Arama sonuçlarınız

1. Buraktuna

Joomla Modül Pozisyonu sorunu

Joomla Art 'tan Ja Blazes Şablonunu satın aldım. Ancak bağlantıdaki gibi düzenleyemiyorum templates.joomlart.com/ja_blazes/?tp=1 Örnek vermek gerekise bağlantıdaki sayfada en altta bulunan "content-slider" isimli modülün düzenleme sayfasından konum bölümüne "bottom" yazıyorum. Ancak gözükmüyor...
  2. Buraktuna

Projeksiyon Cihazı bağlantı problemi?

Herkesin sorunsuz kullandığı projeksiyon cihazına kendi dizüstü bilgisayarımı bağladığımda cihaz çalışmıyor. FN + Sunum tuşuna bassam da FN + F4 tuşuna bassam da çalışmıyor. Aygıt yöneticisine girdiğimde sadece parmak izi okuyucunun tanınmadığını ve Bağlantı Noktaları (COM ve LPT) başlığı...
  3. Buraktuna

Aero Peek Sorunu?

Başlat menüsüne sağ tıklayıp özellikler dediğimde Aero Peek Özelliği pasif halde bulunuyor. Bilgisayarıma sağ tıklayıp özelliklerden gelişmiş ayarlar penceresine girdiğimde de Aero Peek özelliğiyle ilgili her hangi birşey gözükmüyor? Bilgisayarım Windows 7 Ultimate yüklü. Ayrıca ekran kartımın...
  4. Buraktuna

Sitemin içeriğini nasıl koruyabilirim?

Yayınlayacağım İnternet sitemde kendime ait olan görsel, ses kayıtlarımı, şiirlerimi ve herkes tarafından bilinen eserleri kendi sesimle kayıt ettiğim kayıtlarım olacak. Bu medyaların ve yazıların nasıl güvenliğini sağlayabilirim?
  5. Buraktuna

Hainler İzmir 'de ATATÜRK maskını kurşunladı!

mir' de Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı, Yeşildere yolu üzerindeki Atatürk Maskı ' nın kimliği belirsiz kişi veya kişilerce kurşunlandığını söyledi. Tatı “Gerekirse ben de maskın önünde nöbet tutmaya hazırım” dedi Yeşildere' de yaptırılan Milli Mücadele ve 9 Eylül Müzesi yapılan maskın , önceki...
  6. Buraktuna

SSL Bağlantı Problemi

SSL (https://) ile şifrelenmiş sayfalara girdiğimde tarayıcı beni bağlantı güvensiz diye uyarıyor. Devam et dediğimde ise sitenin tablo yapısı bozularak görüntüleniyor (F5 ile sayfa yapısı düzenleniyor) Sizce sorun neden olabilir? Virüs olduğunu sanmıyorum ESET ile bilgisayarı tamamen...
  7. Buraktuna

Bu fotoğrafda kullanılan efektler?

Tamam amerikan başkanı "renkli" anladık :D Ama nası yaptınız aga bunu?:confused1:
  8. Buraktuna

Expiration Date Mantığı?

Uzun süredir takip ettiğim bir alanadı var. Sahibi artık o alanadında bir websitesi yayınlamıyor. Ancak hala o alan adını satın almak istediğimde alanadının daha önce satın alındığı için alamıyorum. OnlineNIC Whois Search ile bilgi almak istediğimde; Status: pendingDelete Updated Date...
  9. Buraktuna

Windows Mobile 6.5 Dil Sorunu :(

HTC HD2 Kullanıyorum. Eğitim için Ukrayna 'ya gidiyorum Rusça mesajlaşmak vb. için ne yapmam gerekiyor? İşletim Sisteminin dilini mi değiştirmeliyim? (Tabi Rusça 'sı varsa) Yoksa, Rusça dil desteği ve klavyesi bulunan herhangi bir SMS uygulaması mı yüklemeliyim?
  10. Buraktuna

