Arama sonuçlarınız

1. $

Yemek Siparişlerinde Komisyona Son

Gelişmesi lazım benim kullandığım yerlerde yoksa ne yapayım o servisi
  2. $

INNA ft. Pitbull - Good Time

Pitbull sıktı artık
  3. $

General Mobile Discovery 2 Elimizde! VİDEO

Farkettiği filan yok arkadaşın videoda telefonun camından yansıyor zaten iPhone 5S
  4. $

LG G3 Mini Sızdırıldı

Sızdırıldı diye birşey yok Çin' de zaten tanıtımını yapmışlar
  5. $

HTC Desire 816 Kullananlar Kulübü

Telefon hakkında şu konuma bakabilirsiniz http://forum.shiftdelete.net/htc/376562-htc-desire-816-a.html
  6. $

HTC Desire 816

Bencede hocam en şık telefonlardan biri renk seçeneğinin fazlalığı ile herkese hitap ediyor . Bu arada inceleme yazım nasıl olmuş
  7. $

Sizce Bu Yıl PES 2015 Mi, FIFA 2015 mi?

FIFA artık stadyumdur seyircidir bunlara odakanmış durumda çok iler PES' e göre ama genede bi Demoları görmek lazım
  8. $

Ramazan Şenliği (2014)

Tutanların Allah yardımcısı olsun
  9. $

Iphonedo'yu sevenler klübü

Çok uzun süredir takip ettğim için artık bağımlılık yaptı
  10. $

Turkcell'den Sahurda İnternet Hediyesi - SAHUR yaz 2222'ye gönder.

Oh yaptım iyi geldi bu zaten sabahlıyordum
  11. $

HTC Desire 816

HTC' nin orta seviyeye hitap ettiği Desire 816 , tasarımı ve özellikleri ile göz dolduruyor . Global anlamda ise iyi iş yapan Desire 816 , Çin' de raflardakini yerini aldıktan 10 dakika içinde tükendi . Büyük ekranı , tasarımı ve özellikleri ile telefonun farklı bir cazibesi var . HTC ...
  12. $

İşte dünyanın ilk Android'i

Tamda Matrix izlemiştim bi tırstım :dirol:
  13. $

HTC One Mini 2

Üreticiler artık Mini konseptini benimsemiş olucaklarki amiral gemilerini tanıttıktıktan belli bir süre ardından Mini adıyla daha küçük boyutlarda ve donanımdan kırpılmış telefonlar piyasaya sürüyor . HTC' de konsepte uyarak M8modelinin mini modeli olan One Mini 2 adlı telefonu piyasa sürdü...
  14. $

Telefonunuza iOS 8 Beta 1 Kurulumu - Anlatımlı

Apple her sene düzenlediği WWDC etkinliğinde iOS 8' i tanıttı . Geliştiricilerede etkinlik bitiminde iOS 8' in Beta sürümünü sundu . Peki biz normal kullanıcılar iOS 8 Beta 1' i nasıl telefonlarımıza kurarız ? Devamı : http://ozgurile.blogspot.com/2014/06/ios-8-beta-1-kurulumu.html
  15. $

iOS 8 ile birlikte gelenler

Apple' ın her sene düzenlediği WWDC konferansında iOS 8 ve yeni OS X versiyonu tanıtıldı . Apple bu sefer iOS tarafından dolu dolu gelmiş ve iOS 7 ile değiştirdiği konsepti iOS 8 ile birlikte bir adım öteye daha taşımış . Peki artık Apple , iOS 8 telefonumuza ne katıcak ...
  16. $

General Mobile Discovery Kullananlar Kulübü

Elite' de geldi hemde dolu dolu fiyatıda şaka gibi resmen http://ozgurile.blogspot.com/2014/01/general-mobile-discovery-elite.html
  17. $

Sony Xperia Z1 Pişmanlık...

Şarj kısmında haklısınız ama stabil olması derken
  18. $

Sony Xperia Z1 Pişmanlık...

Yazılımsal gibi 4.3' ü bekleyin mis gibi iPhone 5 iniz varmış sizi Z1' e geçiren ne oldu
  19. $

Turkcell'e geçmeyi düşünüyorum

Ya Turkcell ya da Vodafone
  20. $

General Mobile Discovery Kullananlar Kulübü

2 geliyor beyler Snadragon 400 ile geliyormuş nediyorsunuz ? http://ozgurile.blogspot.com/2014/01/general-mobile-discovery.html http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/GM-Discovery-2-Hakkinda-Her-Sey-on-inceleme-ozel-roportaj.htm
  21. $

4G Amerika'da Yaygınlaşıyor

Bizim 3G daha hızlı bikere tamam mııı :thumbdown:
  22. $

Orjinal İphone Nasıl Anlaşılır

Gördüğüm en iyi replikanın bile kasası gerçeği kadar iyi değildi eğer ben anlamam imei filan diyorsan al eline telefonu bak ne kadar kaliteli (daha önce eline 5 aldığını varsayıyorum) sonra ekran kalitesine bak
  23. $

eBAY dan pc almak

%99 gümrükte takılır
  24. $

Samsung Galaxy Note 3'ü alanlar ne ile karşılaşıyor?

Klasik bıçak :D 2199 TL fazla olmuş yalnız
  25. $

Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

Hocam bende vardı bi ara bu oyun :D
  26. $

Comic Con'da Cosplay Fırtınası Esti

misshannahminx :D Edit : Chad ve Angie' yi gördüm bide
  27. $

Benzin 5 lirayı geçti!

Benzin hep pahalıydı daha doğrusu bu ülke pahalı hem gelirler düşük hemde ürünlerin fiyatları yüksek buna aynen şöyle söylenir ayranı yok içmeye tahtırevanla gider s***aya
  28. $

Temel PC Toplama Klavuzu [ I. Ekran Kartı Rehberi ]

Hocam bana 400 TL' lik oyun için gpu önerirmisiniz
  29. $

Çılgın iphone kılıfları

Bu güzelmiş oyun oynarken filan
  30. $

Microsoft'a büyük suçlama

Ayyıldız kim ya off
  31. $

İphone 4s vs Sony Xperia SP ?

