Arama sonuçlarınız

1. mehmetortac

Medium Content Sans Font ve Medium.com Benzeri Tema Arıyorum

Merhaba, Medium.com tasarımını ve font ailesini çok beğeniyorum. Medium.com üzerinden blog yazıp kendi domain adresini yönlendirmek bir çözüm ama ben böyle olsun istemiyorum. Kendi domain adresime SEO yatırımı yapacağım. Medium.com'a benzer bir tema önerebilir misiniz? WP Bakery ya da...
  2. mehmetortac

Font Face Ayarlarının Yapılması

Merhaba, Kendi blog sayfamda Jnews tema kullanıyorum. Bu tema içerisinde ana CSS dosyası Style CSS değil. Birçok stil dosyası var. Amacım Font Face ayarlarını yapmak. Montserrat font kullanıyorum. GT Metrix sonuçlarında şu uyarıyı alıyorum; Pagespeed Insight ile aldığım hata da şu şekilde...
  3. mehmetortac

Google Tags Kodu Çalışmıyor

Resmen kafayı yemek üzereyim. Wordpress sitemde cache eklentilerini tek tek denedim. Bir türlü hızlanmayan sayfayı zar zor da olsa hızlandırdım. Ama bu sefer de Google Tags kodları çalışmıyor. Google Analytics hiç trafik analizi yapmıyor. Cache eklentileri kaynaklı mıdır bilmiyorum ama ne...
  4. mehmetortac

Apple Mail Font Ayarları ve İmza Sıfırlanıyor

Merhaba, Geçtiğimiz haft Apple Mail içerisinde iCloud mail çalışmadığı için Mac OS X'te iCloud ayarlarını kapatıp yeniden açtım. Fakat bu süreçten sonra Apple Mail içerisinde ilginç bir takım hata yaşamaya başladım. Eğer Mac ve Apple Mail sürekli açık durursa problem yok. Bunlardan bir...
  5. mehmetortac

Macbook Air Su Döküldü

Selamlar, 2 ay kadar önce yeni nesil Macbook Air 11" bilgisayarıma yarım bardak su döküldü. Su dökülür dökülmez cihaz hemen kapandı. Hızlıca cihazı ters çevirdim ve öylece 1 gün boyunca beklettim. İlk gün cihaz bazı zamanlarda açıldı, bazı zamanlarda açılmadı. Hemen akabinde garantisi...