Arama sonuçlarınız

1. imampower11

S3 stock rom'a dönemiyorum

Sa beyler telefonum bugun nedense kapanmıs acayım dedım samsung yazısında kalıp duruyordu baya ugrastım acılmadı rom atayım dedım herseyı yaptım odınde start verdım boot yazısında faıl verdı tekrardan denıyorum suanda pit hatası felan veriyor bi yardım edebilir misiniz
  2. imampower11

Note 4 te açılmama sorunu

aynı hata bendede var
  3. imampower11

S3 stock rom donemiyorum

sa beyler bugun nolduysa telefonum kapanmış geldıgımde samsung acılıs ekranında kalıp duruyordu bende download moddan rom atıyım dedım basladı odınde boot bolumunde yanı başta hata verdı sımdı denıyorum pit hatası verıyor anlayamadım bı yardımcı olur musunuz
  4. imampower11

Monitorde görüntünün kararma sorunu

Arkadaşlar monitorumde goruntu kararıyor cok yakından baktıgım zaman cok az ısıkta goruntu var ama kapalı gıbı duruyor monıtoru acıp kapayıncaduzelıyor ama bazen 1 dakikada bi bazen 5 bazense 1 saatte bi tekrar aynı olay oluyor ama son 2 günlük periyotta 2 dakikada bi görüntü gidiyor açkapa yapa...
  5. imampower11

Facebook Telefondan onay bir türlü olmuyor

Dünden beri TElefondan onaylamam gerektigi soylendı numarayı gırıyorum mesaj gelmıyor ara dedıgımdede sunucu yogun dıyor ne yapıcagımı sasırdım
  6. imampower11

Hangi ISS'yi kullanıyorsunuz ?

Lanet olası Tekel TTNet
  7. imampower11

TTnet kullanıcısı olupta TTnetten şikayet etmeyen var mı [En az 2 yıllık Kullanıcı]

memnun arkadaşlar Fransada Almanyada ki internet fiyatları ve hızlarını bılmıyor olmalı :)
  8. imampower11

TTnet kullanıcısı olupta TTnetten şikayet etmeyen var mı [En az 2 yıllık Kullanıcı]

Evet arkadaşlar merak ediyorum gerçekten TTnet'ti en az 2 yıl kullanıpta şikayetçi olmayan hız,kesilme vb problemler olabılır Yada fatura olabilir her haliyle almak lazım şikayeti olmayan varsa ttnetten gerçekten çok sabırlı biri olması lazım yada altın madalya takalım Merak ediyorum var mı...
  9. imampower11

Ttnet ten Aradılar

arkadaşlar Benide aradılar ama şöyle bişey var ttnet kampanyalarda değişiklik yapma hakkına sahip 3 ay 39 ödersiniz sonra 54 yaparlar ararsınız böyle bi hakkımız var derler daha once basıma geldı aman inanmayın kanmayın ;)
  10. imampower11

İnternetim hızlı fakat web siteleri yavaş açılıyor :((

google chrome kullanın bence...Ve Bazı duzenleme programlarıyla hızınızı browser degerlerıyle eş oranlı yapabılırsınız advanced system care de bu var mesela
  11. imampower11

Hızım 1mb ye kadar düştü..

artiss kardeş bırak dınlemeyı daha acamadım o kadar yani TTnetle bu hıza alışamıyacagım ben..Hem Daha once dinlemıstım dıyıp kendımı yatıstırayım bari
  12. imampower11

Kafam karıştı.

Hocam size ne dedim gün gelecek ttnetten şikayet ediceksiniz :) ultranete geçerken taahhut gelmiş gene
  13. imampower11

Klasik ttnet tarife değişikliği

Bildiğim kadarıyla ilk geçiş yapanlara ücretsiz tarifenize bakın ttnetonline den sınırsızda ise indirme yapabılırsınız
  14. imampower11

ABD'nin korkusu: Türkler bizi vurur

Gülecegim yoktu 2 tane predatorle vursak ne olucak sankı hadı dıyelım sahtesını uretıcez biz mi üretiriz? Biz onu bile yapamıyoruz biz çin değiliz ki taklit edelim
  15. imampower11

Klasik ttnet tarife değişikliği

Hocam şöyle oluyor 2 fatura değil 1 fatura gelir KIST uygulanır. Oda şu şekilde olur: 1Limitsiz(45.31)-1 mb 4gb(26.81)=18.50 kota aşımı olmadığında gelecek faturan 45.31+18.50=63.81 şeklinde olacaktır. 1 defaya mahsus ücretsiz geçiş var ilk defa yapıyorsanız ücretsiz geçiş olur sadece...
  16. imampower11

Hattım 16 Mbps destekler mi?

