Arama sonuçlarınız

1. ceewm

Alex De Souza İslamiyet'i öğreniyor!

bu avrupada yaşıyan türklerin cahilliğidir bence... yaşadığın toprakların dinini,kültürünü öğrenmeden yaşarsan ne kendi dinini ne kendi kültürünü yaşayıp sahip çıkabilirsin... senin bu dediğin bağnazlıktan ibaret değildir
  2. ceewm

31 harfli Kürtçe klavye satışta

ticari yönden bakılırsa güzel olmuş... bu klavyeleri satan firma iyi para kaldırır... başka yönden bakılırsada hiç bi sorun yok başka yönden bakmaya gerekte yok istiyen isyediği klavyeyi kunlansın hemen triplere girmeyin bi klavyeyle ülke bölünmez...
  3. ceewm

Tatlıses o türküyü söylemedi

ne oldu yani türkünün sözlerini buraya koyunca ne değişti şimdi sen ülkeni benden dahamı çok seviyo oldun... saçma sapan işler bunlar Zorhak'ında dediği gibi öle türküyle şunla bunla vatanseverlik ölçülmez
  4. ceewm

Alex De Souza İslamiyet'i öğreniyor!

bende başka bi ülkede yaşasaydım bende onların dinini,kültürü öğrenmeye çalışırdım bu gayet normal bişey
  5. ceewm

Aşk-ı memnu oyunu

hahhaea çok iyi olmuş
  6. ceewm

Yetkili bakabilirmi Problem var

din kültürü bölümünde onay sistemi var ama sadece dini övdüğünüz zaman yayınlanıyor ibaresi koyulursa bizde boşa yazmayız aslında
  7. ceewm

Sevişmeli dizilere şifre geliyor

ne güzel helal olsun!! yıl 2011 kılık kıyafet devrimi "sarıksız dışarı çıkmak yasaktır. çıkanlar devrim muhafızlarınca cezalandırılacaktır." irana doğru gidiyoruz kimse ne alakası var demesin küçük küçük yola devam ediyorlar... aradan biraz geçince bunlar bize doğal mış gibi gelicek...
  8. ceewm

Oruçluya saygı devam etsin

saygı beklemek bence yanlıştır... ben oruç tuttuğumzaman kimseden saygı beklemem... oruç tanrıyla benim aramdadır başkasını ilgilendirmez, aynı şekilde oruç tutmadığım günlerde de yerim içerim kimseye saygı göstermem... ben oruç tutuyorum diye insanlar benim yanımda rahat yiyemiyceklermi...
  9. ceewm

Yozlaştık +18

oldukça ama gerçekten oldukça saçma bir video olmuş...Antoine nickli üyeye tamamen katılıyorum adas12 nickli üye de araya dini sıkıştırdığı için ne desem boş...evet tv de bir sürü boş aptal saptal işler var ama bunlar küfür ettikleri için veya seviştikleri için boş işler değiller işlerini iyi...
  10. ceewm

Hayatının kitabının ismi ne??

Yaşamak güzel şey be kardeşim - Nazım HİKMET
  11. ceewm

Uyum

boşluğa bulut buluta yağmur yağmura toprak ne güzel uymuş gündüze güneş güneşe tarla tarlaya başak ne güzel uymuş başağa buğday buğdaya insan insana emek ne güzel uymuş emeğe eylem eyleme yürek yüreğe sevgi ne güzel uymuş Bülent ECEVİT
  12. ceewm

Av

ormanın kuytusunda vurulan geyik hayvanlar acınla suskun dallar yasınla eğik boynuzlarında çizgilerinde gözlerinde avcının söndüremediği iyilik Bülent ECEVİT
  13. ceewm

En sevdiğiniz Ülke ve En sevmediğiniz Ülke !!!

arabistandan ve uzak doğudan hiç haz etmmem sosveyleti balkanları severim...
  14. ceewm

Eurovision'a Tarkan gidiyor

herhangi bir sanatçı gittiğinde (hadise,sibel tüzün vs ) 5. bile olduklarında başarı gözüyle bakılıyor. lakin tarkan gibi bir isim bu yarışmaya katıldığında 2. bile olsa herkez üzülücek nasıl 1. olamayız diye...birde tarkanın kariyerini zedeleme ihtimali de var tabikide...tarkan için yanlış bir...
  15. ceewm

Fuat - Hep Aynı

"hapsi aziz gibi hepsi nesin olsa" burasını sevdim ama şarkı berbat aehu :d hiç sevmiyorum rap kültürünü
  16. ceewm

Ne dinliyorsunuz?

