen video geldi sonunda. Dünya’nın iki mükemmel oyunu olan GTA V ve Battlefield 3 bir arada. Nasıl mı? GTA V’in yayımlanan 2. videosu ile birlikte aynı senaryo ile imkanlar doğrultusunda Battlefield 3′e uyarlanmaya çalışılmış. Bizce harika bir emek ve çaba ortada gözüküyor. Lafı daha...
  7. aquess1999

HTC Desire C >> | Unlock Bottloader | - |Root | - | Rom Kurulumu | - | Bootloader|

1) UNLOCK BOOTLOADER 1- Telefonu kapatın ve pili çıkartın. 10 saniye bekleyin ve geri takın. 2- Ses kısma ve güç tuşuna basılı tutun ve bekleyin. Karışınıza HTC Bootloader menüsü çıkacak. 3- Bootloader menüsünden FASTBOOT seçeneğini güç butonuna basarak seçiyoruz. 4- Telefonu USB kablosu...
  8. aquess1999

Yeni disk oluşturamıyorum

Merhaba arkadaşlar yine ben. :) Benim 238 GB'lık boş bir bölümüm var ve bu bölüm bilgisayarda gözükmüyor.Disk Yöneticisinden o boş alana sağ tıklayıp yeni basit birim diyorum, ama disk oluşacakken en sonda Yazma koruması var. diye bir hata çıkıyor.Bu boş alanı nasıl kullanabilirim ? :)
  9. aquess1999

Diskdeki dosyalar açılmıyor

Merhaba arkadaşlar. :) MiniTool Partition Wizard Home Edition ile D diskini ikiye bölmeye çalışırken yarıda hata verdi ve program kapandı.Şimdi ise D diskinde herhangi bir klasöre tıkladığımda Konum kullanılamıyor hatası alıyorum.Altında ise Dosya veya dizin bozuk ve okunamaz. yazıyor. Ben şimdi...
  10. aquess1999

GTA IV'ü Hiç Böyle Görmediniz

Son olarak 2.1 versiyonu ile karşımıza çıkan iCEnhancer'ın yapımcısı Haysam Keilany boş durmuyor. GTA IV için geliştirilen mod ile oyunun grafiklerinde büyük bir gelişimin yaşandığı malumunuz. iCEnhancer'ın yeni versiyonu ise bunu da da arttıracak gibi görünüyor. Henüz alfa aşamasında olan...
  11. aquess1999

FIFA 13 Türkçe Yama V2

Merhaba arkadaşlar. :) Bildiğiniz gibi burada FIFA 13 Türkçe yamamı paylaşmıştım.Şimdi sıra geldi V2'ye.Yama henüz %100 değil ama amacım %100 yapmak. Yamadan Resimler: V2'den Resimler: YAMANIN V1'DEN FARKLARI V1'de yapılan hatalar giderildi. Kariyerde Türkçeleştirildi...
  12. aquess1999

God of War Ascension Türkçe Dublajlı Geliyor!

Nihayet! God of War Ascension'ın Multiplayer Beta'sının başlamasıyla birlikte uzun süredir ortalarda dolaşan bir dedikodu da gerçeğe bürünmüş oldu. God of War Ascension Türkçe dublaj ve alt yazı seçeneğiyle raflarda yer edecek! Oyunun yerelleştirilmesinde büyük rol oynayan Okan Şen ve ekibi 23...
  13. aquess1999

FIFA 13 - Goals of the Week - Round 9 (Haftanın Golleri)

http://www.youtube.com/watch?v=ZzIszLSAjRY&feature=youtu.be
  14. aquess1999

FIFA 13 - Goals of the Week - Round 8 (Haftanın Golleri)

http://www.youtube.com/watch?v=uiW5u7-Mtm4&feature=youtu.be
  15. aquess1999

"Rakibimden Özür Dilerim"

Oyuncumuz Gökhan Gönül, Gençlerbirliği karşısında alınan 3 puanın çok önemli olduğuna değinerek, "Yorgun olabilirdik, golü de yedik ama galip geldik. Bizim adımıza önemli bir 3 puan idi. Gençlerbirliği maçı kırılma noktamızdı. Kaybedilecek puan kötü günlere dönme adına belki de etki edecekti...
  16. aquess1999

FIFA 13 - Goals of the Week - Round 7 (Haftanın Golleri)

http://www.youtube.com/watch?v=783ogjAMHcU&feature=youtu.be
  17. aquess1999

Samsung Full HD panellerin üretiminde sıkıntı yaşıyor

Samsung CES 2013 fuarında 4.99 inçlik Full HD ekranını tanıtmaya hazırlandığı bilgisi, Galaxy S4'de kullanılacak ekran olabileceği konusunda tahminler yürütülmesine neden olmuştu.Ancak bu ekranın üretiminde sıkıntılar olduğu belirtiliyor. Kaynaklardan gelen bilgilere göre, panelleri akıllı...
  18. aquess1999

Samsung, Galaxy S3'ün La Fleur versiyonu geliyor

Samsung'un akıllı telefon modellerinin, bayan kullanıcıyı hedefleyen çiçek baskılı ön ve arka yüzeye sahip ürettiği La Fleur serisine 4 yeni telefon geliyor. Samsung bir süre sonra Galaxy S3, Galaxy Ace 2, Galaxy S Duos ve Galaxy Ace Duos modelleri için de Le Fluer versiyonunu duyuracak. Bu...
  19. aquess1999

Google Nexus 4'ün ilk düşürme testi yayınlandı

Google'ın geçen hafta piyasaya sürdüğü ve bir gün içerisinde neredeyse tüm stokları eriyen LG üretimi dördüncü nesil Nexus ile hazırlanmış ilk düşürme testi videosu yayınlandı. İlk olarak cep hizasından, yaklaşık bir metre yükseklikten yere atılan Nexus 4 bu düşüşten ufak sıyrıklar...
  20. aquess1999

Dünyada oyun rekorunu bir Türk kırdı!

Call of Duty: Black Ops II, 13 Kasım'da bizlerle buluştu. Bunu fırsat bilen oyunseverler şimdiden gerek olumlu, gerekse olumsuz tartışmalarıyla oyunu sorgulamaya devam ediyorlar. Bugün yayımlanan bir habere göre, bir Türk Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeye hak kazandı. Türk asıllı...
  21. aquess1999

iPhone 6 dedikoduları başladı bile

Teknoloji sitelerinden haber paylaşmamaya özen gösterelim. Tşk
  22. aquess1999

Windows Phone 8'de en çok şikayet alan 2 sorun

Söz konusu siteden paylaşım yapmıyoruz. Anlayışınız için teşekkürler.
  23. aquess1999

App Store’a Başvuran Uygulama Sayısı 1 Milyona Ulaştı

Apple‘ın 2008 yılında iOS’lu cihazlar için açtığı uygulama mağazası App Store, dördüncü yılını geride bırakırken yeni bir başarıya imza attı. App Store’a şu zamana kadar yüklenen uygulama sayısı 1 milyonu aştı. Resmi olarak henüz bir açıklama yapılmaz iken 1 milyon uygulamayı ilk kez duyuran...
  24. aquess1999

iPad Mini hırsızları yakalandı

Kısa bir süre önce, 3600 kadar iPad Mini'nin çalındığını aktarmıştık. Geçtiğimiz gün yaptığımız bir haberde, Amerika'daki JFK hava limanında iki palette, binlerce iPad Mini'nin çalındığını aktarmıştık. Verilere göre 3600 kadar iPad Mini kayıptı ve zararın da 1.5 milyon dolar civarında...
  25. aquess1999

Sense'siz HTC'ler geliyor!

26. aquess1999

Dokunmaya bile gerek yok!