Olabılır hocam ama Telekom yetkılılerı Emın olun TTNet musterı hızmetlerındekı insanlardan daha bilgilidir ve daha düzgün konusuyolar en azından benım basıma gelenlerden sonra bunu Tamamen anladım ;) ben Hızımdan memnun degıldım Telekom 1 gunde hallettı TTNet'i 2 hafta aradım yapamadılar VE...
  17. imampower11

Kendim kaşındım bunu kabul ediyorum

Hocam ya tesaduftur yada onlar hızda kopma oluyor anlayıp hızı sabıtlemıslerdır ama bencede dediginiz gibi kendınız kaşınmıssınız :D O hızı bı daha vermezler 850 kbit almanız 8 mbit uzerınden gayet ıyı gıbı bı cevapla karsılasırsınız
  18. imampower11

Benım hızıda telekom duzeltmıstı hocam hıc aramayın musterı hızmetlerını Telekoma gıdın durumu anlatın hem yüzyüze kabalıkda yapamıyorlar tabi sizde yapmayın :) Düzgünce konuyu anlatın sakince düzeltiyorlar.
  19. imampower11

hocam çok farkedebiliyor bendede Telekomdan once 8 lerde olan snr bugun 30 larda onemlı olan hattın aldıgı degerdir Siz TTNet'i arayarak hattınızın ne kadar kaldırdıgını sorabılırsınız yada 16mbite gecmek ıstıyorum dıye arayın sonra gecip gecemıycegını soyleyınce o zaman bıraz daha beklıcem...
  20. imampower11

Hocam boyle olmaz şu değerleri atın SNR Margin (dB): 30.4 18.5 Attenuation (dB): 9.5 6.6 Output Power (dBm): 12.6 13.4 Attainable Rate (Kbps): 23668 1084
  21. imampower11

TTnet Call Center'deki Kabalık!

TTNET ten bahsediyorsak fırça baskı kalaylamak şart :D
  22. imampower11

Valla şuan 7mbit goruyorum şuan için gayet iyi snr değerleri felan tam ıstedıgım gıbı ping de 35 40 arası
  23. imampower11

Azmin Zaferi, Eski hız degerlerı ve 1 haftalık ugrasla yenı sonuclar.

sen onu birde benım oturdugum mahalledekılere sor ttnet dıyınce hepsının yuzu Eşkiyo.
  24. imampower11

Tamam doğru olabılırde Santrallerın aynı oldugu kesın
  25. imampower11

Anonymous, Başbakanlık bilgi ağına da saldırdı

Kıran kırana ahaha ne güldüm ya :D
  26. imampower11

bi kaç gün sonra ararım Her gün hergün adamlarda bıktı :D --- Mesaj Güncellendi --- Yok hocam esip gürlemek oyle bır işe yarıyor ki Heleki bazıları var daha demınkı Konustugum kısıyı gercekten mahkemeye bıle verebılırım o derece ! Ses tonunu yükseltiyor bi hakaret etmedıgı kaldı onuda etseydi...
  27. imampower11

Bugün hızımın düşük oldugundan dolayı gunlerdır aradıgım TTneti bi daha aradım İlk başlarda çok güzel başladı herşey hikaye gibi oldu ama gerçekten olaylar boyle gelişti. -Merhaba beyfendi "Ben (ismini vermıyorum!) size nasıl yardımcı olabılırım + modemdeki hat değerlerim çok iyi oldugu halde...
  28. imampower11

Bilgisayarım donuyor acil!!