Tenacious D - Tribute
  17. ceewm

Tamam koy onu yerine +18

puaheuhea
  18. ceewm

Maille fala bakan falcı...

bende mail attım anında mesaj geldi... gelen cevaplar etkileyici oldu... denemenizde yarar var...banada bilgisayarla ilgili bişe giriceksin masa başını seviyosun dedi...kendi işini yapmıycak sın dedi... bende şuan resim okuyorum ressam olamıyacağımıda biliyorum.... tatmin oldum açıkçası
  19. ceewm

iyide forum profillerinde bile bu bilgiler var zaten ayrıca kafanızdan bi tarih attığımız zaman mesala 2000 bide isilm atalım ali bu yılda bu isimle doğmuş kesinlikle bi 100-200 kişi vardır. maile ne gerek var :D
  20. ceewm

mail adreslerini toplayıp spam şirketlerine satıyor olmasın uaehua...bildiğim kadarıyla fala bakmak için falcıyla baktıran aynı yerde olması lazım..:) falcının gözlerine bakmak lazım :D ama denemekte fayda var... bazılarının gerçektende hisleri kuvetli oluyor...
  21. ceewm

Need For Speed: Shift Muhteşem Geliyor!

ea artık nfs serilerine +5 -15 ibaresi koysun... iyice seviyeyi düşürüyolar...
  22. ceewm

Macar İlgisi

konuyla ne alaka ya!! adam gibi cevap yaz.. içki içmeyin vıdı vıdı... alla alla ya
  23. ceewm

Bu Gözlüğe Göz Kırpın

gözü bulanıklartırma?? sanırm ayık olucaz diye gözlerimizden olucaz :D
  24. ceewm

Türk Bayrağını Öptürdü

misyonerlere karşığım.. ama bunlara bıçak çekip sözde milliyetçilik yapanlarada karşıyım... sanane arkadaşım adam incil dağıtıyorsa... bide adama türk bayrağı öptürmüş.. sanki başka dinden olunca türk olma ihtimali yok... tamamen saçmalık ya atsınlar içeri bi temiz dayak çeksinler...
  25. ceewm

Tek Gecelik Aşklara Kapalıyız.

teşekkürler... arasıra kupa vermek gerekir ;)
  26. ceewm

Beşiktaş 0-2 Fenerbahçe - Video - Süper Kupa

sevindi garipler
  27. ceewm

Sigara Yasağını Destekliyor musunuz /anket/

desteklemiyorum çünkü; madem sigara içmeyenlerin haklarını korumak için yapılmış bişey ozaman sigara içenlerinde haklarının korunması gerekir. onun içinde sigara içenlere ayit yerler yapılmalı yani cafe de barda sigara içenler için farklı bi alan olsun. bu şekilde çok saçma
  28. ceewm

Ünlü Müzik Gruplarının Osmanlıca'daki Adları (Gülme Garantili)

aehuea "the beatles - haşaratü´l hamam" bu süpermiş... eline sağlık ama metallica nın iki farklı anlamı var :S
  29. ceewm

Yabancılardan Pardus 2009 incelemesi

pardus işletim sistemi programlarda windowstan iymi görüntü işleme veya 3d programlarda
  30. ceewm

3G:Koça Bir Hiç

şu 3g yide dine örfe alet ettinya ne diyim ben...
  31. ceewm

Yağmur çiseliyor

yağmur çiseliyor, korkarak yavaş sesle bir ihanet konuşması gibi. yağmur çiseliyor, beyaz ve çıplak murted ayaklarının ıslak ve karanlık toprağın üstünde koşması gibi. yağmur çiseliyor. serezin esnaf çarşısında, bir bakırcı dükkaninin karşısında bedreddinim bir ağaca asılı yağmur çiseliyor...
  32. ceewm

Yaramaz çocuklar

çok yaramaz iki kardeş varmış. her olaydan bu iki kardeş sorumlu tutulurmuş. sonunda anneleri dayanamayarak çocukları bir rahibe görütmüş. rahip çocuklara sormuş tanrı nerede çocuklar suskun rahip iki defa daha sormuş tanrı nerede diye. ama çocuklardan ses çıkmayınca sinirlenmiş tanrı neredelan...
  33. ceewm

Allah Onu Erkek İçin Yarattı !

bu nedir ya diyanet işleri forumuna çevirmişler... adam bi konu açmış amcam konu üstüne fetva vermiş!!!... allah'ın 99 ismini yazmak istiyorsan sende bi konu aç yaz eline sağlık K4D!R
  34. ceewm

Mutluluğun resmi

Nazım HİKMET'in Aabidin DİNO'ya itafen yazdığı şiir Sen mutluluğun resmini yapabilir misin Abidin? işin kolayına kaçmadan ama gül yanaklı bebesini emziren melek yüzlü anneciğin resmini değil ne de ak örtüde elmaların ne de akvaryumda su kabarcıklarının arasında dolaşan kırmızı balığınkini Sen...
  35. ceewm

Güneşi içenlerin türküsü!