Eğer 4S alınmazsa SP hiç hiç alınmaz
  32. $

HTC, 2. Çeyrek Sonuçlarını Açıkladı

Ziyaretçilerin yorumu güldürdü neymiş en iyi telefon S3' müş S4 dese hadi belki
  33. $

Wifisiz kotamı wifili yapma

Aynen o zaman kotanı wi-fi destekli bir kotayla değiştirmen gerekiyor değiştirmen lazım :D
  34. $

Asus ROG TYTAN CG8580-CA001S

Hayır geçmez
  35. $

Kore malı galaxy s3

Millet tezgahı açmış bile
  36. $

Söyle Rahatla

Turkcell filan yazıyorya adamda değiştirmişmiş
  37. $

Söyle Rahatla

O şey operatör kısmı orayı değiştiriyorsun tabi jb ile jb sizde yapılıyor sanırsam
  38. $

Neden iPhone?

Androidte tek beğendiğim firma HTC gerçekten güzel ürünler yapıyorlar eğer iPhone almasaydım HTC alırdım benim için önemli olan telefonun bana verdiği özellikler iTunes , App Store gibi
  39. $

Ps3 mü Ps4 mü

iPhone 5 hiçbir zaman o fiyatla girmedi bu arada 1700 TL' ye iPhone 5 anca normal kullanıcılar tarafından satılıyor . Aynısı PS4 içinde geçerli ilkte yüksek fiyatla kullanıcılar getirir sonra firmalar getirince fiyatı düşer
  40. $

İddia: Samsung Galaxy Note III 3 GB RAM ile gelecek

5.9 inç yuh be daha ne kadar büyüyücek acaba
  41. $

İphone küçük sorun hakkında

Kardeşim ss atarmısın dıştan gözükmüyor diyorsun sen heralde büyüteç ile bakıyorsun
  42. $

Note II ekran koruyucu ve kılıf tavsiye

Kılıf tavsiyesi verimiyeceğim ama fikir vericem . Sakın Türkiye' den alma Ebay gir ordan ver siparişini 15-20 gün bekle deyicektir
  43. $

Dell mi Lenovomu

Hocam Dell çalışanı gibi konuştun :)
  44. $

Pis Yedili'yi İki Saatte Bitirdiler

Sonunda be hiç sevmiyordum sokağa çıkıyordum millet kamil kamil diye bağırıyor okulların önünden geçerken dışardakiler kamil demeler
  45. $

Teknosa'nın VosVos'una İsim Veriyoruz!

VosvoSA TeknoVos
  46. $

Eric Schmidt, Android Kullanmıyor!

Helal olsun adama adam dürüst kendi firmasını yüceltirken başka firmaları gömmüyor en azından Nokia CEO' su ne yapar peki iPhone' u yere fırlatır http://youtu.be/lFNwfkh79PY
  47. $

Apple iPhone 5'mdeki Ölü Pixel Sorunu Hakkında Yardım

Git değişim talep et yapamayız derlerse müdürünüz gelsin de sonra ona durumu anlat ve kanunları göster ona
  48. $

Htc one ( boom sound ) yok böyle bir ses !

iPhone kullanıcısıyım ohaaa dedim zaten Apple' dan sonra en beğendiğim şirket HTC
  49. $

Dünyanın en zor dili hangisidir?

Arapça' da zordur gırtlaktan konuşulduğu için
  50. $

Samsung, Yeni Güncelleme Listesini Açıkladı

Apple kullanıyorum ama burda Samsung' u tebrik etmek lazım Nexus ailesi hariç telefonlarına en çok sahip çıkan firma
  51. $

Arkadaşlar bmw z4 alcam neye dikkat etmeliyim ?

Ancak şöyle bulursun adam çok zengindir Z4 ün yüzüne bakmıyor garajda duruyordur öyle bulabilirsin buda sadece bir hayal
  52. $

Samsung Galaxy SIII mü SIV mü ?

2 ay bekle 1500 olur onun fiyatı
  53. $

Samsung Galaxy S4 mü? HTC One mı?

O zaman 6.1 en ideal size göre :)
  54. $

Ekran boyutunda büyük olan daha iyi derken ne alaka
  55. $

Birde eline al telefonu dıştan güzel gözükür ama eline aldığın zaman bune diyeceksin S3'te en azından böyleydi
  56. $

Yeni Mesajlaşma Servisi MessageMe

Programı kaldırıp tekrar kurun belki düzelir
  57. $

Katar'dan UEFA'ya büyük tehdit!

Türk takımları 1 kere gire köşeyi dönücek o zaman
  58. $

Samsung Galaxy S4 Bu Mu Olacak?

Onu bırakta hala plastik telefon
  59. $

Apple 4. Nesil iPad Video İnceleme

Apple' a üvey evlat gibi davranıyorsunuz 4 dakika nedir abi ya keşke daha fazla uzun olsa
  60. $

Temple Run: OZ İnceleme

Kardeşim hangi taraf kazandırıyorsa oraya daha özenli davranırlar
  61. $

İpad 4 retina mı yoksa samsung galaxy note 10.1 tablet mi?

Samsung' u seçersen hayatının hatasını yaparsın bi kalem için değmez söylüyeyim belki iPhone' un rakipleri var ama iPad rakipsiz
  62. $

LG Apple'a nasıl panaroma fotoğraf çekileceğini öğretiyor

Daha LG Optimus G gelmedi ülkemize bakalım bu gelicekmi
  63. $

Galaxy S3 mü LG Nexus 4 mü?

Nexus 4 tabikide şimdi S4 çıkıcak S3 iyice geri planda durucak güncellemeler filan S2' deki gibi gecikecek
  64. $

Yarın hayat duracak!

O kadar memurun işine son vericende peki ne olucak o zaman gerçekten hayat durucak
  65. $

Akıllı telefon alacaklara ALTIN ÖNERİLER

+ yan yatmış sekiz
  66. $

Hangi full hd S4 mü Xperia z mi yoksa Htc M7 mi

Teknoloji hep gelişiyor sen bekle bekle al işte hemen bir telefon biri demiş Note 3' ü bekle yuh
  67. $

iPhone 5, Galaxy S3'ü Geride Bıraktı

Yanlış hatırmıyorsam Spybot' un S3 için biri yorumu vardı damacana diye Samsung malzeme kalitesini artırmadığı sürece almam
  68. $

Earpods alayım mı?

Kesinlikle al ama aynı performansı verirmi telefonunda bilmiyorum
  69. $

Google da Mağazacılığa Başlıyor!