Kendiniz atın hocam çok zor bişey degil.Windows 7 bulun bi tane http://www.canipzilan.com/windows-7-format-atma-resimli-kurulum.html Bu ingilizce Olan bi Cd ' de olanlar Eğer türkçe atarsanız bunlar türkçe olur dahada rahat edersiniz öyle karışık bişey değil zaten.
  29. imampower11

Hocam alabılcegım hız 8mbite kadar Bunu gordugume sevınıyorum en azından adıl kotayı uygulamamıyor Ttnet yoksa bı dk durmam şu ttnette bunu bır cok kez soyledım smıle desenız ondada aynı altyapıdan verıyolar bınada var memnun degıller hıç uydunet burda yok metronette yok ne yapayım sımdı 3 gunde...
  30. imampower11

Bilgisayarım donuyor acil!!

Format attıktan sonra sorun devam ediyorsa ram da sorun olabılır yada Hdd de hdd yı tamamen bıcımlendırırn format atın sorun devam edıyorsa ramlerde sorun vardır. Hocam kusura bakmayın ama format atmadan kurtarmanız cok zor O vıruslerı temızlemek ozellıkle win32 yse Hdd sıfırlamadan her yerden...
  31. imampower11

Hız Testlerinde Upload Sorunu.

Hocam upload Oluyordur bilgisayar kaynaklı bı hatadır mesela bı dosyayı upload edin herhangı bı sıteye sorun yoksa sorun yok sizin bilgisayarınız w7 dir ondan ipv6 var arkadasınızın kı ıse xp dir yoktur Gerçekten bir dosya bıle upload edemıyorsanız TTnet destegı arayıp sorunu anlatın
  32. imampower11

http://forum.shiftdelete.net/ttnet-ozel-kategori/246263-1-haftada-acayip-cilginca-degisen-hat-degerleri-ve-cekilen-cile-artik-son-uyarim.html Bu konuda yazan değerlere dikkatlı bakın bunlarda yenı degerler TTNETı kapatmakla tehdıt edersenız gercekten telekomla ısbırlıgıne gırıp hızınızı...
  33. imampower11

Tivibu Siyah Ekran sorunu.

Hocam Format atınca düzelmesi girdilerin kaldıgının gostergesıdır tamamen temızleyıp tekrar kurarsanız sorun olmaz bence sız Deep freze yukleyın en son calısan ayarlarla sorun yaşamazsınız Diye düşünüyorum denediniz mi ?
  34. imampower11

1 Haftada Acayip çılgınca değişen hat değerleri ve çekilen çile ! Artık son uyarım!

benı bugun aradılar telekoma bıldırmısler sorun duzelmezse en kısa surede ıptal edıcem dedım Anlamışlardır artık
  35. imampower11

TTnet Hızımı düşürdü Gerçekten Artık can sıkıcı olmaya başladı

hocam yalnız superonlıne kesıyo dıye bılıyorum Yoksa 1 dk durmam
  36. imampower11

:D adil kota olayı onda beni bozuyor eğer adil kota olmasa gerçekten geçerim ben bı haftada 50 gb ı rahat aşıyorum :(
  37. imampower11

TTNET beni seviyor sanırım :)

Hocam madem oyle anket acın Ezıcı bı ustunlukle memnun olmayanlar çıkıcaktır ;)
  38. imampower11

Hangisine geçtiniz hocam memnun kalırsanız banada haber verin.
  39. imampower11

Geçmiş olsun hocam TTnet kazıklamada 1 numaradır
  40. imampower11

Hocam sizin ki, gene iyi benım net suan 0.5 mbit modem degerlerımde bıle 8192 kbps ı goremedım o derece :(
  41. imampower11

Alttakı yorum size iyi bi cevap olmuştur hocam :thumbup1:
  42. imampower11

hocam bu ttnetın ne kadar berbat bı altyapıya sahip oldugunu degistirmez ttnet kullanıcılarının %80 i bunu soyluyor herkes sıkayetcı zaten musterı hızmetlerınde calısanlar bıle o kadar bılgılı degıller ben modeme erıstıgımı soyledıgım halde modemınız kapalı olabılır mı dıye soran vardı
  43. imampower11

Hocam hiç merak etmeyın :) Şimdi sizin ayağınız alışsın modlarında onlar 3 4 ay sonra Bi şekilde ttnetten şikayetçi olursunuz bu hızda olabılır faturada olabılır yada durduk yere gelen kopmalar durduk yere gelen abonelıkler mı dersiniz?Hızınızda hiç bi problem yoktur ama 3 4 ay sonra bi altyapı...
  44. imampower11

Hızım 8 mbit ama dowlaond 50 kb ?

