Arama sonuçlarınız

1. E

WD Elements 1TB Fat32 biçimlendiremiyorum[YARDIM]?

Elimde WD Elements 1tb çıkarılabilir harddisk var.Hdd yi ps3 e takabilmek için fat32 olarak biçimlendirmek istiyorum fakat biçimlendirme menüsünde exFAT ve NTFS var fat32 yok.Evde bir masaüstü birde dizüstü bilgisayar var ikisindede aynı sorunla karşılaştım.Bendeki üründemi sorun var yoksa...
  2. E

Bu forumdan birinin Facebook profilini buldum.

Buyrun bakın o kişi zaten kendini biliyor yani bakınca öğrenir: http://www.facebook.com/profile.php?=743264506
  3. E

Süper Fıkra okuyun :D :D

85 yaşında bir adam doğumhanenin kapısında beklemektedir. Doğumhaneden çıkan doktor şöyle bir bakındıktan sonra yaşlı adama sorar: D-'içerde doğum yapan bayan yakınınız mı?' A-'Evet, eşim.' D-'Ama bayan 25 yaşlarında...' A-'Tamam işte, eşim o. Niye şaşırdınız...
  4. E

GTA 4 bilgini ölç [QUIZ]

Tıkla ve Gta4 bilgini ölç QUIZ'in %100'ü benim tarafımdan hazırlanmıştır
  5. E

"Dinci" ile "Dindar" arasındaki 7 fark!

Hüseyin Üzmez"in �savunma� açıklaması üzerine yazdığım yazı genelde �dindar� kişileri ve bazen de �dincileri� rahatsız etmiş olmalı. Hüseyin Üzmez"in adının başına eklediğim �dinci� sıfatının, gerçekten inanan, inancını Allah ile kendisi...
  6. E

Devrim olursa neler olur girinde öğrenin!

1. Özel okullara kilit = çünkü eğitim ve öğretim ticarethane değildir 2. Dersanelere kilit = üstteki sebeple aynı fakiri zengini aynı şartlar altında okuyacak biz para aramıyoruz biz beyin arıyoruz. özel mülkiyet diye bişe olmayacak bütün tarlalar bahçeler devletin olacak ve herkes yani...
  7. E

CHP damgalı oylar boş arazide çıktı

CHP damgalı oylar boş arazide çıktı Kadıköy'de, 22 Temmuz 2007 genel seçimlerinde kullanılmış oy pusulaları bulundu. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, oy pusulalarının bulunduğu Yeni Sahra'daki arsada basın mensuplarına yaptığı...
  8. E

Yeni Moda

9. E

Evimizin yanındaki balıkçı. :D

Balıkçının kullandığı slogana bakın. :D
  10. E

Madonna'nın kalça arşivi

Binlerce resim var valla direk linki veriyorum o yüzden: http://good-times.webshots.com/album/560729274XGcdVi İyi bakmalar :D
  11. E

Dünyayı Sarsan 50 Gerçek!!

“Yokoluş”a doğru hızla sürükleniyoruz. Kendi hayatımız için fır dönerken, bir de dünyanın nasıl döndüğüne bakalım… BBC Programcısı Jessica Williams, dünyanın röntgenini çekmiş. Tespitlerini ise “Dünyada Değişmesi Gereken 50 Gerçek” adını verdiği bir kitapta...
  12. E

Playstation9 Böyle olacak!

Playstation'ın geleceği işte böyle: http://www.youtube.com/watch?v=0MJ6fa317K8
  13. E

Shiftdelete Hacklenirse :D

Nasıl olur kim hackler? Nerdeler, Linç edelim hemen.. Sakin olun sakin olun yok öyle birşey..Server hatası... üüllleeeynnnn delirtmeyin adamı Shiftdelete'i istiyoruz hackerler nerde Laaaaannnn!! Askere gittik diye Shiftdelete'i sahipsiz mi sandınız laaann, Yürüyün arkadaşlar...!!! ühühühh...
  14. E

Paris hilton'u soyun.