27. aquess1999

Full HD ekranlı ve Adreno 320 GPU'lu LG F240K'ya ait test sonuçları yayımlandı

HD ekranların, akıllı telefonlarda standart hale gelmeye başladığı şu günlerde, HTC ve Sharp gibi üreticiler çözünürlük çıtasını bir kademe daha yükselterek Full HD ekrana sahip modellerini (Droid DNA, Aquos Phone SH930W) ard arda tanıtmıştı. Görünüşe göre LG de Full HD (1920 x 1080 piksel)...
  28. aquess1999

Hasarlı olsalar bile Apple iPhone 5, Samsung Galaxy S3'ten pahalı

Asıl merak edilen soru: Peki, insanlar niye bunlara para veriyor ki? Bir süre önce yaptığımız galeri haberimizde, ekranları kırık ve arızalı olmasına rağmen iPhone 5'lerin yine de 450-500 dolar civarında satıldığını aktarmıştık sizlere. İlgili haber için buraya bakabilirsiniz.Şimdi ise, aynı...
  29. aquess1999

Caner: "Tespit edilsin lisansımı yırtarım"

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin, Eskişehirspor maçında küfür ettiğinin tespit edilmesi durumunda lisansını yırtacağını söyledi. Vİdeo için tıklayın Kaynak
  30. aquess1999

"Yazıklar olsun"

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Eskişehiaspor karşılaşması sonrası maçın hakemini topa tuttu. Kocaman, Eskişehirspor ile 1 - 1 berabere kaldıkları maçın ardından Lig TV'ye çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kocaman, şöyle konuştu; "Hiçbir değerlendirme yapmayacağım. Değerlendirmeyi...
  31. aquess1999

FIFA 13 - Goals of the Week (Haftanın Golleri) - Round 6

http://www.youtube.com/watch?v=OMLm1H5tVo0&feature=youtu.be
  32. aquess1999

Samsung Galaxy Note II, Guiness rekoru için sahnede

Samsung'un Hindistan sorumluları, oldukça ilginç bir projeye imza atıyorlar. Akıllı telefon pazarının en ilginç serilerinden olan Note serisi, bir süre önce 2. cihazına kavuştu. Bizim de test merkezimize dün giriş yapan Galaxy Note 2'yi ön plana çıkarmak için, Hindistanlı yetkililer oldukça...
  33. aquess1999

Sony'den 5 inçlik 1080p Android telefon mu ?

Sony'den göz kamaştırıcı, büyük bir hamle yolda olabilir. Önemli teknoloji firmalarından Sony, 1080p destekli 5 inç ekrana sahip yeni bir telefon üzerinde mi çalışıyor? Söylentilere göre Sony'nin üzerinde çalıştığı yeni telefonunun kod adı Yuga. Fotoğraftan da anlaşılabildiği üzere oldukça...
  34. aquess1999

Android 4.1'e kavuşacak HTC telefonlar açıklandı

35. aquess1999

HTC One X+ Ön İnceleme

HTC'nin en iyi Android telefonu şimdi çok daha iyi, daha hızlı, daha yüksek kapasiteli ve daha uzun pil ömrüne sahip. HTC, ödüllü HTC One X akıllı telefonun geliştirilmiş versiyonu HTC One X+’ı, Android Jelly Bean için HTC Sense 4+ deneyimi ile tanıttı. HTC One X+, HTC One serisindeki ikonik...
  36. aquess1999

Ekranı kırık iPhone'lara bu kadar para verilir mi?

Ekranı kırık iPhone 5'e para verir misiniz? Cevabınız hayır mı? O halde biz size "Evet" diyebilecek kişilerin olduğunu da hatırlatalım.Dünyanın en önemli ikinci el açık artırma sitelerinden eBay'de ikinci el olarak birçok ürün satılıyor. Bunların arasında ekranı çatlak-kırık iPhone 5'ler de...
  37. aquess1999

Google, gerçek hayatı mobil oyuna taşıdı

Google'ın akıllı telefon uygulama ekibi Niantic Labs, gerçek dünyayı sanal dünyaya taşıyan Ingress adında yeni bir çok oyunculu oyun platformunu yayınladı.Teknoloji devi Google'ın her alanda çalışmaları sürüyor. Son zamanlarda mobil cihazlar ile ilgilenen Google, şimdi de ilgisini mobil oyun...
  38. aquess1999

Bu ülkede Android telefonlar %90'lık paya sahip

Bir zamanların kralı Symbian devrildi, yeni kral Android.Dünya çapında Android işletim sistemli mobil cihazlara ilgi gün geçtikçe artıyor. Tabii bunda birçok farklı Android cihazının olmasının da payı büyük. Üzerine bir de yeni cihazlarla birlikte gelen güncel Android özellikleri eklendiğinde...
  39. aquess1999

Jelly Bean Hala Gingerbread’in Çok Gerisinde

Google’ın yayınladığı rakamlara göre Android ekosisteminde işler yavaş ilerliyor. Şirketin resmi sayfası Platform Versions’ta yayınlanan güncel rakamlara göre Android 4 versiyonları halen %30 barajını aşamadı. Daha detaylı bilgi vermek gerekirse, Android kullanıcılarının %2.7’si şuan 4.1...
  40. aquess1999

Android Telefonların Pazar Payı Yüzde 72'ye Çıktı

Google'ın mobil işletim sistemi Android'in pazar payı üçüncü çeyrekte yüzde 72'ye çıktı. Buna göre her dört akıllı telefondan üçü Android üzerinde çalışıyor. ABD’li araştırma şirketi Gartner'e göre geçen yıl aynı çeyrekte yüzde 52.5 pazar payına sahip olan Android, bu üçüncü çeyrekte pazar...
  41. aquess1999

Android Platformundaki Zararlı Yazılımlar

Tehlikeli zararlı yazılımı ve bilgi hasadı (information harvesting) gerçekleştirmeye çalışan reklamlar üzerinden gerçekleşen Android saldırıları, Haziran ayında 30 bin civarındayken Eylül ayında 175 bine ulaşarak %483 oranında artış gösterdi. Trend Micro tarafından yayımlanan 2012 yılının üçüncü...
  42. aquess1999

Alcatel OneTouch T10 İnceleme

43. aquess1999

Bonservisi yaşının 3 katından fazla!

İspanya La Liga'nın devlerinden Real Madrid'in 20 yaşındaki İspanyol golcüsü Morata için 70 milyon euro bonservis bedeli belirlendiği belirtildi. İspanya La Liga'da Levante ile oynadıkları maçta attığı golle takımı Real Madrid'e hayat veren Morata'nın çok ciddi bir talibi varmış! AS'ın...
  44. aquess1999

GTA IV, EFLC Online Oynayanlar Kulübü

Merhaba arkadaşlar.Bu konu altında GTA IV ve EFLC hakkında konuşabilir veya beraber oynayabiliriz.Kulübe katılmak isteyen Live Gamertag'ını yazsın. Gamertag: 1.aquess1999->Aquess07 2.__kadıköyRAP__->alimali54
  45. aquess1999

GTA Live, Steam farkı?

Merhaba arkadaşlar. :) Ben GTA'yı Live üzerinden oynuyorum ama merak ettiğim birşey var.Live üzerinden oynayanlar Steam'dekilerle oynayabilir mi ?
  46. aquess1999

FIFA 13 Goals of the Week Round 5 (Haftanın Golleri)

http://www.youtube.com/watch?v=pEAA_vRXYPg&feature=youtu.be
  47. aquess1999

FIFA 13 Goals of the Week Round 4 (Haftanın Golleri)

http://www.youtube.com/watch?v=dBjChBUNQKQ&feature=youtu.be
  48. aquess1999

FIFA 13 Goals of the Week Round 3 (FIFA 13 Haftanın Golleri)

http://www.youtube.com/watch?v=ON3MXRE7CLM&feature=youtu.be
  49. aquess1999

Ağaoğlu'na jet imar izni

Başbakan'ın özel olarak görüştü Ali Ağaoğlu servetine servet katıyor. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın sözleriyle, Ali Ağaoğlu'na 'Rabbim verdikçe veriyor'. Ağaoğlu İnşaat, bu sefer de Bahçelievler’de yeni bir arazi için imar izni aldı. Ağaoğlu İnşaat, Bahçelievler’de yeni bir arazi için...
  50. aquess1999

Modern Warfare 4 geliyor mu ?

İddialara göre geliyor. Bu iddia da oyundaki Captain Price karakterinin ses aktörüne ait. Kendisine göre Modern Warfare 4 geliyor. Infinity Ward’un açıklamasıysa daha ilginç. Billy Murray bildiğiniz gibi tüm Modern Warfare oyunlarında Captain Price’ı canlandırdı, sesiyle hayat verdi. Yapılan...
  51. aquess1999

Laptop Soğutucu Tavsiye Eder Misiniz ?

Merhaba arkadaşlar. Laptopa soğutucu almayı düşünüyorum.Bütçem 50 TL.Tavsiyeleriniz nelerdir. Laptop:Asus K53SJ-SX028R
  52. aquess1999

Beats Audio Solo HD Kulaklık %50 İndirim

HP H1Y06AA HEADSET BEATS SOLOHD 399,50 TL Darty'de Web'e özel 399,50 TL.
  53. aquess1999

Xperia U mu Xperia Neo L mi ?

