Arama sonuçlarınız

1. M

Sınırsız Mobil İnternet Platformu

tarifeye ek 100 liraya komple sınırsız kotasız vs vs ek pakete razıyım ben.
  2. M

TT mobilde akn kararını uygulayabilir

Peki şimdi benim tarifem hız düşümlü olarak tanıtılıyor, akn tanımlamasi yapılmıyor. Btk filan şikayet etsem ben ve benim gibiler de hiç düşümlü paketler sınırsız olabilir mi?
  3. M

adında akn'li geçtiği içinde yapmış olabilir. yüksek hızlar derken tutup da 1-2 Mb hız hız verecek halleri yoktur diye düşünüyorum.
  4. M

Linkteki tarife zamanında akn'li olarak çıkmıştı. aknli tarifeler bu yeni akk kararından etkilenecek mi etkilenmeyecek mi diye aknli mobil tarife ararken bu eski tarifeyi gördüm geçerlilik kapsamını değiştirmişler ve 2 gbtan sonra yüksek hızlarda kullanabileceksiniz diyor. şimdi bu durumda diğer...
  5. M

Ttnet taahhütü bitti, ne tavsiye edersiniz?

sol adsl kullanmalısın bence. genellikle akk uygulanmadan kullanıyorum ve ttnetin altyapısı olduğundan aynı kalite.
  6. M

Fatura sorunu

öyle bir şe olacağını sanmıyorum çünkü fatura kesim tarihi bugün. ıvır zıvır bütün kullanımlar ücretliler dahil yurt dışı sms içerik servisleri vs yansıyor faturaya. günlük olarak yansıması gerekirken öyle olmuyor. takıldığım nokta şurası. şimdi neyse kullandım diyelim. eğer 2 3 ay böyle devam...
  7. M

Fatura sorunu

Arkadaslar 3 4 ay oncesinde sikinti sebebiyle faturasiza gecmek istemiştim. Müşteri hiznetkeri2 geçmeyin saniyeli hepsi birdr yuzde yüz indirim verelim üstüne 100 dk verelim dedi. Cazip geldi kabul ettim. Bu ay başında ultra 8 gb a cumartesi de bol kepçe 3 gb a gecis yaptim. Olmasi gereken...
  8. M

Turktorrent.us Davetiye Dağıtımı

[email protected] adresine bir adet tt davetiyesi rica ediyorum teşekkürler.
  9. M

Avea Faturalı Transfer Tarifesi

kullanıyorum gayet güzel
  10. M

Diyemedim Ya La

harbiden lm nin saçma tamlamaları bazen hayattan soğutuyor insanı
  11. M

Diyemedim Ya La

eski sevgilimle ayrıldıktan sonra görüşmemek üzere güzelim diyemedim ya la :lol:
  12. M

Sınıfta kaldım iyi değilim psikolojim bozuk

bende kaldım ama hayatın sonu değil ki sınıfta kalmak. takmayacaksın arkadaşım . takmayacaksın derken dertlenmeyeceksin , aşırı derecede üzülmeyeceksin. yoksa bu yılda sorunlar çıkar. dersini almış almış oldun böylece. şimdi yapman gerekn derslerine biraz bakmak. çünkü bir anadolu, anadolu...
  13. M

Teoman'ı sever misiniz, dinler misiniz?

arkadaşlar Teoman'ı benim kadar çok dinleyen azdır galiba :) Teoman dinlemediğim gün bir garip oluıyorum desem yeridir :mrgreen: siz Teoman'ı sever misiniz, dinler misiniz , hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? :) http://www.youtube.com/watch?v=SEtc-D3xs-4
  14. M

Hisse payımı hesaplayamadım

buna mat bilgisi değil tapu bilgisi gerek hiç bir şey anlamadım :yes:
  15. M

Telefonumun bile başı bağlı

saç dökülmüş hocam sıkıntı yok :) - - - Mesaj Güncellendi - - - atladığım zaman kesinlikle ölebileceğim kadar yüksek bir katta.
  16. M

Erkekler hangi hediyeden hoşlanırlar

sevgilimle bir beşiktaş maçına gitsem , teoman konserine gitsem güzel olur :cool:
  17. M

Telefonumun bile başı bağlı

18. M

İddia: Samsung Galaxy Note III 3 GB RAM ile gelecek

[*=left]3 GB dahili RAM:512 MB Micro SD kart desteği ram : 512 mb :closedeyes:
  19. M

Enteresan Bilgiler

büyük ihtimalle bende tanıştım :flowers:
  20. M

Çok beğenilen yorumlar

bu sefer tutmadı :closedeyes:
  21. M

Sipariş iptali ve para iadesi

bu gün itibariyle 20 gün oldu ve hala iade hesapta gözükmüyor. tüketici haklarına nasıl başvurabilirim ?
  22. M

d&r a mail attım. paranın iade edildiğini belirttiler. paypala attım. paranın aktarıldığını söylediler. ptt kaynaklı görünüyor şu an için.
  23. M

arkadaşlar paypal hesabımı kullanarak 06.08.2013 tarihinde dr.com.tr üzerinden sipariş veim ve ücret hesabımdan kesildi. ancak bir hafta sonra siparişi iptal ettim ( araya bayram tatili girdi) . buraya kadar normal ancak sonrası.. 12.08.2013 tarihinde sipariş iptal edildi. sonrasında...
  24. M

S.a. arkadaşlar

geçmiş olsun büyük bir kaza atlatmışsınız anladığım kadarıyla.
  25. M

Başınızı yastığa koyunca uyuyamıyorsanız...

bir an için yastıksız uyu tarzı bir espri gelecek dedim ama gelmedi.
  26. M

Kulak yaşınız

under 40 ta kaldım. sanırsam kulaklıkta uzun süre ve yükses sesle müzik dinlemekten.
  27. M

Spybota Destek ver 1 Lira ver destek ol !

kitap ve türevi yardımları bende kabul edebilirim.
  28. M

İndirme hızım 20 MB oldu ttnet

Kuvvetmira normal mi ? ttnet adsl için süper rakamlar :D
  29. M

İndirme hızım 20 MB oldu ttnet

http://forum.shiftdelete.net/ttnet/254970-ttnet-sapitti.html Kuvvetmira buradaki değerler nasıl ? :D
  30. M