Oyun basit her gri kareden toplayınca Paris hilton bir seviye daha soyunacak yanlız mavi toplara değmemeniz gerekiyor. http://www.roketoyun.com/oyna/korku/paris_hilton_show_oyunu.html Not:Oynarken sesi sonuna kadar açmayı unutmayın.
  15. E

vBulletin kötü olmuş

Ya smf iyiydi niye vBulletin yaptınızki.
  16. E

Türkler Windowsu nasıl kullanır ?

Evet arkadaşlar Türkler windowsu nasıl kullanır merak ediyor musunuz önsöz
  17. E

Crysis Konsollara Mı Geliyor?

Söylentiye göre Crytek, Crysis’i PS3 ve 360 için geliştiriyor ve bununla birlikte önümüzdeki günlerde çıkarılacak olan Crysis Warhead’ı da Crysis’le beraber paket halinde konsollara sunmayı hedefliyor. Ayrıca, Crytek ekibi özellikle PS3′ün Cell işlemcisine daha fazla...
  18. E

Copacabana bendim

Geçen gün Copacabana diye bir fake açmıştım banlanınca.Ama oda banlanmıştı.
  19. E

Playstation'ı yasaklayan annesi için kiralık katil tuttu

ABD'de 16 yaşında bir çocuğun Playstation oynamasına izin vermeyen annesini öldürmek üzere kiralık katil tutarken yakalandığı ortaya çıktı. Maryland eyaletindeki Lexington Park şehrinde, haziran ayında yaşanan olayda, Cory Ryder adlı bir çocuk, birçok arkadaşı gibi saatlerce oyun oynadığı için...
  20. E

Admin olcam leyn!

Moderatör yapmadiniz bari admin yapin leyn!
  21. E

Moderatör olcam leyn!

Beni moderatör yapin leyn!
  22. E

GTA IV Multiplayer Oynamak | Bilgiler (PS3)

Bildiğiniz gibi Rockstar , ilk defa oyunla birlikte kendi hazırladığı "Multiplayer" yani çokluoyuncu modunu oyunun içine koydu.. İşte çokluoyuncu oynayabilmek için yapmamız gerekenler (PS3) : 1-)İlk adım olarak PS3'ün ana menüsüne giriyoruz , en sağdan 2. yerde "Playstation Network (PSN)" yazan...
  23. E

Assasins Creed[Yardım]

Masyaf Flag toplama bölümüne geldim 18 tanesini topladım diğer ikiside kalenin arkasında ama kalenin arka kapısı kapalı.O kapı nasıl açılıyor?
  24. E

Gta4TR'den Büyük Kampanya ...

Site adresi: Giriş Yap
  25. E

Gta:5 2010'da çıkıyor

İngilizceden yarımyamalak bir şekilde Türkçeye çevirttim: Gametrailers'in priminin en son baskısı, tartışılan görkemli hırsızlık araba 4ü, onun Xbox-360-özel genişlemeleri, ve görkemli hırsızlık araba 5i'nin tahliye tarihini yuvarlaklaştırır. Sen, bölümü aşağıda izleyebilirsin. Yatırım bankacı...
  26. E

1 Soruluk Test

Gerçekten doğru arkadaşlar ve 1 soruluk bir test. Hayal et simdi....Ormandasin, nehrin kenarindan yürüyorsun. Bir kulube görüyorsun. Kapiyi itip açiyorsun. Sag tarafta 7 küçük yatak ve ortada küçük yuvarlak bir masanin etrafinda 7 küçük sandalye var. Masanin ortasindaki meyve tabaginda da 5...
  27. E

2K Games'i kandırdılar ve GTA 4'ün PC'ye çıkacağını öğrendiler

Evet, aylardır Rockstar Games'in aksiyon oyunu Grand Theft Auto 4'ün PC versiyonunun çıkıp çıkmayacağı tartışılıyor. Bugün ise bu konu hakkında önemli bir gelişme yaşandı. Birkaç uyanık insan 2K Games'in teknik destek bölümüne elektronik posta atıp Grand Theft Auto 4'ün PC...
  28. E