Bu bir türkü:- toprak çanaklarda güneşi içenlerin türküsü! Bu bir örgü:- alev bir saç örgüsü! kıvranıyor; kanlı; kızıl bir meş'ale gibi yanıyor esmer alınlarında bakır ayakları çıplak kahramanların...
  36. ceewm

Fazıl Say Alperenler'e saydırdı

bizde mustafa kemallerin torunuyuz... aydın ve laik bir toplum gördük onu devam ettiriyoruz...
  37. ceewm

Yök Katsayıyı Kaldırdı

meslekliseleri için çok güzel oldu... ama meslekliseleri düşünülmedi bile amaç tamamen başka... hayırlı olsun imamhatiplere.. yakında istedikleri bölüme direk geçişi de sağlarlar.. saol akp...
  38. ceewm

sence??
  39. ceewm

güzel konuşmuş üstad...kendisi sevdiğim ve sayığım bir sanatçıdır... türkiye ye de işte böle ufku geniş sanatçılar ve vatandaşlar lazım... ama nerdeee... bi elin parmaklarını geçtikleri an birileri çıkar yakar...
  40. ceewm

Bill Gates'in Yeni Projesi

sonuna kadar katılıyorum... çoğu kişi yorumlarında bunu tanrıya karşı gelmek olarak görmüş ama ben alakayı bulamadım... adamlar daha sorunsuz bir dünya için çalışıyorlar olurmu olmazmı bilmiyorum ama burada bu doğaya zarar verir sistemi bozar veya herangi bi sorunolmaz şeklinde tartışılıcağına...
  41. ceewm

Sanbi Teharet Musluğu :D

kanal7 işte ne beklenir :D
  42. ceewm

Komedi festivali

che baba
  43. ceewm

Sdn forum yeni iconu nasıl buldunuz?

eski teknoloji televizyonunun logosuna benzemiş... pek beyenmedim çakma gibi duruyor
  44. ceewm

Uykusuz Kapakları

kapakların hepsi birbirinden güzel ve anlamlı... ne den hep başbakan kapaklarda diye soran arkadaşlara mizah en iyi eleştiri unsurudur...
  45. ceewm

Bobiler

bence çok eğlenceli bi site iyi vakit geçirile biliyor çok yaratıcı çalışmalar var ama başkalarının inançlarıyla dalga geçilmesi hoş değil tabikide
  46. ceewm

Arkadaşlar oylarınızı bekliyorum

kusura bakmayın ama sizin haricinizdeki neredeyse tüm resimlere 10 puan verdim...
  47. ceewm

Rabbim Koruyor

herkezden aynı şeyş okumasını bekliyemezsin "Fars Haber Ajansının haberine göre, İran ölümlü trafik kazalarında 190 ülke arasında bir Batı Afrika ülkesi olan Sierra Leone'nin ardından ikinci sırada yer alıyor. Trafik kazalarında iki yıl öncesine kadar yılda ortalama 30 bin kişinin hayatını...
  48. ceewm

Rabbim Koruyor

aynen katılıyorum... ozaman trafikte bi kaza olduğun da yan yola sapmadan kazanın kaldırılmasını bekliyelim ne olur ne olmaz
  49. ceewm

Tr-tracker.com (Torrenturkey) Davetiye Dağıtımı

banada davetiye gönderen olursa çok sevinirim... [email protected]
  50. ceewm

Mutluluk Tablosu

aheha güzel olmuş tayipte anne olmuş yakışmış... :D resmin orjinali bildiğim kadarıyla abidin dinoya ait nazım hikmetin "bana mutluluğun resmini çizermisin abidin" dedikten sonra çizdiği bi kaç resimden biri diye biliyorum
  51. ceewm

Samanlığın balkonu...

tarlaya pencere koymuşlar adamda pencerenin üzerine uzanmış dikkat ederseniz korkuluklarda adamı tutan bi ip var ayaklarını da zeminde biyere geçirmiş fotorafta yan çekilmiş bu kadar basit :) aheua yok yok fotomontaj bu
  52. ceewm

