Arama sonuçlarınız

1. Nemesis

Söyle Rahatla

Cok uzun zaman oldu buraya girmeyeli. Eski dostlardan kim var yok bilmiyorum ama özledim eski zamanları. Ne facebook vardı nede instagram. Ah be...
  2. Nemesis

SDN Mail Hakkında

Merhaba site yöneticisi arkadaşlarım. Shiftdelete'nin mail servisine giriş yapamıyorum. Şifremi unuttum ama nerden tekrar temin edeceğim bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  3. Nemesis

Steam & Origin Oyun Kampanyaları

Dijital Oyun Platformu GAMERSGATE KAMPANYA!! = Ridge Racer™ Unbounded SADECE = 8.74$ (16 TL) Tür: Yarış İlk Fiyat : 20$ (36 TL) Metascore: 72/100 http://se.gamersgate.com/DDB-RRUCP/ridge-racer-unbounded-full-pack-bundle
  4. Nemesis

Battlefield 3 Kazanmak İsteyen?

Aktivasyon kodu mail adresine gönderilmiştir. Arkadaşlar etkinliklerimiz devam edecektir. Hem sayfamızı hemde Shiftdelete.Net Oyun bölümünü takip ederseniz sizde kazanabilirsiniz.
  5. Nemesis

Tomb Raider'da büyük indirim Green Man Gaming son zamanların çok konuşulan oyunlarından birisi Tomb Raider'da % 66 indirim yaptı. Eski fiyatı 50$ (90 TL) olan oyun, sadece 17$ (31 TL) Bu Büyük fırsatı sakın kaçırmayın. http://www.greenmangaming.com/s/tr/tr/pc/games/action/tomb-raider/
  6. Nemesis

Katılım sona erdi arkadaşlar kazanan arkadaşımız @DumDumaq kendisini tebrik ediyoruz. Mail adresini konu altına yazabilirse aktivasyon key'i gönderilecektir.
  7. Nemesis

Katılımlar için son 45 dakika arkadaşlar.
  8. Nemesis

Battlefield 3 hakkında

Her yerden yapamıyorsundur belki mesela bazı kartlar Paypal'a tanıtılıyor ama bazı kartlar olmuyor.
  9. Nemesis

Bugün saat 17.00 da katılım sona erecek. Saat 20.30'da kazanan açıklanacak.
  10. Nemesis

Battlefield 3 hakkında

Paracard ile internetten alışveriş yapamazsın diye biliyorum. Mastercard olması önemli değil. Banka kartı sonuçta o.
  11. Nemesis

Battlefield 3 hakkında

İyide arkadaşlar ben sürekli alım yapıyorum Amazon.Com üzerinden sadece US için olsa bile alabiliyorum herşeyi. Hatta sırf bu hafta sonu bir sürü indirim vardı ve 10-15 oyun satın aldım. Amazon.Com'un sadece provizyon süresi uzun sürebiliyor bazen. Battlefield Fan Pack aldım 2 gün sonra onaylandı.
  12. Nemesis

Oyun : Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers 2013 Platform : PC Tür: Strateji Yapımcı: Stainless Games Çıkış Tarihi: 20 Haziran 2012 Mod: Tek ve Çok Oyunculu,Co-op İlk Fiyat : 10 $ (18 TL) İndirimli Fiyatı(-66%) 3.40 $ (6.5 TL) Teklifin Geçerlilik Süresi : 24 Saat...
  13. Nemesis

Kaydınız alındı.
  14. Nemesis

Need For Speed Rivals Duyuruldu!

Farkettiniz mi bilmem Burnout duyurulmuyor artık :) Onun yapımcıları NFS'yi eline aldı ya artık uzun yıllar düzgün oyun göremiyeceğiz.
  15. Nemesis

Need For Speed Rivals Duyuruldu!

EA Yeni Need For Speed oyunu Need For Speed Rivals'ı duyurdu. Frostbite 3 motoru ile geliştirilen oyun 19 Kasım 2013 tarihinde piyasaya çıkacak. Video İçin: https://www.facebook.com/video/video.php?v=10201368652484610&saved
  16. Nemesis

Kayıtlarınız alındı arkadaşlar.
  17. Nemesis

Battlefield 3 etkinliğimiz 24 Mayıs 2013 Cuma günü saat 17.00'da sonra erecek olup, sonuçlar aynı gün saat 20.00'da açıklanacaktır.
  18. Nemesis

Alan Wake Collector Edition ve Alan Wake American Nightmare The Humble Weekly Sale etkinliğinde sadece 1 $'a sahip olabilirsiniz. https://www.humblebundle.com/weekly?humble_weekly_sale_alanwake
  19. Nemesis

kaydınız alınmıştır.
  20. Nemesis

O konu hakkın bir bilgim yok yetkili arkadaşlar ile iletişime geçerseniz size gerekli bilgiyi vereceklerdir.
  21. Nemesis

Facebook sayfamızı beğenmeniz ve buraya isim soyisim olarak belirtmeniz yeterlidir.
  22. Nemesis

sizide kayda aldık o zaman
  23. Nemesis

kaydınız alındı. Cuma günü sonuç açıklanacak.
  24. Nemesis

Kaydınız alınmıştır.
  25. Nemesis

Arkadaşlar sayfayı beğenen arkadaşlarımız hangi isim soyisim ile beğendiğini burada belirtirse sevinirim.
  26. Nemesis

Shiftdelete.Net ile bir etkinlikte yapabiliriz Hakkı abi ile konuştum bakalım cevabına göre açıklama gelecek.
  27. Nemesis

İlerleyen zamanlarda sayfamızın etkinlikleri devam edecektir arkadaşlar sadece bununla sınırlı değil.
  28. Nemesis

ben hep buralardaydım zaten :)
  29. Nemesis

Arkadaşlar dijital indirimleri bir arada toplayan ve sizlere sunan Dijital Oyun Platformu Facebook sayfası olarak sayfamızı beğenen arkadaşların arasından seçeceğimiz bir kişi bizden Amazon.Com üzerinden alınmış ve Origin üzerinden aktif edilebilecek bir adet Battlefield 3 Key kazanacaktır. Tek...
  30. Nemesis

Oyun : Deus Ex: Human Revolution™ Platform : PC Tür: Aksiyon, RYO Yapımcı: Eidos Montreal Çıkış Tarihi: 26 Ağustos 2011 Mod: Tek Oyunculu İlk Fiyat : 20 $ (36 TL) İndirimli Fiyatı(-75%) 5 $ (9 TL) Teklifin Geçerlilik Süresi : 24 Saat Metascore: 90/100 Oyunu Edinebileceğiniz Dijital...
  31. Nemesis

Dijital Oyun Platformu Oyun : The Walking Dead Platform : PC Tür: Macera Yapımcı:Telltale Games Çıkış Tarihi: 24 Nisan 2012 Mod: Tek Oyunculu İlk Fiyat : 25 $ (45 TL) İndirimli Fiyatı(-60%) 10 $ (18 TL) Teklifin Geçerlilik Süresi : 48 Saat Metascore: 82/100 Oyunu Edinebileceğiniz...
  32. Nemesis

Oyun : Mark of the Ninja Platform : PC Tür: Aksiyon, Macera, Bağımsız Yapımcı Yapımcı: Çıkış Tarihi: 16 Ekim 2012 Mod: Tek Oyunculu-Coop İlk Fiyat : 15 $ (27 TL) İndirimli Fiyatı(-75%) 3.75 $ (6.75 TL) Teklifin Geçerlilik Süresi : - Metascore: 91/100 Oyunu Edinebileceğiniz Dijital...
  33. Nemesis

Oyun : LEGO® Batman 2 DC Super Heroes™ Platform : PC Tür: Aksiyon, Macera Yapımcı:TT Games, Warner Bros. Interactive Entertainment Çıkış Tarihi: 22 Haziran 2012 Mod: Tek Oyunculu-Coop İlk Fiyat : 30 $ (54 TL) İndirimli Fiyatı(-75%) 7.5 $ (13.5 TL) Teklifin Geçerlilik Süresi : 24...
  34. Nemesis

Arkadaşlar bu konu altından en güncel indirimleri Dijital Oyun Platformu/Facebook sayfası altında sizlere bildireceğim. Sayfamızı beğenerek destek olabilirsiniz. Oyun : BioShock Infinite Platform : PC Tür: Aksiyon Yapımcı:Irrational Games,2K Games Çıkış Tarihi: 26 Mart 2013 Mod: Tek Oyunculu...
  35. Nemesis

Dijital Oyun Platformu Açıldı - Tüm İndirimler Bir arada

Ben her üç platformunda oyuncusuyum, ilerleyen zamanlarda konsollar içinde güzel şeyler düşünüyorum.
  36. Nemesis

Dijital Oyun Platformu Açıldı - Tüm İndirimler Bir arada

Merhaba arkadaşlar uzun süredir düşündüğüm ama bir türlü zaman ayırıp hayata geçiremediğim sayfayı en nihayetinde açmış bulunmaktayım. Sayfanın amacı Steam kullanıcılarını bir araya toplamak, oyun severleri dijital satılan oyunların anlık indirimlerinden haberdar etmek ve yeni çıkan ve çıkacak...
  37. Nemesis

FIFA 14'den Ekran Görüntüleri ve İlk Detaylar

Bu yıl popüler futbol oyunları arasında ilk tanıtımlar EA'den geldi ve dün de duyurulduğu gibi FIFA 14'ün ilk bilgileri açıklanmaya başlandı. Oyun için açılmış tanıtım sayfasında FIFA 14'ün anahtar özellikleri gösterilmiş. - Daha İyi Ataklar İçin Pozisyon Alın Şut çekme yeni...
  38. Nemesis

LG 47LM615S Almayı düşünüyorum 1569 TL ye Nasıl ?

42 PA 4500 Lg'nin en kötü Tvlerinden biridir. Plazma olması bir yana Full Hd'de değil :(
  39. Nemesis

Samsung 40ES7000 ve LG 42LM640S Önerileriniz Nedir?

Ben uşak'ta Hotpoint bayisiyim ancak Lg,Samsung,Philips tvler satıyoruz.
  40. Nemesis

iPhone 4S mi iPhone 5 mi?

