Arama sonuçlarınız

1. nice_dilara

Kimya Mühendisi' nin Sevgilisine Mektubu:)

>>Kimya mühendisinin sevgilisine mektubu >> >>Ey benim demir gibi sert, civa gibi ağırbaşlı azot gibi yakıcı, >>klor gibi çekici, sevgi konusunda soygaz kadar kararlı ve metaller >>gibi tel levha haline girebilen ve elektriği ileten organik >>sevgilim...
  2. nice_dilara

Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

bravoooo
  3. nice_dilara

Dost musun sen?

uzun ama güzelmiş emeğine sağlık
  4. nice_dilara

Şimdi Elime Bak Ve Dediklerini Tekrarla :D

;D :D ^^ :P emeğine sağlık
  5. nice_dilara

Bo-Ku-7

bence gerçek
  6. nice_dilara

Lavobada keyif..

gerçekten çok şeker ilk ben yerim onu ;D
  7. nice_dilara

Ne Kadar Güzel Bir Ülkeniz VAr !

emeğine sağlık ;D :}
  8. nice_dilara

Taksi

:} ;D :D
  9. nice_dilara

Korkuyorum

emeğine sağlık
  10. nice_dilara

Umut

paylaşım için tşk
  11. nice_dilara

Gerçek Gibi

çook güzeeler emeğine sağlık aslında benimde resmim çok güzel bir ressam gibi çizebilirim tabi bazı yöntemleri öğrenmem lazım
  12. nice_dilara

Ağlamak İçin Gözden Yaş mı Akmalı?

emeğine sağlık güzelmiş
  13. nice_dilara

Seviyorum Dedikleri Zaman Aptalca Verilen Cevaplar

yooo ^^ bence erkeklerdende söyleyenler vardır bence :}
  14. nice_dilara

Öğrenci Marşı

Çatma kurban olayım çehreni ey nazlı baba Kahraman evladına bir gül ne bu öfke bu ceza Olsun senin uğruna bu canım feda Haklıdır derslerden kalan öğrenci daima. Ben ezelden beridir ZAYIF aldım zayıf alırım Hangi hoca bana beş vermiş şaşarım Ben her gün zayıflarla yatıp kalkarım Yırtarım...
  15. nice_dilara

Seviyorum Dedikleri Zaman Aptalca Verilen Cevaplar

Seni Seviyorum" : Teoride mi? Pratikte mi? "Seni Seviyorum" : Havalardandır, Banada Oluyor Bazen. "Seni Seviyorum" : Neden? Bende Benim Bilmediğim Birşeyler mi Gördün? "Seni Seviyorum" : Çok Hoş... Peki Başka Ne Gibi Hünerlerin Var...
  16. nice_dilara

aynen katılıyorum
  17. nice_dilara

Burayı görmedim :)

katılıyorum
  18. nice_dilara

Delinin Akıllısı

19. nice_dilara

Dikkat:D

;D :} (: muhteşem
  20. nice_dilara

SDN kızları için seçtiklerimiz

2. ressimdeki fena değil emeğine sağlık
  21. nice_dilara

İnsan psikolojisi :)

emeğine sağlık güzelmiş :} ;D
  22. nice_dilara

Sütaş Karikatürler Kasım 2007

emeğine sağlık çok güzeller
  23. nice_dilara

Dil Çıkaran Zilliler

iğrenç ötesi ama yinede emeğine sağlık o kadar uğraşmışsın
  24. nice_dilara

Hayat Bana....Öğretti!!!

ilk ben başlayayım hayat bana kimseye güvenmemeyi öğretti (K)
  25. nice_dilara

Kadın ve Erkekler :))

26. nice_dilara

Fıkra :)

evet
  27. nice_dilara

Komik karikatürler

sağolun ark teşekkür ederim sizdende bekleriz
  28. nice_dilara

Köylü

emeğine sağlık çok güzelmiş
  29. nice_dilara

Merhabalar

hoşgeldin aramıza umarım iyi vakit geçirirsin.inş iyi anlaşırız.
  30. nice_dilara

Komik karikatürler

bunuda yanlış yapmışım :( çok özür dilerim o.O.bu kadarını becerebildim ;(
  31. nice_dilara