Siz bize en iyisi http://hiztesti.ttnet.com.tr/ burdan ölcüm yaparak kac cıktıgını soyleyın.
  45. imampower11

Ttnet ping Sorunu

Bırakın pingi hızlarda düşüşde.
  46. imampower11

TTNET Ping ve Ms Sorunu

Aynı sorun bendede var yakında 0.5 mbit gorebılırsınız :) 1 hafta once 8mbitten benımkıde dususe gectı suan 0.5mbit gordum en kısa surede ıptal ettrcem
  47. imampower11

Hızım 8 mbit ama dowlaond 50 kb ?

adil kotadan hızınız düşmüş olabılır modem degerlernızı atarmısınız hat değerlerine bakarak anlayabiliriz
  48. imampower11

1 Haftada Acayip çılgınca değişen hat değerleri ve çekilen çile ! Artık son uyarım!

özelden size tekrar attım numarayı Bana altyapı sorunu diycekseniz hiç aramayın gerçekten
  49. imampower11

Bi hafta once bu konuda belırttıgım gıbı :http://forum.shiftdelete.net/ttnet-ozel-kategori/245381-ttnet-hizimi-dusurdu-gercekten-artik-can-sikici-olmaya-basladi.html hız degerlerım Line Rate - Upstream (Kbps): 799 Line Rate - Downstream (Kbps): 4096 Downstream Upstream SNR Margin...
  50. imampower11

Şimdiki değerlere bakın 1 haftada ne yaptılar bunlar hatlara ? Mode: ADSL2+ Line Coding: Trellis On Status: No Defect Link Power State: L0 Downstream Upstream SNR Margin (dB): 8.4 3.3 Attenuation (dB): 54.0 26.5 Output Power (dBm): 12.6 17.9 Attainable Rate...
  51. imampower11

Film indir Dizi indir hemde HD indir TTNET Ceza Reklamı

Kaç kere aradım yok altyapı sorunuymusda bilmem neymişde diyorum ki alt komşum 14 mbite kadar alıyor 16 mbitten ben 8 mbitten 2 mbit alıyorum anlamıyolar daha alt yapı sorunu dıyolar oturdugumuz mahallede bı benım netım boyle kac kere teknık ekıp geldı baktı benımle ılgılı bı sorun yok...
  52. imampower11

Değerlerime ne diyorsunuz :)

Tamam anladım hocamda benım kı bıraz karısık onları anlatın bana :D rate felan onları bılıyorumda bazılarından hıc anlamadım
  53. imampower11

hocam anladık cok ıyı degerlerinizde bana şu değerleri açıklayında şu ttnete karşı kozum olsun hergün arıyorum :D ben sizden sizin degerlerınızı degıl yorumlanızı ıstıyorum
  54. imampower11

Tivibu'ya İstemeden Üye Yapmışlar.

aa demeyin öyle şimdi TTnet niye böyle bişey yapsın sizin bilgisayarınza virüs girmiştir abone olmuştur ttnetin tivibu kampanyasına belkıde alt yapınız bozuktur belkıde modemınız kapalı olabılır sızden kaynaklı bişeydir kesin Ttnet yapmaz öyle şey canım ttnet yapar mı hiç ttnet müşterisine kazık...
  55. imampower11

Bendede 1 ay oncesınde öleydi hocam sonra boyle oldu 1 ay sonra düşerse şaşırma :D
  56. imampower11

1 ay önceye kadar hiçbişey yoktu gerçekten film ındırebılıyordum Ama şuan ttnet oyle bı net verdıkı Şu videoyu donmadan izleyemiyorum sebep :Alt yapı bozuklugu diyor ama alt komsum nedense 16mbitten 14 mbite kadar neti alıyor Ttnet şaka mı yapıyor bana 8mbitten 2 mbit veriyor.Adil kota desenız...
  57. imampower11

İlginçtir ilk defa bu kadar kötü değerlere ragmen cok ıyı hız aldım en azından benım ıcın :D 3 mbit
  58. imampower11

http://a1203.hizliresim.com/v/2/35rwq.png TTnetten ilk defa 3mbit e kadar hız aldım :) ama değerler öyle ki gerçekten şaşırdım
  59. imampower11