Iphone mu ? Lg Optimus G al kardesim :)
  41. Nemesis

Samsung 40ES7000 ve LG 42LM640S Önerileriniz Nedir?

Lg'nin 640S modeli çok iyi bir modeldir. Ben satıcı olarak söylüyorum ancak Samsung'un 7000 serisi çok çok daha iyi söylemesi benden ;)
  42. Nemesis

Site yaptırmak istiyorum

Aslında bende Wordpress tabanlı bir site açtırmayı düşünüyorum Slideshowlu falan BSC'nin sitesi gibi olacak.
  43. Nemesis

LG 47LM615S Almayı düşünüyorum 1569 TL ye Nasıl ?

Lg'den Tv alacaksan sana tavsiyem 615 değil 640 serisini almandır.
  44. Nemesis

Sony z 1749 TL neden ??

Almanyadan getirtiyorum 400 € Türkiye'den alınmaz telefon.
  45. Nemesis

Tekrar, yeniden selamlar

Hoşbuldum Worlock
  46. Nemesis

Crysis 3 mü Farcry 3 mü?

Dostum sana harbi oyuncu olarak yanıt vereyim, kesinlikle Far Cry 3 al. Crysis 3 ü sadece grafik için alırsın ama seneryo,oyun,eğlence ve harika bir dünya için Far Cry 3 derim. Pişman olmayacaksın emin olabilirsin.
  47. Nemesis

Tekrar, yeniden selamlar

Hoşbuldum unutulmamak güzel :)
  48. Nemesis

Tekrar, yeniden selamlar

Hoşbuldum :)
  49. Nemesis

Tekrar, yeniden selamlar

Selamlar arkadaşlar, forumun eski üyelerinden,modlarından ve junior editörlerinden biriyim. Eskiden varsa burada olanlar beni tanırlar. O zamanlar gençlikti falandı derken ayrıldık forumdan üzücü şekilde ama şimdi yeniden buralardayım ve aranıza katıldım.
  50. Nemesis

Sapphire HD 6950 Ekran Kartı İçin Soğutucu

Merhaba arkadaşlar elimde HD 6950 ekran kartı var ve soğutucusunu değiştirmek istiyorum. Bu konuda sizin önerileriniz nelerdir ?
  51. Nemesis

Şuan laptop almış olsanız hangisi olurdu ?

İmkanım olsa bile almam, bilgisayar toplardım :)
  52. Nemesis

Aerocool Strike X GT Bilgisayar Kasası Yorumlarınız

Arkadaşlar bugün internet üzerinden sipariş verdim. Predator X1 ile bu model arasında kalmıştım ancak ben Strike X Mouse+Klavye+PSU+Kulaklık aldığım için takım olsun istedim. Bu kasa hakkında sizin yorumlarınızı bekliyorum...
  53. Nemesis

Sosyal Alışveriş Neleri Değiştirecek?

Olur tabi olmaz mı ne iş yapar biliyor musun sen :)
  54. Nemesis

Telefon tavsiyesi

1500 olmasına gerek yok ki 1000 tl suanda HTC Sensation XL...
  55. Nemesis

iphone 3gs fotoğraf boyutu küçük çekiyor??

Telefonu kullanmadığım için bilmiyorum ancak kamera ayarlarından falan çözünürlük düştüyse bu sorun ortaya çıkmış olabilir.
  56. Nemesis

Anakart alacağım nasıl seçmeliyim

kardeşim soket yapısı i5 işlemciye uyacak şekilde seçmelisin. Sana dikkat etmen gereken önemli özellikleri söyleyeyim ona göre seç. Öncelikle USB 3.0 desteklesin anakart, SATA III ve DDR3 özelliklerine de dikkat etmelisin.
  57. Nemesis

Yok böyle bir oyun! Bioshock: Infinite

Bioshock, sinema dünyasının Yüzüklerin Efendisi'si, müzik dünyasının The Beatles'i, kitap dünyasının Dostoyevski'si gibidir. Sanattır.
  58. Nemesis

Max 700 Liraya Akıllı telefon önerileriniz ?

Gittigidiyor'dan telefon satanlara güvenmiyorum.
  59. Nemesis

Max 700 Liraya Akıllı telefon önerileriniz ?

Az daha para biriktir bence 700'ün üstüne çık Samsung Galaxy S3 Mini al. Kesinlikle pişman olmazsın.
  60. Nemesis

En son hangi diziyi seyrettiniz?

Dexter 7x05
  61. Nemesis

Office 2013 kuramıyorum

Silip yükle o zaman kardeşim
  62. Nemesis

Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

I'am Alone'ye bulaşma derim eğlenmek istersen Trials Revulation var :)
  63. Nemesis

Darksider 2 veya Elder Scroll V : Skyrim de olabilir.
  64. Nemesis

Philips 55PFL8007K/12 Video İnceleme

Philips ve Sony, Samsung ve LG'nin inanılmaz ve durdurulamaz gelişimi nedeniyle arka planda kaldılar ki LG'nin Nano Led gibi bir teknolojisi var pahalı ama mükemmel.
  65. Nemesis

Office 2013 kuramıyorum

Orjinal mi kurmaya çalışıyorsun ? Korsan mı ?
  66. Nemesis

Dan Brown'un 'Cehennem'inden ipuçları!

Evet onun orjinal kitabı ve diziden 2 sezon önde gidiyor yazarı George R. R. Martin, kitap diziden çok çok daha iyi ;)
  67. Nemesis

Sürekli gizem ve ağır cümleler içeren kitaplar okumak bünyeye zarar veriyor. Araya mutlaka bir Açlık Oyunları, Yüzüklerin Efendisi gibi kitaplar sıkıştırmak gerek.
  68. Nemesis

Ben bu yazarın Dijital Kale (1998) Melekler ve Şeytanlar (2000) Da Vinci Şifresi (2003) Kayıp Sembol (2009) kitaplarını beğeniyle okudum ancak araya bir Taht oyunları girdi şimdi ondan başkasını okuyamıyorum :)
  69. Nemesis

Oyun 1 hafta oldu olmadı çıkalı yenisi bu :)
  70. Nemesis

Sistemin nedir bilmiyorum ama oynamadıysan Bioshock:İnfinite önerebilirim.
  71. Nemesis

Benim tek boş yer SSD 'de var oda 128 GB'da 25 Gb :)
  72. Nemesis

Önemli değil dostum, oyunlar kapladıkları yer bakımından rekor kırmaya devam ediyor.
  73. Nemesis

En Geniş İçeriğe Sahip Yabancı Torrent Siteleri?

Zamunda var ise gerisi yalandır benim için.
  74. Nemesis

evet oyunu orjinal aldım.
  75. Nemesis

Dur dur bakma boşuna çalışmaz o sistemde ben sana sistem gereksinimlerini vereyim de :) Minimum sistem gereksinimleri: İşlemci: Intel Core 2 DUO 2.4 GHz / AMD Athlon X2 2.7 GHz RAM: 2GB Ekran kartı: DX10 destekli Ati Radeon HD 3870 / NVIDIA 8800 GT / Intel HD 3000 Integrated Boş alan: 20GB...
  76. Nemesis

Watch Dogs Yeni Wallpaper (Duvar Kağıdı) Yayımladı !

Geçtiğimiz aylarda çıkardığı oyun içi videolar ile oyunseverleri bir hayli heyelandıran Ubisoft ekibi yavaş yavaş bizi oyuna ısıtmak için çalışmalardan geri kalmıyor. Sizde benim gibi heyecanla bu oyunu bekliyorsanuz, şimdiden masaüstlerinizi hazırlayın derim. 1280x800: http://ubi.li/9xq3w...
  77. Nemesis

Oyun çok iyi gerçekten Xbox 360'da grafik kaliteside gerçekten hoşuma gitti. Oynamanızı tavsiye ederim.
  78. Nemesis

Samsung, Galaxy Ace 3 Üzerinde Çalışıyor

Ee telefon alacaktık kafalar iyice karıştı arkadaş ya
  79. Nemesis

Sosyal Alışveriş Neleri Değiştirecek?

Normal bir alışveriş sitesinden pek bir farkı olmayacak gibi duruyor. Şöyle senetle alışveriş sağlayan bir site açılsa ne güzel olacak E-imza falan :)
  80. Nemesis

Ekran Kartı Tavsiyesi

Hayır o konuda bir sıkıntı olmaz anakart'ın üzerinde Pcıexpress x16 girişi olsun yeter :)
  81. Nemesis

Söyle Rahatla

Diyemedim Ya L*n :)
  82. Nemesis

Ekran Kartı Tavsiyesi

Aslında sadece saydığın unsurlar değil ekran kartını seçkin yapan. İşlemci hızları Ram modelleri (DDR3,DDR5 gibi). Söylediğin fiyat aralıklarında bulabileceğin sıfır olarak tek 256 bit HD 4850 modelidir ki bunun fiyatı da 160 tl civarında. Ancak 2 Gb isterim dersen de 128 bit 2 gb modelleleri...
  83. Nemesis

Google'dan yeni bir jest

Ben de arka plan resmi koyma işini sevdim =)
  84. Nemesis

ShiftDelete.Net 5 Yaşında!

Nice yıllara bakalım SdN =)
  85. Nemesis

Söyle Rahatla

YaLnızLığın taDıNı cıKaRıyOrum...
  86. Nemesis

Aldatmak, aldatilmak

aMCa deiL yiĞenim ben :D
  87. Nemesis

Aldatmak, aldatilmak

Benim sertifikam var abi :D DuyMadın Mı biHter Aşk-Memnun HaLk eĞiim MerKezi AcTı =))) aLdatma SertiFiKası veriOr :D
  88. Nemesis

Aldatmak, aldatilmak

eyvaLLah abi saoLasın vaLLa =)
  89. Nemesis

Aldatmak, aldatilmak

Aferim kız fatoş.. Takdir ettim seni valla :w00t: Sen zaten hiç öyle birine benzemiyorsun. Konu ile alakası yok ama sölemem lazım OGS cihazım bozuldu sinir oldum :devil: :angry:
  90. Nemesis

Genel Af Hakkında

Biz Gittik Adımız Kalmış... Dostlar (!) Bizi Hatırlamış...
  91. Nemesis

Be5tE Ve Nemesis Elveda Eder...