Sarı aracı çıkartalım

gittikçe zorlaşıyor ama ben becerdim emeğine sağlık
  32. nice_dilara

Nikah Masası (sims 2'den)

gerçektende öyle emeğine sağlıkk çook güzel
  33. nice_dilara

iğrenç ötesi espiriler

- Emel'in selamı var! - Hangi Emel?? - HTML Sporcuydu dereceye girmek için çok çalıştı şimdi hasta, derece ona giriyor -Abi sakal bıraksam diyorum... -Tamam be güzelim, şu köşeye bırakıver - "İyi günler, Aslı'yla görüşebilir miyim?" - "Aslı evde yok! Fotokopisi...
  34. nice_dilara

komik hayvanlar

aslında resim olarak koyacaktım bir sorun çıktı bende böyle koymak zorunda aldım.kusura bakmayın
  35. nice_dilara

Bilgisayarların Cinsiyeti

Amerika'da kadınlar ve erkekler bilgisayarın dişi mi yoksa erkek mi olduğunu tartışıyorlarmış... Kadınlar bu aletin erkek olduğunu savunmuşlar. "Çünkü" demişler, "bilgisayarlar aslında sorunları çözmek için yaratılmış olmalarına rağmen ömürlerinin dörtte üçünü sorun...
  36. nice_dilara

Çıldırtan müşteri

Bir ziyaretçimizin gönderdiği hikaye: Mesaj: "Tüketici hakları konusunda Müşteri her zaman haklı mı? sorusunu irdelerken çeşitli çlkelerdeki mahkemelik olayları arastırmışlar ve buldukları belgelerden birisi. Olay gerçek... WordPerfect (Bilmeyenler için yazıyorum, bilgisayarı -elektrikli-...
  37. nice_dilara

Dualarım kabul oldu.!

38. nice_dilara

Dahi çocukların yazılı cevapları

* Yukarıdaki şiirin ölçüsü nedir? Cevap: Yaklaşık dokuz santimetredir. (Lise 1) Kimlere zekat verilmez? Cevap: Şeytana. (İlkokul 5) * Demokrasilerde kuvvetler ayrılığı kaça ayrılır? Cevap: Üçe. Kara, deniz, hava kuvvetleri. (Orta 3) * Mondros'u açıklayınız. Cevap: Mondros kimdir...
  39. nice_dilara

Çabuk çıkar paraları...

sanırım
  40. nice_dilara

Köylü

bende
  41. nice_dilara

Sarışınlar

güzeller emeğine sağlık
  42. nice_dilara

3 bin kart bir gecede nasıl yazılır? :)

arkadaşlara katılıyorum bende gülmekten patladım gözlerimden yaş geldi vallaa
  43. nice_dilara

Uyandırma şekilleri

katılıyorum
  44. nice_dilara

Kızlar Kamyon Şöförü Olursa

aslında kızlarında yapamayacakları şey yoktur ama
  45. nice_dilara

Suratsızı Gebertin

46. nice_dilara

Haydar'ın İkna Mektubu

Menekşe moru gözlüm, al yanaklım, seni bir daha dövmeyeceğim. Lütfen artık eve dön. Bak Yaşar halıya kustu, kusmuk seni bekliyor. Ayaklarım bugün de hep seni aradı, yıkanmak için. Seni çok arıyorum, bir haftadır akşam rakılarının tadı tuzu yok... Ev sensiz çok ıssız. Gerçi nasıl, nerede...
  47. nice_dilara

Gelin Arabası Plakaları :)

emeğine sağlık çok güzeeller
  48. nice_dilara

Gerçekler acıdır

çook güzelmiş emeğine sağlık
  49. nice_dilara

Doğum tarihinize göre hangi yemeksiniz???