Yıllarca Apple' a bizi önemsemiyor dediniz şimdi Google' da mağazacılığa başlıyor bakalım Google bizi önemsiyormuymuş
  70. $

Note 2 mi xperia z mi?

İşlemcilerde saat hızları artık önemli değil ona bakarsan Tegra 3' ün 1.7GHz lik modeli var o en iyisi o zaman birde Samsung' un o eski GPU' su yeni oyunlarda yetmiycek ki ekrandan hiç bahsetmiyorum Full HD olan bir ekran ppi değeri Note2 nin neredeyse 2 katı
  71. $

Samsung Galaxy S3 mü Nokia Lumia 920 mi Yada öneri para sınırı yok

Samsung S3 alma o cihaz ilk çıktığında az rakibi vardı şimdi S4 de tanıtılcak
  72. $

Galaxy S4 Alacak Mısınız?

Beklentiler çok yüksek HTC gibi olabilir
  73. $

Sizce iPhone 5 mi Oyun PC simi ?

Küçük bir bilgisayar ve temiz bir iPhone 4S çekebilirsin
  74. $

Ios mu android mi?

Galaxy S iPhone 4 ile kıyaslanmalıdır 3g ile değil
  75. $

BUDO, Bursa-İstanbul Seferlerine Başladı

İşte güzel Bursam
  76. $

iOS 6.1 çikti

Beyler iOS6.1 çikti hemen guncelleyin
  77. $

Samsung'tan Su Geçirmez Telefon XCover 2

Test edemezler çünkü S4 çoktan üretilmiştir 2-3 ay kala bütün ürettikleri telefona bunu ekleyemezler ama önceden eklemiş olabilirler
  78. $

Samsung Galaxy Note 8.0'ın Canlı Görseli!

Steve bunu görse Samsung' a dava açar böyle iğrenç tasarımlı tablet yapılırmı diye
  79. $

Apple, 2013 İlk Çeyrek Raporunu Yayımladı

Apple gerilemiş ama ilk çeyrekte 47.8 milyon iPhone bunun zekatını versen Somali doyar :D
  80. $

İnternet için en uygun Operatör

Hayat paylaşınca güzel la la la la Anlamışsındır umarım
  81. $

Bu bardaklar, SDN üyelerinin olacak!

Bana verin gerisini boşverin :D
  82. $

Korenin Melekleri

Kuzey Kore mi Güney Kore mi
  83. $

Yok mu bana keyifle oyun oynattırıcak ? :)

Herkese soralım bit mi önemli gb mı tamamı birde GTX580 40nm ile üretilmiş birde aynı eşit üretim koşullarında üretilenleri karşılaştırsan
  84. $

Yok mu bana keyifle oyun oynattırıcak ? :)

Çaktırmayın beyler bu da anlamıyor ekran kartında gb önemli değil bir kere bit önemli
  85. $

Sony Xperia İon Yüksek Sıcaklık

Akıllı telefonların hepsinde var diye biliyorum
  86. $

Sony Xperia İon Yüksek Sıcaklık

Belli bir sınır var eğer o sıcaklığı aşarsanda birşey olmuyor telefon kendini kapatıyor yanmamak için yani birşey olmaz
  87. $

Piercing Düşmanı Atarli Ergen (Ask.Fm)

Akrepler ile boğurken :D
  88. $

ShiftDelete.Net Ekibinden Yeni Yıl Videosu

Herkese mutlu yıllar :)
  89. $

Bol Kalçalı Kız Kavgası

Aynen
  90. $

iPad mini mi Google Nexus 7 mi?

İşte SDN farkı
  91. $

Htc one x plus mi ? Iphone 5 mi? Note 2 mi? Veya önereceğiniz bir başka telefon ?

Hangisinin kamerası daha iyi peki
  92. $

Dünya Pepe'nin tekmesini konuşuyor!

Aynen dedim ekmek almıyormuydu bu çocuk :D
  93. $

Iphone 4S 'in ne gibi dezavantajları var ?

Telefonum iPhone değil sadece ben gerçeklerden bahsediyorum ve çekememezlik yapan daha
  94. $

Iphone 4S 'in ne gibi dezavantajları var ?

Şunları söylüyorum 700 bin uygulama var 350 bini paralı bu hepsimi oluyor kamerası S3 ten daha iyi One X+ ile tatışılır kamerası
  95. $

Acer'dan Yeni Chromebook

Ucuz satılırsa neden almayayım ama Nexus modelleri gibi orda 300 dolar burda 1500 Tl olursa almam
  96. $

Htc one x plus mi ? Iphone 5 mi? Note 2 mi? Veya önereceğiniz bir başka telefon ?

Ekran kalitesi iPhone 5 müzik için One X + Film izlemek Note2 (büyük ekran) oyun oynamak iOS' te daha çok oyun var o yüzden i5 diyeceğim ama Note 2 de oyun deneyimi çok daha iyi olurmu bilmem onuda ekran kötü One X+ telefon ısınıyor bariz bir şekilde
  97. $

Xbox oyunlarını pc de açma

Tabikide orjinal oyun
  98. $

Bir kadın bir erkeği en kolay nasıl etkiler?

Vücudunu kullansın bakayım neler yapıyorsunuz
  99. $

Google Devlet Okullarına Giriyor

Ah şu vergiler Türkiye 'de olsa ne kadar olsa diye kurduğumuz hayaller en az şu kadar olur diye düşünüyoruz haberi okurken reklamda en ucuz Nexus 7 769 Tl yazmazmı birde :)
  100. $

iPhone 5 Renk Tercihiniz Ne Olurdu Anket

Gözünden kaçan şeye birdaha bakmanı isterim + + + nedir bu One X + sevdası telefonda çokta iyi olsa 1.5 gb rami olucak uçurucak dediniz 1 gb ram gene Tegra gene ısınma problemi
  101. $

iPhone 5 Renk Tercihiniz Ne Olurdu Anket

Yaa bu arkadaş HTC demi çalışıyor :D nerde görsem önce güzelce yorum yazar sonra HTC ... oluyor yani ortada bir art niyet yok sadece dikkatimi çekti :)
  102. $

İpad Mini Ne Zaman Türkiye'de Ve Fiyatı Ne Olacak?

Bence öyle davranmıyor
  103. $

iOS da Android gibi oluyor!

80 gb S3 derken
  104. $

PlayStation 3 mü Xbox 360 mı?