Burada prim yapmaya calısmadık.. Dediğimiz gibi sadece vedalaşmak istedik dostlarımızla.. Elbette biz gidince burası devam edecek. Konuyu çarpıtmayalım lütfen.. Baska yerde başka zaman görüşmek dileğiyle...
  92. Nemesis

Renault Ondelios 2008

İğrenç...
  93. Nemesis

Yorum yok

Kimin eli kimin elinde belli değil :D
  94. Nemesis

İtiraf Ediyorum !

Nazar değecek canım cok vurma buralara ya. :) Ayrıca bende seni özledim ;)
  95. Nemesis

ATI XGP Nihayet Geliyor

Yarın kullanılışa sunulacaksa iyi :) (Yazın) :P
  96. Nemesis

Yetişkinler de Oyun Oynuyor

vay be :D Dedemle Cs 1.5 kapıştığımı düşünemiyorum bile :D
  97. Nemesis

Pes Super Kaleci

zuhaahh nedir bu son zamanlardaki buglar böle :D
  98. Nemesis

PowerColor HD4850 PCS fan sorunu!

ya o değilde saf saf bakıyorum lan beyaz yer neresi diye büyültsene resmi :D
  99. Nemesis

Ekran kartı ve ram taksiyelerinizi bekliyorum ??

512 bit demiş arkadas o yüzden pahalı :)
  100. Nemesis

Ekran kartı ve ram taksiyelerinizi bekliyorum ??

POWERCOLOR HD4870X2 2GB DDR5 512Bit 16x http://www.sanalmarketim.com/urun/a2ae613fe09824708a2bce8f0b94df81/POWERCOLOR-HD4870X2-2GB-DDR5-512Bit-16x OCZ Fatal1ty Serisi 2GB 1066MHz DDR2 Dual Kit Bellek...
  101. Nemesis

Dizüstü Bilgisayar Tavsiyesine İhtiyacım Var

ASUS F5GL200DV C2D T5800 2.0GHz 2GB/160GB/DVD+RW 15.4" 1.680.00 Ytl satış fiyatımız Aklında marka varsa ona göre bakabilirim..
  102. Nemesis

Acer da Telefon İşine Giriyor

Raks diye nir telefon varsa gerisi hikaye :)
  103. Nemesis

Sayın Yöneticilerin Dikkatine.

Aslında kalın punto'nun konması bazı yazılarda belli yerleri vurgulamak için olabilir. Renkli yazmayın denmiyor sadece abartmayın deniliyor. Bazı arkadaşlar gökkuşağı gibi yazınca :)
  104. Nemesis

Forum huzurunu bozanlar, adalate hesap verecekler

Haydaa deme yaw :D yahu bende oyun,film,program arsivi var bir sürü :D Neyse bana içerde bakarsınız dimi :D
  105. Nemesis

Kızlar, Oyun Oynasın mı?

valla bestem cayır cayır oynuyor :) Mortal Kombat'ta fatality falan :D
  106. Nemesis

Dizüstü Bilgisayar Tavsiyesine İhtiyacım Var

bütçen hakkında biraz bilgi verirsen sana yardımcı olabilirim. İster satışta ister seçimde ;)
  107. Nemesis

Durdu Durdu Vurdu ! 0-3

Bir anda ne olduğuna inanamadım cok sevindim böyle olmasına :) Tebikler aslanlarım..
  108. Nemesis

Yusuf yusuf atıyordur aşkım ne diyorsun sen :D Evet son dönemin "Emo"'ları ve "Q Klavye" delikanlıları artış gösterdi. Aslında tümüne cezasını verseler, bir daha forumlarda "hojbuldum" "baqıormda" "naper" gibi mesajlarda görünmez ;) Not: Canım benim ben sana bir ara anlatırım. Bunlar terbiyesiz...
  109. Nemesis

Gelmiş Geçmiş En Komik Video Oyunu Hataları...

süperdi gercekten :D
  110. Nemesis

Oldu olucak birde idam için kampanyaya katıl teraziyi tıklamadan geçme olsun :D
  111. Nemesis

Boşver canım bir kaç gereksiz insanın yaptığı terbiyesizlikten başka birşey değil.. İyiki devletimiz bu bilişim suçlarına da bu kadar ilgili... Hayırlısı :)
  112. Nemesis

Aranızda Yazılımcı Olan arkadaşlar Varmı? Tanışalım..!!

Keşke yazılım falan filan oralara açsaydın :)
  113. Nemesis

Kendi hafizanizi bu program ile kontrol edin

Gercekten güzelmiş ellerine sağlık
  114. Nemesis

SDN Muhabbet Kafe

tamam canım ya
  115. Nemesis

SDN Muhabbet Kafe

tamam söz yapmaya calısıcam söz :)
  116. Nemesis

SDN Muhabbet Kafe

küsme canım ya ne istersen yaparım küsmeeee
  117. Nemesis

SDN Muhabbet Kafe

yahu ne rakısı ben sevmem rakı falan :D viski olursa olur canım birde yanına çikolata :D
  118. Nemesis

SDN Muhabbet Kafe

eheh tamam tamam sana oyun oynatmamak lazım fazla aşkım :)
  119. Nemesis

SDN Muhabbet Kafe

valla korkuyorum yaw :D elini kaldırınca hemen kacıyorum :D
  120. Nemesis

GTA IV PC Hayal Kırıklığı mı Oldu?

Oyunu ben begendim heleki dün cıkan beta sürücüden sonra baya fark etti :)
  121. Nemesis

SDN Muhabbet Kafe

ya bugün tokat vurdun ya o cok acıttı birde elin cok ağır aşkım onu geçtim karnıma vurdun kafamı dolaba çarptım :D
  122. Nemesis

SDN Muhabbet Kafe

İnsallah söyle başbaşa bir vaktimizde sen ve ben elele gidip karsılıklı oturup yeriz canım benim :)
  123. Nemesis

SDN Muhabbet Kafe

Ya alıcam alıcam merak etme :D En iyisinden hemde birtanem
  124. Nemesis

By Amesfa İzmir'de

Ben İzmirde iken gelmediniz simdi gelin bakalım teker teker.. Adana'ya bekleriz..
  125. Nemesis

AMD İle Tutkunuzu Ateşleyin

Ben bilgisayar satarken hep AMD satıyorum kesinlikle Intel satmıyorum.. Seviyorum cünkü AMD yi.. Her zaman yanındayız AMD..
  126. Nemesis

2008 Kurban Bayramı Mesajları

Tüm Müslüman Aleminin Kurban Bayramını Kutluyorum..
  127. Nemesis

SDN Forum'Da En Kıdemli Kim?

Herkes En kıdemli forumda :D
  128. Nemesis

Nickler

Yunan mitolojisi araştırma ödevimdi.. Nemesis çok hoşuma gitti bende kullandım..
  129. Nemesis

Zıpla Bakalım ( Fevkaledenin Fevkinde Bir Oyun )

Cok güzel bir oyunmuş teşekkürler canım :)
  130. Nemesis

Kurtlar Vadisi'ndeki Ebru'nun fotoğrafları - Hatice Şendil

Bakalım buda mı havaya ucarak ölecek :D
  131. Nemesis

24 Aylık ADSL Abonesi Olmayın!

Güzel bir makale olmuş yeni abone olacaklar için :)
  132. Nemesis

Örnek aile budur!

Troy abi sen misin o ürkütme beni ya :D
  133. Nemesis

Beni Türk doktorlarına emanet edin

Yemişim diğer devlet büyüklerini.. Penguen cart curt her zaman çizdiği seylerde haklı olmuştur. Bu karikatürlerde birşey aramak yanlış tabii ama onu görüp söyleyenede dövecekmiş gibi sert çıkılmaz centrigade! Lütfen uslup ve uyarıları daha düzgün ve yumuşak bir dille yapalım..
  134. Nemesis

NFS Undercover Türkçe Yama [Devam Ediyor]

Madem ki yama yapacaksınız bu sekilde belli başlı terimleri olan oyunlara değil çeşit çeşit Rpg lere, aksiyon dolu FPS lere, gizem dolu Adventure oyunlarına yapın. Ben bu oyunu ha Türkçe oynamışım.. Ha ingilizce..
  135. Nemesis

Banlanan Üyeleri Takip Timi

Böyle saçma şeyleri nasılda bulup geliyorsunuz..
  136. Nemesis

Nod 32 4.068 beta yenİ

3. sürümden bir farkı yok.. yalan olmasın :S
  137. Nemesis

Aslantepe Yükseliyor... ( Fotoğraflarla Son Durum)

böyle bir stadın açılışı ezik bir takım ile olmaz... Read Madrid iyidir ;)
  138. Nemesis

Sapphire, ATI Radeon HD4870 serisi ekran kartlarında indirime gitti

Sapphire Türkiye yaptığı açıklama ile ATI Radeon HD4870 serisi ekran kartlarında indirim yaptıklarını duyurdu. Kartların değişen fiyatları ile ilgili basın basın duyurusu şöyle: ATI ekran kartlarının bir numaralı partneri olan Sapphire Technology, dünyanın ilk GDDR5 bellek kullanılan ve...
  139. Nemesis

Spam davasından Facebook'a 873 milyon dolar

Bazı kullanıcıların Facebook hesaplarıyla spam dağıtan birileri, Facebook'a 873 milyon dolar ödemeye mahkum edildi. Facebook'un aldığı tazminat şu ana kadarkilerin en büyüğü. Facebook daha önce kullanıcılarının hesap isimleriyle ağında çöplük posta/ileti dağıtılmasından şikayetçi olmuştu...
  140. Nemesis

Far Cry 2 Başarılı Oldu mu?

