Arama sonuçlarınız

1. U

CPU %100'den Aşağı İnmiyor Acil Yardım

Arkadaşlar merhaba; Az önce işlemciyi sürdüğüm termal macun olmuş mu diye test edeyim dedim. Prime95 adlı programla test ettim,işlemciyi RAM i tavan yaptırdım. İyi güzel hoş ısınmadı PC,her şey normal. Prime95 programını kapadıktan sonra görev yöneticisini bir açtım vaziyet pert,CPU %100...
  2. U

Pc 64bit DVD-Rom CD'yi Okuyor Fakat Setup Hata Veriyor!

İyi akşamlar SDN Forum ahalisi, Bir İngilizce Eğitim Seti aldım,DVD-Rom ilk önce CD'yi okumadı neyse onu hallettim. Şimdi de 'Setup' a tıklayınca şu hatayı veriyor; [/URL][/IMG] Şu an hiç bir alternatif düşünemiyorum,o yüzden yardım istemek zorundayım. Nasıl düzeltiriz sorunu? Şimdiden...
  3. U

Tekrar Merhaba

:clap: Herkese merhabalar, 12 aylık askerlik hizmetimi tamamlamış olarak tekrar aranızdayım. Herkese keyifli forumlar. Saygılar.
  4. U

Görev çubuğu görünmüyor !

Merhaba arkadaşlar,resimde görüldüğü gibi görev çubuğu görünmüyor. Gerçekten sinir oldum,çözümü bilen varsa yardım edebilir mi? Saygılarımla.
  5. U

Yoksa kapandı mı ?

az önce siteye girmeye çalıştım fakat 404 kod dedi. http://turkdepo.biz/index.php kapandı mı? bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ? saygılarımla...
  6. U

The Sims 3 Mavi Ekran Hatası ve Sonrası Bilenler İçeri Lütfen...

Günaydın arkadaşlar,bir sorunla karşınızdayım... Sims 3 e kafayı taktım yine tam oynuyordum (son ayarlarda) çat mavi ekran geldi.Sorunun görüntü ayarlarından olacağını biliyordun en düşük ayarlarda açtım 5 dk geçti çat yine mavi ekran. Pc yi kapadım RAM leri çıkarıp taktım yerlerini...
  7. U

Türkçe GTA V İstiyoruz İmza Kampanyası

Malum hepimizin en gıcık olduğu ve sıkıntı yaşadığı konu oyunların Türkçe olmamasıdır.Ben aylar önceden imzalamıştım tekrar traileri izleyince bir imza daha attım başka bir msn adresiyle. Sizlerden ricam 5 dk nızı ayırıp altta linkini verdiğim siteye girip,okuyup,imzalamanızdır. Bu konuya...
  8. U

Facebook ta ne oldu? Sizde de aynı problem var mı?

Arkadaşlar selamlar,resimde gördüğünüz gibi daha 15-20 dk önce sapasağlam tertemiz olan face,birden bu hali aldı.Probleme neyin sebep olduğunu bilenler yazsın lütfen. Saygılarımla.
  9. U

Bu siteden nasıl kurtulucam? Konuda yazılı olan hiç bir adrese lütfen tıklamayınız!

Arkadaşlar merhaba, Bilgisayarıma nereden girdiğini bilmediğim virüs girdi. İlk önce Mozilla Firefox a yerleşen ....................www . searchnu . com/406.................... adlı virüs,şimdi Google Chrome yi esir almış durumda. 15 dk dır sistemi taratıyorum oyun dosyalarına...
  10. U

Motosiklet Bölümü açılsın istiyorum

Motorların bu kadar yaygınlaştığı bir devride,böyle popüler olan forumumuzda 'Motosiklet' bölümü olmaması dikkatimi çekti,moderatör arkadaşa mesaj attım ama sanırım görmedi,burdan söylemek stiyorum. Eğlence genel başlığına bir Motosiklet altbaşlığı açılmasını talep ediyorum. Saygılarımla
  11. U

Kitlesel hareketin zamanı geldi!Okumadan geçme.

Merhabalar, Yalan söylemeyeyim bundan 6 ay önce felan Burger King Call Center da çalışan temsilcileri belli belirsiz nedenlerden dolayı işten çıkarmışlardı.Bizde bazı emekçi örgütlenmeler sonucu büyük bir katılımla 444 5464 nolu numarayı arayıp. "Sipariş yok,destek var." diyerek çağrıyı...
  12. U

Bilgisayarımı takas etmek istiyorum,ederi ne kadardır?

Arkadaşlar öncelikle merhaba,konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın :) RED SCORPİON LGA775 & AMD AM2/754/939/940 İŞLEMCİ SOĞUTUCU XIGMATEK 42 TL XLF SERİSİ 120MM BEYAZ LED FAN XIGMATEK 25 TL WİRED DESKTOP 400 MİCROSOFT EYD-00019 28 TL PHENOM II X4 965 BLACK EDİTİON AM3 3.4 GHz 8MB CACHE...
  13. U

Bilgisayarım fazla ısınıyor ve sorunlar... Bilenler içeri lütfen.

Arkadaşlar merhaba,daha önce bu konu açıldımı bilmiyorum ama aradığımda bulamadım hakkınızı gasp ettiysem eğer affola. Benim sistemim şu; PHENOM II X4 965 BLACK EDİTİON AM3 3.4 GHz 8MB CACHE 45NM İŞLEMCİ AMD XLF SERİSİ 120MM BEYAZ LED FAN XIGMATEK RED SCORPİON LGA775 & AMD AM2/754/939/940...