Trteam.net Davetiye Dağıtımı Yapılacaktır

[email protected] teşekkürler .
  31. M

TorrentTR.US Davetiye Dagitimi

32. M

Turknova.net Davetiye Dağıtımı

33. M

34. M

HD-torrents davetiye dağıtımı

35. M

LeechTurk.Com Davetiye Dağıtımı

36. M

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

37. M

Pozitif Olmak

farklı bir pozitiflik :closedeyes:
  38. M

[email protected] bi davetiye lütfen.
  39. M

Söyle Rahatla

kalacagim bi yaziliya girecem.daha kotu gecsem bile fizikci gene birakacak....
  40. M

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=2qFgBNwYadI
  41. M

Vodafone Sınırsız İnternet

ha yok o degil. Yazin hiz dusumlu 96 kpbse olan 500luk paketten bahsediyorum ben
  42. M

Vodafone Sınırsız İnternet

500 mb lık paket ile 2,7 gb kullanım yapmıştım ben :D - - - Mesaj Güncellendi - - - 8 gblık paket 69 tl idi galiba bence değmez ama tabi siz bilirsiniz
  43. M

LeechTurk.Com Davetiye Dağıtımı

[email protected] bekliyorum :)
  44. M

Bitturk.net Davetiye Dağıtımı

45. M

Uturk.biz Davetiye Dağıtımı

46. M

[email protected] bir daveiye kzuenim için bende kalmadı bekliyorum :)
  47. M

son davetiyemi sana yolladım hayrını gör :D
  48. M

davetiyeniz yollandı.
  49. M

davet yollandı. davet yollandı davet yollandı. davet yollandı. davet yollandı. davet yollandı.
  50. M

Söyle Rahatla

aklıma şu günler geldi birden :) şimdi
  51. M

Neden Vodafone kullanıyorsunuz?

hdspa destekli telefonum ile vodafone 3g üzerinde 8 mbit download görebiliyorum ;)
  52. M

Vodafone kalan bakiye sorgulama nasıl yapılıyor?

özet yazıp 7000 e yolladığın zaman her paketten ne kadar kaldığını öğrenebiliyorsun.
  53. M

Yeni nesil klavyeler çok havalı

şunun gibi mesela
  54. M

Söyle Rahatla

açık süt içtik bizde zamanında ama laf dinletemiyorduk ki. şimdi içmiyorum açık sütü kesinlikle , aldırtmıyorum bile . yarısı su gibime geliyor açıkçası. sütlaca gelince afiyet olsun sana aben pek sevmem :)
  55. M

İçtima - Zaytung Dergi

o değilde askerlik vardı değilmi bi de :crying:
  56. M

Hepinize Tekrardan Merhabalar

hoş geldin prof hayırlı forumlar iyi geceler :)
  57. M

Söyle Rahatla

sigara içmek ayrı birşey. ama pederin paketten yürütüp evde içmek çok başka
  58. M

Göz ameliyatı

Benimde 1.5 ve 1.25. Ameliyat olmak aklımda var ,18i bekliyorum.
  59. M

O...

Karşılıksız ve unutmaya çalışıyorum. eddie dean linke tıklarken harbiden düzgün bi sebep olacağını düşünmüştüm.
  60. M

O...

Peşinden gitmek bi yere kadar maalesef, karşılığını görmedikten sonra olmuyor ... Ama daha yol uzun. Hayırlısı...
  61. M

Hastaneye yatıyorum :(

Geçmiş olsun. Inşallah en kısa sürede iyileşirsiniz.
  62. M

O...

Bu sevgi denen şeyin ta ... Arkadaş 2 senedir yatıyorum o, kalkıyorum o. Kızların bulunduğu ortama giriyorum o. Lanet olsun ya. Tamam sürekli görüyor olsam anlayacağım ama 7 aydır yüzünü görmedim, sesini duymadım. Ama o o o...
  63. M

Söyle Rahatla

O değilde lpg'ye zam geldi 22 kuruş, kol gibi.
  64. M

Hayatınızın En Komik Replikleri

Arkadaşla sincandan batıkent'e gidiyoruz dolmuşla. Şoför kısa olsun diye havalimanının yanındaki yol çalışması olan alana girdi. Orda derenin içinde beton kamyonundan beton alan kepçe dere içerisindeki taşların üzerine atıyor. Arkadaşım döndü bana : -Kanka ıslak suya beton ne fayda eder ki...
  65. M

Söyle Rahatla

2 gecedir iftardan sonra, sahurdan sonra yığılıp kalıyorum. Hemen uykuya dalıyorum. Sonra sıçrayarak oynuyorum. Korkulu rüyalara lanet girsin. Yine gece yaklaşıyor.
  66. M

Lisede nasılsın diyen kız modeli

Bir de zamanında aşık olduğun, bunu bilen, yüz vermeyen ama peşini bırakmayan kız modeli var. S.kt.ri çekmek kalıyor bazen de.
  67. M

Ttnet nakil

Arkadaşlar hattı nakil ettirebilmek için illaki türk telekom müdürlüğüne gitmek mi gerekiyor? Herhangi bi tt/ttnet bayisinden işlemi gerçekleştirebiliyor muyuz?
  68. M

Hattınız en fazla kaç Mbps destekliyor ?

aşağı yönde hat zayıflaması : 11,5 adsl2+ max hız : 23259 aldığım hız : 14 mbit
  69. M

'Başlat düğmesi' artık yok!

sana göre işkence. tek tuşluk işi var ;) evet ve windows 8 gayet başarılı bu konuda.
  70. M

Windows 7 ve 8 i tek flashta bootable yapmak

arkadaşlar windows 7 ve 8 i aynı flash bellek üzerinde bootable şekilde bulundurabilir miyiz ?yapabilirsek nasıl yapabilirim ?
  71. M

Yüklü Miktarda Paranız Olsa Ne Yaparsınız ?

yükümü azaltırdım :D
  72. M

Söyle Rahatla

ortalama yükseltmede 3 sınavı birden geçmek paha biçilemez
  73. M

8Limitsiz hakkında

tarifede hız bildiğim kadarıyla sabit 8 mbit ve eğer tüm olasılıkları en iyi durumda düşünürsek download miktarınız 1 MB/s(8 Mb/s)'dir.
  74. M