Oyunu bende beğendim gayet güzel ve akıcı.. Grafiksel olarakta üst düzey.. Dunia motoruydu sanırım gelişitirilince daha güzel yerlere gelecektir.
  141. Nemesis

Lenovo dizüstünde SMS'le güvenlik

Dizüstü bilgisayarınız bir kez çalındıktan sonra artık içindeki gizli bilgilerinize ulaşılmaması önem kazanıyor. Şifreli sabit diskler ve bilgisayarlardan sonra Lenovo şimdi kısa mesaj yoluyla bilgisayarı devredışı bırakmaya olanak tanıyan bir özelliği Thinkpad modellerinde tümleşik hale...
  142. Nemesis

NVIDIA, Türkiye ofisini büyütüyor

Bilişim sektöründe basından firmalara veya firmalardan basına geçişe zaman zaman rastlıyoruz. En son transfer haberi ise PCNET ve NVIDIA'dan. PC Net'te uzun yıllar editörlük yapan Nusret Erturan, artık NVIDIA'da ürün tanıtımı ve halka ilişkiler müdürü olarak görev yapacak. Nusret Erturan'ın...
  143. Nemesis

Propus çekirdeği Athlon X4 olarak satılacak

Önümüzdeki aylarda AMD dört çekirdekli masaüstü işlemcilerinde iki "sınıf" satıyor olacak: L3 önbellek taşıyan ve taşımayan modeller. Firma bu iki grubu rakamlar dışında marka adıyla da ayırmaya karar vermiş. L3 önbellekli Deneb çekirdeğine sahip modeller Phenom II olarak satılırken, L3 önbellek...
  144. Nemesis

Nokia, 5 MP Kameralı 6260'ını Duyurdu

Nokia, Wi-Fi destekli, GPS'li, 320 x 480 piksellik, 16 milyon renkli HVGA ekranı ve Carl Zeiss lensli 5 megapiksel kameralı 6260 kayan kapaklı cep tefonunu duyurdu. S40 6. sürüm işletim sistemine sahip 6260 Slide, Nokia 6600 Slide ya da 6210 Navigator gibi yeni 6XXX serisi cep telefonlarının...
  145. Nemesis

Yeni bir Mac OS X virüsü

Çoğu kez virüslerin hedefi Windows olsa da diğerlerini hedefleyen virüsler var. Mac OS X'i tehdit eden yeni bir virüs saptandı. Aslında bu aralar rastlanan iki virüsten biraz daha tehlikeli olanı bu. OSX.RSPlug.D olarak adlandırılan virüs, daha doğrusu Truva Atı, çalışmak için yerel erişime...
  146. Nemesis

Microsoft'un yeni faresi gerçekten o kadar iyi mi?

Fudzilla'dan Nilsson bu ilginç ürünü inceleme fırsatını bulmuş ve tecrübelerini paylaşmış. Kısaca hatırlatmak gerekirse, geniş açı lens ve mavi LED barındıran BlueTrack teknolojisine sahip olan bu fare, sıradan farelerin çalışamayacağı yüzeylerde iş görebiliyor. Ürünün ambalajı bu...
  147. Nemesis

NFS Undercover Türkçe Yama [Devam Ediyor]

Reklam kokan hareketler bunlar ;)
  148. Nemesis

Rekor İçin Bunu Yapar Mısınız ?

Yanından geçme rekorunu bile egale edemem :D
  149. Nemesis

Seni Seviyorum ( Sana İtafen Koydum )

Hemen üstüme alınıyorum öncelikle :P Cok güzel bir yazı canım benim paylaştığın ve yazı için beni uygun gördüğün için sana minnetarım birtanem benim :) Seninle Sonsuza.... Diğer iyi dilekleri için tüm arkadaşlara canı gönülden teşekkür ederim
  150. Nemesis

Company of Heroes: Tales of Valor'un ilk ekran görüntüleri ve videosu

THQ, Relic Entertainment tarafından PC platformu için geliştirilen Company of Heroes'un 2. genişleme paketi Tales of Valor'un ilk ekran görüntülerini ve videosunu yayımladı. 2009'un İlkbahar aylarında piyasaya sürülecek oyun, Opposing Fronts gibi tek başına çalışabilecek ve yeni haritalar, yeni...
  151. Nemesis

Batman: Arkham Asylum'un ilk videosu!

Eidos Interactive, Urban Chaos: Riot Response oyunundan tanıdığımız Rocksteady Studios tarafından geliştirilen aksiyon oyunu Batman: Arkham Asylum'un ilk videosunu yayımladı. PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için Unreal 3 grafik motoru kullanılarak geliştirilen Batman: Arkham Asylum üçüncü şahıs...
  152. Nemesis

Fallout 3'e yama yolda

Fallout 3 çıktığından beri forumlarda sürekli bahsedilen teknik sorunlar Bethesda'nın da başını ağrıtmış olacak ki yeni bir yama üzerinde çalıştıklarını doğruladılar. Yamanın kısa süre içerisinde hazır olacağı açıklandı. Kaynak
  153. Nemesis

Far Cry 2 için indirilebilir eklenti paketi yayımlanacak

Ubisoft yakın zaman içerisinde Far Cry 2 için PS3 ve Xbox 360 platformlarına özel indirilebilir eklenti paketi yayımlayacağını duyurdu. Paket fiyatının 9.99$ olacağı açıklandı. Paket içerisinde tek kişilik ve çoklu oyuncu modları için silahlar, araçlar ve 4 adet yeni çoklu oyuncu haritası...
  154. Nemesis

- TuningMert İle Röportaj

Mert abi sen cok yaşa :)
  155. Nemesis

tüm forumdan çok özür dilerim

Özür Scripti mi arıyorsun yoksa :D
  156. Nemesis

En hızlı satılan oyun rekoru kırıldı

Tahmin edebileceğiniz gibi, World of Warcraft Wrath of the Lich King 24 saatte 2.8 milyon ünite oyun satarak dünyanın en hızlı satılan oyunu ünvanını eline aldı. Önceki rekor yarım milyon adetle ilk genişletme paketi olan Burning Crusade'in elinde bulunuyordu. Wrath of the Lich King'den önce...
  157. Nemesis

Céidot Oyun Stüdyoları, Compex Fuarı'nda oyuncularla buluşacak!

Céidot Game Studios yaptığı açıklama ile 20 - 23 Kasım 2008 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan Compex Fuarı'nda üzerinde çalıştıkları Futbol Arena ve Uluhan oyunlarının, basın tanıtımlarını ve halka açık ilk gösterimlerini yapacaklarını duyurdu. Compex Fuarı...
  158. Nemesis

GTA IV: The Lost and the Damned'den ilk görüntüler!

GTAIV'ün Xbox 360'a özel ek bölümü GTA IV: The Lost and the Damned'den ilk görüntüler Rockstar tarafından yayımlandı. Önceki haberde belirttimiz yenilikler dışında oyunda yeni multiplayer modları, silahlar ve yeni araçlar bulunacak. Ekran görüntülerinden de anlaşılacağı gibi oyunda Liberty...
  159. Nemesis

Terminator Salvation - The Videogame duyuruldu!

Warner Bros. yaptığı açıklama ile Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter ve Bionic Commando: Rearmed gibi oyunları da geliştiren GRIN tarafından hazırlanan aksiyon oyunu Terminator Salvation - The Videogame'i duyurdu. PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için hazırlanan oyun 3. şahıs...
  160. Nemesis

Prince of Persia'yı altair ile oynamak

kasımın ilk haftasında oyunseverler ile buluşacak yeni Prince of Persia'dan ilginç ve güzel bir haber geldi. Ubisoft tarafından yapılan açıklamaya göre, tüm Prince of Persia'yı isterseniz altair ile isterseniz sand of Time'ın klasik prensi ile oynayabileceksiniz. Altair ile oynamak için tek...
  161. Nemesis

Command & Conquer: Red Alert 3'ün demosu haftaya geliyor

Electronic Arts yaptığı açıklama ile PC ve Xbox 360 platformları için geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürülen RTS oyunu Command & Conquer: Red Alert 3'ün demosunun 24 Kasım 2008 tarihinde yayımlanacağını duyurdu. Demoda 3 alıştırma görevi ve 2 tane senaryo görevi bulunacak. Kaynak
  162. Nemesis

Prince of Persia tamamlandı

Ubisoft yaptığı açıklama ile PC, PS3, Xbox 360 ve NDS platformları için geliştirilen aksiyon oyunu Prince of Persia'nın tamamlandığını duyurdu. Cell-Shade tekniği ile hazırlanmış grafikleri ve geliştirilen yeni dövüş sistemi ile yine adından oldukça söz ettireceğini düşündüğümüz oyunun konsol...
  163. Nemesis

Warhammer 40,000: Dawn of War II'nin yeni ekran görüntüleri ve videosu

THQ, Relic Entertainment tarafından geliştirilen RTS oyunu Warhammer 40,000: Dawn of War II'nin yeni ekran görüntülerini ve videosunu yayımladı. Dawn of War II, Company of Heroes'ta kullanılan Essence grafik motorunun geliştirilmiş versiyonu Essence 2.0 kullanılarak hazırlanıyor. Bu motor...
  164. Nemesis

Projektörler Ne Kadar Küçülecek?

eğer küçülürse bizim okullara bunları monte etmemiz daha kolay olur :D
  165. Nemesis

Selam beyler ve bayanlar

Hoşgeldin ;) http://forum.shiftdelete.net/sdn-duyurulari/43630-forum-kurallari.html
  166. Nemesis

Grand Theft Auto IV'ün PC versiyonunun yeni videoları ve ekran görüntüleri

Bende taşıyamam mod değilim artık :)
  167. Nemesis

Grand Theft Auto IV'ün PC versiyonunun yeni videoları ve ekran görüntüleri

Konu yanlış yerde GTA IV bölümüne acarsan daha iyi olur ;)
  168. Nemesis

Simon kaldirilsin!

Yahu bence böyle oyunlar yerine Cs 1.5 Team Fortress 2 yada Classic Half Life, Half Life 2 serverleri acılsın hem dısarıdan daha fazla üye kazanılır hemde üyelerin bir diğer buluşma noktası olur
  169. Nemesis

HerKes bunu izlemeli

Verildi ama tekrar tekrar izledim.. Süper anlamlı bir video yapanı kutluyorum
  170. Nemesis

Sapık canlı yayına çıktı, izleyenleri şoke etti!

Bende mi arasam ne :D
  171. Nemesis

Undercover Dibe Vurdu !

