Arama sonuçlarınız

1. U

Ekran Kartı Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar; Bana 100-200 ₺ fiyat aralığında olan ve fanlı bir ekran kartı önerebilir misiniz? Bu kartı dosya server'inda kullanacağız ve 7/24 açık kalması gerekiyor öyle çok yüksek özelliklerinin olmasına gerek yok sadece görüntü versin yeter.
  2. U

LINKSYS XAC1900 600Mbps Modem

http://www.vatanbilgisayar.com/linksys-xac1900-600mbps-1300mbps-dual-bant-kablosuz-ac-4-port-adsl2-modem.html#genel-bakis Linkteki ürünü alırsam ethernete girişte sorun yaşar mıyım? Modem Router'lerde olmuyormuş sıkıntı sanırım ancak kendi sitesinden baktığımdaysa sadece router olarak gösteriyor
  3. U

A4Tech WOP-49Z Winx64 Driver Problemi

merhaba arkadaşlar bir sorum var bende wop-49z farem var ve buna kısayol atayabiliyorum programıyla ancak program win x86da çalışırken x64 tabanda çalışmıyor uyumluluk ile yapmayı denedim lakin setup açılmadı bile aygıt yöneticisinden yapmayı denedim ancak driveri kurdu lakin programı olmadığı...
  4. U

Oyun "Yapım" PCsi

Merhaba arkadaşlar bir pc toplayacağım fiyat sınırı yok şirket adına alınacağı için. İşlemci olarak i7-3770k iki adet ve buna uygun anakart ASUS veya EVGA olursa ayrıca 16 veya 32 gb ram düşündüm.
  5. U

Galaxy S2 mi Galaxy Nexus mu?

Merhaba arkadaşlar bu iki telefondan birisini almak istiyorum genellikle oyun,internet,film için kullanacağım Galaxy S2 donanım açısından beni cezbetsede nexus ıcsye sahip ve o beni daha çok çekiyor.Sizin fikriniz nedir?Galaxy S2 aldım diyelim custom ICS root yükleyebilir miyim?Yüklersem...
  6. U

Ram Önerisi

elimde iki tane bilgisayar var ve birisi DDR2 2 GB Asus P5gd2-x serisi diğeri ise Pegatron 2AB6 6 gb ram ben bunlara ram takviyesi yapmak isityorum uyumlu ramler hangileridir? Asus'u en az 4 Pegatronu en az 16 gb yapmak istiyorum