İphone 3 uygulamaları

peki teşekkürler.
  75. M

İphone 3 uygulamaları

hocam ben kullanmıycam . istek üzerine siteye yükleyeceğim . çalıştırır yani , doğru mudur ?
  76. M

İphone 3 uygulamaları

güncellendi.
  77. M

İphone 3 uygulamaları

beyler fotodaki programlar iphone 3, 3g de çalışır mı ?
  78. M

Söyle Rahatla

teşekkürler. hocam şu programa çıkıpta aşk evliliği yapan var mı merak ediyorum . çünkü kim güzel kimin parası var o rağbet görüyor,kaşarın ucuzu gibi ;)
  79. M

Söyle Rahatla

almaya gitmeye erindiğim 3 bıçaklı traş bıçağı yüzünden şimdi yüzüm acılar içinde.
  80. M

AKK sıktı artık

akk sonrası hız yarıya yada 3 te 1 e filan düşse, ben zaten yakınım santrale 32 mbitlik tarife beni bekler.
  81. M

Söyle Rahatla

torrentin ping fırlatma özelliği :D
  82. M

Ttnet Fatura 2

:d :p
  83. M

Ttnet Fatura 2

şimdi aklıma geldi . e faturaya geçmiştim ve ilk ay %10 indirim yapıyorlardı.
  84. M

Sergen

85. M

Söyle Rahatla

torrente gel sorun olmaz :D
  86. M

Söyle Rahatla

87. M

Günün Duvar Kağıdı

88. M

Ttnet Fatura 2

ya bu adamlar yine şaşırttı beni. bu sefer az yolladılar. hadi hayırlısı.
  89. M

Bulut Bilişim Hakkında Görüşleriniz ???

up hızı nedeniyle.
  90. M

Söyle Rahatla

satın alabileceğim bi yer var mı ? :lol:
  91. M

Otobüste Yanıma Oturan Kız

+58451476741468746784668341680416
  92. M

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

megan foxtan sonra bundayım :D
  93. M

Bios'ta Keystroke

beyler geçen gün pcyi açtım dağıttım her şeyi söktüm taktım filan her neyse ondan sonra hert açılışta keystroke ile ilgili denemeler yapıyor. bu nedir nasıl geçiş yaparım ?
  94. M

Bugün Samsung Galaxy S3'ü İnceledim Vede Kendimce Yorumladım

1903 ne derler bilirsin ' o kadar kusur kadı kızında da var ' :D
  95. M

Bugün Samsung Galaxy S3'ü İnceledim Vede Kendimce Yorumladım

ama o kadar param olsa kesin alırım.
  96. M

Ocağın gazı

vallaha mı panpa :D
  97. M

elinde sürekli hdd ile gezme deli sanmasınlar :D :P
  98. M

Ocağın gazı

olabilir :D ama uçmak nasıl bir şey denemek gerek :D
  99. M

Annem ve Megan Fox

kesinlikle gerçek ;)
  100. M

Annem ve Megan Fox

:thumbup1:
  101. M

Annem ve Megan Fox

düşündüm de sapık mıyım l*n ben ? :D
  102. M

Annem ve Megan Fox

......
  103. M

Termal Macun

ben sürmedim zaten sürülüydü. sorunu çözdüm heralde işlemci fanını düzgün takmamışım :D şu sıcaklıklarda problem oluşturmaz heralde
  104. M

Termal Macun

105. M

Termal Macun

ya beyler ben bugün pcyi söktüm. 1,5 yıldır temizlenmemişti aldığımdan beri yani. söktüm iyice , işlemci fanını filanda söktüm. sonra topladım sistemi . şu anda chrome'da bile donuyor sistem. acaba kabloları yanlış takmamdan mı yoksa termal macunun toz almasından mı ?
  106. M

Bu modemi çalıştırabilir miyim ?

arkadaşlar v90.56k modem elime geçti. bunu nasıl çalıştırabilirim ?
  107. M

Adil Kullanım Kotası Kalktı mı?

kalkıp klakmadığını bilmem ama sabahtan beri tam hız alıyorum :D 10 gb indirdim 10 gb da sırasını bekliyor torrentte :D
  108. M

Söyle Rahatla

bende de olmuştu. dns ayarlarını 195.175.39.39 ve 195.175.39.40 olarak değiştirmeyi dene.
  109. M

Söyle Rahatla

özlemişim bu hızı :D
  110. M

'Kara Elmas' 118 yıl sonra yok!

eritmediler tam anlamıyla 'sömürdüler'.
  111. M

'Kara Elmas' 118 yıl sonra yok!

Mevcut üretim seviyelerine göre dünya görünür kömür rezervlerinin yaklaşık 118 yılda tüketileceği tahmin ediliyor BP ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı verilerine göre 2011 yılı sonu itibariyle dünya toplam kömürrezervi 860 milyar 938 milyon ton düzeyinde bulunuyor. Bu rezervin 411 milyar...
  112. M

En Çok Hangi Ülkenin Otomobillerinden Hoşlanırsınız

ford f 650 paklar bizi beyler.
  113. M

Türk Torrent Erişim engeli => http://turktorrent.eu

dns problemi vardı, değiştiim sorun halloldu.
  114. M

Benimsediğiniz Şarkıcı

cgrszone abartmaya gerek yok :) bi tane yeterli :D
  115. M

Benimsediğiniz Şarkıcı

herkesin 'bu adam/kadın bu şarkıları resmen benim için yazmış ' dediğiniz kişiler vardır. benimki teo. sizinki ? http://www.youtube.com/watch?v=-dDU3c-cz-k&feature=share
  116. M

tt.eu da sorun olmadığına emin misiniz ?
  117. M

şu anda yine erişemiyorum...
  118. M

Turktorrent.eu

arkdaşlar şu anda siteye erişimde sorun yaşıyorum . ayrıca seed etmeye çalıştığımda kırmızı oluyorlar. sizdede problem var mı ?
  119. M

Şansım yok

online destek teşekkürler . Karargaht ben hayatımda ilk kez kene gördüm :D
  120. M

buton derken ?
  121. M

ben tıkladğımda da normal resim çıkaıyor abi sende birproblem varı galiba :D
  122. M

|SeYYaH| abi buyur burdan yak :)
  123. M

Şansım yok

bugün gittim kan tahlilleri temiz çıktı. cuma günü tekrar gideceğim bakalım.
  124. M

güle güle kullan :)
  125. M

YouTube da Sorun Var

hayır herhangi bir sorun yok şu anda.
  126. M

Sakallar Çıktıktan Sonra Boy Uzaması Duruyor mu?

