Arama sonuçlarınız

1. Genzo W.

Soru Bu kablo nedir?

Merhaba, elektrikçi eve internet için kablo çekmiş 9 telli düz renkli bu ne kablosu bilen var mı? Fotoğraf ekliyorum.
  2. Genzo W.

Ekran Koruyucu (Cam) Kenarları Yapışmaması

Tak sök bir çok deneme ve biraz masraf yaptıktan sonra nihayat en sonunda aldığım Spigen GLAS.tR AlignMaster koruyucuyu sorunsuz yapıştı :)
  3. Genzo W.

Yardım Bilgisayar konumumu bulamıyor

Merhabalar, Google Maps ve diğer harita uygulamaları dahil konumumu bulamıyor. Haritada sağ alttaki noktaya tıklayınca İstanbul'u gösteriyor ama detaylı yerimi göstermiyor. Google ile görüştüm tüm ayarları yaptık ama çözüm bulamadık. Şöyle bir şey var bilgisayarı mobil internete bağlayınca konum...
  4. Genzo W.

uygularken kılıfı çıkarıyorum izlediğim videolarda adam ekranın üzerine bırakıyor ortadan bastırıyor kenarlara doğru yayılıp kolayca yapışıyor ben ne kadar kenarlarada bastırsam yapışmıyor anlamadım
  5. Genzo W.

4 seferde ekran iyi temizlendi ama yapışmıyor maalesef
  6. Genzo W.

Merhabalar, Yeni aldığım iphone 12 telefona bir türlü cam koruma takamadım. İlk turkcell bayisine gittim taktırmak için orda kenarları yapışmadı sonra kendim internetten spigen kırılmaz cam sipariş ettim yine kenarları yapışmadı aynı üründen tekrar gönderdiler oda yapışmadı. Başka marka aldım...
  7. Genzo W.

Öneri S21 FE vs S21 vs S22 vs iPhone 11

S22 almaya niyetlenmiştim bir ara biraz araştırınca batarya süresinin yarım gün olduğu ve ısınma sorunları olduğunu öğrendim onu direk elemeni öneririm
  8. Genzo W.

Öneri Kararsızım!

Şöyle ki telefonda Apple'ı gereksiz pahalı bulsamda tablet olunca en iyisi ipad. Uygulama yönünden de ipad çok önde matepad harmony os kullanıyor.
  9. Genzo W.

Evefone Deneyimimiz Nasıl

https://forum.shiftdelete.net/konular/xiaomi-telefon-almayi-dusunenler-evofone-genpa-garanti-rezaleti.756076/#post-6019898 https://forum.shiftdelete.net/konular/xiaomi-evofone-magdurlugu.764956/#post-6077353
  10. Genzo W.

Mi note 10 pro vs mi 11 lite , hangisi alınmalı

Mi 11 lite 5G kullanıyorum memnunum. Yalnız dikkat edilmesi gereken konu alacaksanız 5G versiyonunu almanız gerekiyor. Bu versiyonda snapdragon 780G varken diğer versiyonunda 732G var.
  11. Genzo W.

Yardım Monitörün yenileme hızını arttıramıyorum

Kablonu değiştirmeyi deneyebilirsin
  12. Genzo W.

Öneri Allah Aşkına Forum Ana Sayfasında ki Videoları Kaldırın

En azından otomatik başlamayabilir, her girişte birden bir ses çıkması hoş olmuyor.
  13. Genzo W.

Soru Football Manager alacağım. Güncelleme geliyor mu?

Merhaba, yenisi çıktığında eskisine güncelleme vermezler. Adamlar her sene ufak değişiklikler yapıp yeniden satın alınmasını bekliyor. Üsteki fiyatı da az değil. Epic game'de iki yıldır yenisi çıktıktan bir süre sonra eskisini ücretsiz veriyor. Mesela ben FM2021'i ücretsiz alıp 22 yılı güncel...
  14. Genzo W.

Öneri Borderlands 3 tarzı iki kişi oynanabilen oyun tavsiyesi

Merhaba arkadaşımla birlikte Borderlands 3 oynuyoruz ve bitmek üzere. Bu tarz hikayesini 2 kişi oynayabileceğimiz oyun öneriniz var mı?
  15. Genzo W.

Anket Piyango biletlerinden ödül çıktığına inanıyor musunuz?

Bende yıllardır Magnum çubuklarından Porshe gerçekten kazanan var mı diye merak ederim hiç kazananı görmedim.
  16. Genzo W.

Soru Macbook Air 2020 M1 mi yoksa Huawei Matebook d16 r5 mi?

Bütçeyi zorlamak istemiyorsan Matebook D16 işini görecektir. Ekranı da 16.1" bence bu da bir avantaj. Hangisini alırsan al 8 gb değil 16 gb olmasını tavsiye ederim.
  17. Genzo W.

Yardım bilgisayarın driveri yok

aradığında çıkan sonucu gösterebilir misin?
  18. Genzo W.

Soru Brawl Stars Fan kit nerden bulabilirim?

https://scfiles.egnyte.com/fl/era0VTYeRl#folder-link/
  19. Genzo W.

Yardım Modem önerisi

Keenetic Omni DSL kullanıyorum memnunum arayüzü modern ve kullanışlı.
  20. Genzo W.

Soru Uydu Alıcısı Önerisi

Next&Nextstar uydu cihazı almıştım arıza olduğu için garantiye göndermek istedim. Telefonda dedikleri cihazı kargo ile almıyoruz kendiniz getirmeniz gerekiyor demişti. Yakınımda bayiside olmadığı için garantiye verememiş semtte bulunan elektronikciye götürmüştüm :)
  21. Genzo W.

Soru İnt Sağlayacı Değiştircez.

Geçeceğiniz firma kendi altyapısını kullanmıyor Telekom altyapısını kullanıyorsa farklı bir hız beklemeyin aynı şikayetleriniz devam edecektir. Öncelikle hangi firmaların (Turkcell, Turknet, Kablonet) altyapıları var ona bakmanız lazım.
  22. Genzo W.

Xiaomi Evofone Mağdurluğu

Xiaomi telefon garanti olayı çok vahim durumda. Bende bu konudaki gibi bir rezillik yaşamıştım. Garanti olayına önem veren kimseye xiaomi telefon tavsiye etmem.
  23. Genzo W.

Soru Vektörel çizim de baskı

Vektörel ise istediğin kadar büyütebilirsin ama resim ise resmin kalitesine bağlı.
  24. Genzo W.

Soru Dağ bisikleti mi Şehir bisikleti mi?

Türkiye'de kullanacaksınız şehirde de olsa dağ bisikleti öneririm.
  25. Genzo W.

Soru "Netspeed" hakkında ne düşünüyorsunuz?

35mb kadar hız 5mb indirme paketini kullanıyorum sorunsuz sabit 30-31 mb alıyorum. Telekomdan da çok daha uygun fiyat.
  26. Genzo W.

Soru Ryzen 5900X'ten 5950X'e Geçiş.

param çok harcayacak yer bulamıyorum diyorsan içinde kalmasın değiştir demiyorsan gerek yok.
  27. Genzo W.

Xiaomi Telefon Almayı Düşünenler (Evofone - Genpa Garanti Rezaleti)

Teşekkürler. Ülkemizdeki fiyatlar malum insanlar aylarca taksit ödeyerek telefon alıyorlar. Bunun üzerine bir de servislerin böyle insanları dolandırmaya çalışmaları gerçekten yazık. Dolandırıcılıkla kazanılan para helal değildir çok ciddi kendilerini sorgulamaları lazım.
  28. Genzo W.

Mate 20 Pro Ve Mi 10T Arasında Kaldım

3 yıldır Mate 20 pro kullanıyorum. Benim için eksik diyeceğim özelliği yok kamerası hala çok iyi severek kullanıyorum ama bütçede problem yok dersen daha güncel telefon önerileri gelecektir.
  29. Genzo W.

Güncelleme: Telefonu verdiğim yer 150 liraya sorunu giderdi.
  30. Genzo W.

