Arama sonuçlarınız

1. UgurABA

Shiftdelete.net Uzantılı mail iptali

Merhaba, uzun zamandır kullanmakta olduğum @shiftdelete.net uzantılı mail adresimi kapatmak istiyorum. Bunun için nasıl bir işlem yapmam gerekiyor ? Bu işler ile kim ilgileniyor ?
  2. UgurABA

Android IMDB app watchlist nerede ?

Merhaba android için imdb application da watchlist bölümünü buluyorum ancak bu listeye nasıl yeni bir film ekleyeceğimi bulamadım, bileniniz varsa anlatırsa sevinirim.
  3. UgurABA

Shiftdelete'ten Gmail'e Pop3 Ayarlarını Yapamıyorum.

Durumu şöyle anlatıyım, nickname@shiftdelete.net uzantılı mail adresim var. Yeni aldığım mail adresime eski mail adresimdeki mailleri taşımak istiyorum. Bunu daha önce pop3 şeklinde yapmıştım, ancak şimdi yapamıyorum. (Uzun zaman oldu ya hatırlamıyorum yada beceremedim) Yapmak istediğim...
  4. UgurABA

Digital Notepad tavsiye edermisiniz ?

Selam; Birçok defterde notların karışması sayfanın kopması gibi durumlardan kurtulmak için digital notepad yada grafik tablet almayı düşünüyorum. Bazılarında kağıda yazıyorsun ve o hafızasına falan alıyormuş ancak benim istediğim direk ekranın üstüne kalemle yazmak arada kağıt falan...
  5. UgurABA

Bilgisayar için gamepad (joypad) alıcam yardım ?

Merhaba, önceden kontorland kullanıyordum ancak kırıldı. Bu sefer biraz daha kaliteli birşey almak istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. http://www.vatanbilgisayar.com/Oyun%20Konsol%20Aksesuar%C4%B1/logitech-940-000118-f710-kablosuz-titresimli-gamepad/productdetails.aspx?I_ID=51115...
  6. UgurABA

Gmail İki Kademeli Kimlik Doğrulama Sistemi Özelliği

Merhaba biliyorsunuz günümüzde kötü niyetli kişiler bizlerin özel bilgilerine ve maillerimize ulaşmak için bizlerin dalgınlığımızdan yararlanıp hesaplarımızı ele geçirmeye ve kötü niyetle kullanmaya çalışırlar. Bugun sizlere belki birçoğunuzun bildiği Gmail İki Kademeli Kimlik Doğrulama Sistemi...
  7. UgurABA

@shiftdelete.net uzantılı mail hesabım hacklendi. Acil Yardım

Merhaba, justsetmefreeshiftdelete.net mail hesabım hacklendi bütün hesaplarım bu mail adresine bağlı, Hakkı abi benim şifremi değiştirme şansımız var mı ? Bana burdan yada özelden yazarsan sevinirim. Umarım geri alma şansımız vardır.
  8. UgurABA

Shiftdelete Uzantılı Mail ile problem yaşıyorum.

Merhaba Shiftdelete Yönetimi. Uzun zamandır küçük dosyalarımı kendi mail adresimden kendi mail adresime .rar şeklinde yolluyordum. Hiç sorunsuz yollanıyordu. Ancak 2 gündür bu şekilde mail attığımda yollamıyor ve verdiği hatada şu linki veriyor...
  9. UgurABA

iTunes Store File Validator Nasıl Kullanılır ?

Merhaba, müzik arşivimin Tag'larını güncellemem gerekiyor. iTunes Store File Validator diye bir program buldum, söylenene göre itunes'tan tagları alıyormuş. Acaba kullanan var mı ? Kullanan varsa yardımcı olabilir mi ? Eğer programı kullanan yoksa yüksek boyuttaki bir arşivin tag'larını hangi...
  10. UgurABA

VB.NET Mayın Tarlası ?