Erotik Kamera akalar

Birkaç tane buldum vidivododan erotik kamera şakaları izleyin: h*********** Şimdilik bukadar daha bulabilirsem eklerim. Benmim yorumum:Bu şakalar Türkiyede olsa şaka yapılan adamlar durmazdı öyle saldırırlardı kadınlara.
  29. E

Ne güzel popo be.

izleyin: http://www.vidivodo.com/158564/popo
  30. E

The Legend of Spyro:Dawn of the Dragon

Bu oyun The Legen of Spyro serisinin 3. ve son oyunu.Oyun 7 Ekim 2008'de Playstation3,Xbox360,Wii,Nintendo Ds,Playstation2 platformlarında çıkacak.Ve Ps3 versiyonu için oyun diğer Playstation3 oyunlarından 10 dolar daha ucuz olacak.Ve oyunda yapılan yenilikler arasında serbest uçuş modu...
  31. E

Yeni başlayanların sorduğu sorular ve modların verdiği cevaplar.

bir arkadaşın yeni başlayanlar bölümüne CTRL hakkında açtığı konu , Başlık : CTRL Tuşu çalışmıyor Üye : CRTL Tuşum çalışmıyor. Üye 2 : Konuyu biraz daha açabilirmisin nasıl yani ? Klavyende sorun olmasın ? Üye: Bilmiyorum nerde sorun olduğunu CTRL tuşuna basıyorum ama word de ctrl diye yazmıyor...
  32. E

Grand Theft Awesome IV animasyonu

http://www.newgrounds.com/portal/view/443923 Arkadaşlar ''watch this movie !'' deyip izleyin.Güzel bir çalışma...
  33. E

GTA 4 PC'ye çıkar mı?

Bence çıkmaz.
  34. E

Bakırköy sahilinde laf atma cinayeti

BAKIRKÖY sahilinde yanındaki kız arkadaşı ve kız kardeşine laf atan tanımadığı 3 kişiyle tartışan 23 yaşındaki Gökhan Hançer, kalbinden bıçaklanarak öldürüldü. Polis, saldırganların yakalanması için çalışma başlattı. Küçükçekmece’de oturan Gökhan Hançer, bugün öğleden sonra kız arkadaşı...
  35. E

Kurtlar Vadisi Jetix'e transfer oluyor.

Milyonları ekranlara bağlayan efsane dizi Kurtlar Vadisinin setinden ilginç bir bilgi geldi"Kurtlar Vadisi Jetix'e transfer oluyor"Kurtlar Vadisi önümüzdeki sezon Jetix ekranlarında yayınlanacak.Fakat dizinin formatıda değişiyor.Kurtlar Vadisi önümüzdeki sezon çocuk dizisi oluca...
  36. E

Hangi Takım?Süper lig ve Bank asya1.lig tüm takımları var.(2008-2009)

Fenerbahçe benim.
  37. E

Google Fight!(Google da en çok hangisinin sonucu varsa kazanan o!)

Çok güzel birşey yazdıklarınızdan hangisinde daha çok sonuç çıkarsa o kazanıyor.Buradan girebilirsiniz.
  38. E

Kezman'a Karşılık Fatih Tekke

"Tekke ile takas olurum" Fenerbahçe’den aldığı yüksek transfer ücreti nedeniyle gönderilmesine zor gözüyle bakılan Sırp golcü Mateja Kezman, Rusya’da futbol oynamak istediğini açıkladı. Rus Sport Express gazetesine konuşan Kezman, “Fatih Tekke’nin...
  39. E

GTA 4 oynadım bir türlü araba kullanamadım

Bugün tepe nautiliustaki bimekse gittim.Orda tanıtım amaçlı Gta4 çalışıyodu makinada bende birkaç dakikalığına oynadım.Ama bir türlü arabayı hareket ettiremedim X e bastıp analog kolunuda hareket ettirdim ama tık yok.Hatta off ya kullanamıyorum bi türlü arabayı dedim babamda yanımdaydı oda...
  40. E

Tavuğa da tecavüz ettiler

Tavuğa da tecavüz ettiler 17 yaşındaki gencin, köy imamının yatak odasında çaldığı tavuğa tecavüz ederek öldürdüğü iddia ediliyor. Sakarya'nın Karasu İlçesi'nde yaklaşık 2 ay önce kuş gribi vakası nedeniyle karantina altına alınan Konacık Köyü'nde 17 yaşındaki T.H., komşusundan...
  41. E

Nick değiştirmek mümkünmü?

