Arama sonuçlarınız

1. 32.sefo

SDN Left 4 Dead 2 Oynayanlar Kulübü

sefersezer kullanıcı adım. ekleyin benide! ;)
  2. 32.sefo

Galaxy S3 4.3 güncellemesi (20/01/2014)

arslanav geç uyanma sebebi ne acaba...? benimki gayet dinç. güç tasarrufu modunda olmasına rağmen tıkır tıkır çalışıyor. rehber geç açılıyor. hepsinde öyle....
  3. 32.sefo

herşey iyi, güzel, hoş görünüyor. Ses; mükemmel.
  4. 32.sefo

bunlar da s3'üme ait ekran görüntüleri https://www.dropbox.com/s/cjbl8kpeibf0t4j/IMG-20140120-WA0002.jpg https://www.dropbox.com/s/ny6fkzmy39qiddx/Screenshot_2014-01-20-14-13-31.png
  5. 32.sefo

Güncellemeyi kurarken 4.3 teki gibi gear desteği, farklı arayüz vs vs.. yazıyordu. Yüksek ihtimalle 4.3
  6. 32.sefo

An itibariyle 4.1.2'den 4.3'e güncelliyorum...
  7. 32.sefo

Rus maria sharapova wallpaper dörtse grafik....

1920*1080 alabilseydik... - - - Mesaj Güncellendi - - - 1920*1080 alabilseydik...
  8. 32.sefo

C++ ct qreator Acil yardım...

ürün fiyatı 50 altındaysa hiçbirşey yapmayacak. 50 ile 99 arasındaysa fiyat=fiyat*0.9 yapacak 100 ve üstü ise fiyat=fiyat*0.15 yapacak. sen ifleri ayrı ayrı yapmış - YApamamışsın.
  9. 32.sefo

Sitenin Php.ini'sine Erişmek

Teşekkür ederim.
  10. 32.sefo

Benim site normal bi kiralık site. Server'ım yok yani. Php.ini' nin yerini öğrensem de yüksek ihtimal o dizini açıp içeriğini değiştiremeyeceğim diye düşünüyorum. memory limit => 16M upload_max_filesize => 100M post_max_size => 10M max_input_time => 300 max_execution_time => 300...
  11. 32.sefo

evet linux sunucu. php versiyonu da 5.0 üzeri bişeydi...
  12. 32.sefo

Merhaba, Sitemde dosya upload işlemleri yapıyorum. Bunun ayarlarını yapmam gerekiyor; php.ini'ye erişmem gerekiyor. Nasıl bir yol izlemeliyim? Lütfen yardımcı olun:rolleyes:
  13. 32.sefo

C#, SQL Serverdan Timer ile güncel kayıt çekme sorunu

timer'daki olayı backgroundWorker ile çalıştırabilirsin. Veya timer ile yapmak yerine delegate ile yapabilirsin. delegate bilgisayarda daha az kasma yapar. daha az ram harcar. daha mantıklıdır. Edit: videoyu izledim. Timer kesinlikle olmaz. delegate ile yapmalısın, üstteki de listbox olmalı...
  14. 32.sefo

TTNET 'in Cyrsis 2 rezilliği (2)

kullandığın antivirüs güncel mi ve de orijinal lisanslı mı? Belki kendi sisteminde virüs var.. Ne bağırıp çağırıyosun! 40 beden giyip 36 beden bana uymuyor diyen kadınlar gibisin. Denesene kardeşim öncelikle başka bilgisayarda... Edit: Resimleri Yeni Gördüm, o antivirüs güncel değil ve de...
  15. 32.sefo

Arkadaşlar win 7 de format atarken harddıskı bolumlerken c ve d kısmını nasıl bölüm

80000 (seksenbin) c'ye, gerikalanı d'ye uyarlayabilirsin. c'yi biraz küçük tutayım dersen win7 için en az 40000 öneririm.
  16. 32.sefo

Dosya klasörleme aracı

bu ne ya. insan bi soru sorar 'şu dizindeki şu dosyalar ilgili dosyalara taşınsın mı?' diye :P +Güzel.
  17. 32.sefo

Bilgisayar saticam da !!!

İstanbul'da oturuyorsan ekranına talip olabilirim (:
  18. 32.sefo

Okyanus Altındaki İnternet Kabloları

Merhaba arkadaşlar. Okyanus altından kıtalar arası internet hizmeti sağlayan veri kablosu hakkında bilgisi olan var mı? Ne tür kablo kullanılıyor? (fiberoptik, bakır vs..) Repeater, router, bridge kullanılıyor mu? Hat nasıl çekilmiş? :biggrin: Kim Çekmiş? :rolleyes:
  19. 32.sefo

IPtivibu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Teoride 4 mbit ve üstü hd destekliyor, 4 mbit altı desteklemiyor. Normalde ise Hd için internet min 6 mbit hızda olmalıdır. 4-5 mbit olursa görüntüde donmalar yapıyor ve online menu yavaş çalışıyor. Ttnet'in bayisi olan bir firmada (isim veremiyorum) iptv kurulumu için çalışmaya başladım. 1...
  20. 32.sefo

Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? ANKET

Zaten kullanmasını bilmedikten sonra vaio olsa bile dayanmaz
  21. 32.sefo

Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? ANKET

Acer extensa 5635g kullanıyorum; laptoptan memnunum. Ekran çerçevesi biraz ehven, ses kalitesi çok iyi değil fakat herşeye rağmen memnunum. Wireless kartı intel olduğu için çok iyi - kaliteli çekiyor. Pil 3 saat dayanıyor. Cihaz çok hafif, tek elle rahatlıkla kaldırabiliyorum. Ekran kartı benim...
  22. 32.sefo

Ağ Pensesi

bende yeşil renkli konnektör pensesi var 2 tane. biri s-link marka diğeri global diye bişey.. global olan slinkden daha ergonomik ve sağlam. slink biraz da dandik gibi... inşallah sen kaliteli modelini almışsındır da benimki gibi dandik değildir. =) bu arada kaç para verdin??
  23. 32.sefo

Tüm Geliştiriciler ve Programcılar İçin Ve Tabiki Yakınları İçin De Gelsin :)

şarkının orjinali nasıl? bileniniz varmı?
  24. 32.sefo

Internet sizdede yavaş mı?

dün nette kesilme oldu. ondan sonra net hızım 7mbit'den 3.5mbit e düştü. ( o arada torrentten oyun indiriyodum an be an takip ediyodum.) daha sonra 3.5 ile devam etti. Bugun yine baktm net yavaş ve 1.5 -2.5 mbit'lerde sürünüyor! ( istanbul / avcılar - cihangir)
  25. 32.sefo

Ttnetten yeni tuzak

Şöyle birşey var: eğer kullanıcı kablolu bağlantı ile kendi internetini başka birisine paylaştırırsa ceza yer. Kablolu bağlantını paylaşırsan ve yakalanırsan ceza yersin. Fakat wireless ile paylaşırsan hiçbir sorun yok. ---------- saat 13:36 eklendi ---------- önceki mesaj saat 13:35...
  26. 32.sefo

Crystal reports nasıl yazdırılıyor elinizde örnek varmı

db pass: #Sezgin# Sezgin programlamada yenisin sanırım. Kaç yaşındasın sen?
  27. 32.sefo

Crystal reports nasıl yazdırılıyor elinizde örnek varmı

Vatansever, Özelden mail adresini gönder ataym sana projeyi. c# olarak atıcam, sen vb.net çevirirsin
  28. 32.sefo

HP Pavilion DV6-1270 ST Hakkında Görüşleriniz Nelerdir?

alma bence birader. senn pc daha iyi. En azından cpu-ekran kartı fln güzel senn. alma o Hp'yi.
  29. 32.sefo

Bu Programı Ben Yaptım

ulan 7 yıllık programcıyım, kod yazarken hep radyo dinlerim. ama böyle bi proje hiç aklıma gelmedi :D Sağol birader. aydınlattın beni. :D bnde kendi radyomu yazayım bari
  30. 32.sefo

Tuvalette Yapılan 100 Şey

Klozette otururken bağdaş kurmaya çalışmak
  31. 32.sefo

Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz?

counter strike 1.6
  32. 32.sefo

Vodafone Dolandırcılığı!

radyo programı yazmak gerek :P
  33. 32.sefo

Böyle Ütücü Görülmedi

son ütücü - last ironer
  34. 32.sefo

Sizce kankadan sevgili olur mu ?

kankadan sevgili olur; sevgiliden kanka olmaz
  35. 32.sefo

Realtek High Definition Audio Driver R2.48 (Son Sürüm)

eywallah birader. Saol +1.
  36. 32.sefo

(Resimli) Disk Boot Failure İnsert System Disk And Press Enter

kardeş Xp cdnin doğru çalıştığına emin misin? Cd de bozuk olabilir. Sistem sata harddiski görmüyor olabilir. Biosta ilk 2-3 bölümün resmini çek yardım edeyim sana. (Hdd, ide modunu raid'den ahci'ye alman lazım)
  37. 32.sefo

15 bin İsrailli turistin Bodrum rezervasyonu iptal

öyle gelir olmaz olsun
  38. 32.sefo

Ve maNga finalde!

danimarka veya israil kazanıcak. eminim.
  39. 32.sefo

Bilgisayar Geliştirme Yardım..

neden!!?
  40. 32.sefo

Dizüstü 24 saat açık olan varmı ?