mantık süper ama işe yaramıyor. daha doğrusu saç sakal uzun olduğu halde uzama devam ediyor :D
  127. M

Bu telefonun aklını seveyim

Akıllı telefonlara yönelik geliştirilen aksesuvarlar artık sadece kullanıcıların cihazlarını kişiselleştirme araçları değil. Kılıfla başlayan süreç, POS makinesinden, projektör ve tansiyon cihazına kadar gelişti GAZETE HABERTÜRK / Necdet ÇALIŞKAN Akıllı telefonlara yönelik geliştirilen...
  128. M

Şansım yok

teşekkürler şimdilik iyiyim.
  129. M

Şansım yok

daha doğru oldu, teşekkürler. buldum onu dinledim. bi an paylaşşam mı acaba diye düşündüm ama uçmak istemiyorum :D
  130. M

Şansım yok

zincirleme bir reaksiyon yani.
  131. M

Şansım yok

lügata yeni girdi maalesef, zor çıkar gibi duruyor. :P :D
  132. M

Şansım yok

nerede bulabileceğini bilmiyorum ama kızı gece 2 de sokakta bulamayacağın kesin :D
  133. M

Şansım yok

şimdilik bir şey yok.
  134. M

Şansım yok

deniz sefası sürerken mi :D
  135. M

Şansım yok

ya orası öyle tabi ama eğlenceli geçen tüm günün içine ettik resmen.
  136. M

Şansım yok

abi ben ne kadar şanssız bir insanım ya. ayda yılda bi köye gittik , geldi kene soktu. var mı böyle bir şey ya ? :cursing:
  137. M

Söyle Rahatla

lanet olsun işte ben böyleyim işte bu yüzden artık böyle düşünüyor kızlar benim hakkımda http://forum.shiftdelete.net/konu-disi/261104-sapik-damgasi-yemek.html
  138. M

Söyle Rahatla

onları terletmeden çalıştırıyorlar hocam :devil::devil::devil::devil:
  139. M

72 Yıldır Yemek Yemiyor

kişisel fantezi değil bildiğim kadarıyla . Hint halkıydı eğer yanlış hatırlamıyorsam vücutlarına gayet iyi derecede hakim olabiliyor ancak, yemeden içmden 72 yıl 'İMKANSIZ'!
  140. M

Söyle Rahatla

Asi ruhumuz burdA! problem mi vAr ?
  141. M

72 Yıldır Yemek Yemiyor

:D alsınlar adamı yanlarına bir hafta sonra gerçek olup olmadığı ortaya çıkar :D
  142. M

Kişneyerek Şarkı Söyleyen Kadın!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AY92b6FYnI0#!
  143. M

Bu Sınıfı Nasıl Geçerim ?

sınıf geçme puanı 3 se ya bu ortalamayı tutturacak şekilde diğer derslerden sınava girip ortalamyı yükselteceksin ya da benim gibi zayıf olan 3 dersinide geçip sorumluluıkla filan uğraşmadan sınıfını geçeceksin.
  144. M

En ilginç Bilgiler :)

güçlü bir mustang ile tek şeritli bile olsa dönebiliriz ki zaten mustangler güçlüdür D:
  145. M

Söyle Rahatla

facebook'ta ben hâlâ geçmişi silemedim diyen bir kıza 'tarayıcı ne ? ' sorusunu herhalde tek benim.
  146. M

Bilgisayar Final Sınav Soruları Yardım

geçmedin geçirildin :lol: :yes: :thumbup1:
  147. M

En ilginç Bilgiler :)

çünkü oksijensizlikten bayılırsınız ve bayıldığızda bilinciniz kaybolur. dolayısıyla istemsiz olarak nefes almaya başlarsınız. Tamam tamam vurmayın. bu ilginçmiş . acaba neden ?
  148. M

1907. Mesaj

hocam kapatalım artık şu konuları.
  149. M

Bir kıza nasıl açılırsın ?

bir yıl açılamadığım oldu hocam bırak 12 sayfayı 120 sayfa olsa kaç yazar bizimki açılamadıktan sonra ? :)
  150. M

kız , aradığın zaman bulunmaz; kızla uğraşacak vaktin olmadığında seni bulur. ya da sevgilin olduğu zaman bulur :) şimdi umrumda değil ama yine biri buldu . uğraşmak istemiyorum , kızada böylece söyleyemiyorum tabi uuğraşıyoruz bakalım.
  151. M

Söyle Rahatla

teşekkürler hocam.
  152. M

Söyle Rahatla

okul zamanında çalışmamanın cezasını şimdi çekeceğim. işin asıl kötü yanı 15 20 günümün ders ile geçecek olması değil, geçen yıldan ders almamam oldu. zira geçen yılda bu yılki gibi çalışmamıştım ve sınıf tekrarına kalmıştım. ve şimdi ortalama tutmuyor. eğer sınava gireceğim 3 dersin birini...
  153. M

aynen öyle. ancak şöyle bir fark var. ben kızla konuşmuştum, olumsuz yanıt almıştım. şimdi eskisi gibi.
  154. M

Babalar günü geliyor

teşekkürler.
  155. M

Babalar günü geliyor

babalar günü hangi gün ? :cursing:
  156. M

hocam bende o dereceye gelmiştim. sonra noldu ? başkasıyla çıktığını, gayet mutlu oluğunu vs. öğrendim. kısaca unuttum resmen. ha iyeceksin o kadar mı kolay vazgeçtin ? vazgeçmesem ne yapacağım ?
  157. M

8 Haziran.

8 haziranda eve ayıflı karneyle giden öğrencinin evine gideceksin arkadaş. Malum kan akacak, boşa gitmesin.
  158. M

Vista Eyes Şaşı

link pm'den atıldı. işlemciyle ram beni bitirdi :D
  159. M

Bende annemden terlik yedim diyenler buraya!

o an kaçmış olmayı düşünmenin verdiği sevincin bir anda yerini derin bir acıya bırakması bu olayla eş zamanlıdır.
  160. M

Olmazsa olmazlarınız...?

o değilde olmazsa olmazı olanın hiç mi vazgeçemeyeği bir şeyi yok ? ( şu an 2 kişi var böle )
  161. M

Söyle Rahatla

hacı var ya. ciddi ciddi bir şey yaptın sandım . açtım youtube ' u yazdın sdn48'i . bu sırada yanıma kuzen geli(şansıma tabi ki -kız bu arda-) bunlar ne olm ? moduna girdi direk :helpsmilie:
  162. M

Vista Eyes Şaşı

Vista Eyes Şaşı çıktı arkadaşlar :drool:
  163. M

Olmazsa olmazlarınız...?