Cihazın kamera ve ekranında sorun yoktu tek şikayetimiz kendi kendine kapanmasıydı. Evet hepsi para ile yapma peşinde ama bu kadarını beklemiyorduk yani üstüne birde geri göndermiyoruz gelip alın demeleri gönderdiklerinde vidasını bile eksik takmaları.. hepsi sorunlu ama bu kadar rezil serviside...
  31. Genzo W.

Merhaba Xiaomi ile geçen garanti sürecini sizinle paylaşmak istedim. Bu sene içinde ablama Xiaomi Note 9s telefon aldık. Telefon sürekli kendi kendine açılıp kapanınca acaba tuş kısmında bir sorun mu var dedik garantiye gönderdik. Evofone Genpa ile anlaşmalı olduğu için telefonu Genpa Kadıköy...
  32. Genzo W.

Yardım Steam Oyun Paramı Çekti Fakat Oyunu Vermedi

benzer sorun yaşamadım ödeme sırasında hata aldım ama bankada ödeme yapılmıştı steam ile görüştüm ödemeyi almadıklarını banka ile görüşmemi söylediler banka ise ödeme yapıldığını söyledi bir steamı bir bankayı aradım böyle bi kaç kez topu karşıdakine attılar sonra lanet olsun deyip bıraktım para...
  33. Genzo W.

Öneri Anime Öneri

Seven Deadly Sins Hellsing Ultimate Fullmetal Alchemist: Brotherhood Fate/Zero Code Geass
  34. Genzo W.

Yardım Rami Artırmak Istiyorum

yazdım aslında benim mesajım gözükmüyor mu :D
  35. Genzo W.

Yardım Rami Artırmak Istiyorum

16 GB'a kadar desteklediği gözüküyor. Kingston 8GB emin olmak için soru cevap kısmında satıcıyada sorabilirsin destekleyip desteklemediğini.
  36. Genzo W.

2021 Yilinda Iphone 6S Alinir Mi ?

yedek telefon olarak iphone 6 aldım bazı uygulamalarda çok kasıyor şarjda malum. 6s ne kadar fark eder bilmem ama önerim iphone alacaksanız en az iphone 7 olmalı.
  37. Genzo W.

En Beğendiğiniz Oyun Introsu Nedir?

yeri ayrıdır :)
  38. Genzo W.

Sevgilim Instagramdan Yanlışlıkla Beğendiğim Kızı Görüp Benden Ayrıldı.

18 kere aradıysa bitmemiştir.
  39. Genzo W.

Huawei FreeBuds 4i vs Oppo Enco w51 Hangisi?

Huawei FreeBuds 4i vs Oppo Enco w51 Merhabalar bu iki modelden birisini almayı düşünüyorum veya bu fiyatlarda daha iyi dediğiniz varsa incelerim.
  40. Genzo W.

VDSL Modem Tavsiyesi

Keenetic Omni DSL
  41. Genzo W.

Şu Anda İzlediğiniz, İzlemeyi Düşündüğünüz, En Son İzlediğiniz Anime

Son izlediğim Fate/Zero (tavsiye ederim) sonrakine henüz karar vermedim.
  42. Genzo W.

Battlefield - Call of Duty tarzı oyun önerisi

grafik sorun değil ama yazmayı unutmuşum medal of honor serisinide oynadım.
  43. Genzo W.

Battlefield - Call of Duty tarzı oyun önerisi

Merhabalar. Hafta sonu oynamak için oyun arıyorum. CoD ve BF serilerini seviyorum ama hepsi bitti en son Titanfall 2 oynadım hoşuma gitti. Böyle fazla bulmaca olmayan aksiyonlu tavsiye edeceğiniz oyun var mıdır?
  44. Genzo W.

Hangi ssd yi almalıyım?

sorunlu veya değil iddiasında değilim kendi deneyimimi söyledim diğer dediğimi anlayan arkadaşlar şuan daha iyi anlıyor zaten de hayırdır tanışıyor muyuz? böyle klavye başında emir kipleriyle yazmalar? Uzatmayalım.
  45. Genzo W.

Hangi ssd yi almalıyım?

kendime arkadaşıma işlerine olmak üzere farklı zamanlarda 6-7 tane aldık hiç birinde problem yaşamadık. Siz sorunlu olduğunu düşünüyor olabilirsiniz doğrudur bende kendi deneyimlerimden dolayı paylaştım. Ama bu forumda biri bir şey yazsa da linç etsek diye bekleyenler var :) Siz önerinizi...
  46. Genzo W.

Hangi ssd yi almalıyım?

birazdan samsung evocular gelir :) bu üçlü arasında marka olarak WD Green ama hız olarak diğerlerinden biraz geri kalmış bunlara ek olarak kendim uzun zamandır sorunsuz kullandığım Crucial önerebilirim...
  47. Genzo W.

Hangi mouse alınır

bir seçenek ekliyeyim HP x220 ofis için m100 modelini almıştım gayet kaliteliydi.
  48. Genzo W.

[REHBER] Mouse Seçimi ve Her Bütçeye Mouse Önerileri

Güzel içerik olmuş. 2 sene önce Bim'den Razer Abyssus almıştım gayet güzel.
  49. Genzo W.

Ssd mi Hdd mi

Seni tanımam bi problemimde yok niye seni karalayım. Yazdığına katılmadığımı ve kendi tecrübemi söyledim bu karalamak mı oluyor? Mesajlarımda herhangi bir hakaret veya alay etme yok konuyu saçma sapan bi yere getirdin. Görmediğin tanımadığın büyük müdür küçük müdür bilmediğin kişilere aslan...
  50. Genzo W.

Ssd mi Hdd mi

"120GB hdd bilgisayarıyla sadece internete girecek kişiler için çıkartılmıştır ve açık konuşayım hdd den farkı yoktur." Bu mesaj senin değil mi? Şimdi ssdnin ölüsü bile daha hızlı mı oldu? Bak buna itirazım yok aynı şeyi söylüyoruz o zaman. Oyunlara takmışsında sende zaten AAA oyun diye...
  51. Genzo W.

Alıcağım klavye güzelmi?

Mekanik olması şart değilse Logitech G213 Prodigy önerebilirim. 2 aydır kullanıyorum gayet memnunum.
  52. Genzo W.

Ssd mi Hdd mi

Öncelikle sakin olmanı dilerim farklı fikirlere bu kadar agresif olmayın. Buradaki konu ssd oyun performansı vs değil. Sen demişsin ki 120 gb ssd hdd ile aynı. Bende kendi tecrübemi belirttim. 2 yıl ssd kullandım 17-18 gb boş alan vardı ve hdd ile bariz hız farkı oluyor. Olayın benim oynadığım...
  53. Genzo W.

Ssd mi Hdd mi

yaklaşık 2 yıl 120 gb ssd kullandım oyunda oynadım programda kullandım ve dediğiniz gibi hdd ile aynı filan değil bariz hız farkı oluyor.
  54. Genzo W.

Hangi internet servisine geçmeliyim?

Fiber olmadığı sürece bu firmaların hepsi aynı altyapıyı kullanıyor ortalama hızlarının da bölgeye göre çok fark edeceğini zannetmiyorum. Ben 3 hafta önce Netspeed'e geçtim speedmax tarifesi kullanıyorum şuanlık memnunum 31 mbps hız 5 küsür upload alıyorum.
  55. Genzo W.

İncehesap monitör iadesi

üstteki yazışma seninse zaten yurtiçi kargo kodunu vermişler kargoya gidip o kodu söylemen yeterli.
  56. Genzo W.

İncehesap monitör iadesi

Merhaba incehesaptan aynı monitörden bende almıştım sarı renkte sıkıntı vardı. Müşteri hizmetlerini aradım ve içinde bir not ile göndermemi söyledi. Siteden iade talebi oluşturup verilen kargo kodu ile birlikte geldiği gibi paketleyip içine cayma hakkımı kullanıyorum diye not yazıp gönderdim...
  57. Genzo W.