3-5 yıldır kullananlara soruyorum: Pil durumu nasıl? Kaç saat dayanıyor?
  41. 32.sefo

Laptop Önerisi

1) lenovo tasarımı güzel değil, beğenmeyebilirsin. 2) acer'ın extensa serisinden laptop alma (ex6535g -ex5635gzm gibi)
  42. 32.sefo

Herkes MSN Nickini Yazsın!!

ιllιlı 1 9 6 7™ ιllιlı
  43. 32.sefo

Pc format atma sorunu

mavi ekran hatası veriyorsa ram'lerde sorun vardır. Eğer çift slot ram kullanıyosan ramleri tek tek takarak ve yerlerini degistirerek ( ayarla işte.. ) formatı başlat. Eğer ki yine olmazsa başka birinden ram bul.
  44. 32.sefo

Acer Extensa EX5630EZ-432G16MN Notebook İncelemesi

bu ne dandik bi ürün böyle! Allah aşkına yürü git kardeşim işine
  45. 32.sefo

Ben anlamadım? Bi yardım etseniz

1 limitsizde düşmüyor. 8 limitsiz yaparsan 15gb dan sonra düştüğü söyleniyor. Benmki bir kere düştü. Birdaha da düşmedi. Şuan 3-4 ayda max olarak kota 300 gb yaptım (10 komşu kullanıyorz - 7/24)
  46. 32.sefo

Lanet Olsun sana TTNET!

bana da koyuyordu ama şuan 8mbit 10 komsu kullanıyoruz, değil koyma; dürtmüyo bile.. :sneaky2:
  47. 32.sefo

Acer kurtarma dvd ne işe yarar

laptop altında win7 serial etiketi yok sanırım. Olsa cdsi de gelirdi. Bilgisayarcıdan xp cdsi veya win7 artık ne kullanıcaksan al; kur. ex5635g aldım bende hiç memnun değilim. keşke extensa yerine aspire serisinden bi laptop alsaymışım
  48. 32.sefo

Japoncayi katletmeye ne dersİnİz:pp

Arikulukushi => Sefer
  49. 32.sefo

Ödünç RapidPremium Olan Varsa Bi Fincan..

200mb X 4 = 800mb dosya indirmek için Rapid Premium arıyorum.. Varsa ödünç verebilirmisiniz? :rolleyes: Not: Sadece 800mb dosya indirmek için kullanıcam, beni tanıyan kötü amacım olmadığını bilir. Ödünç istiyorum, 1 martta borcumu ödeyebilirim. :biggrin:
  50. 32.sefo

Windows xp 3 antivirus yükletmiyor

Bilgisayardaki virüs, sistemin yönetimsel tüm araçlarını kapatmış. Formattan başka çareniz yok.
  51. 32.sefo

Lost Sezon 6 Bölüm 3

sayid'in yeniden dirilmesi ve adamların onu zehirlemek istemesi biraz saçma geldi. Ayrıca tapınaktaki o japon adam ingilizce bilmesine rağmen başka dil kullanıyor Herkes de onun ingilizce bildiğini biliyor. Çok saçma olmuş Emilie de ravin'in (Claire) dönmesi iyi oldu :D Çok tatlı hatun :P
  52. 32.sefo

Samsung Yeni Dizüstü Serisini Tanıttı

Ecevit abi link sorunlu çıkmış http://www.samsungcomputer.com%27dan/ sitesine gidiyor.
  53. 32.sefo

Geniş Ekranlar İçin Duvar Kağıtları

çok güzeller. Buz dağı gibi olan resmi koydum ben çok güzel durdu Edit: Yokmu başka_?
  54. 32.sefo

C#+SQL programın ağda paylaşılması???

Yerel ağdan pcler arası veri aktarmak için; 1) Benimki gibi sql server 2005 kullanıyorsan sql configuration tools altından "sql server 2005 surface area configuration" ile "surface area configuration for services and connections" a tıklıyosun ordan "remote connections" kısmında local and remote...
  55. 32.sefo

Windows 7 RC'nin Son Günleri

ultimate crackli var ama bende.. Rc olup olmadığı nereden öğreniliyor? Sistem özellikleri penceresinde windows sürümü kısmında Windows 7 ultimate yazıyor başka birşey yazmıyor..
  56. 32.sefo

1500 tl ye kadar laptop tavsiye

1500 sınır varsa 1400tl'lik laptoplara bak. 50tl kablosuz mouse 50tl güzelinden bi çanta 1500 yaparsın. Bi de.. wireless modemin yoksa benim gibi onu da almak zorunda kalırsın.. çevre ürünleri (:S) de düşünmek lazım dimi
  57. 32.sefo

Laptop Açılmıyor - Siyah Ekran

ısınmadan dolayı olabilir mi acaba _?
  58. 32.sefo

Acer 5635g Ram sorunu

Arkadaşlar acer'in kendi sitesinde ddr2 olarak görünüyor, hepsiburada.com sitesinde de ddr2 olarak görünüyor ama benim laptopta cpu-z programı ile böyle görünüyor :w00t: Biosta ram bilgilerine ulaşamadım. Alt kapağı da açıp bakmadım-açmam- Cpu-z programı win7 de yukardaki resimdeki gibi...
  59. 32.sefo

İnternette Açılış Sayfanız Nedir?

IE: about:Tabs Firefox: [null]
  60. 32.sefo

1 TL'ye döner ekmek devri bitiyor!

Avcılarda biyer var öğrenciye 1 liraya çiğköfte, 75kuruşa tavuk döner satıyor!! Biz gidip bereket dönerden 2.5liraya tavuk döner yiyoruz tabikide..
  61. 32.sefo

Japon işi Zor Mario :)

videonun müziği hoşuma gitti Km bu acaba ogrenebilirmiym?
  62. 32.sefo

C# kitap tavsiyesi ?

benm projelerle birlikte "1 ve 1 (1)" adnda bilgeadam ktaplarını attm Bak mailine ;)
  63. 32.sefo

Müsait zamanlarınızda çağrı bırakırsanız sevinirim

aradım biri açtı kapattm :$
  64. 32.sefo

Yeni PC için topladığım sistem sizce nasıl? Önerilerinizi bekliyorum.

Aslında kasa konusunda önceki önerimden farklı bir yaklaşımda bulunmak daha doğru olabilir. Şöyle ki; Ya dandik kasa alırsın, güçlü power alırsın; bunları birlikte kullanarak sadece iyi performans elde edersin, ya da iyi bir marka kasa alırsın power'ı da iyi olur. Sessiz, ısı sorunu olmayan...
  65. 32.sefo

C# kitap tavsiyesi ?

istersen bilgeadam yazılım profesyoneli vb.net VE yazılım profesyoneli 2 c# kitaplarını atabilirm sana. Hic para verme. =) pdf 384 + 413 sayfa
  66. 32.sefo

Yeni PC için topladığım sistem sizce nasıl? Önerilerinizi bekliyorum.