Aylık 10$
  105. $

21 Aralık’ta kıyamet kopacakmı ?

NASA bile açıklama yaptı şuan hiçbir sorun yokmuş
  106. $

Windows 7 mi Windows 8 mi

Oyuncu isen W7
  107. $

Türkiye'nin ilk uçak gemisi geliyor

Herşey nüklüer ile olmuyor
  108. $

TTNET Digitürk Kampanyası

Sakın inanma arkadaş açıklamış zaten hep böyle zamanlarda ararlar
  109. $

Lumia 920 & Wp 8x mi ?

Steve 8X kullanıyor diye biliyorum Sana şöyle diyeyim arkadaşına iletirsin normalde w8 cihazlar çok dolu değil nasıl diyeyim Android 'in ilk yılları gibi iOS liderkenki gibi ama Nokia kutu içeriği ve kendi eklediği uygulamalar ile en dolu Windows Phone 8 telefonu
  110. $

Wii Mini ile Tanışın

Türkiye' de 150 $ 175 $ gibi fiyatta bile gelse iyidir
  111. $

Dizimag Yeni Adresi Hakkında

Gerçekten dizi izlemek için en ideal site kapanırsa çok kötü olur
  112. $

Apple İphone 4S - Samsung Galaxy S3 (ACİL)

Üretiyorsa kendinede üretsin o zaman S3 ile 4s kıyaslanmaz 5 ile s3 karşılaştırılır ama 4s mi S3 mü dersin S3 derim
  113. $

Türkçe Dublaj Sanatçıları

Aynen adam küfür ediyor biz kahretsin diye duyuyoruz
  114. $

İphone 4s mi yoksa HTC one x mi ? Siz olsaydınız hangisini alırdınız ve neden ?

Oyun bakımında 4s in kastığı oyun varmıdır bilmiyorum yani herşey donanım değil ama 4.1.1 ile One X kendine gelmiş diyorlardı
  115. $

İsraile karşı müthiş bi siber savaş başladı...

Kardeşim milli siteyi hacklesen ne olucak bütün bilgiler ordamı tutuluyor hayır ve yaptıkları hack site hacklemek mesela onların kullandıkları bilgisayarları hackleser anlarım savaş siberde artık diye
  116. $

1400-1500 tl arası oyun bilgisayarı almak istiyorum..

Güzel bilgisayar
  117. $

ShiftDelete.Net Videoları Kamera Arkası - 2

Adaşım döktürmüş Bunun adı ne l*n Bu ne biçim isim
  118. $

Galaxy S4'te 5 inçlik ekran mı olacak?

Dünyanın en değerli şirketi tarih oluyor vay be
  119. $

S3üm yavaşladı

Tabi cebimde S3 var kullanmıyorum ben yanlışlığı savunuyorum sen diyorsunki kral Android diyorsun tamam eyvallah 1. sırada amam artık o da birinci olmassa yh yani çok büyük bir telefon kitlesi var Androidin belki 200 300 telefon android bunların hepsi farklı modelde
  120. $

S3üm yavaşladı

Hala anlamıyorsun Android çok geniş bir kavram her firmanın kendine ait telefonları var hespi Android şimdi düşün 6 adet iOS telefonu şu anda sadece 4 4s ve 5 satılıyor şu anda sence adil bir karşılaştırma olurmu
  121. $

S3üm yavaşladı

Kim kullandığı eşyayı küçümser mantıklı düşün S3 daha çok sattı hem daha uygundu hemde i5 daha piyasada yoktu
  122. $

Note 2 mİ S3 mü?

3 yıl kullanıcaksın geleğin teknolojisini karşılıycak öyle telefon bulmak zor
  123. $

Note 2 mİ S3 mü?

Büyük ekran sorun olmaz diyorsun cebe sığarmı diyorsun zaten şunu anlayın Note kullanıcıları zaten elde taşıyor
  124. $

Ölüdeniz'de Yamaç Paraşütü Yapan Amca'nın Dramı

Abiiii Allllahını seversen abiiii
  125. $

Apple almak için nedenler nelerdir...

Uygulamam çok olsun kalite olsun güvenilir olsun stabil olsun özgün olsun iOS ! Ben özgürüm canım sıkıldımı istediğim romu kurar arka planı değiştirir widgetleri kullanırım Android ! Böyle
  126. $

S3üm yavaşladı

Telefonum S3 Apple fanı değilim ama bir yanlışlık var Android için o özellikler yeterli ama iOS için durum farklı çünkü Apple işlemciyi kendi yönetiyor uygulamada şu seviyede çalışsın boşta şu kadar yani Apple işlemcisini özelliştiriyor aynı şey Samsung için geçerli değil + S3 gayet sağlam bir...
  127. $

Apple iPhone 5s Hakkında Bır Kaç Soru

Apple ve 4 işlemci belki 5s değilde 6 da görülür şu an için 4 çekirdek bataryaya etki eder iPhonelarda çünkü uygulamalar 4 çekirdek için değil 2 ve 1 için tasarlanıyor aynısı Android içinde geçerli 4 çekirdek için çok az uygulama var
  128. $

En iyi Tablet İpad. nedeni ise Sadece Tablet o

Uygulama bakımından çok geri Android tabletler
  129. $

HTC One X+ Satışa Çıktı !

Tegramı var benden uzak dursun
  130. $

İphone 3GS ios 6.0.1 güncelleştirmesi

Telefonu yeni bir telefon olarak tanıtırsan kasmıyormuş biryerde okumuştum
  131. $

Admin doğmuş, koşun!

Doğum günün kutlu olsun usta
  132. $

Nokia Lumia 920'yi Kutusundan Çıkarıyoruz

Bence HTC 8X
  133. $

İpad mini test ettim

Aynen iPhone 5 ne kadar
  134. $

'Süper Dünya' Keşfedildi

Uzay sınırsız boşluktur peki oralar niye boş
  135. $

21 aralık 2012

Kaçın beyler öcüler gelicek :D
  136. $

HTC ile 8X ve 8S'i Konuştuk

Ben android kadar olmasada 1-2 sene içinde %20 %30 luk kısıma hitap etmeye başlar
  137. $

Sahibinden.com 'da sorun mu var Şu anda

Hala gönderilmiyor
  138. $

iPhone mu yoksa Samsung S3 mü?