Nick'İmi değiştirmek istiyorum.Admine söylesem nickimi değiştirebilirmi?
  42. E

Koyun ile keçi çiftleşirse...

O bir aşk çocuğu... Sıradışı bir durumla karşı karşıyayız. Bir koyun ve keçinin çiftleşmesiyle garip ama sevimli görünümlü bu yavru meydana gelmiş. İyi de olmuş. İlk bakışta bir koyunu andırsa da rengine bakıp da keçiye benzetmemek mümkün değil. Almanya'nın Ruhr vadisinde yaşayan bu...
  43. E

85 milyon bilinmeyenli denklemi çözdüler

85 milyon bilinmeyenli denklemi çözdüler Bilkent Üniversitesi'nde görevli araştırmacılar, 85 milyon bilinmeyen içeren dünyanın en büyük bilişimsel elektromanyetik problemini çözerek bir dünya rekoruna imza attılar. Önceki rekorda da isimleri bulunan araştırmacıların son çalışmaları...
  44. E

Kendine güvenen yarışıyor

Yarışmaya katılın, en az parça açarak fotoğraftaki ünlüyü en erken siz tahmin edin... Oyuna giriş:http://yarisma.milliyet.com.tr/
  45. E

NTV'den canlı yayında ses sansürü

NTV'de canlı yayınlanan "Haydi Gel Bizimle Ol" programında tiyatrocu Ali Poyrazoğlu'nun konuşmasına ses sansürü uygulandı. Müjde Ar, Çiğdem Anad, Pınar Kür ve Aysun Kayacı'nın sunduğu programın konuğu Ali Poyrazoğlu televizyona nasıl başladığını anlatırken argo bir...
  46. E

Crysis2 İlk Ekran Görüntüleri

Crysis 2′nin (ve/veya devam oyununun) geleceği resmi bir ağızdan ilk kez açıklandı! Haber, Crytek’in animasyon sorumulusu Steven Bender’in ağzıdan direk olarak geliyor. Bender’in söylediklerine göre, 2. bölümde hikaye sadece Koreliler ve yaratıklar etrafında devam...
  47. E

47'inci kattan düştü, hayata döndü

ABD'de Aralık ayında, 47'inci kattan düşen cam temizlikçisi, vücudundaki onlarca kırığa ve beynindeki iç kanamaya rağmen, 1 aydan kısa bir sürede hayata döndü. 37 yaşındaki Alcides Moreno adlı temizlik işçisi, 7 Aralık'ta kardeşiyle birlikte camlarını silmek için çıktığı...
  48. E

Silme ve Kilitleme seçeneği eklenebilirmi?

Kendi açtığımız topikler için "Silme" ve "Kilitleme" seçenekleri gelirse iyi olur.Çünkü bazen görmeden başkasının açtığı konuları açabiliyoruz.Sonradan aynı konuyu görünce konumuzu silemiyoruz.Aynısı arkadımla bana oldu.2 tane konu örnek veriyim...
  49. E

Okul Tatil günleri belli oldu.

Yarıyıl tatili 25 ocak-11 şubat Yaz tatili 13 haziran-15 eylül. Alıntı değildir.
  50. E

İstatistiklerde hata var.

Burda en çok konu açan üyeye "Raporcu" denilmiş.Ama profiline baktığımda üyenin hiç mesajı yok.
  51. E

Canlı yayında eşinden intikam aldı!

Canlı yayında eşinden intikam aldı!.. 2008 Olimpiyat Oyunları öncesi Çin'de büyük bir skandal yaşandı. Çin Devlet Televizyonu'nda olimpiyat oyunları sunumunu yapacak olan spor sunucusu Zhang Bin tam konuşmasına başlayacakken yanında beliren eşi Hu Ziwei mikrofonu kaptığı gibi...
  52. E

En sevdiğiniz yemek?