TurkNet 1000Mbps hıza kadar hizmet vermeye başlamış

işte bir avuç insandan biri :) kablonetde olsa tam olacakmış.
  58. Genzo W.

TurkNet 1000Mbps hıza kadar hizmet vermeye başlamış

kulağa çok iyi hatta süper geliyor ama bende 1000mb hız veriyorum diyeyim ama hiç biyerde alt yapım yok ne anladık bu işten ? Bir avuç insan faydalanır. Devlet Türk Telekomu kollamayı bırakıp rekabet ortamı yaratması lazım ama tabi Telekomun beslediği kurumlar bunu ister mi hayır. Bu yüzden...
  59. Genzo W.

Sinerji Bilgisayar

Hepsiburada ve Sinerji Bilgisayardan aynı anda güç kaynağı sipariş etmiştim daha sonra vazgeçtim almaktan. Hepsiburadayı aradığımda ürünün faturası kesildi iptal edemiyoruz ürün elinize geçince tekrar gönderirsiniz denmişti. Sinerjiyi aradığımda direk iptal edip 2 gün içinde para iadesi...
  60. Genzo W.

32 yaşında erkek 22 yaşında kızla evlenebilir mi? Olur mu

Kağıt üzerinden yorumlarsak zordur. Kuşak çatışması diye bir şey olabiliyor ama buna yorum yapmak için kızı tanımamız gerekir şöyle ki bazı kızlar var 20 yaşında ama davranışları karakteri gayet olgun bazı kızlar vardır 30 yaşında ama aklı bir karış havada oluyor. Tanımadan yapılan yorumlar çok...
  61. Genzo W.

D Diskim kayıp

şöylede deneyebilirsin ubuntu indirip usb'den ubuntuyu yüklemeden çalıştırıp ordan D'ye girebiliyor musun bakarsın eğer orda gözüküyorsa windowsu tekrar kurmayı deneyebilirsin
  62. Genzo W.

D Diskim kayıp

muhtemelen donanımsal duruyor varsa sata kablosunu değiştirip deneyin harddiski çevrenizde deneyecek başka bilgisayar yoksa mecbur bir bilgisayarcıya götüreceksiniz
  63. Genzo W.

D Diskim kayıp

Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Depolama Alanları burdan depolama alanı oluştur kısmını bir deneyin
  64. Genzo W.

Anakart, ssd ram uyumu

bir sorun görünmüyor
  65. Genzo W.

Önerebileceğiniz bir monitör

Acer NITRO VG240Ybmiix 23.8" 75Hz 1ms (HDMI+Analog) FreeSync Full HD IPS Monitör AOC G2490VXA 23.8" 144Hz 1ms (Display+HDMI) FreeSync Full HD Monitör
  66. Genzo W.

Fossil Sport Smartwatch akıllı saat türkçe dil desteği var mı ?

Android Wear olduğu için desteklediğini düşünüyorum
  67. Genzo W.

M.2 NVMe SSD Gözükmeme ve Windows Kurma Hatası

denedim değişmedi 1607165554 çözüm bulamadım muhtemelen iade edeceğim
  68. Genzo W.

M.2 NVMe SSD Gözükmeme ve Windows Kurma Hatası

Merhabalar MSI A520M PRO anakartıma SanDisk Ultra M.2 NVMe SSD aldım. SSD'yi taktığımda windowsta ve disk yönetiminde gözükmüyordu. Biosta ise aşağıdaki görüntülerde gözüktüğü gibi boot menüsünde çıkmıyordu ama test edebiliyordum. Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Depolama Alanları bölümünden...
  69. Genzo W.

modem ile bilgisayar bağlanmıyor

Modem kurulumu yapman gerekiyor.
  70. Genzo W.

Osmanlı imparatorluğundaki en büyük hatalar !!!

Bu uzun uzun anlatılabilecek bir konu. Bence en önemli nedenlerden biri biz Lale Devrinde iken Avrupa çalışıp Sanayi Devrimini yapması ve Osmanlı'nın buna ayak uyduramayıp çağın gerisinde kalması.
  71. Genzo W.

Secure Bar Laneti...

burda yorumlarda McAfee ile kurtulduğunu söylüyor
  72. Genzo W.

Secure Bar Laneti...

burada iki yöntem anlatmış
  73. Genzo W.

Secure Bar Laneti...

malwarebytes ile taramayı deneyin. Birde uzantı olarak tarayıcınıza eklenmiş olabilir, eklentileri kontrol etmekte fayda var.
  74. Genzo W.

Turkcell üzerinden telefon aldım kargoya verilmedi

Bu gibi durumlarda büyük ihtimalle stok sorunu oluyor. Geçenlerde Bernardodan cezve sipariş verdim 10 gün oldu kargolanmadı mail attım ne zaman vereceksiniz kargoya diye sonra siparişiniz iptal edilmiştir dendi :) siteye baktım stokta yok yazıyor.
  75. Genzo W.

Fenerbahçe Orijinal Maç Forması 50 TL.

fiyat güzel ama bu forma değil bildiğin sıradan adidas tişört havasında
  76. Genzo W.

Chrome'dan farklı olarak Android'de hangi tarayıcıyı kullanmalıyım?

En beğendiğim ve yıllardır kullandığım Opera. Vpn geldi diye operayı kullanmamak biraz saçma olmuş.
  77. Genzo W.

Saat&Saat'e sahtecilikten ceza!

Firma tarafından olayın gerçekleri yansıtmadığı ifade edilen açıklamada şu ibarelere yer verildi: 12 Mart 2020 tarihinde sitenizde yayınlanan “Saat&Saat'e sahtecilikten ceza!" başlıklı haberinize istinaden bu açıklamayı yapmak ve gerçekleri kamuoyuyla paylaşmak istedik. Şu noktanın altını...
  78. Genzo W.

Mobil Sitede Navbar kısmından nasıl yönlendirme yaparım?

ilk sorununu id'lere padding top vererek çözebilirsin ama ara boşluklar fazla artmaması için navbarı biraz daratlmalısın çok geniş duruyor logonun üstünde gereksiz boşluklar var daha sonra id'lere padding vererek ayarlayabilirsin. örnek: <div class="site-section bg-light" id="dahafazlaben"...
  79. Genzo W.

Mobil Sitede Navbar kısmından nasıl yönlendirme yaparım?

siteyi tam şekilde görebilirsek daha iyi yardımcı olabiliriz.
  80. Genzo W.

Bir Liselinin web sitesi

<li><a href="../index/digersiteler/destekol.html">Destek Ol!</a></li> buradaki index fazla silersen düzelir.
  81. Genzo W.

Huawei Mate 20 Lite Bildirim var ama ne olduğu gözükmüyor

istersen buradaki iletişimden yada [email protected] adresinden mail atarak iletişime geçebilirsin hızlı dönüş yapıyorlar.
  82. Genzo W.

Huawei Mate 20 Lite Bildirim var ama ne olduğu gözükmüyor

eğer ekran kilitliyken gözükmüyorsa ayarlar > bildirimler > kilit ekranı bildirimleri seçeneğinden düzenleyebilirsin.
  83. Genzo W.

3 kulaklık arasında kaldım fikirlerinize muhtacım

QCY T1 Pro kullanıyorum fiyatına göre gayet iyi performansı var tavsiye ederim. Karşılaştırma da Bluetooth 4.1 yazıyor ama şuan piyasada güncellenmiş sürümünde Bluetooth 5.0
  84. Genzo W.

Harddisk yerine USB'den windows çalıştırma

Cevaplar için teşekkürler. Belleğe tekrar attım windowsu GPT for EUFI seçince oldu.
  85. Genzo W.

Harddisk yerine USB'den windows çalıştırma

Merhabalar, harddiski sorunlu bir laptop var elimde 256'lık USB 3.1 bellek var buna windows kurup harddisk gibi kullanmak istiyorum. WinToUSB ile windowsu belleğe aktardım ve biostan açılışta ilk sıraya belleği seçtim ama açılışta bellekteki windowstan başlamak yerine yine harddiskten başlıyor.
  86. Genzo W.

