Arama sonuçlarınız

1. B

Cennette iki kadın...

koptum demekki dolabı kontrol etmeyi unutmuş:)))))))
  2. B

Askerden komik resimler

silahlardan yapılmış sandalye süper valla ama hallerinede gülünür yani:)
  3. B

Tarkan - Metamorfoz - Album

Tarkan gerek parçalarıyla gerek hayatıyla diğer sanatçılardan çok farklı..Herkez onun gibi olamaz.Parçalarıda müthiş sesi yorumu ve danslarıyla bir harika...
  4. B

Türk profesörler dünyaya sıfır çekti

arkadaşlar şahsen ülkemizde bilim adamı yetiştirmek yerine sanatçı yetiştirmeyi başaran şahsen ve şahsen bizim insanlarımızdır.Bilime ve eğitime önem verilse bazı sorunlar tamamen ortadan kalkar.Bilgi ilsanlar bilgili toplumlarda bulunur...Bilim adamının aldığı maaşla yada kazandığı parayla...
  5. B

Türbanlı kız ve diğerleri.

olayları büyüten yada abartan basın dır gerek yazılı gerekse sözlü basın...Diğerleri tabi arkadan geliyor....Eger sokak ortasında kapalı bir genç kızımı za durupta saldıran lar yada hakaret edenler devlet ne kadar suçluysa bizlerde suçluyuz.Toplumun huzurunu kendilerinin belirlemiş oldukları...
  6. B

Domuz eti yedi delirdi!

sayın berkin hocam mesele her ikisinde:))))
  7. B

Domuz eti yedi delirdi!

biz tavukları besmele ile helal olarak kesip yiyoz ve kaynatıyoz canlı hücre kalmıyor ama .....:)
  8. B

Kızıyla evlendi

o adamanı gerçek kızı değildir büyük ihtimalle dna testi filan yapsınlar çıkarda insanların sapkınlığı had safhada allah ıslah etsin....bakın inançsızlık egitimsizlik nelere yol açıyor ya...
  9. B

Domuz eti yedi delirdi!

rabbim boşuna yasak koymamış değil mi?hem çiğ et yemek ne kadar dogru ki...
  10. B

Facebook kullanma kılavuzu

değişiklik istedi bilgilerimde bende güncelledim kurtardın dedi sonra iptal etti sorunun ne oldugunu da hala anlamadım..
  11. B

evet hesabınız iptal edildi diyor ama bize posta gönderin diyor onuda yaptım hani küçük linkler varya hep onlar çıkıyor başka hesapta alamıyorum anlamadım valla
  12. B

ya arkadaşlar benim facebook la ilgili sorunum var.sebebini bilmediğim halde benim facebook gumu iptal ettiler ve düzeltemiyorum ne yapmalıyım....şimdiden teşekkürler..
  13. B

Böyle kafe görülmedi!

harika ve süper:)keşke biraz oturma şansımız olsaydı:)P
  14. B

Mutluluğun Resmi

harika ya...
  15. B

Günaydın SDN

Bütün sdn lilere kocaman GÜNAYDINLAR.
  16. B

Yep Yeni Halimlen Burdayım

sen beyendikten sonra sorun yok hayırlı olsun yeni adın msdn:)
  17. B

Düz mantık:))

süper ya:)
  18. B

İyi bir eş için 5 Çin sırrı :)))

HEpsini ayrı ayrı da düşünmüş olabilirler...ama güzel
  19. B

Gülmekten ölmeyin:)

süper ya hala gülüyorum:)))))
  20. B

Barcelona kulübünun Ronaldinho'ya tahsis ettiği mükemmel ev

bende mi futbolcu olsam:)süper bir evde amaiçinde de süper bir yaşam olsa daha güzel olur:)
  21. B

Fış fış kayıkçı :) Balıkçı troy

Yok ya tek orjinal troy sensin be:)ama güzel vakit geçirmişsiniz:)
  22. B

Hayat bu işte; basit, küçük bir hadise..