Millet hani İOS ten Android 'e geçer ve özgürüm artıkkk der ya ben öle özgürlüğü ... :D 4.2 çıkıyor biz 4.1 alıcaz hala tanıdıklarımda S2 var Note filan var bizim iş daha yaş diyorlar
  139. $

Hızım Düşük !!

Devletin kendisi bu zaten BTK
  140. $

Hızım Düşük !!

Şakamısın sen Not : BTK bile üyelik istiyor sanki forumlar gibi :D
  141. $

Bu Kullanıcı Sizce Güvenilirmi

Beyler bu ara bi tarafta i5 mi alsam Note 2 mi alsam Nexus 4 mü alsam Optimus G mi alsam diye düşünürken i5 i araştırayım dedim fiyatı ucuz nerelerde var bende Sahibindende buldum sizce bu kullanıcı güvenilirmi çoğunlukla gg den alışveriş yaptığım için Sahibindeni bilmiyorum Kullanıcı...
  142. $

Nexus 4 almalımıyım?

E hocam tavsiye ediyorsunuzda bu ne zaman gelicek ben Note 2 alıcaktım Nexus u gördüm sonra iPhone 5 alsam mı dedim pahalı dedim Padfone 2 yide görmüştüm şimdi siz bunuda aklıma soktunuz ne zaman geirki Nexus 4 ile Padfone 2 bide 2000 Tl altı i5 varmıdırki of aklım karıştı gene
  143. $

Lumia 920 ve Lumia 820 Satışı Başladı

İ5 2000 lira derken iPhone 5 den bahsediyorsunuz değilmi iPhone 5 2000 Tl den aşağı bulurmusunuz bana
  144. $

Bir telefon önerecek olsaydınız bu hangi telefon olurdu ? (S3-Note2-Lg G-Nexus 4 vb.)

Note 2 Türkiyedeki en iyi telefonlardan biri
  145. $

S3 Vakası gelişen olaylar ve durumun ciddiyeti

Vay be ne dostluklar varmış
  146. $

Yabancı Dizi Tavsiyeleri | Ana Başlık

The Big Bang Theory ve How I Meet You Mother bu diziler süperler çok komikler
  147. $

Android 4.2 resmen duyuruldu

Google bu hızla giderse 2-3 seneye kalmaz Android 10 çıkar
  148. $

Gio 4.1

Gio kaldırmazki Wonder 'a bile gelmedi 4.1
  149. $

S3 Tuvalete Düşürdüm

Telefon gitmiş kötü olmuş
  150. $

780 bin dolara bekâretini sattı!

Aynen onlar daha lisede işi pişiriyorlar ilköğretimde kapalıyla idare ediyorlar
  151. $

Iron Man 3'ün Fragmanı Yayımlandı

Sabırsızlıkla bekliyorum
  152. $

Microsoft @w.cn uzantılı adreslerin e-mail servisini iptal etti.

Haber 2009 da yazılmış
  153. $

Galaxy Note 2 eline alanlarin ilk izlenimleri ?

15- 30 dk kurcaladım sonra S3 ü elime aldım küçükcük geldi
  154. $

PlayStation 3 mü Xbox 360 mı?

Yeni konsollar 2014 yılında çıkacaklar diye bir haber duydum
  155. $

HTC One X veya Samsung Galaxy S3

4.1.1 ile dengeler değişiyor diye biliyorum
  156. $

Asus PadFone 2 Resmen Duyuruldu

Vay be hem tablet hem telefon güzelde acaba bizim bu güzel ülkemize hangi fiyatla gelirki 3000 filan olursa çok kötü olur
  157. $

Tamam Ayfon kral BlackShopAre Samsung kendi işlemcisini üretip kullanıyor
  158. $

Al izle http://www.youtube.com/watch?v=-NETUV-WUBo&feature=plcp
  159. $

Ben cpu yu belirttim zaten iPhone herzamanki gibi kaliteli çoğu kişi yok uzamış 4S 'i bize kakaladılar desede çok değişiklik var Bu arada iPhone gene anten problemi varmış sıkınca sinyal kaybediyor
  160. $

Gel gelelim 4.1.1 de bu durum baya bir değişiyor onuda belirtiyim ;)
  161. $

4" 4.2" telefon tavsiyesi

Para önemli değilse iPhone 5 alınmalı bence
  162. $

Sıralama aynen şöyle Optimus G > Note 2 > One X+(ramdan kazanıyor) > S3 > One X
  163. $

Ucuz ve kaliteli tablet bilgisayar tavsiyesi ?

İnternetten satın alma diye birşey var
  164. $

Uzayın sınırından atlayış - Red Bull Stratos | CANLI İZLE |

Helal olsun adama
  165. $

Bu oyun niye kasıyor parçalayacağım telefonu yeter!!!

Geçen Note 2 yi kullanıyordum S3 ü elime bi aldım ulan bune dedim S3 bile küçük geldi ki iPhone verseler kalpten giderim
  166. $

Galaxy Note II Etkinliği İptal Oldu

Olmadı şimdi bu
  167. $

Yarınamı ertelendi
  168. $

D&R' ın Hizmet Kalitesine ve İnternet Sitesine Güvenebilir Miyim ?

D&R ben bir yamuğunu görmedim
  169. $

http://www.youtube.com/redbull Beyler youtube dan canlı yayın var
  170. $

Suriye'ye yine yanıt verdik

savaşmayalım her iki tarafta kötü yaralar alıcak
  171. $

ShiftDelete.Net ve Forumumuz Hakkında Bilmek İstedikleriniz ?

Bizde Shiftdelete bünyesine katılabilirmiyiz
  172. $

Samsung Galaxy Note II Bekleyenler Kulübü

Ben Almanya 'dan getitirticeğim
  173. $

Samsung Galaxy Note 2 Alıcağım

Beyler bir arkadaşım Almanya 'da alıp bana gönderse olurmu pasaporta buluruz kayıt ettiririz bi sorun olurmu
  174. $

iPhone 5 Türkiye Gerçek Çıkış Tarihi ve Fiyatı !

Bu sefet uçak modunda gerçekten uçuyor galiba ki fiyatlar böyle olsun
  175. $

Yandex Bedava Ek 1 GB Alana Sahip Olun!

Benim ailemin arkadaşlarımın fotolarını ne yapsınlar
  176. $

iOS için Google Haritalardan Kötü Haber

Ulan Yandex bile daha iyisini veriyor yuh sana Apple ama güzel güldürdün :D
  177. $

Türkiye'nin En Fazla Ziyaret Edilen 100 Web Sitesi (Eylül 2012)

12 yıldırmı ne var
  178. $

Turkcell mi ? Avea mı ? Vodafone mu ?