İmam Bayıldı (aslında hiçte aradığım bir yemek değil (:) Siz lider olmak icin dogmu$sunuz. Sozunu dinleten, dedigini yaptiran birisiniz. Kararli tavirlariniz cevrenizdekileri etkiliyor. Insanlarin arkada$ olmak isteyebilicegi birisiniz valla tıpkı beni anlatmış :D
  50. nice_dilara

Yaran tabu diyalogları(guçukler okumasın)

gerçekten süperler yaa gülmekten gözlerimden yaş geldi valla %( emeğine sağlık :D :} ;D :D :D
  51. nice_dilara

Nefes alamıyorum!!!

adamın biri birgün kendini asmak için ipin bir ucunu ağaca bağlamış diğer ucunuda beline dolamış. hasta bakıcı sormuş; -ne yapıyorsun sen -görmüyon mu kendimi asıyorum. -iyide boğazına dolaman gerek ipi. -denedim ama o zaman da nefes alamıyorum.
  52. nice_dilara

Komik Resim :)

çok güzellermiş emeğine sağlık
  53. nice_dilara

Gözü Takılanlar +15.5

hayır öyle demek istemedim yanlış anladın
  54. nice_dilara

Ben Sana Kalbimi Verdim

Ben Sana Kalbimi Verdim Sabah erken terminale indim. Çantamı yere bırakıp öylece beklemeye başladım. Bilinçsizce gözlerim etrafı tarıyordu, biliyorum beklemiyordun ama yinede gözlerim seni arıyordu eskiden kalma bir alışkanlıkla... Sen uzun bir zaman önce gitmiştin bu kent de biliyorum ama...
  55. nice_dilara

Gerçek Sevgi

GERCEK SEVGİ Bir kiz ve bir delikanli, bir motosikletin üzerinde 180 Km hizla gidiyorlar ve aralarinda söyle bir konusma geciyor; Kiz : Lütfen yavasla, ben korkuyorum Delikanli : Hayir, bak ne kadar eglenceli Kiz : Lütfen, lütfen, cok korkuyorum Delikanli : Peki, beni sevdigini söyle Kiz ...
  56. nice_dilara

Erkeğin ayrıldiktan sonraki 60 saniyesi

ben hariç tabiki de :P (:
  57. nice_dilara

Aşk Duası

Aşk Duası Rabbim Bir insan koy kalbime Ama o insan senin de sevdigin olsun Ve bana öyle bir insan sevdir ki O insanin kalbi Seninle sevisen bir mabed olsun. Beni öyle bir insanla bulustur ki benden önce Onunla bulusmus olan sen olasin Onunla el ele tutustugumuzda Ikimizin uzerinde Senin...
  58. nice_dilara

A4 den yapılan ilginç resimler....

bence çok güzel emeğine sağlık
  59. nice_dilara

Sevdiğim

Küçük bir dünyanin içine gizlenmissin Sadece hissedebiliyorum seni Tipki senin beni hissedebildigin gibi Bazen bütün umutlarimi ,bütün sikintilarimi Oradan sana söylüyorum Tipki senin bana söyledigin gibi Içimizin karanligini bosaltiyoruz bazen Bazen de iki kelime saklayabiliyoruz Seni böyle...
  60. nice_dilara

Elveda

Elvedalarım Dönüşüm Oldu . Günlerin esareti ile bir gün daha bitiyor… Ne zaman başlamıştı, paslaşmalar ile tanışma faslı? Günlerin acele etmeden, günü zor terk ettiği günlerdi. Uzun sohbetlerin anısı büyüktü. Arkadaşlık mıydı? Tanışıklık mı? Yıllar öncesine dayanan geç kalınmış...
  61. nice_dilara

Hoşçakal Aşkım

helal olsun canım bir şiirin lafı mı olur ;D
  62. nice_dilara

Hoşçakal Aşkım

çok mu beyendiniz yaa
  63. nice_dilara

Hoşçakal Aşkım

tabi izin veriyorum alabilirsim mesaja biraz geç baktımda kusura bakma
  64. nice_dilara

Hoşçakal Aşkım

evet neden sordunuz ki...
  65. nice_dilara

Hoşçakal Aşkım

Garip ama gerçek olanı yaşıyorum, bir daha olmaz sanıyordum yanılmışım... Yanımdayken , elini tutma mesafemdeyken söyleyemediklerimi şimdi haykırıyorum. Anladıklarım acaba anlatmak istediklerinmi yoksa yanlış bir anlama mı yine Ya sana anlatmaya çalıştıklarım anladıkların mı yoksa hala...
  66. nice_dilara