Benim karadeniz hamsisi.
  53. E

Denizhan Dakılır'ın profilindeki gariplik!

Burda Denizhan Dakılır'ın üye olduğu tarihe bakın. Ve burdada Denizhan Dakılır'ın yolladığı ilk mesaj.Üye olma tarihinden önce.Bu nasıl olabiliyor?
  54. E

Tokatçılar(Manyak Komik)

http://www.youtube.com/watch?v=72Hr6Clc9pU
  55. E

Canlı fare yavrusu yiyen adam!

Midesi kalkanlar izlemesin. :* http://www.youtube.com/watch?v=z-6nxs1Ql7w
  56. E

Star Trek (Manyak Komik Dublaj mutlaka izleyin yoksa pişman olursunuz)

:D :D :D İzleyin http://www.youtube.com/watch?v=7-M29DJKrgQ
  57. E

Kocakafalar-Kurtlar Vadisi(Dizi Satılıyor)çok komik gülmekten öleceksiniz.

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D http://www.youtube.com/watch?v=JbMRkRdvXho
  58. E

Kurtlar Vadisi Transfer Oluyor!

Televizyonda duydum.Kurtlar vadisi transfer oluyomuş.Ama hangi kanala olucağı bilinmiyor.Ve dizinin adıda değğişecek.
  59. E

Shiftdelete'in yaş ortalamasını belirliyoruz.Gelin.

Ben 13.Tam yaş ortalaması belirlensin diye bütün yaşları teker teker yazdım.
  60. E

En sevdiğiniz mod kim?

Sizce en iyi global moderatör?
  61. E

Sağlıkla ilgili yedi büyük yanlış

- Günde 8 bardak su içmenin sağlığa iyi geldiğine yönelik bilimsel bir kanıt bulunamadı. - Loş ışıkta kitap okumanın gözlerinizde kalıcı bir zarar oluşturduğuna dair kanıt yok. - Bacaklarınızı traş etmek tüylerin daha hızlı ve daha kalın uzamasına neden olmaz. - Hindi yemenin uyku...
  62. E

Hangi yıl üye oldunuz?

Evet hangi yıl üye oldunuz?
  63. E

Genelkurmay Başkanlığı: PKK'yı yine vurduk!

Genelkurmay Başkanlığı, yaptığı yazılı açıklamada, PKK hedeflerinin bugün yine vurulduğunu açıkladı. İşte Genelkurmay'dan yapılan basın açıklaması: Irak'ın kuzey kesiminde, 22 Aralık 2007 günü öğlen saatlerinde tespit ve teşhis edilen PKK/KONGRA-GEL terör örgütüne ait önemli...
  64. E

Free Video to iPod and PSP Converter 2.4.2.1

Video dosyalarınızı Apple iPod, Sony PSP ve MP4 video formatına destek veren cep telefonlarınız için dönüştürebilmenizi sağlayan ücretsiz bir program. Tüm bir videoyu dönüştürebileceğiniz gibi sadece en sevdiğiniz kısmı da ipodunuz veya cep telefonununuzda seyretmek için dönüştürme işlemi...
  65. E

Bugün Önemli olay yaşadınızmı?

Bu gün sevinçli veya hüzünlü olarak önemli bi olay yaşadınızmı?Yaşadıysanız ne yaşadınız?Ben pek bişey yaşamadım.Bugün.
  66. E

Hata raporu neden çıkar?

Herhangi bir program neden hata raporu verir?
  67. E

Banner Yapma sitesi.

Buyrun: http://www.lintukoto.net/demonstration/ Örnek:
  68. E

Modern Talking hakkında biraz bilgi.