Undercover cok bekledim heveslendim ama yok abi.. Grafik tamam.. Ses tamam.. Şehir atmosfer tamam.. Seneryo tamam.. Ama gelgelelim oynanabilinirlik sıfır.. Hızı tadamıyorum, kontrol kötü.. pufff hayal kırıklığı 10 üzerinden 5
  172. Nemesis

- Be5te ile Röportaj

Dostum güzelim falan ne oluyoruz ?? Düzgün konus saygılı ol ve çizgini koru. Konusmalarına dikkat et !
  173. Nemesis

Wolfteam,Counterın yerini alıcak oyun

Cs nin yerini hiç bir oyun alamaz :)
  174. Nemesis

Kurtlar Vadisi Pusu 47. Bölüm Fragmanı

yahu kafayı ne kırdı be abi :D Hareket süper yaw helal len polat muck :D
  175. Nemesis

Need for Speed: UnderCover [2008]

Bizde böyle abi :) Fallout 3 ü yarıda kesip direk ona basladım :)
  176. Nemesis

Kaliteli İngilzice Türkçe Sözlük arıyorum

Babylon var istersen.. Yada Hemencevir.com :)
  177. Nemesis

Windows Live Messenger 9.0 Final Sürümü Haftaya Çıkıyor!

yok yok haftaya abi olur mu daha az önce konustum mal gelirken problem cıkmış gelecek :)
  178. Nemesis

Windows Live Messenger 9.0 Final Sürümü Haftaya Çıkıyor!

haftaya kesin ya bak görürsünüz :D
  179. Nemesis

Dünya İkincisi Olduk

bilmediğim ve sonradan öğrendiğim bir diğer seyde 60 Milyon Hat sahibi olduğu...
  180. Nemesis

Ford Fiesta Sedan 2010

Ya su reklamlarda pembe bir araba cıkıyor yeni fiesta o manyak ya süper
  181. Nemesis

Thumbs.db dosyasından nasıl kurtulursunuz?

Thumbs.db, içinde resim barındıran dizinlerdin önizlemelerini tutan bir "önbellek" dosyasıdır. Windows, siz dizine girdiğinizde oradaki resimlerin birer küçük kopyalarını gösterirken, bir taraftan da bunları bir sonraki girişinizde daha hızlı gösterebilmek için Thumbs.db dosyasına kaydeder...
  182. Nemesis

Vista Capable davasından biraz daha çamur

Microsoft'un başı yasal mevzulardan dolayı dertten kurtulmuyor ve son çıkan haberler de bunun her zaman boşuna olmadığını gösteriyor gibi. ABD'de süren Vista Capable davasında, Microsoft ile Intel arasında Vista Capable etiketinin uygun olduğu spesifikasyonlar için yapılan pazarlık ortaya...
  183. Nemesis

TSMC 40 nanometreye geçti

Tayvan Yarıiletken Üretim Şirketi (TSMC), 40 nm üretim tekniğinde seri üretime geçtiğini bildirdi. ATI ve NVIDIA'ya da üretim yapan firma böylece IBM, Samsung ve başka rakiplerinin önüne geçmiş oldu. TSMC'de 40 nm üretim tekniği aslında daha önce duyurulmuştu. Üretim tekniği küçülmesi diğer...
  184. Nemesis

Intel'in yeni çıkacak işlemcilerinin detayları

Intel 2009 Ocak ayına kadar 10'dan fazla yeni işlemci çıkarıp varolan işlemcilerinde fiyat indirimine gitmeyi planlıyor. 18 Ocak'ta düşük güç tüketimli, "s" modeli dört çekirdekli Core 2 işlemcilerden üç tane göreceğiz: Intel Core 2 Quad Q9550s: 2.83 GHz, 12 MB L2 önbellek, 1333 MHz FSB, 369...
  185. Nemesis

Intel X25-E/M SSD'lerinde indirim ve yeni modeller

Intel'in SSD piyasasında performans fırtınası kopartan X25-E ve onun "daha alınabilir" kadeşi X25-M'ler yeni modeller ve fiyat indirimleriyle karşılaşacak. 80 GB X25-M'lerin fiyatları bu ay sonundan itibaren 600 dolardan 525 dolara inecek. 2009 başında 160 GB olanlarını da 990 dolardan piyasada...
  186. Nemesis

Spansion, Samsung'u dava ediyor

Flash bellek ve teknoloji geliştiricisi ve üreticisi olan Spansion firması, Pazartesi günü duyurduğuna göre, Samsung Electronics'e karşı iki ayrı patent ihlali davası açacak, Uluslararası Ticaret Komisyonu ve ABD eyalet mahkemesinde olmak üzere. Firma Samsung'u patent ihlali ile suçluyor ve...
  187. Nemesis

Anti Sansür v1.1 Delemiyeceğiniz Dağ Kalmıcak.

Bende de virüs uyarısı verdi bu yaw :S
  188. Nemesis

81000314 hatası ve çözümü

Ehehe bana da verdi az önce inadına gir dedim yeniden dene lan dedim girdi :D
  189. Nemesis

Alengirli ile röportaj

Emeğe saygı + Rep :)
  190. Nemesis

Football Manager 2009 eski dostumuzu göndermemiş

Football Manager 2009 14.11.2008 tarihinde raflarda yerini almasıyla beraber FM severleri PC'lerin başına da kitledi. Oyunu büyük bir hızla oynayan kullanıcılar bir çok gözkamaştırıcı yeniliğe alışmaya çalışırken eski bir dost yeniden karşımıza çıktı. FM 2007'den beri bize FM'yi dar eden Crash...
  191. Nemesis

Killzone 2 yeni resimler

Betası çıktığından beri adından daha çok söz ettiren Killzone 2 gerçekten çok uzun zamandır Sony'nin beklenen oyunlarından birisi. PS3 daha çıkmadan gösterilen ve PS3'ün gücü olarak lanse edilen Killzone 2 hakkında açıkçası söylenecek pek bir söz yok. Oyunun için yeni yayınlanan resimlere...
  192. Nemesis

National Geographic Oyun işine giriyor

Kesin ormanda calıda gecen hayvanları tanıma ve koruma temalı oyunlar olur :D
  193. Nemesis

Bu hafta çıkacak oyunlar

Geçen hafta salı günü yaşadığımız oyun bombardımanından sonra, bu sefer cuma günü önemli oyunların resitaline şahit oluyoruz. NFS Undercover, Left 4 Dead, Tomb Raider: Underworld gibi uzun süredir beklenen birçok yapıt bu cuma oyun severlerle buluşacak. Pazartesi (17 Kasım) Strong Bad's Cool...
  194. Nemesis

A Vampire Story'nin demosu yayımlandı

Autumn Moon tarafından uzun yıllardır geliştirilen macera oyunu A Vampire Story'nin demosu yayımlandı. Lucas Arts'ın eski macera oyunlarına benzeyen (zaten yapımcı firma eski Lucas Arts çalışanlarından oluşuyor) oyunun 445 MB'lık demosunu bu adresten indirebilirsiniz. A Vampire Story, Avrupa'da...
  195. Nemesis

Halo Wars'un yeni ekran görüntüleri

Ensemble Studios tarafından Xbox 360 platformuna özel olarak geliştirilen RTS oyunu Halo Wars'un yeni ekran görüntüleri yayımlandı. 2009 yılında piyasaya sürülmesi beklenen oyunun ekran görüntülerine bu adresten ulaşabilirsiniz. Kaynak
  196. Nemesis

Street Fighter II Turbo Hd Remix PSN ve Live'a Geliyor

Capcom'un daha önceden de yaptığı açıklamalar doğrultusunda SSIITHDR Xbox 360 ve PS3 için bekleniyordu. Capcom'un 25. yılını doldurduğu bu sene için çeşitli özel yapımlarından birisi de bu oyun olacak. Oyun Xbox Live ve PSN'den ücretli olarak indirilebilir olacak. Capcom oyun içi çeşitli...
  197. Nemesis

Watchmen'in ilk ekran görüntüleri yayımlandı

Alan Moore'un efsane grafik romanı Watchmen'in sinema uyarlaması ile aynı dönemde piyasaya çıkacak Watchmen oyununun ilk görüntüleri yayımlandı. Watchmen sadece internet üzerinden ve Sam&max tarzında,bölümler halinde yayımlanacak. İlk bölümü Watchmen: The End Is Nigh mart 2009'da, ikinci...
  198. Nemesis

Dragon Age: Origins'in yeni ekran görüntüleri

BioWare tarafından geliştirilen fantastik RPG oyunu Dragon Age: Origins'in yeni ekran görüntüleri yayımlandı. 2009'un başlarında PC platformu, daha sonrasında ise konsollar için piyasaya sürülmesi beklenen oyunun ekran görüntülerine bu adresten ulaşabilirsiniz. Kaynak
  199. Nemesis

Spore, 1.03 yaması

Electronic Arts, Sims'in yaratıcısı Will Wright tarafından geliştirilen simulasyon oyunu Spore'u 1.03 versiyonuna yükselten yamayı yayımladı. Oyunun oynanışında görülebilen bazı hataları gideren ve animasyon sistemini geliştiren 106 MB'lık yamayı bu adresten indirebilirsiniz. Kaynak
  200. Nemesis

National Geographic Oyun işine giriyor

Belgesel kanalı ve dergisiyle tanıdığımız National Geographic popüler televizyon şovlarının oyunlarını hazırlamak amacıyla stüdyo kuruyor. Yapımına başlanan ilk oyun PC için piyasaya çıkacak Herod's lost tome. Stüdyo Wii, PS3 gibi sistemler için de oyunlar hazırlayacak ve çeşitli dağıtımcılarla...
  201. Nemesis

İngiltere'de en çok satanlar listesi

İngiltere'de, oyun endüstrisinin en berekli haftalarından biri yaşanırken, Call of Duty: World at War ve WoW: Wrath of the Lich King hem zirveye yerleştiler hemde kısa sürede en çok satan oyun ünvanlarının sahibi oldular. Bu hafta itibariyle Saints Row 2, Star Wars: The Force Unleashed ve Dead...
  202. Nemesis

Deus Ex 3'den ilk detaylar

Efsane RPG Deus Ex'in, merakla beklediğimiz üçüncü oyununda yavaş yavaş hareketlenmeler başladı ve Eidos Montreal stüdyosu tarafından hazırlanan oyunun, ilk görüntüleri yayımlandı. Daha çok konsept tasarımına benzeyen görüntülerde, oyunun siberpunk bir dünyada geçeceği gözüküyor. 2027 yılında...
  203. Nemesis