Elimizdeki değerlerin kıymetini bilmeliyiz..:Bazı şeyler gelip geçici o yüzden yaşamdan tat almak gerek..
  23. B

Fış fış kayıkçı :) Balıkçı troy

Balıklar bogazınızda kalsın sdn siz yersiniz demi balıkları.Troy çok orjinal çıkmışsın oltayla filan:)
  24. B

Çok Hastaydım !!!

Geçmiş olsun.Aynen bende çok hastayım ama mecbur ayaktayız malum çalışıyoz:(Aman dikkat edin kendinize havalar adamı çarpıyor..
  25. B

Hep aynı pozu veriyorlar

hahaha başka nasıl duruş pozu versinlerki:)ellerini arkadan sallamıycaklarına göre yada fotolarda ağlamıycaklarına göre insanların gözlerine hoş görünmek için değişmeyenleri kullanırlar..
  26. B

Müjde Ar şaşkına çevirdi

Müjde ar bu herşey beklenir bunlardan.Prim yapmak için herşey derler gazoz kapagını bedri açtı filan.Ah ne hallere düşüyor insanlar ya.
  27. B

Tasarım harikaları :p

bunlar dahice çok süper olmuş:)hahaha:)
  28. B

Yılın Videosu - Denizhan ve Troy

Troya laf yok arkadaşlar:)Ama denizhan da iyi hem ne var yaşının küçük olmasında yaşı onun bilgisayarla iç içe olmasına engel değil ki.
  29. B

Günün Sözü

Yumuşak olma ezilirsin Sert olma kıyılırsın.(Victor Hugo) İyi bir anne bin öğretmene bedeldir.(johann Herder) Bir nehre akmayı durdurmasını söylemek nafiledir;yapılıcak en iyi şey,nehrin aktığı yönde yüzmeyi öğrenmektir....
  30. B

Hayatın Anlamı ???

Emeğine sağlık çok güzel.
  31. B

Günaydın SDN

Herkese GÜnaydınlar::))
  32. B

Yaşasın Tatil :)

seneye acısı çıkıcak az tatilin....
  33. B

Varsayılan ismini yaz dans etsin :D

Gıcık oldugum birinin ismini yazdım oh olsun işte....
  34. B

Dünyanın En Güzel Travestisi

Sana katılıyorum Patric:)normal bir insan mış gibi duruyor ama gelecekteki halini düşünmüş hiç:(
  35. B

Şu an hangi şarkıyı dinliyorsun?

şimid başka dinliyom ama onuda yazıyom.. Bİr kızıl goncaya benzer dudağın açılan tek gülüsün sen bu bağın offoff kurulur kalplere sevgi otagın kim bilir hangi gönüldür durağın...........oyyyyyyooooyyyyyy
  36. B

Şu an hangi şarkıyı dinliyorsun?

Arabası dört teker,beyogluna kumdöker Cİvanım aç kolların sarboynuma ister öldür ister as....ı Neşe Karaböcekten
  37. B

İnsan mı, hayvan mı?

Çok iğrenç ya bunlar ikicins insan olsa bunu yapmaz ama hayvanda olsa bunun yaptıgını yapmaz bilmem ikisi arasında bişey gibi duruyo????????????:(
  38. B

Cep telefonunuzun bu garipliklerini biliyor muydunuz?