Merhaba, vb.net olarak mayın tarlası yazmam gerekiyor. VB.NET olarak yardımcı olursanız sevinirim. Eğer yok kendi ödevini kendin yap diyorsanız mantık olarak yardımcı olarak C dilinde yazarsanızda sevinirim. Yardımlarınızı bekliyorum.
  11. UgurABA

@shiftdelete.net Uzantılı mailler hakkında?

Merhaba @shiftdelete.net uzantılı bir maile ve msne sahibim. Son 2 gündür @shiftdelete.net uzantılı adresiniz artık tam anlamıyla gmail olarak kullanılabilir tarzında uyarılar alıyorum maile girerken. Mailler konusunda herhangi bir değişiklik mi yapıldı acaba ?
  12. UgurABA

Nero sitesinin sorunu ne ?

Merhaba son 1 haftadır neronun sitesine girmeye çalışıyorum ancak appserv çıkıyor. Anasayfaya ulaşamıyorum sizde de bu sorun var mı ?
  13. UgurABA

MD5sum ve shasum kontrolü nasıl yapılır?

Merhaba bir dosya indirdim ve bu dosyanın MD5 ve SHA değerlerini kontrol etmek istiyorum acaba hangi program ile kontrol edebilirim ?
  14. UgurABA

Blogger'da domain kullanmak ?

Selam, gandi.net'ten aldığım bir domainim var bunu nasıl blogger'a yönlendirebilirim? dnspark ile denedim önceden çalışıyordu ancak birkaç gündür çalışmıyor, yani domain blogger'a geliyor ancak sonrasında xxx.blogspot.com şeklindeki link gözüküyor bunu nasıl tamamen maskeleyebilirim?
  15. UgurABA

Aynı anda bir dosyayı birden çok klasöre kopyalamak mümkün mü ?[Çözüldü]

Selam, aynı anda bir dosyayı birden çok klasöre kopyalamak istiyorum bunu yapabilmem mümkün mü? herhangi bir program ile falan yapılabilir mi ?
  16. UgurABA

Skype internet sayfalarındaki telefon numaralarını otomatik tanıyor ?

Skype internet sayfalarındaki telefon numaralarını otomatik tanıyor ? skype'ı internetteki numaraları aramak için kullanmadığımdan iptal etmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?
  17. UgurABA

Data Nedir? Enformasyon Nedir?

Selam, ödevim için bu soruların cevaplarına ihtiyacım var; 1-Data Nedir? 2-Enformasyon Nedir? Birçok soruyu bir şekilde buldum yani kolaya kaçıpta direk buraya yazmış değilim, ancak bu iki soru ile ilgili pek işe yarar bir bilgi bulamadım. Acaba yardımcı olabilirmisiniz ? Yardımlarınızı...
  18. UgurABA

Windows 7 Dosya İlişkilendirmesi Problemi ?

Selam, .srt uzantılı dosyaları yanlışlıkla notepad ile ilişkilendirdim yani .srt uzantılı dosyaya çift tıkladığımda otomatik olarak notepad ile açıyor. Bunu iptal etmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Windows 7 ultimate kullanıyorum yardımlarınız bekliyorum.
  19. UgurABA

Yeni Tasarımı Nasıl Buldunuz ?

Evet soru basit yeni tasarım hakkındaki görüşlerinizi burdan alalım. Yeni tasarıma buradan bakabilirsiniz.
  20. UgurABA

Datacenter upload yapar mı ?