Cömert Sdn :d

Ooooo beyler kesenin ağzını açmışınız bakıyorum :) Bu kadar cömert olmayın lütfen :dil:
  11. Buraktuna

Büyük Ortadoğu Projesi - Geniş Anlatım

BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ NEDİR? Basına deklare edilen, dünya kamuoyuna açıklanan hali ile "Büyük Ortadoğu Projesi", Ortadoğu ve yakın çevresi coğrafyasında yer alan ülkelerde batılı anlamda demokrasinin sağlanması, terörizmin ortadan kaldırılması, ekonomik ilişkilerin arttırılması ve ekonomik...
  12. Buraktuna

Iphone ios4 update - sonrası :(

iPhone 'umu (3G) kontratlı olarak (Vodafone Europe sim card 'ı kullanma zorunluluğu) yurtdışından dan almıştım. Türkiyede farklı bir hat ile kullanabilmek için kırdırdım (siz unlock diyorsunuz galiba) ve sanırım adı installs gibi birşey olan bir uygulamada yükledi kıran kişi bu program ile...
  13. Buraktuna

SDN Magazin sen ne yaptın bu hafta =)

SDN Magazin tüm hafta çok çalışmış olsa gerek. e-dergiyi bir kere hatırlatmak yerine 6 kere söylemeyi daha uygun görmüşler =) Ne diyeyim 6 biraz az bence 16 defa mailleyin anca anlarım :D
  14. Buraktuna

Disk birleştirdikten sonra bilgisayarım açılmadı :D

Deffrag ile işletim sisteminin yüklü olduğu disk bölümünü birleştirdim. Daha sonra dosyalarımı sakladığım Sıkıştırılma özelliği aktif hale getirilmiş E bölümünü incele dedim. İncelemede bölümün %92 'si parçalanmış olarak belirtti. Ancak inceleme sonrasında deffrag "yanıt vermiyor" halde geldiği...
  15. Buraktuna

Facebook profilinde grup ve sayfa gizliliği?

Facebook profilimizde Bilgiler sekmesinde Gruplar ve Sayfalar 'ın gözükmemesi için ne yapmalıyız? Ayarlar - Gizlilik Ayarları bölümünden baktım ama bulamadım :(
  16. Buraktuna

Ne yapardiniz? Karari siz verin.

Ne yapardiniz? Karari siz verin. Komik bir cümle beklemeyin, çünkü yok. Yine de okuyun. Sorum şu: Aynı kararı siz verir miydiniz? Okuma ve öğrenme zorluğu çeken çocuklara özel eğitim veren bir okul icin bağıs toplama yemeğinde, çocuklardan birisinin babası katılımcılar tarafından asla...
  17. Buraktuna

Forumdaki Gelen kutusu kotası

Kota kelimesine tahammül edemiyorum :D Konuya gireyim forumda üyelerden gelen özel mesajları pek silmiyorum 32 tane olunca dolduğunu farkettim çoğunu sildim 9 tane kalınca şu yazıyla karşılaştım. Toplam 10.000 Mesaj saklama hakkınız var! Hayır forumu kodlayan arkadaşlar; herkese 10000 if...
  18. Buraktuna

Egitim Koclugu Sitesi

Egitim koclugu - NLP egitimlerini almıs ogretici seviyesindeki 8 kisiye web sitesi yapacagım. Hosting Firması olarak Natro 'yu tercih etmekle dogru mu yaptım sizce? Natro - Kurumsal Plan Web Hosting - paketini satın almayı dusunuyorum. ------------------- Sizin bir "egitim kocları...
  19. Buraktuna

Madem öyle yap böyle!