Bu iki telefondan birini almayı düşünüyorum.Sizce hangisini almalıyım ? Xperia U teknik özellikler: GENEL 3G Bant...
  54. aquess1999

Sony Xperia U Hakkında Birkaç Soru

Merhaba arkadaşlar. :) Ben Xperia U'yu almayı düşünüyorum ama hafızası 8 gb'mış.Bunun 2 gb'ı sistem içinmiş.Ben birkaç yerde bize 6 gb, bazı yerlerde bize 4 gb kalıyor diye okudum.Hangisi doğru ? Şuan benim kullandığım telefonda 800 mb hafıza ve 8 gb hafıza kartım var.Ben toplam 3,5 gb...
  55. aquess1999

Messi çıldırdı! Rekorlar toz duman...

Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi, Deportivo karşısında 3 gol birden kaydederek Barcelona kariyerindeki 21. hat-trick'ini yaptı. Barcelona'nın Arjantinli süper yıldızı Lionel Messi, rekorları alt üst eden performansına hız kesmeden devam ediyor. Milli Takım arasında Arjantin...
  56. aquess1999

FIFA 13 Goals of the Week | Round 2 (FIFA 13 Haftanın Golleri)

http://www.youtube.com/watch?v=K5mvfyrjfEo&feature=youtu.be
  57. aquess1999

FIFA 13 Türkçe Yama v1

Yamanın V2 versiyonu çıktı ! Konuya gitmek için tıklayın. (FIFA 13 Türkçe Yama V2) FIFA 13 TÜRKÇE YAMA v1 Merhaba arkadaşlar. FIFA 13'ün çıkması ardından bende Türkçe yama çalışmalarına başladım ve şimdilik oyuna giriş ve ana menüyü türkçeye çevirdim.Yamanın daha ilk versiyonu olduğu için çoğu...
  58. aquess1999

FIFA 13 Çalım Hareketleri (Skills Tutorial)

http://www.youtube.com/watch?v=nIV9dVk2Vi4&feature=youtu.be
  59. aquess1999

FIFA 13 Frikik Nasıl Kullanılır (Freekick Tutorial)

http://www.youtube.com/watch?v=D_OdCg6fpCo&feature=plcp
  60. aquess1999

Windows 8 RTM 32 Bit Türkçe Yama ?

Merhaba arkadaşlar. Ben Windows 8'in RTM 32 bit İngilizce sürümünü indirdim.32 bit sürümü için Türkçe dil paketi bulamıyorum.Daha çıkmadı mı ?
  61. aquess1999

PES 2013 Özel Hareketler (Çalım Hareketleri)

http://www.youtube.com/watch?v=krWc_mjzm44&feature=BFa&list=PLs7jOGsAncNP rfXctO6ccZpjN-U_xlYhZ
  62. aquess1999

FIFA 13 Demo Kurulumu

http://www.youtube.com/watch?v=wHi4gizztbg&feature=plcp
  63. aquess1999

FIFA 13 - Maç Günü (Match Day)

http://www.youtube.com/watch?v=b7v1vmgU34M&feature=BFa&list=PLs7jOGsAncNP a1Qiftd-0L2fJMlHAxiGk
  64. aquess1999

FIFA 13 Goals of the Week | Round 1(FIFA 13 Haftanın Golleri)

http://www.youtube.com/watch?v=HjcFAXcXKxg&feature=BFa&list=PLs7jOGsAncNP a1Qiftd-0L2fJMlHAxiGk
  65. aquess1999

Son 8 sezonda Kadıköy'de yenilgi yok!

Spor Toto Süper Lig'in 7. haftasında Fenerbahçe, yenilmezlik serisini kaptırmama peşinde. Süper Lig'in 7. haftasında Fenerbahçe, Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda ezeli rakibi Beşiktaş'ı konuk edecek. Fenerbahçe'nin geçen sezondan kalan cezası nedeniyle sadece çocuk ve kadınların izleyeceği...
  66. aquess1999

F.Bahçe`de bir yıldız daha gidiyor!

Alex’ten sonra Miroslav Stoch ile Fenerbahçe’nin yolları ocak ayında ayrılıyor. Rus Izvestia Gazetesi, Anzhi ve Dinamo Moskova’nın Slovak oyuncuya teklif yaptığını yazdı. Stoch’un menajeri ise Slovak oyuncunun, kulübünden en yakın transfer döneminde ayrılabileceğini...
  67. aquess1999

PES 2013 Frikik Nasıl Atılır (Free Kick Tutorial)

http://www.youtube.com/watch?v=OIP-pztyuC4&feature=BFa&list=PLs7jOGsAncNPrfXctO6ccZpj N-U_xlYhZ
  68. aquess1999

Alman basını, M'Gladbach'ı bombaladı!

Alman basını Fenerbahçe’ye kendi evinde 4-2 yenilen M’Gladbach’ı maç sonrası yerden yere vurdu.. Fenerbahçe, Mönchengladbach'ı deplasmanda 4-2 devirmesi Alman basınında geniş yankı uyandırdı. Bild: Dövmeli Mohikan, Gladbach'ı traş etti. Gladbach Fenerbahçe'den acı bir tokat yedi. Kicker...
  69. aquess1999

'Kendi evimizde cehennemi yaşadık'

Fenerbahçe galibiyetinin ardından Mönchengladbach cephesinde sarı-lacivertli taraftarların yarattığı şaşkınlık vardı. Hollandalı golcü Luuk de Jong, "Maç sırasında bir an, Türk seyircilerin üzerimize ateş açacağını sandım. Kendi sahamızda hezimeti ve cehennemi yaşadık" dedi. Bir diğer...
  70. aquess1999

Soğuk Savaş: Teröre Lanet

Bugün sizlere yeni bir Türk yapımı oyunu tanıtacağız; Soğuk Savaş. 6 Türk gencinin bir araya gelerek geliştirdikleri bu oyun henüz tamamlanmış değil ancak beta aşamasına yaklaşıyor. Lightek adlı ekibin 2010 yılının haziran ayından beri üzerinde çalıştığı Soğuk Savaş: Teröre Lanet adlı oyun...
  71. aquess1999

Alex`in yeşil ışık yaktığı kulüp

O teknik adam, Alex ile yapılan son telefon konuşmasında olumlu cevap aldığını söyledi. Alex'in Fenerbahçe ile olan sözleşmesini feshettikten sonra ülkesi Brezilya'dan teklifler gelmeye devam ediyor. Coritiba, Palmeiras ve Cruizero'dan sonra bu kez de Gremio ve Santos kulüpleri resmi açıklamalar...
  72. aquess1999

FIFA 13, İngiltere'nin Yeni Lideri

Hatırlarsanız FIFA 12, İngiltere'nin satış listesinin tepesinde epey uzun bir süre kalmıştı. İngiltere'de haftalarca saltanat kuran FIFA 12, yerini yeni FIFA'ya bırakırken, yeni oyun da listeye en tepeden giriş yapıyor. Borderlands 2, PES 2013, World of Warcraft: Mists of Pandaria gibi...
  73. aquess1999

HTC Desire C 4.1 güncellemesi gelecek mi ?

Merhaba arkadaşlar.Ben HTC Desire C kullanıyorum.İnternette 4.1 güncellemesi hakkında dolaşırken şöyle bir şey gördüm.Sizce Desire C'ye 4.1 güncellemesi gelecek mi ? :) HTC Smartphones that will receive 4.1 Jelly Bean Added: English source: http://www.gottabemobile.com/2012/06...et-jelly-bean/...
  74. aquess1999

Cüneyt Çakır'a dev maç!

Elit kategoride yer alan FIFA kokartlı Türk hakem Cüneyt Çakır, UEFA Şampiyonlar Ligi'nde bu hafta oynanan dev maçı yönetecek. Elit kategoride yer alan FIFA kokartlı Türk hakem Cüneyt Çakır, UEFA Şampiyonlar Ligi (G) Grubu'nda oynanacak Benfica-Barcelona maçını yönetecek. Türkiye Futbol...
  75. aquess1999

Volkan Demirel o konuşmaya değindi

Volkan, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında, soyunma odasında yaptıkları konuşmaya değinerek, şunları kaydetti: ''Soyunma odasında gelecek adına konuşmamız oldu ama bazı şeylerin artık konuşmayla olmayacağının, sahada göstermemiz gereken bazı şeyler olduğunun farkındayız. Önümüzde iki...
  76. aquess1999

Alex ve Stoch'tan ilginç tepki

Teknik direktör Kocaman'ın ikinci yarının ardından oyundan aldığı kaptan Alex, mücadelenin ikinci yarısını kale arkası tribününden takip etti. Karşılaşmanın ikinci yarısı başladıktan sonra soyunma odasından çıkan Brezilyalı futbolcu, statta seyirci bulunmayan kale arkası tribünde oturarak maçı...
  77. aquess1999

Kocaman istifa edecek mi?