Selam bir site kurmak istiyorum ancak içeriği internet hızım yavaş olduğu için kendi bilgisayarımdan sağlayamıycam öğrenmek istediğim şey şu bir datacenter'a gidip elimdeki içeriği (450GB Müzik) onların bilgisayarından hotfile ve rapidshare'e upload etmeme yardımcı olurlar mı? Kuracağım sitenin...
  21. UgurABA

Cinemageddon.org üye alımı açık !

http://cinemageddon.org/index.php üye alımı an itibari ile açık.
  22. UgurABA

Deliricem Rapidshare indirmiyor ! yardım edin :(

Sabahtan beri uğraşıyorum hep remium hesap satmak için serverlar dolu premium hesap alın diyor.Dosya boyutu 2kb premium hesabı olan biri benim için indirip buradan attach olarak yollayabilirmi allah aşkına lütfen sıyırıcam :( Link ...
  23. UgurABA

HP Vectra VL420 RAM eklemek ?

Selam HP Vectra VL420 bilgisayara ram eklemek istiyoruz üzerinde 512 mb ram var bu bilgisayarın anakartı ne kadara kadar ram'e destek veriyor acaba ?
  24. UgurABA

Ask.com toolbar kalkmıyor yardım ?

Format Factory programını yüklerken yanlışlıkla ask.com toolbarı yüklendi ve açılış sayfası olarak ayarlandı.Toolbarı program ekle kaldırdan kaldırdım ancak açılış sayfası düzelmiyor.Açılış sayfasının ayarlandığım bölüm pasif olarak duruyor herhangi bi ayar yapılmıyor tavsiye bekliyorum.Pc benim...
  25. UgurABA

Sayısal loto kuponunun resmine ihtiyacım var?

Selam, sayısal loto kuponunun resmine ihtiyacım var.Sayısalı oynadığınızda makineden çıkan kağıttan bahsediyorum aradım ancak bulamadım eğer bulan biri yada hazır elinde olan biri varsa yollayabilirse sevinirim.
  26. UgurABA

İphone'da shiftdelete.net mail adresini nasıl kontrol ederim?

Selam, iphoneda shiftdelete.net uzantılı mail adresimi kontrol etmek istiyorum ancak herhangi bir açıklama bulamadım bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.
  27. UgurABA

BMX Akrobasi

http://www.oyuntak.com/oyunlar/bmx-akrobasi
  28. UgurABA

SDN yenilik gününde birkaç tespitim var.

Selam, Anasayfada ki logonun yanındaki beta yazısı ne zaman kaldırılacak? Anasayfada ki FORUM (BETA) ne zaman betalıktan çıkacak? Anasayfada günün sözü bölümü çalışmıyor (sanırım sadece bende çalışmıyor olamaz) bu ne zaman düzeltilecek? Forum anasayfasında "3 Unread Posts since your last...
  29. UgurABA

Ne dinliyorum özelliğinde problem var.

Selam, ben msn'nin ne dinliyorum özelliğini hangi dosya ile yaptığını öğrenmek ve istediğim gibi düzenlemek istiyorum hangi dosyayı editlemem gerekiyor?
  30. UgurABA

Utorrentte otomatik silinme?

Selam; utorrent'te download işlemi bittikten sonra torrenti programdan direk silme gibi bi özelliği varmı ?
  31. UgurABA

Windows 7 hangi sürüm kullandığımı nasıl bulurum?

Konu başlığında yeterince açık oldu ama windows 7 yükledim ama hangi sürüm olduğunu bulamıyorum nasıl bulabilirim?
  32. UgurABA

Geleceğin yat tasarımı ankida !

İşte sizlere yeni ANKİDA yat tasarımını sunarak Türkiye’de bir ilki tanıtıyoruz. Alışılmış yat tasarımları dışında gemi yelkeni gibi uzun ve heybetli yelkenleri ile önplana çıkan yat tasarımını sizlere sunuyoruz. Gemi düzenlenmesi gibi, yay teçhizat aracılığıyla etkili itici güç...
  33. UgurABA

Everest Ultimate Edition v4.6 Ücretsiz Key

Everest Ultimate Edition v4.6 ücretsiz key almak isteyenler aşağıdaki linke mail adreslerini verip, gelen mail de ki aktivasyon linkine tıkladıklarında; gelecek olan ikinci mailde şifreniz gelecek. http://www.winload.de/everest-ultimate-benchmark-systemdiagnose-kostenlos Not:v4.6 Son sürüm...
  34. UgurABA

Online Mesajlaşma?