Umur Talu yazdı... 03.12.2009 10:32 HAFTANIN her günü yazı çok, az; tabii tartışılır. İsterse Başbakan da, o gün en önemli meselesi bu ise, tartışır. Ama... O gün, tam da “Başbakanlığa bağlı yuva”da çocuklara işkence yapıldığı, hem de gazetecilik marifetiyle çıkmışsa, önce bundan...
  20. Buraktuna

Mustafa Kemal Atatürkiyeli

"Bi Alman, bi Fransız, bi İngiliz, bi Türk, bi adaya düşmüşler, Türk olanı ‘Bundan sonra fıkralarınızda bana Türk demeyin, Türkiyeli deyin’ demiş...” * Gel de gülme birader. * “Ne mutlu Türk’üm diyene” deyince, ırkçılık, faşistlik filan oluyormuş...
  21. Buraktuna

Slax - Windows Ortamın calıstırma

Slax Linux 'u okuldaki bilgisayarlarda kullanmak istiyorum. Ancak bilgisayarlar cok eski oldugu icin boot menusunde flash disk yada external disk diye bir secenek yok! Bende Windows XP ortamında direk flash diskten acmayı dusundum. Ancak bunun icin hangı modulu yuklemeliyim bilmiyorum? Slax...
  22. Buraktuna

Windows 7 Boot.ini

Windows XP 'de boot.ini dosyasına Başlat/Çalıştır/notepad c:\boot.ini yazarak ulaşabiliyorduk. Ancak Windows 7 'de aynı yöntem işe yaramıyor. Boot.ini dosyasını nasıl düzenleyebilirim?
  23. Buraktuna

Bu donanımları ne kadara satmamı önerirsiniz?

Bilgisayarımı satmayı düşünüyorum ancak fiyatlarını bilmediğimden danışmak istedim. Kasanın özelliklerini aşağıda yazdım. Acaba bütün halde satmak mı daha karlı olur. Yoksa parçalar halinde mi? Cevaplarınızı bekliyorum... Özet Olarak; İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP Professional OS...
  24. Buraktuna

Modeme bağlı aygıtlar menüsü

Modeme bağlı aygıtlar bölümünde şöyle bir aygıt görüyorum. Ancak sadece yanlarına yazdığım Laptop ve PC bağlı 3. ne acaba?
  25. Buraktuna

Performans Avcısı Sistem Tavsiyesi

Eski bilgisayarımı satıp extreme bir sistem yapmak istiyorum. Shiftdelete 'deki tüm donanım haberlerine geçmişe dönük okudum. Ve bir Word Belgesi hazırladım. Aşağıya yapıştırdım. Eksik yada yanlış gördüğünüz yerleri tamamlayın ustalar! :mrgreen: Anakart: Şu an için X58 yongası, Core i7 için...
  26. Buraktuna

Yahoo Messenger Error Code: -40402

Yahoo Messenger' da bir kişinin İletişim Bilgilerini değiştirmek istediğimde hata alıyorum. http://answers.yahoo.com 'dan hata kodunu (Error Code: -40402) yazarak çözümlere baktım. Yeni sürümle birlikte gelen bir hata olduğunu FileHippo' dan eski sürümü indirerek sorunun çözülebileceğini...
  27. Buraktuna

Laptop' Da Ekran Kartı Sorunu

Dell Inspıron 6400 kullanıyorum. ati.amd.com 'dan modeli ve işletim sistemini seçerek Ekran Kartının Driverını yüklüyorum. Ancak hala ekran kartının driverı yüklü değilmiş gibi gözüküyor. Ctrl + F11 ile yeniden yüklesem Driverlar gelir mi?
  28. Buraktuna

Vista Disk Yönetiminde Geriye Dönüş

Arkadaşlar yaklaşık 40 dk önce çok büyük bir hata yaptım. Bilgisayarımdaki bir Partition' ı genişletmek için kullanmadığım bir Partition' a (En azından ben öyle zannediyordum) sağ tıklayıp sil dedim. Ve genişletmek için diğer Partition' a sağ tıklayıp genişlet dedim. Biçimlendirilmemiş tüm...
  29. Buraktuna

Virtual PC Sorunu!

