Arama sonuçlarınız

1. PylsWeb

Ryzen 5 2600 + RX570 Sistem tavsiyesi

Topladığım sistem hakkında görüşlerinizi bekliyorum. İşlemci x AMD Ryzen ™ 5 2600 3.4GHz (Turbo 3.9GHz) 6 Core 12 Threads 19MB Cache AM4 İşlemci (Wraith Stealth Soğutuculu) -Tray789,36 ₺ + KDV Anakart x ASRock A320M-HDVR4 Socket AM4, DDR4 3200MHz+(OC), Ultra M.2, USB 3.1 Gen1, HDMI, DVI, VGA...
  2. PylsWeb

İki sistem arasında kaldım

Arkdaşlar bütçem 3200 TL'dir. Aşağıdaki iki sistem arasında kaldım sizce hangisini almalıyım? Ekleme, çıkarma ve tavsiyelerinizi bekliyorum. 1) İşlemci:Intel Core i5-6400 Skylake 6M 2.70Ghz 1151 Anakart:MSI B150M Bazooka D4 2133Mhz mATX 1151 EkranK.:Sapphire R9 390X 8GB GDDR5 512Bit OC...
  3. PylsWeb

Klavye tuşlarım basılı kalmıyor

Klavye tuşlarım basılı kalmıyor yani online oyun oynarken W+A veya W+S basıp yürümem gerekince W devamlı basıyor S'yi aralıklı basıyor. Çözümü bilen var mı?
  4. PylsWeb

Bilişim Sistemleri bölümü hakkında

Bölümde okumuş yada okuyan var mı? 4. Sınıf EA okuyorum YGS-6 ve TM-1 puan türüyle aldıgını biliyorum. Artı ve eksi yönlerini sizden duymak istiyorum.
  5. PylsWeb

Milletimizin başı sağolsun: Afyonkarahisar'da 25 şehit var

Mühimmat deposunda patlama AFYONKARAHİSAR’ın kent merkezindeki Kışla Mevkisindeki bulunan askeri mühimmat deposundaki çalışmalar sırasında saat 21.15 sıralarında patlama meydana geldi Büyük gürültüye neden olan patlama nedeniyle olay yerine çok sayıda ambulans ve itfaiye sekvedildi...
  6. PylsWeb

Opera RAM kullanımı !

Arkadaşlar sorun nedir ? Bu hep oluyor belirli bi süre sonra kapatıp açınca düzeliyor bazen tekrar başlıyor. :crying:
  7. PylsWeb

Opera Wahoo 12 derlemesi hazır !

After a successful 11.51 release we are now back on track and working towards 12.00 (Wahoo). Some core highlights include implementation of fully CSS 2.1 compliant display:list-item and a fix to prevent the cache from growing past its allowed limit. Regarding that last point, if the fix...
  8. PylsWeb

Facebook'ta Sorular

Facebook "Soru" artık Türkiye'ye de gelmiş hayırlı olsun. Düşünceleriniz nelerdir ?
  9. PylsWeb

Gaip Arabesk

http://www.youtube.com/watch?v=Uxtv-YAn9Rw Verilmişte olabilir.
  10. PylsWeb

Slangyard - Tabutuna Yat

Evet arkadaşlar bende bu şarkıyı arıyorum kendisi yasal mp3tür. :D İnternette bulamadım o yüzden buraya yazdım. İndirme linki verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim. :rolleyes:
  11. PylsWeb

Hdd Kutusu Tavsiyesi

Şu an kullandıgım kasa isteklerimi karşılamadıgı için yeni kasa toplayacağım ve eski hddimi alıp usb bellek olarak kullanmak istiyorum.Bunun için HDD kutusu gerektiğini öğrendim. 50 TL civarlarında bir bütçem var (biraz yüksekte olabilir) acaba bana önerebileceğiniz hdd kutusu nedir ? :yes:
  12. PylsWeb

Türklerin destansı müziği DOMBIRA !