Sadece arkadaş listenizde olan kişiler ile "Kişilerinizi Açılır Pencerede Görün" a tıkladığımızda bu bölümden online olan arkadaşlar ile anlık mesajlaşma sistemi olsa sizce de iyi olmaz mı ? Bi an böyle bişey düşündüm ama ne kadar mantıklı ne kadar gerekli fikir belirtirseniz sevinirim.
  35. UgurABA

Berkin abi nerde?

Ya abi çok uzun süredir berkin abiyi göremiyorum merak ettim bişeymi oldu acaba yoksa onun yazdığı bölümlere mi denk gelmiyorum?
  36. UgurABA

Domuz gribi olan eşini kıskanmıyor!

Tüm dünyayı sarsan domuz gribinin hiç bilinmeyen etkileri ortaya çıktı. İsviçreli bilim adamlarının yaptıkları araştırmaya göre domuz gribi olanlar eşini kıskanmıyor ve milli değerlerinden uzaklaşıyor. İsviçre’nin Luzern kasabasında bulunan Mikrobiyoloji Teali Cemiyeti’nin yaptığı...
  37. UgurABA

Linkedin Nedir?

Nette araştırdım ancak adam gibi anlatılan biyer bulamadım linkedin'in ne olduğunu biri bana anlatabilir mi? Konuyu yanlış yere açtıysam affola.
  38. UgurABA

Çoklu Upload Sorunu

www.tekdosya.com veya www.multiupload.com gibi bu tarz siteleri kullanarak upload yapman varmı? Bu tarz sitelerden upload ettikten sonra upload edilen dosyaları nasıl kendi hesaplarına aktarıyorlar bunu öğrenmek istiyorum.Tekdosya.com'da rapidshare şifreni yazarak dosyayı direk hesabına...
  39. UgurABA

Müzik hakkında söylenen özlü sözler

Müzik hakkında söylenen özlü sözleri buradan paylaşırsanız sevinirim.Mümkün oldukça orjinal dillerinde ve türkçe olarak. "Rock'n roll'a farklı bir isim verilmeye çalışılsaydı; adı 'chuck berry' olurdu." - John Lennon
  40. UgurABA

Shiftdelete.net Uzantılı adresten yönlendirme?

Selam shiftdelete.net uzantılı bir adresim var.Gmail'den yeni bir hesap açtım ve shiftdelete.net uzantılı adresimdeki mailleri buraya aktarmak istiyorum.Gerekli bölüme adresimi ve şifremi girdiğimde "Gmail, POP sunucunuzu tanımlayamadı. Lütfen POP sunucusu bilgilerinizi aşağıya girin." POP...
  41. UgurABA

Bloggerda Link Checker Kullanmak ?

Selam bir blog kurmayı düşünüyorum bu blogda paylaşım sitelerinden linkler olacak (rapidshare,netload,megashare,hotfile vb.) bazı forumlarda görmüşsünüzdür linklerin ölü olup olmadığı linklerin rengine göre (yeşil veya kırmızı) olarak silinmiş yada aktif olduğu görülür.r10 sitesinden...
  42. UgurABA

Winrar ile sıralı sıkıştırma ?

Birçok dosyayı sırayla sıkıştırmak istiyorum.Bunu yapmanın bir yolu var mıdır?Varsa nasıl, yoksa başka alternatif sunabilecek biri varmı?
  43. UgurABA

Divxplanet.com

Selam bu siteyi bayadır takip ediyorum ancak üyeliği kapalı olduğu için üye olamıyorum.Bu site için davetiyesi olan varsa yollarsa sevinirim.Birde birçok site bayram nedeniyle üyeliği açtı ama divxplanet.com'dan henüz böyle bişey gelmedi :( Cevaplarınızı bekliyorum umarım yardımcı olabilirsiniz.
  44. UgurABA

Blogger Yorum Formu Yardım.

