Arama sonuçlarınız

1. Y

Böyle 'deli Kürt'e can kurban!

Yer Bitlis... Tarih 2 Aralık... DTP, "doğuda gerilim" yaratan mitinglerinden birini düzenliyor. O sırada elindeki Türk bayrağı ile alana bir genç dalıyor... "Kahrolsun PKK" diye bağırıyor. Bağırması ile birlikte DTP'lilerin üzerine saldırması bir oluyor. Linç girişiminden güç bela kurtuluyor...
  2. Y

Opera 9.5 indirilmeye sunuldu.

Opera 9.5 son sürümü indirmeye sunuldu Opera 9.5 son sürümü nihayet çıktı. Alternatif web tarayıcısı arayanlar mutlaka göz atmalı! Bir süredir merakla beklenen Opera web tarayıcısının 9.5...
  3. Y

İlginç bir download.

RapidShare'den dosya indirirken ilk indirmelerimde bağlantı kesiliyordu. İkinci denememde hatasız indirebiliyordum. 1. hatalı, 2. hatasız, 1.hatalı, 2.hatasız ... diye zor da olsa indirme yapabiliyorum. Daha önce %45, %86, %1 ... gibi indirmeden sonra bağlantının kesildiğini gördüm ama...
  4. Y

XP ve Vista'yı birlikte kullanma?

Vista yüklü bilgisayarıma Xp'yi tekrar kurdum. Şimdi ikinci sabit diskime Vista'yı kurup, makine ilk açıldığında hangi işletim sistemi açılacağını sormasını istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim, karşıma çıkacak sorunlar nelerdir? Deneyimli arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.
  5. Y

Erkeklerin Kadınlardan Ricası

*8 hafta süren baş ağrıları baş ağrısı olamaz, bir doktora gidin. *Alışveriş yapmak zevkli değildir ve asla da olmayacaktır. *'Beni seviyor musun?' diye sormayın. Emin olun ki sevmesek yanınızda bir saniye bile durmayız... *Bizden sizinle aynı üzüntüyü çekmemizi beklemeyin, o sizin...