Modern Talking, Dieter Bohlen ve Thomas Anders tarafından kurulan Alman müzik grubu. 1984 yılında You're My Heart, You're My Soul ile yakaladıkları çıkışın ardından You Can win, if you want ve Cheri Cheri Lady ile listelerde kalıcı olacaklarını kanıtladılar. Brother Louie ile önce...
  69. E

İstanbul'un Haritası Değişiyor

İstanbul’un 1963 ile 2000 yıllarında çekilen uydu görüntülerinin karşılaştırılması, kentin 37 yılda yaşadığı değişimi ortaya koydu. Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İnşaat Fakültesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği Bölümü Fotogrametri ve Uzaktan Algılama Anabilim Dalı öğretim üyesi...
  70. E

Hangi şehirdesiniz?(81 ilde var)!

Plaka kodlarına göre başka yerden kopyala-yapıştır yaptım hepsini.Ben istanbulda oturuyorum.(Bu arada lütfen oyladıktan sonra mesaj atınki kim nerede oturuyo anlayalım).
  71. E

Karadeniz Hamsicileri derneği

Ben bu yemeği çok seviyom.Böyle bir dernek açıyım dedim.İyi ettimmi? ÜYELER 1.ESDİEN 2.Nmss 3.RedBaron
  72. E

Türkiye'nin geleceği: Bor...

ABD’nin uzaydan yaptığı tespitlere dayalı verilere göre, dünya bor rezervlerinin yüzde 94,7’sinin Türkiye’de bulunduğu belirtildi. Bor elmas tozu gibi nanokristal malzemelerin geliştirilmesi, üretilmesi ve bunların yüksek teknoloji ürünlerinde kullanılması alanında faaliyet...
  73. E

Cep telefonundan bağlananlar

Ben şimdi cep telefonundan bağlanıyorum.siz nerden bağlanıyonuz?
  74. E

San Andreas Multiplayer'ı keşfedin!

SA:MP'a yeni başladıysanız ve oyun hakkında çok bilginiz yoksa bu yazıyı okuyarak bilinçli bir oyuncu olabilirsiniz. SA:MP'nin püf noktaları, Client kullanımı ve dahası için yazının devamını okuyunuz... Bilgisayarınızın SA:MP'ı çalıştırabileceğine karar verdikten sonra aşağıdaki...
  75. E

Gta Vice City Bilgini ölç

http://www.kuizz.com/kuiz/3184 bu benim rekor
  76. E

Uzayda dehşet saldırı

Astronomlar, ilk kez dev bir karadelikten parçacıkların şiddetli bir biçimde püskürmesini ve yolu üzerinde bulunan komşu galaksiye bunların çarpışını görüntüledi. Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesinin (NASA) yayınladığı açıklamaya göre, araştırmayı yürüten Cambridge'deki...
  77. E

''UFO'lar gerçekten var!''

Japonya'da bir muhalefet milletvekilinin UFO'ların var olup olmadığını araştırma konusunda hükümetin ne yaptığını sorması, hükümette bu konuda görüş ayrılıkları olduğunu ortaya çıkardı! Hükümet sözcüsü Nobutaka Machimura, bugün olağan basın toplantısı sırasında konunun kendisine...
  78. E

Ajdar-Kon Kon

http://www.youtube.com/watch?v=SJWDJEATzwM&feature=related
  79. E

Mozilla Firefox Fan clup

Firefoxcu dostlarım gelin birlik olalım.Gücümüzü gösterelim Üyeler 1.ESDİEN
  80. E

Koşu Bandı

http://www.youtube.com/watch?v=HKedpw7IyQE
  81. E

Fena düşüyolar.

http://www.youtube.com/watch?v=tfDRlHaVnys
  82. E

Pc oyunlarıyla dalga gecmeyin !!

http://www.youtube.com/watch?v=M5klXiq1owE&eurl=
  83. E

Bu kadıncağıza yazık.

http://www.youtube.com/watch?v=lXcryz4n7Mc ;D
  84. E

Erkekler ve Kızlar gelin yarışalım

Evet açtım konuyu.Kim kimi ezermiş görürüz şimdi.Evet hangi konuda yarışalım ilk.
  85. E

Bayanlar ve Baylar bu anket sizin için.