SCEE Kablosuz PS3 Klavyesi için çıkış tarihini açıkladı

Sixaxis ve Dual Shock joypadlere takılabilen, klavye ve üzerindeki mouse touch-pad'i ile dikkatleri üzerine çeken wireless keyboard için SCEE çıkış tarihini açıkladı. İlk olarak Leipzig Konferansında tanıtılan aletin RTS gibi oyunlarda ve internette sörf yaparken yada arkadaşlarınıza PSN'den...
  204. Nemesis

Call Of Duty WAW İngiltere'de en hızlı satan 3. oyun oldu

Call Of Duty World At War İngiltere'de GTA IV ve GTA San Andreas'ın ardından en hızlı satılan üçüncü oyun oldu. Ayrıca geçen sene aynı zamanlarda piyasaya çıkan serinin bir önceki bölümü olan Modern Warfare'e oranla COD WAW çıktığı ilk hafta içerisinde iki kat daha fazla satmış bulunuyor...
  205. Nemesis

Crysis Wars, 1.2 yaması

CryTek, geliştirdiği FPS oyunu CrySis: Warhead'in çoklu oyunculu kısmı CrySis: Wars'u 1.2 versiyonuna yükselten yamayı yayımladı. Oyunda bulunan hataları gideren, dengelemeler yapan ve arayüzde iyileştirmeler yapan 45 MB'lık yamayı bu adresten indirebilirsiniz. Not: Bu yamayı yapabilmeniz için...
  206. Nemesis

Age of Conan: Hyborian Adventures'a DirectX 10 desteği geliyor.

Funcom yaptığı açıklama ile MMORPG oyunu Age of Conan: Hyborian Adventures'a merakla beklenen DirectX 10 desteğinin bir sonraki büyük yama ile ekleneceğini duyurdu. Ancak bu yamanın ne zaman yayımlanacağı hakkında ise Funcom herhangi bir açıklama yapmadı. Zaten mükemmel olan grafikleri (ve...
  207. Nemesis

Türk tutuklu hapisten Solid Snake taktiğiyle kaçtı!

Oreiso konu bence buraya cuk diye oturdu :)
  208. Nemesis

Need for Speed: UnderCover [2008]

Oyun bitti :)
  209. Nemesis

YouTube Olmazsa Microsoft Var!

You Tube bir tane ya..
  210. Nemesis

Forumda yapılan yenilikler

Off en cok Forumları Okundu Kabul Et kısmı yok ona sinir oluyorum. Mesajlara bakasım gelmiyor ya
  211. Nemesis

- Be5te ile Röportaj

ehehe simdi olmadı ama hortlak falan :D
  212. Nemesis

Lincoln, Ankara'da Yok.

Kanal 8 de oynayacağını söylemişlerdi.. Tüh :(
  213. Nemesis

Tembel Üyeler.

Bence saçma bir fikir. Belki giricek nerden bilebiliriz ki..
  214. Nemesis

Bir imkansıza imza attım

Onu bunu geçtim hızda değilim ben... 4 Gb Undercover :S
  215. Nemesis

Boku Çıktı!

Yaratıcı arkadaşlar baslık üzerine epey espiri yapmış :) Proje aslında güzel görünüyor ama tutması daha önemli.
  216. Nemesis

Çin Yine Yaptı Yapacağını

Ömrümü yedi bu internet :D
  217. Nemesis

Acil Dosya Geri Alma

Gitti güzelim dosya :) Sistem geri yükleme ile olabilir mi bilmiyorum..
  218. Nemesis

AMD Fusion 2011'e kadar yok

AMD'nin "Fusion"ı kabaca işlemci çekirdeğinde bir de grafik işlemcisinin bulunması olarak tanımlanabilir. ATI'yi alan firmanın bunu gelecek yıl ya da biraz daha geç çıkarması bekleniyordu. AMD'den gelen açıklamalarda 2011'e kadar Fusion görmemizin zor olduğunu anlıyoruz. CPU ile GPU'yu...
  219. Nemesis

AMD Stream teknolojisi yeni Catalyst'le bedava

ATI Stream teknolojisi, destekleyen uygulamalarda CPU'nun yanısıra GPU'nun işlem gücünün de kullanılması uygulamasına verdikleri isim. Yeni Catalyst sürücüleri gelecek ay bu özelliği kullanıcılara açacak. Bunun üzerine kurulu ATI Avivo Video Converter ile AMD'de bir Radeon HD 4000 serisi kart...
  220. Nemesis

Core i7'ler alışveriş listelerinde

Intel'in Core i7 çıkış tarihi 17 Kasım; daha önce de Newegg'de fiyatlarıyla birlikte Core i7'ler gözükmüş ve kaybolmuştu. Çıkış zamanına sadece bir gün var ama bu sefer birisi fiyatları görüp ekran görüntüsü de almış: Core i7'ler NewEgg'de 320 dolardan başlayan fiyatlarla görüldü. Core i7'ler...
  221. Nemesis

NVIDIA'dan fiyat indirimi

AMD/ATI, Radeon HD 4000 serisiyle NVIDIA'yı zorladı: NVIDIA'dan bu ayın sonuna kadar bir fiyat indirimi gelebilir. Radeon HD 4000 serisi ATI'ye tekrar pazar payı kazandırdı ve NVIDIA'nın buna verilecek teknolojik bir yanıtı var gibi görünmüyor. Üst uçta sıkı bir performans rekabeti...
  222. Nemesis

AMD "netbook" platformu Yukon

Geçen hafta AMD'nin netbook piyasasına girişinden sözetmiştik. Sonradan, analist gününde konuyla ilgili birkaç isim geldi. Son bilgiler, bu platform için en yakın adayın Yukon adı verilen platform olduğunu ima ediyor. Kaynak: Ars Technica Congo ile Yukon AMD'nin taşınabilir bilgisayar...
  223. Nemesis

Ford F-150 SVT Raptor 2010

mükemmelmiş gercekten
  224. Nemesis

Arda'da son durum

Geçmiş olsun Arda korkuttun bizi
  225. Nemesis

GS'li Berberde

Yazının neresi güzel allah aşkına
  226. Nemesis

Uçak ineğe çarptı

Bende sandım baya baya büyük ucak :D
  227. Nemesis

HIS HD 4850 IceQ 4 TurboX

Ehehe tamda insallah 2 hafta sonra alacağım ekran kartı iyi oldu bu :)
  228. Nemesis

Oyun bölümü, test yayınına başladı

Kralı oldum bile Arcade Kralı :D
  229. Nemesis

Bir Kibriti Daha Kaybettik

Ahaha koptum ya :D
  230. Nemesis

Yararlı Linkler Kısmı

Bunda anlamayacak bişey yok. Yukarıda Menülerin içinde Yararlı Linkler diye bir bölüm vardı. Orada tüm konuları okunmuş kabul et kısmı vardı. Ama artık yok onun geri gelmesini talep ediyorum.
  231. Nemesis

Kewell - lincoln a.ş.: 2-0

Tebrikler Cimbom'um :)
  232. Nemesis

Gs Tv kapandı!

Kapansın arada olur böyle şeyler..
  233. Nemesis

Age of Conan'a Dev Güncelleme

Evet bu oyunun aylık ödemesi var arkadaslar oyuna ayrı para verip birde buna para veriyorsunuz birde güncelleme yapıyorsunuz en az 5 Gb :D
  234. Nemesis

Mozilla Firefox 3.0.4

Güncelleme iyidir..
  235. Nemesis

Yararlı Linkler Kısmı

Ya yeni menüler gelmiş ama o gitmiş ben oradan bütün forumları okundu say falan yapıyordum neden gitti. Geri gelebilirmi acaba ?
  236. Nemesis

Fener.... Fenerliler bakmasın :D

Böyle seylere luzum yok Selpak'ın Febe li tuvalet kağıtları var onu koysaydın keşke :)
  237. Nemesis

Forum güncellemesi

Bence incelemesi yapılan ürünler için heveslenmeyin pek alsanızda ilerde hevesiniz kaçar :) Şirketler cok yamuk yapıyor cünkü :)
  238. Nemesis

Tropico 3 duyuruldu!

Kalypso Media yaptığı açıklama ile Haemimont Games tarafından geliştirilen şehir yönetim simulasyonu oyunu Tropico 3'ü duyurdu. Serinin ilk iki oyunu gibi Karayipler'de kendi kasabamızı yöneteceğimiz oyun, oynanış açısından ilk iki oyuna oldukça benzeyecek ve oldukça sevimli grafiklere sahip...
  239. Nemesis

Call Of Duty World At War Xbox 360 vs PS3 karşılaştırma videosu

Treeyarch'ın FPS'si COD5 her iki konsola ve PC'ye de çıktı malum. İki konsolun aynı hemen hemen aynı sahnelerini ve karşılaştırmasını içeren video yayınlandı. Her iki konsolda eşit şartlarda karşılaştırıldı. Hangisinin daha iyi olduğunun yorumu ise size kalmış. Videoyu izlemek için TIKLAYINIZ...
  240. Nemesis

Türk tutuklu hapisten Solid Snake taktiğiyle kaçtı!

Almanya'nın batısında bir türk tutuklu hapisten posta yoluyla kaçtı. 42 yaşındaki vatandaşımız, hapishaneye her hafta uğrayan kamyonun arkasına atlayıp, içinde kırtasiye malzeleri taşınan kutulardan birinin içine girdi. Hareket ettikten kısa bir süre sonra da kutuda çıkacağı kadar delik açarak...
  241. Nemesis

Ekim ayının en çok satan 20 PC oyunu (A.B.D.)