Bilmek İstersen Seni

güzemiş emeğine sağlık
  67. nice_dilara

Selam Millet !!! Bende yeniyim

rica ederim :)
  68. nice_dilara

amanda nasıl üzülürmüş ^^ şaka yaptım canım hemen alınma
  69. nice_dilara

aynen ;D :D
  70. nice_dilara

yok canım neden alınayım her insanın görüş tarzı farklıdır. alınmadım yani ben size demiyorum ki ben daaha güzelim diye demiiiii
  71. nice_dilara

Bende yeniyim

aşkın yok mu?
  72. nice_dilara

Bende yeniyim

tabi canım gitme kızın üstüne
  73. nice_dilara

Bende yeniyim

bencede
  74. nice_dilara

Bende yeniyim

hoşgeldin canım arkadaşım arkadaşlar tuğbaya ben bu siteyi önerdim.kendiside çok beyendi.umarım hiçbir sorun çıkmazzz :P
  75. nice_dilara

Seyrettiğiniz en güzel film

-gelecek fluxta -fantastik dörtlü(gümüş sörfçünün yükselişi) -new york zamanı... aslında daha varda aklıma gelen ilk bunlar oldu
  76. nice_dilara

galatasaray mesajları

Nasıl ki bu milletin tacıdır yıldızla ay, yüksel taa arşa kadar şanlı Galatasaray Avrupa fatihisin Galatasaray... Türkiye’nin gururusun Galatasaray... Gökte yıldızsın gönüllerde ay, bu senede şampiyonsun Galatasaray.. 1905 te doğdu aşkımız, sarı kırmızı akar kanımız, cimbombom feda olsun...
  77. nice_dilara

99 öğüt

1. Sık sık seni seviyorum ve sana ihtiyacım var demeyi unutmayın. 2. Aşk şiiri yazın. 3. Yağmurda el ele yürüyün. 4. Radyodan onun için şarkı isteyin. 5. Ruj ya da traş kremi ile aynaya "seni seviyorum" yazın. 6. Çantasına, cüzdanına ya da yastığının altına küçük aşk notları...
  78. nice_dilara

Dostluk Sözleri

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler bağrına taş basarsın acılar bir gün diner giden gitsin aldırma yangınlarda söner sakın bakma arkana krallar önde gider Gün...
  79. nice_dilara

Bir ayrılış hikayesi

Bir Ayrılış Hikayesi Erkek kadına dedi ki: -Seni seviyorum, ama nasıl? avuçlarımda camdan bir parça gibi kalbimi sıkıp parmaklarımı kanatarak kırasıya, çıldırasıya... Erkek kadına dedi ki: -Seni seviyorum, ama nasıl? kilometrelerce derin, kilometrelerce dümdüz, yüzde yüz, yüzde bin...
  80. nice_dilara

tşk ederim çok incesin.aslında bende küpelerin biraz abartılı olduğunu düşündüm ama hoşuma gidiyorlar.ama birdaha tövbe takmam...
  81. nice_dilara

olabilir.her insanın görüşü farklıdır sen beyenmediysen beyenmedin.zorla güzellik olmaz ki...
  82. nice_dilara

anladım ya birde seni görelim sanırım sen foto koymadın
  83. nice_dilara

neden +1 yazdın
  84. nice_dilara

çok sinirlendiniz üstekine ne fırlatırdınız

(aşk olsun yaaa sen beni öldürürsün o zaman) :( ben sinirlendiğim zaman genelde elime geçen ilk şey kocaman kalın bir oklava :@
  85. nice_dilara

çok tşk ederim sen olmasaydın asla gönderemezdim çok sağğooolll
  86. nice_dilara

bu da benim nasılım doğru söyleeyin ama lütfennn
  87. nice_dilara

88. nice_dilara

Öğrenci evine hırsız girerse

çok süper ya emeğine sağlık
  89. nice_dilara

Anneler Herşeyi Bilir

:D ;D :} (: :P çok güzelmiş paylaşım için tşk
  90. nice_dilara

çok sinirlendiniz üstekine ne fırlatırdınız

bana ne fırlatırsınız bakalım... aman küçük bişi olsun yazık bana.. :D kafamı gözümü kırmayın sonra :}
  91. nice_dilara

