Arama sonuçlarınız

1. O

Monitör Tavsiyesi

wide screen olarak bunları alabilirsin; BENQ 19" FP93VW GENİŞ EKRAN 5MS DVI LCD MONITOR 329 ytl ACER 1916WS GENİŞ EKRAN 19'' LCD MONITOR 300 ytl INCA IL-819A 19" GENİŞ EKRAN LCD MONİTÖR 316 ytl NEOVO K-A19 19" 3MS WIDESCREEN LCD MONİTÖR SİYAH 316 ytl SAMSUNG 19&quot...
  2. O

Core 2 Quad mı yoksa Core 2 Duo mu?

q6600 de iki tane işlemci kodu var bunlardan ilk çıkanı yani "SL9UM sSpec numaralı ve B3 stepping'e" sahip olanı o/c ye pek elverişli değil, sonradan çıkanı yani SLACR sSpec numaralı ve GO stepping'e sahip olanıdır. bildiğim kadarıyla B3 le 2.8 ghz ye falan yapanlar var ama...
  3. O

Monitör Tavsiyesi

nokta aralığı aynı çözünürlüğe sahip bütün monitörlerde aynıdır yani markaya göre değişmez. ayrıca samsungun monitörleride iyidir bende bi ara 226 bw kullandım ama hdmi çıkışı yok malesef
  4. O

bu işlemciyi ben sıvı soğutmayla günlük 3.6 ghz de kullanıyorum ve 3.8 i gördüm, eğer sende biraz zorlarsan farkı görürsün. yanlız işlemcinin kodunu öğrenmeden oc yapmaya kalkma!!
  5. O

Toshiba Satellite A100-906 Notebook Tavsiyesi

bende toshibanın farklı bi modelini kullanıyorum ve gayet memnunum ama şu sıralar bazı bilgisayar satıcılarında büyük indirimler oluyo ve çok iyi modelleri çok uygun fiyatlara alabiliyorsun, bence onları bi takip et eğer uygun bişey düşüremezsen bu alet iyidir.
  6. O

biraz öncede dediğim gibi şurda bir ay sonra yeni işlemciler geliyo biraz daha sıkın dişinizi. ayrıca bu E6750 2.66 GHz, 64 Bit, 4 MB L2 Cache, 1333FSB, 65 Nm özelliklerine sahip ve 205$+kdv civarı fakat ocakta bunun yerini alacak olan işlemci Core 2 Duo E8400 3.0 GHz, 64 bit, 6 MB L2 Cache...
  7. O

Monitör Tavsiyesi

ekran kartında dvi çıkış var mı? eğer varsa dvi dan daha iyi görüntü alırsın ama vga ya göre biraz daha pahalı olur. bunun yanında kontrast ve tepki süreside önemli. kaç inç monitör istiyorsun ayrıca bu 150-300 arası dediğin ytl mi yoksa usd mi? ona göre sana bi kaç model tavsiye ediyim.
  8. O

şimdi işlemci alınacak zaman değil arkadaşlar ocakta yeni işlmeciler geliyo ve bunların arasında Q6600 ün yerini alacak olan ve aynı fiyata satılacak olan Q9450 yi tavsiye ederim. Core 2 Quad Q9450 2667 MHz 2×6144 KiB 1333 MT/s
  9. O

Hangisi ?

ddr3 anakarta ddr2 ram takamazsın ya anakartı değiştir ya da ramlari