Eğer gerçekten çok hızlı bir internet istiyorsan Turkcell açık ara farkla alır
  179. $

Lise 3 öğrencisiyim hangi meslek yapacağımı bilemiyorum hayat akarken...

Bilişim oku zaten geleceğin mesleği
  180. $

S3 dartyde 1500 tl ye düşmüş napıyorlar bunlar yaa??

İphone 4s 2. eller bile bu kadar değil resmen İphone 4 sıfır gene ondanda ucuz Samsung 2. el para elde edemezsin
  181. $

İphone 5 Tanıtıldı

İşte sen kendin dedin android işletim sistemi kurulsa o stabil cihazdan eser kalır mı diyorsun İphone İphone yapan şeylerden biride işletim sistemi zaten
  182. $

İphone 4S

Hocam onun teknolojiden pek anladığı pek yok facebook twitter bunları ağırlıklı kullanır ekran büyüklüğüde sorun olmaz bende S3 var dandik diyor telefona :)
  183. $

Söyle Rahatla

İphone mu ne yapıcan onu keşke söyleseydim bunu şimdi hanımefendiye İphone arıyoruz uygun fiyatlı :D
  184. $

Galaxy S2 Wi-Fi Sorunu (Farklı Bir Sorun)

Şu Android yükseltmeleri çok karışık be İOS kadar kolayı yok bence
  185. $

Samsung galaxy s2 mi galaxy note mu?

Bana göre Note zaten Note serisi S serisinin bi üstü gibi S2 nin tasarımı Note tasarımına benziyor S3 ünde Note 2 ye benziyor zaten
  186. $

İphone 4S

Beyler kız arkadaşa 4S alıcağım spot fiyat uygun olsun 1-2 sene dayansın yeter Bursa 'da böyle satılcak biryer varmı
  187. $

523.96 mb/s gördünüz mü ?

Zaten biz öküzün trene baktığı gibi bakarız TTnet yüzünden
  188. $

Apple Store

Hocam gg den çok alışveriş yaptım ama Ebay biraz daha değişik geliyor adamla nasıl anlaşıcaz
  189. $

Apple Store

Hocam Ebay dan hiç alışveriş yapmadım bilemiyorum aklımda şöyle bir soru var ya beni kazıklarlarsa :D bana bunu öğretin 3 kişiye çekilişle İphone 4s 600 $ satabilirim
  190. $

HTC one X ' in Beats Audio ses teknolojisi 4s' e kıyasLa nasıL .?!

Ulan amma güldüm be diğer "özellileri HTC den daha iyi" kardeşim düşünme al One X
  191. $

İphone 4s almalı mıyım?Yorumlarınız

Eğer öyle yapıcaksan hiç uğraşma ipod al bide android bi telefon alırsın zaten milley ipod 'u iphone sanacakları için sorun olmaz
  192. $

Apple Store

Of be ordan 3-4 tane alırdım arkadaşlara satardım fiyatı çok çok uygun bence
  193. $

Yeni iPod, iPhone 5'le Birlikte Gelebilir

İpod alıcağım 1 tane çünkü fiyatı uygun oluyor
  194. $

Apple Store

http://store.apple.com/us buradan alışveriş yapabilirmiyiz mesela Türkiye 'ye gelirmi kargo ile
  195. $

Galaxy Gio

Sen S3 ile veya One X gibi cihazlarla kıyaslarsan tabikide iyi değil kendi fiyat segmentine göre iyi bir telefon
  196. $

Yeni iPhone 12 Eylül'de Tanıtılıyor

S2 'yi bile geçemiycek bu bide S2 4.1.1 alsın dahadas iyi olucak S3 desen yanından geçemiycek Note 'u desen onunda yanından geçemiycek
  197. $

Telefonsuzluk tak etti ! Önerileriniz

S2 değilde para biriktirip note alırsın hem tablet gibi kullanırsın hem de normal telefon
  198. $

Twente 4-1 Bursaspor | UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu 2. Maç

Ah be BURSAM
  199. $

Samsung galaxy s2 mi htc one s mi?

S2 tabiki
  200. $

Samsung nexus mu s2 mi

Arkadaşim o Flash eğer java olmasaydı hiçbir uygulama çalışmazdı Android uygulamaları java diliyle yazılıyor
  201. $

S3 almak istiyorum ama ...

Bendede kasma yok hele 4.1.1 gelsin o zaman görürüz
  202. $

Telefon Tavsiye Limit 400 Tl

Sen galiba daha çok küçüksün ama insan biraz mantıklı olur yahu o takozu alıcam diyorsun
  203. $

10 Yıldır Gün Işığını Hiç Görmediler

Ne yiyorlar peki bunlar
  204. $

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Bende alabilirmiyim
  205. $

Incitorrent.com Davetiye Dağıtımı

ben istiyorum öm at yoluyayım mailimi
  206. $

R10 Davetiye

Beyler çok lazım acaba verirmisiniz
  207. $

[Takas] Trend Micro Titanium Maximum Security 2013 Lisansı!

Mesaj attım bi bakarmısın
  208. $

[Takas] Trend Micro Titanium Maximum Security 2013 Lisansı!

Nerden buluyorsunuz acaba bu kadar lisansı
  209. $

Şehrinizde fiber internet var mı?

Berk8 peki bakır kablolara fibermi diyorsun .
  210. $

Pinterest'e Üye Alımı Başladı

Aldık üyeliğimi şimdilik kenarda kalsın ilerde takılırım
  211. $

Samsung Galaxy Note ' mu Alsam yoksa HTC One X

Ulan ben 2 teleon hakkında karşılaştırma yapıyorum adam bana S3 diyor Vay güzelmişte kardeşim zaten ipod u var keretanın
  212. $

Şehrinizde fiber internet var mı?

TTnet dede hipernet var ondada 100mps kadar olabiliyor ama fibermi hayır
  213. $

TTNet Hız Sorunu

Anlamıyorum nasıl bir mantık ben normalda 1.70 filan alıyorum eğer akn devreye girerse benim hızım artıyor :D
  214. $

Samsung Galaxy S3 İle İphone 4S Arasında Ciddi Şekilde Kaldım Yarın Alıcam Birini....