Huawei almayı düşünüyorum ama Amerika ile yaşanan olaylardan sonra almalı mıyım ?

almalı mıyım almamalı mıyım? evet - hayır neye evet neye hayır diyeceğiz bu ankette sıkıntı olacağını düşünmüyorum
  87. Genzo W.

Mini laptop için hangi işlemci?

yardımların için teşekkürler
  88. Genzo W.

Son durum aygıtı kullan deyince Ubuntuyu gördü masaüstü geldi iki sorun var bir dokunmatiği çalışmıyor maalesef iki ekranı döndüremiyorum bu şekil mauspad ters gibi kullanılmıyor
  89. Genzo W.

Aygıtı kullan dediğimde
  90. Genzo W.

bende aygıtı kullan desemde usbden başlamıyor
  91. Genzo W.

1559744833 sanırım wi101
  92. Genzo W.

ubuntu, zorin os hatta windows 10 denedim yok görmüyor mecbur windowsa kaldık gibi
  93. Genzo W.

Bu vaziyette
  94. Genzo W.

yine olmadı boot managera girdiğimde EFI Boot Devices Windows Boot Manager Internal EFI Shell
  95. Genzo W.

Boot menüsüne giriyorum ama usb görünmüyor
  96. Genzo W.

zarin os gördüm güzele benziyordu usbye attım fakat açılışta gösteremedim
  97. Genzo W.

Merhaba elimde windows 10 kurulu hometech mini laptop var intel atom işlemci 2 GB ram var buna Ubuntu kurabilir miyim yada başka öneriniz var mı?
  98. Genzo W.

En son hangi diziyi seyrettiniz?

İkinci bahar nostaljisi yaptım.
  99. Genzo W.

Yeni sisteme eski hddmi takicam bir sorun yasarmiyim?

benim önerim 120'lik bir ssd alıp windowsu ona kurmanız bilgisayar hızı çok fark ediyor oyunları ise hdd'ye kurarsınız yanında kullanırsınız şahsen ben öyle yaptım gayet memnunum
  100. Genzo W.

6 Aylık fitness sonucu

6 ay sonra ne olursun kimse bilemez çünkü bu kişiden kişiye göre değişir yapılan antrenman, beslenme, vücut tipi vs. öncelikle zaten devamlı hayatının bir parçası olmayacaksa hiç başlama 6 ay kendini boşa yormuş olursun devam edeceğim diyorsun o zaman tavsiyem hiç 6 ay sonra nasıl olurum diye...
  101. Genzo W.

bilgisayara bağladığım televizyondan sinema ses sitemine bağlanma

denetim masasından ses ayarına gel oradan televizyonu değilde ses sistemini varsayılan yapman gerekiyor
  102. Genzo W.

Yeni Nesil Kızaklı Telefonlar hk.

sorduğunuz modellerde bilinen kronik sorun yok ki yeni çıkacak modellerde düzeltsinler ama lenovo yeni çıktı sanırım biraz beklemek lazım
  103. Genzo W.

Beats Kulaklık Uyumluluğu

android telefonda apple uyumlu marley kulaklık kullanmıştım ses açma kapama tuşu çalışmıyordu sadece durdurup başlatma çalışıyordu benim için sorun değildi telefondan kısmışım kulaklıktan kısmışım çok önemli değil
  104. Genzo W.

Yeni Nesil Kızaklı Telefonlar hk.

sadece kızaklı değil diğerleri içinde şahsi düşüncem telefon çıkar çıkmaz değilde 2-3 ay bekleyip almak daha mantıklı geliyor bu süre içinde bir sorunu varsa ortaya çıkıyor zaten
  105. Genzo W.

Beats Kulaklık Uyumluluğu

ses gelmede problem olmaz üzerindeki tuşlar android uyumlu çalışmayabilir.
  106. Genzo W.

İthalatçı Garantili Oneplus 6 mı Tr Mi 8 mi?

apple ve belki huawei hariç diğerlerinin ithalatçı garanti ile bi farkı olduğunu düşünmüyorum.
  107. Genzo W.

Apple, bir sanatçı olsa, kim olurdu?

Zeki Müren - Farklı oluşu, değişik havası
  108. Genzo W.

mate 20 pro geçilir mi ?

telefon güzel ama şöyle diyeyim uzun süre iphone kullananlar androide geçince alışamıyor benim arkadaşımda oldu p20 pro aldı telefon çok güzel memnunum aslında diyor ama yinede iphone arıyor derken 1 ay sonra tekrar iphone aldı alışkanlıklar kolay değişmiyor
  109. Genzo W.

Xeon X5450 İçin Anakart Tavsiyesi

dm attım
  110. Genzo W.

sıkıntısı yok kendim kullanıyordum ryzene geçiş yeni anakart aldım kenarda duruyor indirdiğim linkten bakabilirsiniz 1.3 olması lazım çok anlamam
  111. Genzo W.

standart kasa benimkisi indirdiğim mod buydu
  112. Genzo W.

elimde daha önce Xeon 5450 ile kullandığım Gigabyte GA-G41MT-S2P Intel Socket 775 anakart var ne zamandır ilana koyayım diyorum düşünürsen
  113. Genzo W.

En iyi kargo şirketi hangisi?

şubeden şubeye değişir çalışanların yaklaşımı çalışma şekli vs. her şubede aynı olmuyor en basit örnek bazıları seni bulamazsa arıyor bazıları ise aramıyor
  114. Genzo W.

Gigabyte GA-AB350M-D3V Anakart ile Hi Level 8 GB Ram Uyumlu Mu?

cevap için teşekkürler bütçe için en uygunu ve kimse önermiyor ama ben ilk aldığımda 4gb hi level vardı hiç sıkıntı yaşamadım aynısından 4 gb daha aldım yıllardır sorunsuz kullanıyorum
  115. Genzo W.

Gigabyte GA-AB350M-D3V Anakart ile Hi Level 8 GB Ram Uyumlu Mu?

Merhaba, Hi-Level 8GB 2400MHz DDR4 RAM ile Gigabyte GA-AB350M-D3V Anakartı ile uyumlu mudur?
  116. Genzo W.

Türk Telekom kotasız tarifelerini açıkladı!

BTK kaş yapayım derken göz çıkardı.. Umarım ortaya çıkan duruma sessiz kalmaz.
  117. Genzo W.

Kulakiçi Kulaklık Önerisi (Bütçe 200 TL)

6 yıldır takip ettiğim siteden gitmek için sana soru sorduğumu hatırlamıyorum? işin gerçeği bu iken şu ettiğin laf seviyeyi düşürmekten öte gitmiyor. ---- Mesajlar birleştirildi ---- teşekkür ederim seçimimi yaptım
  118. Genzo W.

foruma telefondan başka konu gitmiyor
  119. Genzo W.

Hocam bi kulaklık buldum ama iphone uyumlu benim telefon android ses açma kapama önemli değil de ses kalitesinde bi fark olur mu
  120. Genzo W.

Merhaba ne zamandır temas sıkıntısı olan ve mikrofonu çalışmayan kulaklığımı bugün garantiye götürdüğümde kablo kopukluğu olduğunu yapacakları bir şey olmadığını söylediler sanırım artık yeni kulaklık alma vaktim geldi. 200 lira bütçeyle mikrofonlu kulak içi kulaklık tavsiyelerinizi bekliyorum.
  121. Genzo W.

Bu Çakmak Sizce İyimi.?

sorma ya bende yeni konu diye başından sonuna okudum çakmağıda göremedim :D
  122. Genzo W.

LG V30+ alınır mı ?

ön kamera hariç güzel telefon
  123. Genzo W.