Merakla beklenen sorunun cevabını Rıdvan Dilmen yanıtladı. Rıdvan Dilmen, NTV Spor'daki %100 Futbol programında, Kasımpaşa - Fenerbahçe maçını yorumladı ve sarı lacivertli takımı eleştirdi. Kasımpaşa'nın galibiyete daha yakın olduğunu dile getiren Dilmen, "Bu maç sabaha kadar da sürse...
  78. aquess1999

PES 2013 Türkçe Spiker Emin Zevkliler (Beta 2)

http://www.youtube.com/watch?v=L6NiDyd30Xk&feature=player_embedded http://www.youtube.com/watch?v=XHKHmFBQ_Lo&feature=player_embedded http://www.youtube.com/watch?v=fq5EZxK7Iy4&feature=player_embedded PART 1 (100mb) : PES 2013 Emin Zevkliler Turkce Spiker Beta 2 -...
  79. aquess1999

ARAL Game FIFA 13 Ön Siparişler Açıldı!

Aral Game'de FIFA 13 ön şiparişe açıldı. Fiyatlar: PC=100 TL PS3=180 TL XBOX 360=180 TL http://www.aralgame.com/ara/FIFA%2013
  80. aquess1999

PES 2013 Türkiye Ligi (PeSBoX Anatolia 2013 v0.7)

PeSBoX Anatolia 2013 v0.7 BİR PeSBoX.CoM YAPIMI GENEL ÖZELLİKLER Yeni Ligler: Bundesliga, Spor Toto Süper lig Yeni 2. Ligler: Npower Championship (Kısmi), PTT 1. Lig Lisanslı ligler ve kupalar Lisanslı Barclays Premier League ve Liga Zon Sagres Önemli milli takımların gerçek formaları...
  81. aquess1999

KAKA İçin Fenerbahçe'yi Kışkırtıyor !

Galatasaray'ın rüyalarını süsleyen Real Madridli yıldız ara transfer dönemi için adım adım Türkiye'ye yaklaşıyor. Ama bir farkla Kaka'nın menajeri Bucher'in futbolcusu için Alex'in alternatifini arayan Fenerbahçe'yi de devreye sokmaya çalışıyor. Resmi transfer sezonu sona ermesine rağmen Real...
  82. aquess1999

Walcott gidiyor mu?

Arsenal'in genç oyuncusu Theo Walcott takımdan ayrılabileceğinin sinyallerini verdi. Yıldız oyuncularını teker teker elinden kaçıran Arsenal'in yeni kaybı Theo Walcott olabilir. Kulüpteki geleceği hakkında açıklamalarda bulunan Walcott, takımıyla yeni sözleşme imzalama konusunda umutsuz...
  83. aquess1999

Sözleşmesindeki ilginç madde!

Fenerbahçe 31 Mayıs 2013’te sözleşmesi bitecek olan Volkan ile 4 yıllığına yeniden anlaştı; ancak bir şart var. Fenerbahçe Volkan Demirel’i bir yere bırakmıyor... Sarı-Lacivertli yöneticilerin 31 Mayıs 2013’te sözleşmesi bitecek olan yıldız futbolcu ile yeniden anlaştığı ve Volkan’ın 4 yıllık...
  84. aquess1999

Kuzey Güney 43.Bölüm Fragmanı

http://www.youtube.com/watch?v=ofvGpKiibko&feature=player_profilepage Kuzey'in, Ferhat tarafından hayatı tehdit altında olan Simay'ı eve getirmesiyle, Tekinoğlu ailesinde gerginlik büyür. Simay'la yeniden aynı çatı altında olmak Handan için kabul edilemez bir durumdur, ama Handan bu sefer...
  85. aquess1999

Kitserver v13.0.1.1 by Juce & Jenkey1002

Kit Server 13 Pro Evolution Soccer 2013 (ve Pro Evolution Soccer 2013 DEMO) için bir eklenti programıdır. Her modül belirli bir konuda oyunu geliştirmek için mantığı içeren bir (genellikle) bağımsız DLL olarak inşa edilmiştir çeşitli modüller için bir yükleyici ve yöneticisidir. Başlangıçta...
  86. aquess1999

PES 2013 Türkiye Ligi (PeSBoX Anatolia 2013 v0.6)

PeSBoX Anatolia 2013 v0.6 BİR PeSBoX.CoM YAPIMI http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NiG-Rtvjt6U GENEL ÖZELLİKLER Yeni Ligler: Bundesliga, Spor Toto Süper lig Yeni 2. Ligler: Npower Championship Lisanslı ligler ve kupalar Lisanslı Barclays Premier League ve...
  87. aquess1999

Kocaman ile ilgili karar verildi

Fenerbahçe Yönetimi, eleştirilerin odak noktasını oluşturan Aykut Kocaman’la ilgili kararını verdi. Fenerbahçe Yönetimi, taraftarın da ağır eleştirdiği Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın arkasında durma kararı aldı. Sarı - lacivertli yöneticiler, Kocaman’ın eninde sonunda başarıyı yakalayacağına...
  88. aquess1999

Kuzey Güney'de Yeni İsim

Daha önce "Ezo Gelin", "Önce Vatan" ve son olarak "Mor Menekseler" gibi dizilerde yer alan Nihan Okutucu,"Kuzey Güney" dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Nihan Okutucu dizide kilit bir rol üstlenecek. Okutucu bu rolde başarılı olabilirse kendisini geniş kitlelere de tanıtmış olacak. Kaynak
  89. aquess1999

Hiç Bu Açıdan Dinlediniz Mi ?

http://www.youtube.com/watch?v=648JbnXzPow&feature=player_embedded
  90. aquess1999

Şimdi de onlar Muslera'yı istiyor!

Manchester United maçında harikalar yaratan Aslan'ın 1 numarası, aynı kentin yıldızlar topluluğu takımı Manchester City'yi kendine hayran bıraktı. Ada temsilcisinin Cim Bom'un kapısını reddedilemeyecek bir teklifle çalması bekleniyor Galatasaray’a geldiği günden bu yana istikrarlı...
  91. aquess1999

Barcelona'nın istediği Fenerbahçeli

O mevki için düşünülen üç adaydan biri Fenerbahçeli. G.Saraylı Muslera’yla ilgili iddialara “Valdes her zaman birinci kaleci olacaktır” diyerek karşı çıkan Barcelona Teknik Direktörü Tito Villanova’nın ‘iyi bir yedek’ istediği, yönetimin de 3 aday üzerinde durduğu ifade edildi. Katalan ekibinin...
  92. aquess1999

Mutsuz Ronaldo'ya büyük zam geliyor!

İspanya La Liga devi Real Madrid, mutsuz olduğunu açıklayan Cristiano Ronaldo'nun yıllık ücretinde artış yapmaya hazırlanıyor. Real Madrid, Granada maçında kaydettiği 2 golden sonra sevinmemesini, "Mutsuzum, kulüp yöneticileri de bunu biliyor. Bu yüzden gollerimi kutlamadım. Bu profesyonel bir...
  93. aquess1999

Kuzey Güney 41.Bölüm Fragman Youtube Özel

Kuzey Güney 41.Bölüm Fragman Youtube Özel http://www.youtube.com/watch?v=yy_9LMAzaN4&feature=player_detailpage&list =UUq0rwzp5dJ12kUnmjFIarBQ
  94. aquess1999

Kuzey Güney 41.Bölüm Fragmanı

Kuzey Güney 41.Bölüm Fragmanı http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=5Ttq_gxYUMg&list =UUq0rwzp5dJ12kUnmjFIarBQ
  95. aquess1999

F.Bahçe'yi Ronaldo'ya anlattı

Raul Meireles, milli takım kampında başta Ronaldo olmak üzere arkadaşlarına yeni takımını anlattı. Portekiz Milli Takımı’nın kampı sürerken gündeme en çok Real Madrid’in yıldızı Cristiano Ronaldo ile Fenerbahçe’nin yeni transferi Raul Meireles geliyor. 2014 Dünya Kupası...
  96. aquess1999

FIFA 13'te Galatasaray 4.5 Yıldız

FIFA 12'de 4 yıldız olarak bulunan Galatasaray, 13'te 4.5 yıldız olarak bulunuyor. Kaynak
  97. aquess1999

FIFA 13 Demo Çıkış Saati Açıklandı !

