Arama sonuçlarınız

1. by_erdal21

Skype ekstralar sorunu

Skype de ekstralardan görüştüğümüz kişilerle oyun oynardım.Fakat ekstralar sekmesi aktif değil.Daha önceleri karşı kullanıcı bende aktif değil derdi,skype kaldırıp kurunca düzelirdi.Tavla vs. oynardım.Şimdi bende aktif değil karşı kullanıcıda aktif.Nasıl düzelir bilgisi olan varsa yardımcı...
  2. by_erdal21

İnternet cafelerde filtre yüzünden çıldırmayın?

İnternet cafelerde malum filtre programları var.Bu filtre programları yüzünden mail okumak,haber okumak,iddaa sitesine girmek(resmi site) bile bazen imkansızlaşıyor.Otuduğunuzda hiçbir işinizi haledemeden kalkabiliyoruz. Çözüm:wyzo browser www.wyzo.com Birkaç yerde denedim işe yarıyor...
  3. by_erdal21

Pardus yardım...

Arkadaşlar geçen yıl Pardus kullanmaya karar verdim.Kurdum fakat birçok sorun yaşadım ve xp ye döndüm.Şimdi sorunları çözmeme yardım ederseniz pardusa geçeceğim. 1-Kurduktan sonra D: sürücüsündeki mp3 vs. bilgilerimi bulamadım.NTFS olduğu içinmi acaba?Xp ye geçince D: ye ulaşabildim...
  4. by_erdal21

İnternet üzerinden yayın yapan radyo yayınlarını kaydetme

Freecorder adlı program sayesinde tarayıcı üzerinden her türlü video seslerini ve ses dosyalarınızı kaydedebilmekteyiz.2.66 mb boyutudaki program tarayıcımıza toolbar şeklinde yerleşir.Sesleri mp3,wav şeklinde kaydeder.Online radio ve musicbox lardan muzik indirmek için birebir bi program...
  5. by_erdal21

Kablosuz modem access point olurmu?

Arkadaşlar ben adsl yi iptal edip kablo internete geçmeyi düşünüyorum(telefon hattınıda iptal edip kâra geçecem ;) ).Kablolu modem veriyorlar.Acaba mevcut kablosuz modemimi(linksys wag200g) access point olarak kullanabilirmiyim.Dizüstü kullandığım için kablo ile uğraşamam.Kablointernet için...
  6. by_erdal21

İnternete girememe...

Arkadaşlar kablosuz internete bağlanıyorum.Bugün acayiplik var.İnternete bağlı bilgisayarım update,msn,skype çalışıyor fakat firefox veya explorer nete giremiyor ve modeme ulaşamıyor.Sorun nedir acaba solucan vs. ise program önerin lütfen..
  7. by_erdal21

Firefox yardım

Arkadaşlar firefoxla neden gamegardenda okey oynayamıyorum.Güvenlik uygulamasında kalıyor.İE kullanmakta istemiyorum.bilen varsa yardım bekliyorum... Sırf bu yüzden pardustan vazgeçtim :(yani bir linuxçuya mal oldu :@hadi sdn ciler bilen yokmu ???