Arama sonuçlarınız

1. sleeper

İnternet bağlatıcam önerisi olan?

Öncelikle merhaba, Ttnet kullanıyordum.Sözleşmemiz bitiyor.Fiber'e geçmeyi düşünüyorum.Memnun olduğunuz servis sağlayıcı varsa önerilerinizi bekliyorum.Dairemde fiber var. Fiyat 55 lirayı geçmesin,Tv side olursa tadından yenmez :thumbup1:
  2. sleeper

S5 çalındı yardim...

Merhaba arkadaslar, Gecen hafta arkadasim tarifeyle s5 almış, iki gün sonrada okulun orda (ist unv) elemanın biri çarpıp çalmış, iki kişilermiş birini yakalamışlar ama tel diğerindeymiş o yüzden savcı salmış, büyük ihtimal hatta %99 o tel bulunmayacak. Şimdi 2500 borca girmiş oldu ve eldede...
  3. sleeper

İnternete girdiğimde sürekli kapanıp açılıyor.

Telefonum galaxy splus.Son 1 haftadır uygulamalarda olsun net'de gezinirken olsun kapanıp açılıyor.Fabrika ayarlarına dönüp sıfırladım sorun çözülmedi.Formattan sonra market uygulamasına girdiğimde de kapanıyor.Isı değerleri normal.Batarya sağlam.Ne yapmam lazım...
  4. sleeper

5s kulaklığı kullanan?

Merak ediyorum kardeşlerim bu iphone 5s'in kulaklığını kullanan var mı? Tamam ses kalitesi iyi güzel de kulağımda bir türlü durmuyor bu sorun sadece bende mi var yoksa kullanışsız mı? Birde dışarı bangır bangır ses veriyor.
  5. sleeper

Nereden bulabilirim?

Creative ses sistemimin şu parçası bozuldu yenisini nereden bulabilirim? [/URL][/IMG]
  6. sleeper

Isınan modeme ev işi çözüm :D

Isınıp bağlantıyı koparan modeme çözümümü kendim buldum. :biggrin: [/URL][/IMG] [/URL][/IMG]
  7. sleeper

Hangisi gerçek? (Project CARS)

http://www.youtube.com/watch?v=4Jc51w_VCzE#t=56 Son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle simulasyon oyunlar da sınırları zorlamaya başladı. Laguna Seca'dan Project Cars ve gerçek hayat görüntüsünün yan yana olduğu bu videoda oyun, grafik olarak inanılmaz bir kaliteye ulaşmış. Ancak simulasyon...
  8. sleeper

Dünya hayalet arabayı konuşuyor

Görüntülerde bir anda ortaya çıkan otomobilin nereden geldiğini kimse çözemiyor. http://videonuz.cdn.gostream.nl/flv/flvideo/dunya-hayalet-arabayi-konusuyor.mp4 Rusya'dan çıkıp dünya çapında yayılan görüntülerin gizemini çözmek için sayısız teori üretildi, ancak henüz hiçbiri...
  9. sleeper

Acer 5710'a SSD takılabilir mi?

Öncelikle merhaba.Acer 5710 laptop'um var.Sabit diski 120 gb.SSD alıp takmak istiyorum mümkün mü? Eğer mümkünse önerilerinize bekliyorum :clover::cool:
  10. sleeper

BMW yapıyor M235İ

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=krJmTZ-TcMc 1.02 dakikadan sonraki olay bitirmiştir beni... :thumbup1:
  11. sleeper

Ofis için Bilgisayar toplayacağım...

Merhaba millet konu başlığında da belirtildiği gibi ofis için bilgisayar toplayacağım yardımınız gerekli.1300 lira maksimum (işletim sistemi dahil) bütçe var. Gold veya Vatan'dan olabilir. Ekran kartı olmasına gerek yok,işlemci İntel olsun.Şimdiden teşekkürler. :)
  12. sleeper

5000 beygir, saatteki hızı 560

Abu Dabi Otomobil Fuarı'nı ziyaret edenler, özellikle gözlerini bir otomobilden alamıyor. Abu Dabi Otomobil Fuarı'nı ziyaret edenler, özellikle gözlerini bir otomobilden alamıyor. Abu Dabi merkezli otomobil üreticisi "Devel" tarafından geliştirilen otomobil,ABD yapımı savaş uçağı F-15'ten yola...
  13. sleeper

Iphone 3g,3gs,4,4s,5,5c,5s Karşılaştırması

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=47NqbSkRrQU
  14. sleeper

LPG'li Range Rover Evoque Frankfurt’ta boy gösterdi

Startech’in bu yılki Frankfurt standında çift yakıtlı Range Rover Evoque LPG sergileniyor.Prins ile birlikte geliştirilen modelin kaputu altında 2.0-litre dört silindirli benzinli motor ve yanma odalarına LPG enjekte eden bir otogaz sistemi yer alıyor.Firmadan yapılan açıklamaya göre sistem...
  15. sleeper

HTC'den Windows bombası...