FIFA`nın resmi facebook sayfasında yazan ingilizce bilgi şu şekilde: The FIFA 13 Demo will be available starting from the 11th of September. Tune in to the LIVE demo event at 2PM ET / 7PM UK on September 11th! UK saait ile 19:00 ET saati ile 14:00`da oyun indirebilir hale gelecek. Oyun...
  98. aquess1999

PeSBoX 2013 Demo All Teams Patch -Bütün Takımlar Açıldı!

PeSBoX 2013 Demo All Teams Patch Yazılım Uzmanı: Ercan Ayan Veri Tabanı: NeC, Emre Sarı, Ercan Ayan, Berk Dereli Forma Yapımcıları: Sefa Çelebi, Fatih Cesur, MsssT, Recep Hazır, Edhem SESE, Tarık CHZ Yüz Yapımcıları: ilhan_12, DracheN, silah, Emre Özel, StifleR, İsmail_12, Akn35...
  99. aquess1999

FIFA 13 İlk Dokunuş Trailer

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UcKg8LpXh58
  100. aquess1999

En İyi Sosyal Medya Telefonu

Akıllı telefonların global tasarımcısı HTC Corporation, beğeni toplayan HTC One S modelinin The European Imaging Sound Association (EISA- Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği) tarafından, "2012-2013 Avrupa'nın En İyi Sosyal Medya Telefonu" olarak seçildiğini duyurdu. Bu ödülle HTC, geçen yıl...
  101. aquess1999

FIFA 13 Lig & Takım Listesi Açıklandı (TÜRKİYE LİGİ YOK)

En son FIFA 11'de yer alan Türkiye ligi lisansının bitmesi ve Türkiye Futbol Federasyonu'ndaki değişikliklerden sonra TFF, yenilemek isteyen EA Sports'a lisansı toplu vermek yerine kulüplerle tek tek görüşmesini söylemişti. Bu yüzden FIFA 12'den itibaren oyundan kaldırılan ligimiz FIFA 13'te...
  102. aquess1999

FIFA 13 Yeni Bir Başlangıç & Sezon Başlıyor

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Lyqea5NBKr8 http://www.youtube.com/watch?v=Ou5BYPmgVNc&feature=player_embedded Kaynak
  103. aquess1999

FIFA 13 Kariyer Mod 7 Dakikalık Video

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JycofpHC2RI Kaynak
  104. aquess1999

Kuzey Güney 2.Sezon Fragmanı 4

Kuzey Güney 2.Sezon Fragmanı 4 http://www.youtube.com/watch?v=ZB41PosRD8A&list=UUq0rwzp5dJ12kUnmjFIarBQ& index=0&feature=plcp Kaynak
  105. aquess1999

Kuzey Güney 2.Sezon Fragman 3

Kuzey Güney 2.Sezon Fragman 3 http://www.youtube.com/watch?v=FHuR0BgZX9U&list=UUq0rwzp5dJ12kUnmjFIarBQ& index=1&feature=plcp Kaynak
  106. aquess1999

Red Dead Redemption PC'ye geliyor mu?

Evet, bu başlığı belki onlarca defa attık, üstüne tam zıttı başlıkları da bir o kadar atmışızdır. Nitekim Red Dead Redemption'ın PC'ye gelip gelmeme durumu her zaman için oyun dünyasını karıştıran bir haber oldu. Rockstar'ın bu müthiş oyunu her ne kadar bunca söylentiye, ısrara rağmen...
  107. aquess1999

"Turnuvalara katılımda istikrar şart"

A Milli Futbol Takım FIFA 2014 Dünya Kupası elemeleri ilk maçında deplasmanda Hollanda ile karşılaşacağı maç öncesi eski Milli futbolcu Arif Erdem, elemeler hakkında NTV Spor'un sorularını yanıtladı. A Milli Futbol Takım FIFA 2014 Dünya Kupası elemeleri ilk maçında...
  108. aquess1999

Guild Wars 2 ön siparişleri 1 milyonu geçti!

ArenaNet yetkilileri bugün resmi olarak çıkan Guild Wars 2 için iki rakam açıkladı. Bunların ilki oyunun ön sipariş adedinin 1 milyonu geçtiği üzerineydi. İkinci bilgiyse de bu başarıdan aşağı kalmıyordu. Aynı anda login olmuş oyun oynayanların sayısının şu anda 400 bin civarında olduğunu da...
  109. aquess1999

Kocaman'a göre elenmelerinin nedeni...

Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman, takımımızın Spartak Moskova'ya elenmesinin ardından yenilen gole dikkat çekti. Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, UEFA Şampiyonlar Ligi play-off turunun rövanşında 1-1 berabere kaldıkları Spartak Moskova mücadelesinde erken yedikleri golün her şeyi...
  110. aquess1999

Oyunu kaybeden çocuk kardeşine acımadı

http://www.youtube.com/watch?v=3xF2MBtlXrc
  111. aquess1999

HTC Wildfire S mi Galaxy Ace mı ?

Arkadaşlar bu iki telefondan birini almayı düşünüyorum.Sizce hangisi almalıyım ?
  112. aquess1999

Fıfæxtreme 12 1.1 Güncelleme

Evet arkadaşlar beklenen güncelleme çıkmıştır iyi oyunlar dileriz... FIFA exTReme 12 Güncelleme V.1.1 FIFA 12 için hazırladığımız FIFA exTReme 12 çalışmasının ilk güncellemesi hazır. FIFA exTReme ekibinin sizin de istekleriniz ve yorumlarınız doğrultusunda hazırladıkları güncellemenin...
  113. aquess1999

Counter-Strike: GO'in sinematik trailer'ı nasıl yapıldı?

Counter-Strike: Global Offensive'in sinematik trailer'ını önceki günlerde yayımlamıştık. Peki siz bu sinematik trailer'ın nasıl yapıldığını merak ediyor muydunuz? İşte bu video ileo merakınızı giderebileceksiniz. Valve'nin yayımladığı yeni videoda Counter-Strike: Global Offensive'in...
  114. aquess1999

CS: Global Offensive sinematik trailer

World of Warcraft'ın Mists of Pandaria için hazırlamış olduğu muazzam trailer'dan sonra yeni ve güzel bir trailer da Valve'dan geldi. Counter Strike: Global Offensive için hazırlanmış olan bu trailer'da teröristler ile anti-teröristlerin mücadelesini izleyeceksiniz. İyi seyirler...
  115. aquess1999

Fenerbahçe'de nöbet değişimi!

Fenerbahçe'de Slovaklar'ın nöbet değişimi gündemde. Miroslav Stoch'u satmayı planlayan sarı-lacivertliler, yerine ise Vladimir Weis'ı almayı düşünüyor. Issiar Dia ve Henri Bienvenu için gelecek teklifler de değerlendirilecek. Fenerbahçe, kadrosundaki...
  116. aquess1999

Beşiktaş'ta Hooijdonk sesleri

Beşiktaş'ta teknik direktör arayışı sürerken gündeme sürpriz bir isim geldi. Siyah-beyazlılar, Piere Van Hooijdonk ile anlaşmaya çok yakın. İşte Hoijdonk haberinin detayları... Beşiktaş'ta tenkik direktör arayışı sürerken gündeme sürpriz bir isim geldi. Siyah-beyazlılar...
  117. aquess1999

Fatih Avan'dan müthiş başarı

Milli ciritçi Fatih Avan, Elmas Lig'in (Diamond League) beşinci ayağı olan Oslo Grand Prix'sinde 83.82 metre atarak ikinci oldu. Norveç'in başkenti Oslo'daki Bislett Stadı'nda düzenlenen yarışlarda, Türkiye rekortmeni milli ciritçi Fatih Avan, sekiz rakibinin arasından sıyrılmayı başardı ve...
  118. aquess1999

C'nin Boyutunu Azaltıp D'ninkini Yükseltme

Arkadaşlar benim C:95,9 , D:202 olmak üzere iki bölümüm var.Ben C'nin boyutunu azaltıp D'ninkini yükseltmek istiyorum.Bunu nasıl yapabilirim.
  119. aquess1999

Fenerbahçe - Beşiktaş Ne zaman, Hangi Kanalda? Coca-Cola Akademi Ligi

Coca-Cola Akademi Ligi 18 Yaş Altı Türkiye Şampiyonası'nın finali Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında yarın saat 17:00'de oynanacak. Bu önemli mücadele 9 Haziran Cumartesi günü saat 14:00'te NTV Spor'dan yayınlanacak. Türkiye Futbol Federasyonu ile ana...
  120. aquess1999