TTNET'e Ödül Verilmiş, Duymayan Kalmasın

Kesinlikle TTNet ödülü hakediyor bence :En iyi kazık atan firma ödülü
  60. imampower11

Hocam daha şu videoyu donmadan izleyemiyorum Ne Hd filmi ALLAH askına :D
  61. imampower11

TTnet bunun Adil kotadan dolayı oldugunu soyluyor ama alakası yok !

daha demin aradım Hız yükseltmeyı bız yapamayız dıyor Peki nasıl dusurdunuz gercekten can sıkıcı olmaya başladı TTnet artık bırakıyorum.
  62. imampower11

Ttnet ping Sorunu

Bilgilerinizi özel mesaj yoluyla TTnetdesteke yollarsanız Güvenlık acısından bu mesajı edıtleyın.bılgılerı sılın.
  63. imampower11

TTNET Ping ve Ms Sorunu

Hayır hocam gerçekten altyapı sorunu bunlar bakın turkcell ttnete kablolar yeni bizim iş yerinde var gerçekten altyapı cok saglam 50 mbit lik olan var hakkını verıyorlar.
  64. imampower11

zaten onu dıyorum ya izliyolar sadece yaptıkları bişey yok Herkes arasa baskı işe yarayabılır bızım mahallede ınternette ımza toplayıp kabloları değiştirmiştik TTnet in Baskıyı kaldırcagını sanmam dıcemde zaten hergun kufur yıyorlar :D
  65. imampower11

Smile adsl sizce nasıl?

beni arasalar hiç durmam geçerim TTnetten cekmedıgım kalmadı :) GEcin hocam
  66. imampower11

Superonline hız sorunu

Hocam modem bılgılerınızı buraya atabılır mısınız İşde db felan bi bakalım Superonlıne da yatmaya başladıysa yandık :)
  67. imampower11

İnternette düşük hıza ceza!

TTnet batıcak desenize :) ben TTNetim yerinde olsam 2013 ü beklemem şimdiden çalışmalara başlardım yoksa o cezalardan batar ttnet
  68. imampower11

Türkiye'de 3 katı fazla fiyata satılıyor!

Bunun Türkiye'de pahalı olmasının sebebi gümrük vergi vesayre yüksek olması adamlar %20 fazla fiyata satmak için getiriyor vergi felan %300 e çıkarıyor hocam Yoksa biz apple nin kazıgını degıl gene kendı kazıgımızı yıyoruz :D
  69. imampower11

TTnet bunun Adil kotadan dolayı oldugunu soyluyor ama alakası yok !

http://a1202.hizliresim.com/u/x/346cf.png Resimde gordugunuz gibi Benim anladıgım kadarıyla ben call center'i arayıp hızımın sınırlandırılmasını istemişim.Şuan hız 4mbit Ama ttnet diyor ki adil kotadan dolayı hızınız düşmüş Ne alaka suana kadar hıc hızım adıl kotadan dusmemısdı hadi dustu...
  70. imampower11

TTNET Ping ve Ms Sorunu

saat 2 den sonra duzelıyorsa ALtyapı kaynaklı bır sorundur cunku yogun saatlerde ping yukselıyor Arasanız bıle hızda bı problem yoksa yapıcak bısey yok dıyıcekler bide Burdan abonelık bılgınızı vermeyın Ne olursa olsun.
  71. imampower11

TTnet 'i arayıp sorunu anlatın ve silverlight i bence şikayet edin çoğu w7 kullanıcısı aynı sorunu yaşıyor her forumda boyle bır suru konu mevcut herkes sıkayetcı olsa Yapabılırler ama ozellestırmeden sonra Ne hızmet kaldı ne altyapı zaten dandık bı altyapıları vardı ıyılestırme dıye ıcıne ettiler.
  72. imampower11

196 Lira Fatura Olur Mu ?

TTNet'in yeni single si nasıldı:"TTNetle Kazıklanmaya sende alış Türkiye" Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum şarkıyı :)
  73. imampower11

TTNET Ping ve Ms Sorunu

bence hıc degıstırmeyın sonra eskı tarifeye gecıs hakknıız olmucak Zaten tarıfe degıssenız bıle cozum olmaz cunku altyapıdan kaynaklı arayın bı sorun ping eskıden boyle degıldı altyapıdan kaynaklı oldugunu dusunuyorum deyin gene yapamazlarsa teknık destek ısteyın
  74. imampower11

Hattım 16 mbps 'i destekler mi ?