The NPD Group'a göre Amerika'da Ekim ayında en çok satan 20 PC oyunu şöyle: 1. Fallout 3 - Bethesda Softworks 2. Spore - Electronic Arts 3. Nancy Drew: The Haunting of Castle Malloy - Her Interactive 4. FarCry 2 - Ubisoft 5. Warhammer Online: Age of Reckoning - Electronic Arts 6. World Of...
  242. Nemesis

Tomb Raider: Underworld'ün yeni videosu

Eidos Interactive, Crystal Dynamics tarafından PC, PS3, Xbox 360, Wii, NDS ve PS2 platformları için geliştirilen aksiyon oyunu Tomb Raider: Underworld'ün yeni videosunu yayımladı. Tomb Raider: Legend'ın kaldığı noktadan hikayeyi devam ettirecek, geliştirilmiş grafiklere ve oynanışa sahip olacak...
  243. Nemesis

Valve paket işini sevdi

The Orange Box ile kalbimizi fetheden Valve, şimdide Left 4 Dead dahil tüm Valve imzalı oyunları içeren bir paket hazırladı. Toplam 23 adet ürün içeren paket 99.99$ gibi inanılmaz bir fiyattan satışa sunuldu. Hepsi tek tek alınmaya kalkışılsa 234.81$ gibi bir fiyat ortaya çıkarken, bu paketle...
  244. Nemesis

Call Of Duty World At War açılmıyor

Bende indirdim daha ilk cıkan linklerden ama bende ki sorun farklı. Tıklıyorum çift oyuna ve siyah ekran geliyor öylece kalıyor :)
  245. Nemesis

Düşündürenler (Mutlaka Bakın )

Cok güzelmiş gercekten canım ellerine sağlık :)
  246. Nemesis

Bildiğiniz bir kay kay oyunu var mı?

evet
  247. Nemesis

Forum güncellemesi

E o konu anca yapılmış hiç olmassa :) Ömrümü yemişti o üyeler Troy abi :D
  248. Nemesis

Ekran Kartı Seçmemde Yardım Edin !!

Arkadaşlar aslında 4870 kafaya takmıştım ama baktım ki elimde ki PSU da uymuyacak ve 200 ytl extra bir masraf cıkartacak. Ben en iyisi hem elimdeki PSU'nun yeteceği hemde beni iyi şekilde idare edecek olan bir kart seçeyim dedim. HIS HD4850 IceQ 4 Turbo'nun 1 Gb lık modelini almaya karar...
  249. Nemesis

Ekran Kartı Seçmemde Yardım Edin !!

PALİT HD 4870 Dual Sonic 512 Mb Bus interface: PCI Express® 2.0 Memory Support: 512MB GDDR5 Memory Interface: 256 bit Sonic Memory / Core Clock: 3800MHz (950 x 4) / 750 MHz Turbo Memory / Core Clock: 4000MHz (1000 x 4) / 775 MHz RAMDACs: 400 MHz Full Microsoft® DirectX® 10.1 Shader Model...
  250. Nemesis

Nokia Yeni İş Telefonu E63'ü duyurdu

Nokia, E serisi iş telefonlarına geçtiğimiz günlerde E63 adlı yeni bir model daha ekledi.QWERTY klavye ile gelen cihazın diğer özellikleri ise şu şekilde; QVGA (320×240) ekran Dört bant GSM/EDGE ve çift bant UMTS desteği SIP (Session Initiation Protocol=Oturum Başlatma Protokolü) destekli...
  251. Nemesis

Carol Reed'in maceraları devam ediyor

Danimarka menşeyili bağımsız yapımcı MDNA Games tarafından hazırlanan Carol Reed Mystery serisinin beşinci oyunu The Color of Murder, dijital yüklemeye sunuldu. Oyunu bu adresten 6.99$'a satın alabilirsiniz. Oyunda, Willy isimli eski bir arkadaşı, kaybolan oğlunu araması için Carol'dan yardım...
  252. Nemesis

Mila12 İle Yaptığım Röportaj

Yoğun bir calısma içindesiniz artık herkesi tanıdık neredeyse. ellerine sağlık canım :)
  253. Nemesis

Corpuscallosum ile Röportaj

Hepsini okumadım ama güzel olmuş :)
  254. Nemesis

Square Enix yeni bir oyun için geri sayıma geçti

En son Chrono Trigger için web sitesinde geri sayım yapan Square Enix yine bir sürpriz için geri sayıma geçti. Oyunun Bahamut'la ilgili olacağı ve web sitesinde arka planda görülen görsel dışında bir bilgi yok. Merak edilen oyunun yine bir Remake'mi yoksa yepyeni bir oyun mu olacağı. Square Enix...
  255. Nemesis

MotoGP 08, 1.1 yaması

Capcom, Milestone firması tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen motorsiklet simulasyonu oyunu MotoGP 08'i 1.1 versiyonuna yükselten yamayı yayımladı. Oyunun kurulumunda sorun yaşayanlar için yayımlanan 2 MB'lık yamayı bu adresten indirebilirsiniz. Kaynak
  256. Nemesis

Gran Turismo 5 de hasar modu kargaşası

Sony'nin hala beklenen ve bir türlü full versiyonu çıkmayan Gran Turismo 5'in yapımına ara verildiği şu sıralar hala satan oyunun tanıtım sürümü Prologue'a yatırım yapıldığı bir çoğumuzun dikkatini çeken haberlerden biriydi. Ancak son gelen bir habere göre Gran Turismo 5'in yapımcısı...
  257. Nemesis

Resident Evil 5'in yeni ekran görüntüleri

Capcom tarafından PS3 ve Xbox 360 platformları için geliştirilen korku macera oyunu Resident Evil 5'in yeni ekran görüntüleri yayımlandı. 13 Mart 2009 tarihinde piyasaya sürülecek oyunun ekran görüntülerine bu adresten ulaşabilirsiniz. Kaynak
  258. Nemesis

Bildiğiniz bir kay kay oyunu var mı?

Skate cıkacaktı yakın bir zamanda bekle istersen :)
  259. Nemesis

ATI NVIDIA'ya iş istasyonu pazarında saldıracak

Tasarım için kullanılan güçlü iş istasyonları aslında firmalar için daha yüksek kar marjları sunan bir segment. Üst uç bir oyun bilgisayarında bulunan ekran kartının üretici için kar marjı buna göre çok düşük kalıyor. %85 pazar payıyla NVIDIA'nın hakimiyetindeki iş istasyonu pazarında dengeler...
  260. Nemesis

Fujitsu'dan enerji tasarruflu 2.5" sabit disk

Fujitsu dizüstü sabit disklerde sık sık görebileceğiniz bir marka. Firma ürün gamına 5400 devir/dakika dönüşlü ve söylediklerine göre "endüstri lideri" güç kullanımı değerlerine sahip 500 GB dizüstü sabit diskleri eklemiş. Yeni modeller yük altında 1.4 W gibi bir güç tüketim değerine sahip...
  261. Nemesis

NVIDIA Tegra'larda gecikmeler

NVIDIA'nın System-on-Chip (SoC) çözümü Tegra'nın çıkış tarihinde gecikme olacak. NVIDIA özel bir neden belirtmemiş; sadece Tegra'nın iyi gittiğini ama işin doğası nedeniyle böyle bir gecikmenin çok da tuhaf olmadığını söylemişler. İlk Tegra'ların bu yıl içerisinde gelmeleri bekleniyordu...
  262. Nemesis

Toshiba Qosmio'da üçlü NVIDIA görüntü yongası

Toshiba Qosmio ailesine SLI modunda çalışan tam üç tane GPU içeren iki yeni model eklemiş. Yeni Toshiba Qosmio X305'lerden biri bünyesinde iki tane GeForce 9800M, bir tane de GeForce 9400M GPU'yu SLI modunda barındırıyor. Qosmio'ların bu modelleri Qosmio X305-Q706 ve X305-Q708. Q706'da Intel...
  263. Nemesis

Forum güncellemesi

Kesinlikle canım :)
  264. Nemesis

Gmail'e görüntülü ve sesli sohbet imkanı geldi

Internet tarayıcınız üzerinden artık sadece yazılı iletişim değil, sesli ve görüntülü iletişim de mümkün. MacOS ve Windows XP & Vista'ya yüklenen bir eklenti sayesinde Internet Explorer 7, Firefox 2/3 ve Safari web tarayıcıları ile Gmail'e giren kullanıcılar artık görüntülü ve sesli sohbet...
  265. Nemesis

Intel'den yeni Nehalem'ler

Intel'in Nehalem işlemci planlarında yeni modeller açığa çıkıyor. Sunucu sistemleri için Intel, Nehalem tabanlı Xeon'larında Xeon 5500 ve Xeon 3500 ailelerinden yeni işlemcilerini 2009'un ilk çeyreğinde çıkaracak. Şimdilik bilinen Xeon 5500 (Nehalem EP) modelleri şunlar olacak: W5580; dört...
  266. Nemesis

Qualcomm PC alternatifini piyasaya sürüyor

Qualcomm 3G kablosuz genişbant İnternet bağlantısına yönelik bir PC alternatifini duyurdu. Kayak PC, iletişim için kablo ağları ya da ayrı aksesuarlara ihtiyaç duyan masaüstü bilgisayarlarla akıllı telefonlar gibi ufak İnternet aygıtlarının arasındaki bir boşluğu dolduracak. Kayak PC MSM7xxx...
  267. Nemesis

AMD bu hafta netbook pazarına girebilir

Bir süre önce AMD'nin netbook pazarının büyük sorunlarından olan performans ve pil ömrü meselelerine çözüm getirmeyi hedefleyen bir netbook platformu peşinde olabileceğinden bahsediyorduk. Firmanın bu hafta yapacağı analist konferasının netbook piyasasına "bodoslama" gireceği Bobcat üzerinde...
  268. Nemesis

Forum güncellemesi

Artık bizleri düşünen kalmadı :) Neyse düşünülen yabancı değil sevgilim :)
  269. Nemesis

SSD'ler için yeni arabirime daha zaman var

SATA arabirimi doğal olarak, mekanik sabit diskler gözönünde bulundurularak tasarlandı. SSD'lerin kullanımı için optimize edilmiş Uçucu Olmayan Bellek Konak Denetleyici Arabirimi (Non-Volatile Memory Host Controller Interface, NVMHCI) için beklerken bunun biraz daha zaman alacağını öğrendik...
  270. Nemesis

45 nm AMD'ler piyasada

AMD bugün 45 nm tekniğiyle üretilmiş dört çekirdekli Opteron'larının piyasaya çıkışını duyurdu. Yeni Opteron'ların %35 gibi performans artışlarının yanısıra yine %35 daha düşük güç tükettiğini söylüyorlar. Basın duyurusunda yine watt-başına-performans anahtar kelime görünüyor. Bunun dışında...
  271. Nemesis

ARM işlemcilerine Ubuntu Linux desteği

Intel'in Atom'larla netbook pazarına sızmasına ARM bütün bir platform geliştirerek yanıt veriyor. Şimdi de ARMv7 mimarisi için tam bir Ubuntu masaüstü desteğinin geldiği açıklandı. Intel Atom şimdilik x86'ların netbook pazarındaki mızrağını temsil ediyor -AMD'nin de bu pazara biraz geç kalmış...
  272. Nemesis

ATM şifreni ters gir polis gelsin ;)

Vayyy Bee Ben Denedim Arkadaşlar Gercekmiş buuuuu Swat, FBI, CIA, KBK, TSK, Jandarma, Özel Tim, İnterpol hepsi geldi ama polis gelmedi :D
  273. Nemesis

Boğazda Renk Cümbüşü

Mükemmel görüntüler orada olmak vardı..
  274. Nemesis

New York Times Meydanında Trabzon İmece Horon Ekibi

Ehehee güzel bir video
  275. Nemesis

Leman ve Penguen'den Üzmez Kapakları

Süper ya bayılıyorum bu dergilerin atıflarına :)
  276. Nemesis

Numaramı Nasıl Taşıyacağım?