Samsung daha ucuz degilmi high power 500watt 140 lira Senin bu alacagn power nekdar? önemli olan power zaten çok iyi düşünmüşsün. Alacagn kasa üzerindeki power'ı da sat 20-30 lira kârın olur ;) + ses sistemi creative markasından şaşma. 2+1'ler bile süper ses veriyor + Asus anakart yerine...
  67. 32.sefo

Driver Bulma Programları

nette "driver pack" ve "driver pack for xp,vista,7" diye arattır Aradığını bulacaksın ;) Legal değil ama birçok sitede var senin istediğin ;)
  68. 32.sefo

Açma kapama led bağlantıları

reset düğmesi ve power onemli degil ama ledlerin artısına eksisine dikkat et. Power ledin yesil(artı) kısmı en üst en sola gelmesi lazım, hdd led kablosu ise genellikle kırmızı- kırmızı beyaz olur; kırmızısı *alt en sol* olması lazm
  69. 32.sefo

Bilgisayarımı verip notebook almak istiyorum yardım

hangi şehirde oturuyorsun? ist-avrupa yakasındaysan avcılarda yüksel elektronik var. orada sistemini uygun fiyata verip laptop alabilrsin ;)
  70. 32.sefo

Bilgisayarınızın özellikleri neler?

keşke daha güçlü power alsaymışsın.. (high power marka 500w felan.. =) )
  71. 32.sefo

Bilgisayarınızın özellikleri neler?

intel 945 gnt anakart intel p4 D 3.0 ghz 775pin cpu cooler master cpu fan Kingston 2 * 1 Gb 667 mhz ddr2 ram 80 gb + 500 gb Samsung sata hdd ati sapphire x550 256mb 128 bit creative 5.1 ses kartı lg dvd-rw + lg dvd combo casecom 400w ps. atx kasa lg 17" crt monitör __________________________ 3...
  72. 32.sefo

2. El Uygun Fiyatta adetLi Laptop aLacağım

temiz dizüstünü sadece zorda kalan insanlar ucuza satar. Anca böyle birini bulmalısın ki aldığın dizüstünü kâr ederek satabilesin.. Acele etme, araştır bakalım..
  73. 32.sefo

C++'da kullanıcının girdiği cümlede boşluk sayısını bulmak

yeni proje derken c++ dilini seçiyorum ve ordan konsol uygulamasını seçiyorum. Tabi ingilizce olarak..
  74. 32.sefo

:D vermedi.:D Haklısın; mantık hatası var ama program hata vermiyor!! :D amaaan boşver o kadarıyla da uğraşamam.. :D
  75. 32.sefo

Asıl proje şuydu: Kullanıcının girdiği cümlede b harfi ile başlayan kelimelerin sayısını bulmak. işte projenin sonu: #include <stdio.h> #include <conio.h> int main() { char aranan='b',cumle[100]; int bAdet=0,i=0; printf("bir cumle giriniz\n"); gets(cumle); if(cumle[0]==aranan)...
  76. 32.sefo

bende 2 fazla felan vermedi Visual studio kullanıyorum. Sorun çıkarmadı bu kod çalıştı valla :D #include <stdio.h> #include <conio.h> int main() { char bosluk=' ',cumle[100]; int bosadet=0,i=0; printf("bir cumle giriniz\n"); gets(cumle); do { if(cumle[i]==bosluk)...
  77. 32.sefo

dediğin gibi scanf("%s",&cumle); yerine gets(cumle); yaptım, oldu. Scanf boşluk alamadığı için asciisini de alamıcaktır. o yüzden işime yaramaz Ama söylediğin iyi oldu =) teşekkür ederim
  78. 32.sefo

teşekkür ederim. Hallettim =)
  79. 32.sefo

' ' yapınca da çalışmıyor.. Ascii'sini alabilseydim öyle yapardım ama onu da beceremedim :S c# biliyorum, c++ da yeniyim
  80. 32.sefo

Merhaba arkadaşlar bir sorunum var: c++'da kullanıcı ekrana bir cümle girecek, enter'a bastığında cümlenizde x adet bosluk var dicek.. ben bu konuda biraz çalıştım fakat boşluk karakterini düzgün saydıramadım. Nereyi düzeltmem gerekiyor? Yardımcı olurmusunuz? Yazdığım kod #include <stdio.h>...
  81. 32.sefo

Dev-C++ hemen kapanıyor

#include <conio.h> sınıfını ekledikten sonra return 0 ın üst satırına getch(); yazarak da ekranda beklemesini sağlayabilirsin.
  82. 32.sefo

Kar yağmaya başladı!

geç bile kaldı.. Küresel ısınma yüzünden aralığın 11inde yağıyo :S eskiden kasım dediğinde kar yolları kapamıştı bile =)
  83. 32.sefo

İşte O benim

hoş geldin kardeş.. demek sende bilgisayarcısın.. =)
  84. 32.sefo

Programlama bölümü açılmıştır!

ohh şükür kavuşturana < :D
  85. 32.sefo

En cok begendiniz teknoloji magazasi hangisi?

bence teknosa ve bimeks en iyileri gibi duruyor. Vatan computer ingilizlerin, media markt ne olduğu belli değil ve teknik servis, garanti bakımından çokk vasatlar.. diğerlerini bilmiyorum. Aslında en iyisi alacağın ürünü netten araştırmak ve tanınmış küçük esnaftan pazarlık yaparak almak.. Bu...
  86. 32.sefo

Seni Sevmek İbadetim... xD

güzelmiş be =)
  87. 32.sefo

Sistem, Oyuna Girince Reset Atıyor

Slm arkadaşlar Birkaç gündür crysis oynuyorum oyunda 1-2 dakikalık donmalar olmasına rağmen bugüne kadar pek birşey olmamıştı. Bugün oyuna girdim kayıtlı oyunu açtım, tam yüklücekken sistem reset attı. Hayallah dedim sistem yeniden açıldığında birdaha oyuna girdim yine reset attı. Most wanted'da...
  88. 32.sefo

Türkiye'de bile yok böyle otobüs

bence belediye otobüsü bu
  89. 32.sefo

Büyük balık küçük balığı yermiş...

:D :D güzell
  90. 32.sefo

Türk yapımı ADSL Kota sorgulama programı, işte budur!!!

bende 3 bilgisayar var. üçüne de kursam hangisinin ne kadar dosya indirdiğini gösterirmi Yoksa toplam kotayı mı gösterir?
  91. 32.sefo

TTNET ADSL Kota Sorgulama sizde ne alemde? 16/1/2009

bu ay 1mbit sınırlı 4gb kotalıdan, 8mbit sınırsıza geçtim 15gb geçersem çok kötü olucak.. gelecek ay 1mbit sınırsıza geçsem "15gb" sorunum olur mu yoksa gönlümce dosya indirebilirmiyim? Bi fikriniz varmı_?
  92. 32.sefo

Ayakkabı Kutusundan Network Kutusu

Elimde bu vardı Bundan yaptım =) Nike'n kutusunu kesmeye kıyamazdım :D hem havalandırma için hemde ~izleme ekranı~ için ---------- saat 14:13 eklendi ---------- önceki mesaj saat 14:10 eklenmişti ---------- Reklam olsun.. Nasıl olsa TÜRK MALI :thumbup1:
  93. 32.sefo

Ayakkabı Kutusundan Network Kutusu

Selam arkadaşlar Dün komşularla birlikte ortaklaşa internet kullanmaya başladık. Bendeki neti kullanıyoruz ve 2 komşuya ethernet kablosu çektim. Everest sg-1250 modemimin yanına 5 portlu tp-link switch aldım, modemin olduğu yere koydum. Baktım ki kablolar çok karışıyor, çok kötü duruyor, switch...
  94. 32.sefo

Ttnet 15Gb

54 nasıl geliyor? İlk bağlantı ücreti dahil mi 54ün içine?
  95. 32.sefo

Antivir

bende de bikaç gündür güncelleme yapmıyordu. Ana pencereyi açtım "update" sekmesinden "start product update" e tıkladm güncelleme yaptı. Şimdi güncel benimki ;)
  96. 32.sefo

Win7" Hurda bilgisayarda Lan sorunu

yeni bağlantı veya ağ kurun > internete bağlan yolu ile resimde görünen "tanımlanamayan ağ" 'ı düzeltebilirsiniz.
  97. 32.sefo

Mesajlarınız Bilgisayar Ekranına Gelsin...

Nokia N97'in olucak, wi-fi destekli modemin olucak DA bu teknolojiyi kullanabileceksin... Hadi onu geçtim mesaj atan sevgilim bile yok benim :D =) Olsa; 6600dan çatır çatır tuşlayarak mesaj atmaya razıyım xD
  98. 32.sefo

Türkiye'de Telefon Fabrikası Açılıyor

vestel gibi olmıcaksa neden almayalım..
  99. 32.sefo

Windows 7'de Pencereler vistadaki gibi slide olmuyor mu ?

