Arama sonuçlarınız

1. E

Toshıba satellite 9 ay kapalı kalsa ne olur?

Yaklaşık 8-9 aylık bi şehir dışına çıkacağım ama laptopu götürmem imkansız.Ben bu laptopu evde bırakacağım fakat tamamen 9 ay boyunca kapalı kalacak bi sorun oluşur mu ? ve pili dolu mu bırakmalıyım boş mu lütfen yardımcı olur musunuz
  2. E

8 Aralik ehliyet sinavi

giren var mi arkadaslar cevaplari paylasalim ?
  3. E

Vodafone kota sorunu herkesi ilgilendiriyor olabilir.

6 gb süper internet abonesiyim hani şu vodem bedava kampanyası ve buna ek olarak cep telefonumda sınırsız cepnet kullanıyorum.Gelelim asıl konumuza sürekli olarak vodafone mobil broadband kullanıyorum dün ilgimi çekti bi kontrol yapayım dedim. 4 tane birbirinde farklı olmak üzere siteye...
  4. E

Toshıba satellite l855 i5

devamını buraya yazayım başlık uzun olmasın 2.60 ghz atı radeon HD 7670M 400 mhz 8 gb ram 2 gb ekran 4 cpu 1 tb hdd bluray dvd okuyucu .. Evet arkadaşlar bu bilgisayar hakkında görüşlerinizi alabilir miyim acaba ?
  5. E

Bilgisayarim kendinde değil hdd-anakart

Merhaba yaklaşık 7 yıldır kullandigim bilgisayarım açılmıyor açılsada biosta kalıyor format attım masaüstü geldi fakat hemen dondu hdd kafa atıyor o da kendi aleminde bazen açmaya çalıştığımda ekran gelmiyor klavye devre dışı kalıyor neden böyle oluyor ??? Acaba diyorum yeni laptop almıştım...
  6. E

Pttcell veya cepnet

İyi günler sdn forum ben şuan aylık cepnet250 mb kullanıyorum dün pttcelli gördüm 14 lük tarife gerçekten çok uygun Pttcell : 200 dk hy + 250 sms hy + sınırsız 250 mb internet 250 mb dan sonra ki hız 128 kbps fiyat : 14 tl Cepnet250 : sınırsız 250 mb internet 250 mb dan sonra ki hız 96...
  7. E

Telefonu modem olarak kullanma xp

samsung galaxymini2 telefonumu usb kablosu ile pc ye baglamak istiyorum ama bi turlu olmuyo bi yardimci olurmusunuz.
  8. E

Galaxy mini2

1 ocakta samsung galaxy mini2 model bi telefon aldim sifir fakat dikkat ediyorumda geceleri ayni saatte batarya daha %20 iken telefon kapaniyor ve bu olay rutin olarak gerceklesiyor acaba uygulamalardan mi programlanmis ilk defa android kullaniyorum.simdiden tesekkurler
  9. E

Hdd ısısı

Hd tune ile zaman zaman hdd'nin ısısını kontrol ediyorum.45 C altına inmiyor 50 C tehlike diye duydum.Isı artıyor 50 C ulaşıyor bilgisayarı kapatıyorum 1 saat sonra açıyorum ısı 32 C düşmüş 30 dk kadar takılıyorum bilgisayarda ısı birden 45 C olmuş.Vantilatör koyuyorum 32 C ye kadar düşüyor ama...
  10. E

Spin up time

Bu ne sorunu olabilir acaba diğer testlerde sorun çıkmadı ama buna anlam veremedim ?
  11. E

Vodafone Cepnet ile Bilgisayardan Bağlantı

Bilindiği üzere vodafone tekrardan cepnet paketini kullanıcılarına sundu.Bende hazır bu fırsat eski hattımda kırılmışken vodafone a geçsem diye düşünüyorum.Bu taahhütsüz vınn modemler yada vodemler e hattı takınca bilgisayardan hem internete girilebiliyormuş hemde bilgisayar üzerinden sms...
  12. E

Açık hattım kırıldı

Avea açık hattım kırıldı ne yaptıysam telefonda açamadım yani elimle yamulttum falan :D ama fayda etmedi şimdi ben numaramı başka bi hatta taşıyabilirmiyim dediğim gibi hat açık hat böyle bi şey olması mümkün mü ? Bir de hangi operatörü önerirsiniz sms + konuşma + net paketleri ucuz olanından.
  13. E

Shutdown komutu

iyi geceler arkadaşlar bu soru hakkında konu açmayıp birisine sormak istedim ama kimin hangi konuda bilgili olduğunu bilemiyorum sorun şu; ben önceden Shutdown komutu ile bi kaç kez bilgisayarı kapatmıştım o gündür bilgisayarı kapat a tıkladığımda kapanmıyor bunu nasıl düzeltebiliriz ?
  14. E

Bir Ben Eksiktim

Merhaba arkadaşlar belki yaş ortalamasının altında kalıyorum ama yinede buradayım.Aslında benim bu forumla tanışmam 2010 yılında gerçekleşti o zaman açtığım hesabı unuttum yeniden bi hesap aldım ve tam gaz devam :tt2: . Hiç bir yerde bu samimiyeti bulamadım ama burası gerçekten iyi en azından...
  15. E

CPU ısısı

Aida64 ile CPU ısısı şuan 55 derece bu ısıyı nasıl düşürebilirim ? Bilgisayar çalışırken yani normal olarak fanda devrede olacak arkaplandaki tüm programları kapatsam bilgisayarı kendi haline bıraksam bi süre sonra ısı düşer mi acaba ?
  16. E

İntihar Sebebi

Ya arkadaşlar ben forumla ilk 2010 yılında tanıştım o zamanlar mozilla kullanıyordum ve gayette hızlıydı çok rahat seri bi şekilde geziniyorum fakat şu sıralar chrome ile giriyorum sadece bu foruma mahsus olaraktan çok yavaş.Sanki karlı havada karşıdan sert bi rüzgar geliyormuş gibi çok yavaş...
  17. E

Uçan kedi

http://inciswf.com/5289incik6377366.swf kusura bakmayın ama gif yapamadım link verdim :D :D
  18. E

BattleField 2

Ne zaman bu oyunu oynamak istesem bilgisayar kendini resetliyor bunun nedeni ne olabilir ?