Huawei Mate 20 Pro Kullanıcıları Kulübü

Kullanıcıları sözcüğünün karşılığı kullanan olmakla birlikte, sadece kullanan değil azda olsa deneyimlemiş diyorsun burda cihazı yakından gören yok. Bilgi sahibi olanların gerçek kullanıcılara soru sorabileceği diyorsun gerçek kullanıcı yok. Konunun asıl amacı yada olması gereken diyim misal...
  124. Genzo W.

bence konuyla olay başka yerlere gitti konu 'kullanıcıları' yani telefonu kullanıp deneyimleyenler, mesaj atanlar ise telefonu kullanmayı bırak yakından bile görmeyenler.. Huawei Mate 20 Pro hakkında gibi bi başlık altında bu muhabbetler daha uygun olurdu sanki.
  125. Genzo W.

arkadaşlar bu konu 'Huawei Mate 20 Pro Kullanıcıları Kulübü' değil miydi? bırakın kullananlar değerlendirsin konunun amacı huawei kullananlar vs samsung kullananlar değil amma kastınız.
  126. Genzo W.

o zaman yaptığı tanıtıma ve özelliklerine göre yüksek fiyattan çıktı denebilir. Boş değil. Bu kadar insanın beğenisini kazanan ürün için boş deyip geçmeniz bi anlam ifade etmez ama özelliklerini yorumlayıp sonuç olarak bu fiyatı hak etmiyor diyebilirsiniz. Her insanın farklı tercihleri var...
  127. Genzo W.

Naçizhane eleştirim neden kişiselleştiriyorsunuz zevkler tartışılmaz bunu anlarım ama bir ürünü tamamen kendi beğenisi ve ihtiyaçlarıyla yorumlamak ne kadar doğru? ne kadar bilgili olursanız olun söze balon, boş, çöp vs gibi laflarla başlamanız diğer cümleleri önemsizleştiriyor kanımca. Ürünü...
  128. Genzo W.

Sitemin Arkaplan'ını nasıl bu tarz yapabilirim?

Particles background using Particles.js bu linkte aradığınız kodlar mevcut tabi bunu sitenize uygulamanız için kod bilginiz olması lazım.
  129. Genzo W.

Bilgisayar Isı Sorunu

termal macun sürdüm fanı temizledim derken şuan boşta 30+ oyun kuruyorum şuan 50+ sanırım çözüldü
  130. Genzo W.

Bilgisayar Isı Sorunu

Vatan bilgisayardaki eleman ekran kartına güç kablosu takıyorsan en az 500W psu alman lazım dedi ---- Mesajlar birleştirildi ---- buda core temp ile ölçüm
  131. Genzo W.

Bilgisayar Isı Sorunu

kasayı ilk aldığımda vardı güç kaynağının yetmediğini nasıl anlarız boşa da yenisini almak istemiyorum
  132. Genzo W.

Bilgisayar Isı Sorunu

Everest :)
  133. Genzo W.

Bilgisayar Isı Sorunu

Power yeterli mi sizce?
  134. Genzo W.

Bilgisayar Isı Sorunu

Anakartınki normal mi
  135. Genzo W.

Bilgisayar Isı Sorunu

Xeon 5450 işlemci siparişi verdim sıcak sebebi ne olabilir çözüm önerisi olan
  136. Genzo W.

Bilgisayar Isı Sorunu

Merhaba bilgisayarıma yeni ekran kartı aldım kartı takarken farkettim ki çok sıcaklık var ölçüm için program indirdim arka planda oyun kurarken ki ısı değerleri resimde. Sistem özelliklerim Gigabyte GA-G41MT-S2P Intel Socket 775 Motherboard Pentium(R) Dual-Core CPU E5700 Asus Gtx 750 Ti...
  137. Genzo W.

düşük bütçe ile pc iyileştirme

istanbulda bulamadım 350 tlye buldum onada satıcı dünden beri cevap vermiyor
  138. Genzo W.

bu sisteme ssd takabilir miyim?
  139. Genzo W.

bu fiyatlara 750 ti bulamadım ---- Mesajlar birleştirildi ---- birde R7 360 2GB GDDR5 128 BİT önerdiler sizce hangisi AMD Radeon HD 7850 2GB GDDR5 daha mı iyidir fiyatlar aynı gibi ---- Mesajlar birleştirildi ---- bu kart nasıl sizce...
  140. Genzo W.

bu işlemciye uygun 300-350 lira civarı ekran kartı önerebilir misiniz
  141. Genzo W.

sizcede E5450 daha mı uygun olur diğeri daha çok güç tüketiyor sanırım ekran kartları biri 450 biraz pahalı geldi diğeri sadece ankaradan elden teslim diyor
  142. Genzo W.

ram 2 adet 4 gb hi-level DDRIII 4G 1333 hdd seagate barracuda 7200 12 / 1 TB anakartım xeon için uygun gibi duruyor acaba 90 liraya Xeon E5450 veya Xeon E5460 alıp 300-400 arasıda bir ekran kartı mı alsam? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Xeon E5450 veya Xeon E5460 ikisi arasında kaldım...
  143. Genzo W.

koca forumda 2 kişi mi donanımdan anlıyor forumum yüzde 90'ı telefon muhabbeti üzerinden dönüyor..
  144. Genzo W.

çok yakınlar almaya değer mi ---- Mesajlar birleştirildi ---- sizce bu ilanlar uygun mu https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-msi-a68hm-e33-v2-soket-fm2-plus-ddr3-2400mhz-o.c-vga-hdmi-anakart-610574989/detay...
  145. Genzo W.

pek fazla oyun oynana hatta hiç oynamıyorum Football Manager genelde yazılardan oluşan oyun sizce ekran kartını mı yükseltmem uygun olur ---- Mesajlar birleştirildi ---- 3 ilan var biri istanbul oda 600 lira yazmış
  146. Genzo W.

Xenon 5450 nasıldır pek bilgim yok 650Ti ekran kartı tek başına bütçeyi aşıyor gibi ---- Mesajlar birleştirildi ---- E5700 ile E8400 arasında pek fark yok gibi sanki ekran kartını sadece Ankara içi elden teslim yazmış
  147. Genzo W.

Merhaba normalde aklımda olmamasına rağmen Football Manager 2019 almayı düşündüğüm için sistemi bi tık yükseltmeyi düşünüyorum bir ara işlemciyi yükseltmek istedim ama ana kartım eski olduğu için uyumlu olmamıştı anakartıda değiştirmek gerektiği için vazgeçmiştim. Donanımdan çok anlamadığım...
  148. Genzo W.

Kulaklıktan ses geliyor ama mikrofon çalışmıyor

kullanmadığım için bilemiyorum tahminin çok olmaz para biriktirip oyun için kulaklık almayı düşünüyorsan seni idare eder.
  149. Genzo W.

Kulaklıktan ses geliyor ama mikrofon çalışmıyor

bu aparattan alabilirsin
  150. Genzo W.

Diş etim sarkıyor ne yapmalıyım?!

Böyle bir sorunu teknoloji forumuna yazıp çözüm aramak ne diyeyim bilemedim. Doktora gitmen en mantıklısı olacaktır.
  151. Genzo W.

Sitenin temasını ücretsiz almak

mailinizi yazarsanız temanın tam versiyonunu gönderebilirim
  152. Genzo W.

bein connect hakkında

Merhabalar evimde digiturk belgesel paketi kullanmaktayım az önce digiturk ile görüştüm internet ile televizyon arasına kablo ile bağlantı yapacakları bein connect hizmetinden ücretsiz yararlanacağımı söylediler tabi böyle ücretsiz deyince insanın pek inanası gelmiyor bein connect tavsiye eder...
  153. Genzo W.

spotify vs apple music

Spotify kullanıyorum tavsiye ederim.
  154. Genzo W.

Berna Laçin'in İdam Tweet'i Tepki Topladı!

dünyada bu kadar ülke bu kadar şehir varken hiçbir kaynak bilgi belirtmeksizin Medineyi örnek vereceksin sonra dinle ilgisi yok diyeceksin :)
  155. Genzo W.

Çaycılar VS Kahveciler

Su :)
  156. Genzo W.