Starter bu ve bunun gibi birçok özelliği desteklemiyor malesef. Kullanamazsınız yani.
  100. 32.sefo

JJaWaa, hangi vista sürümünü kullanıyorsun?
  101. 32.sefo

alt+tab ile slide olmuyor ki :huh: başlat+tab ile yapıcaksın.
  102. 32.sefo

win7 ultimate'de başlat + tab tuşlarına basarak pencereleri slide şeklinde gösterebiliyorsunuz. Hangi sürümü kullanıyorsunuz?
  103. 32.sefo

Dünyanın en güçlü köpeği

bi Türk Kangalı'yla kapışsın da görelim..
  104. 32.sefo

Dünyanın en çok izlenen dizisi Lost Fox'ta!

acaba eski bölümleri mi yeni sezonun bölümleri mi yayınlanacak.. :S Yenidir insallah :p
  105. 32.sefo

ÖSS Sonuçları Açıklandı ! Tıklayın ve Öğrenin

Y-ÖSS-SAY-1 Puanı =278,769 Basarı Sırası = 0028206 Sizce say1 puanmla 4 yıllık bilgisayar öğretmenliğini tutturabilirmiym :S
  106. 32.sefo

Türkan Saylan'a "kapak" şarkı yapıldı.

Süpersiniz Arkadaşlar!
  107. 32.sefo

Sarhoş Kedi

kaşınıyo yazıık :P :D
  108. 32.sefo

Laptop Adaptörüm Neden Isınıyor?

adaptörü boşver işlemci ısısına bak sen.. :wink:
  109. 32.sefo

Best of Haydar Dümen :D +18

aa ayp :X bunları kızlar da okuyo :blush::lol:
  110. 32.sefo

BSG Kasa Modifiye

güzeee eelll.
  111. 32.sefo

Biri Adsl ye geçmek istiyorum

tüm mesajları okudum ve -herkes gibi- bende kendi kullandığımı tavsiye ediyorum. TTNET. uydunet kullanan varmı; hız ve hizmeti nasıl? kullananlar bilgi verebilirmi acaba..?
  112. 32.sefo

Programlamadili.net

ben o siteyi iyi bi site olarak biliyodum. Bunları okuyunca şaşırdım biraz..
  113. 32.sefo

Ses cızırtısı

başlat cubugundaki hoparlor simgesine cift tıkla ve 'microphone' yazan ozelliği sessize al. Mic yoksa secenekler/özellikler mic. seç. Ok de ve gostersin. Sonra onu sessize al işte.. Daha sonra msnde mikrofonu kullanacagın zaman açarsın onu.. ;)
  114. 32.sefo

Laptop'da yavaşlama sorunu

Ok. Kolay gelsin..
  115. 32.sefo

Laptop'da yavaşlama sorunu

kaspersky en iyisi ama ben -virüssüz- tam sürümünü bulamadığım için f-secure kullanıyorum. Bundan memnunum 3 ay lisanslı temiz hızlı... süper.
  116. 32.sefo

Biri X5'inize bunu yapsa ne edersiniz?

X5 im olsun böyle olsun ;)
  117. 32.sefo

İşveren Mi, Paparazzi Mi?

boxer rengi sormadığı sürece anlatırım herşeyimi :D veririm ne istiyosa :D:D yiğidin malı meydandadır :P :D
  118. 32.sefo

Ayı bangy jumping yapar mı?

yazık yaa :( ins. biyeri acımadan kurtulmuştur.. (photoshop değilse tabii...)
  119. 32.sefo

'O... olursun' dedi kızına tecavüz etti

oha + yuh! :S insanmıymış onu yapan_? anlayamadım da
  120. 32.sefo

Çılgın Türkler Serisinden :)

yazık o fidanlara yaa :( canînin biri gelir ezer gider :/ yazık
  121. 32.sefo

Belki lazım olur, oyuncak resimleri

son tırın içinde pc parçaları var sanırım :S kasa olarak kullanmışlar :)
  122. 32.sefo

Bir Garip Aldatma Hikayesi

kız bu; yapmam bidaha der tekrar yapar! en iyisi kıcına tekme atmak :P sonra hopp yenisine bakmak :D araba bakar gibi :D
  123. 32.sefo

Muppet Kuklalarına Benzetildiler

meşhurdu zaten:wink:
  124. 32.sefo

VAIO Görgüsüzlüğü

vaio bu vaio..:DD:Dd:dd:d
  125. 32.sefo

+16 Playboy 2009 takvimi

bidaha 7up içmem :S
  126. 32.sefo

Ev hanımı

eline de camsil + bez :P
  127. 32.sefo

Günlük yaşantınız böyle olmasın

:D grafik guzelmiş :P kim çizdi acaba
  128. 32.sefo

Bu arabalar çalınmaz

insan bunu görünce inadına çalar =)
  129. 32.sefo

Puma Türk

:D converse süper yaa xD
  130. 32.sefo

Yaramaz köpek

bence orda oturan adamın köpeği bu :D ip çekme konusunda eğitmiş köpeğini havuzbaşında eğitiminin meyvelerini topluyo :P
  131. 32.sefo

Msnde Gördüğünüz En Komik Ileti Ne?

bazıları da kişisel iletisine "kişisel bir ileti" yazıyo :s Sinir oluyorum bu tarz espri yapanlara :S "gaz fren sanzıman halim duman" << bir kamyoncu atasözü =)
  132. 32.sefo

91 Derece!!

:lol: şaka gibisin yaa:lol:
  133. 32.sefo

Düşen uçak hiç bulunamayacak

yaa ben dicektim bunuu :w00t:
  134. 32.sefo

ö ¢z z

&#19970; &#20039; &#65399; &#20039; &#23610; wow güzel durdu msnde :P
  135. 32.sefo

Amerikan Pastası 1 Müzik

merak ettim bnde şimdi ya :P :D
  136. 32.sefo

Bu yaz nerede tatil yapacaksınız?

vala babam işyerinden 2 günlük izin alırsa ufak bi tatil yaparız =) yeri önemli değil Kenesiz yeşillik olsun deniz olsun temiz hava olsun yeter =)
  137. 32.sefo

Bu jeepleri bilen var mı?

"birbirinden bağımsız tekerlekler.." işini biraz abartmışlar :D
  138. 32.sefo

I'm not gay!

heheee :D
  139. 32.sefo

C:, D: yeni pencerede açılıyor

Çünkü virüs format ile silinmedi. Zaten vardı.
  140. 32.sefo

C:, D: yeni pencerede açılıyor

biosla alakası yok arkadsım sende amvo.exe veya xx..o.exe tarzı bir virüs var. Kullandığın tüm flash bellekleri bilgisayara tak ve COMBOFİX kullan; temizle. kolay gelsin edit: bu virüsleri ben kaspersky ve nod32 ile silemedim. combofix veya kill_amvo.vbs ile check edince siliniyor. Ayrıca...
  141. 32.sefo

Microsoft'tan Windows Live Ambargosu ve 810003c1 Hata Kodu

Bu ülkelerle amerikanın ne alıp veremediği olmuş da msn engellenmiş? :S
  142. 32.sefo

Ücretsiz BitDefender Güvenlik Yazılımı

:stuart:
  143. 32.sefo

Ücretsiz BitDefender Güvenlik Yazılımı

ben bitdefender ı 2 ay kullandım kessinlikle! önermem.
  144. 32.sefo

Ttnet'in sitesinde sorun mu var yoksa gizli gizli hediye mi dağıtıyor :D

arkadaşım terbiyesizleşme.:hammer: istersen teamviewer'dan baglan sana gostereyim kotanın durumunu.:angry:
  145. 32.sefo

Ttnet'in sitesinde sorun mu var yoksa gizli gizli hediye mi dağıtıyor :D

Geçen günlerde kotama bakmıştım 2gb civarı gösteriyordu. Bugun tekrardan baktım bunu gordum. Sonra bir sorun vardır sonra tekrardan bakarım dedim ve yine boyle. Kota miktarının düşmesi ve bu kadar az gorunmesi ilginç geldi bana. + Geçen ayların bilgileri de sıfırlanmış. Dün bozulan modemimi...
  146. 32.sefo

Ferhat Göçer Yastayım

:D güzel vala xD
  147. 32.sefo

Türk Telekom, Kötülükten Anlamıyor!