Anladım işde mesela 1.5 felan yapın gene kopma oluyorsa alt yapı sorunudur ama şoyle bişey var eğer mesela belırlı zamanlarda gıdıyorsa mesela en yogun saatler suankı saatler bu saatlerde kopma oluyorsa altyapıdandır ama eger saat farkı etmeden kopma oluyorsa kablolara bı bakın derım Eger yogun...
  75. imampower11

Silverlight Reg edıtten temızleyın gırdılerı en bastan kurun sorun ortadan kalkıcaktır
  76. imampower11

Yogun oluyordur Alt yapısı ıyı degıl ttnetın Bide mesela soyle yapın 16mbitte olcm yapın ındırme hızı maksımum sızde 2.3 felandır onu 1.8 e sabıtleyın kopmasın
  77. imampower11

Eğer şuan 16mbit de iseniz kopma olmaz degerlerınız ıyı
  78. imampower11

TTNET Ping ve Ms Sorunu

yukarıdakı arkadasların yazdıgı gıbı sızın sorunuzda modemınızındekı degerler stabıl Ttnetı arayıp yardım ısteyın gercı cevapları su Olucak:Hızınızda problem yoksa yapıcak bişey yok bizden kaynaklı degıl dicekler.
  79. imampower11

Aylık İndirme Rekoru

Valla ben 500 gb yapıp çok yaptıgımı sanıyordum 8mbitle :D ama bunları gorunce gercekten az geldi
  80. imampower11

Ttnet Ping Sorunu

yogun saatlerde pıng oranı yuksek olur ama daha once yogun saatlerde bıle ping dusukse sızden kaynaklı degıl modemdende kaynaklı degıl Tamamen ttnetten kaynaklı bır sorundur Arayıp ping hakkında Sıkayetınızı bıldırın gercekten hakkınız bu
  81. imampower11

Ttnet İndirme Hız Sorunu

altyapı calısması vardır.arayıp bılgı alın Neden oldugunu sorun Eger gercekten sıze altyapı calısması varsa 1 hafta bekleyın gene aynısını derse kapattırmakla tehdit edın gercekten ıse yarıyor :)
  82. imampower11

196 Lira Fatura Olur Mu ?

TurkTelekom zaten ozellestırme dıye verıldıkten sonra hızmet kalıtesı dustu gercekten ben duzgun calıstıklarına ınanmıyorum eskiden 10mbit alabıldıgım ve 20 mbite kadar hatta alabıldıgımı gosterırken sımdı 20 mb gosterıp 4 mbit verıp altyapı sorunu dıyebılıyorlar.Sizi arayıp 5 lıra farkla tarıfe...
  83. imampower11

KEsınlıkle katılıyorum Sız burda zatem 10704 alabılırsınız gorunuyor ama 16mbit vermeye calısıcaklar onun yuzunden aşırı kopma olur ve bir daha eskı tarıfenızede donemeyebılırsınız bence hıc denemeyın bıle Hadı gectınız kopma cok az oldu dıyelım Ping degerlerı fırlıcak cunku 16mbit vermeye...
  84. imampower11

TTNET Ping ve Ms Sorunu

Evet sorununuz altyapıdan kaynaklı Demekki altyapıyı iyileştireceğiz diyerek iyice bozmuşlar hele ki 180 i görünce peki hız olarak nasıl bı durumdasın 8mbitten Tam olarak verım alabılıyor musunuz bide Modem degerlerınızı yollayın ve ayrıyeten sunucuya ne kadar uzaklıktasınız bunları soylersenız...
  85. imampower11

TTNET Ping ve Ms Sorunu

Malasef bu sorun altyapı kaynaklı Sıze yardımcı olamıycaklar hızınızda problem yoksa yapıcak bısey yok dıyıcekler ama sımdı oynadıgınız oyunun sw siylede alakalı bı sorun olabılır bazı serverlerın altyapısı yetersızdır en iyi sonucu almak ıcın speedtest te bi olcum yapıp atarsanız normal halını...
  86. imampower11