Ronaldo: "İntikam beslemiyorum"

EURO2012'de "Ölüm Grubu"nda yer alan Portekiz'de kaptan Cristiano Ronaldo, Almanya maçı öncesinde önemli açıklamalarda bulundu. EURO2012'de "Ölüm Grubu" diye tabir edilen B Grubu'nda Almanya, Hollanda ve Danimarka ile karşılaşacak olan Portekiz'de kaptan Cristiano Ronaldo, önemli...
  121. aquess1999

1907. Mesaj

Arkadaşlar bu mesaj ile 1907. mesajımı yazmış oluyorum.Bana ve tüm Fenerbahçe'li arkadaşlara hayırlı olsun. :mrgreen:
  122. aquess1999

Angry Birds, kredi kartı oldu

Rovio'nun fenomen oyun serisi Angry Birds, bu kez kredi kartı olarak geliyor. Bir Rus bankası olan Promsvyazbank, 4 Haziran'dan itibaren Angry Birds temalı kredi kartlarını müşterilerine sunmaya hazırlanıyor. İlk etapta 50 bin adet basılacak kartlar, talep görmesi halinde yeniden basılacak...
  123. aquess1999

NBA'de bugün ne oldu? (3 Haziran)

NBA'e oynanan tek maçla devam edildi. Oklahoma City Thunder, sahasında San Antonio Spurs'ü mağlup ederek Batı Konferansı final serisine 2-2 eşitlik getirdi. Serge Ibaka, sergilediği performansla geceye damga vuran isim oldu. HAZIRLAYAN: İLKER ACUN SORU VE GÖRÜŞLERİNİZ İÇİN...
  124. aquess1999

Drogba'ya Maradona kancası

Kontratının bitmesiyle Chelsea'den ayrılan Didier Drogba'ya, Birleşik Arap Emirlikleri'nden sürpriz bir talip çıktı. Diego Maradona'nın teknik direktörlüğünü yaptığı Birleşik Arap Emirlikleri ekiplerinden Al Wasl, bu sezon sonu İngiltere Premier Lig ekibi Chelsea tarafından serbest...
  125. aquess1999

PES 2013'ün yeni videosu geldi

Konami'nin beklenen futbol oyunu PES 2013'ün yeni bir videosu geldi. Videoda oyunla alakalı yeni görüntülere, animasyonlara, Ronaldo'nun görüntülerine ve yapımcı yorumlarına yer verilmiş. PES 2013, PC, PS3 ve X360 platformları için Sonbahar döneminde raflarda olacak. İyi seyirler...
  126. aquess1999

GTA 5'in hikaye detayları ve karakter listesi!

GTA 5'in hikayesi ve karakterleri sızdırıldı mı? Bir GTA fan sitesinin verdiği bilgilere göre, GTA 5'teki karakterimiz 20 yaşında, hayatında başarı ve şans hiç eksik olmayan Chico Vialpando. - GTA 5'e ait olduğu söylenen hikaye detayları: Chico Vialpando, arabaları, kadınları ve parayı...
  127. aquess1999

Mount & Blade: Warband'e Güncelleme

Tale Worlds geçtiğimiz günlerde oyunları Mount & Blade: Warband için yeni bir güncelleme çıkardı, bu güncelleme Steam üzerinde mevcut. Bu güncelleme genelde multiplayer içerikli, multiplayer platformda yaşanan bir çok sorun giderildi, bunun yanında da bir çok şey geliştirildi...
  128. aquess1999

Diablo tırnak boyası oldu!

Deviant'tan Undomiele nickli kullanıcı tırnak üzerinde yaptığı Diablo boyama çalışması ile dikkat çekiyor. Baş parmak tırnaklarında mana ve sağlık, diğer parmak tırnaklarında ise Diablo'la ilgili müthiş bir görsellik var. Bunu da hızlandırılmış video ile sıfırdan nasıl yapıldığını...
  129. aquess1999

Black Ops 2:" Her Oyuncunun Sonu Farklı Olacak"

Treyarch patronu Mark Lamia, gerçekleştirdiği bir söyleşide Call of Duty: Black Ops 2'nin birden farklı sona sahip olacağını bildirdi: "Tamamiyle oyuncuların kararıyla değişen farklı sonlar var. Her oyuncu için, her oynanış tarzı ve seçim için başka bir bitiş anı." Elbette bu farklı...
  130. aquess1999

Call of Duty: Black Ops 2'ye taze video geldi!

Şampiyonlar Ligi Finali sonrasında gösterilen reklamlardan biri, yakınen takip ettiğimiz CoD: Black Ops 2'ye aitti. Bir dakika süren bu trailer ilk yayınlanan videolar izler taşıdığı kadar yep yeni görüntülerde içeriyor. 13 Kasım'da çıkacak olan oyunun bu seferki videosu özellikle Xbox360...
  131. aquess1999

Beni de Katın Aranıza Yoksa …

Beni de Katın Aranıza Yoksa … Angry Birds adını duyunca hemen aklınıza kızgınlık geliyor olabilir. Ama emin olun ki Kızgın Kuşlar’dan daha da kızgın bir kuş geliyor olabilir. Blap firmasının çatıdaki bir kuştan ilham alarak geliştirdiği The Beep Bird, Kızgın Kuşlar’ın arasına katılmak...
  132. aquess1999

Extreme 2012 Re-Pack Hazırı!

T.S.C exTReme 12 Re-Pack PES 2012 için hazırladığımız exTReme 12 çalışmamızda şimdiye kadar 2 güncelleme çıkarttık. Her yeni güncelleme de exTReme 12 konusundaki linkleri yenileyerek, tüm güncellemeleri içeren bir paket hazırlıyoruz. 2. güncellememizin ardından sizlere 2 güncellemeyi de içeren...
  133. aquess1999

Telefon Tavsiye Limit 400 Tl

Arkadaşlar yazın telefon almayı düşünüyorum.Max.400 tl bütçem var.Sizin önerileriniz nelerdir ? Telefon 0 olmalıdır.
  134. aquess1999

Fıfa 13 Kapak Resmi Yayınlandı

Bu ayın başlarında ilk ekran görüntüsü beraberinde yenilikçi oynanış biçiminden detayları sizinle paylaştığımız FIFA 13 için EA Sports tarafından bir kapak tasarımı paylaşıldı. Ancak EA Sports gibi biz de uyaralım: bu çalışma tasarımın son hali değil ve üzerinde değişikliğe gidilecek...
  135. aquess1999

F.Bahçe'nin eski yıldızı geri dönüyor!

Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra gittiği Premier Lig'de ve kısa süreliğine de olsa Bundesliga'da umduğunu bulamayan Tuncay Şanlı dönüş kararı aldı. 2002'de Sakaryaspor'dan Fenerbahçe'ye gelen ve sarı-lacivertli kulüpte kaldığı 5 yıl içinde beğeni kazanan Tuncay Şanlı 2007'deki şampiyonluğun...
  136. aquess1999

HTC One serisinden 3 bomba! (İNCELEME)

HTC'nin son harikalarını, Techno-Labs inceledi. HTC One X, HTC One S ve HTC One V modelleri için hazırlanan incelemelere buradan ulaşabilirsiniz. İncelemelerin oldukça geniş olduğunu da ekleyelim. HTC One X İnceleme HTC One S İnceleme HTC One V İnceleme Kaynak
  137. aquess1999

Amerika'nın lideri bir bayan olsaydı?

Biliyoruz ki Call of Duty serisi yayınladığı Black Ops 2 haberleriyle bu aralar gündemde. Şimdi gelen ilginç haber ise Black Ops 2'nin gerçekten ilginç bir çıkış yapacağı garantisini veriyor. Biliyoruz ki Black Ops 1'de elinde sigarayla beraber sadece bir sahnede belirip mikrofondan bir kaç sayı...
  138. aquess1999

Free to Play Call of Duty Oyunu Gözüktü!

Activision'un gece saatlerinde yayınlanan finansal raporlarında dikkatlerden kaçan önemli bir şey ortaya çıktı. Free to Play Call of Duty oyunu, ortaya çıktı! Gece yayınlanan raporlarda Activision cephesinden gelen haberlere baktığımızda, "Call of Duty China" isminde bir oyun dikkatleri...
  139. aquess1999

ŞOK: Rockstar E3'te yok!

