Arama sonuçlarınız

1. K

General Mobile Discovery Kullananlar Kulübü

benim discover arada kendiliğinden kapanıyor sizde de oluyor mu
  2. K

S3 mini - Xperia P - Galaxy S2 - Galaxy Nexus yardım lütfen

arkadaş ben nexus kullaniyorum şimdiki sürümün 4.2.2 bu sürüm hala yeni çikan HTC öne bile yok telefonun sarji bana 1 gün yetiyor kamerasida fena değil biraz gece çekimleri kotu ama telefon çok stabil alirsanda pişman olmazsin
  3. K

1000 Liraya Kadar Telefon Önerisi

galaxy s3 miniyi düşünebilirsin 1000 tl altı fiyatı var ekran 4 inç 1 gb ram android 4.1 yüklü geliyor
  4. K

Maksimum 850 TL kadar telefon tavsiyeleri

Malesef yurtdışından alma imkanım yok
  5. K

Maksimum 850 TL kadar telefon tavsiyeleri

Merhaba yakın bir zaman zarfında android telefon alıcam maksimum bütçem 850 TL telefonda 1) İnternet deneyimi iyi olsun 2) dead trigger gibi oyunları rahatça oynayabiliyim. 3) Fotoğraf kalitesi biraz iyi olsun 4) Alıcam telefonuda 3-4 sene değiştirme imkanın yok ona göre bütçe dışına çıkmadan...
  6. K

(Kampanya )BlazeVideo iPad Video Converter

BlazeVideo iPad Video Converter bir inanılmaz basit ve kolay kullanımlı sadece yüksek hız ve mükemmel video kalitesi ile iPad için MP4 herhangi bir video (hatta yüksek çözünürlüklü) hakkında dönüştürme sağlar video dönüştürme çözüm. BlazeVideo iPad Video Converter olağanüstü sunar video...
  7. K

[Kampanya] Advanced SystemCare PRO 5

Kullanmak isteyenler kaçırmasınlar
  8. K

En İyi AntiVirüs Programı - Ücretli, Ücretsiz

En iyisi Esetin yanına Emsisoft Anti-Malware kur rahat et
  9. K

[Kampanya] 4 Dev Program Ücretsiz + Lisans

teşekkürler
  10. K

SDN - Yasal Programlar

yardım için teşekkürler
  11. K

SDN - Yasal Programlar

gruba nasıl üye olunuyor göremedimde yardımcı olabilecek var mı?
  12. K

[Kampanya] Trend Micro Titanium AntiVirus 2012 [1 yıl Bedava]

lisansı e-mailinize gönderdim faruk16
  13. K

[Hediye] Bitdefender Antivirus Plus 2012

şansımı deniyim 6 olsun
  14. K

[Sona erdi][Kampanya] Şokkk! Bitdefender Internet Security 2012 1 Yıl Lisans!

arkadaşlar bitdefender hesabı açıp lisans etkileştirdikten sonra yazılımdaki My bitdefender tıklayıp etkinleştirmediklerinden olabilir program hata verebilir
  15. K

Iobit anti malware-Bitdefender antivirüs plus-Emsisoft mamutu(çekiliş)

******** http://forum.shiftdelete.net/yazilim-kampanyalari/197472-yazilim-kampanyalari-bolumuyle-ilgili-notlar-konu-acmadan-once-okuyalim.html
  16. K

[Kampanya] Trend Micro Titanium AntiVirus 2012 [1 yıl Bedava]

Trend Micro Internet Security 2012 Türkçe ihtiyacı olan varsa bende 2015 kadar lisanslı seve seve lisans gönderir yardımcı olurum :)
  17. K

[Sona Erdi] [Kampanya] Kaspersky Pure 2012

lisansı alırken sayfada lisansların son aktive edilme süresi 29.03.2012 yazıyo bu süre zarfından sonra lisanslar elinizde patlar aktive edilmiyen lisanslar tavsiyem 29 da tekrardan bı aktıve edin ben iki-üc tane aldım isteyene gonderiyim alamayan varsa lisans
  18. K

[Sona Erdi] [Kampanya] Kaspersky Pure 2012

kodu bende aldım aldınız lisansı bu ayın 29 kadar etkınlestırmenız gerekıyor kodu etkınlestırdığınde 91 gunluk kullanım hakkı veriyor
  19. K

1 Yıllık Zemana Antilogger lisansım var!

bitdefender ne zamandır denemek istıyordum lisansını gonderirsen sevinirim
  20. K

1 Yıllık Zemana Antilogger lisansım var!

twister anti-trojen virüs , Advanced SystemCare 5 ve 4 sürümü lisansı , videomizer2 , trend micro titanyum antivirüsün 2015 kadar sürelilisansı var hangisini istersen bitdefender la değistirek --- Mesaj Güncellendi --- Wondershare 1-Click PC Care bide bu varmıs