Kardeşim senin işinide öğrendim zaten S3 ü olmayan Android fun boyusun bendede S3 var lakin İphone ' da kullandım fakat şunu anladımki İOS gerçekten çok stabil bir işletim sistemi Ama S3 daha iyi onuda söyliyim
  215. $

Hay ya ben size ne soruyorum siz bana ne diyorsunuz
  216. $

Doğum günü geçicek :D
  217. $

Büyüklük konusunda sorun yok ona göre yazın lütfen
  218. $

Kardeşime alacağım bu telefonu işte önceki telefonu gio ' du abimde niye yeni ipad var S3 var diye zırlıyordu bende hediye olsun diye alayım dedim. Kardeşim küçük ama böyle oyun oynar sonra gerekli notlar alır onun günlük bi düzeni vardır sonra nette çok dolaşır velet . Oyun oynar tabi gio ' da...
  219. $

Sizce Samsung Galaxy S3 un Kulaklik Performansi Nasil ?

Eğer HTC ile kıyaslarsan Arada %50 lik bir farkla HTC alıyor bence
  220. $

Ios mu android mi?

Bak sana şöyle diyorum 2 sinide kullandım ve şu anda Android kullanmaktayım S3 ne kadar bazı pcler ile kapışa bilen bir telefon olsa bile işletim sistemi içine ediyor eğer S3 ios ' u kullanabilme imkanı olsa ve kullansa işte o zaman kral görün iphone yarım yamalak bir özellikli telefon lakin...
  221. $

İ Phone 4S 16 GB 250 Euro!

Türkiye ' dede Tl kullanıyor ama $ ilede alışveriş yapabiliyon ee yani sorun yok bence 2-3 tanede yedek getir . Sonra onları sat ve kendine istediğin şeyleri al :D
  222. $

İOS 6-nin en büyük yeniliği

Apple tamam pahalı cihazlar yapıyor lakin işletim sistemi mükemmel ya En yakında S3 ün yanına İphone 4s koyucağım :D
  223. $

Androidli en iyi telefon ?

Ney İphone 5 Android ' e mi geçicek :D
  224. $

Android için Crysis Geliyor

Bu oyunu s3 varya parçalar bu oyunu :D
  225. $

Android 6.0'ın Kod Adı Belli Oldu

Ayda bir çıksa ne yazar güncelleme ne zaman geliyor telefonuma 2-3 ay sonra
  226. $

Ios mu android mi?

Kardeşim iphone 4s kullandınmı ? Eğer kullandıysan farkı anlıycaksın şu anda s3 üm var lakin onda bile donmalar azda olsa yaşanıyor .
  227. $

Ios mu android mi?

Evet beyler 2 sinide çok kullandım ve ikisinide kullanmaya devam ediyorum. Benim anlamadığım şey Android çok beğeniliyor lakin çok sistem özellikleri yiyor İphone 4s in düşük özellikleri olmasına rağmen çoğu android ve özellikler bakımına üst telefonları geride bırakıyor . Bence Android daha...
  228. $

Samsung Galaxy Ace 2 Nerden Temin Edilebilir

Beyler benim kardeşimin doğum günü yaklaşıyor ve bu telefonu ona almak istiyorum böyle gittigidiyor gibi sitelerden istemiyorum bu telefon nerelerde satışa çıktı teknosa gibi lazım bana
  229. $

Samsung Galaxy Beam Kutu Açma

Daha yeni s3 aldık ardından bu çıktı kafam karıştı ya
  230. $

Google nexus 7 mi ıPad 3 mü

Bendede yeni ipad var nexus 7 hiç kullanmadım ama ipad gerçekten çok iyi ya
  231. $

Samsung Galaxy Ace 2 Video İnceleme

Wonder den daha iyi galiba
  232. $

D-Smart + Fiber İinternet (ÇOK UCUZA)

Eee bizde digitürk var napıcaz ben sade fiber istiyorum oluyormu
  233. $

3 Idiots ve hangover filmleri hakkindaki düşünceleriniz neler ?

Bide project x
  234. $

800 tl bütçeli pc tavsiyesi

Neden
  235. $

Bekliyorum kardeşim dizmeni
  236. $

Beyler bana 700 - 800 ü geçmiyecek bir işlemci + sağlam bir ekran kartı + ana kart +ram dizebilirmisiniz vatanbilgisayardan olsun beyler param bunlara yetiyor s3 beni maffetti sonra yeni ipad bunlar benim ekonomiyi alt üst etti o yüzden . Beyler sizlere güveniyorum ve beyler bütün oyunları...
  237. $

Ne iş Yapıyorsunuz?

Üniversite öğrencisiyim
  238. $

TTnet Niye Hiç Aramıyor

En etkili yöntem
  239. $

İşte Bulgaristan'daki internet fiyatları

Gelişmiş ülke Bulgaristanmı ahah hiç güleceğim yok . Adam halkı için çalışıyor bizim köpekler gibi para için değil
  240. $

Turkcell MaxiPRO 5'in Kullanım Kılavuzu!

Bu telefon ve iphone :D güldürme beni Türkcell tamam telefon iyi hoşta sen kiminle kapıştığını biliyonmu .
  241. $

Samsung GALAXY W - Sony XPERIA Neo V | Kararsızım

Wonder ezer geçer ya uf yazık çocuğun aklını karıştırıyorsunuz
  242. $

Samsung S3 mü Yoksa İphone 4s mi?

s2 bile çoğu konuda geçiyor iphone ' u S3 S2 İphone HTC one x gibi telefonları kullandım İphone ' umu sattım S2 yide aynen öyle S3 ise süper bir telefon tercihim s3
  243. $

BTK, AKK'ya Ayarı Verdi ve Hız Değişti

Bence 4 megabit olması gerekiyor
  244. $

Facebook.com

Bende nefret ediyorum hatta hiç sevmiyor hep o pis ergenler yüzünden bak twiter öylemi .
  245. $

Samsung Galaxy S3 Te Hangi Formatta Film İzlerim?

Tam HD videoları bile çok rahat izleyebiliyorum
  246. $

Sadece 15 dolara Windows 8!

Türk insanı bir başka oluyor 15 $ vermeyip korsan kullanıyor tamam eyvallah ama sonra ardında gelen sorunlarla baş etmek çok zor ya .
  247. $

İpad 2 Mi Yoksa Yeni İpad Mi ?