Elektrik, telefonum, yatağım. En çok vakit geçirdiğim 3'lü şu sıralar.
  164. M

Şair.:)

Kapağı gömmüş :)
  165. M

Yemişim hediyesini. Hediye dediğin nedir ki?
  166. M

Kara Kule Serisi

up :)
  167. M

tamam patron sakin.
  168. M

bak ben diyorum ki senin sorunun olmaz, onun asorunu olur ;)
  169. M

Mazota indirim geliyor

hocam 1 depoyla bayağı yol alayorsunuz heralde. bizde dolduruyoruz epoyu ama 1,5 haftaa bitiyo meret.
  170. M

bence çok fark eder. çünkü onunla olayımda nasıl olursa olsun bir süre sonra olmamaya başlar. yapamazsınız. sen ayapsan bile, o yapamaz.
  171. M

farek etmeye çalışıyorum ama olmuyor işte.
  172. M

senin seçimin ama dikkatli ol, hayatından olabilirsin. kabine okunabileceğim birini henüz bulamadım.
  173. M

Hangi Marka Sigara İçiyorsunuz

sigaraya başlamak saçma bir şey ama eğer başlarsam parliament içerim günde 3 5 tane , diğerinden yarım paket içene kdar.
  174. M

o zaman saakat bir durum . hadi hastaneye yetişemzsen , yetiştirilemezsen ? 45 derece havalenin kralını geçirtir . beyninde oluşabilecek zararların farkındasındır umarım.
  175. M

dnemek gerek.
  176. M

1 Dk'lık Video Dolmuyor ..

öyle biliyorum ben. yanlış olabilir.
  177. M

1 Dk'lık Video Dolmuyor ..

youtube ' u referans olrak alma. çünkü tr sunucularına hızı kısıtlı veriyorlar.
  178. M

https://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=7zKsK0dSDIE
  179. M

"Kaya gazı bulduk "

Enerji Bakanı müjdeyi verdi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, şu an mütevazi boyutlarda olsda da kaya gazı bulunduğunu söyledi. Yıldız, Nabucco projesiyle ilgili olarak "Nabucco projesini tek başımıza üstlenemeyiz. Projeyi destekleyeceğiz ama riskimizi azaltmayız" dedi...
  180. M

yaratıcılığın ile konuş be ustam.a ben 3 yıl önce kızın birini alım arkadaşının yanında dedim böyle böyle kızın dediği şu : 'ben seni arkdadşım olarak tanıdım.' tabi olay orda kapandı. kızlar çok beğeniyoarlar kendilerini, bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar ama bilmiyorlar ki bulunmaz hint...
  181. M

Çok Özledim

öyle bir çağ mı vardı ?
  182. M

Bilgisayarınızda yüklü olan oyunlar

Point blank sudden attack (kardeşim oynuyo ) sarmıyo artık oyun oynamak.
  183. M

Fiber dediğin böyle olur

1000 mpbs'lik paketin akksi 5 tb diye biliyorum.
  184. M

Söyle Rahatla

aşk dün varken bugün olmuyor ve o - aşık olduğun kişi - asla eski itibarını kazanımıyor. misal : eski sevgilimmesaj atmış . bir işim olduğu için onun olduğu şehirdeydim o günde. mesajlaştık buluştuk konuştuk - iki meeniinsan gibi - ama eskisi gibi -sevgili olmadan önceki gibi- olmuyor.
  185. M

Şaşırdım kaldım

düşünüm de belki de fazla abartıyorum. rahat batıyor olabilir.
  186. M

Gece Online Listesi

yine buralardayız. gündüz uyuyup gece uyuyamamak berbat. Şuan 2400 kişi çevrimiçi. 47 Üye ve 2353 Misafir Bulunmaktadır. Online Rekorumuz: 17.175 Üye İle 23-02-2012 Tarihinde Saat 20:33 Gerçekleşmiştir. -MuzaffeR-, acabuco4, aliitemel, android3, Beo, bion, Bonney...
  187. M

Kurtlar Vadisi Pusu 161. Bölüm Fragmanı

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fubdVnDITYw#! :huh:
  188. M

Sapik damgasi yemek

aynen öyle internet bilgisayar ve mobil teknolojilerde facebook üzerine master yapacak nerdeyse ama genel bilgi nerdeyse 0 :cursing::hammer:
  189. M

Sapik damgasi yemek

İlk gafım olsa olabilir ama ne ilk ne de son olacak :)
  190. M

Sapik damgasi yemek

Geçenlerde kızlardan biriyle aramda geçen bi konuşma o-ya aradığımı yine bulamadım bu google'da. ben- eee artık geçti ingilizlerin devri, devir rus motorlarının devri. o- pis sapık! :D yaptığım gafın farkına sonradan vardım. Şimdi size soruyorum. Sapık olur muyum ben? :nargile:
  191. M

Çok Özledim

Dünyanın dertlerinden arınmayı, umursamazlığı vs. özlüyor. Kısacası neden büyüdüğünü merak ediyor, hafiften bi isyan oluşuyor içinde.
  192. M

Şaşırdım kaldım

Içime atma meselesine bir yorum yapayım. 2 kuzenim ve kankamla olabildiğince paylaşıyorum ama yinede söyleyemediklerim var. Geçen yıl okulun sonuna doğru elimde siğil/sinir her ne haltsa çıktı. Hep dersler ve karı kız yüzünden. Bayağı düzelmişti ellerim ama bu ara yine tekrarladı. Berbat durumda...
  193. M

Hangisini seçerdiniz ? :)

şans ı seçerim aşkımı nasılsa bulurum o şansla ve millipiyango vs. ile parayıda kazanırım şanslıyım sonuçta ;)
  194. M

Bozuk hdd Yardım...

kolay gelsin.
  195. M

Şaşırdım kaldım

içime o kadar çok şey avr ki. hangi birini anlatacağımı şaşırdım. içinde o kadar şey olupta anlatamamak, başlayacağın yeri bilmemek ne sinir bir şey ya :mellow:.
  196. M

Point Blank Show TV'de 6.30 'da

oyuna giriyoarum şimdi nick : CeLLaT1903 ekle pm at:D
  197. M

Point Blank Show TV'de 6.30 'da

Beyler klanın tam adı ne? Geliyim bakalım nasıl olmuş? Ha bu arada gelince en rütbeli ben olabilirim nerdeyse . Yarbay 1 CeLLaT1903. Pb forumdan bilenler vardır belki çok hileli banlattım ;)
  198. M

650 TL Var ne almalıyım?

loto oyna.haydan gelen güya gitsin ;)
  199. M

SDN Üyeleri Hangi Gazeteyi Takip Ediyor?