Dombıra nedir ? Eski bir Türk çalgısı. Kazak türklerinin mahalli çalgısıdır. Ayrıca Nogay Türkleri tarafından yoğun olarak kullanılır. Kara kıs avulumga kelgende / Kara kış köyüme gelende Kültüldegen kar yerge tüsgende / Lapa lapa kar yere düşende Dombıramdı alarman / Dombıramı alırım Yürek...
  13. PylsWeb

2010 Dünya Kupası Müzikleri

WAKA WAKA - This Time for Africa - by Shakira http://www.youtube.com/v/_ztr96RbMW8&hl=en_US&fs=1&rel=0&color1=0x2b405b&color2=0x6b8ab6 K'naan - Wavin' Flag http://www.youtube.com/v/DIlXITKRZSw&hl=en_US&fs=1&rel=0&color1=0x2b405b&color2=0x6b8ab6
  14. PylsWeb

Yeni Görünüm Hakkında

Yavaş yavaş değişiyoruz heralde SDN ?? :thumbup: + İmzalarda gözüküyor :D
  15. PylsWeb

Murat Kekilli - Salını Salını

http://www.youtube.com/watch?v=ck13-V1j890&feature=related Eskilerden.. :thumbup1:
  16. PylsWeb

Farmville oynayamıyorum ! Yardım Edin !

Opera kullanıcısıyım Farmville'ye giriyorum ama market yada giftlere tıkladığımda açılmıyor? Ayrıca Operada şöyle bir hata veriyor ??? JavaScript User Javascript thread Opera has modified the JavaScript on apps.facebook.com (re-target keydown events to make sure this object is window rather...
  17. PylsWeb

Kaspersky'e erişemiyorum !

başlıktada belirttiğim gibi kasperskye erişemiyorum.Opera, MİExplorer, Firefox hepsini denedim fakat kaspersky domaini olan hiç bir siteye giremiyorum kaspersky.com.tr dahil hiçbirine :S ayrıca anti virüsüm kaspersky de siteye bağlanamıyor güncelleyemiyor !
  18. PylsWeb

Ttnet imana geliyor !

Sabah saat 05:55 ve İnternet Hızım :)
  19. PylsWeb

Facebook'ta Bakım !

Diye bir mesaj aldım girişte. :) Bakım iyidir. :lol:
  20. PylsWeb

SDN Forum Saati Geri Kalmış !

Az önce fark ettim şu an saat 02:44 ama üstte 02:33 yazıyor abrakadabra saat ileri alınsın :D 10000000 tane konu açılmış ama çözüm bulunamamış çokmu zor saati ayarlamak ?
  21. PylsWeb

Pardus 2009 Kurulum Sorunu !

Cdyi takıp bilgisayarı başlattığımda ilk başta klasik siyah kurulum ekranı gelmekte yüklemenin başladığına dair yazılar çıkmakta. Fakat sonra tam Pardus'un mor kurulum ekranına geçeceği sırada o siyah ekranda şu hatayı meydana gelmekte: isoLinux: Disk error 80, AX=42D2, drive 9F Boot...
  22. PylsWeb

TTNet Yaktın bizi...

TTNet acaba benimle dalgamı geçiyor... :glare:
  23. PylsWeb

Yeni kasa tavsiyesi !

Evet arkadaşlar sonunda 3 senelik bilgisayarımı değiştirmeye karar verdim. Sizden 600 TL'yi aşmıyacak donanım tavsiyesi almaya geldim. + 80 Gb'lık hddyi yenisine takıcam ona göre hdd tavsiyesi yapın. + Normal oyunları kasmadan oynatsın yeter.
  24. PylsWeb

Windows XP'yi Boot Cd Nasıl Yapabilirim ?

Evet bugün Windows Xp Sp2 indirdim .exe olarak ben onu format atmakta kullanmak için boot cd halıne getirmek istiyorum acaba yapabilrmiyim ?
  25. PylsWeb

WinLicense Hatası Alıyorum !

Resimde gördüğünüz gibi bir hata alıyorum.Document and Settingstekki temp klasörünü silince bu hale geldi çözüm nedir ? Paint.Net ve sXe İnjected programı çalışmıyor !
  26. PylsWeb

Hep Aynı Haber

Neden bir haftadır anasayfada Vodafone Türkiye Hız Rekorunu Kırdı Haberi Var ? Yoksa bu bir Reklam mı ?
  27. PylsWeb

Oyun[BETA] Yerine Sosyal Gruplar

Oyun zaten işe yaramıyor onun yerine Sosyal Gruplar linki eklenirse daha iyi olmazmı ?
  28. PylsWeb

Google peşimi bırakmıyor :D

*2'side benim adıma değil, birisi ablamın adınadır.
  29. PylsWeb

Farklı düşünce

Yedin beni evladım :mrgreen:
  30. PylsWeb

Google 'ın Hediyesi

Şanşlımıyım yoksa herkesemi geldi ? :D
  31. PylsWeb

ADSL Tarife Değişikliği

Arkadaşlar ben 1 Mbps limitli tarife kullanıyorum. Limitsiz tarifeye geçmeye karar verdim, 2 tane seçenek var hangisini tercih edeyim ve fatura kesim tarihinden önce limitsize geçmem gerekiyor.. 8 Mbps Limitsiz 49 TL veya 1Mbps Limitsiz 45,31 TL Sizce en uygun tarife hangisidir, neden?
  32. PylsWeb

Konu iconları için "Akıllı İşaretler"

Akıllı İşaretler bizim forumumuzdada olsun :wink: Çok güzel olsun :yes:
  33. PylsWeb

77.777. Üyeyi Bekliyoruz..