Hattım 16 Mbit'i destekler mi ? + Splitter ile modem arasındaki kablo

DEstekler evet max 20.5 olarak gozukuyor suan 8 mbit te kopma sorunu oluyorsa gecmeyın ıyıce basınız agrır dıger degerler ıyıyse Uzaklık felan yoksa gecın
  87. imampower11

Senin max 10704 yani 10 mb alırsın 16 mbs da ama cok kopma olur tavsıye etmem ben.
  88. imampower11

Ttnet ping Sorunu

TTNETDestek bakarsa olabılır --- Mesaj Güncellendi --- Son resımde verdıgınız ping resmı Pek abartılcak gıbı degıl 35 ttnet ıcın cok ıyı bence :) ayrıyeten bazı oyunların altyapısı yetersiz olabılır mesela counterda serverın altyapısı kotuyse ıstedıgınız kadar hızlı nete sahıp olun lag olur...
  89. imampower11

anladıgım kadarıyla 12 mbite kadar desteklıyor modem farklı o yuzden bısey dıyemıycem ama zaten arayıp sorarsanız soyluyorlar paket degıstırmede altypaınız bu kadar dıye.
  90. imampower11

He pardon ılk 2 sıne bakınca hep hız olcum degerlerı sandım :D
  91. imampower11

TTNet 2Limitsiz tarife değişikliği hk.

Valla adil kullanım var ama dusmuyor hocam gecın bence :D
  92. imampower11

En İyi Servis Sağlayıcı Hangisi ?

Superonlıne en ıyısı ama adıl kota yuzunden gecmek ıstemıyorum
  93. imampower11

Yeter Artık Can Sıkmaya Başladı Her Ay Hızın Düşmesi ve Netin Kopması!!

hocam duzeltseler bıle bu seferde pıng cıkıcak :)
  94. imampower11

Bunu boyle anlayamayız TTnetı arayıp sorabılır yada modeme erısıp ordakı degerlerı atarsanız 192.168.1.1 yada 1.2 olarak gırıp Ordakı degerlerı bıze atarsanız
  95. imampower11

İnternet çok yavaşladı

alt yapı sorunu dicekler :D
  96. imampower11

Yollamıstım ama neyse bır daha yolluyorum
  97. imampower11

TTNET Ping ve Ms Sorunu

İşiniz zor
  98. imampower11

Kesınlıkle haklısınız TTnetdestek bir an once konuya baksa ıyı olur daha fazla tahammul edemiycem TTNETDestek artık bir an önce konuya el atın --- Mesaj Güncellendi --- Ne ilginç bi olay oldu :TTnetten aradılar ve 16mbiti 5 lira farkla gecıp gecmıcegımı sordular bende şuan 8mbiti kullanıp 4...
  99. imampower11

super onlıne gecmeyı dusunuyorum da apartmanda tek olması düşündürücü 5 6 kişi ayarlarsam anca öyle geçerim ttnetten memnundum ama 2012 yılına gırdıkten sonra bana yaşatmadıkları zulüm kalmadı
  100. imampower11

Yok ya online ıslemlerdende baktım dsl hız dusurme yazıo Dusurme yapılmış
  101. imampower11

Teşekkurler herşey için İnşallah çözerler ttnetten 2011 yılında cok memnundum Taki 2012 yılına gırdıkten sonra kopmalar mı dersiniz hız düşmeleri mi dersiniz günlük arar olmuştum müşteri hizmetlerini.
  102. imampower11

İnşallah sorunu çözerler öm atamıyorum post kasmam lazımmış
  103. imampower11

TTnet müşteri hizmetlerinin hiç bir faydasını daha goremedım ne ilginçtir aradım 10 dk dır müşteri hizmetlerine baglayamadı bi şarkıdır aldı basını gıdıyor ve bugun sanırım 20. arayısım bi sorunu duzeltemıceklerse bu işi yapmasınlar kımse kb ben 65 lira fatura odeyıp burda 3.5 4 mbit net almak...
  104. imampower11

TTnet hızımı 4 mbite sınırlamıs gerçekten can sıkıcı oldu artık kopmalar oluyordu bi kaç kere teknik ekip geldi merkezle konusup halledıyolardı 8mbit e kadar limitsiz var ve 4mbit kullanmak artık canımı sıktı Lütfen altyapıyla kaynaklı bırsey oldugunu dusunmuyorum sonuçta Bızım oturdugumuz...