-) Eger cep telefonunuzun pili cok dusukse ve acil bir telefon bekliyorsaniz; Nokialar, rezerve pile sahiptir. *3370# tuslarina basarak,telefonunuzu, rezerv pille calisir hala getirebilirsiniz. Cihaziniz pil seviyesinde % 50 artis gösterecek ve telefonunuzu sarj ettiginizde, rezerv piliniz de...
  39. B

Dünyanın en lüks ve kaliteli otobüsü

Bu süper bişey ya bunun sahibi kim acaba:( Ben de istiyom bundan vazgeçtim ev almaktan bundan istiyooooooommmmmmmm:):P
  40. B

Adını duyarken bile tiksindiğimiz idrarın inanılmaz mucizeleri

Bu konuda bir çok şey duyduma ama en gerçekçisini söyleyeyim zor durumda suyun olmadı ortamlarda hayatta kalmak için ,içildiğini biliyomuydunuzzzz...
  41. B

Yonjada bi kıza gönderdiğim mesaj !! (alıntı)

Yorumlarınız süper ya bayıldım bayıldım:::)))
  42. B

Güzelleri bide makyajsız görelim

Biride şu yabancı erkeklerin makyajsız hallerini koysada yorum yapsak.Herkesin tercihi farklıdır hem bunları kadınlar siz erkekler için yapar yahu ama bunlar güzel olmayıpta makyajla güzelleşen bir okadar sizin beyenilerinize uygun hale gelmeye çalışan insanlradan bir kaçı...
  43. B

Çöpe attığımız ekmekler, döktüğümüz yemekler onlar için lüks

Evet haklısın ama bunları görüpte ders almakta var hayatta...Yapılabilicek en güzel şey bunların oldugunu bilerek bilinçli şeyler yapmalıyız.Gerek insanlar olarak gerek toplum olarak.
  44. B

Yatağın altındaki gizemli kız

bune ya gerçeğini düşünbek bile istemem korkunç.....
  45. B

Yonjada bi kıza gönderdiğim mesaj !! (alıntı)

Eğer bu insan bu tarz siteden bu kişilerden medet umuyorsa o kişi bahsettiği kişi olamaz kesinlikle bu kadar dürüstlük erkeği yakar be:) kardeşim hepsi düzmece...Kızlar inanmayın bunlara oltaya takma çabaları.Hem bu şahsın bu kadar özelliği varsa burda olması saçma değil mi?Neden derseniz eğer...
  46. B

Hangi ordu darbe yapsın "secmeli olanakalarıyla"

Yok artık bir darbe olduğunda sen bunlara gül atarken onlar sana ne atar bakayım biraz düşün...
  47. B

Kafam Karıştı

patrick senin kafan niye karışık:P
  48. B

186 kilo zayıflarsanız ne hale gelirsiniz?

aman allahım bune ya herşeyin aşırısı zarar diye boşuna dememiş atalarımız.çok kötüya bu:(
  49. B

Hic Bisiyim Olmasım Bana Bunlar Yeter

insanların varlığı kadar hayvanların varlığıda önemli denge meselesi her yaratılan canlı ekosistemde denge saglar.Sadıklık sizin onlara nasıl davrandığınıza bağlıdır.Ben Üsküdarda oturuyorum.Kedilerin çok oldugu ve hatta her adım başı kedilerin bulundu yerde karşı komşumuzun 50 den fazla...
  50. B

3 yaşındaki çocuk pardon bebek sigarayı yakıp, içiyor

Sakın önündeki işleri de o yapıyor olmasın sakın biraz yalnız kalmış ve efkarlanmış gibi de:)
  51. B

3 yaşındaki çocuk pardon bebek sigarayı yakıp, içiyor

Bunun üçyaşında olduguna eminmisin ,hiç küçük çocuk gibi hareketi yok valla büyümüşte küçülmüş bu yahu bu yaştaki çocuklara anneleri yemek yedirirken bu sigarayı nasılda içiyor yahu şaşılacak şey...
  52. B

Manken dediğin zayıf olur

bunlar sıfır beden hastalıgına yakalnmış insanlar,evet çok kötüler ya:(
  53. B

Günaydın SDN

herkese günaydın....
  54. B

Erkek Modeller

evet alicia süperler özellikle favorim dediğin süperler ama bize uzaklar :(
  55. B

Gözlerın Benı Benden Alan

evet oldu ya hatırlaması bile güzel:P onun gözlerinin içine baktıgım zaman okadar huzur doluyorum ki ahah:):P
  56. B