İçinizden ne yazmak geliyor

ya arkadaşlar konuyu nerden nereye getirdiniz ne gerek var bu kadar sözee demiii
  92. nice_dilara

Bu Resimdeki Değişiklik Nedir?

emeğine sağlık çok ilginçmiş gerçekten
  93. nice_dilara

Gözü Takılanlar +15.5

yani bravo arkadaşlar :@
  94. nice_dilara

ferman31 ne bu ya. yani bunları öğrenmen biraz zor.bu forumda böyle şeyler yazmayın bana.sinir oluyorum.istediğim zaman sizlerle paylaşırım olmaz mı?
  95. nice_dilara

ya ark ben foto koyacam ama bir türlü olmuyor bana kastı mı var ne
  96. nice_dilara

ya ark sizden bir ricam olacak resim nasıl gönderiliyor denedim olmadı yardım etseniz çok sevinirim
  97. nice_dilara

valla ben kız olmama rağmen futbola ve maça bayılırım
  98. nice_dilara

;D :D (: :} :P
  99. nice_dilara

İsim

evet çok seviyoyum :)
  100. nice_dilara

İsim

:) İSİM Adamın biri birgün yolda giderken bir çocuk görür ve çocuğu çok sevimli bulur çocuğa senin adın ne der çocuk tam söyleyeceği sırada dur ben tahmin edeyim der ama baş harfini söyle der çocuk -y der adam başlar saymaya -yasin çocuk başını sallar -yusuf çocuk gene başını sallar adam y ile...
  101. nice_dilara

aynadaki adam

:) AYNADAKİ ADAM! Temel aynalı sigaralığından bir tane sigara çıkarmış, o anda gözü aynaya takılmış; - ula dursun demiş, - Ha bu aynadaki adam baa tanıdık geliy demiş. Dursun aynayı temelden almış, şöyle bir bakmış, - ula salak demiş - tabi tanıdık gelir bu benim ............
  102. nice_dilara

Tanışalım istedim

websitene baktım gerçekten fotoların güzelmiş beyendim. (: bu arada aramıza hoş geldin.umarım iyi anlaşırız ;D
  103. nice_dilara

Korkunç pastalar

çoook iğrenç +( ya artık pasta bile yiyemem :R
  104. nice_dilara

Çoook İlginç, Şaşıracaksınız !

gerçektende çok ilginç valla :O
  105. nice_dilara

Ben Yeniyim

neden benimle tanışmak istiyorsun o.O sitede o kadar insan var bula bula benimi buldun sen ;D
  106. nice_dilara

Erkan*-*ErguN Popsar Yarışmasında Komik Kardeşler(Yeni)

ama çok tatlılar çoçuğun sesi de hiç fena değildi
  107. nice_dilara

Msnden Gül Yağmuru

hiçbir sorun çıkmadı çok güzelmiş emeğine sağlık
  108. nice_dilara

Şeker Değil "Ramazan" Bayramınız Kutlu Olsun

herkezin ramazan bayramı mübarek olsun
  109. nice_dilara

İsmet Özel şiiri

çok güzeller emeğine sağlık
  110. nice_dilara

Ben Yeniyim

merak etme elbette tanışırız.ne bu hız
  111. nice_dilara

Örümcek kafayı bulmuş

ha ha :D ;D
  112. nice_dilara

Ben Yeniyim

hoş geldin
  113. nice_dilara

S.a Arkadaslar

hoş geldin aramıza.inş iyi anlaşırız
  114. nice_dilara

sırıtan cesetler

Savcı, morgdaki üç cesedi incelemek üzere gelmişti. Birinci ceset sırıtıyordu. Savcı nedenini sordu. "Milli piyangoda büyük ikramiyeyi kazandı,sevincine dayanamadı, kalp krizi geçirdi ve öldü", dediler. İkinci ceset de sırıtıyordu. Savcı sordu; -Bu neden sırıtıyor ? "Bunun da...
  115. nice_dilara