Virtual PC 2007 'de Server 2003 ve XP Professional kurdum. Hem Server'a hem Client'a static Ip verdim. Server: 192.168.2.1 Client: 192.168.2.2 Ethernet kartlarını Local Only yaptım olmadı. Marvell Yukon yaptım yine olmadı. Biribirleri arasında ping atamıyorum. Client'ın Firewall'ını...
  30. Buraktuna

Domain Ortamında bilgilendirme?

Çalışanın normalde açması gereken saatten sonra bilgisayarını açması durumunda. Maaşından para kesileceğini haber veren bir VB Script yaptım. Programda bilgisayar ne kadar geç açılırsa o kadar para kesiyor! Benim yapmak istediğim ise programın çıktısını yani; Kullanıcının saat kaçta...
  31. Buraktuna

Lan'daki PC'leri kontrol etme?

Okulumuzdaki Laboratuarda bilgisayarlar arasında LAN var. Öğretmenimiz konu anlatırken bilgisayarların açık olmasını istemiyor. Local Area Network ortamında bilgisayarlara müdahale edebileceğim bir program var mı? Not: Ortamda kurulu bir Active Directory yok. LAN var sadece! :)
  32. Buraktuna

Scriptdeki hatayı bulamıyorum?

Arkadaşlar ben bu program ile bir yarışmaya katılacağım. O yüzden mesajımı silmek zorundayım. İsteyen arkadaşlar ö.m. atarlarsa programı atarım.
  33. Buraktuna

Bu sistemi tavsiye edermisiniz?

Diyelim ki para sıkıntınız yok. Bu sistemi alırmısınız? Yoksa değiştirmek istediğiniz bir donanım yada eklemek istediğiniz birşeyler olur muydu? Bellek ve Hard diskte hangisini şecerdiniz? # İşlemci: Intel'in Core i7 920 (310-340 dolar + KDV) # Anakart: Gigabyte EX58-UD5 (340 dolar + KDV)...
  34. Buraktuna

Orta Doğu, Asya ve Avrupa arasında internet ve telefon bağlantılarında kesinti!

Akdeniz'de denizaltından geçen 3 kabloda meydana gelen arıza nedeniyle Avrupa, Orta Doğu ve Asya arasındaki internet ve telefon hizmetlerinde sorun yaşanıyor. El Cezire'nin internet sitesinde yer alan haberde, Mısır'ın bağlantı kapasitesinin yüzde 80, Avrupa ile Hindistan arasındaki hizmetlerin...
  35. Buraktuna

Bu programı çalıştırmak için gerekli ayrıcalığa sahip değilsiniz

.xps uzantılı dosyayı açmak istiyorum. Microsoft XPS Viewer yüklemem gerekliymiş yükledim ancak hata aldım. Bu programı çalıştırmak için gerekli ayrıcalığa sahip değilsiniz :surprised: Ne demek değilim bende Nişantaşı çocuğuyum niye kurmuyorsun? Microsoft.com'dan baktım yazılımı kuramamam...
  36. Buraktuna

En fazla kaç işletim sistemi kurulabilir?

80 GB'lık Hard Disk'e en fazla kaç işletim sistemi kurulabilir?
  37. Buraktuna

Web Server'ı kuracağım Önerilerinizi bekliyorum

MCSE kursuna yazıldım. Hem öğrendiklerimi unutmamak için hemde birkaç kişisel web sitemi barındırmak için evime sunucu kurmak istiyorum. Elimde eski bir kasa var donanımlarımı da aşağıya yazdım. MS Server 2008 yada 2003 kurmak istiyorum. Ancak web sitelerimde kullandığım scriptler PHP Tabanlı...
  38. Buraktuna

Şişko Gitarist :)

Karşınızda Şişko Gitarist :) http://www.timsah.com/Karsisinizda-sisko-gitarist/erP0QHPgVGb
  39. Buraktuna

K-Lite Codec Full Sorunu!