İpad 3 yani yeni İpad i kullanıyorum sana şöyle diyorum . İnternet hızı biraz ipad 2 ye göre yavaş ama 2-3 sn lik ama bunun nedeni daha hd ve daha güzel bir görünüm . Ama İpad 3 oyunları İpad 2 den daha hızlı açıyor ve bence İpad 3 daha güzel
  248. $

iPhone Kullananlar Kulübü

Vardı sattım s3 aldım yerine ama 5 i bekliyorum şu an ipad 3 var şu anda elimde
  249. $

Samsung Galaxy Ace S5830i mi yoksa Sony Ericsson Xperia Mini mi?

İ versiyonu alma
  250. $

Samsung S3 mü Yoksa İphone 4s mi?

S3 ' ün işlemcisi 2 yıl sonra bile çok rağbet görebilir ama ios gerçekten çok kaliteli iphone 5 i bekle derim ama o zaman bile s3 iphoneyi köşeye sıkıştırır .
  251. $

Samsung galaxy s 3 batarya fiyaskosu..

Wi-Fi gerçekten çok güç tüketiyor bide çok uygulama açtıysan 10 saat bile iyi dayanmış S3 bendede var lakin işim için Wi-Fi ' ı açıyor işim bittiği zamanda kapatıyorum
  252. $

AKK Sizce Kaç Gb Olmalı ?

Aslında pek download yapmam ama ayda 1-2 kere yaparım (Büyük dosyalar için geçerli) oyunları satın alırım :D
  253. $

Cem Yılmaz'ın Yeni Türk Telekom Reklamı

Türkcell davaya verse %80 kazanır
  254. $

2012 Eurovision Şarkı Yarışması Ne Zaman ? Hangi Kanalda ?

Aynen süperler
  255. $

Kazıkçı TTNET

Kendi halkını kazıklıyorlar işte
  256. $

İnternetteki Yeni Tehdit : Sexting

Sonra erkekler niye azıyor :D
  257. $

Twitter İngiltere'de 10 Milyona Ulaştı

Vay be
  258. $

Fiber İnternet İle İndirme Süreleri

Ben cevaplayım mantıkla bulabilirsin TTnet ise 50 gb koto koyar :D yani günde 4-5 oyun indir hızın 1 mbit
  259. $

Facebook Artık Kısmen Paralı

Face bana para versi ben hep ileti atayım :D
  260. $

Samsung Smart Sinema İncelemesi

Bence çok güzel
  261. $

[Hediye] Bitdefender Antivirus Plus 2012

7 hadi bakalım
  262. $

BİM’den GSM Hizmeti: BİMcell

Vay be helal olsun
  263. $

[Sona erdi][Kampanya] Şokkk! Bitdefender Internet Security 2012 1 Yıl Lisans!

Gene kendi sitesine yönlendiriyor
  264. $

Uydu Gözünden Dünyamız

Süper
  265. $

Bing Arayı Kapatıyor

Microsoft yapınca tam yapıyorlar ama Google çok büyük hizmetler veriyor bence bi 5 sene sonra belki bing yakalayabilir
  266. $

Teknolojik alışveriş için en iyi alışveriş sitesi hangisi?

teknoloji ise vatanbilgisayar
  267. $

Maymunun 1 saat poposunu yaladı

Adadmın miğde süpermiş hiç bulanmamış
  268. $

Şirketler Adil Kullanım Kotasını (AKK) neden koyar?

O zaman altyapılarını büyültsünler
  269. $

TTnet hız rekoru kırdım beyler

Bizde diyoruz bu bize neden az hız veriyor hepsini sana vermiş
  270. $

8 Mbit İnternetim 1 Mbit e düştü :|

İlk defa mı oluyor bu sana :D
  271. $

Bursa ya Fiber geldi mi?

Beyler geldiyse nerelere geldi Nilüfere geldimi
  272. $

Ttneti Aradım Ve

Önce dedim download hızım yavaş ve ms çok dedim Adam bana dns adresi verdi girim Tekrar hız testi yaparmısınız dedi (Bu arada önceki hızım Ping 45 Download 5.35) Yaptım ve sonuç bu oldu Pingim 50 Download 5.22 Ve dedim pingim daha fazla filan çıktı ve şu cevapı aldım pinge...
  273. $

Sizce en iyi tarayıcı hangisi?

Güvenlik konusunda ie ezer ve geçer ama hızda Chrome ve opera
  274. $

Sizce TTNET'ten Smile ADSL Geçmelimiyim ?

Sakın geçme alt yapı aynı ama hız gene düşük
  275. $

Avea 'yı seviyorum!..

Forever Alone Türkcell :D
  276. $

Aylık İndirme Rekoru

Vize işlemlerini başlatıp Bulgaristana taşıncam adam 30 Tl ödüyor 60 mb indirme hızı yuhh
  277. $

Yardım Edermisiniz

Beyler şimdi ben Samsung GT3353 kullanıyorum ve optik kaydırma tuşu var yani dokunmatik değil <------------- Resim ve bazaen optik kaydırma tuşu işlemiyor ve telefonu kapatıp 5-10 dk beklemek zorunda kalıyorum neden böyle yani şöyle anlatıyım optik kaydırma tuşunu dokunuyorum ve işlemiyor...
  278. $

Beleşe 10 saniyem var.Teşekkürler GençPlus ;)

Eğer yavaş okuyorsanız ve hala okuyorsanız 10 sn yenizi aldım :D
  279. $

HACK'kından gelene 1 milyon dolar

Ayyıldız Tim giderse :D
  280. $

Turkcell mi Vodafone mu?

Kalite bakımında turkcell ama fiyat ve kanpanyalarda VODAFONE önde
  281. $

Turkcell'den yine yarim is!

Alt yapısı bu kadar güzel olması ilk işim vodafone geçerim
  282. $

Ttnet ping Sorunu

Bendede çok ping var yaa
  283. $

Çıplak gösteren gözlük -Yüzyılın icadı -

Abazalar Direk Girmiştir Siteye
  284. $

Vodafone'dan Avea'ya geçeyim mi?

Türkcele Geç Sonra GençTürkcell li ol of gel keyfim gel bkm den tut vakko ya kadar indirimin keyfini yaşa
  285. $

Elveda TTNET...

Malesef Fiberi Bekliyceksin diğerlerinin kendi altyapıları yok hepsi ttnetin