Arama sonuçlarınız

1. G

Acer v3 772g garanti

Merhaba arkadaşlar acer v3 772g notebook'a önceki notebook'umdan kalma 120gb ssd'yi 2.hdd yuvasına taktım ama aklımda soru kaldı acaba garantim bozulurmu mesai saatleri dısında oldugumuz içinde arayıp soramıyorum konu hakkında bilgisi olan cevap verirse memnun olurum.
  2. G

2000 tl'ye kadar dizüstü tavsiye

Merhaba arkadaşlar 2000 tl'ye kadar bursada teknosa vb yerlerden elden alabileceğim oyunları orta ayarda oynatacak dizüstü bilgisayar tavsiye edermisiniz
  3. G

İpad mini Etkinleştirme sorunu.

Arkadaşlar bugün aldığım ipad mini yi etkinleştiremiyorum hem wifi ile denedim hemde pcden itunes ile denedim bi türlü etkinleşmiyor
  4. G

Windows geçmişi kaydetmiyor.

Merhaba arkadaşlar pcye format attıktan sonra windows gezgini geçmişi kaydetmiyor. Acaba kaydetmesi için ayarları nasıl yapmalıyım.
  5. G

Msi u160mx wifi sorunu

Arkadaşlar msi u160mx netbook var arkadaşımda,pc kapatınca wifi gittmiş acaba wifiyi nasıl açabiliriz wifi tuşuda yokmuş üstünde.
  6. G

Ölen eş'ten dul aylığı, Babadan ise yetim aylığı almak

Merhaba forumdaşlarım size bir sorum olucak. Babam 1996 yılında yılında vefat etti ve annem babamdan emekli sandığı dul aylığı almakta, Dedem ise 2003 şubat ayında vefat etti ve ssk işci emeklisiydi. Şimdi sadete gelince annem babamdan dul, dedemden ise yetim aylığı alabilirmi ?
  7. G

Call of duty modern warfare 3 pc kaldırır mı?

merhaba arkadaşlar laptopa işlemci upgrage yaptım p7350 işlemcimi söküp yerine t9400 taktım format atmadım. Şimdi laptopun özellikler: intel core 2 duo t9400 2.53 ghz 4 gb ddr2 ram ati mobility radeon hd 4650 ekran kartı 1gb ddr3 128 bit Şimdi sorum acaba cod mw3 pc kasarmı ?
  8. G

Samsung r522 xs08tr Biosa yeni işlemci tanıtmak

Merhabalar forumdaşlarım, Samsung r522 xs08tr dizüstü bilgisayarımın işlemcisini upgrage edicem phoenix bios var acaba yeni işlemciyi nasıl tanıtabilirim ?
  9. G

HTC 7 Trophy Türkçe Yama.

Merhabalar. Arkadaslar yurt dışından hediye htc 7 trophy telefon geldi ve telefon almanca türkçe dil yüklemek istiyorum nasıl yapabilceğim hakkında yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
  10. G

Özel İletişim Vergisinde İndirim

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ’Özel İletişim Vergisi’nin kaldırılması gündemde. Bu konuda çalışma yapılıyor.’ dedi.
  11. G

Notebook işlemci değiştirmek istiyorum.

Merhaba arkadaşlar, Samsung r522 xs08tr notebook'um var pm45 çip set, core 2 duo p7350 işlemci var işlemcim bazı oyunlara yetmemeye başladı. Yeni laptop almayada şuan için durumum yok. Acaba notebook uma uyumlu işlemci bulabilirmiyim bursa içi elinde işlemci olanlar varsa mesaj atabilirmi.