1 mbps 4gb kotalı kullanıyorm 26lira ödüyorum 8 mbps 4gb kotalıya geçmem doğru olur mu ne düsünüyorsunuz? Arada 3lira fark var 29 ödücem :S
  148. 32.sefo

İşte Yeni bilgisiyarım.

o halıdan bizim yanan fabrikada da çıkıyodu Eger fabrika yanmasaydı herkesde olacaktı o halıdan :D Gaziantep halısı o :D
  149. 32.sefo

Lisedeki Lakaplarınız Neydi ?

lise 4deyim CedRic diyolar =)
  150. 32.sefo

Pc toplayacağım

Hız aşırmanın donanımları normalden biraz daha fazla zorladığını ve ömrünü yediğini biliyorsundur umarım.. Bilmiyorsan da öğrendin şimdi. Amacınla yaptığın iş birbiriyle çelişiyor. Hız aşırmadan vaz geç, en iyi sistemi topla uzun süre kullan bence. Piyasadaki en iyi bilgisayarlar zaten iyiler...
  151. 32.sefo

Köpeğe tecavüz eden Türk sınırdışı

uzaya gönderin kalsın orda tek başına :whistling: :donatello:
  152. 32.sefo

Modifiye kasası olan arkadaşlar buraya.

ben kasama modifiye olsun diye ısıklı egzos fanı taktm o kadar. Geceleri guzel hava katıyo Baska hiçbir oynama yok üzerinde :D captaingreen sen bu kasayı resimde gozuktugu yerde mi kullanıyosun_?
  153. 32.sefo

Bellek Satın Alma Rehberi

Eline sağlık Ecevit abi =) Aklımdaki birçok soru bu makaleyle cevap buldu. Saolasın
  154. 32.sefo

Notebook Kullanılırken Yapılan "Kullanım Hataları".

Bunları bilmiyordum. Teşekkür ederm
  155. 32.sefo

Bunların Hangisi İşçi

bunları biliyorum ama taş atanların tarafından çekmeye yarayan bi teknoloji çıkmadı henüz Bu konuda ne diyosun:S
  156. 32.sefo

Bunların Hangisi İşçi

resimler taş atan insanların dibinden çekilmiş farkettiniz mi? Sanırım resmi çeken de onlardan
  157. 32.sefo

Chrome un ilginç hatası..

'oh my god' :S demesinden iyidir =) Türkçe söylemiş Maşallah Chrome'a :D
  158. 32.sefo

+16 cehennem böylemi acaba?

4. ilginçmiş gerçekten
  159. 32.sefo

Bir fikrim var ama yapan olur mu acep ?

aslında kolay iş. Vb.net' ile veritabanına oyunların sistem ozelliklerini kaydedersin. sonra kendi sisteminin özelliklerini text kutularına girersin. Sisteminin kaldırabileceği oyunları listele dersin olur biter. Bu kadar kolay. Bir günlük iş. Fakat önümde öss sorunu olduğu içn tüm projeleri...
  160. 32.sefo

Hangi Adsl Paketini Kullanıyorsunuz

ben 1 Mbps 4 gb kullanıyorum ayda 3.90 Gb a yaklaşıyorum. Arkadaşımda 8 Mbps Vdsl internet var, pcyi aylardır kapatmıyor. Aralıksız film, muzik, video indiriyo (Babası ttnet te çalışıyo:D ) varın indirdiği dosya boyutunu siz düşünün..
  161. 32.sefo

Özentinin Bu Kadarı :D

Türk malı laptop iştee :D Amasya'da yapılmıştır kesin.d Wormlara dikkat xD xD (kurtçuk)
  162. 32.sefo

Yavuz Seçkin tv8'deki CoMedya'yı bitirdi!

seviyorum bu adamı kötü olmus
  163. 32.sefo

Yeni Bill Gates Ankara'da!

kırarım onun azını burnunu haa :donatello::devil::happy::happy::turned::D:D
  164. 32.sefo

Yeni Bill Gates Ankara'da!

Ballmer demiş. Peki bizimkilerin onlara cevabı ne olmuş + Bizimkiler bu konuda ne düşünüyorlar; Gelecekte bilişim konusunda neler yapacaklar + Ballmer'in Türkiye'ye gelmesinin biz yazılımcı öğrencilere katkısı olacakmı_? Neden herhangi bir avrupa birliği ülkesi değil de Türkiye? Diğer ülkelerin...
  165. 32.sefo

AMD'den Ödüllü Anket - Athlon X2 7750 Black Edition İşlemci Kazanma Şansı

inşallah işlemciyi kazanırsam kullanıcam bnde :P
  166. 32.sefo

Bir Teknik Servis Hikayesi

En az sorun çıkartan laptop markası hangisi peki_?
  167. 32.sefo

Limitsiz tarifeye 96 Tl Fatura

ttnet teki programcıların ameleden farkı yok. Adamakıllı bi sistem tasarlamıyolar. İnsan bi demo yapar hataları düzenledikten sonra kullanıcılara sistemi sunarlar.. Amele bunlar amelee.. Yeni sistemlerini bizim üstümüzde deniyorlar :donatello:
  168. 32.sefo

Free Host'ta Mail Desteği Yok

Merhaba arkadaşlar Php + mysql destekli Free Web Hosting, Free Templates, Free Tutorials and More - Zymic adresinden bi host aldım. Veritabanı, tablolar, veritabanı kullanıcısı oluşturdum ama mail adresi oluşturmamıştım. Bugun mail e ihtiyacım oldu. Php sayfasına mail gonderme kodu yazdım fakat...
  169. 32.sefo

Bir Teknik Servis Hikayesi

Gerçekten şanslıymışsın + Laptop alırsam Hp alıcam :P bakalım dediğin kadar iyilermiymiş:D (insallah servise gitme ihtiyacı duymam da servisin iyi olup olmaması beni ilgilendirmez XD)
  170. 32.sefo

Bilgisayar Mühendislerinin Maaşı Ne kadardır?

teşekkürler arkadasm, guzel bi noktaya değinmişsin ;)
  171. 32.sefo

SDN'ye ne oluyor ?

hata kodlarına denk gelsem sql injection denemesi yapardım..:D Bana denk gelmedi :/
  172. 32.sefo

Altı Çekirdekli İstanbul Haziranda Hazır

İstanbul yedi tepe ama.. :D
  173. 32.sefo

Yaşama Anlam ve Boyut Katan İki Şeyin Önemi

Olayları yaşamış-görmüş biri söylemiş işte.. :D teşekkürler paylasım için
  174. 32.sefo

Nero 9 İle Boot Dvd Yazma

kendimden alıntı Bak tamamen düzmantık düşünüyosun. Sanki gelişmemesini savunuyomuşum gibi hissettim. Neroda gereksiz yere medya çalma ıvır zıvır işleri felan eklenmiş. Onun yerine bir dvd yazma programına uygun eklentiler, geliştirmeler yapılabilirdi. Ben bunu savunuyorum. Ayrıca gelişmek...
  175. 32.sefo

Gelişmiş özellikleri ne? Her ikisi de cd-dvd yazmıyo mu :D diger ozelliklerinden bana ne Ha hızlı yazıyor, blueray destekliyor olabilir ama şuanda benim gibi dvd sürücüsünü ayda yılda bir kullananlar icin Ve blueray'e ihtiyacı olmayanlar için pekde bisey ifade etmiyor X):whistling:
  176. 32.sefo

nero 6 varken neden 7-8-9 kullanma gereği duyuyorsunuz_? Aradaki fark ne_?
  177. 32.sefo

Kullanıcı Adı Ve Şifre ?

kullanıcı adı: guiza şifre: q123 :D
  178. 32.sefo

Güiza: Türkiye adına üzüldüm!

ben maçtaydım. Spikerin demek istediğini bizzat kendimiz (eski açık) layıkıyla söyledik.. f*** you guiza.. :donatello:Sesim çok fena kısıldı :devil: Deli ettiler bizi
  179. 32.sefo

Msn, facebook şifrem daha şimdi çalındı..

Buyur..
  180. 32.sefo

Bu sitede var mı?

'Satıcı' nın amacı farklı.. Aldırmayın dediklerine..
  181. 32.sefo

Bilgilerinize ihtiyacım var.

64 bit indiriyosundur umarım..
  182. 32.sefo

20. Yüzyılın bilim adamı eınsteın'ın beyni 240 parçaya bölünerek incelendi.

demekki kafamı biyere çarpsam accık yarsam benden de bi Einstein çıkar =)
  183. 32.sefo

Access ile basit bir verit tabanı yapma

o kadar basit değil.. İlişkileri düzenlemek, alan tiplerini mantıklı atamak, veri kaybını engellemek, sorgular yaratmak ve windows arayüzüyle kontrol edilebilecek şekilde alan isimlerini tasarlamak gerekli. Ama istersen-iz 2 tabloluk bi veritabanı da yaratabilirim..
  184. 32.sefo

Access ile basit bir verit tabanı yapma

20liraya yaparım
  185. 32.sefo

Şimdi Aileniz de Facebook'ta!

artık bilgilerimizi bireysel olarak tekk tek almaktan vazgeçtiler ailecek alıyolar.. Bizde her yeni acılan siteye girip boncuk arıyoruz.. =)
  186. 32.sefo

Seçimler hakkında?