Ht.
  200. M

Bugün kaç tane sigara içtiniz ?

Bugün içmedim. Bağımlı değilim. Ayda yılda bir belki. Onda da arkadaşlar sürekli içerler yanımda içmesem bile koku üstüme siner, evdekilerle tartışırım. Bu arada en son dün içtim bir tane. Ondan önce ne zaman içtiğimi hatırlamıyorum bile.
  201. M

Hayattaki seçimler(6)...

Peki intihar etmeyi düşünmek? Kimin yüzündendir? Benim yüzümden mi hayattan soğumam?
  202. M

19 yıllık petrol, 9 yıllık doğalgaz kaldı

peki karadenizdeki madende bulundu diyelim hatta dünyadaki tüm madenleri bulduk sömürdük,tam anlamıyla taşın bile suyunu çıkardık diyelim. bu hızla 200-300 yıl sonrasında dünyada maden(doğalgaz-petrol-altın[aklınıza sadece enerji için kullanılanlar gelmesin ])kalmayacak . o zamana kadar zaten...
  203. M

Porsche ile markete girdi

plakaya bir tek ben takılmamışım :clap::tt2::clap:
  204. M

Yolcu uçağı binaya çarptı

Nijerya'da bir yolcu uçağı kalkıştan hemen sonra iki katlı bir binaya çarptı... Nijerya'da Lagos'tan başkent Abuja'ya giden Dana Havayollarına ait bir yolcu uçağı kalkıştan hemen sonra iki katlı bir binaya çarptı. Nijerya'nın en büyük kenti Lagos'ta bir yolcu uçağı kalkıştan hemen sonra bir...
  205. M

TTnet Gittikçe düşen hız ? 20 Mbitten 8-9 Mbite Bakarsanız Sevinirim.

Hayırlı olsun hocam darısı başımıza :)
  206. M

TTNET Upload

Düzelmiş bakalım yine sorun olacak mı?
  207. M

TTNET'den en fazla şikayetci olduğunuz sorun nedir ?

Arıyoruz efendileri upload'da sorun yaşıyoruz diyoruz nete dahi çıkamıyoruz. Beyfendi hat değerleriniz normal(2 gündür her aradığımda bayan temsilci çıkıyor. Küfür etmeye niyetli aradığımdandır) her neyse arıza kaydı alındı düzeldi 2 saat sonra. Akşam yine aynı. Ben kafayı yiyecem internette...
  208. M

Ttnet bu ne iş

bende aradım yuaşadığım problem sebebiyle. düzeldi 2saat sonra. ama akşam yine aynı. en kısa sürede değiştireceğim.
  209. M

TTNET Upload

yetkiliye upload hızı düşük diyorum kadın gidiyo çok düşük hız problemi diye açıyo.
  210. M

TTNET Upload

delirmemek istiyorum .
  211. M

TTNET Upload

ve speedtest.net speedtest.turktelekom.com vs up yine hata veriyor.
  212. M

İletişim biter!

yani lafın kısası yağmurdan kaçarken doluya tutulmuş olacağız.
  213. M

TTNET Upload

internete ekran görüntüsü yükliycem onu bile yüklemiyo ! torrent'te port açtım ve hız yükseldi ve 15 kb/s oldu :/
  214. M

TTNET Upload

Şu anda pc'ye format atıyorum. Bitsin çekecem ekran görüntüleri mail adreslerine sokacam, pardon gönderecem.
  215. M

TTNET Upload

akşam oldu ve yine testler hata veriyor.
  216. M

İletişim biter!

3g çok yavaş, iletişim kalitesi düşük demeyeceksin o zaman.
  217. M

TTNET Upload

2 saat gibi sürede geri dönüş yaptılar. Hat değerleri şu an normal.
  218. M

TTNET Upload

Titinet'in bana yıllardır bir zararı olmamıştı ödemeler ve son zamanlardaki akk dışında ( ne kaldıysa :hammer:). ancak 2 gündür uploadlar resmen yerde sürünüyor. testi bile tamamlayamıyorum. torrent açıyorum 5 kb/s i ancak geçiyor. oyun oynamak imkansız. Müşteri hizmetlerini aradım konuştuk ne...
  219. M

İletişim biter!

Adam haklı.
  220. M

1 Haziran 2012 Cuma 00:00 ADSL ÇOK HIZLI BAŞLADI.

ttnet böyle hız verebiliyor muydu ya ? fiber değil mi ?
  221. M

Şike davasında flaş gelişme!

Fenerbahçe Kulübü'nün yaptığı davaya müdahil olma talebi kabul edildi 'Futbolda şike' iddiaları üzerine aralarında Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da bulunduğu 9'u tutuklu 93 sanık hakkında açılan davanın 19. duruşması görülmeye başlandı. AZİZ YILDIRIM KATILMADI Özel yetkili...
  222. M

Bilgisayarınızın CPU'su Windows 8 İle Uyumlu Değil

halime şükür :D
  223. M

sistem puanını nasıl düşürüyo baksana :D
  224. M

hocam ben bu ekran kartını napıyım yav :D
  225. M

bende bugün içerisinde geçecem bakalım nsaıl olmuş ;) sorun çıkartmaz heralde .D
  226. M

Ttnet mi turkcell superonline mı?

sırf ttnet tekelini kırabilmek için bile superonline.
  227. M

Direksiyon sınavında nelere dikkat etmek gerekir?

hmm ok.
  228. M

Tam gaz geliyor!

nerden gelicen ? ona göre bende burdan çıkıyım nca gelirim :)
  229. M

zor olmuyo mu diye sormadın mı ?
  230. M

Tam gaz geliyor!

bi tur attırırsın artık :D
  231. M

o değilde sınavı 5 kerede geçemeyen var mıdır ?
  232. M

Tam gaz geliyor!