Alengirlinin 70.000 üye girişiminden sonra bizde 77.777(yetmişyedibinyediyüzyetmişyedi). Üyeyi bekliyoruz :mrgreen: HOŞGELDİN 77777 :clap:
  34. PylsWeb

'YUVA' belgeseli için sabırsızlananlar !

Bugün Dünya Çevre Günü ve 90 ülkede aynı günde yayınlanacak 'Yuva' (Home) belgeseli NTV’nin Yeşil Ekranı’nda... (20.00) Çekimleri 3 yıl süren ve 54 ülkede, havadan çekilen görüntülerle inanılmaz bir görsel mesaj sunan belgeselin yönetmenliğini Yann Arthus-Berntrand üstlenirken...
  35. PylsWeb

Muhteşem bir robot

Robotun adı "Big Dog" http://www.metacafe.com/watch/1193729/boston_dynamics_big_dog_new_video_march_2008/">Boston Dynamics Big Dog (new Video March 2008)</a> - <a href="http://www.metacafe.com/">These bloopers are hilarious</a></font>
  36. PylsWeb

FoundeR & that a Clan Server

Serverımız açılmıştır. Adminlik 5 TL olup Serverı doldurana 2 ay adminlik verilmektedir!!! FAVORİLERİNİZE EKLEYİN ! 212.68.45.225
  37. PylsWeb

Youtube 'a Yakıştı..

Çok Özür Dilerim Resim Çıkmamış :(
  38. PylsWeb

Herkes Düştü

Saat 12.35 itibariyle herkes msnden düştü :devil::mrgreen::icon_-1: (14-02-2009)
  39. PylsWeb

4-1 Geyikleri !

*** Hatıralar sarmış 4-1 yanımı Ebru *** 4-1 kere maşallah Eray Köksal *** Tanınmamak için turuncu giymişler.... ama Fener yine tanıdı Gamze *** Gelin kızımıza DEDE'sinden 4'ü 1 yerde.. Erman Çağıl *** Ayni yer, Ayni takimlar, ayni kasim, ayni senaryo, Günay Yıldız ***...
  40. PylsWeb

Gort! Klaatu barada nikto!

Hatırlarsanız Mozilla, Firefox 3.0 sürümünü bir robot resmi ile lanse etmiş, ilk yüklemenin ardından çalıştığında yine robot resminin döşendiği bir tasarım ile karşılamıştı bizleri. Bugün ilk kez farkettim Firefox&#8217;taki &#8220;Gort! Klaatu barada nikto!&#8221; sayfasını. Firefox adres...
  41. PylsWeb

East Of ToTa Cs 1.6 Clan

Sitemiz daha yeni ama kadromuz çok güçlü inanıyoruz ve başarıcaz. East Of ToTa Giriş..
  42. PylsWeb

Eskilerden Günümüze

1-OldComputers.Net Bu siteden 1970 bu yana çıkan bilgisayar markalarını ve resimlerini izleyebilirsiniz. Kendi bünyelerinde 90 adet eski bilgisayarı bilgileri ve resimleriyle birlikte barındırıyor ve hayla çoğu bilgisayarı arıyorlar.. Ve ikinci eski sitemiz.. 2-Old-Versions.Net Bu sitede ise...
  43. PylsWeb

Bu Haritada Kimin Evi Var ?

Ergenekon iddianamesine itiraz edildi ! Avukatlardan biri, Google Map&#8217;tan bir haritayı mahkemeye sundu.. Ergenekon soruşturmasıyla ilgili iddianamenin İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi&#8217;ndeki değerlendirilmesi sürüyor. İddianameye bugün bir itiraz daha geldi. İtirazın sahibi...
  44. PylsWeb

Acrobat 9.0 Geliyo!

[center] Adobe, PDF yazılımı Acrobat&#8217;ın yeni sürümüne Flash desteği eklemeye hazırlanıyor. [/ce[/b]nter] [size=10pt]Adobe, bugün yaptığı açıklama ile popüler Acrobat yazılımının dokuzuncu sürümünü duyurdu. Acrobat 9, PDF oluşturma ve paylaşma işlemlerinde devrim niteliğinde yeni...
  45. PylsWeb

Youtube'a En Hızlı Girmek!

