Arama sonuçlarınız

1. A

Sony Vaio boot sorunu

bios ayarlarindan external device enable yapiyorum ve1st boot da external yapiyorum. zaten 3 secenek var diger 2si: network ve hdd boot. wintoflash ile win7 attim bellege. samsung netbooka kurdum sorunsuz yalniz bu sony e takinca usbboot olarak actigimda siyah ekran 2-3 dakika kaliyor ve sonra...
  2. A

CD-ROM ve USB olmadan format

CD-ROM yok, ve anakart da USB boot destegi de yok, nasil format atabilirim arkadaslar bi fikri olan var mi ?:confused1:
  3. A

Neden Digital Storm ?

<object width="400" height="225"><param name="allowfullscreen" value="true" /><param name="allowscriptaccess" value="always" /><param name="movie"...
  4. A

2010 BMW 5 Series

Four-wheel ABS (w/ Brake Assist) Front-engine, RWD 6 Speed Manual 4.8L V8 300 kW/407 hp from 5, 500&#8211;6,400 rpm 600 Nm/442 lb-ft from 1,750&#8211;4,500 rpm Base Price : $70,000
  5. A

İdare Et (+18)

Chimera Not : Konu içeriği silinmiştir.
  6. A

Asus'dan yılın ürünü...

İnternette dolanırken rastladım... Asus tekstil işinede girmiş sanırsam :whistling: Resim Tahtakale'den :)
  7. A

Mercedes-Benz E-Class 2010

Front Engine, RWD (AWD Available in Nov.) 7 Speed Automatic AMG-sourced V8 6.3 liters / 525 bhp Base Price: Not yet released.
  8. A

Nissan GT-R Spec V

Front Engine, AWD GR6 dual-clutch transmission VR38DETT V6 DOHC Twin-turbo 3799cc 480 bhp @ 6400 rpm Bridgestone Potenza RE070R Runflat Tires Base Price: $170,000
  9. A

Cadillac SRX 2010

Turbocharged Saab-Sourced V6 2.8 liters / 300 bhp @ 5300 rpm AF40 Aisin Warner 6-speed transverse, automatic Optional 20 inch aluminum wheels
  10. A

Ford Shelby GT500 2010

19 inch special to GT500 Wheels Front Engine, RWD 6 Speed Manual, Dual 250mm clutch Supercharged and Intercooled V8 540 bhp at 6200 rpm
  11. A

Bmw Z4 '09

Front Engine, RWD 6 Speed Manual or 7 Speed DSG Twin-Turbocharged Inline 6 Cylinder 300 bhp @ 5800 rpm (3.0lt.) 0-60mph : 5.1 sec w/ 6 speed manual, 5.0 w/ DSG Top Speed : 155 mph (electronically limited)
  12. A

Solaryum :D

http://www.youtube.com/watch?v=fvvTeXUJ1ZY&feature=related
  13. A

Audi S5 Cabriolet 2010

14. A

Vodafone

Demin google da avea die arama yaptırdım... Karşıma bu çıktı Vodafone'a Geçin... :D Nasıl yapmışlar böyle bişeyi acaba ? avea yazdık vodafone çekti aradan, ilginç :)
  15. A

Ford Mustang GT 2010

16. A

AC Schnitzer BMW X6 Falcon 2009

Front Engine, AWD 6 Speed Automatic BMW Electronically Controlled LSD 310 bhp (3500cc)
  17. A

Ferrari Scuderia Spider 16M 2010

Six-speed plus Reverse F1 gearbox, Dry Dual Clutch Naturally Aspirated Mid-Rear 90° V8 4308 cc / 510 bhp (375.4 kW) @ 8500 rpm 0-100km/s (3.7 seconds) Top Speed (315 km/h) :donatello:
  18. A

Ford F-150 SVT Raptor 2010

http://www.rsportscars.com/ford/2010-ford-f150-svt-raptor/
  19. A

HP 530 Drivers

Arkadaşlar elinde HP530 serisi için driver bulunan varmı?(VGA & Modem) HP ftp linklerde sorun var çalışmıyor acil yüklemem lazım.:wacko:
  20. A

Murphy Kanunları

Murphy Kanunları (ing.Murphy's Law) Amerikalı mühendis Edward A. Murphy, jr. tarafından, başarısızlıklar ve hata kaynaklarının karmaşık sistemlerde incelenmesi üzerine ortaya konan özdeyişlerdir. Murphy Kanunları'nın temeli şu söze dayanır: "Eğer bir işi halletmek için birden fazla olasılık...
  21. A

CeBIT Bilişim Eurasia

CeBIT Bilişim Eurasia İstanbul, Türkiye İş Sizi Bekliyor! Bilgi ve iletişim teknolojileri alanında dünyanın yedinci, Avrasya'nın ise en büyük fuarı olarak İstanbul'u Avrasya'nın 1 numaralı dijital iş platformu haline getiren CeBIT Bilişim...
  22. A

2009 Mitsubishi Racing Lancer

Ricardo 5 speed SMG Front-Engine, AWD 2997 cc DOHC V6 Turbodiesel 260 hp 497 lb-ft. (650 Nm)
  23. A

Öğrenci Sitesi!

www.ogrenci.gen.tr Amacımız sadece öğrencilerden oluşan bir site yapmaktı. Tartışma,eğlence,kültür sanat hepsi iç içe oldu. Ortamda öğrencilerden oluşunca ortaya çok güzel işler çıktı. sitemiz yeni acıldı ancak önceden yaptıgımız öğrenci siteleri kısa sürede başarıya ulaştıgından aynı...
  24. A

Parayla Saadet Olur Mu?

