Arama sonuçlarınız

1. malatya

Asus RT-N53 2.4/5GHz Wireless-N600 Access Point/Router

ürün hiç kullanılmamıştır jelatini açtım sadece baktım hiçbirşeyini kullanmadım.teknobiyotik faturalıdır.benim işime yaramadığı için satmaktayım.adsl fiber modemlerle takas edebilirim..15 gündür evde duruyor öylece...
  2. malatya

Satilik arizali notebook acer aspire 5740 g

Marka : Acer İşlemci Tipi : Intel Core i3 Mobile Processor İşlemci Hızı : 2.13 Ghz İşlemci Veri yolu hızı : 4.8 GT/s İşlemci ön belleği : 3 MB İşlemci Modeli : i3-330M Bellek Hızı : DDR3 1066 Mhz Bellek miktarı : 3 GB Ekran boyutu : 15.6 inç Ekran Tipi : WXGA (HD) Ekran çözünürlüğü : 1366 x 768...
  3. malatya

1- 2 - 4 GB DDR3 Ram 1066MHZ (Notebook Ram)

1 adet 1GB DDR3-RAM 1066MHz (Notebook RAM) 1 adet 2GB DDR3-RAM 1066MHz (Notebook RAM) 1 adet 4GB DDR3-RAM 1066MHz (Notebook RAM) ürünleri notebooktan söktüm fazladan duruyor alan arkadaşlar istanbulda avrupa yakasındayım.isteyen hangi kargo kabul ederse gönderirim. komple hepsinide...
  4. malatya

Android Telefonunuzdan MintCoins ile Para Kazanın..

Nasıl para kazanırım ? - Ücretsiz uygulama indirip, kurarak puan elde edersiniz. - Davet ederek 0,25$ kazanırsınız. (Kayıt olan kişi ilk referans kodu ile 0,10$ kazanır) - Web sitelerine kayıt olarak puan kazanın. - Anket ve Video izleyerek puan elde etmek mümkündür. Minimum Ödeme = 1 $ (100...
  5. malatya

Galaxy s2 android sürüm yükseltme sorunu

telefonu 2.3 ten 4.0.3 e yükseltince bu sorunlar oldu.cihaz başka bir telefonun imei atılmış.telefonu açarken pın kodu istemiyor ekran kilidi ayarlıyorum fakat uygulamıyor. telefon kapama ve tuş kitleme tuşuna cok kısa basınca bile telefon kapanıyor..terminal editörü program yazmışlar onlada...
  6. malatya

TRT HD ve TRT 1 HD Yeni Frekans

TRT HD Frekans Bilgileri TRT 1 HD Frekans Bilgileri
  7. malatya

Elinde Şubat 2012 Level dergisi olan varmı?

arkadaşlar araştırdım bulamadım internettede satılan yeri bir tek D&R var oda şubat sayısını gönderirmi bilmiyom.şu dergide online oyun kitapçığındaki Point Blank kodu var eğer gerekmiyorsa bana pm ile atabilirmisiniz?
  8. malatya

Hayırlı Bayramlar Herkese..

♥ Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar,milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp...
  9. malatya

Sigarayı bırakmanın sırrını açıklıyoruz.Haber 7

Bu haber hapla, kimyasal takviyelerle sigarayı bırakmayı vaat etmiyor, uzun yıllar sigara içen Haber 7'nin üç çalışanı İhsan Aydın, Osman Ateşli ve Ersin Çelik'in sigarayı nasıl bıraktığını okuyacaksınız. Sırları ise ortak. hsan AYDIN'ın haberi Haber 7’nin üç çalışanı. Hepsi...
  10. malatya

Kimler konuşursa karanlıklar aydınlanır?