Evet forumun erkek bayan oranını tespit ediyoruz.
  86. E

Cisimleri tanıyan akıllı eldiven

Japonya'da bir bilişim firması, kullanıcının tuttuğu cisimleri tanıyan ve yapabileceği hatalar konusunda uyarabilen 'akıllı eldiven' geliştirdi. Global Original Vivid şirketi tarafından ortaya çıkarılan ve içine bir barkod okuyucusu yerleştirilen eldiven, üzerindeki hoparlör...
  87. E

Şu güzelliğe bakın be! {-[-(-)18

Link yayından kaldırılmıştır. Bu tip paylaşımlarda bulunmayalım. bu ilk uyarın ESDİEN ;) Kilit
  88. E

Kaç kere banlandınız?

Ben hiç banlanmadım B)
  89. E

Forumun enleri

Burda forumun enlerini paylaşıcaz burda ilk ben yazıcam sonra siz kopyala yapıştır yapıp editleyebilirsiniz. En popüler konu:1.Sdn kod kampı En popüler üye:bdco En güzel konu:SDN Blog kardeşliği En iyi moderatör:Berkin Bozdoğan En iyi üye:bdco En iyi bölüm:Konu dışı Şimdilik aklıma bunlar geldi.
  90. E

Webarchive.org(Geçmişini merak ettiğiniz siteler için)

Arkadaşlar bu sitede sitelerin eski hallerini görebiliyorsunuz arşiv 1996 ya kadar uzanıyor. http://www.archive.org/web/web.php
  91. E

Google'da en çok aranan Türkler

Google'da en çok aranan Türkler Dünyanın en büyük arama motorlarından Google’ın "trends" hizmetiyle hangi kelimelerin nerelerden ne kadar yoğunlukta arandığı öğrenilebiliyor. www.google.com/trends adresinde kelimelerin aranma oranlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi...
  92. E

Bir bilgisayar nasıl bozulur

Bilgisayarınızı, direkt güneş ışığı alabilecek bir yerde kullanın. Yakınlarda kalorifer veya benzeri bir ısıtma cihazı da bulunursa iyi olur. Ortamın nemli olması, olaya ayrı bir anlam katacaktır. Bilgisayarınız kilitlendiği zaman, 'reset' tuşuyla filan uğraşmayın. Power tuşuyla...
  93. E

Antarktikada 700ün üzerinde yeni canlı türünün keşfedildiği bildirildi.

Antarktika’da 700’ün üzerinde yeni canlı türünün keşfedildiği bildirildi. TÜBİTAK’ın yayınladığı Bilim ve Teknik Dergisi’nin Aralık sayısında, İngiltere’deki Antarktika Araştırmaları Enstitüsü tarafından yapılan bir araştırmaya yer verildi. Araştırmayla...
  94. E

MSN Adreslerimiz

msn adreslerimizi burda paylaşalım benim: [email protected] evet sizinkileri alıyım.
  95. E

Tüm insanlar Afrika kökenli mi?

Denizli’de bulunan Türkiye’nin ilk homo erectus fosili, bilim dünyasında heyecan yarattı. Bir erkeğe ait 500 bin yaşındaki kafatası fosilinin, ilk insanların dünyaya dağılışları konusunda bilim dünyasına önemli ipuçları sağlaması bekleniyor. Dünyadaki bütün insanların Afrika...
  96. E

Da Vincinin gerçek kodu ortaya çıktı

İTALYAN ressam Leonardo da Vinci’nin en ünlü resmi Mona Lisa’nın sırrı çözüldü. Da Vinci’nin pahabiçilmez başyapıtları üzerinde araştırmalar yürüten sanat ekspertleri, ressamın ‘Mona Lisa’ ve ‘Bakire ve Çocuk’ tablolarından aynaya yansıyan gizemli...
  97. E

En popüler üye

Bence "bdco" heryerde görüyorum onu.Bide mesajları çok hızlı artıyor 1 yıl sonra 10bin mesaj olur heralde.
  98. E