Evet, Atatürk Suçludur!

bu cümle üstüne yazıcak bişey yok aslında... insanları bi tarafa itmeye çalışıyorsunuz işe buda bölücülüktür...
  53. ceewm

Rabbim Koruyor

bu insanlar peygamber soyundan gelio diyemi ölmemişlerde diyerleri ölmüş sadece şans veya kader
  54. ceewm

İyi Geceler SDN...

iyi geceler ve merhabalar herkeze...
  55. ceewm

İlginç

durum = insanız çünkü insanız
  56. ceewm

Kemal Sunal'ın varisi Şahan mı?

ikisi aslında farklı kurvardalar onun için karşılaştırma yapmak zor olur birisi sanatçı birisi şaklaban...
  57. ceewm

Hayal Gibi Bir Kent

harika biyer...sanırım geleceğin engüzel şehri dubai olucak. Adamlar çölde kayak pisti yapmış :P
  58. ceewm

Atatürk' ün Balmumu Heykeli

atam... söylenilecek söz yok..seni seviyoruz sen hep bizimlersin....
  59. ceewm

İyi Geceler SDN...

uyumayın millet ya sıkıcı burtalar:D
  60. ceewm

İyi Geceler SDN...

iyigeceler miler kimse var mı??
  61. ceewm

İyi Geceler SDN...

iyi geceler millet...
  62. ceewm

Kadınlar Hakkında 7 soru 7 cevap...

aueha bu süper olmuş :)
  63. ceewm

cem yılmazın istiklal marşı uyarlaması :)

Bakma, dönmez şafak vakti yurttan kaçan o alçak! Dönmeyip Amerika''da, arlanmaksızın yaşayacak!. O benim milletimin hırsızıdır, yurdu soyacak, Hortumladıkları benimdir, milletimindir ancak! Çalma, kurban olayım hepsini ey hırslı çakal! Gariban halkıma da bir pul bırakacak kadar...
  64. ceewm

İyi Geceler SDN...

merhabalar... kimse varmı? :)
  65. ceewm

İstanbul ağrısı

istanbul ağrısı Kanatları parça parça bu ağustos geceleri Yıldızlar kaynarken Şangır şungur ayaklarımın dibine dökülen Sen Eğer yine İstanbul'san Yine kan kopuklu cehennem sarmaşıkları büyüteceğim Pançak pançak şiirler tüküreceğim Demek yine ben Limandaki direkler ormanında...
  66. ceewm

Çırılçıplak yanlış kapıda

enteresan ya! adamın kapının önünde çırılçıplak o halini düünemiyorum :D
  67. ceewm

Isıyla Çiçek Açan Duvar Kağıdı

çok ilginç ya! acaba soğuyunca soluyomudur çiçekler :D :F
  68. ceewm

Terlik Reklamı

bu çalışmayı gazeteden okumuştum. manken pozu çırılçıplak vermiş.daha sonra sanal ortamda sudan elbise giydirmişler. ve çok güzel olmuş ;)
  69. ceewm

Boing 737 Ve Güneş

çok hoş bir uçak sülieti
  70. ceewm

2007'nin En İyi10 Uzay Fotoğrafı

2.Stereo Tutulma uzayın sonsuz olduğu ve ne kadar karmaşık olduğu konusunda güzel bir örnek bence....
  71. ceewm

Oha Adama Bak

ilk resim süpermiş ya!...
  72. ceewm

Boğaz Köprüsü Yapılırken..

bi kaç tane daha fotoğraf ekliyim körünün yapımıyla ilgili ;)
  73. ceewm

Tarihin en garip intihar girişimi

pek inandırıcı değil yani piyasada böle hikayeler çok yinede eline sağlık :D
  74. ceewm

Sdn de kaç Gün kaç Saat ve kaç Dakika geçirdiniz?