Bugun ilk oyumu verdim (:
  187. 32.sefo

C# dili

bunun için birçok yöntem var. ben kodla oluşturmayı seviyorum. once global olark nesneyi tanımlarsın // Form frm = new Form(); sonra çalısacagı yerde (button1_click) tekrar olusturursun, fakat tip yazmazsın //frm = new Form(); şimdi olusturduk. kullanalım.. frm= new Form(); dediğimizde...
  188. 32.sefo

Autorun ve yandaşlarına son !!

Evet combofix bu alanda çok iyi bir program ama autorun komutu daima kötü programları çalıştırmıyor. Örneğin ben flash belleklerime [autorun]... komutu sayesinde inf dosyasıyla icon koydum. =) çokda tatlı duruyor :D Yöntem
  189. 32.sefo

Windows Yazıları Neden Mavi?

Bu sorun değil, arkadaşın merakı.. =)
  190. 32.sefo

Format atarken Pinball oynamak (beklemenize gerek yok)

güzeLmiş gerçektendee (: TeşekkürLer
  191. 32.sefo

Norton AntiVirus 2009 16.5.0.134

Tavsiye Etmiyorum.. Olurolmadık sitelerde gezmeyip F-Secure kullanıyorum; başım rahat.. =)
  192. 32.sefo

SMS Yönetim Uygulaması [Symbian]

peki c#.net veya vb.net ile 6600'a program yazabilirmiyim :s
  193. 32.sefo

SMS Yönetim Uygulaması [Symbian]

6600 ile kullanamam sanırım :S
  194. 32.sefo

Teknolojik şiir . . .

süperlerr
  195. 32.sefo

Gördüklerinize inanamayacaksınız!!

kurtlar vadisinin müziği de tam oturmuş
  196. 32.sefo

Web Tasarımcı mı, Web Programcı mı ?

:D bize önce vb.net öğrettiler; sevmedik.. Projeler cogaldı, sevmeye- haz almaya basladık. Dedik ki kendi kendimize biz programcı olucaz.. Sonra c#.net öğrettiler; Aaşık olduk =) masaüstü programları-yazılımlar yazmaya; coder olmaya başladık. Bu süreçde php-web tasarım hayatımızda pek önemli rol...
  197. 32.sefo

Format atarken biostan satayı nasıl ayarlamalıyız ?

aa bunu bilmiyordum. Teşekkür Ederim =)
  198. 32.sefo

Hatalı otlanırsam ara, sür download :D

Süperrr :D Bayılıyorum Bunlaraa
  199. 32.sefo

Pc Çılgınları

süperler yaa (:
  200. 32.sefo

C# textBox problemi

:D anlatmak istediğini tam olarak anlamadım ama şu an bu söylediğine :D:D:D çokk güldümm (: Allah da seni güldürsün
  201. 32.sefo

Verilen Yetkiler!!

yaş önemli değil aslında; olgunluk önemli. O yüzden 10-15 yaşındaki kişilere değil de Adabıyla, Ahlakıyla, Gerektiği Gibi görevini yerine getirmeyecek olanlara tam yetki verilmemeli. Bunu da tam olarak tespit etmek, kontrol etmek hayli zor. O yüzden bu konuda yöneticilere yüklenmemek gerekir...
  202. 32.sefo

MaxiMail - video Mail :)

:icon_-1:güvensizlik konusunda katılıyorum sana;)
  203. 32.sefo

Sigara İçiyormusunuz ??? (Anket)

hayır asla! daha 18imdeyim; ölmek için daha eğlenceli yollar bulabilirim (:
  204. 32.sefo

Dunya nin hicbir yerinde bukadar abartilmadi

+= hakketten bunlar ne ya
  205. 32.sefo

Hotmail için POP3 Desteği Geldi!

kendi yazdığım programda nasıl kullanıcam bunu_?? BiLen varmı Edit: Hallettim; programımda hem gmail adresimi kullanarak hemde live adresimi kullanarak mail gönderebiliyorum (:
  206. 32.sefo

CİD

CİD_?
  207. 32.sefo

Programlama Bölümü

Php- tüm veritabanı dilleri - vb.net ve c#.net programlama dilleri ile ilgileniyorum; birçok kaynak, kod, program vs.. şeyler ile destek sağlayabilirim. Ayrıca sormam gereken birşey olduğunda da diğer abi ve arkadaşlardan( kısaca Sdn ailesinden) yardım almak isterm =)
  208. 32.sefo

Siteme İsim Arıyorum !!!

hımm:innocent: benimki sadece bir öneriydi, siteni merakla bekliyorum.. Kolay gelsin
  209. 32.sefo

Öğrencilere Ücretsiz Alan Adı

www.sefersezer.tk :D host biraz yavaş calıstıgı icin site yayınlanamıyo olabilir. Bu kendi yaptığım php sitem. içerik yönetim paneli felan var; bircok sey eklicem daha.. phpyi yeni ogreniyorum lise4 e gidiyorum, dönem ödevim php içerik yönetim sistemi yazmak. İnşallah guzel seyler cıkartıcam...
  210. 32.sefo

Siteme İsim Arıyorum !!!

senin yaptığın siteden yuzlerce var. www.siradan.com olabilir :) bize göre sıradan olan size göre de olabilir izle-öğren-paylaş.. olurmu sence böyle (siteni yayınlayınca mutlaka haber ver ;) )
  211. 32.sefo

Bayram Hatırası

copy paste yokdu tabi ozamanlarda :P
  212. 32.sefo

SDN Wallpaper Yarışması - Hediyeli

arkadaşlar heppsi gerçekten guzel olmus hepsini indirdim bilgisayarıma Teşekkürler hepinize =) Birini avatar yapıcam ama hangisini yapsam ki :D kararsız kaldım
  213. 32.sefo

Dünya'nın en ilginç bilgileri

imkansız değil,gerçek; olabiliyor yani!! Discovery tv de mythbusters programında izlemiştim. Böyle birşeye onlar da yok demişti fakat birçok izleyici sitelerine dirsek yalama videolarını:D gönderince varolduğunu anladılar.. Var yanii bunu pek mantıklı bulmuyorum..
  214. 32.sefo

İşletim Sisteminizi Yanınızda Taşıyın - Slax Linux

keşke önceki sistemimde ntldr dosyasını silince sistemin açılmadığını gördüğümde:helpsmilie: böyle bişeyin varlığından haberim olsaydı.. :D ne yıllardı yaa gençlik işte =) 17 yaşında çocuktan ne beklersin:innocent::innocent: (geçen seneydi:sweatdrop:)
  215. 32.sefo

Sessionla sayfaları şifrelemek

site açıldığında.. eğer $_session["oturum"] değeri boş ise giriş.php ye yönlendirirsin. else gizli.php ye yonlendirirsin [türkçe kodlama böyle olur iştee] :D :D
  216. 32.sefo

MYSQL hata nerde??

www.w3schools.com sitesinde php bölümünden istediğin kodları bulabilirsin. istersen google translate ile de siteyi Türkçe'ye çevirebilirsin..
  217. 32.sefo

Ücretsiz Asp.Net

vallahi ben <<zymic.com>> dan 5mblık free alan aldım. mysql+php+ ftp desteği var çok da hosuma gitti =) biraz yawas calıssa da isimi gorebiliyorum. İçerik yönetim sistemi hazırladım,süper oldu ben boyle mutluyum (= =)
  218. 32.sefo

Ücretsiz Asp.Net

Teşekkür Ederim :happy: Çok işime yarıcak inş.
  219. 32.sefo

Ücretsiz Asp.Net

:D ben hepsine baktm ama free olanlar hiçbir işe yaramıyor :s Bana php+mysql desteği olan bi host lazım XD mümkünse free olsun.. Varmı bileniniz_?
  220. 32.sefo

Güvenlik yazılımları kampanyaları

çok teşekkür ederim tam vaktinde yetiştin :happy: kaspersky'ın lisansının bitmesine 1 gün kalmıştı
  221. 32.sefo

Yeni Programım - Quick Desktop 1.0

vb 6.0 ile yapılmışa benziyor. Yapmak hiçde zor değil ama tanımadığı kişiye 'aç kopek' demek kolay.. Onu her cahil yapar :D
  222. 32.sefo

Sevgili bulmanın yolları!