Fenerbahçe' nin kupaları

1. istanbul cuma ligi : 2 kez istanbul profesyonel ligi : 3 kez istanbul futbol ligi : 11 kez istanbul amatör ligi : 1 kez türkiye futbol birinci ligleri : 3 kez milli küme : 6 kez istanbul şildi : 4 kez istanbul kupası 1 kez donanma kupası : 4 kez spor toto kupası : 1 kez tsyd kupası : 4 kez...
  99. E

Temel html kodları

# <HTML> ... </HTML>: # Html kodlarımızın başladığını ve bittiğini belirtmek için kullanacağız. Yani kodlarımızın hepsi bu iki kodun arasına yazılacak. <HEAD> ... </HEAD>: # Bu kodlar ilk yazılacak kodlardır. Bu iki kod arasına sayfamızla ilgili bilgileri yazmamız...
  100. E

Deccal nasıl ortaya çıkacak

Şâbi'nin, Fatıma Bintu Kays radıyallahu anhâ'dan nakline göre Fatıma şöyle anlatmıştır: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Temimu'd-Dâri hıristiyan bir kimse idi. Gelip biat etti ve müslüman oldu. O, benim Mesih Deccâl'den anlattığıma uygun olan bir...
  101. E

Reset ve Mavi Ekran Problemleri(çözümü)

Yazıyı eklemek yerine linki vermek daha doğru olur diye düşündüm burdan giriniz
  102. E

Komik espiriler - Komik sözler

# DüNYA DöNERMİŞ, AY İSE KöFTE. # Aç ayı oynamaz, yedek kulübesinde bekler. # Adama komposto bizim lazada koyun postu gelince,bizimki heyecanla sorar: onunki niye sulu da benimki kıllı kıllı. # Adama sormuşlar karınızla ortak bir özelliğiniz var mı diye ? Demiş ki var aynı günde evlendik... #...
  103. E

Köstebek savar oyunu

http://www.yakittakalite.com/tr/ buraya girin ordaki oyun butonuna tıklayın.Oyun çok güzel bence :)
  104. E

Rütbeler kaç mesajda değişiyor

Rütbeler nasıl değişiyor yani örnek: 50-100=Er 100-200=Onbaşı 200-500=Teğmen gibi.
  105. E

1000'den fazla flaş oyun

Tıkla ve Oyna
  106. E

forumu nasıl buldunuz?

Ben googledan firefox eklentileri ararken tesadüfen burda bi konuya rastladım
  107. E

80 GB PS3'ler Yolda

E3'te tanıtımı gerçekleştirilen 80 GB'lık PS3'ler satış noktalarına dağıtılmaya başlandı. Fakat XBOX 360 Elite gibi görünüm değişmemiş. Sony, çıkış oyunları olarak Motorstorm ile Resistance Fall of Man'i belirlemiş. Fakat bu yeni türün "Starter" paketi maalesef...
  108. E

Doğum tarihiniz

Benim 20 ekim 1994 13 yaşımdayım.En genç benim heralde. B)
  109. E

Forumun güvenliliğinden şüphe edenler buraya baksın

Forumun güvenliliğinin somut göstergesi.
  110. E

Anket açmak?(soru)

Soru basit nasıl anket açabilirim?
  111. E

İnternet'in tarihçesi

İnternet'in Tarihi: İnternet2in köklerini 1962 yılında J.C.R. Licklider'in Amerika'nın en büyük üniversitelerinden biri olan Massachusetts Institute of Tecnology'de (MIT) tartışmaya açtığı "Galaktik Ağ" kavramında bulabiliriz.Licklider, bu kavramla küresel olarak...
  112. E

Sitesi olanlar için çok faydalı bir site (htmlkod.tr.gg)

http://htmlkod.tr.gg/ soldaki linkte verdiğim siteye girin.Birsürü site eklentisi var.
  113. E

Gtaturk.com(Grand Theft Auto sevenler için süper bir site)

www.gtaturk.com Grand theft auto sevenlerin çok işine yarayıcak bir forum.Şiddetle tavsiye ederim.Foruma bende üyeyim ordaki nickim "tWo_BuLlEt" ve tanınan bir üyeyim. Üye olmak için tıkla