Temel sinemada

Temel ile Dursun sinemada film izliyor,filmin bi sahnesinde atlar yarış yapıyor dursun,temelin kulağına fısıldar sinsice hadi gel senle iddiaya girelm bu yarışı 6 numara kazanıcak temelde tamam der bencede 5 numara kazanıcak.yarış biter ve 6 numara yarışı kazanır dursun sevinç çığlıkları...
  116. nice_dilara

Sms sözleri

nasıl anlayamadım :L
  117. nice_dilara

Sms sözleri

beyendiğinize sevindim tşk arkadaşlar...
  118. nice_dilara

Sms sözleri

-Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm. -Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum...
  119. nice_dilara

Aşk yağmuru

sağolun ark.beyenenlerede beyenmeyenlerede tşk ederim.canınız sağ olsun...
  120. nice_dilara

Aşk yağmuru

Ask Yagmuru Sen geciyordun yollarimdan, yollarima hep ask yagiyordu. Güller aciyordu bahcelerde, güllerin gölgesine,gözlerim bahcelerde, güll yapraklarina cig düsüyordu. Yügreyime hep sen düsüyordun, Ask bahcemde hep seni bitiyordun. Aski ben senle biliyordum. seni anlatiyor,seni dinliyordum...
  121. nice_dilara

Selam Arkadaşlar

bende sevindim :P sizinle iyi anlaşacağıma eminim. umarım kalbinizi kırmam. :$
  122. nice_dilara

Selam Arkadaşlar

ben moderatörü beceremem :S ben üye olarak kalsam olmaz mı? :P
  123. nice_dilara

Selam Arkadaşlar

mrb ark.ben de bu siteye yeni üye oldum.gerçi üye olalı 1 hafta oldu ama yazmaya fırsat bulamadım.kendimi tanıtayım:adım DİLARA 16 yaşındayım.konya da oturuyorum.lise 2 gidiyorum.sohpet etmeyi çoook severim.ark iyi geçinirim.kendimi bildim bilel komik biriyimdir (tabi yerinde ve zamanında)...
  124. nice_dilara

Plan bozuldu

Akıl hastanesinde deliler bir araya gelip kaçış planı yaparlar. elebaşları planı anlatır : -Büyük bir kütük bulup ilk önce 1. kapıyı, 2. kapıyı ve daha sonra 3. kapıyı kıracağız ve herkes başının çaresine bakıp kaçacak. sabah olunca bir kütük bulurlar doğruca 1. kapıyı kırarlar, 2. kapıya...
  125. nice_dilara

Fotoğraf belası

Birgün okulda ikinci sınıf çocuklar fotoğraf çekileceklermiş. Öğretmenleride onlara çekilecekleri fotoğrafı anlatıyormuş. Ve şöyle söze başlamış: -İlerde bu fotoğrafları torunlarınıza, çocuklarınıza göstereceksiniz ve arkadaşlarınızı tanıtacaksınız. Bu Ali,bu Ayşe... O sırada sınıfın fırlama...
  126. nice_dilara

Kurusun diye

Jim ile Mary akil hastanesinde iki hastadir. Birgun hastanenin yuzme havuzunun etrafinda dolasirken Jim aniden suya atlayip en dibe batar. Bunu goren Mary hemen ardindan atlar ve dibe kadar yuzup Jim'i kurtarir. Tabii Mary'nin bu kahramanca davranisi hastanede olay olur. Bunu duyan...
  127. nice_dilara

Samsung SGH E-250 Ses Yükseltme

paylaşım için sağol hiç çoktanda biraz işe yaradı :)
  128. nice_dilara

İsmail YK Allah Belanı Versin Versiyon

bencede hiç koimk bir video değil doğrusu hiç beyenmedim
  129. nice_dilara

Bana yardım edebilir misiniz?

yinede çok tşk arkadaşlar. SAĞOLUN :)
  130. nice_dilara

Bana yardım edebilir misiniz?

iyi akşamlar arkadaşla.ben bu siteye yeni üye oldum.çok güzel bir site beyendim.sizden bir ricam olacak.''yüksek uygarlığın merdiveni sanattır'' sözü hakkında bilgi istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.tekrar teşekkür ederim. ;( :D