Taşımıcam :) Ama şirketler cok kar edecek bu olaydan :D
  277. Nemesis

Nice yıllara Troy

Mutlu Yıllar Hakkı abi :) Nice mutlu yıllara
  278. Nemesis

Heroes'un oyunu iptal edildi

Ubisoft yaptığı açıklama ile geçtiğimiz Yaz aylarında PC ve yeni nesil konsollar için duyurulan NBC'nin ünlü dizisi Heroes'un oyununun iptal edildiğini açıkladı. Firma oyunu neden iptal edildiğini açıklamazken, oyunun isim hakları yeniden NBC'ye verildi. Kim bilir belki Ubisoft, geçtiğimiz yıl...
  279. Nemesis

Pro Evolution Soccer 2009'un 1.20 yaması yayımlandı

Konami geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen futbol simulasyonu oyunu Pro Evolution Soccer 2009'u 1.20 versiyonuna yükselten yamayı yayımladı. Oyunun 'Become A Legend' moduna bazı eklemeler yapan 20 MB'lık yamayı bu adresten indirebilirsiniz. Kaynak
  280. Nemesis

Dead Rising 2'den yeni dedikodular

Sene başında Famitsu dergisinin ortaya attığı dedikodunun, geçte olsa gerçekliği ortaya çıktı. Henüz resmi bir açıklama gelmese de, Capcom'un, Dead Rising 2'nin yapımcısı olarak Blue Castle stüdyosu ile anlaştığı söyleniyor. Blue Castle daha önce, 2k sports için The Big oyununu hazırlamıştı. Kaynak
  281. Nemesis

FIFA 09'un ikinci yaması yayımlandı

Electronic Arts, EA Sports tarafından PC, PS3, Xbox 360, Wii, PS2, NDS ve PSP platformları için geliştirilen futbol oyunu FIFA 09'un ikinci yamasını yayımladı. Oyunun zorluk seviyesinde düzenlemeler yapan, çoklu oyuncu kısmında bulunan bazı sorunları gideren ve kopya koruma sisteminde...
  282. Nemesis

Mortal Kombat vs. DC Universe'in yeni ekran görüntüleri

Midway Games tarafından PS3 ve Xbox 360 platformları için Unreal 3 grafik motoru ile geliştirilen dövüş oyunu Mortal Kombat vs. DC Universe'in yeni ekran görüntüleri yayımlandı. Mortal Kombat ve DC Comics karakterlerini yönetebileceğimiz oyunun ekran görüntülerine bu adresten ulaşabilirsiniz. 16...
  283. Nemesis

Klasikleşmiş Sega oyunları HD formatında

Sega, 18-bit'lik konsolu Mega Drive'ın en popüler oyunlarının içinde toplandığı, Sega Mega Drive Ultimate Collection'ı onayladı. İçinde 40 tane oyunun bulunacağı pakette, 90'lı yıllarda severek oynadığımız oyunlarıni 720p formatında High Defination destekli halini bulacağız. Ayrıca ekran...
  284. Nemesis

Bir oyun şirketi daha iflasın eşiğinde

Daha çok film ve tv ürünlerini oyuna çeviren ve Jumper ile büyük hüsran yaşayan Brash Entertainment, 20 kişiden fazla çalışanının işine son verdi. Yapımı daha tamamlanmamış Superman ve Clash of the Titans gibi oyunları ise elden çıkarmaya, Lisanslarını firmalarına geri vermeye çalışıyorlar. Tüm...
  285. Nemesis

The Lord of the Rings: Conquest'in yeni ekran görüntüleri

Electronic Arts, Pandemic Studios tarafından geliştirilen aksiyon oyunu The Lord of the Rings: Conquest'in yeni ekran görüntülerini yayımladı. Oynanış olarak Star Wars: Battlefront'a benzeyecek olan The Lord of the Rings: Conquest'te filmlerde gördüğümüz ve kitaplarda okuduğumuz tüm büyük...
  286. Nemesis

Hangi Oyunları Bitirdiniz?

Bu da sorumu şimdi.. Tüm oyunları sana sanırım 3 ayda liste yapar yazarım :)
  287. Nemesis

Bedenin Ölümü (Dışarıdan Görünen Ölüm) +18

Gideceğimiz yer belli olacaklar belli de işin bilimsel kısmına bu kadar giripte deşmeye gerek yok.. Ölücez gidicez banane bundan..
  288. Nemesis

Fenerbahçe 4 - 1 Galatasaray

Biz oynadık onlar kazandı.. Tebrikler GALATASARAY..
  289. Nemesis

TRT anlamadı küfürü gösterdi

Heryerde aynı şeyi hedef alıyorlar :D
  290. Nemesis

Street Fighter IV konsollara Şubat 2009'da geliyor!

Capcom tarafından PC, PS3, Xbox 360 platformları için geliştirilen dövüş oyunu Street Fighter IV'ün Japonya web sitesi güncellendi ve oyunun konsol versiyonlarının 20 Şubat 2009 tarihinde piyasaya sürüleceği belirtildi. Oyunun PC versiyonunun ise daha sonra (aynı Lost Planet ve Devil May Cry...
  291. Nemesis

World of Warcraft, 3.0.3 yaması

Blizzard Entertainment, sevilen MMORPG oyunu World of Warcraft'ı 3.0.3 versiyonuna yükselten yamayı yayımladı. Oyunda bulunan çökme sorunlarını ve hataları düzelten, karakterlerde ve görevlerde küçük dengelemeler yapan 41 MB'lık yamayı bu adresten veya oyunun içindeki otomatik güncelleme sistemi...
  292. Nemesis

Rise of the Argonauts ertelendi

Codemasters yaptığı açıklama ile Liquid Entertainment tarafından PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için geliştirilen aksiyon RPG oyunu Rise of the Argonauts'un ertelendiğini duyurdu. Normalde Kasım ayında piyasaya sürülmesi beklenen oyun bu erteleme ile Aralık ayının sonuna ertelendi...
  293. Nemesis

THQ stüdyo kapatıyor

Küresel ekonomik krizin etkileri yavaş yavaş oyun dünyasında da görülmeye başladı. Electronic Arts'ın 600 çalışanın işine son vereceğini açıklamasından sonra, THQ'nun beş veya altı stüdyosunu kapatacağı dedikoduları yayılmaya başladı. Haberi onaylayan Shacknews.com, Stuntman İgnation'ın...
  294. Nemesis

Command & Conquer: Red Alert 3 için yeni haritalar yayımlandı

Electronic Arts geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen (oyunun Türkiye'de 7 Kasım'da, 50 YTL olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor) RTS oyunu Command & Conquer: Red Alert 3 için yeni haritalar yayımladı. Birbirinden güzel 10 yeni haritayı bu adresten indirebilirsiniz. Kaynak
  295. Nemesis

Salvation'ın yeni ekran görüntüleri ve videosu yayımlandı

Üçüncü kişi bakış açısı kullanılan aksiyon oyununda, devlet tarafından yaratılan sahte kıyamet gününde, hristiyanlar ve hristiyanlar karşıtları arasındaki savaşa tanık olacağız. Oldukça derin bir konuya sahip oyunda, George Orwell'in 1984 romanından esinlenilenerek yaratılmış atmosfere, gizli...
  296. Nemesis

Warhammer Online: Age of Reckoning 800.000 kullanıcıya ulaştı

Mythic Entertainment'ın Eylül ayında piyasaya sürdüğü devasa online oyunu WAR Online, EA Games'in açıklamasına göre 800.000 kayıtlı kullanıcıya ulaştı. Bu güne kadar yapılan satış miktarının da 1.2 milyon olduğu düşünülürse, aradaki 400.000 kullanıcı kaybının, oyunun henüz düzeltilemeyen teknik...
  297. Nemesis

Mount & Blade, Steam'de!

Valve Software yaptığı açıklama ile Türk oyun yapım stüdyosu TaleWorlds Entertainment tarafından geliştirilen aksiyon RPG oyunu Mount & Blade'in Steam üzerinden satışına başlandığını duyurdu. Oldukça eğlenceli ve özgür bir oynanışa sahip olan Mount & Blade'i Steam üzerinden $29.99'a satın...
  298. Nemesis

The Godfather II'nin yeni videosu

Electronic Arts tarafından PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için geliştirilen aksiyon oyunu The Godfather II'nin yeni videosu yayımlandı. 2. filmle birebir aynı olmayacak ancak zaman zaman filmin bazı anlarını yaşayacağımız oyunda 1960'lı yılların Florida, Küba ve New York'unun havasını...
  299. Nemesis

Valve'nin merakla beklenen Steam Cloud adlı servisi bu hafta geliyor!

Valve Software yaptığı açıklama ile Left 4 Dead'in bu hafta yayımlanacak olan demosu (oyunun demosunu bu hafta sadece oyunu ön sipariş edenler oynayabilecek) ile Steam Cloud'un Steam'e entegre edileceğini duyurdu. Steam Cloud sayesinde oyunlar üzerinde yaptığınız tüm ayarlar (klavye ve fare...