GTA IV, Red Dead Redemption gibi oyunlarıyla ünlü Rockstar ne yazık ki E3 fuarında olmayacak. Bugün yayınlanan E3 listesine bakıldığında Rockstar'a dair hiçbir iz bulunamadı. Halbuki en azından GTA V'in oynanışının görülecek olması bekleniyordu. Tabii bu da GTA V'in bu sene değil de, seneye...
  140. aquess1999

PS Vita, kaç milyon sattı?

Sony'nin yeni nesil el platformu PS Vita'nın satış rakamı açıklandı. Mali yıl toplantısında verilen bilgiye göre cihaz, satışa sunulduğu ilk günden günümüze kadar toplamda 1.8 milyon adetlik satış başarısı sergiledi. Sony'ni CEO'su Kaz Hirai ise, bu rakamı "Başarılı bir başlangıç" olarak...
  141. aquess1999

Half-Life 2: Episode 3 gözüktü! (Görsel)

İşte günü en ilginç haberi! DSO Gaming sitesindeki bir söylenti bizleri oldukça heyecanlandırdı. Nitekim habere göre GameStop'un kataloğunda ilginç bir oyun yer alıyor. Geniş çapta oyun dağıtımcılığı yapan firmanın PowerUp Reward kısmında Half Life 2: Epsode 3 gözüktü. Reddit kullanıcısı...
  142. aquess1999

Angry Birds, 1 milyar rakamını geçti!

Rovio'nun ünlü serisi Angry Birds, 1 milyar rakamını geçti! Firmanın son çeyrek raporlarına göre, şimdiye kadar Angry Birds serisi toplamda 1 milyardan fazla kez indirilmiş. Elde edilen kazançta da artışlar olmuş tabii ki. Elde edilen 106.3 milyon dolarlık kazanç, geçen yıl elde edilen...
  143. aquess1999

Diablo 3 Satışına Şeytan Karıştı!

Diablo 3 için günleri bırakıp, saatleri saymaya başladığımız şu günlerde ülkemizdeki ön sipariş satışları için üzücü bir haber ile karşılaştık. Oyunun ülkemizdeki dağıtımını yapan Aral Games'in siparişlerinde anlaşılan büyük bir karışıklık yaşanıyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde...
  144. aquess1999

Modern Warfare 3'te bıçak sanatına devam!

Modern Warfare 3'ün multiplayer'ında daha önce bıçakla alınan frag'ların videolarını izlemiştik. Miss Danielle tarafından hazırlanan yeni Top 5 videosunda yine ilginç öldürme sahneleri bulunuyor. Bıçak birkaç yerden sekip, hedefe saplanıyor. Uzaktaki bir düşman bıçak fırlatılarak öldürülüyor...
  145. aquess1999

Beklenen gün geldi

Infinity Ward ve Sledgehammer tarafından geliştirilen Call of Duty: Modern Warfare 3'ün ilk PC DLC'si satışa çıktı. Daha önce konsollar için yayınlanan Modern Warfare 3 DLC Collection 1, artık PC kullanıcıları için de Steam'de mevcut. Bu ek paket ile birlikte oyununuza Piazza, Liberation...
  146. aquess1999

650 milyon kişi, 2011 yılında Vuiiiiii dedi

Rovio'nun başarılı oyun serisi Angry Birds, 2011 yılında deyim yerindeyse uğramadık oyuncu bırakmadı. Rovio'dan yapılan açıklamaya göre Angry Birds, 2011 yılı toplamında tam 650 milyon kişi tarafından indirilmiş ve oynanmış. 2011 yılı genelinde aylık aktif kullanıcı sayısı ise, tam 200 milyon...
  147. aquess1999

FIFA 13'ten Yepyeni Özellikler + İlk Görseller!

Futbol oyunu müdavimlerinin yakından takip ettiği FIFA serisinde 13. perde! FIFA 13'ün ana yapımcılarından David Rutter, FIFA 13 ile ilgili çok önemli bilgiler verirken yeni ekran görüntüleri de bu mühim detaylarla birlikte geldi. Rutter, FIFA 13 ile birlikte 5 büyük yeniliğe gidileceğini...
  148. aquess1999

Yeni Need for Speed geliyor!

EA Games, her yıl kar getiren serilerinin yenilerini satışa sunmaya devam edecek gibi görünüyor. Gameranx'ın haberine göre Electronic Arts, şu an henüz ismi duyurulmamış bir Need for Speed oyunu üzerinde çalışıyor ve bu oyunu da bu yılın son çeyreğinde satışa sunmaya hazırlanıyor. Henüz...
  149. aquess1999

99 dolara Kinect + Xbox 360

Microsoft'tan Xbox 360 sahibi olmak isteyen oyunculara güzel bir haber. Firma, yeni bir paket hazırladı ve fiyatı da 99 dolar. Bu paketin içinde bir adet 4 GB Slim Xbox 360 konsolu, bir adet Kinect ve aylık 15 dolar ödemeli olarak 2 yıllık Xbox Live Gold üyeliği bulunuyor. Gayet makul görünen...
  150. aquess1999

Oynamadan önce Max Payne 3 çizgi-romanını okumak isteyenlere

Max Payne: After the Fall adlı çizgi-romanın ilk bölümü çıktı. Bu resmi çizgi-romanda Max'in daha önce görmediğimiz taraflarına şahit oluyoruz ve bilmediğimiz olayları görüyoruz. Elbette öncesiyle ve sonrasıyla bazı olaylara da ışık tutuyor çizgi-roman. Rockstar'dan Dan Houser ile orijinal...
  151. aquess1999

SDN Resmi Steam Grubu Kurulmuştur

Katıldım. :D
  152. aquess1999

Arma 3'ten oyun içi görüntüler (Video)

Çek stüdyo Bohemia Interactive'in geliştirdiği Arma 3 için yeni bir video daha yayımlandı. Video ne yazık ki Çek dilinde dolayısı ile çoğumuzun birşey anlamayacağı aşikar ancak videoda oyunun oynanış görüntüleri de yer alıyor en azından onları izleyebiliyoruz. İyi seyirler...
  153. aquess1999

Battlefield 3'ten epik helikopter videoları!

Her oyunda olduğu gibi Battlefield 3'ün içinde de farklı ve ilginç anlar oyuncuların başından geçiyor. Oyunun multiplayer'ında helikopterle yapılan ilginç sahnelerin yer aldığı videoları sizlerle paylaşmak istedik. Videolarda havada düşen helikopterin içine binenlerden, vinçlerin arasında dar...
  154. aquess1999

Yeni Xbox'ta olmasını istediğimiz özellikler!

Microsoft'un uzun süredir yeni Xbox konsolu üzerinde çalıştığı söyleniyor. Hatta bir süre önce yaptığımız haberlerde de, yeni konsola ait olduğu iddia edilen özellikleri sizlerle paylaşmıştık. Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz. Tabii Microsoft'tan konu hakkında henüz resmi bir açıklama gelmiş...
  155. aquess1999

Splinter Cell 5, Tekken, Batman ve diğerleri

Nintendo'nun yeni konsolu Wii U'ya çıkabileceği söylenen 25 oyunun listesi yayımlandı. GoNintendo tarafından gündeme taşınan liste, resmi bir liste değil, ancak oyuncuları heyecanlandırmaya yetecektir. Nintendo firması, bu E3 fuarında Wii U'ya dair yeni bilgiler vereceğini söylemişti. Bakalım o...
  156. aquess1999

FPS'lerin büyük babası, 20 yaşında!

id Software'ın oyun dünyasına kazandırdığı üç boyutlu ilk FPS oyunu Wolfenstein 3D, 5 Mayıs 1992 tarihinde doğmuştu. Geçtiğimiz 5 Mayıs 2012 itibarıyla da 20 yaş günün kutlamış oldu. Oyun için hem Bethesda, hem de id Software tarafından mesajlar yayımlandı. id Software, bu hafta Wolfenstein'ın...
  157. aquess1999

Cat Physics

Dün akşam annem, heyecanla balkona çağırdı beni. Bir dişi kedinin miyavlaya miyavlaya yavrularına götürdüğü boş pet şişeden söz ediyordu ayak üstü. Balkona geldiğimizde ise, sokaktaki o şirin tabloyu ben de gördüm. Yavru kediler, annelerinin getirdiği boş pet şişeyle oynuyordu. Hem de büyük bir...
  158. aquess1999

Oyun mu firmadan, firma mı oyundan çıkar?