Berna Laçin'in İdam Tweet'i Tepki Topladı!

söyledikleri doğru şeyler olsa bile koca dünyada örnek verecek başka yer bulamayıp islamiyet için kutsal sayılan toprakları örnek vererek olayı dini boyuta taşırsan tepki gelmesi normal üstelik bu bilgiye nereden ulaşmış ? hassas konularda söz söylerken biraz düşünmek gerekiyor.
  157. Genzo W.

İphone 6 halen alınır mı? Yoksa o fiyata android mi tercik etmeliyim?

tabiki o paraya android almalısın
  158. Genzo W.

Fenerbahçe Yeni Sezon Formaları Medyaya Sızdı!

benim anlamadığım mankenin üzerindeki ile görseldeki farklı
  159. Genzo W.

Sınıfta kaldim çok kötüyüm

keşke senin yaşında olsamda sınıfta kalsam diyen bi çok kişi vardır pes etmek için çok erken yeniden başlayabilirsin
  160. Genzo W.

Instagram için büyük yenilik geliyor!

bi anda bir saate çıkarıyor enteresan
  161. Genzo W.

Telefonumun imeisi kapanıcak

otomatik gelir mi bilmiyorum ama güncelleme yapabiliyorsun
  162. Genzo W.

AMD’den grafik işlemci devrimi!

AMD'nin son atılımları çok iyi oldu rekabet iyidir.
  163. Genzo W.

Sizce ne yapmalıyım

bu kadar kısa zamanda kimsenin size 400 lira zam yapacağını sanmıyorum
  164. Genzo W.

Sony Xperia XZ2 Premium görselleri sızdırıldı!

Sony lütfen gözleri aç artık lütfen!
  165. Genzo W.

Zidane çılgın teklife ‘Evet’ dedi!

şu paralara yazık neler yapılabilir bu parayla okullar hastaneler iş imkanları kaç insanın çocuğun hayatı değişirdi...
  166. Genzo W.

MediaMarkt’tan rekor seviyede tasarruf!

güzel haber
  167. Genzo W.

Jet Sosyete Dizisi Tat Vermiyor, Çağlar Çorumlu Kendine Yazık Ediyor!

Diziyi izlemiyorum bilmiyorum ama Çağlar Çorumlu kısmına katılıyorum.
  168. Genzo W.

Xiaomi Mi 8 Türkiye fiyatı belli oldu (!)

telefon fiyatları nereye kadar gidecek merak ediyorum
  169. Genzo W.

iPhone SE 2 gelmedi

o kadar haberler boşa mıydı
  170. Genzo W.

Aziz Yıldırım, Ali Koç'un teklifini Reddetti!

oylar yakın olsa kesin itiraz ederdi de bu kadar fark olunca itiraz edemez.
  171. Genzo W.

Dünya Kupası Topu Uzaydan Geri Geldi!

göndermişler geri getirmişler ne olmuş yani reklam şov
  172. Genzo W.

Online müzik uygulaması önerisi

Evet
  173. Genzo W.

Online müzik uygulaması önerisi

Spotify. Kendim kullanıyorum arşivi iyi listeleri güzel gayet memnunum tavsiye ederim.
  174. Genzo W.

Ali Koç’un Yargıyı Tehdit Etmesi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Şu adamın onca güzel sözlerinden bunu mu çıkardın? Ortalığı karıştırmaktan başka bişey yapmıyorsunuz..
  175. Genzo W.

Ubuntu Ses Sorunu

PulseAudio Ses Denetimi kurdum ordan ayarı kurcalayarak düzelttim.
  176. Genzo W.

Ubuntu Ses Sorunu

İşten geldim bilgisayarı açtım ses yine yok :( ubuntu tecrübem hayal kırıklığı ile sonlanmak üzere windows bana gülüyordur...
  177. Genzo W.

Porsche oyuncak arabalarını geri çağırdı!

şaka sandım
  178. Genzo W.

Aston Martin'den Ramazan'a özel kampanya!

ooo tam beklediğim haber :D
  179. Genzo W.

Ubuntu Ses Sorunu

Alsamixerden çözdüm. Teşekkür ederim.
  180. Genzo W.

Ubuntu Ses Sorunu

eski bilgisayar birde mesela gelişmiş seçeneklerden girip ordan eski bir giriş seçince ses var normal girişte yok gitti
  181. Genzo W.

Ubuntu Ses Sorunu

hayır eski bilgisayar
  182. Genzo W.

Hepsiburadadan telefon almak

iş yerimde bir almıştı bi sorun sıkıntı yaşamadı
  183. Genzo W.

Ubuntu Ses Sorunu

184. Genzo W.

Ubuntu Ses Sorunu

Merhaba geçenlerde windows 10 yanına Ubuntu 18.04 Bionic Beaver kurdum ilk açtığımda ses çıkmıyordu güncellemeleri yapınca geldi bugün windows 10'da biraz oyun oynadım ardından ubuntuyu açtım ses yine gitmiş yeni ubuntu kullanıcısı olarak henüz başından bu sorunlarla karşılaşmak can sıkıcı...
  185. Genzo W.

2300 TL televizyon önerisi

çok anlamam tvden ama Bimde 50" JVC televizyon vardı dün 1999 tl
  186. Genzo W.

Telefon için ideal boyut kaç inç'dir

eskiden 4.7 şimdi 5.2
  187. Genzo W.

Telefon için ideal boyut kaç inç'dir

saçma bi soru olmuş bu kişiden kişiye değişir
  188. Genzo W.

Ses Görüntü Uyuşmazlığı

Ubuntu kurdum sorun yok gibi
  189. Genzo W.

Ses Görüntü Uyuşmazlığı

mantıklı akşam ubuntu ile deneyim
  190. Genzo W.

Ses Görüntü Uyuşmazlığı

harici ses kartı olmaması lazım
  191. Genzo W.

Ses Görüntü Uyuşmazlığı

tek sitede yapmıyor hepsinde yapıyor youtube dahil ..
  192. Genzo W.

Ses Görüntü Uyuşmazlığı

sorunun ses kartında olduğunu bilmiyorum ki neden ses kartını değiştirmem gerekli
  193. Genzo W.

Ses Görüntü Uyuşmazlığı

Merhabalar, uzun zamandır internette izlediğim film ve videolarda ses görüntüden önce geliyor internetten araştırdım ne yaptıysam olmadı en son gemileri yaktım windowsu sıfırladım amma lakin sorunun düzelmediğini görünce deli oldum bu konuda bilgisi olan var mıdır? Sorun neyden kaynaklanıyor...
  194. Genzo W.

Sony artık telefon üretmeyecek mi?

bende bu o telefon üretmesin bu üretmesin diyenleri anlamıyorum size ne zararı var herkes aynı telefonu mu kullansın çeşitlilik olsun rekabet olsun tüketiciye yarar niye bu kadar dert ediyorsunuz
  195. Genzo W.

Bu kulaklık alınır mı?

alınabilir
  196. Genzo W.

Projeme Destek Bekliyorum!

linki kontrol etmeni öneririm
  197. Genzo W.

Bozdurma telefon alınır mı

telefon hangi firmadan garantiliyse aldığınız kişi bilir bunu kvk genpa gibi firmaların sitelerinde sorgulama mevcut iphonenun da apple sitesinden sorgulama yapabilirsin
  198. Genzo W.

Bozdurma telefon alınır mı

ben almıştım kapalı kutu olmasını tavsiye ederim alırken kutu üzerindeki ve faturadaki imeiyi karşılaştırın çok takıntılıysanız yanında kutuyu birlikte açın ve telefonun imeisi ile faturadakinide karşılaştırın imei ile telefonu kayıtlı mı garantili mi vs sorgulamayıda ihmal etmeyin sıkıntı...
  199. Genzo W.

HTC U12 Plus kamerası ile çok konuşulacak!

hep aynı haberler
  200. Genzo W.

Göztepe’nin Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu!

Samet Aybaba'da Sivasspordan ayrıldı külüplerimiz teknik direktör öğütüyor teknik direktörlerimizde gezmeyi seviyor
  201. Genzo W.