Maserati Türkiye'de kaç liradan satılacak? İtalyan lüks ve prestijli spor otomobil üreticisi Maserati'nin Türkiye'de Tofaş çatısı altındaki temsilcisi FerMas, GranTurismo modelinin 460 HP'lik en güçlü versiyonu olan Maserati GranTurismo Sport'u Temmuz ayından itibaren Türkiye'de satışa...
  233. M

01.06.2012 Tık Yok :D

234. M

150 gb dosyalarım silindi

üzerine hiç bir ekleme yapmadan dosya kurtarma programalrını deneyin.
  235. M

Opel insignia 1.6 turbo 180 hp ile hiz denemesi (hd kamera ile cekim)

babamın kuzeni 110 hp c4 ile 225 görüyor dizel olmak şartıyla ;)
  236. M

evet gayet ters çalışıyorlar ama dizelde bu oran biraz düşük oluyor . gitmiyor zaten bi noktadan sonra dizel :D onunla rekorumuz 210 olmuştu 6. vites sayesinde fazla bağırmıyodu emektar :D
  237. M

yol gayet güzel hocam. 1.3 astra ile 180 den aşağı düşmeden geçmiştik oraları ama yol iyi olduğu için pek fazla sorun olmadı. ama astra zavallım 1.3 oluğu için 160 tan sonra titreme yapıyodu :D
  238. M

http://www.youtube.com/watch?v=z62A9kDRUmg&feature=related
  239. M

AKK'nin bitmesine son 1 saat kala görüşlerinizi alayım :D

valla 1,7 mb ile çekiyorum dosyaları ne güzel birşeymiş ya :D
  240. M

geçtim hızımı alıyorum lan özlemişim :D ben. eğer sizinki normale dönmediyse modemiyeniedn başlatın, kapatın açın düzelir.
  241. M

millet mdemleri yenien başlatmaya başlayın bence artık fazla riske gerek yok :P
  242. M

Ocağın gazı

burdayım yaşıyorum :D
  243. M

Ocağın gazı

elimi tüyümü geçtim hafif bir parlama bekliyorum artık :D
  244. M

Sizin sayınız hangisi...?

7 çıktı :D
  245. M

Ocağın gazı

itiraf ediyorum ocağı açtıktan sonra bir dakikalık bir beceriksizlik sonucu havaya uçmaktan korktum dakikalar önce :scared:
  246. M

AKK Çözümü İçeride, Buyrun!

Müşteri hizmetleri mi? Şaka yapıyorsun herhalde. Ttnet müşteri hizmetlerini internetin gitmesi dışında arayıp kendime eziyet edemem.
  247. M

AKK Çözümü İçeride, Buyrun!

Dikkat edin de o sızıntı gelecek ayın kotasına yazılmasın ;) mart'ta bende yapmıştım aynısı nisan'a geçirdiler direk.
  248. M

23 gündür 16 mbit yerine 1 mbit kullanıyorum. Artık 16 mbit diye bir şey var mı, nasıl bir şey hatırlamıyorum bile. Her halde çok hızlıdır.
  249. M

Dünyanın en ince akıllı telefonu!

Sadece 6.65mm! Çin teknoloji sağlam bir yer edinmek için kaliteli özgün üretime ağırlık verdi Çin, düşük kaliteli ve taklit tasarımların yerine, kendilerine özgü tasarımları geliştirmeye başladılar. Dünyanın en ince akıllı telefonunun Çin'den çıkması bunun kanıtı. Çinli üretici Oppo, dünyanın...
  250. M

TTNET'den en fazla şikayetci olduğunuz sorun nedir ?

akk yi bulanın akk.
  251. M

En Düşük İnternet Hızı Rekoru

252. M

Çıplak 'yamyam' vuruldu

ben yazacaktım ya ;)
  253. M

Uydunet hızlarımı arttırıyor acaba?

yaz gele hayır ola :D inşallah artırır ve ttnet bundan kendine pay çıkartır :D
  254. M

TTNET'le Herşey Mümkün!?

Gün içerisinde 30'dan fazla bağlantı kesilmesi mümkün.
  255. M

Kene aşısı üretim yolunda

Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) hastalığına karşı aşı geliştirilmesi için Türk bilimadamlarının yürüttüğü çalışmadan olumlu sonuçlar alındı.Sağlık Bakanlığı'nın desteklediği, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Aykut Özdarendeli'nin liderliğinde yürütülen TÜBİTAK...
  256. M

Netlimitsiz 8Mb geçtim fakat...

İlk olarak bina içi tesisatınıza bir göz atın. Eğer bina eskiyse ya da kablo yıpranmışsa kaliteli bir kablo ile bina telekom kutusuna kadar yeni bir tesisat çekin sonra telekom'u arayın ve yeni bağlantınızı yapsınlar. Sorun çözülebilir eğer kablolarda problem varsa. Bir de komşunuza sorun kablo...
  257. M

TTnet Crysis2 cd-key göndermiyor!

Uygulama almadığım için bilmiyorum tam olarak nasıl bir şey var ancak şu güne kadar lisanslı olarak ilk olarak aldığım bilgisayardaki windows'u format atana kadar, elime ulaşan bazı programları lisanslı kullandım. Böyle lisans isteyen oyunları da tabi ki crack'ledim. Ama iyi bir şey mi değil...
  258. M

TTnet Crysis2 cd-key göndermiyor!

