Arama sonuçlarınız

1. H

Hp Omen Vs Monster Tulpar T5 vs T20

Merhaba arkadaşlar. Elimdeki dizüstüne sattım ve yeni diz üstü için arayış işlerini hızlandırdım. Maksimum bütçe şimdilik 8200tl. Aklımda şu üç model var. Alacağım modelin beni en az 4 yıl götürmesini istiyorum ve 4 yıl sonra da full ayarlarda olmasa da düşük ayarlarda veya orta ayarlarda...
  2. H

Omen by HP 17-CB007NT nasıl?

Merhaba arkadaşlar, HP Omen 17-CB007NT Intel Core i5 9300H 8GB 1TB + 256GB SSD Fiyatı Kendime bu linkteki ürünü almayı düşünüyorum ama kararsızım. İnternette kullanıcı yorumu bulamadım ve özelliklerini de pdf halinde zar buldum. Aklımdaki sorular şunlar: 1. Omenlerde ısıtma perfomansı iyi midir...
  3. H

Samsung Galaxy A7 2018 vs Gm 9 Pro. Hangisi alınmalı?

Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar. Max 2000tl bütçe ile telefon arayışı içindeyiz annem için. Telefonu babam alacağı için marka ve garanti takıntısı var o yüzden xiaomi, oppo,meizu gibi fp markalarının olması imkansız. İnternetten alışveriş de yapmıyor telefon vatandan alınacak veya...
  4. H

iOS Wifi Sorunu

Merhaba arkadaslar, Evde 8 senelik 150 mbps’lik modem kullanıyoruz ve ne yazık ki evin salonundan wifi sinyali pek iyi çekmiyor ve salondan iphone cihazlarla ve hatta ipadle görüntülü konuşma yaparken, indirme yaparken ve youtubedan video izlerken wifi bağlantısı kopuyor ve yaklaşık 2 dakika...
  5. H

Iphone SE mi Huawei P Smart mı Samsung Galaxy J7 Pro mu?

Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar. Kardeşime telefon alacağız ve bütçe 1500-2000 tl arasında. Alınacak telefonun resmi garantisi olmak zorunda o yüzden xiaomi veya ithalatçı garantili telefonlar liste dışı. Iphone SE, Huawei P smart ve Samsung Galaxy J7 Pro arasında kaldık. Siz hangi...
  6. H

Monster Pusat K1 Mekanik Oyun Klavyesi Vs SteelSeries Apex 150 mi?

Arkadaşlar, Oyun klavyesi almak istiyorum fakat şu iki model arasında kaldım Steelseries Apex 150 Oyuncu Klavyesi - UK Steelseries Apex 150 Oyuncu Klavyesi - UK Fiyatı Monster Pusat K1 Gaming Keyboard Monster Pusat K1 Gaming Keyboard Fiyatı - Taksit Seçenekleri Monster mekanik klavye...
  7. H

Amd 7860K İşlemci Alınır Mı?

Merhaba Arkadaşlar, Asus A68Hmplus Fm2+ Anakart Amd A4 4020 x2 işlemci 500gb Hdd Kingston 1600mhz 8gb Ram Sapphire 7250 2gb 128bit ekran kartı 350w Power supply Kuzenimin yukarıdaki sisteme sahip ama cs go da fps sorunları yaşıyor. Çözüm olarak Amd A10 7860K işlemci almayı düşünüyoruz bütçemiz...
  8. H

Zyxel Modem ve TpLink Menzil Genişletici Sorunu

Arkadaşlar, Evin içinde wifi yeteri kadar çekmediği için bende wifi range extender aldım fakat bir türlü modemle wps kullanarak bağlayamadım bende manuel olarak web üstünden tanımladım.İnternete range extender üstünden bağlanınca bir sıkıntı olmuyor ama internete laptoplar ile bağlanmak...
  9. H

Notebook Soğutucu Tavsiyesi

Arkadaşlar, Hp envy Dv6 7300st kullanıyorum ve laptopum aşırı ısınıyor,klavyeye dokunamıyorum o yüzden 100-150 tl aralığında aluminyum yüzeye sahp iyi bir notebook soğutucu arıyorum.Bu fiyat aralığında hangi notebook soğutucuları tavsiye edersiniz?
  10. H

Kırık Telefondan Dosya Kurtarma

Merhaba arkadaşlar, Benim arkadaşımın kullandığı Note 3 cihazı düşüp kırılmış.Telefonun iç lcd ekranı ile dışındaki cam yüzeyi kırılmış ve aynı zamanda telefonun ses açma-kısma tuşları da kırıldığı için telefonu download modda açamıyoruz.Daha önce başına buna benzer bir şey gelip verileri...
  11. H

Ford Focus 2010 90hp Trend Alınır Mı?

Merhaba arkadaşlar, Uzun bir süredir araba arayışı içindeyiz ve araba olarak ford focus düşünüyoruz.Babam 36.500 tl ye değişeni olmayan 133.000 km de bir 2010 model ford focus Trend bulmuş ve bu arabayı beğenmiş.Fiyatı nasıl sizce.Trend ile Trend X arasında ne farklar vardır ve son olarak da...
  12. H

Sözel Bölümü Meslekleri

Arkadaşlar benim bir tanıdığım bu sene üniversite sınavına girecek ve sözel bölümden bir meslek seçmek istiyor.Bildiğiniz iyi bir sözel bölüm mesleği var mı?
  13. H

Samsung Galaxy Note 2 Usb sorunu

Telefonu bilgisayara bağladığımda telefon bilgisayardan şarj oluyor ama bilgisayarda telefonun bağlı olduğu gözükmüyor.Telefondaki dosyaları göremiyorum ve Kies'e girdiğim de lütfen bir cihaz bağlayın yazısı çıkıyor.Bir de telefonu prize şarja taksam da yuva bağlandı diye bildirim çıkıp sayfa...
  14. H