Göztepe’nin Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu!

nasıl ligse başarılı olan teknik direktörler bile takımda durmuyor
  202. Genzo W.

dışarıya ses vermeyen kulakiçi kulaklık önerir misiniz ?

şuan kullandığım kulaklık ses kalitesi gayet iyi dışarıya ses vermeme konusunda da iyi bütçeniz el verirse tavsiye ederim çıktığı sene yılın kulaklığı seçilmişti
  203. Genzo W.

En Beğendiğiniz Film Müzikleri?

Amelie filminin müzikleri Mesela
  204. Genzo W.

Huawei P10 ve P10 Plus Kullanıcılar Kulübü

Bir günü rahat çıkarıyordum zaten şimdi daha rahat oldu.
  205. Genzo W.

yani dediğim gibi diğer günlere göre çok yoğun kullanmadım normal kullanım diyelim ama eskiden azda kullansam bu saatlerde %70'i göremezdim çünkü %100'den %70'e anormal hızda düşüyordu izlediğim bi incelemede de bunu söylüyordu zaten onu düzeltmişler.
  206. Genzo W.

P10 kullanıyorum dün emui 8 ile birlikte oreo güncellemesi geldi beni en çok memnun eden olay telefonunun şarjından memnundum ama insanın canını sıkan şarjın %100'den %70'e kadar çok hızlı düşmesiydi güncelleme ile bunu düzeltmişler pil ömründe belirgin bir iyileştirme var bugün diğer günlere...
  207. Genzo W.

nereye yaptırdıysanız oraya götürün bence onların bu sorunu çözmesi gerekir.
  208. Genzo W.

nerede değiştirdiniz servis değilde normal telefoncuda yaptırdıysanız orijinal ekran takılmamış olabilir.
  209. Genzo W.

Opera Mobil Tarayıcı Radyo Sorunu

Merhaba dün telefonda opera tarayıcıya geçtim lakin bir sorunum oluştu her sabah dinlediğim radyoyu tarayıcıdan dinleyemiyorum diğer tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışan radyolar operada çalmıyor ayarları kurcaladım bulamadım hatta kendime html5 radyo sayfası yaptım her yerden sorunsuz dinliyorum...
  210. Genzo W.

Lg v30 Türkiyede bir sitede 4 bin tl'ye satılıyor. Fiyatı hızlı düşer mi?

hep söylerim telefonu çıkar çıkmaz almayacaksın biraz bekleyeceksin fiyatı düşüyor örnek ben huawei p10 aldım ilk çıktığında 3600 den çıkmıştı 7-8 ay sonra fiyatı 2500 lere düştü tam 1100 lira fark az değil iphone hariç diğer markalarda da durum aynı hatta lg fiyatı en hızlı düşen marka belkide...
  211. Genzo W.

telefonda hiç video çekmeyen biriyim aldığımdan bu yana bir kere dünkü maçta çektim isterseniz videoyu size mail atabilirim.
  212. Genzo W.

almadan önce kullanan kişilerden pek bilgi öğrenemediğim için kendim aldıktan sonra görüşlerimi paylaşmak istedim. Performans: Eski telefonumdan geçiş yaptığım için doğal olarak hızlı geldi telefonda henüz takılma donma yaşamadım bu seviyedeki telefonlardan beklenen performansı size sunuyor...
  213. Genzo W.

LG'den iddialı V30 açıklaması!

lg bu sefer iyi iş çıkarmış gibi
  214. Genzo W.

Huawei teknik servisle iletişime geçmeni öneririm geri dönüş yapacaklardır.
  215. Genzo W.

My Data Manager diye program vardı hangi uygulama ne kadar mb harcıyor gösteriyordu onu kurup inceleyebilirsin.
  216. Genzo W.

Hangi antivirüsü önerirsiniz?

antivirüse para veren mi akıllı vermeyen mi bu konu ayrıca tartışılır konu bu değil zaten ben akıllıyım diğerleri akılsız gibi bir sözde söylemedim fikrimi söyledim sizin canınız sıkılıyor herhalde sataşmayı bırakıp kendi fikrinizi söylerseniz konuyu açan arkadaşa daha çok yardımcı olursunuz...
  217. Genzo W.

konu cracklerin içinde virüs var mı yok mu değil sadece bu crackleri siliyor başka bi halta yaradığı yok
  218. Genzo W.

ben bu antivirüslerin indirilen crackleri silmekten başka bi işe yaradığına pek şahit olmadım o yüzden 3-4 yıldır kullanmıyorum bi eksikliğinide hissetmedim olurda bu tarz reklam virüsleri bulaşırsa malwarebytes gibi program indirip temizleyip geri kaldırmanı öneririm :)
  219. Genzo W.

Huawei P10 Plus AnTuTu'dan 120 k alıyor

öncelikle dikkatli okursanız ben bu veya şu daha güçlü demedim çok hakim olduğum bir konuda değil mhz farkını gösterip sizden bilgi istedim lakin sizin anlayış tartışmaya meyilli olduğundan sanırım vay efendim bırak bu işleri vs atağa geçtiniz mesela bi sorumda arkadaşın düşük skoru henüz tespit...
  220. Genzo W.

Yahu bırakın şu GHz MHz işlerini diyen arkadaşım s7 GPU tarafında daha güçlü dediğin için rakam belirttim biz çekilelim sen kendi kendine konuş istersen arkadaş normalin altında puan aldığını söyledi bizde fikir yürütüyoruz bu kadar atarlanmaya gerek yok diye düşünüyorum
  221. Genzo W.

yani aslında telefonda donma kasma yapmıyor akıcı çalışıyorsa takmana gerek yok
  222. Genzo W.

normalde p10 plus antutuda 147 puan alıyor arkadaş 120 alıyormuş benim aklıma çıkan haberler geldi telefonların bazılarının eMMC 5.1 bellek teknolojisine, bazılarının ise UFS 2.0 veya 2.1 bellek teknolojisine sahip olduğunu kendileride açıklamıştı yani benchde bu fark çıkıyor antutuda çıkamaz...
  223. Genzo W.

GizmoChina'ya göre bazı P10 sahipleri, telefonlar arasında büyük bir hız farkının bulunduğunu keşfettiler. Hız testlerinde küçük farklara sıkça rastlansa da kullanıcılar, testteki veri aktarımı hızının 300MBps ile 800MBps arasında değiştiğini söylüyorlar. Bu durum ise Huwaei'nin telefonlarında...
  224. Genzo W.

Huawei P10 Ses Kalitesi ?

Merhaba P10 almayı düşünen biri olarak P10 kullanan arkadaşlara bir sorum olacak gün içinde aktif kulaklık kullanan müzik dinleyen biriyim dolayısıyla ses kalitesine önem veriyorum bir sürü inceleme videosu izledim yazı okudum ama hiç birinde ses çıkışından bahsetmemiş kullanan arkadaşlar bu...
  225. Genzo W.

1600-2000 TL Arası Telefon Önerileri

Mi6
  226. Genzo W.

Tarifeye ek telefon önerisi

gücellemeden daha önemlisi sakın 1 gb ram telefon alma derim o telefona android 8 de yüklesen büyük ihtimalle kasacak ram en az 2 olmalı
  227. Genzo W.

Tarifeye ek telefon önerisi

güncelleme olayına bu kadar çok takılmanızı anlamıyorum android 5.1 kullanıyorum istediğim oyunu oynuyorum uygulamalarda sorun yaşamıyorum güncelleme geliyor neymiş 6.0.1'den 6.0.2 oluyor güncelliyorsun değişen ney hiç birşey hissetmiyorsun bile şahsi fikrim donanımı ve yazılımı iyi bir telefon...
  228. Genzo W.

1500 TL ile hangi sony'i almalıyım?

Xperia X derim ekranı, kamerası, bataryası, daha iyi 4g hızı daha iyi ses önemliyse yüksek çözünürlüklü ses destekliyor diye biliyorum
  229. Genzo W.

HTC U 11 / Sony xperia XZ premium Hangisini önerirsiniz?

XZ tuğla yapısıyla masada daha iyi durur :) ama elde HTC U 11
  230. Genzo W.