Telefon Windows tarafında Full HD çözünürlüklü ekrana sahip ilk telefon cihazlardan biri olacak. Android tarafında sunduğu yenilikçi gelişmeleri Windows Phone tarafına da aktarmaya hazırlanan HTC, Harmony ile ekosistemde iyi bir çıkış yakalayabilir. *4.7 inç boyutunda Full HD çözünürlüklü...
  16. sleeper

Bisiklet bir aletle motosiklete dönüşüyor

Bisiklet sürerken yorulanlara yardımcı olacak alet geliştirildi. Rubbee adındaki alet bir kelepçeyle bisiklete entegre edilebiliyor. BİR ŞARJLA 25 KM YOL GİDİYOR Bisikletin iki tekerleğine de takılabilen alet elektrikle çalışıyor. Lastikle temas eden alet enerjisinin yüzde 96’sını lastiğe...
  17. sleeper

Sivrisineğin damardan kan emmesi ilk kez görüntülendi

Paris'teki Pasteur Enstitüsü'nden araştırmacılar, uyuşturulmuş durumdaki bir fareyi mikroskop altına yatırarak özel bir yöntemle kan damarlarını kameraya aldı. Labaratuar ortamında sıtmalı bir sivrisineğin fareyi ısırması sağlandı. Sivrisineklerin iğnelerini soktukları an kan emmeye...
  18. sleeper

Kaza yaptım diyen otomobiller geliyor...

Otomobillere kaza halinde otomatik olarak 112'nin aranacağı sistem kurulacak. Sistem 112'ye konum bilgisi ve hasar raporu verecek. İçişleri Bakanlığı'nın, 15 Avrupa ülkesiyle yürüttüğü HeERO projesiylearaç içine yerleştirilecek acil çağrı sistemi, kaza anında otomatik olarak devreye girerek...
  19. sleeper

28 santimlik 'mala' karnında unutuldu

Ameliyatın ardından ağrılarından kurtulamadığı için kontrole götürülen kadının karnında 28 santimetre boyunda, 6 santimetre eninde "cerrahi mala"nın kaldığı belirlendi.:blink: Dava açan kadın, 40 bin lira tazminat kazandı. İstanbul'da geçirdiği ameliyatta vücudunda "cerrahi mala"...
  20. sleeper

İphone 5s'in görüntüleri internete sızdı.

http://www.sabah.com.tr/multimedya/galeri/dunya/iphone5sin-goruntuleri-internete-sizdi?tc=5&albumId=46638&page=2 sizce gerçeklik payı nedir ?
  21. sleeper

20 Dolara 1 ay şarjı bitmeyen telefon

Nokia şirketi, şarj edilmeden bir ayın üzerinde kullanılabilen yeni Nokia 105 telefonlarını tanıttı. Nokia'nın vaatlerine göre, cihaz 35 gün (veya 842 saat) bekleme veya 12,5 saat konuşmamodunda çalışabilecek. Cihazın fiyatı da ABD, Avrupa ve Asya'da yaklaşık 20 dolara satılacak. 1,45 inç ve...
  22. sleeper

Kara Uçağı 0-300km/s 14 saniye

Teksaslı üretici Hennessey Performance Engineering'in Venom GT modeli 0'dan 300km'ye 13.63 saniyede ulaşarak dünya hızlanma rekorunu kırdı. Venom GT ile Guinnessrekorlar Kitabı temsilcilerinin gözetimi altında Teksas'ta bir uçak pistinde iki adet test gerçekleştirildi. Venom GT arkasından 6km...
  23. sleeper

Fosil yakıtlara son

Audi'nin alternatif enerji kaynaklarını araştırdığı "Audi Future Mobility Lab (Audi GeleceğinMobilitesi Laboratuvarı)" ve Amerikan Joule şirketi ile ortaklaşa sürdürdüğü araştırmalar, gelecek vadeden sonuçlar elde ediyor. Audi'nin ABD'de gerçekleştirdiğiaraştırmasonucunda, genetiği...
  24. sleeper

Hp sorun ekran kararmasi

HP Pavilion dv6 1325 et,durduk yere ekran kapkara oldu.Çok derin baktığında az görüntü var.ÇalışıyoR işlem yapıyor ama çok kara.neden olabilir ?
  25. sleeper

Dosyalarımı yüklü ama görünmüyor

merhaba arkadaşlar.D diskimdeki dosyalara şifre koyacaktım klasör özelliklerinden birşey yaptım,yüklü dosya görünmüyor.s Silinmediğini emin D diski dolu.Eski haline nasıl getirebilirim yardım lütfen :)
  26. sleeper

Sunroofu 12 saniye içinde çaldı

Soğanlı Mahallesi Hüdavendigar Caddesi üzerinde meydana geldi. Gece saat 01.30 sıralarında bir kişi, park halindeki otomobilin yanına gelerek 12 saniyede otomobilin sunroofunu sökerek olay yerinden kaçtı.Mustafa Şencan adlı bir vatandaş sabah işe gitmek üzere evinden çıktığındaotomobilinin...
  27. sleeper

Cep telefonları virüsle şarj olacak

Cep telefonları virüsle şarj olacak ABD’nin California Üniversitesi’ndeki araştırmacılar, bakterileri yiyerek beslenen bir virüsten enerji elde etmenin yolunu buldu. Basınçsal elektrik (pizoelektrik) özelliği bulunduran M13 bakteriyofajı üzerinde deney yapan araştırmacılar, mekanikenerjiyi...