Forumda geçen süreniz: 7 saat ve 25 dakika :)
  75. ceewm

Siz Olsanız Ne Yapardınız ?

ben olsam panikten bağırmaya çalışırdım :) sonra bi ton su yutum gerisini hatırlamazdım.ya beni kurtarırlardı gözümü otelde açardım yada alilecek öbürdünyaya göç ederdik :D :D
  76. ceewm

Döner +15

hahahea süper bi cevap :D :D
  77. ceewm

Fantastik 4' lünüz

opera - msn - emule - mediaplayer :D
  78. ceewm

Kurtarma Operasyonu

neresi olduğunu bende bilmiyorm plaka yakşalıp baktım okunmuyor ama tr plaka ya benzettim başında mavi çizgivar.resimleri bulduğumda başlık bu şekilde olduğu için değiştirmedim.
  79. ceewm

Kurtarma Operasyonu

80. ceewm

Wc bekçisi :)

ohhh.başka bekçi lazım mı acaba bende çalışiyim hem teyze çok yorulmamış olur :D :D sanırım teyzenin olduğu resim ikea tarzı biyerde çekilip wc ye montajlanmış eşyaların üstünde bazı etiketlervar :D
  81. ceewm

İş ilanlarının anlamları

TERCİHEN İNGİLİZCE BİLEN Yapacağınız işle bir ilgisi yok ama, bu sıra herkes ingilizce bilen eleman arıyor. Bir bildikleri olmalı. ARAŞTIRMACI, ÖĞRENMEYE AÇIK O kadar işin arasında sizi eğitecek ne paramız, ne de zamanımız var. Mesleğinizle ilgili gelişmeleri iş saatleri dışında kendiniz...
  82. ceewm

Atamiz ile Halil Aga'nin muthis oykusu

çok güzel bir öykü eline sağlık.Atatürk harika bir yöneticiydi.... halil ağada az değilmiş hani;)
  83. ceewm

Dev transatlantik Queen Mary 2

- bu gemi batmaz - hayır.elbette batar bu da diğerleri gibi ahşap ve çelikten yapılma.... :D gerçekten muhteşem bi araç, adeta yüzen bi ada ;)
  84. ceewm

Dikkat! İnternette Fişlenme Dönemi

oldu başka arzuları varmıymış. bence insanlar internette normal yaşamdan biraz daha özgür olmalılar.
  85. ceewm

Arap usulü tuning: Honda Accord

araç üzerinde bayabi emek harcanmış anlaşılan.herşey iyi hoşta bagaj kapağının açılmış hali bence çok itici...
  86. ceewm

Doğum tarihinize göre hangi yemeksiniz???

öggght suşi, anlamı güzelmiş ama... :d
  87. ceewm

Bugün sizi en iyi anlatan şarkı

temoan - bugün ;)
  88. ceewm

Yiğit Özgür'ümüzden... 3

karikatürlere ayrılan bi başlık göremedim buraya devam ediyorm :) :)
  89. ceewm

Photosop düzenlemeleri

arkadaşlar açılan resimlerin üstüne gelin ve aradaki farkı görün :D http://homepage.mac.com/gapodaca/digital/fair/fair1.html
  90. ceewm

Aşk dediğin böyle olmalı (Yeni)

hahea çok süperya :D
  91. ceewm

SDN, Güzelini Seçiyor!.. [3. Seçmeler]

Kristin Kreuk çok hoş ;)
  92. ceewm

Kırmızının Oyunu

ehue ilk oynayış vasat 10970 :)
  93. ceewm

Design By Torpido :)

hoş olmuş ama arabalar sade daha güzel bence bide bu kango tarzı arabalar modifiye pek yakışmıyor.yinede eline sağlık ;)
  94. ceewm

Herkese selamlar.....

teşekürler arkadaşlar... :D
  95. ceewm

Tarot Bakıyorum Merak ettiklerinizi benden öğrenin

ııımm! 48 aşkta ne kadar başarılı olabilirim merak ediyorum :D :D şimdiden teşekkürler.
  96. ceewm

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Afiş Yarışması İlk 10

1 ve 6 bence çok güzel olmuş
  97. ceewm

Forumun Operayla bi uyuşmazlığımı var

arkadaşlar şu scroolla aşağı yukarı inerkenki yavaşlık sorunu bendede var ama hem operada var hemde ie de ikisinde de çok yavaş...:(
  98. ceewm

Benden adam olur mu dediğiniz oldu mu hiç ?

puff bırakın adam olmayı bende "bişey" olurmu diye çok düşünüyorum :D :D
  99. ceewm

Yerini tutan birşey var mı ?

:D:D bilmiyorum ama ben çocukları pek sevmem yai resimekiler çok tatlı ama hep sinin içinde birer canavar yatıyor:)
  100. ceewm

Herkese selamlar.....

haheaa teşekürler öle sine çekilmiş resim di ;P başka reimyok napiyim yani:D
  101. ceewm

Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

arkadaşlar selamlar. yeni geldim ben ;)
  102. ceewm

Herkese selamlar.....

arkadaşlar herkese merhabalar siteye yeni üye oldum. hadi hayırlısı :D:D