Bir dönemin 'şüpheli ölümleri' yeniden tartışılıyor, konuşuluyor. Esas konuşması gerekenler sus pus. Oysa Türkiye, bir zamanlar kilit noktada duranların konuşmasını ve o karanlık dönemin sırlarının aydınlanmasını bekliyor. RAHİME SEZGİN'in haberi Bir türlü söylenen gerekçelere ikna olmayan...
  11. malatya

Açıköğretim En Kolay 2 Yıllık Bölüm Hangisi?

Arkadaşlar Açıköğretimde en kolay 2 yılda bitirebileceğimiz bir bölüm varmı acaba Halkla İlişkiler yazdım ama düşünceleriniz nelerdir? içerisinde matematik olmaması temenniyetiyle.:)
  12. malatya

Malatya Tv (vuslat Tv) Test Yayında!

Malatya ilk uydu televizyonuna kavuştu. Avrupa�da, Türk cumhuriyetlerinde ve Türkiye genelinde yaşayan Malatyalıların heyecanlı bekleyişi sona erdi. Malatya�nın uydudan yayın yapan ilk televizyonu Vtv ,42 derece doğu yörüngesinde bulunan TÜRKSAT 3A uydusunda, 15...
  13. malatya

Gençlere önemli duyuru!

Gençlere önemli duyuru! Son yıllarda Türkiye`de yaşananlara tek bir pencereden bakmak yaşananları anlamamıza değil daha da zihnimizin bulanmasına neden oluyor...
  14. malatya

Fujifilm AV100 12.2MP 2.7"LCD Dijital Fotoğraf Makinesi

Fujifilm AV100 12.2MP 2.7"LCD Dijital Fotoğraf Makinesi(HD Video Çekim)+Çanta HEDİYELİ !!! Ürün Özellikleri : Seçenek...
  15. malatya

Bu Pc Hakkında Yorumlarınız ?

arkadaşlar pc siparişi veerecem sizinde bilgilerinizi alayım parçalar birbirine uyum falan sorunu varmı bilen arkadaşlar bi bilgi versin pc güzelmi ona göre sipariş verecem.birde ekran kartı http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=4501 bu olabilir hangisi daha iyi sizce.
  16. malatya

FB ve GS'nin maçları nasıl şifresiz izlenir?

Beşiktaş-Wolsfburg, Fenerbahçe-Steua Bükreş ve Dinamo Bükreş-Galatasaray maçlarını nasıl şifresiz izleriz? sorusunun cevabı haberimizde... Tümspor'un özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılmaz Beşiktaş-Wolfsburg, Fenerbahçe-Steaua Bükreş ve Dinamo Bükreş-Galatasaray maçları hangi...
  17. malatya

İşte ligin 'en'leri!

İşte ligin 'en'leri! Eski adıyla Birinci Futbol Ligi, yeni ismiyle Süper Lig'in 51 yıllık geçmişinde şimdiye dek birçok rekorlara imza atıldı. Tarih 05 Ağustos 2009 , 11:12 Geride kalan 51 sezon baz alınarak yapılan değerlendirmede, lig tarihinde, bir sezonda ve bir maçta ortaya çıkan...
  18. malatya

En iyi takımlar açıklandı..

En iyi takımlar açıklandı.. Dünyanın en iyi futbol takımları sıralaması açıklandı! Listede önde olan Galatasaray ilk 50 sıra içinde yükseldi! Fenerbahçe ile Beşiktaş ise ufak bir gerileme yaşadı. Sivasspor, Bursaspor ve Trabzonspor ise 200'lü sıralarda yer buldu.. İşte dünyanın en iyi futbol...
  19. malatya

Para çekme olayında erkek ve kadının farkı...