Samsung Galaxy Note 3 N9005 Operatör Uygulamaları

Arkadaşlar,elim de bir arkadaşın Avustralya Telstradan aldığı Note 3 Lte(N9005).Arkadaşım operatör uygulamalarını kaldırmak ve açılış kapanışta ki telstra logosunu kaldırmak istiyor.Ben arkadaşın telefonuna herhangi bir N9005 stock romu kursam telefon herhangi bir sorun falan çıkarır mı?
  15. H

Lg Nexus 4,Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S4 mini Arasından Hangisini Almak Daha M

Ablama yeni bir telefon alacağız ve bu 3 model arasında kaldık.Siz olsanız hangisini tercih edersiniz arkadaşlar Bu arada ablam telefonu çok fazla kurcalayip karıştıran birisi değildir.Kamerasi iyi olsun, kasma yapmasın gibi özellikler yeterli onun için
  16. H

Samsung Galaxy S3 Aniden Kapandı ve Açılmıyor

Merhaba arkadaşlar, Benim bir arkadaşımın S3'ü var ve arkadaşım telefonu akşam şarja takmış ve sabah kalktığında telefonun şarjı tam dolu olarak gösteriyormuş.Arkadaşım ekran kilidini açınca telefon donmuş ve arkadaşım bataryayı çıkarıp yeniden takınca telefon bir daha hiç açılmamış.Sizce...
  17. H

Lenovo Z500

Arkadaşlar yakın bir arkadaşıma dizüstü bilgisayar bakıyoruz.Arkadaşım fazla oyun oynamayan internette rahatça gezinip Ekonometri programları gibi programlarını açacak bir bilgisayar arıyor. Sizce bu bilgisayar nasıl...
  18. H

Kick Boks mu Yoksa Karate mi?

Arkadaşlar,üniversite de karete ve kick boks dersleri başlayacakmış ama hangisini seçmem konusunda karar veremedim.4-5 yıl önce 1 sene kadar hapkido ile uğraştığım için karete bana daha yatkın geliyor ama bir yanımda kick boksu istiyor.Sizce hangisini seçmeliyim
  19. H

Hp envy dv6-7300st Arkadan Aydınlatmalı Klavyede Işıkların Çalışmama Problemi

Arkadaşlar yaklaşık 2 hafta önce Bimeksten HP Envy Dv6-7300st dizüstü bilgisayarını aldım ve F5'in üzerinde arkadan aydınlatma tuşu var fakat F5 tuşuna basınca arkadan aydınlatma çalışmıyor.Acaba neden çalışmıyor veya envy dv6 7300st kullanıp klavyesi arkadan aydınlatmalı olan var mı acaba
  20. H

Teknosa CepKask Hizmet Kapsamı

Arkadaşlar 31 Aralık 2012'de Teknosa'dan Note II almıştım ve yanında alırken CepKask hizmetini de almıştım.Bugün inşaatta çalışırken düşen bir sopayı tutmak için ani bir refleksle telefonumun olduğu pantolonun tarafıyla tutmaya çalıştım ve sopa telefon cebimdeyken telefonuma çarptı.Bu çarpmadan...
  21. H

Yurt Dışından Note 2 Almak

Arkadaşlar babama bu sıralar kendim için yeni bir telefon aldırmak üzereyim.Babama ne oldu bizim telefon işi dediğimde bana arkadaşım Almanya'ya gidecek ona ısmarladım Note 2 dedi ama benim aklıma bir şey takıldı. Şimdi bilindiği gibi S3'ün avrupa ülkelerinde 4G-LTE destekli telefonları...
  22. H

Taşınabilir Harddisk Problemi

Arkadaşlar benim Samsung marka taşınabilir harddiskim var.Bu taşınabilir harddiskin içindeki tüm klasör açılıyor bir tek filmlerimin olduğu klasör açılmıyor.Açılırken "G:\Mehmet\Movies erişilemiyor.Dosya veya dizin bozuk ve okunmaz durumda" diye bir hata veriyor.Bu hataya nasıl çözebilirim.İçin...
  23. H

Turkcell Superonline'a Geçmelimiyim?

Ben evimde ttnet sınırsız internet kullanıyorum ama 4 gündür evde internet yok wireless ile bağlanıyor ama internet erişimi yok diyor bizde bunun üstüne ttneti aradık ama hala bize arzı kaydınız alınmıştır en kısa sürede çözeceğiz diyorlar ama hala internet yok bizde bundan dolayı turkcell...
  24. H

Nokia Belle Sonunda Geldi

En sonunda nokia beklediğimiz belle güncellemesini yayınladı artık ovi suitin son sürümü üstünden güncellenebilecek...
  25. H

MeeGo 1.2 Harmattan mı Yoksa Windows Phone 7.5 Mango mu

Merhaba arkadaşlar benim aklıma şu günlerde Nokia'nın neden N9'u MeeGo işletim sistemi ile üretipte sonra Microsoft ile anlaşıp Windows Phone 7.5 Mango işletim sistemini kullanmaya başladı ve bazı forum sitelerinde ise Nokia'nın bu yaptığını büyük bir hata olduğunu iddaa ediyorlar bu durum benim...
  26. H

Nokia N8 Müzik Çalar Hatası

Merhaba arkadaşlar benim nokia n8 symbian annalı telefonum var ama müzik çalarındaki şarkılardan hep aynılarından iki tane gösteriyor ve onlardan bir tanesini silince sistem hatası diyip müziği açmıyor ilk başta sadece benim telefonumla alakalı olduğunu düşündüm ama sonradan bir arkadaşında...