Selamlar, ben www.blogger.com'dan bir blog kurdum ancak yorum formunu birinci resimdeki hale getirebildim.Fakat benim isteğim ikinci resimdeki gibi bir yorum formu yapabilmek bunu nasıl yapabilirim?
  45. UgurABA

Fener'in evine Kartal heykeli !

Fenerbahçe'nin adeta evi olan Bağdat Caddesi siyah beyaz renklerin simgesi Kartal'a evsahipliği yapmaya başladı. Beşiktaş Kulübü'nün Bağdat Caddesi'nde açtığı Kartal Yuvası Mağazası'nın önüne kartal heykelleri dikildi. Geçen günlerde faaliyete giren ve bir törenle resmi açılışı yapılan...
  46. UgurABA

Blogger page navigation nasıl eklenir?

Selam, blogger'a page navigation nasıl eklenir?Bir kaç tane buldum ancak tam anlamıyla çalışmıyorlar sizde çalışan kodlar varsa yardımcı olurmusunuz?
  47. UgurABA

Windows Live Messenger Download Sorunu

Selam biliyorum komik bir durum ancak ben windows live messenger'i download edemiyorum.Biraz daha açık anlatmak gerekirse sitesinden sadece 1.5 mb'lık download dosyasını indiriyor ancak ben offline yüklemek yapmak için programı tamamen indirmek indirmek istiyorum.Bir tane dosyam var (sanırım ilk...
  48. UgurABA

Yorum gösterme sayısı?

Selamlar benim şöyle bir önerim var ben bir sayfada 40 yorum gösterilmesi seçeneği ile forumu takip ediyorum ancak bu sayı benim için az geliyor yorumları okumak yerine sayfa sayfa gezmek zorunda kalıyorum malum bazı konular 40 yorumdan daha fazla yorum alıyor ve sayfa sayfa kabarıyorlar bu...
  49. UgurABA

Çift çekirdek 64 bit midir?

Öncelikle konuyu nereye açıcağıma karar veremedim eğer yanlış biyere açtıysam lütfen taşınsın, Şöyle bir durum, cq60-125et compaq laptop'um var çift çekirdekli, öğrenmek istediğim şey çift çekirdek olunca 64bit'lik işletim sistemimi kurmamız lazım? Kurulu olan işletim sisteminin kaç bit...
  50. UgurABA

NvCpl.dll,NvStartup çalıştırılırken bir ayrıcalık oluştu hatası?

Selamlar yeni bir laptop aldım.Format attım driverlarını kurduğumda "C:/WINDOWS/system32/NvCpl.dll,NvStartup çalıştırılırken bir ayrıcalık oluştu" hatası alıyorum biraz araştırdım nvidia ekran kartlarında bu sorun oluyormuş ancak bunun tam olarak nasıl çözülebileceğini bulamadım bu konuda...
  51. UgurABA

Sata2 sorunu ?

Selam; Kısa süre içinde yeni bir harddisk almayı düşünüyorum ancak almışken uzun süre kullanmak istiyorum dolayısıyla geleceğe dönük olarak sata2 almayı düşünüyorum.Burda şöyle bir sorun ortaya çıkıyor kullandığım anakartım "Intel Luxemburg D915GUX" modeli bu anakartın kullanım klavuzunu...
  52. UgurABA

Mp3 Tag editörleri tavsiye lazım.

Selam, Birçoğumuzun mp3 arşivi var ve taglarını düzenlemek için değişik değişik programlar kullanıyoruz.Benim sormak istediğim siz hangi programı kullanıyorsunuz, öneriyorsunuz?Bu arada ben the godfather programını kullanıyorum ancak birçok tag'i desteklemiyor.
  53. UgurABA

Fan sorunu !