K-Lite Codec Pack 4.1.7 Full 'u yükledikten sonra bilgisayarımda ses sorunu yaşamaya başladım. Artık windows media player'da sesi sonuna kadar açınca bile duyulması çok zor düzeyde ses geliyor. Ancak aynı şarkıyı K-Lite Codec Full ile gelen Windows Classic ile açınca sorun olmuyor. K-Lite...
  40. Buraktuna

Bass gitarıma kendi Amplifikatörümü yapmak istiyorum :)

Bass gitarıma kendi Amplifikatörümü yapmak istiyorum :) Ama sadece istemek yetmiyor tabiki :) Bass gitarımı satın aldığımda yanında verdikleri 16 Watt'lık Amfi'yi aldığım günden beri sevmiyorum. Sesin seviyesi ev içinde çalışırken yeterli oluyor. Ancak ton konusunda çok sorun yaşıyorum. Hangi...
  41. Buraktuna

Bu ne Perhiz bu ne Lahana Turşusu?

VDSL 2 Sisteminizi tüm SDN ayıpladı kınadı. Ama anasayfada İntro'su çıkıyor. Bu ne Perhiz bu ne Lahana Turşusu? :L Not: Aklıma daha iyi bir cümle gelmedi sabah sabah :D
  42. Buraktuna

Ev Telefonunu Arayanı Bulma?

Ev telefonunu arayan birini nasıl bulabiliriz? Biraz araştırdım Caller CD Pro diye bir program söylüyorlar. Ancak programı internetten bulamadım. Turk Telekomun böyle bir hizmeti yok galiba. Faturayla birlikte gelen kağıtları hiç incelemem ancak o kağıtlarda sadece aranan numaralar yazıyordu...
  43. Buraktuna

Japonların Kıyma Anlayışı (+18)

Videodaki hayvan canlıdır. %( Sesi biraz açarsanız hayvanın sesini duyarsınız. Uyarı: Eğer mideniz böyle şeyleri kaldırmıyorsa izlemeyin! Yazıktır ya bari önce öldürün sonra atın o makinaya %(
  44. Buraktuna

Çalışır Görünmek Bir Sanattır! :)

Çok çalışıyor görünmek istiyor musun? Altın kurallar işte hazır! Daha başarılı olmak için bu çok önemli '10 kural'ı mutlaka oku! Gösterimde olduğu ülkelerde ilgiyle izlenen Seinfeld dizisinde George Costanza'yı canlandıran Jason Alexander, iş yerinde 'çok çalışıyor&#039...
  45. Buraktuna

DoubleClick Sitesine nasıl Uye olabilirim?

Daha önce hazırladığım web sitelerime google reklamları, mynet reklamları yada gittigidiyor'un reklamlarını yerleştirmiştim hep ancak yeni bir servis duydum DoubleClick. Web sitesini biraz dolaştım ama pek anlıyamadım :D IQ'um yetmedi mi aceb B) Eğer anlıyabileniniz varsa...
  46. Buraktuna

Bu siteye erişim engellenmiştir

Bu konu bambaşka bir yere gidiyor. Sohbet bozulmadan kesmek lazım!
  47. Buraktuna

Donanım Sorunu!

Xp'yi yeni yükledim ve kulaklığım ses vermiyordu bunu daha önce forumda konuşmuştum saolsun birkaç kişi acıdı yardım etti :)(mute_62) driver yüklememi tavsiye ettiler. Bende bilgisayarımı bir taratıp tüm eksik olanları yüklüyeyim dedim. XPC Tools - Driver Update Pro ile bilgisayarımı...
  48. Buraktuna

Format Sonrası Donanım(Kulaklık) Sorunum!