Gerçek sevgiyi arayan biriyim ve asla bi kızın peşinde koşmam.. O beni bulur; ben onu bırakmam.. Hep böyle oldu.. 18 yasıma kadar 3 sevgilim oldu üçünde de onlar beni buldu.. =/ sonuc: hüsran! Aşk bi işe yaramıyo.. Vakit kaybı Yazılımcıyım; c# a vb.net e asp.net e asp ye php ye ve javascript...
  223. 32.sefo

Google Translate Çeviri Programım

ingilizceden :D Türkçe'ye mantıklı çevirmiyor. Bi sayfada biraz yardımcı oldum düzeltme yaptım ama yayınlamadılar =)
  224. 32.sefo

Arkadaşına aşık olmanın iki sonucu vardır.

=/ bu aralar herkesin aşkla ilgili sorunları var =(
  225. 32.sefo

Eski sevgilim yeni biriyle cık...

+1 :sorry2:
  226. 32.sefo

Sigara, haram mı, mekruh mu, helal mi?

Sigara sağlığa zararlı.. Bu bile kullanmamak için geçerli bi sebep.. Sigarayla kızlara hava atmak ise başlıbaşına bi şapşallık :S :D
  227. 32.sefo

Bayandan Modifiyeli

manita görmesin bende istiyom bende istiyom diye tutturur :D
  228. 32.sefo

AntivirüsLerin Zayıf Özellikleri ? ?

Kaspersky => Lisans istiyor :D Başka kötü yanı yok Nod32 => Allah düşürmesin :X
  229. 32.sefo

PSP'lerden gökkuşağı yapmak

ımm sarı hoşuma gitti.. mavi de olabilir.. yok yok yeşil :D
  230. 32.sefo

Az Sistem Kaynağı Harcayan Antivirüs

:wassat::Ddalga mı geçiyosun :icon_-1: Edit: Bu arada soruma cevap aldım sanırım az sistem kaynağı harcayan 'Avira AntiVir' gibi geldi bana.. Deneyelim bakalım.. Ücretsiz Lisans Kampanyası varmı acaba buaralar..:innocent::)
  231. 32.sefo

Bu nedir ?

internet yavas oldugunda gec yukleniyo bende Oyle gariplikler olabliyodu.. Senin net hızlımı şuan_?
  232. 32.sefo

Windows XP'ye Vista Görünümü Verin

böyle programlar genelde sistemi çok kasıyor + programı kaldırdığında sorun cıkartabiliyor :/ insallah bu da oyle değildir..
  233. 32.sefo

XP kullanıcılarına kötü Win 7 sürprizi

'mikrosoft' un kısaltılmış hali xD
  234. 32.sefo

XP kullanıcılarına kötü Win 7 sürprizi

Önemli olan format değil formattan sonra sistemi yeniden kurmak, programları kurmak- guncellemek, dosyaları yedekleyip yeniden yüklemek, ayarları yeniden yapmak... Vistada böyle bi sorun olmıcak. Sadece xpde olacak.. Mikisoft bu sebeble xp kullanıcılarına kötü süpriz yapmış oluyor..
  235. 32.sefo

Lost SDN FanKulp

yaz beni yaz yaz :p
  236. 32.sefo

Burçlara Değişik Yorumlar:))))

çok güzel ya Oğlağım ben :D
  237. 32.sefo

metindeki köprüye yasal olmayan link vermişsin:excl: 300küsür mb lık slot işlemci 20lik hdd ve 192 ram yetiyo :D
  238. 32.sefo

Windows Live Messenger V1.5.1229 (Türkçe | Signed | S60v3)

6600'da çalışıyormu :D
  239. 32.sefo

18'ine girmek

aynen...:innocent:
  240. 32.sefo

Güvenlik yazılımları kampanyaları

kaspersky ın süresi dolmuş sanırım :X Şimdi napıcamm
  241. 32.sefo

deep olan bilgisayarlara da virüs bulaşabiliyor.. Peki online tarama hakkında ne düşünüyosunuz.._? (pc ye giren virüs exe dosyalarını çalıştırtmıyo da :D =) )
  242. 32.sefo

Bilgisayarıma spyware bulaştı.

Kullandığın program reklam amaçlı bişey değilse.. önce tarayıp sonra silmeye gelince ' satın al:angry:!! ' demiyorsa sil gitsin :innocent::D
  243. 32.sefo

Dünya'nın 30 Yıl Sonraki Hali

(= Kısmet.. =/
  244. 32.sefo

Acer laptoptan uzak durun

Acer in birçok ürününün kalitesiz olduğunu bende biliyorum. Donanım konusunda tecrübem var. Fakat geçenlerde bir akrabam Acer laptop aldı birkaç aydır da kullanıyor bir sorunla karşılaşmadı şimdilik.. Bence de teknoloji şans işi ama sen şanssız oldğunu bile bile acer marka aldıysan o senin...
  245. 32.sefo

Ne olacak bu Lost'un hali?

ben lostu bi siteden takip ediyorum [link yok] orda 3. bolume kadar var sadece.. En son kaçıncı bolum cıktı_? Ve nerden takip ediyorsunuz (tv=Dsmart :S)
  246. 32.sefo

Ben Geldim Demeyi Unutanlar, Hadi Diyin :D

:):D:icon_:HoşGeldimmmm:wassat::surprised::D:D:euro::img-music::walkman::sorcerer:
  247. 32.sefo

Cep Telefonu Patladı, Öldürdü

gece arkadasımla mesajlasırken hoparlorden cızırtı geldiğini duydum.. şimdi bisey yok Benimki de patlar mı :X
  248. 32.sefo

hımm :/ o çok harcıyo diye biliyodum..
  249. 32.sefo

Elimde 192mblık ram i olan bir pc var. Buna virüs bulaştı ve antivirüs kurmak istiyorum. Hangi antivirüsü tavsiye edersiniz. Az ram-işlemci gücü harcaması benim için önemli..
  250. 32.sefo

Wireless ağ kurmak {1 Wireless Modem + 2 Access Point}

bildiğim kadarıyla standart access pointler kablolu bağlantıyı kablosuza çeviriyor, laptoptan kablosuz olarak bağlanabiliyosun.. Sen ikincinin kaynağı olarak birinciyi göstermek istiyorsun fakat birincinin kablolu olarak internet sağlama hizmeti yok.. Bunu da düşünmelisin.. Edit: işte...
  251. 32.sefo

Veritabanı Bağlantısı

asp değil de asp.net ve php biliyorum..kod olarak yardımcı olamıcam ama istersen mantığı anlatabilirim_?
  252. 32.sefo

Wireless ağ kurmak {1 Wireless Modem + 2 Access Point}

1. ap'e 2.ap'i nasıl bağlamayı düşünüyosun :S
  253. 32.sefo

Vista SP2'nin ayak sesleri duyulmaya başladı!

:mrgreen::D:D işletim sistemini sanki sen yazdın :D:) abartma ya :) bu savunma ne böyle :mrgreen:
  254. 32.sefo

;)windows 7 üç yıla kalmaz merak etme :whistling: :)
  255. 32.sefo

Hiçbir Diziyi Kaçırmayın!

lost u seviyorum ben takip de ediyorum =) prison break nasıl ki acaba:whistling:
  256. 32.sefo

vista mı kaldı yaa :s windows 7 çıktı vistaya ne gerek var :s ha illede microsoft windows işletim sistemi kullanıcam diyosan xp kullan ;)
  257. 32.sefo

Forum içerisinde acil durumlarda yapılması gerekenler

avea müşteri hizmetlerindeki operatör gibisin maşallah :whistling: :happy: :D
  258. 32.sefo

Msn konuşma arşivi (ileti geçmişi)

eğer kod yazabiliyorsan localdeki bir dosyayı upload edebilirsin. Msn konusmaları için 10 dk'da bir işlemi tekrar etmen mantıklı olabilir.. Mailine gelmesi bu yöntemle imkansız fakat sistemdeki msn konusmalarını (ping paketlerini) dinleyip mail olarak kendine atabilrsin ;) bu da biraz...
  259. 32.sefo

Erdoğan Davosta Esti Gürledi

:S nasıl yani? ne demek istedn anlamadım
  260. 32.sefo

Bilişim Seminerlerine Talep Artıyor

:pinch:Anlamadım :S Seminer yapıldı ve benim haberim yok muu!?:surprised::surprised:
  261. 32.sefo

Merhaba SDN Forum!