ERKEK 1- Bankamatiğin önüne parket 2- Kartı sok 3- Şifreyi gir, işlemi yap 4- Parayı, kartı ve makbuzu al KADIN 1- Bankamatiğin önüne parket 2- Dikiz aynasında makyajına bak 3- Kontağı kapat 4- Kontak anahtarını çantaya at 5- Bankamatiğin önünde çantada cüzdan ara...
  20. malatya

Ne idik,ne olduk ? Böylemi olmaliydik?

http://rapidshare.com/files/216856243/NE_YDYK_NE_OLDUK.pps Arkadaşlar Linkte Sadece Power Pointle Yapılmış Resimli ve Fon Mzigi Eşlinde Yazılı Şeyler Var..Günümüz Türkiyesiyle Osmanlı Devleti Arasındaki Farklılıkları Gösteren Bir Çalışmadır..Hazırlayan Arkadaşın Ellerine Saglık..İndirip...
  21. malatya

Galatasaray rakiplerine fark attı!

Avrupa'nın gediklisi Cimbom, Türk futboluna müthiş bir katkı yaptı. Avrupa'da yoluna devam eden tek Türk takımı konumundaki Galatasaray, UEFA Kupası'nda bir üst tur için büyük avantaj yakaladı. Fransa'da Bordeaux ile 0-0 berabere kalan Aslan, bu sonuçla ülke puanına olan katkısını da...
  22. malatya

G.Saray Fener'i solladı!

G.Saray Fener'i solladı! Barcelona'nın gösterdiği müthiş performansla 'Dünyanın en iyi takımı hangisi?' tartışmaları tekrar gündeme geldi. Ara transferin sona ermesiyle birlikte 'Dünyanın en pahalı kadroları'nın listesi şekillenirken, en pahalı kadrosuna sahip futbol takımları listesinde...
  23. malatya

G.Saray'ı şikayet kampanyası!

G.Saray'ı şikayet kampanyası! Türk futbolunda yeni bir konu alevleniyor.. Geçtiğimiz salı günü oynanan Galatasaray-Sivasspor maçının son anlarında Balili'ye yapılan tezahürat, Beşiktaş taraftarının gündeminde! Forumlarda tartışılan olayla, G.Saray'ın UEFA'ya şikayet edilmesi için kampanya...
  24. malatya

Erdoğan'a online destek

Erdoğan'a online destek Davos zirvesini terkeden Başbakan Erdoğan adına internet sitesi açıldı, http://www.davosfatihi.com 30.01.2009 09:41 Davos zirvesinde düzenlenen Gazze oturumunda İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres ile tartışan ve kendisine az süre tanıması üzerine moderatöre...
  25. malatya

16 yaşındaki Arsenal'li süper Türk!

AZ Alkmaar'da Arsenal'e transfer olan 16 yaşındaki futbolcu Oğuzhan Özyakup Southampton maçında yine harikalar yarattı. Nisan 2008 tarihinde Hollanda'nın AZ Almaar Kulübü'nün alt yapısından İngiltere'nin ünlü kulüplerinden Arsenal'a transfer olan 16 yaşındaki Oğuzhan Özyakup, İngiltere'de...
  26. malatya

Allah (C.C) Rızası

Vakti zamanında odunculukla geçinen, çalışkan, dürüst, dindar bir adam vardı. O zamanda yaşayan bazı insanlar, yakın bir çevrede bulunan ve nadir yetişen bir ağaca kutsallık izafe etmişlerdi. Adaklarını, dileklerini o ağaç aracılığıyla yapıyorlardı. Bu oduncu anılan ağacı şirk (Allah’a...
  27. malatya

Besmelenin Fazileti

Saliha bir kadının, münafık ve cahil bir kocası vardı. Bu kadın ” Bismillahirrahmanirrahim ” diye besmele çekmeden, hiçbir işine başlamazdı. Kocası,onun bu haline kızar, kadıncağıza yapmadığı eziyeti bırakmazdı. O saliha kadın ise, kocasının eza ve cefalarına sabreder ve onun doğru...
  28. malatya

Ermenilerde özür dileyenlerden utanıyorum..

memlekette böyle karaktersizlerde oldugunu duyduktan ve gördükten sonra böyle türklerden utanıyom harbiden..yazık utanc verici bir durum buna hackerlerin el atmasının gerekliligine deginmek istiyorum..görelim özür diyen aydınlar nasıl oluyomuş..