Bilgisayarda yapılan videonun telefona atılınca küçük görünmesi

ben videoyu sadece kendi telefonumda izlemek için hazırlamıyorum başkalarına da göndereceğim
  231. Genzo W.

Bilgisayarda yapılan videonun telefona atılınca küçük görünmesi

Merhaba başlık biraz uzun oldu şöyle açıklayayım bilgisayarda yaptığım basit bir video 1 adet resim 1 adet müzikten oluşan 30 saniyelik video kayıt edip bilgisayarda açtığımda büyük sorun yok telefona attığımda direk yatay açılıyor burda iyi ama dikey yaptığımda ki zaten dikey hazırlanmıştı...
  232. Genzo W.

S7 vs Xperia XZ

tasarım örneği güzel olmuş :D
  233. Genzo W.

Huawei p10 alınır mı

orda şöyle bişey var isterseniz sanal tuşları iptal edebiliyorsunuz tek tuş tüm işinizi gayet güzel görüyor orta tuş meizudaki gibi geri tuşu görevini görüyor parmağınızı kaydırınca son uygulamalar açılıyor
  234. Genzo W.

Ryzen 1400 için GTX 1060 vs RX580

arkadaşlara katılıyorum artık bu fiyatlara yeni sistem toplayanlar için sdd kesinlikle olmalı diye düşünüyorum.
  235. Genzo W.

FM 2016 Yavaş İlerleme Sorunu

aslında görmek lazım senin yavaş dediğin başkasına normal gelebilir birde oyuna başlarken data base seçiliyordu en büyüğünü seçtiysende yavaş olabilir
  236. Genzo W.

Siz Olsanız Xiaomi Mi 6 Alır mıydınız?

arkadaş tasarım kısmında değil beğenmese sormaz kendinize almıyorsunuz.. adam mi6 soruyor sen mi4 tavsiye ediyorsun :) fiyat ve özellik olarak listeye bir numaradan girer ama yinede acele etmeyip biraz beklemek lazım
  237. Genzo W.

Köpek Beslenen Eve Melek Girmez mi ?

yazılan mesajlara bakarsak kimin alim gibi davrandığı belli arkadaşım hadisleri rivayetleri uzun uzun konuşurum senle lakin burası yeri değil ben fikrimi söylerim diğeri söyler sende söylersin soran arkadaş kafasına yatan cevabı alır fikrini söyleyenlere sataşıp da burda 3. seviye tartışma...
  238. Genzo W.

Köpek Beslenen Eve Melek Girmez mi ?

hurafeden başka birşey değil...uydurma hikayelere kendinizi fazla kaptırmayın yok falanca hocanın dediğine göre yok filanca alimin dediği hadise göre vs. kuranı okuduysanız zaten mantığınız size doğru cevabı verecektir.
  239. Genzo W.

Sony Xperia X mi - Huawei P9 Lite 2017 mi ?

Xperia X işlemci güzel ram iyi kamera en iyiler arasında değil ama fiyat segmentine göre iyi ön kamerası en iyilerin hemen arkasında batarya ömrü iyi ekran iyi stero hoparlör var yüksek ses çıkışlı kulaklıkla müzik dinlerken keyif verir yani şurasıda zayıf diyeceğin şey pek yok amiral gemisi...
  240. Genzo W.

Huawei P10 Türkiye fiyatı belli oldu!

beklediğim bi telefondu ama fiyatı görünce boşa beklemişim :)
  241. Genzo W.

1500 TL TELEFON TAVSİYESİ!

böyle istatislik karşılaştırması yaparak telefon seçilmez One M9 sorunlu bir işlemci kullanıyor ve kamerası tam bir hayal kırıklığı yaratmıştı.. ben hala Sony Xperia X diyorum
  242. Genzo W.

1500 TL TELEFON TAVSİYESİ!

Sony Xperia X sitede incelemesi mevcut
  243. Genzo W.

IPHONE SE

küçük ekran istiyorsan alınabilir
  244. Genzo W.

Yeni CoD İkinci Dünya Savaşı'nda geçecek!

artık oyun oynamasamda yerinde bi karar olmuş
  245. Genzo W.

Xiaomi Mi 6 fiyatı ve özellikleri sızdırıldı!

bu özelliklerle bu fiyat gelirse ortalığı karıştırır :) bundan sonra alacağım telefon çift kamera olsun istiyorum huawei p10 hoşuma gitti ama muhtemelen pahalı olduğu için alamayacağım beklediğim haber geldi diyebilirim kesin bilgilerin gelmesini beklemekteyim..
  246. Genzo W.

2000 TL Uzun Vadede Telefon Önerisi...

büyük ekran demiş 5,5 inç yazmış hiç mi okumadan yazdın iphone 6s 5SE diyorsun şaka gibi :) benim önerim Samsung Galaxy C9 Pro 6 inç FullHD (bence çok büyük ama siz büyük olsun demişsiniz) 4000 mah batarya Qualcomm Snapdragon 653 6 gb ram performansda sizi üzmez 16 mp ön ve arka kamera fiyatı...
  247. Genzo W.

ben cevap vereyim telefon sadece işlemciden oluşmuyor bakıyorum vay efendim 835 niye çıkmamış da 821 ile çıkmış yahu telefon bu 821'li telefonlar zaten hızlı donma kasma yok neyinize yetmez anlamıyorum.. insanlar telefon alırken işlemci, ram, ses, kamera, tasarım bunlardan tek birine bakarak...
  248. Genzo W.

Huawei P10 ve P10 Plus Hakkında

bundan sonraki telefonum çift kameralı olacak diyordum almak istediğim telefon p10 oldu orta tuş ve işlevselliği çok hoşuma gitti kamera da güzeldi daha iyi oldu deniyor tek kafama takılan böyle bi telefonun diyaframı neden f2.2 artık amiral gemileri 2'nin altında diyafram değeri sunuyor samsung...
  249. Genzo W.

Topladığım Sistem İyi mi?

arkadaşın dediği gibi giriş seviyesi olmuş kısaca iyi değil :neutral:
  250. Genzo W.

iphone 5s(1469₺) hala alınır mı?

Alınmaz. Küçük ekran seviyorum dersen 5s değilde 5SE alabilirsin yada sony compact modellere bakabilirsin
  251. Genzo W.

Verdiğim Resme Benzer Bir Resim ??

işini görürse buyur http://i.hizliresim.com/br8vRG.jpg http://i.hizliresim.com/378OMp.jpg
  252. Genzo W.

Facebook donuyor?

Ccleaner halletti :)
  253. Genzo W.

Site ismi önerileriniz

haklısın :D portal sinema müzik vs. anlamı güzel bi kelime olabilir :)
  254. Genzo W.

Site ismi önerileriniz

Selam arkadaşlar yeni web sitesi için yaratıcı isim önerilerinizi bekliyorum .. :unsure:
  255. Genzo W.

Facebook donuyor?

yok olmadı ya uyuz oldum zorla ie kullanıyom --- Mesaj Güncellendi --- firefox gelecek sürüm olan Aurora'yı indirdim onda sorunsuz :) ama Firefox yüklediğimde sadece yazılar geliyo sildiğimde normal ..
  256. Genzo W.

Facebook donuyor?

Facebook açılıyor fakat donuyor hiç biyere tıklıyamıyorum yeni format attım yine aynı firefox kullanıyorum chrome indirdim aynı fakat ie'de çalışıyor ilginç :) ama ben ie kullanmak istemiyorum :(
  257. Genzo W.

TTNet Müşterilerini Aldatıyor Millet!

bende aynen yalın internet bağlattım ama kota şimdiden dolacak limitsize geçmeyi düşünüyodum hatta soracaktım hemen geçiş oluyormu diye şimdi korkuttun beni
  258. Genzo W.

TTNET yeter artık

bende müşteri hizmetlerine arıza kayıt yaptırmıştım 4 gün oldu haber çıkmayınca telekoma gidip yetkili birini bulmuştum yoksa onların geleceği yoktu