Sende Hoşgeldin Arkadaşım =)
  262. 32.sefo

Merhaba SDN

kuyruk.. :D Hoşgeldin =)
  263. 32.sefo

Merhabalar

Hoşgeldin =)
  264. 32.sefo

XP için WİN 7 teması buyrun indirin

hayır, olmuyor :wacko:
  265. 32.sefo

XP için WİN 7 teması buyrun indirin

c:\windows\resources klasorunde diğer temaların yanına attım, .theme dosyasına tıkladım bozuk tema çıktı :s Nasıl uygulanacagını anlatırmısın
  266. 32.sefo

Satış Takip Programı- Küçük bir sorun

sql de sorgu view e karşılık geliyo dimi_?
  267. 32.sefo

çok teşekkür ederim ertan2002 =) Allah razı olsun beni aydınlattığın için :D saolasın Edit: Bu söylediklerin zaten hareket tablosunda olmuyor mu? Hareket tablosundaki yanlışlık ne, neyi düzeltmeliyim?
  268. 32.sefo

Merhaba Millet, Satış takip programı yapıyorum. Resimdeki database i oluşturdum. Bu mantıkla müşteri, bir harekette sadece bir ürün alabiliyor. Daha fazla ürün alabilmesi için ayrı bir tablo yapmam gerek; onun sonucunda hareket tablosuna veri girilmesi gerek.. Fakat mantığını kuramadım. Yardım...
  269. 32.sefo

Opera Mı? Yoksa Firefox Mu?

Internet Explorer i:razz: adamdan saymadığınız için teşekkür ederim :donatello: :mrgreen:
  270. 32.sefo

Yazılımcıyım, Mutluyum, Çalışkanım

Ellerine Sağlık Hakan Yiğit [Biz;)] Yazılımcılar adına güzel makale yazmışsınız :) Teşekkürler
  271. 32.sefo

Gizli Klasörleri Göster Seçeneği: Yardım

gizli dosya/klasorleri gizlemeyi amvo veya ckvo virusu (flash bellekten bulasan virus) yapıyor ama bu kadarını yapıyomuydu bilmiyorum =) Geçmiş olsun baslat/calıstır/msconfig/baslangıc sekmesinde calısan programlar arasında amvo ckvo veya bunlara benzer program isimleri varmı?
  272. 32.sefo

Bu Virüs İçin Ne Yapabilirim?

durun bende bisey onericem :D gizli klasörleri gosterebiliyorsan Bilgisayarım a gir klasörler e tıkla.Yan tarafta arastır görünümü çıkacaktır. Daha sonra araçlar/klasör seçenekleri görünüm sekmesi 'korunan işletim sistemi dosyalrını gizle' secenegini deaktif yap uyarı verecektir Tamam de geç...
  273. 32.sefo

Windows Solucanı Öncesi!!!

:Dsolucan :icon_: arkadasım windowsun kendi açılış prosedürü o. Önemli bişey değil, merak etme :turned: ayrıca solucan değil progressbar :innocent:
  274. 32.sefo

:D neyse önemli değil ayrıca hack işleriyle pek uğraşmıyorum, sadece zorda kaldığımda... Merak etme yani :happy:
  275. 32.sefo

skype değil skytech (kendi yaptıgım programlarda bunu kullanıyorum, bu aralar lost izliyorum dharma adını da kullanıyorum. nasıl olsa senaryo ürünü programlar, gerçek müşterilere dağıtılabilecek türde değil) + bunları vb.net te yaptım c#da da yapabilirim aynı zaten [sende biliyosun]
  276. 32.sefo

önyargılı olma indir bak! istersen sana kaynak kodlarını atayım :S + ne bu tavır anlamadım
  277. 32.sefo

Şimdi paylaşabileceğim 2 programım var. çok önceden yapmıstım. access veritabanını kullandım ve ayrıca yasal olmayan işlemler gercekleştiren programlarım var :) ama onları paylaşmıcam:whistling: Stok Takip Programı ve Müşteri Takip Programı
  278. 32.sefo

Audi S5 Cabriolet 2010

30km den fazla hızdayken tavan acılıp kapanmıyomuş =) discovery tv de five gears programında tanıtımını izlemiştim. 4 çeşit motor tipi varmıs (dizel/benzinli 2.0- 1.6)
  279. 32.sefo

Lise 4'de bilgisayar bölümü yazılım alanı okuyorum. c#, vb.net, sql, ağ güvenliği dersleri alıyorum. Derslerimde gayretliyim. Çok çalışıyorum; kendi çapımda 3-4 proje yaptım... Sizce üniversiteden sonra iş arasam ne kadar alırım, lise mezunu olarak iş arasam ne kadar alırım_?
  280. 32.sefo

Her siteye üye olmak zorunda değilsiniz.

ilk sdn'de denedim çalışmadı.. ama böyle bisey duymustum =)
  281. 32.sefo

+18 Karikatürler :D

puhaa Hepsi Çok Harika =)
  282. 32.sefo

Hemen havaya girer | S.Memecan

anlamadım ben :wassat::no:
  283. 32.sefo

Nickler

vay be Milletin ne ilginç hikayeleri varmıs =) benim 11.sınıfta okul numaram 32ydi "." ise c#da nesnelerin referanslarına erişmek için kullanılıyor. Sefo ise Sefer in kısaltması => 32.sefo
  284. 32.sefo

Espiri Sanatı Diyip Geçmeyelim ;) (Aglatan Espiriler)

iyy diyorum başka bisey demiyorum =) :D
  285. 32.sefo

Gülmek isteyen buraya

puhaa 7. güzelmiş
  286. 32.sefo

Ayse Balkonda

=) çok güzelmiş
  287. 32.sefo

Virüs yazılımsız bilgisayarın ömrü 20 dakika

(=) ohoo o :D bazı sp3 entegreli cdlerde trojen, virüs fln oluyo =) Onlarla daha windowsu kurmadan virüs kapmış oluyosun =) =)
  288. 32.sefo

Registry Mechanic 7 (1 Yıllık Yasal Lisans Kampanyası)

Hımm Teşekkürler
  289. 32.sefo

Registry Mechanic 7 (1 Yıllık Yasal Lisans Kampanyası)

bu key sadece registry mechanic için mi geçerli yoksa Mailde gösterilen diğer programlar için de geçerli oluyomu?
  290. 32.sefo

Günün Bedava Yazılımı

=/ ben indirdim, inşallah trojen-virüs tarzı bisey yoktur..
  291. 32.sefo

Windows 7 Build 6801 (Super Taskbar , Aero Shake ve Gizli Kalmış Diğer özellikleri)

bu ozelliklerin olması için coreduo t8100 işlemci ve 4gb ram mi olması gerekiyor? ve ayrıca final sürümün kaç paraya satılacagını cook merak ediyorum =) [xpye aynen devam:/ ]
  292. 32.sefo

Access dosyasını .exe yapma

nasıl bir veritabanı programı istiyorsun? sen isteklerini- nasıl birsy olacagını soyle Ben yapabilirm belki..
  293. 32.sefo

Access dosyasını .exe yapma

bunu yapabilmek için vb.net veya c# gibi bir dil bilmen lazım =) başka yolu varmı bilmiyorum:D ben kendim yazıyorum programı :sweatdrop:
  294. 32.sefo

Video efekt

proshow gold yaklasık 280 tane vıdeo efektı var.nerden bulursun bılmıyom.bende vardı,ama sımdı yok formatta gıttı:S
  295. 32.sefo

Kullandığınız Windows Lisanslımı? [ Anket]

illegal yollarla lisanslı yaptığım windows u kullanıyorum :S
  296. 32.sefo

32 Bit ve 64 Bit Meselesi

Hımm şimdi 64bit xp buldum. Haydi Bismillah =)
  297. 32.sefo

Romanyaya Hoşgeldiniz +13

babam anlatırdıda ınanmazdım....bune yaaa:razz::icon_-1:
  298. 32.sefo

Ücretsiz Müşteri Stok Taksit Nakit Takip Programı

Bişey demek istiyorum. Program çalıştıktan sonra veri eklediğinde neden stok bilgileri, müşteri bilgileri ve diğer tüm bilgiler xml dosyasına da tutuluyor? <Dosyaları İnternet İle Kolay Paylaşılabilmek> gibi bir maksatınmı var Yoksa kendince log mu tutuyosun??? :wacko: :D :D
  299. 32.sefo

S.S

Hic anlamadın beni.Bir geminin limandan ayrılmasına , ağladığımı görmedin.Sen bilmezsin.Liman olurum ben giden her vapurun ardından.Bazen deniz..ve bir geminin pervanesi degildir betona çarpıp üstünü ıslatan o damlalar! EL sallamalar arasında gÖZya$larimi dalga sanır herkes.. En yakin deniz...