Arama sonuçlarınız

1. L

Galaxy note ağda kayıtlı değil sorunu

iyi geceler arkadaşlar ben notu 4 5 aydır kullanıyorm geçen hafta btk dan imeiniz kayıt dışı diye mesaj geldi ve tel kapandı bende dün turkcellden tekrar teli kayıt altına aldırdım turkcelldeki eleman heryöne açık görünüyor dedi ancak avea hattımla hala konuşamıyorm turkcell hat taktığımda...
  2. L

MySurvey tc kimlik no

arkadaşlar MySurvey sitesine üyelik tamamlamada tc kimlik no istedi acaba bu siteyi kullanan var mı güvenilir midir tc kimlik vermek doğru olur mu? site anket üzerinden para kazanma yoluyla çalışıyor kullanan ve para kazanan var mı acaba?
  3. L

AKK imza kampanyası

arkadaşlar forumda bir arkadaş paylaşmış ama konu içinde herkes dikkat etsin diye konu açıyorum lütfen çok basit bir işlem destek olalım belki çok destekleyen olursa bişeyler çözülür http://www.dusukhizahayir.com/#destekform
  4. L

En Çok Kullandığınız Android Program

En çok kullandığınız programları yazarsanız güzel programlar keşfedebiliriz bence. Telefon Galaxy Note ben en çok teknoloji oku wallbase shazam dolphin tarayıcı hd battery advanced tas killer kullanıyorm
  5. L

Ayakkabıda Logo Tasarımı...

HeRa ayakkabı için logo tasarımı arıyorum. Yardım edebilecek varsa logo tasarımında şimdiden çok teşekkürler :blushing:
  6. L

samsung galaxy note ram sorunu

Gecen hafta galaxy not aldim cok memnunum telefondan ama kafama takilan ramle ilgili bi sorun var ram 800mgbyt olarak gosteriyor ozelliklerinde 1gb olarak yaziyor acaba bu bi problem mi yoksa 200mgbyt sistem icin falan mi direk ayrilmis? Birde ramin yaklasik 600mgbytini hep kullaniyor telefon...