Bilgisayarıma format attıktan sonra kulaklığımın çalışmadığını farkettim. Başlat - Tüm Programlar - Donatılar - Eğlence - Ses Ayarı Denetimi menüsüne geldim ancak bu seferde şöyle bir uyarı ile karşılaştım; Etkin karıştırıcı aygıtı yok. Karıştırıcı aygıtı yüklemek için Denetim Masası'na...
  49. Buraktuna

Joomla'Da Tema Hatası?

Joomla'da yeni bir tema kurdum(DustGraphik) Ancak temayı yayınladıktan sonra sürekli aşağıdaki hata çıkmaya başladı. Sizce sebebi nedir? Notice: Undefined index: fontsize in c:\program files\easyphp1-8\www\mendal\templates\DustGraphik\templateCustomizer.class.php on line 35 Notice...
  50. Buraktuna

Çözemediğim Bağlantı Sorunum!

Arkadaşlar lap-topumda bir bağlantı sorunu yaşıyorum. Wireless ile internete bağlanmaya denediğimde sağ alt köşede durum olarak ağ adresi alınıyor yazıyor ancak ne kadar beklersem bekliyeyim bağlanmıyor. Ağ Bağlantılarıma girip 1394 Bağlantısı'nı onarmayı denediğimde iste aşağıdaki hatayı...
  51. Buraktuna

Şu An(15:04) The RapidShare Happy Hours

The RapidShare Happy Hours are active right now. Have fun! Saat :15:04 yerinizde olsam çabuk olurdum :)
  52. Buraktuna

Pardus İçerisinden Windowsu Yedekleme

Arkadaşlar bundan 1 ay öncesine kadar Grub sayesinde gayet güzel bir şekilde hem Pardus'u hemde Windows XP'yi çok rahat kullanıyordum. Ancak Xp'de Sahte Yazılım kullanıyorsunuz diye sürekli uyarı veren bir program yüklendi.(Ki Orjinal Yazılım Kullanıyorum...) Uyarı dikkate almadım...
  53. Buraktuna

Kopyalanamıyacak Bağlantı Önerisi Olan

Arkadaşlar konu başlığından hiç birşey anlamadığınızı biliyorum. Ancak Türkçe kelimeler kullanmak istedim. Neyse konuya geleyim en iyisi; İnternet Sitemde bir dosya(.rar) yayınlıyacağım ancak bu dosyayı başka web sitelerinde(Özellikle Forumlarda) görmek istemiyorum yani yaptığım, emek verdiğim...
  54. Buraktuna

Digital Taşınabilir Disk Alacağım?

Taşınabilir bir disk alacağım arkadaşlar ancak çok kararsızım. Eğer önerdiğiniz bir marka yada ürün varsa söyleyin. En son gördüğüm bir ürün sizce nasıl? (http://www.tio.com.tr/Firsatio/Firsatio.aspx) Western Digital 3.5” 500 GB Taşınabilir Disk Fırsatio’dan Western Digital 500...
  55. Buraktuna

İnsan Psikolojisini Yönetme

Yasli bir adam emekliye ayrilir ve kendine bir lisenin yaninda kucuk bir ev alir. Emekliliginin ilk bir kac haftasini huzur icinde gecirir ama sonra ders yili baslar. Okullarin acildigi ilk gun, dersten cikan ogrenciler yollarinin uzerindeki her cop bidonunu bagirip, cagirarak tekmelerler. Bu...
  56. Buraktuna

Bağlantı Sorunum!

Arkadaşlar lap-topumda bir bağlantı problemi yaşıyorum... Bu sabah internetten adsl şifremi değiştirmiştim.[Güvenlik Açısından] Ancak Modem ayarlarını yapmadan dışarı çıktım. Babam da ben evde yokken lap-top'dan internete girmeye çalışmış tabi karşısına Telekomun k.adınız yada şifreniz...
  57. Buraktuna

Bağlantı Sorunum!

58. Buraktuna

Bunu Bill Gates bile Açıklıyamadı!

Microsoft Word'u açın =rand(200,99) yazın sonra enter'a basın. Biraz bekleyin bakın neler yazıcak!!!
  59. Buraktuna

Multiplexers Nedir?