DinamiTürk Hikâyesi: DinamiTürk olarak ülkemiz internet kullanıcılarının servis sağlayıcımız olan Türk Telekom A.Ş. tarafından dünya sıralamasında üçüncü sırada bulunan YouTube video paylaşım sitesinin erişiminin bizlere kapatılması sonucu, bu eksikliği nasıl giderebileceğimizi uzun uzun...
  46. PylsWeb

Yeni bir arama motoru

Kimola, web sitelerinde yazan her şeyi, sizin yerinize okur, okuduklarını anlar ve anladıklarını kaydeder. İlk sürümü 2006 yılında yayınlanan Kimola&#8217;nın ortaya çıkış amacı, dünya üzerindeki bütün kullanıcılara bilinen yapıdaki arama motorlarından elde edemedikleri faydaları sunmaktadır. Bu...
  47. PylsWeb

Günün bedava yazılımı

Valix NetSearch Yerel ağ kaynaklarında bir şeyler arıyorsanız NetSearch&#8217;ü kullanarak aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Program hem çok hızlı çalışıyor hem de kullanımı çok kolay. Hem deneyimsiz hem de profesyonel kullanıcılar için özelleştirilmiş arabirimler içeren Netsearch...
  48. PylsWeb

Admin-Moderatr Konuyu Silebilirsiniz!!

Beyler yanl&#305;&#351; anlam&#305;&#351;&#305;m Admin Konuyu u&#231;urabilirsin!!!
  49. PylsWeb

Google, Kıble konusuna da el attı!

Google,kıblesini bulamayanlar için bir site daha oluşturdu. Artık herkes Qibla Locator ile kıblesini bulabilecek. http://www.qiblalocator.com
  50. PylsWeb

Bunudamı Görecektik

Bu sitede sol menude köyün ölüleri listelenmiş. Ölüyü seçtiginiz zaman mezarının resmi karşınıza geliyor. Ve sağ tarafta iki imam beliriyor. Ve siz bu imamlara dua okutuyorsunuz gerçekten ilginç. Televizyona haber olucak bir site. http://www.sarvan.net/mezarmain.htm
  51. PylsWeb

CD siparişi

Site sahibi böyle anlatıyor inşhalla beyenirsiniz! www.cdsiparis.com Ürün Teslimat Şekilleri Sitemizde size daha uygun fiyatlar sunabilmek için farklı ürünlerde farklı teslimat biçimleri sunmaktayız. Birçok üründe asıl uğraşımız yazılımı size internet üzerinden ileterek kargo masrafı...
  52. PylsWeb

Işık Hızında İnternet

QUiKNET Nedir? QUiKNET, dünyanın en hızlı internet erişim teknolojisidir. QUiKNET ile artık Türkiye&#039;de interneti ışık hızında kullanmak mümkün. Mesela QUiKNET ile, sevdiğiniz şarkılarla dolu bir koca albümü saniyeler içinde yükleyebilirsiniz. QUiKNET Niçin Işık Hızında ? Çünkü...
  53. PylsWeb

eyDSL! 2.0 ADSL Kota Ölçüm Uygulaması

ey DSL!, kotalı/limitli ADSL kullanıcıları için düşünülen ve hazırlanan, kullanıcıların her an kotalarını takip edebilmelerini sağlayan, sıradışı bir görünüm, kolay kullanım, mükemmel hız, fatura hesaplama, geçmiş dönem transfer bilgilerini görebilme gibi özelliklere sahip , tamamen Türkçe bir...
  54. PylsWeb

Radyo dinlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Bu radyo programı gerçekten çok güzel.Bir WinAMP teması ile yapılmış fakat işlevi büyük! Bildiğiniz gibi Winamp&#039;tanda radyo dinliye biliyoduk.Bana Winamp&#039;ın radyosu karışık geliyodu bende aradım ve bu küçük ama işlevi büyük yazılımı buldum. Radyo Dinlemenin Keyfini EXARadyo ile Yaşayın...
  55. PylsWeb

7'si Kritik 12 Yama Geliyor

Microsoft, 12 Şubat 2008 Salı günü, on iki adet güncelleştirme yayınlamayı planlıyor. Office, Windows, Internet Explorer, Active Directory, ADAM, Works, Works Suite, VBScript, JScript ve Visual Basic için yayınlanacak güncelleştirmelerden 7 tanesi kritik, 5 tanesi de önemli güncelleştirme olarak...