Arama sonuçlarınız

1. T

İngilizce kelime oyunu

Arkadaşlar İngilizce öğrenmeye çalışıyorum :) buna benzer oyunlar kelime ezberlemede faydalı olur diye düşünmekteyim... Ben bir ingilizce kelime yazacağım hemen bittiği harfle başka bir kelime türeteceğiz. anlamlarınıda yazarsanız faydalı olur. Şimdiden ilginize teşekkür ederim . Oyunu sıkıcı...
  2. T

Pepsi max içtim aysun beni öpmedidavası

Doğru olabilirmiki. :} :} Valla türk milletine bilinçli olun dedik dedikte bukadar değil :P şaka bir yana olayı kısaca özetliyerek öenmli bir iş yapan arkadaşı kutlamak isterim. Şimdi olay şöyle gelişiyor Vatandaş birgün evde oturmuş aysun kayacının oynadığı o erotik film gibi sapıkça yapılmış...
  3. T

Bir Üyeciğin Çırpınışları :)

Arkadaşlar Biliyorum herkes üyecikten başladı. diğer rütbelere imrenerek bakmaktayım ve diğer üyeciklerden bunu problem etmeyen varmı bilmiyorum :) merdivenleri tek tek tırmanmak sabırsız biri için hayli güç olacak ama zaman meselesi tabiki... günde en az 7 saat her konuya zıplayarak bu...
  4. T

2=1 midir...!!!

x=y olsun x²=y² her iki tarafın karesini alırız x²-y²=y²-y² her iki taraftan y² çıkarırız (x-y)(x+y)=y(y-y) burada x=y olduğundan y görülen yere x yazarız (x-x)(x+x)=x(x-x) burada tekrar (x-x) leri sadeleştiririz kalan x+x=x 2x=x 2=1 midir ...... :D