Arkadaşlar dönem ödevi olarak multiplexers konusunu aldım bu konu hakkında bir bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz? Yada ilgili bir web sitesi vb...
  60. Buraktuna

Turk ve Ingiliz Ticari Mektuplari

Ingiliz: Dear sir, We send our company information attached to the mail (as pdf). But the cost of operation you have foreseen is very low. This may take more expensive. If you send drawings of your current product, we can find the real cost including shipping. Kind Regards. Iste Türk Is...
  61. Buraktuna

Burak Baba'dan Pratik İngilizce Dersleri

Olmak yada olmamak işte bütün mesela bu: Happened or not happened all mesele is this. My mother to be my wife: Anam avradım olsun. Come with ball my brother, come with ball: Topla gel abi. Leave the door december: Kapıyı aralık bırak. Where is this waither who I put: Nerede bu kodumun garsonu...
  62. Buraktuna

Kasa Fan'ı Sorunum!

Arkadaşlar kasamın önünde hiç fan yok arkasında ise 2 tane var. Bana biraz saçma geldi nereden gelen havayı dışarı atıcak bu kasa diye? Sizce öndeki fan boşluğunu doldurmam gerekmez mi? :)
  63. Buraktuna

Dev-Cpp Sürüm 5.0 Beta ile Mingw Derleyicisi

Dev-C++, C/C++ dillerin için tam fonksiyonlu Entegre Geliştirme Ortamıdır(IDE). Derleyici olarak Mingw'nin Windows sürümünü kullanır. Tamemen ücretsizdir. C Programlama Diline yeni başlayanlar için tavsiyem Dev-Cpp ile TurboC'dir. Ancak Görsel bir program yapmak istiyorsanız Visual...
  64. Buraktuna

ActiveXde Bugger32.exe Hatası!

Bilgisayarımı her başlattığımda böyle bir hata alıyorum. Sebebi ne olabilir? Benim aklıma bir fikir geldi ama biraz saçma. Ben en son virüs taraması(Norton 360) yaptıktan sonra bu hatayı almaya başladım acaba antivirüs programım windows'un bir dosyasını mı sildi. Yada içinde virüs kodları...
  65. Buraktuna

Linux'u nasıl silebilirim?

Uzun süredir Linux ve Xp'yi birlikte kullanıyorum. Ancak artık Linux'la olan birlikteliğimi bitiricem :) Xp'Deki verilerime zarar vermeden Linux'u sistemimden nasıl silebilirim?
  66. Buraktuna

Torrent - Bölüm II - Torrentturk

http://www.youtube.com/v/gJVnjsP7QLQ
  67. Buraktuna

Alt Yazı Sorunu!

Arkadaşlar ben Dexter dizisinin 2.Sezon 01 bölümünü indirdim. Ancak indirdikten sonra farkettim ki video .avi formatında olduğu halde içinde altyazısı var hem de İspanyolca :) Türkçe altyazısını(.srt) bulup videoya koydum ancak bu seferde iki yazı üstüste bindi :) Video .avi formatında olduğu...
  68. Buraktuna

Üye Girişini Bulamadım:) İtiraf

Ya arakadaşlar lütfen dalga geçmeyin ama ben sitede üye girşini bulamadım. Forumda üstte giriş modülü ama Joomla Portal'dakini bulamadım :) Yorum yazıcam SDN Okuru yazıyor :D
  69. Buraktuna

Türkiye Gazisini Değil Mahkumunu Sevdi!

1 Kol + Vatana İhanet = Devlet tarafından karşılanan protez + 400 bin YTl(2000 Yılında) Belden aşağıya Felç = 159 bin YTL (2006-2007) Gazi; - Bir savaşdan ölmeden(Şehit) geri dönmek. - Vatan için yapılan bir savaş yada çatışmada yaralanma. Felç...