Eskilerden beri bir soru, babadan oğula, anadan kıza sorulagelmiştir: Tavuk mu yumurtadan çıkar? Yumurta mı tavuktan? Bu soru Aristo, Plutarkhos ve Romalı filozof Makrobyus’un aklını çelmiş, günümüzde ise Yaratılışçılar ve Evrimciler arasındaki tartışmaların odak noktasında olmuştur. Biz ise...
  159. aquess1999

Yeni CoD: Black Ops 2 videosunda belgesel tadı

​CoD: Black Ops 2, 2 Mayıs'ta duyuruldu ve şimdiden herkesin dilinde oyun. O kadar ki İngiltere Amazon sitesi ön sipariş yapılan miktarın, 2010'daki ilk Black Ops'un ön sipariş miktarının üç katı olarak açıklandı! Activision'dan gelen son video ise oyun içi görüntülere yer vermiyor. Biraz...
  160. aquess1999

Black Ops 2'nin ön siparişleri başladı

Daha dün bir bugün iki demeyin. İş CoD serisindeki oyunlara geldiğinde Activision'ın ne derece atik olduğunu hepimiz bilyoruz. Nitekim daha bu sabah (Amerika saatine göre geçen gece) yayınlanan videonun ardından ne oldu, ne olacak demeye fırsat bulamazken Amazon ve GAME UK mağazaları oyunu...
  161. aquess1999

Avrupa'da Hangi Konsol Önde ?

Avrupa'da 21 Nisan tarihli konsol sayış listesi aşağıdaki şekilde oluştu. Buna göre PS3 pay kaybetsede hala lider durumda. Ancak XBox'ın yükselişi de sürüyor. Buna bağlı olarak açıklanan oyun listesinde de XBox oyunları sıralarda oldukça yer tutuyor. Konsol: PS3 - 62,921 (-3%) X360 - 47,933...
  162. aquess1999

Tekken Tag Tournament 2 yeni görüntüler

Namco, Tekken Tag Tournament 2'den yeni ekran görüntülerini paylaştı. Geçtiğimiz sene eylül ayında arcade makineler için Japonya'da çıkan oyun; bu sene ise X360 ve PS3 için Japonya'da temmuz ayında, eylülde ise Avrupa ve Amerika'da piyasaya çıkacak. Oyundaki Pair Play modunda 4 oyuncu bir...
  163. aquess1999

Forza 4'te Top Gear paketi geliyor!

Forza 4 için DLC'ler gelmeye devam ediyor. Her seferinde bir marka ismiyle gelen eklentilere son olarak oyunda partner olarak çalıştığı Top Gear paketi eklendi. DLC ile birlikte 10 yeni araç oyuna ekleniyor. Paket 1 Mayıs'ta 560 Microsoft puanı karşılığında satışa sunulacak. Araç listesi şu...
  164. aquess1999

Steam & Origin Oyun Kampanyaları

Arkadaşlar burada @trnc ile beraber Steam ve Origin kampanyalarını paylaşacağız.Elimizden geldiğince konuyu güncel tutacağız. KAMPANYALAR The Elder Scrolls V: Skyrim 60 TL (Steamworks) Battlefield 3 9.99 $ (Originworks) Mount & Blade Ateş ve Kılıç 9.90 TL (Steamworks) Shogun 2 Total...
  165. aquess1999

Call of Duty, "Kopyala-Yapıştır" değil

Her yıl yeni Call of Duty oyunlarıyla karşılaşmak birçok oyuncuyu mutlu ederken, bu durumdan mutlu olmayanlar da var. Hatta bu oyunlara, "kopyala yapıştır mantığıyla, öncekinin hemen hemen aynısı oyunlar" olarak yakıştırma yapanlar da bir hayli fazla. Peki gerçekten öyle mi? Activision'ın...
  166. aquess1999

PES 2013 Demo Tarihi ve Sistem Gereksinimleri

Yeni bir sene ve tabii ki yeni bir PES, bu tarz spor oyunu duyuruları aslında bizleri pek de şaşırtmıyor. Şaşırtacak bir şey varsa oyunların bu sene bize sunacağı radikal yenilikler olacaktır. Konami birkaç saat önce yayınladığımız haberde de göreceğiniz üzere PES 2013 duyurusunu bir video ile...
  167. aquess1999

PES 2012 İçerik Güncellemesi (DLC)

PlayStation3, Xbox 360 ve PC için 27 Nisan tarihinde yeni bir güncelleme geliyor. Bu güncellemede Copa Santander Libertadores için geliştirmeler yapılacak. Ayrıca oyunun bazı bölümlerinde de daha iyi bir oynanış için değişimler olacak. Eğer herhangi bir yama kullanmıyorsanız, oyun içerisinden...
  168. aquess1999

PES 2013 Debut Trailer

24 Nisan'da çıkması açıklanan PES 2013 trailer , KONAMI'nin resmî Facebook sayfası tarafından yayınlandı. http://www.youtube.com/watch?v=FGZLuGoPBEc&feature=player_embedded
  169. aquess1999

Mobil ödeme ile oyun alınabilecek siteler

Arkadaşlar playstore hariç mobil ödeme ile hangi sitelerden oyun alabilirim ?
  170. aquess1999

Playstore'den oyun alıp Steam'dan oynamak

Playstore'den indirim varken Mount & Blade Ateş ve Kılıç almak istiyorum fakat bu oyunu Playstore'den alıp Steam'dan oynayabilir miyim ? Steam'dan kredi kartım olmadığı için alamıyorum.
  171. aquess1999

İnternet bağlantım ile ilgili birkaç soru

Bilgisayarıma mac os x kurmaya çalışırken *İnternet Servis Sağlayıcınızın (ISP) bilgileri (isimleri, çevirmeli ağ bağlantı numaraları gibi) *İnternet bağlantı tipiniz (örneğin çevirmeli ağ, ADSL, PPPoE gibi) *Bir yönlendirici, kablosuz yönlendici veya Airport baz istasyonu erişim parolası...
  172. aquess1999

Mac OS X-İatkos v7 İnternet Sorunu

Arkadaşlar Mac kurarken internet bağlanıtısını soruyor ve ben kablosuz olduğu için dsl diyorum ama anlamadığım bir sürü şey soruyor.Bende internet bağlantım yok deyip geçiyorum ama bu seferde internetimi hiç ayarlayamıyorum.Bu sorunu nasıl çözebilirim ? Bİlgisayarım:ASUS K53SJ-SX028R
  173. aquess1999

ASUS K53SJ-SX028R Ekran Kartı ve Ram Yükseltme

arkadaşlar benim asus k53sj-sx028r laptopum var.Bunun ekran kartını ve ram'ini değiştirebilir miyim ? Ürün özellikleri: İşlemci Cinsi Intel Core i3-2310M İşlemci (2,10 GHz; 3M Cache) Ön Bellek 3MB Bellek 3GB DDR3 Maksimum Bellek ( MB) 8 GB DDR3 Bellek Slot Sayısı 2 Sabit Disk 320 GB SATA...
  174. aquess1999

Antivirüs Keyi İşe Yarar Mı ?

arkadaşlar ben internetten Avg İnternet Security indirdim ve internetten bir tane 2018'e kadar geçerli bir serial buldum.Serial belli ki çakma:mrgreen:.Acaba bu virüs programı korsan olduğu için bilgisayarımı tam olarak korur mu ?
  175. aquess1999

Linux Kurmak İstiyorum

Arkadaşlar bende bilgisayarıma linux kurmak istiyorum fakat birkaç sorum olacak :) 1.Linux'un kaç tane sürümü var.(mesela windows'daki gibi xp,vista,7 gibi) 2.Bilgisayarımda Windows 8 Consumer Preview var linux'un hangi sürümünü önerirsiniz. 3.İkisini bir arada kullanabilir miyim ...
  176. aquess1999

Windows 8 Türkçe Yama

arkadaşlar windows 8 için türkçe yama bulamıyorum. not:dün akşam metro arayüzü hariç her yeri türkçe olan yama bulmuştum fakat şimdi bulamadım :hammer: yardımcı olacak var mı :blink:
  177. aquess1999

Oyun Mouse Tavsiyesi

Arkadaşlar ben oyun için mouse arıyorumda max 50 tl(biraz daha olabilir)neleri önerirsiniz. bu arada counter strike source oynuyorum :)
  178. aquess1999

Mac Osx Krulumu(Asus K53SJ-SX028R)

Arkadaşlar ben bilgisayarıma İatkos s3 v2 kurdum ama başlangıçda hata veriyordu tekrar w7'ye döndüm ama mac osx kurmak istiyorum. mac osx kurarken paketleri seçememiz gerekiyor.bunun gibi: not:bunlar ben seçmedim sadece resim. benim hangileri seçmem gerekir. sistemim: İşlemci:i3 2310m 2.10 GHz...