Yerine getirilmeyen taahhüt var ancak sizde verdiğiniz taahhütü yerine getirmeyi kabul etmemişsiniz. Şöyle ki almış olduğunuz oyunun cd-key'i elinize ulaşmış olsaydı oyunu oynamaya hemen başlayabilecek ve taahhütü iptal ettiğiniz için Ttnet bu tutarı sizden temin edemeyecekti. Bildiğim kadarıyla...
  259. M

TTNet Almak İstiyorum

Superonline fiber yoksa adsl alın. Ya da diğer seçenekleri değerlendirin.
  260. M

TTNet Almak İstiyorum

Superonline metronet uydunet.
  261. M

25.000 tl kadar araba tavsiyesi

Aslında günümüzde dizele de takılabiliyor diye biliyorum lpg ama performans açısından ne durumda olur bilmiyorum. Ayrıca tanıdığım hiç kimsede yaptırmadı.
  262. M

4 Yıldır lanet sigarayı bırakamıyorum

Ne yaptın hocam son durum ne?
  263. M

Herkesin Bir Kankası Olmalı

Benim de vardı n'oldu? Ottan .okkan sebeplerle kanlı bıçaklı olduk nerdeyse.
  264. M

Ttnet'in Son Kampanyası Yalın İnternet Kullanan var mı?

ve ayrıca taahhütlü olan aboneler yararlanamıyor..
  265. M

Superonline Bizimle Dalga mı Geçiyor?

Bizde neden 1'e düşüyor o zaman?
  266. M

Adil Kullanım Kotasını Btk'ya Şikayet Ediyoruz!

göndermiyecem çünkü daha geçen gün attığıma cevap gelmedi.
  267. M

Hattım kaç megabit hızı destekliyor...

arkadaş doğru söylüyor 9 9,5 mbit bağlantı rahat olur şu an için.
  268. M

Asosyal mısınız ?

asosyalin kralıyım ben ya :D
  269. M

Ttnet Memnuniyeti

bende ufak bir çocuk olsaydım senin yaptığın zamandaki gibi olabilirdi ama şimdi kazık kadar oldum olmuyor artık :D
  270. M

Ttnet Memnuniyeti

Doğru söylüyorsunuz. Bende geçecektim superonline'a . Aradım müşteri hizmetleriyle konuştum evrakları hazırladım. Her şey hazır babam onay vermedi. Aylık 30 tl kurumsal paket 24 ay sabit fiyat garantisi filan anlattım . Nuh dedi peygamber demedi. Nasılsa ben ödemiyorum diyor adamda zaten.
  271. M

Ttnet Memnuniyeti

ulan açtığım konudan utanacağım ha nerdeyse o dereceye geldi. açtığım zaman memnundun akk yoktu 16 mpbs çatır çatır giriyodum nete anasını ağlatıyodum. şimdi en çaresizlerdenim....
  272. M

Taahhütsüz internet aboneliği

gerçek limitsiz belkide :D
  273. M

Taahhütsüz internet aboneliği

http://www.biri.com.tr/yazlikcibiri.aspx
  274. M

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

elinde davetiye olan varsa lütfen. [email protected]
  275. M

TorrentDay

arkadaşlar elinde TorrentDay davetiyesi olan varsa gönderebilir mi ? --- Mesaj Güncellendi --- [email protected]
  276. M

Huawei EchoLife HG521 Modeminde MTU ayarı kısmını aktif etmek !

bende yaptım 300+ çekiyor mübarek :D --- Mesaj Güncellendi --- süper oldu :D --- Mesaj Güncellendi --- işe yaramamaya başladı 1430 ve 1478.
  277. M

Windows 7 Sisteminize Kaç Puan Verdi?

hocam bu sistemi windows 8 ile deneme imkanınız varsa deneyebilir misiniz ? --- Mesaj Güncellendi ---
  278. M

TTnet AKK, Minumum Hız 3 Mbit Oldu...

benimde 130 oldu gtmyor artik.
  279. M

TTnet Beni Yarasa Etti..

Ah var ya abonelik benim üzerime olacaktı çoktan bırakmıştım ttnet'i. Babamı ikna edemiyorum bir türlü cayma bedeli yüzünden.
  280. M

TTnet Beni Yarasa Etti..

Şükür ttnet'le 1.5 yıllık birlikteliğimde öyle uzun süreli problem yaşamadım. Bir kaç kez 2 3 saatliğine net kesildi o da olsun ya denir ona da. Ama akk sonrası canıma tak etti.
  281. M

Nokia x2 sorunu

böyle yaparak çözüm bulamazsın. aklıma gelen şeyler vardı ama böyle artistlik yaptığın için söylemeyeceğim. özel hayat diyebilirdin sadece.
  282. M

HDD'de çeşitli sistemler

arkadaşlar size bazı sorularım olacak 1- bir hdd de çeşitli işletim sistemleri olması hdd yi yıpratır mı ? 2- çeşitli sistemler için çeşitli bölümler ve bu bölümlere düzenli/düzensiz format atmak hdd yi yıpratır mı ?
  283. M

Kazıkçı TTNET

sorun o değil ki aslında bakarsan :D ama her neyse o açıdan haber için filan yetebilecek bir rakam.
  284. M

Harbiden ya o nasıl bir cümledir :)
  285. M

Kazıkçı TTNET

20 mbit 4 gb saka gibi :D
  286. M

Ah TTnet Ah

akk yi bulana akk girsin.
  287. M

İlaçların 10 garip yan etkisi!

birader konu hortlatmak için seçtiğin soru güzelmiş :D
  288. M

TTNET Fatura

yok bende şikayet etmedim edecek bir yer yok zaten doğru düzgün ve 2 3 lira içinde uğraşmaya değmez diye düşünüyorum.. ttnete tek lafım fazladan aldığı paralar için lanet girsin!
  289. M

Odasında bilgisayar olmayan Milliyet yazarı

renkler ve zevkler tartışılmaz biliyoruz bunu hepimiz...
  290. M

Bursalı polis 'Tık'lanma rekoru kırıyor!

Bursalı şovmen polis memuru, saha içi şiddet olaylarıyla aile içi şiddeti tiye alan görüntüleri ile sosyal medyada tıklanma rekorları kırıyor. "İtirazım Var" şarkısının sözlerini "Ben hep gaz sıkmaya mecbur muyum, itirazım var taşkınlık yapana" diye değiştirerek söyleyen polis memuru İbrahim...
  291. M

TTNET Fatura

Evet arkadaşlar ttnet faturam ilk kez normal geldi. yani hiç bir küsürat ıvır zıvır olmadan.şaşırdım açıkçası.
  292. M

Facebook Artık Kısmen Paralı

orası ayrı ama ben kapattım telefon yetiyor zaten çok büyük vakitler kaybettim onun yüzünden...
  293. M

Onlar Böyle Ceza Verdi, ETA'nın karakol saldırısına 843 yıl ceza

ne anlamı kaldı ki ?