Selam fanları kontrol etmek için olan alet bozuldu bende kasadan söktüm ancak fanlar full güçte çalışıyorlar bunu nasıl otomatik hale getirebilirim ?
  54. UgurABA

Tuhaf siteler.

Evet birisi oturmuş tek tek domain alıp basit ve tuhaf siteler yapmış…Alsında çok gereksiz ama bakmak lazım…Merak edenler için aşağıda anlattım… Bu aslında güzel özür dileme sitesi… Bu sonsuza kadar kapı açmak için… Bunu anlamadım… Burdan tuvalet...
  55. UgurABA

En tuhaf siteler

Evet birisi oturmuş tek tek domain alıp basit ve tuhaf siteler yapmış…Alsında çok gereksiz ama bakmak lazım…Merak edenler için aşağıda anlattım… Bu aslında güzel özür dileme sitesi… Bu sonsuza kadar kapı açmak için… Bunu anlamadım… Burdan tuvalet...
  56. UgurABA

Dr.Skull - Elim Cebimde

http://www.youtube.com/watch?v=8Shl0XxiE2M
  57. UgurABA

Bilgisayar açılırken boot etmeden hata veriyor!

Selam bundan 1 saat önce elektrikler gitti ve bilgisayarım o anda çalışıyordu daha sonra elektrikler geldi ve bilgisayarımı açmak istedim, ancak açılışta hata gösteriyor.Hata şu şekilde; "Maximum memory performance is achieved with matched DIMMs. The installed amount of memory in Channel A is...
  58. UgurABA

Nod32 Site Engelleme Sorunu

Selam nod32 kullanmaya başladım ancak çoğu zaman girdiğim bir siteyi açmıyor bunun için Dışarıda Bırakılan Adresler bölümüne sitenin adresini yazdım ancak gene'de giremiyorum.Bunu nasıl çözebilirim?
  59. UgurABA

İpod'a itunes haricinde müzik atmak?

İpod'a itunes haricinde bir programla mp3'lerimi atmak istiyorum bunun için birkaç program denedim (xplay3, ipod access) ancak istediğim verimi alamadım çünkü şarkıların cover'larını karıştırıyorlardı. Bunların haricinde önerebileceğiniz program varmı?itunes kullanmaya devam etmek istemiyorum...
  60. UgurABA

Yngwie Malmsteen - Icarus Dream Fanfare with Orchestra

http://www.youtube.com/watch?v=C4SQAvhYJ_M
  61. UgurABA

Torrent Programları

Selam ben torrent kullanmaya yeni başlamayı düşünüyorum bu yüzden sormak istediğim birkaç şey var. 1.Hangi Programı tavsiye ediyorsunuz? 2.Bu program'da ne ayarları yapmak lazım? 3.Torrent linkinin hızlı olup olmadığını seed sayısına göremi anlıyoruz?
  62. UgurABA

İTunes ne dinliyorum özelliğinde sorun?

Resimde kırmızı kare içine aldığım yer normalde olmaması lazım sanatçının adını iki kere yazıyor ve bu beni gıcık ediyor.Bunu nasıl düzeltebilirim? Not:Mp3'ün tagleri tamamen doğru.
  63. UgurABA

iTunes Programı Kapanmıyor?

Sorunumu şu itunes programıyla müzik dinliyorum programı kapamak istediğimde kapanıyor.Library kayıt yapılıyor ardından 10-15 saniye sonra itunes kendiliğinden açılıyor bunu nasul çözebilirim?
  64. UgurABA

Maillere bakma sorunu? (Çözüldü)

Benim şöyle bir sorunum var hotmail uzantılı bir msn adresim var gelen kutusuna tıkladığımda internet explorer 7 ile açıyor ancak ben bunu firefox ile açmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?
  65. UgurABA

Video Formatı Değiştirmek Yardım

Sorunum şu elimde 198 tane video var.14,9Gb yer kaplıyor.wmv,avi,mp4 ve mpg formatlarında bu dosyaları hangi formata çevirirsem daha az yer kaplar ve tahminen ne kadar yer kazanmış olurum?
  66. UgurABA

iTunes Ram Harcama Sorunu

Biliyorsunuzki iTunes programı çok fazla ram harcıyor bazı programları optimize etmek için başka programlar yazılıyor.iTunes için böyle bir optimize programı varmı?
  67. UgurABA

Nickname değişikliği ?