Parayla Saadet Olur Mu?:stuart:
  25. A

Site Engelleme

Arkadaşlar Firefox'da ve İE da belirttiğim sitelere girilmesini nasıl engelleyebilirim?:helpsmilie: Bi kaç eklenti indirdim (FoxFilters vs.) ama olmadı. Bildiğiniz bi yöntem varsa yardımcı olursanız çok sevinirim...
  26. A

2009 Ford Mustang GT

27. A

Masaüstü

28. A

Masaüstü

Nasıl düzeltebilirim bunu iconları altı gri oldu uyuz bi durum:wassat:
  29. A

Balcılar Kurbanları

Konya&#8217;nın Taşkent ilçesi Balcılar beldesindeki öğrenci yurdunda meydana gelen elîm hadise hepimizi yürekten yaraladı ve çok üzdü. Hiçbir hadisenin boş ve manasız olmadığı düşünülürse, bu musibetin sadece öğrencilerin ailelerine değil de bütün milletimize verdiği mesajlardan bahsedilebilir...
  30. A

1440x900 px

benim 19" geniş ekran LCD var bunun çözünürlüğ 1440*900 ekran kartını taktım driverları yükledim ama 1440*900 çözünürlüğe getirilmiyor bir sürü çözünürlük var ama 1440*900 yok bana yardım edebilirmisiniz ?
  31. A

Milli Takım'da büyük ŞOK !

NİHAT ALMANYA MAÇINDA YOK Milliler&#039;de şok üstüne şok. Kart cezalılarından sonra sakatlıklar belimizi büktü. Nihat Kahveci haberi moral bozdu. Hırvatistan maçında sakatlanarak oyundan çıkan Nihat Kahveci, Almanya maçında forma giyemeyecek. Milli yıldızın turnuvayı kapatabileceği...
  32. A

Dünya bu caniyi konuşuyor

ABD&#039;nin Teksas eyaletinde diş çıkaran oğluna kokainli parmağını emdirerek ölümüne neden olan baba, ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme jürisinin, 26 yaşındaki Dennis Ray Driver&#039;ı, 8 aylık oğlu Dennis Jr.&#039;ı öldürmekten suçlu bulduğu ve ömür boyu hapsin yanı sıra sanığa...
  33. A

Vodafone +16

:} :} bobiler.örg
  34. A

Sigara

İlk ben cevap veriyim, evet ama bırakmaya çalışıyorum... ;(
  35. A

Nurgül Yeşilçay +18

NUR GÜL YEŞİL ÇAY Buda SAZAN :D :D
  36. A

Ak Parti Kapatılıyor - İddianame Metni

Detaylar... http://fotogaleri.samanyoluhaber.com/galeri/1056
  37. A

Windows 7 Multi-Touch

&lt;a href=&quot;http://video.msn.com/video.aspx?vid=8700c7ff-546f-4e1d-85f7-65659dd1f14f&quot; target=&quot;_new&quot; title=&quot;Multi-Touch in Windows 7&quot;&gt;&lt;img src=&quot;http://img2.catalog.video.msn.com/Image.aspx?uuid=8700c7ff-546f-4e1d-85f7-65659dd1f14f&amp;w=112&amp;h=84&quot...
  38. A

Tata resmen Jaguar ve Land Rover'ın sahibi oldu

Aylardır süren dedikodular nihayet imzayla sonuçlandı. Hintli çelik ve Otomotiv üreticisi Tata, 2.3 milyar dolar ödeyerek Ford grubu bünyesindeji Jaguar ve Land Rover markalarının yeni sahibi oldu. HİNTLİ otomotiv üreticisi Tata Motors, İngiltere&#8217;nin en prestijli markalarından olan Jaguar...
  39. A

Bilgisayar Açılırken İşletim Sistemi Seçme Ekranı Çıkmıyor !

Bilgisayarınmın HDD sini 2 ye böldürüp 2 ayrı işletim sistemi kurdurmuştum. Pc yi açarken seçiyodum (oturum 1 - oturum 2 olarak.) Ama şimdi oturum 1 e format attım bilgisayarı açarken seçenek yok direk oturum 1 açılıyo o seçim ekranını nası getirebilirim. Diğer oturum 2 nin dosyaları hala duruyor.
  40. A

Apple iPod Touch 8 GB

Arkadaşlar şuanda MediaMarkt&#039;de 499 YTL ye satılıyor (8 GB) bana çok iyi geldi fiyatı sizce nası, alınabilecek bir cihaz mı? İnternetten araştırdığım kadarıyla eksileriyle aşağalanıyo şu anda :* Kullanan varmı aranızda? Varsa görüşlerini bildirebilir mi?
  41. A

WINXP SP2 CD Hazırlamak

Arkadaşlar yardımcı olurmusunuz winxp-sp2-tr boot cd hazırlamam gerekiyo bilgisi olan varmı???
  42. A

SDN Anasafya Sorunu

Arkadaşlar bi süredir bu sorunla karşılaşıyorum yardımcı olabilirmisiniz? Çok sinir bozucu bi durum ya &gt;X&lt; Ayrıntılı bilgi verebilirim anlaşılmadıysa &gt;&gt;