Bitmeyen Telefon Gorusmeleri Sizin Rekorunuz Kac Saat

Konuşma süreleriniz konuştugunuz konulara göre değişiyor:),eger kavga ederseniz ki sebepsiz olursa uzuyor,seni seviyorum cümlesini duymak için sabaha kadar bekleye bilirsiniz,yersiz konuysa kısa sürer,ama genelde telefon ne kadar yeter duyguları anlatmaya yada gün içersindeki yaptıklarınız da...
  57. B

Sevgine İhtiyacım Var

çok güzel olmuş emeğine sağlık alicia:)Akşta mutlulukla beraber gözyaşıda vardır.O yüzden hep mutlu ol:))
  58. B

Sizce Askın En Guzel Anı Nedir

Birbirinizin yanında olmadıgınız zamanlarda beraber olmaktır:)
  59. B

Güçlü Abi Doğum Günün Kutlu olsun

Dogum gününüz kutlu olsun.mutlu ve başarılı yıllar dilerim.
  60. B

Dr. Phil'in Kişilik Testi

Teste keşke bikaç şıkdaha konsaymış,test in sonuçları hemen hemen kişiliğimi yansıtıyor..
  61. B

İste bu yilin ödulleri:)

süper ler ya,insanımız ne kadar yaratıcı ya:)çok güldüm hehe
  62. B

Selam

sdn ye hoşgeldin....
  63. B

Erkekleri anlamak o kadar da zor değil !

Valla seni üzen insanları kafana takma bile..Bırak boş ver herşey koptugu yerde biter.....İnsanları da fazla takma bence..
  64. B

Sizi Böyle Bekleyen Var mı?

Bekleyenler nerde nasıl beklerler bilin mez ama herkesin bir bekleyeni vardır...
  65. B

Günün Sözü

"Yalnızlık" tek kelime. Söylenişi ne kadar kolay! Oysa taşınması o kadar zordur ki... Goethe
  66. B

Bi Bayan Arabasını Modifiye Ettirirse

evet bir de özenti konusu var tabi...Buda tartışılır.Çünkü beyler baya bayanlara benzemeye başladı sokakta bazen Bay mı?Bayan mı?Diye düşünmeden edemiyorum ve farklı düşünmeye sevk edecek kadarda değişik örnekleri var bunun sakın üstünüze alınmayın ama özen mek konusuna hiç girmeyin bence...
  67. B

Bi Bayan Arabasını Modifiye Ettirirse

Arabalarda sadece erkekler kullansın diye üretilmiyor.Herhalde değilmi?Ortak kullanımda sadece arabayımı erkek kullanır çok yalnış arkadaşım siz ne kadar bu konuda özgür seniz bayanlarda özgür hem olabilir bu şekilde dizaynlar insanların zevkleri hem beyler neden arabalarına ekstra şeyler...
  68. B

100 Kadından 61'İ Kapalı

TÜRBAN konusunun uzuyacağı malum ama eger gerçekten cumhuriyete sahip hem de laik bir devletin altın da kimliğimiz de ise islam yazan bir ibare var biz herşeyden önce hiç bir ülkenin sahip olamayacagı değerlere sahibiz bunlar baştaki liderler ve din adamları olmak üzereki bu devlet tek bir...
  69. B

Berkin Bozdoğan Topiği

Arkadaşlar herkesin berkini tanımasını isterdim o çok tatlı sevecen bir okadar da bilgi sahibi bir insan eger aklında geliştirmesi gereken proje varsa aksatmadan yapar acayip eylenceli bir insan arkadaşım senin burda olman çok güzel......iyi çalışmalar
  70. B

Çok Güzel Bir Kızı Red Ettim

Eger bir kız arkadaşın varsa neden başaksına karşı ilgi duymaya kalkarsınız ki?Aynı zamanda eger bir kız arkadaşın varsa bunu hiç düşünüpte sorma bile :)