Merhaba ben nickname'imi değiştirmek istiyorum ancak diyceksinizki yeni üyelik al değişmiş olsun ben forumdaki mesajlarımın silinmesini istemiyorum bu yüzden yönetimden nickname'imi değiştirmesini istiyorum öncelikle bu mümkün mü?Mümkün olupta değiştirme imkanım nedir?
  68. UgurABA

Shiftdelete.net uzantılı msn hesabında mail kontrolü?

Shiftdelete.net uzantılı msn adresim var e-mail geldiğinde saatin yanında Yeni Mail Alındı tarzında bir program arıyorum ancak bulamadım.Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?
  69. UgurABA

Sen neymişsin Seric !

Panathinaikos taraftarı, Hırvat oyuncunun Beşiktaş’a transferine bayram etti. İnternette, Yunan ekibinin taraftarlarına ait http://board.greenwebfans.com adlı forum sitesinde Hırvat futbolcu için alay içeren ifadeler yer aldığı görüldü. Bir Beşiktaş taraftarının siteye girerek, Seric...
  70. UgurABA

Sana bir şiir yazmak istedim...

Sana bir şiir yazmak istedim Serbest bir şiir Anarşist duygularıma uygun; Şiirimde hece ölçüsü yoktu; Tıpkı sana olan aşkımın ölçüsüzlüğü gibi... Şekil kafiyede yoktu; Tıpkı aşkımın tarifsizliği gibi... Durak da yoktu; Tıpkı içimdeki artan yangın gibi... Şiirimi tamamlayamadım, Son mısrası...
  71. UgurABA

Artık farklı uzantılarda msn alabileceksiniz! Cool Hotmail

Microsoft @hotmail.com'dan sıkılanlar için yeni proje başlatmış... http://www.coolhotmail.com diye kurduğu sitede 150-200 arası mail uzantısı bulunmakta. Örneğin xxx@ilovebasketball.in veya xxx@iamcrazy.in şeklinde e-posta hesabı sahibi olabilirsiniz. http://www.coolhotmail.com adresine...
  72. UgurABA

Hemen Karar Vermeyin :)

v/C8Keo97K9cs Mortgage kredileri veren ABD’li ameriquest firmasının yaptırdığı reklam filmleri şu sıralarda hem facebook hem de youtube sitelerinde bir hayli meşhur oldu. Reklam filmlerinin ana teması “hemen karar vermemeniz” üzerine kurulu. Karşılaştığınız olaylarda...
  73. UgurABA

Sallama Rakı İsteyen ?

Turk insanin zekasına hayranım.Rakıyıda bu hale soktular ya başka bişey demiyorum.Fotoğrafı facebookdan buldum murat duygulu diye bir arkadaş hazırlamış…
  74. UgurABA

SandFantasy Love 2008

<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/kefTLicuxb4&hl=en"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed...
  75. UgurABA

Akp Kapatılıyor : Başbakanın Bilgisayarı !

<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/tgqM9FVPUWo&hl=en"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed...
  76. UgurABA

RAM yükseltmesi hakkında anakartım desteklermi?

Babama vermiş olduğum masaüstü bilgisayarımı geri aldım ve RAM yükseltmesi yapmak istiyorum.2x256 MB RAM var üstünde ben 2X1GB RAM takmak istiyorum ancak anakartım desteklermi bilmiyorum? sorun şu ki anakartın modelinin ne olduğunuda bilmiyorum anakartın modeli aygıt yöneticilerinde yazarmı...